Tolna Megyei Népújság, 1976. április (26. évfolyam, 78-102. szám)

1976-04-27 / 99. szám

Ismét hat pontra nőtt Paks előnye A vendégcsapatok közül Paks, Zomba és Simontornya nyert ~ Két kiállítás a Bonyhád-Tolna mérkőzésen A megyei labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a listavezető Paksi SE legénysége Bétára látogatott. Mint or várható volt, csak nagy küzdelem után tudott nyerni a paksi csapat — mindössze egy góllal. A nagymányokiak otthon játszottak, az Aparhantot fogadták. A hazaiaknak nagyon meg kellett küzdeni a 3:1-es győzelemért. A Bálaszéki VSK csapata Szekszárdon a Vasas ellen mérkőzött. Az első félidőben még a Bátaszék vezetett 1:0-ra, de a második félidőre feljavult Vasas biztosan nyert 4:2 arányban. Kisdorogon a Dombóvári VSE nehéz ellenfélnek bizonyult, így a hazaiaknak meg kell elégedni az 1:1-es döntetlennel. Dunaszentgyörgyön a kiesés ellen harcoló teveli gárda 3:0-ás dunaszentgyörgyi vezetés után a II. félidőben erősített, így 3:2-re sikerült szépíteniük. A hazai csapat ugyan megérdemelten nyert, de a második félidőben a vendégek voltak jobbak. Bonyhádon a Tolna elleni mérkőzés küzdelmes volt és a sport­szerűtlenségek sem hiányoztak. A játékvezető mindkét együttesből egy-egy játékost kénytelen volt kiállítani. A kritikus helyzetben lévő Zomba Faddon — váratlanul — jó játékkal rukkolt ki az enervált hazaiakkal szemben, így 3:1-es zom- bai győzelem született. Tamásiban a Simontornya elleni járási kiesési rangadón a hazai csapat hiába játszott jobban, a csatárok a legjobb helyzeteket is kihagyták, ezzel szemben Simontornya kevés helyzetéből is értékesí­tett egyet. Ezzel 1:0-ra nyerte a sorsdöntő találkozót. Nagydorogon a Magyarkeszi elleni ifjúsági mérkőzés elmaradt, mivel a vendégek másfél órás késéssel érkeztek. A lelkes Magyarkeszi felnőttcsapata itt is jól játszott az első 45 percben, a Nagydorog mindössze egy gólt tudott lőni. A második félidőben a Nagydorog erőnlétileg jobbnak bizonyult és további öt góllol terhelte a Magyar­keszi kapuját. PAKS—BÁTA 1:0 (0:0) "Béta. 800 néző. Vezette: László. Paks: Bimbó — Vábró, Kovács, Váczi, Keresztes, Kiss II.. Csórna. Rácz, Somodi, Kiss I.. Muck. Csere: Szabadi, Hanoi. Báta: Micsky — Ko­sár. Kiss I., Machán, Faidt, Tamas- ka, Jónás. Fazekas, Lieskovszky, Bosnyák. Csicsó. Csere: Besszer, Bräun. Az 5. percben Kosár ke­resztlabdáját Tamaska öt méterre a kaputól elhibázta. A 16. perc­ben Bosnyák elment a bal szé­lem beadásáról Lieskovszky le­maradt. A 24. percben egy jobb oldali beadást Jónás a kaputól két méterre biztos helyzetben nem talált el. Ebben a játékrészben a Paks csak Somodi révén veszé­lyeztetett. A 34. percben Bosnyák lövése alig ment fölé. A második félidő 5. percében Kosár feleslegesen cselezgetett, Muck elvette tőle a labdát, kö­zépre ívelt, Micsky kiszaladt a kapujából. cje nem jól találta el a labdát és Kiss I. a hálóba lőtt. 1:0. A 20. percben a paksi kapu előtti tömörülésben Jónás megsé­rült. a bátai fiút kórházba