Sportkiadás, 1934/1

1934-5-05

Nemzetközi motorvezetéses verseny volt több mint nésrey­ezer főnyi közönség előtt szombaton este a Millennáris-sporttelep kerékpáros betonján, A nagy bukösisakos viadal első futamát Szekeres nyerte, s másodikban oe~ig a német &uhn lett a győztes, A repülők kétkörös főversenyéfti relvássy MTK nyerte, Bészletes eredmények: tavaszi derby motorvezetéses verseny: I. futam, 20 km: 1. Szekeres vezette Nagy 16 p 57 mp, 2. Nagy vezette Gatscha lüO méterrel hát­rább, 3. Istenes vezette Petrovics 180 méterrel, 4. fuhn Német­ország vezette Bartes 260 méterrel, 5. Hammer Németország- vezette Mazák messze hátul. II. futam 50 km; 1. Huhn Németország 53 o 20 mp, 2. Nagy 410 méterrel hátrább 3. Szekeres messze hátul.. Vezetők mint az első futamban, Hammer és Istenes a versenyt feladták.. Kétkörös főversenvben: 1. Pelvássy MTK utolsó 200 méter ideié 13.2 mv k 2. Szűcs MTK, 3. Győrfi FTC, 4.. Németh BSH, Ötkörös tendemversenyben 1. Győrf i-Kosz mály ^TC utolsó 200 m 12.4 mp. 2. Schmidt-Kiss BS*!, 3. Boneth I. és Boneth II. PTO.' ötkörös térelőny ve rseny: 1. Kiss .BS"!. 120 m előny 2. Pa­lotai MTK 100 m előny, 3. Fülöp BST1180 m előny, 4. Galambos MTK el*ny nélkül. 30 körös pontverseny: 1.' Galambos MTK 29 pont. 2. Boday J eb arát KK, 23 pont. 3. Boneth II. FTC ló pont, 4. Garai vT 1 5 pont." A vezető diiat BoTai és Garai nyerték. Bu/Vi