Szolnok Megyei Néplap, 1961. szeptember (12. évfolyam, 206-231. szám)

1961-09-26 / 227. szám

SZOLNOK IWÜCTF! HfTl.Sr Í981. szeptember 3«. A labdarúgó NB ll-ért Izgalmas mérkőzés — gól nélkül izoinoki MÁV—Bp. Előre 0:0 Szolnok, 3000 néző. Vezette: Petri Bp. (Blróczki—Hociroga). Szó.. MÁV: Cselényi — Sándor, Abonyl, Kegyes — DraskóezI, B, Nagy — TOth, Csábi. Stile, Kar- .<eez, Dobos. — Fd/ó: Fazekas László. Bp. Előre; Havasi — Né­met n., Seal ni, Majláth — Kilr- nyet, Egervári — Burányi, Szé­les, Marton. I.nzaridlKz, Kama­rás. Edző: Lázár Gyula. A vendégcsapat indította el a labdát. Az. egyjjt Előre tumadas- nál Kegyes haza akart adni, ám Cselényi közben kimozdult a Jtapuből. Szerencsére Kegyesnek sikerült elérnie a gőiba tartó labdát. A JVIAV nagyon rákap­csolt és egyre nagyobb mezőny- fölényt harcolt ki. Az Előre ve­delem és két hátravont csatár Igyekezett eltorlaszolnl a pesti kaput. Nagyszerű szolnoki táma­dások sarokrúgások tarkították az Előre térfelén folyó küzdel­met. A 15. percben parázs Jele­netek adódtak a vendégek kapu­ja előtt — lábról-lábra szállt a MÁV csatárok átadása, de n pesti kapus többször is Igen sze­rencsésen védett. A 20. percben Tóth elfutott a Jobbszárnyon, éles szögből. eladott. bombalövése az ellenkező léc mellett suhant eb Az ostromszerű szolnoki tá­madássorozatot csak ritkán sza­kították meg a vendégek ellen­akciót. A 31. percben a szolnoki kapu előtt szabadrúgáshoz Jutott az Előre; Egervári Jó lövését Cselényi fogtn. A hátralévő idő­ben nagyrészt a fővárosi kapu előterében folyt a játék, színié levegőben lógóit a gól, ele az utolsó pillanatban mindig be­avatkozott. a védelem és nem si­került a gólszerzés. Szünet inán rövid Ideig még a szolnokiak kézdeményeztok, A 48. percben Abonyl egy felug­rásnál megsérült és levitték a pályáról, néhány perces ápolás után azonban Ismét elfoglalta bolyét. A szolnokiak hadrendje megbomlott. Az Előre egyre job­ban átvette a Játék irányítását. A 82. percben majdnem gólt kaptunk, de Egervári fejese a felső lécet érte, n lepattanó lab­dát védőinknek sikerült a kapu torkából kihozni. A szolnoki csa­társor teljesen visszaesem — a labdát még pillanatokra sem tudta tartani. Így nagy nyomás nehezedett védelmünkre. Az Elő­re pontos adogatásokkal és szé­leken vezetett helycserén táma­dásokkal sokszor megzavarta hátvédeinket. A 65. percben át- játszották: egész védelmünket, de Széles Jó helyzetben mellé lőtt. A MÁV próbált erősíteni, néhány elfutás is akadt, a fővá­rosi védelem most már biztosan állt a lábán. A 88. percben egy szolnoki sarokrúgásnál felcsil­lant a gólszerzés lehetősége — nagy kavarodás volt az Előre kapu torkában — Tóth hatalmas lövése azonban Játékosban akadt el. A szolnoki csapat ezen a mér­kőzésen — főleg az első félidő­ben lelkesen, jól játszott. Az igen jóképességü és jó formá­ban lévő Klórét ebben az idő­szakban gólokkal verhették vol­na. Sajnos, csatárainknak most semmi sem sikerült. Szünet után érthetetlenül visszaesett a csa­pat és bizony a végén a döntet­lennek