Somogyi Néplap, 1977. október (33. évfolyam, 231-256. szám)

1977-10-16 / 244. szám

Az első őszi győzelem Járási labdarúgó-bajnokság SIÓFOKI JÁKÁS: B. Vasas—Kőröshegy 1:1. Kiss J. SE II.—Kisbárapáti 4:2, Somogybabod—Ádánd 3:1, Ba- latonszalpadi—Gamás 2:0, Ság- vár—Somogymeggyes 3:2, Ná- gocs—Látrány 2:1. 1. Kőröshegy 9 pont, 2. Bala- tonszabadi 8, 3. Nágocs 8. MARCALI JÁRÁS: Somogyszentpál—Vitya 5:1, Szenyér—Sávoly 3:1, Balaton- szentgyörgy—Pusztakovácsi (elmaradt), Marcali II.—Bala- tonkeresztúr 3:1, Lengyeltóti 11. —Somogyvár 3:2. 1. Somogyvár 11, 2. Vitya 10, 3. Balatonkeresztúr 8. NAGYATÁDI JÁRÁS: Kisbajom—Háromfa 2:4, Ta- rany—Rinyaszentkirály 1:1, Iharosberény—Berzence 3:1, Ötvöskónyi—Pogányszentpé- ter 1:6, Beleg—Örtilos 3:0. 1. Háromfa 15, 2. Kisbajom 12, 3. Görgeteg 12, 4. Pogány- szentpéter 12. A szeptember 25-én leját­szott Homokszentgyörgy—Bol­hás mérkőzés eredményét a szövetség megsemmisítette és a találkozó két pontját 0:0-ás gólkülönbséggel Bolhás javára igazolta. A homokszentgyörgy jogtalanul szerepeltetett egy labdarúgót. Ezért további két büntetőpontot is levontak tőle. BARCSI JÁRÁS: Lad—Vízvár 2:4, Rínyaújlak —Istvándi 6:3, Kálmáncsa— Szülök 11:0, Bélavár—Barcs II 2:1. 1. Kálmáncsa 13, 2. Bélavár 11, 3. Vízvár 8. Birkózó VB A göteborgi 17. kötöttfogá­sú birkózó világbajnokság má­sodik napján, szombaton dél­előtt az alábbiak szerint ala­kultak az eredmények: 48 kg: Sántha—Alexandra (román) leléptetéses vereség. 52 kg: Rácz—Fleming (ame­rikai) kétvállas győzelem. 5,7 kg : Doncsecz—Holm (norvég) kétvállas győzelem. 62 kg: Réczi—Giuffrida (olasz) leléptetéses győzelem. 68 kg: Gaál—Del Pino (spa­nyol) kétvállas győzelem. 74 kg: Kocsis F.—Van Lanc- ker (belga) kétvállas győze­lem. A 82, 90 és 100 kilogram­mos súlycsoport mérkőzéseire lapzárta után került sor. (Folytatás az 1. oldalrőt) A 18. percben újabb {jóinak tapsolhatott a hazai nézőse­reg. A támadás Hangáitól in­dult el. A labda végül Gu­lyáshoz került, aki kitűnően ugratta ki a balösszekötőben előre törő Marcsókot, s a szél­ső szorongatott helyzetben, 5 méterről élesen bombázott a hálóba. 2:0. Ezután egy Túrái szabadrú­gás szállt fölé, majd a 28. percben egy formás Marcsók —Máté akció gördült végig a bal oldalon, de középen nem akadt befejező játékos. A 32. percben vezették a csepeliek az első veszélyes támadásu­kat. Kiss átadása után Bra- nikovits lövése suhant el ke­resztben a kapu előtt. Három , perccel később nagy tömörü- , lés támadt a vendégek 16- j osánál, többen is lövéssel pró- , bálkoztak, de a labda nem ta- ^ lálta meg az utat a kapu felé. 1 A 37. percben Buús és Brani- , kovits