kellett szállítani A 32. percben Bosr>vák 18 méteres szabadrúgása fölé- széllt. A 41. percben Lieskovszky kétszer is hibázott, jó helyzetben. Paks szerencsés góllal nyert, Báta legalább döntetlent érdemelt volna. Jók: Kovács, Vábró, Somo­di, illetve Jónás, Kiss I., Bosnyák, Fazekas«­SZ. VASAS—PATAS7EK 4:2 (0:1) Szekszárd, 300 néző. Vezette: Kiss I. Sz. Vasas: Resch — Boros, Bakó. Vezsenyi, Baki. Stercz. Ro- zenberger, Gómann, Lerch, Veres, Tóth. Csere: Túrós. Bernât. Báta­szék: Mucska — Szalai. Makk, Bé­res. Tóth III.. Fiath, Topor, Ara­di, Holacsek, Tóth II., Kaposi. Cse­re: Németh. Az első negyedórá­ban a Bátaszék támadott többet, a hazaiak csak gyors ellentámadá­sokkal kísérleteztek. A 16. percben Holacsek fejesét Resch csak nehe­zen védte. A 2d. percben a Vasas vezetést szerezhetett volna, de Lerch Mucskába lőtt. A 28. perc­ben Aradi a tehetetlen Resch mellett megszerezte a vezetést. 0:1. A 36. percben Tóth IT. 16 méteres szabadrúgását a hazai kapus bra­vúrral védte. A második félidő 3. percében korszerű támadás után Lerch be­adásából Tóth egyenlített. 1:1. A 10. percben Bakó a bal oldalon elhúzott, beadásából Lerch nagy gólt fejelt. 2:1. A 14. percben Tóth elhúzott, lövését Mucska kiütötte Tóth elé, akinek lövését már biztosan védte. A 18. percben Gó­mann átcikázott az egész védel­men és Mucskát is kicselezve to­vább növelte az előnyt. 3:1. A 21. percben Rozenberger átadását Tóth lőtte a hálóba. 4:1. A 40. percben Bakó feleslegesen sza­bálytalankodott, Tóth n. 11-esét Resch kiöklözte, de a bátaszék! fiú másodszorra nem hibázott. 4 *i4 Kitűnő játékvezetés mellett nagy iramú és jó színvonalú mérkőzé­sen a Vasas a második félidei já­téka alapján megérdemelten nyert. Jók : Az egész szekszárdi csapat. Különösen Resch, Bakó, Rozenber. ger, Tóth, illetve Fiath, Mucska, Topor, Tóth II, UWfr *'• NAGYMÁNVOK- APARHANT 3:1 (1:0) Nagymányok, 700 néző. Vezette: Ritzel. Nagymányok: Balogh — Vorgrümler, Fenyővári, Németh, Lemle, Bíró, Bajer, Pál. Ödor, Guth, Viszló. Csere : Sárközi, Fogl- szinger. Aparhant: Erős I. — Cso- both, Wäger, Cseke II., Erős II., Heidecker ül., Gáspár II., Minker, Palkó, Heidecker I., Heidecker II. Csere: Cseke I. A hazai csapat lé­pett fel támadólag és a 9. perc­ben Guth óriási helyzetben hibá­zott, majd Viszló lövését védte Erős I. A hazai kapusnak is két esetben kellett bizonyítania for­máját. A 30. percben Odor jó be­adását Guth fejjel juttatta a há- ióba. 1:0. A második félidő 10. percében Ödor cselsorozat után 10 méterről lőtt a sarokba. 2:0. Hat perc múl­va Palkó kihasználta a hazai vé­delem könnyelműségét és szépí­tett. 2:1. Befejezés előtt nyolc perccel Németh, Ódor, Viszló ak­ció után az utóbbi beállította a végeredményt. 