is örülni kellett. Egyéni­leg: Cselényi a kapuban megbíz­hatóan látta el feladatát. A hát­védeinknél Kegyes Jól semlege­sítette az Előre „üdvöskéjét", Burányit; Abonyl erélyesen, bát­ran küzdött; Sándor sallangmen- tceen Játszott. — A két fedezet csak az első félidőben volt kifo­gástalan. később visszaestek. A csatársor az első félidőben nagy akarással játszott, sokmozgásos, gyora Játékukkal jónéhánj gól­helyzetet, kidolgoztak, de lövés előtt sokat Igazgatták a labdát és Ifiét engedtek a közbelépésre. — Szünet után igen rossz felfogás­ban játszottak. A Bp. Előre- igazolta jó hírét. Védekezésből gyorsan mentek át támadásba. Ha kellett, heten— nyolean védekeztek, ha lehetett, öten—hatnn támadtak. Korszerű játékukkal az egyik pontot meg­érdemelték. Petri, játékvezető jól látta el feladatát. A labdarúgó NB lll-ért A labdarugó NB 111. szep­tember 24-i fordulójában a Jászberényi Lehel elvesztette veretlenségét és ezzel az első helyről a harmadikra esett vissza. A vezetést a másik jászberényi együttes, a Vasas vette át, A Délkeleti csoport­ban így most már csak a Jb. Vasas és a Békéscsabai Épí­tők együttese veretlen. Me­gyénk többi NB III-as együt­tese is jól szerepelt e héten. Az. MTE Szegedről a volt NB II-es VSE-től hozta haza a két pontot, A Martfűi MSE hazai pályán a Szegedi Spar- tacust fektette kétvállra nagy gólaránnyal. A Szó. Kinizsi pedig a Gyulai MEDOSZ-tól szerezte meg az egyik pontot. Tudósítóink az alábbiakban számolnak bp a mérkőzések­ről: Igazságos döntetlen A Bp. Előre különösen az első félidőben hat-nyolc játé­kossal is védekezett. Fotóriporterünk is éppen egy ilyen pillanatot örökített meg; Draskóczi fejesét akarják háríta­ni a fővárosiak. A labda a lábakon irányt változtatva hagyja el a játékteret, A labdarúgó NB I. eredményei A labdarúgó NB X. vasárnapi fordulójának legnagyobb megle­petése az MTK hazai pályán el­szenvedett veresége a Dorogi Bá­nyásztól. A dorogiak ezzel is Igazolták, hogy nem véletlen elő­Eredmények — sorokban Kosárlabda NB II. — női Vasárnap a kosárlabda NB It-bc-n is megkezdődött a baj- höid küzdelem. Mindkét NB II-es csapatunk a főváros­ban játszotta első mérkőzé­sét. A Vörös Meteor a Bu­dapesti FÜSZÉRT-tel ját­szott és 45:32 arányú biztos győzelmet aratott. A Szolno­ki MÁV viszont vereséggel kezdett, a Bp. Helyiipari SC- től 43:35 arányban szenve­dett vereséget. NB II. ökölvívás A Szolnoki MÁV NB II-es ökölvívó csapata az őszi idény első bajnoki mérkőzé­sét Szegeden játszotta, az ottani Dózsa ellen. A MÁV balszerencsés körülmények között 11:9 arányú veresé­get szenvedett. A szolnoki csapat nehézsúlyú versenyző­je az első menet fél percé­ben szerzett sérülése miatt nem folytathatta a küzdel­met és ez okozta vereségü­két. A MÁV öklözök győzel­meit a következők érték el: Mátyus, Antal, Beviz, Vigh, Török pedig döntetlent ért el. ökölvívóink legközelebbi bajnoki mérkőzésüket Kis­kunhalason játsszák. NB II. teke csapatbajnoki A Szolnoki MÁV Budapes­ten, a Vasas EKA ellen ját­szott bajnoki mérkőzést. A jó napot