összeütközött, a volt , válogatott csatárt egy percig ' ápolták. ( Veszélyes csepeli támadás- c sál indult a II. félidő. A 47. s percben Vincze átadása után Ozsváth tiszta helyzetből lő- v hetett kapura, és a 15 méter- d ről küldött lövést Buús csak I nehezen, lábbal tudta háríta- 1 ni. Az ellentámadásnál Han- g gai húzott el a bal oldalon, e középre gurított, de belül sen- t ki sem kísérte a támadást, a Az 52. percben Máté emelt f középre, de Kanyar fölé fe- p jelte a labdát. Egy perc múl- d va Vad lövését védte bizto- A san Buús, majd két perccel l s: később még nagyobb bravúr- k ra volt szüksége. Kiss jobb ol­dali beadását látványos vető­déssel kaparintotta meg. A csepeliek egvre inkább ma­gukra találtak, és láthatóan nem adták fel. A 65. percben Branikovits szinte az egész hazai védelmen átkígvózott, de szerencsére kisodródott, majd a döntő pillanatban el is csúszott. A 71. percben érett góllá az időszakos csepeli fölény. Szabadrúgáshoz jutottak a vendégek, jobb oldalon, a 16- os sarkától 1 méterre. Kiss emelte középre a labdát, Buús kiindult kapujából, de azt nem érte el és a felugró Bra­nikovits az 5-ös vonaláról biz­tosan fejelt a kapu közepébe. 2:1. Kapkodott a Rákóczi vé­delme. A 75. percben Ozsváth kitűnően lőtte magasan kö­zépre a labdát. Csordás éles fejest küldött kapura, s Buús- nak minden tudására szük­ség volt, hogy a kapufa segít­ségével hárítani tudjon. A másik oldalon Máté középre adta a labdát, de Zentai nem ismerte fel a helyzetet. A 78. percben Marcsók rúgott szögletet jobb oldalról. A lab­da átszállt a védők fölött. Gu­lyáshoz került, akinek hatal­mas kapáslövését Hajdú bra­vúrral ütötte szögletre. A 80. percben Karasz. megnyugtat­hatta volna a kedélyeket. Má­té átadásával a félpályáról egyedül tört a csepeli kapu felé, de lövése Hajdút találta el. A 83. percben viszont is­mét csak Buús nagyszerű vé­Hangai mindenütt ott volt. dése mentette meg a kapos­váriak hálóját. Ekkor Brani­kovits újabb fejesét hárította szépen. A vendégek elkesere­detten rohamoztak, de az utolsó percben mégis újabb lehetősége nyílott a gólszer­zésre a Rákóczinak. Karasz és Máté együttesen tört a csepeli kapu felé, és Wéber csak a kapu torkában tudott szögletre szerelni. Rég nem látott nagy becs­vággyal vetette magát a küz­delembe ezen a mérkőzésen a Rákóczi együttese. Már a ta­lálkozó elején magához ra­gadta a kezdeményezést, és azt a félidő végéig meg is tartotta. A rengeteget futó és . a pálya középső harmadát a ; felügyelete alatt tartó közép- j pályás sor jobbnál jobb lab­dákkal indította a csatárokat. A támadásokba hátulról rend- ] szerint Zentai és Éger