Kelet Magyarország, 2016. augusztus (73. évfolyam, 179-204. szám)

2016-08-22 / 196. szám

2016. AUGUSZTUS 22., HÉTFŐ 12 Sport KELET ■■HŰHÓM ■MMM ___________________________________________________________________ Labdarúgás. Megyei II. osztály, Alukonstrukt-csoport, 2. forduló Kótaj-Nagykálló 5-0 (1-0) csapatom az egyik legjobb a csoportban. háza szerény teljesítrhényt nyújtott. A Kótaj, 200 néző, v.: Mónus G. Kótaj: Czenki Péter - Takács I., Guszti L, Hangácsi I, Kovács P., Ferenczi F. (Ferenczi M.), Die A. (Fekete B.), De Montéira, Tóth Zs. (Fekete Á.), Kóder L. (Effoua A.), Markovics D. Edző: Seregi Mihály. Nagykálló: Pekk J. - Fodor T. (Málik J.), Göncz B., Erdei S„ Szenes l„ Borsi D. (Plajos Z.), Rubóczki J„ Nagy B. (Mészáros M.), Ponczók T. (Matejkó G.), ZakorBencs Á. Edző: Pók Csaba. Gól: Die A. 2, Ferenczi F., Ferenczi M., De Montéira. Ifi: 1—1. _________________________________ Seregi Mihály: - Korrekt játékvezetés mellett úgy gondolom, megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a fiúknak és további sok sikert kívánok a vendégcsa­patnál«! ____________________________________ Pók Csaba: - A mai napon a jobb csapat nyert. Szégyellem magam a minket elkísérő szurkolók előtt, és remélem, több játékos is így van ezzel. ________________ Levelek-ÚHehértó 4-1 (1-0) Levelek, 100 néző, v.: Kiss L. Levelek: Luksa Z. - Pásztori., Hatházi M. (Sitku D.), Gebri Gy„ Nagy T„ Hajdú G. (Vass I.), Pekk T„ Ruff L. Majláth S„ Kovács B„ Berta M„ Kiss Z. (Papp G.). Edző: Majláth Sándor. Újfehér- tó: Lippa J. - Bárány L, Máté G. (Zámbó D.), Karaffa I., Dénes K., Petics Gy. (Pallai B. ), Potyók J„ Szigeti V., Kántor T„ Kiss T. (Osikóczki I.), Szilágyi Á. Játékos-edző: Kiss Tamás. Gól: Berta M. 2, Sitku D., Kovács B„ illetve Kántor T. Ifi: 4-0. ________________ Majláth Sándor: - Nem volt az olyan egyszerű, mint ahogy az eredmény mutatja. Nagy mezőnyfölényben játszott az ellenfél az első félidőben, de mi szereztük meg a vezetést és a második félidőben egy-egynél nagyon jól szálltak be a cserék, és ennek köszönhetően az utolsó húsz percet sikerült megnyomni, ami gólokban is megmutatko­zott. Sok sikert az Újfehértónak! Kiss Tamás: - Az eddigi eredmények ellenére is ki merem jelenteni, hogy az én Amíg a helyzetkihasználásunk ilyen lesz, ezek az eredmények fognak születni. _____________ Apagy-Tiszadob_________9-2 (4-0) Apagy, 150 néző, v.: Harsányi Cs. Apagy: Károly G. - Hegedűs L. (Hegedűs D.), Maries I, Támba T. (Kozák R.), Simlcsku R., Lakatos J. ,MarcsekT. (Badarász G.), Szalka N. (Tar F. ), Bakró A. (Svelta Z.), Orosz G„ Németh A. Játékos-edző: Németh Attila. Tiszadob: 'Jancsó L - Jónás Gy., Juhász T„ Kovács J„ Kiss N„ Tóth N., Jónás V., Marczis R., Lakatos K„ Tóth R„ Tálas A. (Kiss Cs.). Edző: Jancsó László. Gól: Németh A. 3, Lakatos J. 3, Orosz G„ Bakró A., Badarász G., illetve Marczis R„ Tóth R. Ifi: 6-0. ______________________ Németh Attila: - Azt kaptam, amit vártam. Gratulálok a fiúknak a győzelemhez. A vendégcsapatnak pedig további sok sikert kívánok. ___________________________________ Jancsó László: - Ez a hétvége számunkra a tanulásról szólt. Tartalékosán nem tudtuk megnehezíteni a jó erőkből álló apagyi csapat dolgát, amely tetszetősen és jól futballozott. Gratulálok csapatomnak, hogy tartalékosán is végigküzdötték a meccset. Megpróbálunk javítani, és örömet okozni az értünk szorító embereknek. _______________________________ Ramocsaháza-Encsencs 0-8 (0-5) Ramocsaháza, 120 néző, v.: Nagy Cs. Ramocsaháza: Jene! N. (Nagy G.) - Lakatos M., Asztalos J., Zsíros L, Lakatos K. (Nagy Sz.), Ladányi S., Szegedi Z„ Váczi G. (Bajcsi M.), Rácz J„ Szabó L. (Káté I.), Hajdú G. (Bálint G.). Edző: Ragányi Mihály. Encsencs: Sivadó R. - Horánszki L, Lengyel L. (Kóródi T.), Szilágyi G., Varjasi K., Balogh D., Szilágyi Z., Biró L (Illés G. ), Konyha Cs., Biró Zs. (Kósa R.), Kónya M. (Habinyák M.). Edző: Szedlár János. Gól: Szil­ágyi G. 3 (egyet 11-esből), Kónya M., Horánszki L, Szilágyi Z., Habinyák M., Illés G. Ifi: 9-0. Ragányi Mihály: - No comment. __________ Szabó Sándor vezetőségi tag: - Nagyon jó teljesítményt nyújtott a csapat, de azt is hozzá kell tennünk, hogy ma a Ramocsa­győzelmet a múlthéten született Szilágyi Jankának ajánlja a csapat. _________________ Rohod-Ctsztréd _______4-3 (1-2) Rohod, 150 néző. v.: Oláh G. Rohod: Chörmös M. - Baráti G„ Dobronyi J„ Ladányi D. (Zsigmond G.), Nagy l„ Bencze M. (Doboveczki L), Sivadó P„ Kósa S., Dobronyi G„ Sivadó L, Kézi B. (Tóth F.). Edző: Dolhai Tibor. Geszteréd: Papp D. - Horváth L. (PappT.), Géczi P., Gégény Z., Vass G., Mikó l„ Ugari Cs., Erdélyi J„ Horváth J. (Papp R.), Kiss L. (Vass D.), Marconas A. Edző: Horváth János. Gól: Kézi B. 2 (egyet 11-esből), Sivadó L, Kósa B„ illetve Ladányi D. (öngól). Kiss L„ Ugari Cs. Kiállítva: Dobronyi J, (58. perc). Hl: 4-0. _____________ Dolhai Tibor: - Fontos volt ez a győzelem. Ehhez képest egy hármas, valamint em­berhátrányba kerültünk. Innen fordítottuk meg a mérkőzést, amihez gratulálok a csapatnak._________________________________ Horváth János: - Gratulálunk a megérde­melt hazai győzelemhez. További sok sikert a továbbiakban a sportszerűen viselkedő ellenfelünknek. ____________________________ Nyíri brony-GávavtncseUŐ 3-2 (1-0) Nyíribrony, 100 néző, v.: Híres T. Nyírlbrony: Nagy A. - Kosztik D., Konzili T„ Ujfalusy G., Király D„ Szabó B„ Lakatos P. (Nagy S„ Kriston R.?), Bodnár G„ Horváth G., Galamb P. (Kovács E.), Nagy J. (Tóth Zs.). Edző: Lakatos Zsolt. Gávavencsellő: Farkas L. - Karasz L., Bodnár S., Tolnai T„ Kovácsi, Kőpájer J. (Balogh R.), Brandies P„ Koczogh l„ Biró Cs. (Marcsek Z.), Kató Á„ Hengsperger A. Játékos-edző: Marcsek Zoltán. Gól: Nagy J., Galamb P„ Kovács E., Illetve