kifogó fővárosiaktól a MÁV 6:2 (2431:2585) ará­nyú vereséget szenvedett. A hazai együttes tagjai egy­mást múlták felül jobbnál jobb ütéseikkel. Végülls pá­lyacsúccsal győztek. A MÁV két győzelmet Vörös és Ded- rák szerezte 430, illetve 425 fával. Legjobb dobók: a Va­sas EKA-ból Kuzma 441, a Szolnoki MÁV-ból Vörös 430 fával. Kevés induló — közepes színvonal Xgy lehetne Jellemezni egy mondatban Ketel-Magyarország III. osztályú kötöttfogású birkó­zó bajnokságát. — Szolnokon, a járműjavító művelődést ottho­nában hat sportkör — a Nagykő­rösi Kinizsi, a Debreceni Vas­utas, a Ceglédi vasutas, a Püs­pökladányi MÁV. a Jászberényi Lehel és a Szolnoki MÁV — har­minchárom versenyzője lépett .szőnyegre. A mezőnyből a lep­kesúlyú Balogh János (Szolnoki WAV), a könnyűsúlyú László Márton (Szó. MÁV) és a nagy- véltósúlyú Mizsel János (Jb. Le­hel) birkózása emelkedett ki. Mindhárman imponáló fölénnyel nyerték súlycsoportjuk bajnok­ságát. Az egyes súlycsoportok­ban a következő helyezési sor­rend alakult ki: lepkesúly: 1. Balogh János (Szó. MÁV), 2. öhett László (Debrecen), 3. Pető József (Jb. Lehel), I,önsúly: 1. Deák Balázs (Nagykőrösi Kinizsi), 2. Vass István Jb. Lehel), 3. Szabó Jőzsol íSzo. MÁV). Pehelysúly: I. Gyar­mati Is Iván (Debrecen), 2. .Vágó László (Sz-o. MÁV). 3. Hamar Károly Jb. lehel). Könnyüstil.v: 1. I.ászlő Marion (Szó. MÁV), ti­ll. Kiss Károly .(Debrecen), ;l U. Nagy Tá'niás' (Szó. MÁV). Valio- qúly: 1. Mizsel János (Jb. Lehel), 2. Kiss István (Debrecen), 3. Gaz- dag András (Szó. MÁV). Kö­zépsúly; 1. Tóth József (Debre­cen), 2, Tóth Szálkái István (Nagykőrösi Kinizsi), 3. Kiss Bé­la Jb. Lehel). Félnehézsúly: 1. Kincses Sándor (Debrecen). 2. Hrel Kálmán (Nagykőrösi Kini­zsi). Az összesített eredmények után a csapatok közötti helye­zési sorrend a következőképpen alakult: 1. Debreceni VSC 24, 2. Szolnoki MÁV 16, 3. Jászberényi Lehel 11 ponttal. Magánépíttetők, figyelem! Mindenféle építőipari munkát, új családi házak épí­tését kulcsátadásig, valamint régi lakóházak javítá­sát. tatarozását soronkívül, rövid határidőre kedvez­ményes érakon VÄLLALJA a MEZŐTÚRI ÉPÍTŐIPARI KTSZ Mezőtúr, Bajcsy Zs. u. 37/a. Telefon- 102. Költségvetés készítés díj­talan. kelő harmadik helyezésük. A töb­bi mérkőzéseken általában a pa­pírforma szerinti eredmények születtek. Dorog—MTK 1:0 (1:0) Hungária út, 13 000 néző. Qóllövő: Kertes. Vasas—Csepel 3;l (1:1) Béke út­ra, 10 OOO néző. Góllövők: Kékesi (ll-esből), Pál I., Ihász, Illetve: RottenWller. Tatabánya — Ózd 5:1 (3:0) Tatabánya, 10 000 néző, Góllövők: Rapai (2), Sátori (2) Kazlnozl. Illetve: Széles. Bp. Honvéd—Győr 2:2 (1:0) Győr. 12 ooo néző, — Géllövők: Tichy, Nógrádi" 'illetve: Orosz (2, égyeí n-esből). Komló — Salgótarján 1:1 (1:0) Salgótarján, 7000 néző. Góllövők: Soós, Illetve: Bable- na. Pécs—Szeged 1:0 (1:0), Pécs, 18 OOO néző. Góllövő: Rádi. A BAJNOKSÁG AUA5A 1. Tatabánya 8 6 — 2 20: 8 12 2. Bp. Honv. 1 5 1 2 22:13 11 3. Dorog 8 4 2 2 13:11 10 4. Vasas 8 4 1 3 21:12 » 5. C. Dézsa I 1 S 2 11:1 » 8. FTC 8 3 3 2 S: 7 9 7. MTK 8 3 2 3 18:14 8 8. Komló 8 3 2 3 13:13 8 9. Pécs 8 4—4 12:14 8 10. Salgótarj. 