Sportkiadás, 1935/1-2

i , C s 9 r b 8|április 22. '. húsvéti siévsdzáró g ességi /slaiom/ nemzetközi lesikióverserrfc a Hiegyar JplöV nver te a szenior­csoportban elért abszolút legjobb'idejevei /50 és 52.2 Ép./. Gv5zelmé­vel elnyerte 8 ,T I ankó t?-serleget. t I.osztályban Kővári győzött 50.6 és 5. mp-cel, ^ie Zelkó negyedik lett 55.£ ás 54.4 mp.-cel. - - • S & r á c,április 22. L Szombathelyig la b r . \rugó csapata hús­vét kettős ünnepén Grácban vendégszerepelt, ahol vasárnap a GÍI 6:S j. /4:1/-re gvözött ellene. hétfőn . 3:3 aránkban döntetlenül végzett a 3iurm-c-apatával. amely az első félidőben már 2:0-rs vezetett. I ser­lege 7- a Sturm nyerte, amely vasárnap 4:1 /0:0/-ra gvőzött a bécsi Wacker eleien, mig hétfen a „acker s a GAK döntetlenül márkőzött 5:5 arányban. ő ib ni f i árpilis íc. L Jeonesse a luxemburgi lab­danigpcsapat a német AÖln-^ülztcl 0:7 erá nyu vereséget szenvedett. Svájci lebccruffóeredmén^ok: FG Chaux-de-Iords - Young Fellő wi Zür.3:0, PC Qlten-SC Freiburg 3:0. V/L - j 1 Honvéd tiszti Vivó Klub párba jt őr ver senyének eredménye a következő; 1. Bay Béla BEÜV, 2. holtversenyben Duna;- .1 rrTE ás Campos noriur '1, *. Haszlay. Az ös*ze textversenvb-.n: 1. ^aszlav ETVX, aki a tőrwrsenvbcn első, Q párbajtőrv senyben'oedig negyedik lett, 2. Ihinay BBTE 5-2 1/2, 3. Bay ré_Lr 1-7. /•ro domo, ! tová bbi helyezési sorrendet kisőbb közöljük./ mfi —