3 :l. Jó iramú, változatos, sportszerű mérkőzésen kitűnő játékvezetés mellett megérdemelten nyert a Nagymányok. Jók: Viszló, Guth, Lemle, Balogh, illetve Cseke II., Heidecker IL és Palkó. KISPOROC— DOMBÓVÁR 1 :1 (1 0) Kisdorog: 300 néző. Vezette: Haaz. Kisdorog: Kiss I. — Ber- ning. Varga, Kerekes, Kiss II., Antal. Böhm, Győrfi, Szőts, Sza­bó. Kniesz. Csere: Illés, Rózsa. DVSE: Pólyák — Szíj jártó, Hor­váth, Havasi, Tarsoly, Bíró, Álló, Végvári, Tóth, Gyánó, Pintér. Cse­re:^ Kovács, Halász. A 3. percben Szőts lbvése a kapufán csattant. A 19. percben Szőts lövését bra­vúrral hárította Pólyák. A 31. percben Pintér jó helyzetben hi­bázott. A 34. percben kavarodás támadt a dombóvári kapu előtt, a szemfülés Szőts megszerezte a labdát és a hálóba lőtt. 1:0. A második félidő 20. percében Szőts erős lövését a kapus csak szögletre tudta öklözni. A 24. percben Szabó fejese alig szállt mellé. A 25. percben Kniesz tá­voli. nagy lövése centiméterekkel szállt fölé. A 31. percben a já­tékvezető 11-est ítélt a hazai csa­pat ellen, melyet Horváth értéke­sített. 1:1. A 45. percben Kerekest a játékvezető kiállította. Helyzeteik alapján a kisdorogi&k közelebb álltak a győzelemhez. Jók: Varga, Kiss II. Szőts, Sza­bó, illetve Pólyák, Havasi, Szii- jártó. Bíró., , BONYHAP—TOLNA 2:0 Q :0> Bonyhád, 400 néző. Vezette: Schneider. Bonyhád: Hodorics — Fazekas, Barabás. Máté II. Läu­fer, Ambrus, Vágner, Horváth, Khul, Varga. Gecző n. Csere : Gecző I., Bajkai. Tolna: Varga — Havasi III., Havasi II., Fazekas n., Fazeka» I., Schäffler, Neidhardt, Konyecsnyi, Hercig, Molnár, Fa­zekas ül. Csere : Fehérvári. A 7. percben Gecző n. 14 méterről a kifutó kapus mellett fölélótt. A 13. percben a bonyhádi Läufer megsérült, kórházba kellett szál­lítani. Helyette Gecző I. lépett a pályára. A 25. percben Gecző n. Ambrust indította, aki három vé­dőt kicselezett és 14 méterről a bal felső sarokba lőtt. 1:0. A 30. percben Schafflert a partjelző megsértéséért kiállították. A második félidőben Tolna na­gyobb tempóra kapcsolt, de a 16- os előtt sorra megtorpantak. A 15. percben Vargát állították ki, visszarántásért. A 25. percben Neidhardt nyolc méterről lőtt ka­pura, de lövése elkerülte a jobb alsó sarkot. A 35. percben Vágner Horváthot indította, de lövése a kapu fölött szállt el. A 40. perc­ben Bajkai—Gecző IT. össszjáték után Horváth a kifutó karnis mel­lett a bal sarokba lőtt. 2:0. Végig küzdelmes, jó iramú mér­kőzésen Bonyhád az első félidő­ben nyújtott játéka alapján meg­érdemelten nyert. Jók: Fazekas, Barabás. Gecző IT., Ambrus, ilet- ve Fazekas II., Fazekas Hl., Neid­hardt. ZOMBA—FAD'D 3:t (0:0) Fadd, ono néző. Vezette: vocz. Zomba; Tóth — Csiki, Fe­jős. Illés II., piros. Matus. Do­mokos. Bíró. Turbuk I., Turbuk II.. Faragó. Csere: Keretei, F.rős. Fadd : Fenyvesi I. — Oláh. Szűcs. Baros. Fenyvesi TTL, Kertész. Takács. Mihálovlos. Fenv- , vési IL. Kovács TTL, F szabó. Csere: Vörös, Fehér. Változatos Cső 20 -nercben mindkét csapat előtt több helyzet adódott. A 21. ■percben Fenyvesi II. ‘a k’fmó Tóth felet* kapura ívelt, de Fejős a gólvonalról mentett. f<*v yy>rc múlva úira Feíős mentett Mihálo- vics elől az niHanatban. A 85. percben több hazai csatár is lőtt kapura, de csak azAplete» ér­tek el. A 43. nercben