8 2 3 3 13:15 7 11. Csepel 8 2 2 4 11:18 G 12. Győr 8 2 2 4 8:13 G 13. Szeged 8 2 1 5 8:14 5 11. Ózd 8 2 — G 11:24 4 Szolnoki Kinizsi— Gyulai MEDOSZ 0:0 Szolnok, Cukorgyár! pálya, 300 néző. Vezette: Vörös (Rácz—Hoffer). Szó. Kinizsi: Balázs — Gajdos, Szabó, Gyémánt I. — Gyémánt II. Sokvári — Lévai. Márton, Géczi II, Kolláth, Munkácsi. Edző: Csabai János. Gyula: Vidó — Szilágyi, Kiss, Guti — Fodor, Szinanó — Gye­pes, Himer I., Nagy II.. Hi­mer II., Petrovszki. Edző: Hadrévi József. Kezdés után Gyula lépett fel támadólag és a nappal szemben játszó Kinizsit be­szorította. Balázs két ízben is ragyogóan lépett közbe. A Kinizsi a 11. percben előre" tört — Kolláth kiugrott, egyedül állt szemben a ka­pussal, de csúnyán fölé lőtt. A két 16-os között kemény küzdelem folyt, de a jól mű­ködő védelmek csírájában el­fojtották a csatárok próbál­kozásait. Szünet után a Kinizsi eny­he mezőnyfölénybe került és Munkácsi a kapuig bevitte a labdát, de beadás helyett éles szögből kapura lőtt és Vidó bravúrosan mentett. A 80. percben Géczinok volt helyzete, de közelről a kapus iiimmiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHMiMiiiii Kiválóan szerepeltek siilyemelőink Becsben A bécsi súlyemelő Európa és világbajnokság küzdel­mei során a magyar verseny­zők nagyszerű felkészült­ségről tettek tanúságot. Föl­di, Veres és Tóth Géza az EB-n és a VB-n egyaránt ezüstérmet nyertek súlycso­portjukban. Szabó az EB-n bronzérmet, a világbajnoksá­gon hatodik helyezést szer­zett. a PRÓHIRDETÉSEtQ ALLA9 A KENDERESI vegyesipari Kisz műszaki adminisztrátort keres technikumi végzettséggel. Fizetés 1200.— Ft. Jelentkezni lehet a Ktsz irodahelyiségében, Lenin út 48. sz. alatt. férfi Kogéilmu'nJcnsQkai, azon­nali hatállyal felveszünk. Szol­nok megyei Vágóhíd Szolnok. TÖBBÉVES gyakorlattal rendel­kező elektromérnököt vagy vil­lamossági technikust 1061. októ- oer 1-ével alkalmaz a Nagyalföl- di Kőolajtermelő Vállalat, Szol­nok, Körösi út 18. Elsősorban szolnoki lakosok jelentkezzenek a vállalat Igazgatójánál. HORGOLONOKET és gobelin ké. zimunkázókat — vidékieket Is — felveszünk. Gobelinre betanítjuk. Szolnok) Háziipari Termelőszö­vetkezet, Szolnok. Kossuth tér l. Irodaház. BOLTVEZETŐT keresünk 1—2 személyes bolt vezetésére. Er­kölcsi és működési bizonyítvány szükséges. A leltárhiánnyal el­számoltak ne jelentkezzenek. — Földművesszövetkezet Karcag, Kálvin út 13. A MEZOTÜRI Mezőgazdasági Gépész Technikum tanári állás betöltésére többéves gyakorlat­tal • rendelkező mezőgazdasági gépészmérnököket és lehetőleg szerelő vagy esztergályos szak­mával is rendelkező technikuso­kat keres felvételre. Jelentkezés esetén Iskolai bizonyítvány, gya­korlatok helye és besorsolások közlése, valamint önéletrajz szükséges. Cint: Mezőgazdasági Gépész i ■- -Unikum Mezőtúr, Tol buch In út 2. TÖBBEVES gyakorlat tál, érett­ségizel, gépelni tudó munkaerő elhelyezkedne. „Universal" jel­igére a kiadóhivatalba. INGATLAN