is be- i kapcsolódott. A csepeliek ek- 1 kor nem tudták megtalálni a hazai próbálkozások ellen­szerét. Szárnyszegetten küz­döttek, mivel két kulcsiátéko- suk — Branikovits és Kiss T — megfelelő őrzőt kapott Hangai és Gulyás személyé­ben. Szünet után eleinte még tá­madott a Rákóczi, de közép­pályás sorának visszaesése után fokozatosan kicsúszott kezéből a kezdeményezés. A cserék sem hoztak változást. A fővárosiak szépítő gólja után kritikus perceket élt át a hazai védelem. A játék összképe alapján mégis el­mondhatjuk, hogy a Rákóczi egvgólos győzelme megérde­melt. A kaposvári csapatban Buús a gólnál hibázott, de utána gólnak látszó lövéseket is hárított. A hátvédsor tagjai különösen az első félidőben biztosan verték vissza az el­lenfél próbálkozásait. Vala­mennyien átlag fölött játszot­tak. A középpályás sorban ta­láljuk a csapat és egyben a mezőny legjobbját, Hangai személyében. Rengeteget volt játékban és mindig jó ütem­ben avatkozott közbe. Kanyar és Gulyás az első félidőben jól játszott, szünet után azon­ban egyre inkább visszaestek. Kanyart szép gólja dicséri. Elöl Marcsókot kell ugyan­ezért kiemelni, de Máté igye­kezetére és harcosságára sem lehet panasz. A csepeli együttesben Go- Ián volt a legjobb. Rajta ki- j vül Kiss T.. Ozsváth és Vin- - cze vétette többször észre ma­Kuti játékvezető jól kézben tartotta a mérkőzést. A mérkőzés jegyzőkönyve: Kaposvár, 7000 néző. Ve­zette: Kuti (Eőry, Huták). Rákóczi: Buús — Éger, Ag- falvi, Zentai, Duschák — Hangai, Kanyar, Gulyás — Túrái, Máté. Marcsók. Edző: Németh Lajos. Csepel: Hajdú — Pozsgai, Kőhalmi, Wéber, Godán — Branikovits, Kiss, Bartha — Ozsváth, Vad, Vincze. Edző: Kóczián Antal. Csere: Túrái helyett Karas; a 67. percben. Kanyar helyet’ Konrád a 69. percben, Vinczí helyett Csordás a 71. percben Góllövők: Kanyar a 12 percben, Marcsók a 18. perc­ben, Branikovits a 71. perc­ben. Jutási Róberi TOVÁBBI EREDMÉNYEK: Ferencváros—Tatabánya 5:3 (3:1) Bp. Honvéd—Haladás VSE 2:( (1:0) Diósgyőr—Székesfehérvári MÁV Előre 4:1 (2:1) Videoton—Dunaújváros 5:3 (3:1) Zalaegerszeg—MTK VM 1:1 (1:0) Szeol AK—Békéscsaba 2:1 (2:1) Ü. Dózsa—Pécsi MSC 1:0 (0:0) Vasas—Rába ETO 5:2 (1:0) AZ NB-I 1. Ü. Dózsa Állasa 8 5 3 — 16— 7 13 2. MTK VM 8 5 2 1 13— 5 12 3. Vasas 6 5 I 2 17— 9 11 4. Tatabánya 8 5 1 2 J7—12 11 5. Bp. Honvéd 8 5 — 3 15— 5 10 6. Csepel 8 5 — 3 12—10 10 7. Videoton 8 4 1 3 23—13 9 8. Diósgyőr 8 3 3 2 9— 8 9 9. FTC 8 3 2 3 16—17 8 10. Pécs 8 2 3 3 10— 9 7 11. Rába ETO 8 2 2 4 9—13 6 ÍZ. Békéscsaba 8 2 2 4 10—15 6 13. DVTK 8 1 4 3 10—16 6 14. ZTE 8 1 4 3 9—15 6 15. Haladás 8 2 2 4 8—14 6 16. Kaposvár 8 1 3 4 11—15 5 