Marcsek Z., Koczogh I. Ifi: 3-0. Lakatos Zsolt: - Az első félidőben magabiztos játékkal szereztünk vezetést. A második félidőben, három-nulla után már azt hittük, zsebünkben a mérkőzés, kiengedtünk, és nehézzé tettük magunknak a végére. Pontot mentett a hazai kapus Dühös bátoriak: az NB lll-as futballcsapat két pontot hagyott Salgó­tarjánban. labdarúgás. A vasárnapi NB III-as bajnokin a salgótarjáni csapat kezdte lendületesebben a játékot, de néhány perc eltel­tével' á bátoriak is felvették a ritmust. Alighogy letelt az első negyedóra, egy szép góllal meg is szerezte a vezetést az NYFC. A hazaiak minden színészi képességüket bevetve próbál­tak minél közelebb kerülni a bátori kapuhoz - eredmény nélkül. A második félidő két vendégziccerrel indult, előbb Hornyák Marcell, majd Ter- dik Zsolt rontott kihagyha­Hornyák Marcell szerezte a bátori gólt fotó: pusztai Sándor tatlannak tűnő helyzetben. Az utolsó negyedórában a Stécé erőteljesen támadott az egyenlítésért, ami jóval a ren­des játékidő és a hosszabbítás letelte után született meg, vé- leményes szabadrúgást köve­tően, az előrehúzódó kapus, a megyénkben is jól ismert Sán­ta Tibor révén. KM NB III Keleti csoport, 3. forduló Salgótarján, 200 néző, v.: Györki. Salgótarján: Sánta T. - Debreceni D. (Major M., 58.), Radványi D„ Benkő-Bíró, Kerényi G„ Lakatos B., Szöllősi, Lupták, Romhányi (Lukács Zs., 65.), Lukács R., Csóka R. Edző: Vágó Attila. Nyírbátor: Vasas G. - Bernáth M. (Lipcsei M„ 62.), Kornutjak, Ambrusz, Boros D., Müller Zs., Szabó R. (Bagi Á., 77.), Lakatos L, Illés Gy. (Terdik, 84.), Reznek, Hornyák. Edző: Márton István. Gól: Sánta T. (96.), illetve Hornyák (17.). Kiállítva: Lakatos L. (második sárga lap után, 94.), Kornutjak (a lefújás után). Jó: Sánta T„ illetve Ambrusz, Kornutjak, Hornyák. (Tudósító: Janovics János) Vágó Attila: - Nem érdemeltük meg az egy pontot, a Nyírbátor többet tett a sikerért. A döntetlent kapusunk parádés fejesének köszönhetjük. Márton István: - Nehéz indulatok nélkül beszélni egy olyan meccs után, amit gólokkal meg kellett volna nyernünk. Az igazsághoz tar­tozik, hogy az egyenlítés már a hosszabbítás letelte után született egy olyan szabadrúgást követően, ami előtt teljesen szabályosan szerelt a játékosunk. További eredmények: Újpest ll-REAC 1-4, Monor-Kazincbarcika 2-0, BKV Előre-Hatvan 2-1, Jászberény-MTK II0-0, Putnok-Haj- dúböszörmény 3-0, ESMTK-DVSC-DEAC1-0, Tiszaújváros-Tállya 3-1. A Diósgyőr ll-Rákosmente KSK mérkőzés lapzárta után ért véget. A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA: 1. Tiszaújváros 3 3­­6-2 9 2. Putnok 3 2 1­7-3 7 3. Rákosmente KSK 2 2­­10-2 6 4. Monor 3 2­1 5-3 6 5. Kazincbarcika 3 2­1 4-2 6 6. Jászberény 3 1 2­6-1 5 /. NylrDaiOr 3 1 1 1 6-2 4 8. REAC 3 1 1 1 6-4 4 9. MTKII 3 1 1 1 5-3 4 Salgótarján 3 1 1 1 5-3 4 11. Hajdúböszörmény 3 1 1 1 3-5 4 12. Diósgyőr II 2 