KÉT szoba, konyha; előszoba, spejzos ház eladó, azonnal be­költözhető, — 179 n-öl telekkel. Szolnok, Száva utca 8. sz. GÉPJARMO MOTORKERÉKPÁR, 4000 km-t futott, 125 köbcentis, piros, — sürgősen eladó. Érdeklődni lehet mindennap délután 5 órától Sassy Imre, Tószeg, Munkácsy M. U. 3. ELADD egy jókarban lévő Pan­nónia motorkerékpár. Érdeklőd­ni lehet: Kisújszállás. Vas utca 23 3. EGYÉB KERESSE fel őszi és téli meg­rendeléseivel a kunszentmártoni Ruházati Ktsz férfi és női rész­legeit. ahol a legújabb divat sze­rint gyorsan és pontosan készí­tik el ruháit. Kisipart munka hozott anyagból. Várják Ont a kunszentmártoni Ruházati Ktsz férfi és női részlegei. A CIBAKHAZI Vegyesipari Kts: kislakásépítést, tatarozást, javí­tást vidéken Is vállal. Kemence- építő brigádja új kemencéket, javításokat kifogástalanul végez, i Ugyancsak villanyszerelő, szoba- ‘ festő-mázoló, kádár munkákat vállal. Cibakháza, Vöröshadse­reg tér 41. tört kapura, de Batki a: utolsó pillanatban. beérte é‘ megakadályozta a góUövé?- ben. A 36. percben Sajtos 1' méterről lőtt kapu fölé. A 38. percben sportszerűtlen jelenet játszódott le a játék­téren, s a játékvezető Törö­köt és Rábait kiállította. így tíz-tíz főre olvadt mindkét együttes. A 45. percben Pal- lai három játékost is kicse­lezve, mintaszerűen tört ka­pura és erős lövéséből a lab­da a bal alsó sarokban kö­tött ki. 1:1. Szünet után az MTE velte át a kezdeményezést. A 60. percben Bánhidinek az oldal­vonalról szépen beívelt lab­dáját Papp kapu mellé fejel­te. A 62. percben szép MTK adogatás után Wílisch lapo­san lőtt a hálóba. 2:1. A má­sik oldalon Majzik hatalmas bombáját Sárkány nagy bra­vúrral kapu fölé tolta. A hazai csapat nagy iramot diktált, de az • MTE védők nagy önfeláldozással min­dent mentettek. A 70. perc­ben Pallai nagy helyzetben közelről kapu fölé lőtt. A já­tékidő végefelé mindkét csa­pat tagjain a fáradtság jelei mutatkoztak, a nagy meleg és a pálya rossz talaja miatt. Jóiramú mérkőzést látha­tott a közönség. Az MTE nem játszott olyan jól, mint legutóbb Martfű ellen. Csak n második félidőben javult játéka. Az első félidőban a hazaiak voltnk sokkal jobbak. Fordu­lás után azonban visszaes­tek. A lelkes második félidei játéka alapján az MTE meg- érdemeTten győzött. JŐfcí-^ár- kiVny. Wilhch, Papp, Iliéivé: Rábai, Tóth I. A játékvezető erélyesen és igazságosan ve­zette a mérkőzést. A határ­jelzők is jól segítettek, P. t A labdarúgó NB III. állása DÉLKELETI CSOPORT 1. Jb, Vasas 7 5 2 — 21: 8 12 2. BóS. Ep. 7 4 3 — 19: 8 11 3. Jb. Lehel ■ 7 4 2 1 18: 7 10 4. Martfű 7412 24:10 9 5. Szó. MTE 7 4 1 2 18: 9 9 8. Csongröd 7 3 3 1 10:14 9 7. Orosháza 7 3 2 2 14: 9 8 8. Gyula 7 3 2 2 10: 7 E 9. Szó, Kin,. 