17. Sz.fehérvár 8 2 1 5 7—17 5 18. SZEOL AK 8 2 — 6 6—18 4 A Somogy megyei Zöldért zákányi kirendeltségére tmk-munkákhoz szakmái ismeretekkel rendelkező műszaki vezetőt keresünk — középfokú gépipari végzettséggel, 3—5 évi vezetői gyakorlattal. Szükség esetén munkásszállást biztosítunk. Jelentkezni lehet írásban (részletes önéletrajzot mellékelve) és személyesen a vállalat központjában: Kaposvár, Noszlopy Gáspár u. 12. sz. alatt, a műszaki osztályvezetőnél. , (132700) gát. TARTALÉKBAJNOKI MÉRKŐZÉS: Rákóczi—Csepel 2:1 (0:1) Kaposvár, edzőpálya, 2000 néző. Vezette: Molnár. Góllövők: Murai (2), illetve Kapusi. NB III Pécsi VSK-Xiss J. SE 3:0 (1:0) Tab, 200 néző. Vez.: Czipp. PVSK: Kovács — Hüber. Tallósi, Németh, Szabó, Grün- wald, Nagy, Kresz, Tóth II., Stájer, Csaba (Szilágyi). Edző: Rónai István. Kiss J. SE: Rácz — Nagy, Mód, Csatári (Rékási) Lakos, Tóth-Bagi, Palotai, Fábián, Gergelics (Zsiga). Kücher, Landek. Edző: Kétszeri Ferenc. 20. perc: Nagy és Mód egy­mást zavarták. A labda Kresz- hez került, aki keresztbe ívelt a jobboldalra, és a szabadon hagyott pécsi Nagy három mé­terről megszerezte a vezetést, 1:0. 55. perc: Jobboldalon a part­vonal mellett szabadrúgáshoz jutottak a vendégek. Grün- wald lőtte középre a labdát és Stájer 8 méterről csúsztatott fejessel szerzett újabb gólt, 2:0. 83. perc: Nagy hibázott a ha­zai 16-osnál. A labda a csere­ként beálló Szilágyihoz került, aki 8 méterről élesen lőtt a ka­pu baloldalába, 3:0. Az elmúlt hetek javuló játé­ka után a hazai közönség mél­tán várt hasonló folytatást a kapolyi együttestől. Ézzel el­lentétben a Kiss J. SE rossz felfogásban és kevés akarással küzdötte végig a 90 percet. A nagyobb rutinnal rendelkező vendégek — ha védelmi hibá­ból is érték el góljaikat —, megérdemelten nyertek. Jók: Németh, Stájer, Csaba, Tóth II., a mezőny legjobbja, illetve Mód, Palotai. Kálmán Ferenc. MAI »fi ft I Csiky Gergely Színház: 15 óra­kor: MAGNAS MISKA. Vörös­marty bériét. 19 órakor: MAG­NAS MISKA. Katona bérlet. 19 órakor. IVANOV. Budapest, Operettszínház. Kaposvár, Vörös Csillag: de. fél 11 órakor: FELKELŐK ÁLRUHÁ­BAN. Du. 3, 5 és este 7 órakor: SHERLOCK HOLMES LEGKED­VESEBB BÁTYJÁNAK KALAND­JA (14). Szabad Ifjúság: du. 4 órakor: APAM, AZ AGGLE­GÉNY. Du. © és este 8 órakor: A SCOTLAND YARD VENDÉGE (14). Rákóczi mozi: du. 4 órakor: A CHARLOT-K BEJÁRJÁK SPANYOLORSZÁGOT. Siófok: de. 10 órakor: CIMBORÁK i. (NÁDI SZÉLBEN). Du. 5 és este 7 órakor: GYALOG-GALOPP (14). Nagyatád: du. 4 és este fél 8 órakor: PILLANGÓ 1—H. (18). TELEVÍZIÓ Budapest 1. 7.58: Műsorismertetés. 8.00: Idősebbek is elkezdhetik. 8.05— 9.00: Mindenki iskolája. 