1­1 3-5 3 13. Hatvan 3 1­2 5-8 3 14. ESMTK 3 1­2 1-4 3 15. BKV Előre 3 1­2 4-11 3 16. DVSC-DEAC 3­1 2 4-6 1 17. Tállya 3­1 2 2-9 1 18. Újpest II 3­­3 3-12­Labdarúgás: Megyei II. osztály, Kelet-Magyarország-csoport, 2. forduló Vámosoroszl-Csengerslma ____4-1 (2-1) Vámosoroszi, 80 néző, v.: Pethő P. Vámoso- roszi: Szaniszló Á. - Márton J., Somogyi 1, Tisza S. (Kerekes Sz.), Róka R. (Molnár R), Baráth G„ Bartha K. (Kiss D.), Jóni R., Franku A. (Szilágyi L), Somogyi R„ Riskó T. (Ács A.). Megbízott edző: Végh Endre. Csengers- ima: Székely Sz. (Bélteki L.) - Kocsis I., Gaál Cs., Balogh B., Gyarmati N„ Korpás A.,—- Juhász P. (Ecsedi G.), Halász N., Volkán R. (Juhász L), Szűcs A. (Varga Gy.), Kerekes M. Játékos-edző: Volkán Roland. Gól: Somogyi R„ Franku A., Baráth G., Ács A., illetve Kerekes M. Kiállítva: Jóni R. (12. perc) Tisza S. (51. perc), illetve Bélteki L. (56. perc), Kerekes M. (82. perc). Ifi: 9-0. _________________________ Végh Endre: - Simának ígérkező mérkőzé­sen a játékvezető a 12. percben kiállította legjobb játékosunkat. Rendezni kellett sorainkat, az újabb véleményes kiállítás után pedig kicsikartuk a győzelmet. A sikert Márton János születésnapjára ajánljuk. Volkán Roland: - Jó csapattól kaptunk ki, amely amatőr hibáinkat kihasználva végül megérdemelt győzelmet aratott.____________ Tyutod-Nábrád 2-1 (0-0) Tyúkod, 100 néző, v.: Siroki J. Tyúkod: Somlyai A. - Feka N„ Varga M., Berki N„ Feka J„ Bégány M., Kasu Á. (Lakatos Gy.), Lakatos L.Tóth F. (Csaholyi Cs.), Kertész J., Lakatos S. Edző: Nagy József. Nábrád: Pásztor A. - Móré Sz., Szabó T, Mercz J., Balogh Gy„ Tejfel D., Sárai G., Tóth A., Mercz L„ Kalocsai D., Pásztor Z. Edző: Végh András. Gól: Kertész J., Lakatos I. (11-esből), illetve Pásztor Z. (11-esből). Hl: 6-1. ______________________ Nagy József: - Gratulálok a fiúknak, akarat­ból jelesre vizsgáztunk, viszont a helyzetki- használáson még egy kicsit javítanunk kell. Végh András: - A látottak és a helyzetek alapján a döntetlen reálisabb eredmény lett volna. __________________________________ Nyírmeggyes-Csenger ________2-7 (0-2) Nyírmeggyes, 100 néző, v.: Nagy F. Nyír­meggyes: Gergely I. - Horváth J. (Török G.), Székely Zs., Cégényi A., Éles B., Nagy Zs., Széles M., Kovács L. (Pető Á.), Antal D., Tóth T„ Kiss A. Edző: Papp János. Csengén Bodnár B. (Iricsek D.) - Mona Á„ Gaál K„ Orosz F. (Burjász J.), Korponai K. (Barcsay Á.), libán M. (Horváth Z.), Geletey Z. (Katona R), Garda R, Pintye N., Juhász N„ Imre M. Edző: Juhász Ferenc. Gól: Széles M., Tóth T, illetve Imre M. 2, Juhász N. 2 (egyet 11-esből), Pintye N., Mona Á„ Katona P. Ifi: 1-0. _____________ Papp János: - Sajnos a csengeri csapat ezen a napon jobb volt nálunk, de ennyivel azért nem. Az első félidőben két egyéni hibából kaptuk a gólt, a másodikban kitámadtunk, az ellenfél pedig eredményesen kontrázott. Gratulálok nekik a győzelemhez és az ificsapatunknak is. Balogh József játékostár­sunknak édesapja elvesztése miatt őszinte részvétét fejezi ki a csapat.