7 2 3 .2 11:16 7 10. Szentes 7 3 ~t 4 13:16 8 11. l-ÍMTE 7 2 2 3 10:13 6 12. SZVSF, 7 3—4 12:18 6 13. Bes. MÁV 7 2 1 4 9:22 5 14. Kecskemét 7 — 2 3 7:i5 2 15. Sze. Sp. 7 1—8 9:24 2 1G. Szarvas 7 1 — B 8:27 2 A FORDCLÖ EREDMÉNYEI! Martfűi MSE—Szegedi Sparta­cus 9:0 (3:0) Martfű, 500 néző. Bcsabai MÁV Boeslcni—Csongrá­di Petőfi 2:2 (i:0) Békéscsaba, onn néző. MEDOSZ Hódmezővá­sárhelyi MTE—1Kecskemét! TE 2:i (0:0) Hódmezővásárhely, 2000 néző. Orosházi Kinizsi—Szentesi Kinizsi G:i (5:1) Orosháza, 1500 néző. Bcsabai Építőin—Szarvasi SC 5:2 (0:0) Szarvas, 2000 néző. ÉRTESÍTÉS értesítjük Törökszentrnikióf város es a környék lakosait tiogy Kádfürdőnk szeptember ifr- 'í-n mecnyfJt. SZTK. MÁV f* KSZKBi utalványokat eifoea. 'inuk K^7.?ensa~d,n!kndási Válla I iát IörökszemmiklC«. Értesítjük azon egyéni termelőket és tsz tagokat, akik vállalatunkkal az 1962.évi sertéshizVísi akcióban sertéshizlalási szerződést kötöttek és árpára szóló takarmányutalványt kaptak, úgy azokat már szeptember 15-től beválthatják a Terményforgalmi Vállalat telephelyein. Szolnok—Heves meg>ei Adatforgalmi Vállalat A Totó 39. heti eredménye 1. Vasas—Csepel 1 3:1 2. MTK—Dorog 2 0:1 3. Győr—Honvéd x 2:2 4. Pécs—Szeged 1 1:0 3. SBTC—Komló x 1:1 6. Tatabánya—Ózd 1 3:1 7. Nyíregyháza—DVTK l 2:1 8. C.anz-MíVVAG—DVSC 2 2:4 9. Kecskemét—Egyetértén 1 2;i Jft. Szolnok—F.lőrp x 0:íi II. Kaposvár—Szombathely 3 1:3 12* Rudat—SzékeRfehérvár 2 1:4 keze De gurította a íaoaat. a gyulaiak heves ellentámadá­sokkal válaszoltak. Kemény összecsapások is akadtak, igazi gólhelyzetet azonban ők sem tudtak összehozni. Jók: Balázs, Szabó, Gyé­mánt I., Sokvári, illetve: Kiss, Fodor. Himer, Pet- rovszki. H. Gy. Jóiramú mérkőzés Szolnoki MTE—Szegedi VSC 2:1 (1:1) Szeged, 2000 néző. Vezette: Simon. Szó. MTE: Sárkány — Tóvizi, Sári, Zalai — Tö­rök, Papp — Bosnyák, Bán- hidi, Pallai, Wílisch, Cs. Farkas. Szeged: Kádár — Juhász, Batki, Möszner — Balázs, Kerényi — Tóth 1I„ Tóth I„ Rábai, Sajtos, Maj- zik. Kezdés után változatos já­ték alakult ki. A 7. percben Bánhídi szép támadás végén az oldalhálóba lőtt. Ezután feljött a Vasutas és a 9. percben a teljesen szabadon hagyott Tóth I. középen el­futott és a hálóba lőtt. 0:1. Még erőteljesebbben táma­dott a hazai csapat, az MTE védelem ekkor sokat bizony­talankodott. A csatársoruk pedig sokat kapkodott. A 30, percben MTE támadás ala­kult ki, Bosnyák egyedül A labdarúgó NB II. eredményei Debreceni VSC—Ganz-MAVAG 4:2 (1:0) Kőbányai út, 2000 néző. Láng RK — Debreceni EAC 2:0 (1:0) Debrecen, 4000 néző. Nyír­egyházi Spartacus — Diósgyőri VTK 2:1 (l:l) Nyíregyháza. 4500 néző. Ceglédi VSE—Bp. Sparta­cus 0:0, Cegléd, 2500 néző. Bor­sodi Bányász — Szegedi Építők 2:1 (0:1) Szeged, 2000 néző. Kecs­keméti Dózea—VM. Egyetértés 2;1 (1:1) Kecskemét, 3500 néző. Miskolci VSC—KISTEXT 0:1 (2:1) Miskolc, 4000 néző. a bajnokság Állasa: KELETI CSOPORT 1. DVSC 3 6 1 1 27:12 13 2. Bp. Előre 8 5 1 2 21:15 11 3. 'Láng 8 5 1 2 14:11 11 4. Egyetértés 8 5 — 3 11: 7 10 5. Diósgyőr 8 4 2 2 12:11 10 8. Miskolc 8 3 2 3 18: 9 8 7. Cegléd 8 2 4 2 14: 8 8 S. Kecskemét 8 3 2 3 13:16 8 9. Nyíregyh. 8 2 3 3 9:io 7 10. Borand 8 3 1 4 7:10 7 11. Bp. Spart. 8 3 14 10:17 7 12. Szolnok 8 2 2 4 14:10 8 13-14. DEAC 8 2 2 4 4: 3 8 13-14. KIST. R 2 2 4 1.1:22 6 15. Szeg, Ep, 8 2 15 Í1:I5 5 16. Gariz-M. 8 2 1 5 10:22 5