Bíró jó helv-. zetben melléfejelt. A második félidő első percében Fenyvesi HL a kifutó Fenvvesi I. fölött saját hálójába lőtt. 1:0. (öngól). Ezután Mihálovics elől kétszer Is nehezen men+ett a ven­dégek védelme, a 22. percben Turbuk I. lefutotta a bal oldali védelmet és növelte az előnyt 2:0. A 27. percben Bíró tört át köny- nyedén a hazai védelmen és a hálóba lőtt. 3:0. A 29. nercben Turbuk éléséit a l*-oson belül, a játékvezető ll-est. ítélt. Bíró bün­tetőjét Fenyvesi T. a léc alól tor­nászta ki. A 35 percben Csiki kézzel mentett, a 11-est Szűcs ér­tékesítette. 3:1. A hatalmas becsvággyal, nagy lendülettel játszó zombai csapat megérdemelten győzött a gyenge napot kifogó hazaiak elleti. Jók: Fejős, Bíró, Csiki, illetve Mibálo- vics. DUNAS7.FNTC YttRG Y—TFVfl 3:2 0:0) Dunaszentgyörgy. 700 néző. Ve­zette: Stumpf. Dunaszentgyörgy: Pukli i. — Tóth. Dömötör, szabó. Zsíros, Baksai. Taba, Nagy. Ko­vács, Pukli IL, Horváth. Csere: Varga. Tevel: Nagy n. — Nagy m„ Szabó, ülés n., Miklós, szen­tes, Gödrei, Bíró, Turbuk, Ülés ül., Antal. Csere*. Barabás, Nagy I. A második percben Taba be­adását a védelem kifejelte, de a berobbanó Baksai melléfejelt. A 6. percben Turbuk kitört, de óriási helyzetben a kapusba lőtt. a 45. percben zsíros—Baksai—Kovács akció után Kovács megszerezte a vezetést. 1 dû. A második félidő első percébeií Kovács kitört, de öt méterről fölé- lőtt. Három perc múlva Kovács beadását Pukli n. a hálóba fejel­te. 2.-0. A 7. percben ismét Ko­vács ment el, kicselezte a védő­ket, majd a kapus mellett tovább növelte az előnyt. 3:0. A 10. perc­ben Illés HL kőzet! lövését Pukli bravúrral védte. À 24. percben szép támadás után Szentes szépí­tett. 3:i Két perc múlva, cselsoro­zata után Pukli n. lőtt mellé. A 32. percben Gödrei szabadrúgását niés IH. fejelte a hálóba. 3:2. Alacsony színvonalú első félidő után a második játékrészben emelkedett a színvonal. A hazai csapat háromgólos vezetés után lefékezett, de a játék képe alap­ján ígv is megérdemelten nyert. Jók: Kovács, Dömötör. Baksai, Pukli n., illetve Nagy m., Illés n.. Gödrei. STMONTORNV A—’-AM * KT 1:0 (0:0) nT ~ Tamási. 400 néző. Vezette: Sza­bó. SBTC: Péter — csepregi, Győ­ré, Mányoki, Kardos, Ihász, Bar- tus. Pintér, Szelei, Gerussi, Ko­vács. csere: Lakatos. Jancsky. Ta­mási: Márkus — David, Egerszegi, Juhász, Kajtár, Pruck, Radano- vics. Hajdics, Pölöskei. Hirth, Horváth II. Csere: Balizs. A 10. percben Ra da no vies lövését Péter visszaütötte Rad an ovi es elé, aki meglepetésében nem találta el a labdát. Ezután meddő mezőnyjáték alakult ki, a hazaiak valamivel többet birtokolták a labdát. A 30. percben szabó játékvezető a si- montomyai kapunál a gólvonaltól egy méterre közvetett szabadni* gást ítélt, a vendégjátékosok be­álltak a gólvonalra és így nem tudták a hazaiak kihasználni a helyzetet. A második félidőben egyetlen egy komoly osemény történt, amikor a 13. percben a vendégek szabadrúgáshoz jutottak 20 méter­re a kaputól Szelei hatalmas lö­vése a sorfal mellett a kapufáról a hálóba vágódott. 