__________________ Juhász Ferenc: - Küzdelmes első félidő után a szünetben rendeztük a sorokat és megérdemelten nyertünk. További sok sikert kívánunk a szimpatikusán játszó nyírmegy­gyesi csapatnak. ___________________________ Nyírcsaholy-Mllota 5-0 (5-0) Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Módis. Nyírcsa- holy: Putirka G. - Kovács Á. (Balogh J.), Bégány G. (Szabó V.) Lelt J„ Jónás R, Botos S„ Mező A. (Mihálku A.), Bálint Cs. (Putirka B.), Ballai Z. (Ilku Á.), Ilku T„ Pataki G. Edző: Kiss Ervin. Milota: Kánya G. - Pap R. (Balogh I.), Siket L, Fejes P. (Tóth K.), Balogh D„ Bunna I., Mikulka D. (Törők F.), Fóris I., Lukács M„ Balogh S„ Németh A. Edző: Elek László. Gól: Jónás P. 2, Bégány G., Mező A., Bálint Cs.ffl:6-5.___________________ ______________ Kiss Ervin: - Igazából nem játszottunk jól, de ezt a győzelmet aligha kell megmagya­rázni. KáUósemlén-Nylrtugos 2-0 (0-0) Kállósemjén, 250 néző, v.: Simon T. Kál- lósemjén: Árpád J. - Marozsán Zs., Nistor E„ Mészáros Á. (Ruszinkó B.), Kóth Á„ Gráf L. (Leka A.), Szitái R„ Hamza T„ Csonka Gy. (Nyisztor R.), Mocsár Cs., Marozsán M. (Papp J.). Edző: Lipcsei János. Nyfrlugos: Papp T. - Illés G., Sinka L, Illés Á„ Horváth J., Dankó Cs., Balogh L, Bíró F„ Holló Zs„ Sinka M, Petrás M. (Hlács A.). Edző: ifj. Kavalecz Béla. Gól: Hamza T„ Nyisztor R. Ifi: 7-2. ______________________________ Lipcsei János: - Küzdelmes, jó mérkőzésen a nagyon jó Lúgost győztük le, megérde­melten. Egyben gratulálok az ificsapatom­nak is a győzelemhez. ______________________ If). Kavalecz Béla: - Az első félidőben jól játszottunk, megvoltak a helyzeteink, de azokat nem tudtuk kihasználni, ami a második félidőben megbosszulta magát. Gratulálok a hazaiaknak a győzelemhez! Terem-Kemecse 1-2 (0-1) Terem, 70 néző, v.: Szabó I. Terem: Sarkadi Zs. (Mitracica E.) - Csoba L„ Fábián R, Ga­ginas D. (Jónás B.), Tanka L., Schvarczkopf W., Obis C, Moldovan M. (Virág G.), Gyárfás M. , Baráth J„ Horváth K. Játékos-edző: Fábián Péter. Kemecse: Szabolcsi M. - Karkusz A., Babják Cs., Soós G., Bárány I, Sándor L., Hokk B. (Dócs N.), Lukács G. (Csatári Á.), Pap M., Kovács M. (Márton R), Madzin I. Edző: Borza László. Gól: Gyár­fás M. (11-esből), illetve Kovács M„ Madzin I. Kiállítva: Szabolcsi M. (85. perc). Ifi: 5-4. ___________________________________ Fábián Péter: - Három pontot szalasz­tottunk el. A kemecsei csapat helyzet nélkül rúgott két gólt, amihez gratulálunk nekik. A futballt sajnos nem kapufára és helyzetekre játsszák. Három sérültünk még mindig hiányzik, de a többiek előtt le a kalappal! Sok sikert a kemecsei csapatnak a továbbiakban! ___________________________ Borza László: - Nehéz győzelmet arattunk, várjuk a következő