Sportkiadás, 1956. március/2

1956-03-30 [0890]

Az OTSB közli, KR/Jnó KE. hogy a BTSB április &y*i felszabadulási disz­tornájára; amelyet az Brkel Színházban bonyolítanak ls, sem­miféle igazolvány nan érvényes, /MTI/ A nemzetközi ifjúsági labdarugó torna harmadik napja Bo/Jné Bo A PIPA ÍK.Nsmze_mkösi Ifjúsági Labdarugó Tornájának küzdelmeit pénteken a i # és III* csoport mérkőzéseivel foly­tatták, Ezúttal Székesfehérvár, Tatabanya, Csepel ós Sztálin­varos volt a mérkőzések szinhelye, XO/SZK/jné 3ZK L­Pranciaország - B XjLm 3:2 /3;l/ Ö3opel sOOo néző^Vozette: Sípos Góllövők! Laeno; Houtte/2/," illetve Smoyers; Tan de Yijvcr Dirk jBr r nojaország : Taillandior - Noel, Ohorda,.- Markiewicz, TylinslriL, le Gneroe - lacno, Rous, Houtte, Alba, Stoivcnv ard. Bogaerts, Bel gium: Hlöolay - .gtruyf - Ml is, Busschots, ffihlbaut - Büoois, Van"de Vijvor, Smeyoro, Goyvaorts, Mantosl A mérkőzés első eseménye a 3, percben Alba szép lövése volt, de ezt a belga kapus hárította, A '7, percbon Belgium csapata megszerezte a vez.tést, a francia védők hibá­jából Smoyers köz élről a hálóba gurított /0:1/, Még ugyan­-bben a percben villámgyors francia támadás .végén íaeno egyen­lített A:l/« Jóiramu, változatos volt a játék, egyre inkább a franclak korultok főlésybo s a 18, percben a belga Bogaoráss