1:0. Alacsony színvonalú mérkőzésen mindkét csapat gyengén szere­pelt. A kiesési rangadón szeren­csés góllal nyerték a simontor- nyaiak. Jók: Győré; Mányoki, Szelei, illetve Egerszegi, David, Pruck. NAGYDOROG—MAGYARKESZI 6:0 (1:0) Nagydorog; 20o néző. Vezette: Kerekes (egyedül). Nagydorog: Balogh — Eger, Kisgyörgy. Fodor, Laskó, Honti, Csilléri, Varjas, Lamm, Kocsis. Borsós. Csere: Berta, Kiss. Magyarkeszi: Szabó — Nagy I., Varga, savoly, Illés, Rab n., Márkus, Rab I., Nagy IL, Läufer, Ruzics. csere: Kocsis, Apoll. A 3. percben Kocsis 16 mé­teres lövését bravúrral védte Sza­bó. a 10. percben Csilléri nyolc méterről a felső lécet találta el. A 24. percben Kocsis húszméteres lö­vése jutott a hálóba. 1:0. A 32. percben Kocsis beívelése a gólvo­nalon elcsúszott. A 43. percben Csilléri 10 méterről alig lőtt fölé. A második félidő il. percében Kocsis elmem a bal oldalon, be­adását Lamm védhetetlenül fejel­te a hálóba. 2dû. a 14. percben Varga 16 méterről alig lőtt fölé. A 19. percben Csilléri 7 méterről to­vább növelte az előnyt. 3:0. A 25. percben Lamm ellen szabálytalan­kodtak. A ll-est Lamm értékesí­tette. 4rt). a 38. percben Csilléri kapáslövése volt eredményes. 5:0. A 40. percben Kocsis egyéni játék után ámította be -a végeredményt. 6A ^ ; ti 1>&-4I tii .1 xíM Alacsony színvonalú ets6 féttdö titán a hazaiak rákapcsoltak és ilyen arányban is megérdemelten nyertek. Jók: Honti* CsMéri, Ko­csis» tnT*i Seabóg Min B. fegtiSbai jelent bedósAáeote fatála Goál István. Böcöcx Jóaosb Páaczá Ist­ván, Mfctt flSto* 106b József, Or­bán Lojoflb 'Secás Jfiasel. Dömötör Endre. Nogf Atpáée feoefer János. Az oKfafe üi 11 .... tfgrafeas Ist­v án N6 tii Dombóvár -Perbál 0:0 Perbál, 800 néző. Vezette: Felgt; Dombóvár: Dobos —• Hertelendi, Judikú Hirth, Loboda, Vida, Németh, Nagy* Vámosi, Orsós, Lódri. Csere: Porcsa. Edző: Szám Frigyes. Mély talajú pá­lyán találkozott a két csapat, ahol a hazaiak támadásait a dombóváriak ha­tártalan lelkesedéssel verték vissza. Az első félórában Dobosnak több esetben kellett veszélyes lövéseket ártalmatlan­ná tenni. A 35. percben Németh lab­dáját Vámosi 14 méterről lőtte a ki­futó kapus mellett, azonban a labda megpattant, irányt változtatott, így oda­lett a jó helyzet. A második félidőben a Dombóvár lépett fel támadólag és a 15. percben Vida előtt adódott gólszerzési lehető­ség, de a döntő pillanatban hibázott, öt perc múlva Lódri átadását Porcsa 12 méterről lőtte, de a kapus jó ér­zékkel hárított. A 30. percben Lódrí került jó helyzetbe, de a döntő pilla­natban ő is hibázott, odalett a hely­zet. A játékvezető 3 percet hosszabbí­tott, ezalatt Dobos az alsó sarokból ütött ki egy szabadrúgást. A dombóváriak végig lelkesedéssét, őnfeláldozóan harcoltak, így rászolgál­tak az egyik pontra. Az egész csapat, dicséretet érdemel, a mezőny legjobb- jónak Dobos bizonyult. Bajnoki táblázatok NB n 1. Dunaújváros 29 19 8 2 63-20 K 2. Dorog 29 16 7 6 51-30 39 