ellenfelet. Németh Attila (6) három góljával vezette győzelemre az Apagyot FOTÓ: PUSZTAI SÁNDOR Marcsek Zoltán: - Az első félidőben előnyt tunk ki rengeteg helyzetet, a hazaiak rúgták adtunk a hazaiaknak, a másodikban hiába a gólokat, és ezt tetézte még a játékveze­játszottunk mezőnyfölényben és alakítót- tők megkérdőjelezhető ítéletei is. Tiszakanyár, 200 néző, v.: Szoboszlay P. Tiszakanyár: Kanyári G. - Nagy Á„ Csáki R., Nagy R„ Jánvári D„ Ablonczy D., Balia J. (Illés T).Térjék Z„ Tóth N. (Dobrai D.), Makiári Á„ Vicickó L. (Rézinger B.). Játékos-edző: Csáki Róbert. Ajak: Kovács T. - Sütő N., Markos J., Takács J. (Nemesek A.), Virtás D. (Kontár D.), Magyar D. (Kovács A.), Folytán Z., Magyar R, Iski T. (Haga J.), Magyar R., Kovács L Edző: Ragány Csaba. Gól: Vicickó L, illetve Magyar R, Ifi; 5-1. __________________________________ Csáki Róbert: - Rengeteg helyzetet dol­gozunk és hagytunk is ki. Pont amikor végre betaláltunk, akkor az első perctől az időt húzó ellenfél kihasználta első és egyetlen helyzetét. Ezzel sikerült kiegyenlíteniük, így elérték céljuk, elvitték az egy pontot. Ragány Csaba: - Az újjáalakuló csapatunk szervezetten, és kulturáltan játszó Tisza­kanyár otthonában szerzett értékes pontot kiváló kapus-, illetve csapatteljesítménynek köszönhetően. _____________________________ Őr-Nyírmada ~ 1-1 (0-0) Őr, 100 néző, v.: Pokoraczki. Őr: Kiss Á. - Sipos J. (Kiss A.), Benkő J., Varga J., Márton T. (Tisza Á.), Paragh M., Soltész Á., Szabó V, Kerekes M. (Lapos R), Anda G„ Bégány Zs. (Derne B.). Edző: Kálmándi Bertalan. Nylrmada: Papp G. - Danes I., Benkő T, Balogh A., Jurkinya M„ Mátyus Cs., Kozma A. (Horváth J.), Szikszai A., Járomcsák G. (Cson­ka L), Fodor Cs., Danku A. Játékos-edző: Szőke István. Gól: Kerekes M., illetve Mátyus Cs.HI:4-2. _______________. ___________ Kálmándi Bertalan: - Sikerült a múltheti csorbát egy kicsit kiköszörülni. Megérdemelt pontot szereztünk jó csapat ellen. Gratulálok az ificsapatunk első sikeréhez. ______________ Szőke István: - Sajnos egy olyan mérkő­zésen vagyunk túl, ahol a játékosaimnak a testi épségükért kellett küzdeniük, hogy meg ne sérüljenek. Ennek ellenére meg kellett volna szereznünk a három pontot egy teniszpálya méretű pályán. _________________ Demecser-Ujdombrád 3-0 (2-0) Demecser, 200 néző, v.: Papp I. Demecser: Kiss R. - Hudák N. (Varga E.j, Kiss M., Kriser Sz., Csáki L, Dankó G. (Kocsis Z.), Erőss P„ Bácskái A. (Minyin), Kantár K., Illés J. (Gombkötő T), Gombkötő S. (Gombkötő Z.). Edző: Gombkötő Sándor. Újdombrád: Kmetz T. - Kernács József, Csombók Cs., Las- kai T„ Oncsó M. (KomlósiT.), Kernács János (Oláh A.), Szőlősi A., Ignéczi Cs. (Körösi A.), Tóth B., Sinka D. (Geh K.), Lakatos Z. (Tűnik K.). Edző: Bállá János. Gól: Illés J. 2, Kriser Sz. Ifi: 9-1, _______________________ Gombkötő Sándor: - Magabiztos győzelmet arattunk a masszív