9.00: Egy kis kirándulás. 9.25: Melyiket az ötezerből? 9.45: Hírek. 9.50: Eéni és Frédi, avagy a két kőkorsza­ki szaki. 10.15: Miért nem vagyok jó gyerek? NDK-játékfilm. 11.50— 12.50: »Csak a derű óráit számo­lom.« 13.53: Műsorismertetés. 13.56: Gusztáv és a lény. 14.00: Pedagógusok fóruma. 14.35: Szű- kebb hazánk, a naprendszer. 15.20: Műsorainkat ajánljuk. 15.45: A főszerepben: Latabár Kálmán. Egy bolond százat csinál. Magyar film. 17.10: Reklám. 17.20: Tele­sport. 17.55 : Lehet egy kérdéssel több? 18.25: Reklám. 18.J5: A közönségszolgálat tájékoztatója. 18.40: Esti mese. 18.50: Idősebbek is elkezdhetik. 19.00: A hét. 20.00: Hírek. 20.05: Andrej Rubljov, Szovjet film. I—n. 23.00: Hírek. Jugoszláv Tv 8.45: Tv-magazin. 10.00: A nagymama unokája. 10.30: Mesék a zöld erdőből. 11.00: Népi mu­zsika. H.30: Földművelőknek. 13.40: A nézők és a tv. 14.10: Robin Hood. 15.00: Vasárnap délután. 19.15: Rajzfilm. 20.05: Nikola Tesla. Drámasorozat. 21.15: Útirajzok. 22.05: Labdarú­gás. Rijeka—Hajdúk. 22.35: Sport­szemle. Osztrák Tv 15.35: Rémület a hadosztályban. 17.00: Állatiexikon. 17.30: Maja, a méhecske. 17.55: Jó éjszakát, gyerekek! 18.00: Seniorklub. 18.30: Randevú állatokkal. 19.00: Vasár­napi osztrák képek. 19.30: Tv- híradó. 19.50: Sporthírek. 20.15: Falusi szerelem. Tv-film. 21.45: Sporthírek. KOSSUTH RADIO «00: Hírek. 6.10—7.20: Kellemes vasárnapot! 7.20: Múzeumi hír­adó. 7.23: Emlékeztető. 7.54: A közönségszolgálat tájékoztatója. 8.00: Hírek. 8.05: Útközben. 8.10: öt kontinens hét napja. 8.25: Hallgatóink figyelmébe! 8.26: Népi zenekarok műsorából. 8.57: Reklám. 9.00: Olvadtam egy no­vellát. 9.25: Baritonáriák. 9,45: Úközben. 10.00: Hírek. 10.03: Ci­ki, te boszorkány. Mesejáték. 10.38 : A Magyar Rádió és Tele­vízió gyermekkórusa népdalokat énekel. 10.53: Zenés reklámtur­mix. 11.03: Nagy mesterek — vi­lághírű előadóművészek. 12.00: Hírek. 12.10: Édes anyanyelvűnk. 13.00: Tisztelet az embernek ! 13.10 : Jó ebédhez szól a nóta. 13.50: Metronóm. 14.10: Elisabeth Schwarzkopf énekel. 14.39: Pil­lantás a nagyvilágba. 15.00: Hírek. 15.08: Útközben 15.13: Reklámkala­uz. 15.17: Ránki Dezső zongorázik. 15.56: Azt beszélik . . . 16.28: A ma­gyar népdal hete. lc.58 : Hallgató­ink figyelmébe. 17.00: Hírek. 17.05: Útközben. 17.10: Isten malmai. 18.04: Kalmár Magda operettda­lokat énekel. 18.28: Hallgatóink figyelmébe. 18.30: Hírek. 18.4Ö: Útközben. 18.45: A mgyar nép­dal hete. 19.05: Egy rádiós nap­lójából. 20.16: Könyvklub. 21.16: Lemezmúzeum. 22.00: Hírek, sporthírek. 22.20: Zenekari mu­zsika. 24.00: Hírek. 0.10: Új dzsesszfelvételeinkből. 