3. Budafok 29 16 5 8 65-42 37 4. Volán 29 13 10 6 43-29 36 5. KKFSE 29 15 5 9 50-33 35 6. BVSC 29 12 10 7 46-34 34 7. DVSC 29 13 8 8 44-36 34 8. Pécs 29 12 6 11 43-27 30 9. Szolnok 29 10 9 10 38-32 29 10. Várpalota 29 9 9 11 36-41 27 11. Kanizsa 29 9 9 11 29-41 27 12., Komló 29 9 9 11 32-46 , 27 13. MÁV DAC 29 9 7 13 34-43 25 14. V. Izzó 29 8 9 12 32-43 25 15. FÖSPED 29 8 8 13 39-45 24 16. Szekszárd 29 7 10 12 33-44 24 17. Oroszlány 29 7 8 14 32-48 22 18. N.-bátony 29 8 5 16 28-51 21 19. Bp. Sport, 29 6 9 14 30-57 21 20. Bábolna 29 6 5 18 34-60 NB m 1. Ganz-M.' 28 19 5 4 69-27 43 2. Szív. MÁV 27 17 4 6 56-33 38 3. Pénzügyőr 27 15 6 6 52-43 36 4. BKV Előre 27 15 4 8 52-31 34 5. Siófok 27 14 6 7 37-28 34 6. Lőrinci F. 28 13 6 9 46-36 32 7. PVSK 28 12 7 9 41-30 31 8. Véménd 27 13 4 10 54-52 30 9. EMG SK 28 10 8 10 35-34 28 10. Enying 28 11 5 12 35-42 27 11. Táncsics 28 9 7 12 34-36 25 12. Barcs 28 11 3 14 27-45 25 13. Perbál 27 8 8 11 36-43 24 14. D.-újváros 27 6 9 12 26-38 21 15. Bp. Építők 28 8 4 16 42 47 20 16. Mázaszászv. 27 5 10 12 32-39 20 17. Dombóvár 27 7 6 14 27-44 20 18. ÉRDÉRT 28 6 5 17 27-49 17 19. PBTC 27 6 5 16 27-59 »7 »EGVEBAJNOKSAS Felnőttek: 1. Paks 25 20 2 3 84-16 42 2. Nagymányok 25 15 6 4 74-32 36 3. Bátaszék 25 16 3 6 70-26 35 4. Kisdorog 25 14 6 5 52-27 34 5. Tolna 25 14 5 6 66-33 33 6. Dombóvár 25 12 7 6 59-25 31 7. Fadd 25 11 7 7 52-44 29 8. Aparhant 25 12 5 8 37-34 29 9. Sz. Vasas 25 11 2 1? 56-50 24 10. Bonyhád 25 9 5 11 45-35 23 11. D.-szentgy. 25 9 5 11 44-55 23 12. Zomba 25 7 8 10 32-49 22 13. Simontornya 25 9 3 13 37-43 21 14. Báta 25 9 3 13 31-43 21 15. Teve! ?5 7 4 14 26-44 13 16. Tamási 25 7 3 15 26-39 17 17. Nagydorog 25 3 3 19 41-48 9 18. Magyarkeszi 25 1 1 23 27-185 3 Ifjúságiak; 1. Paks 23 22 — 1 90-9 44 2. Nagymányok 24 17 2 5 T04-50 36 3. Bonyhád 23 16 4 3 86-39 36 4. Sz. Vasas 24 11 7 6 65-42 29 5. Zomba 23 13 3 7 62-54 29 6. Tevel 23 13 3 7 68-44 29 7. AparhanS 24 13 2 9 62-46 28 8. Fadd 24 11 2 11 62-44 26 9. Kisdorog 23 11 2 10 71-50 24 10. Simontornya 23 in 1 12 55-41 21 rí. Bátaszék 24 7 4 13 70-66 18 12. Tamási 23 6 5 12 47-56 17 13. D.-szentgy. 24 8 1 15 53-85 17 14. Magyarkeszi 23 2 2 19 27-105 6 15. Báta 23 1 2 20 30-156 4 16. Nagydorog 23 — 1 22 25-125 1 Így kellett volna 1. Várpalota—Dorog 4:0 1 2. Nagybátony—BVSC 1:2 2 3. FÖSPED—Szekszárd 2:1 1 4. Nagykanizsa—Bábolna 2:1 1 5. Ózd—Nyíregyháza 2:0 1 6. Rudabánya—DMTE 4:1 1 7. Rákóczi—Fűzfő 0:1 2 8. Sashalom—Szfv. MÁV 1 :2 2 9. Táncsics—BKV Előre 1 :3 2 10. Bologna—Napol» 2:0 1 11. Como—Cagftaá 3:0 1 12. Lazio—Torino 1:1 X 13. Verona—Milan 2:2 X 14, Modena-Catanzaro 1:0 i A mezőny legjobbjai Nagydorog— Magyarksszte Bonyhád—Tolna : Nagymányok—Aparhant« Sz. Vasas—Bátaszék: Kisdorog—Dombóvár? D u na szentgyörgy—Jeveto Tamási—Simantcraytst Báta—Paks: Fúdd—Zomboá Honti (Nagydorog) Ambrus (Bonyhád) Viszló (Nagymányok) Bakó (Sz. Vasas) Varga (Kisdorog) Kovács (Dunaszentgyörgy) Egerszegi (Tamás*) Jónás (Báto) Fejős (Zomba?