0.25: Him­nusz. 0.30: Vízjelzőszolgálat. PETŐFI RADIO 6.58: Hallgatóink figyelmébe. 7.00: A római katolikus egyház félórája. 7.30: Bach-műveket or­gonái Albert Schweitzer. 8.00: Hírek. 8.05: Mit hallunk? 8.33: Miska bácsi levelesládája. 9.00: Szívesen hallgattuk... 10.33: Klasszikus operettekből. 11.35: Harminc perc rock. 12.05: Nép­dalok, néptáncok. 13.04: Riki-tiki- tévi. Mesejáték. 13.45: Időjárás- és vízállásjelentés. 14.00: Táska­rádió. 14.55: A magyar népdal hete. IC. 28 : Barangolás régi hanglemezek között. 16.48: Mikro­fon előtt az irodalmi szerkesztő. 16.59: Reklám. 17.04: ötórai tea. 18.10: A vasárnap sportja. 18.30: Ha még nem tudná . . . 19.00: Szivárványvölgy. 19.2(2: Jó estét, gyerekek! 19.30: Hírek. 19.33: Sporthírek. 19.38: Kritikusok fó­ruma. 19.48: A magyar népdal hete. 20.24: Nyolc rádió, nyolc dala. 20.51: Gül Baba. 22.09: Dzsesszfelvételekböl. 22.30: Hírek. 22.33: Tánczene — éjfélig. 24.00: Hírek. 0.10: Idegen nyelvű vízjel­zőszolgálat. 3. MŰSOR 8.00: Hírek* műsorismertetés. 8.0Ö: Fellegi Adám éa Matuz István hangversenye. 9.43 : A Vénétől Szólisták lemezeidéi 10.35: ÚJ zenei újsá*. 11.10: Ét; tájak. 12.00: Hírek. 12.10: Csa^. fiataloknak! 13.10: A Deller-ének- együttes Monteverdi-ma-drigá to­kát énekel. 13.18: a Berlini Ka­marazenekar Beethoven-hangver- senye. 14.56: Műsorismertetés, hírek. 15.08: Így láttam Kodályt. 15.29: Rádiószínház. 16.29: Mű­vészlemezek. 17.25: A magyar népdal hete. 17.45: Mennyit ér «z élet? 18.00: Hírek. 18.03: Zemplé­ni Kornél Mozart-zongoraestje. 19.48: Hírek. 19.51: Hangfelvételek — felső fokon. 20.41: Anna Mofío és Hermann Prey énekel. 21.23: Tip-top parádé. 21.53: A Finn Rádió kamarakórusának hang­versenye. 23.00—23.10: Hírek* idő­járás. PÉCSI RADIO 17.00: Hírek. Vasárnapi kíván­ságok. Mikrofonstaféta. 18.20: Sporthírek. 18.30: Szerb—horvát nyelvű műsor. 19.15—20.00: Né­met nyelvű műsor. HOLNAP I ,, 2 ^ műsor Siófoki kulturális központ: IF­JÚSÁGI HANGVERSENYSORO­ZAT — a Budapesti Fúvósötös koncertje 12 órakor. Kaposvár, Vörös Csillag: du. 5 órakor : SHERLOCK HOLMES LEGKEDVESEBB BÄTYJÄNAK KALANDJA (14). Este 7 órakor: FILMBARÁTOK KÖRE : KIÁL­TÁSOK . Szabad Ifjúság: du. 4 órakor: SZERETET NÉLKÜL (14). Du. 6 és este 8 órakor: SZAN- DAKAN 8. (18). Dallos Ida mozi: du. 6 órakor: KETTŐS BŰN­TÉNY HAMBURGBAN. Siófok : este 7 órakor: APAM, AZ AGG­LEGÉNY. TELEVÍZIÓ Jugoszláv Tv 17.10: Magyar nyelvű tv-napló. 17.35: Üt a világ körül. 18.00: Mondd meg nekem, mondd! 18.16: Könyvek és eszmék. 18.45: Ifjúsá­gi tv-stúdió. 20.00: «Nagykövetek. Angol tv-dráma. 21.35: Kiválasz­tott pillanat. 21.40: Kultúra az objektívben. 22.25: Dokumentum­film. ' Osztrák Tv 9.00: Óvodások műsora. 9.30: Ml lehetek, ha nagy leszek? 10.30: Rémület a hadosztálvban? Film- komédia. 17.30: Kicsinyek műsora. 17.55: Jó élszakát, gverekek ! 18.00 : Omaruru. Filmsorozat. 18.39: Mi. 18.00: Osztrák képek. 19.30: Tv-Mradó. 20.00: Hétfői te- lesDort. 20.55; Bevetés Manhattan­ban. Filmsorozat. KOSSUTH RADIO 4.25— 7.25: .Tó reggelt! 3.00: Hí­rek, műsorismertetés. 8.20: A mai nao kulturális programiéból. 3.25: F.rkel operáiból. 9.O0; Mérleg ha­va. 9.10: A hét zeneműve. 9.40: Kácsafűrösztő. Ia.oo: Hírek. 10.05: Tskolarádió. 10.30: Zenekari mu­zsika. 11.14: Latin-amerikai his­tóriák. H;*3: Pillangó. 12.00- TVH krónika. 1 \ 35 : Tánczenei koktél. 13.20: vá1 »szolunk Tolna megvei hallgatóinknak. 13 35: Mezők, fal­vak éneire. 14.00: Fzeregv dél­után. 1.4.30: Szimfonikus táncok. 115 00: HtVpk. 15.15; Dzsamüe. Or<5- rat'éç^iotoir. 10.05: A Nos^tv fiú esete mő+h Marival. Fi éssoro­zat. 1.8.35: Holnan közvetítünk. 17.00: Hír»k. ui«: V»« új a Nsn alatt’ 17.05; Nó+á> 17.35; A 14~es teioterprnben. 19.25: Mai. könv- a4ánlatur<k, 18 30: Esti magazin. 1-9.15: Népdalok. 19.35 • Szimfoni­kus zer>e. 0,0 35: A világ hzngiai. 31 30; F’^FÓnnl Otthonunk. P’norf. 2200: Hí-ek. 2? 15: Snortbírok. 22 30; AHnr felmehet zongorázik. 34 00; Hlrok. A 1Í); mánoőnlnk. (135; Himnusz. 0.30; Vízjelzőszol- gálat. PETŐFI RADIO 4.25— 7.59; A Petőfi rádió reg­geli. zenés műsor». kW; Hírek. R oa • Fúvószene. 8.32; ^Tôt» csokor. 10 00: A zene hullámhosszán. 12 00: charitv. te édes! Részle­tek. 12.33: Főiskola Szekszáróon. 1.2.53: Dvorzsák f ti vételeiből. 13.28: Kis magvar nénrajz. 13.33; Gordonka muzsika. 14.00: Kettőtől ötig. 17 00; Ö+Ödlk sebesség. 18.AO; Az ember biológiai jövőig. 13.3.3; Zenekö^eiben. 19.29: Kertesben. 20.32: Töltsön e.ev órát kedven- npbrei ! 72 23; "Herűre is derű. 23 01: Daliátékokból. 24 00- Hírek. Odo* idegen nyelvű vízjelzőszol- gálat. 3. MŰSOR 14.00 ; Hírek. 14.0.5; Orvéraréo^le­fek. 14 30- Honcfversenvlrözvefftés. lő 00 : Hirpk. io 03 ; Rómeó és Jú­lia. Három részlet. ír 4jO; Minden­ki iskolái» 17.10; Huszonöt npro boot. 17 zs; LíbnV. ballottuV. 1 8 05 • Vesztesek. pádiólátéV. 18 31 ; RroHmc • JJ .c-i’-nténio 19.15' TS- kolqváóió. 19.30: HfrpTr. 19 33; w«n efelvételek — ■felső fokon. o,n ofl ; Oni=»rn r>g?vÜtt»s<Ur. *>1 3i0 ■ A hét, zenemüve. no • 'zonekari muzsika. 2° 09—23.15: Hírek. PÉCSI RADTO 17 fW) ; Hír-oTr --- T-F-5ejápfl műsor. 1 8 OO ; Taól-őunántúli bí**»dó. 1P “*0 ' v-»LÍSor. *9.00 : Néróét nvelvű műsor. A Kaposvári Cukorgyár az 1977/78. évi répafeldolgozási idényre — répa és cukorrakodásra — folyamatosan fölvesz férfi segédmunkásokat (132509)