újdombrádi csapat ellen. Dolgozunk a további sikerekért, köszönjük polgármester úrnak az új cipőket és „Cicónak" a meccs utáni ellátást. _________ Bállá János: - A múltheti játékunk nyomait sem láttam, de a helyzetek alapján akár szorosabb is lehetett volna ez a mérkőzés. Tudtuk, hogy sokat kell dolgozni ebben a bajnokságban, ami bizonyítást is nyert. Nyírkatász-Záhony 2-0(1-ÜD| Nyírkárász, 150 néző, v.: Vasas J. Nyírkárász: Borkó J. - Rákóczi L, Jávor R (Till J.), Csuka Gy., Liptai A. (Király J.), Horváth G., Liptai D. (Belinszki Sz.), Varga J. (Kasza R.), Kovács L, Bandor J„ Sashegyi G. Edző: Dudás Zoltán. Záhony: Leskovics A. - Sére L, KissT. (Nagy G.), Kamenyeczki, Kacsúr A., Makula Zs., Péntek A„ Fekete L, Kovács D„ Zsoffcsák (Oláh S.), Balogh S. (Jaczina L). Edző: Be- recz Csaba. Gól: Varga J„ Horváth G. Ifi: 3-1. Dudás Zoltán: - Nagyon fontos mérkőzés volt ez a számunkra. Úgy gondolom, meg­felelően sikerült felavatnunk a Mező István és Kozma Gábor által nekünk ajándékozott új garnitúramezünket. Köszönjük nekik, csapatomnak pedig gratulálok. _____________ Berea Csaba: - Jobban futballoztunk, mint a múlthéten. Végig pariban voltunk, szinte a semmiből kaptunk egy gólt. A sok sérültünk ellenére ma is háromszor kellett kényszerből cserélnem, nem tudom hogy leszünk meg a kővetkező fordulóban. nszaszerrtmárton-Dombrád 1-3 (0-3) Tiszaszentmárton, 200 néző, v.: Lövei. Tl- szaszentmárton: Mészáros T. - Iván S„ Ésik M. (Áros Cs.), Jónás A., Jónás Krisztián, Ba­logh K. (Farkas 1), Balogh R., Jónás Kálmán, Bulitka L. (Iván V.), Boda R„ Koszta Z. Edző: Gólyán Gergő. Dombrád: Csáki T. - Dávid R. (Borbély L), Fabu R. (Kalu B.), Kiss R., Kői B., Nagy Á. (Sándor J.), Nagy M„ Puskás Á., Szalai B., Tóth Á., Derceni B. (Hajdú L.) Edző: Kató István. Gól: Boda R., illetve Dávid R. 2, Derceni B. Ifi: 2-3. _______________________ Gólyán Gergő: - Az álmos kezdés eldöntöt­te a mérkőzés sorsát. Gratulálok a jó erőkből álló bajnokesélyes Dombrádnak. __________ Kató István: - Az első félidőben mutatott játék után megérdemelten szereztük meg a három pontot. Fordulás után háromgólos előnyünk tudatában a játékosaim olyan hozzáállást tanúsítottak, ami elfogadhatat­lan. A bennünket elkísérő szurkolóink nem ezt érdemlik. ______________________ Kék-Fényeslltke 2-3 (2-0) Kék, 150 néző, v.: Oláh Z. Kék: Kerekréti G.- Lábas R, Somogyi Cs., Veress Á., Arnaud, Horváth A. (Gáspár S.), Kerekes M. (Kamarás J.), Ignácz G. (Kerekréti Á.), Szuromi L, Szurcsik Z., Kantár J. Edző: Fabók István. Fényeslltke: Márta J. - Háda J„ Rusznák S„ Nagy M., Kázsmér L„ Miskolczi Á., Lupcsa Cs., Sárkány G. (Sáreczki F.), Pólyán I., Kovács A. (Balogh K.). Nagy B. (Bakó G.). Edző: Sárkány Gábor. Gól: Szurcsik Z. (11-esből), Horváth J., illetve Lupcsa Cs. 2 (egyet 11-es­ből), Sárkány G. Ifi: 1-4. ____________________ Fabók István: - Egy kettő-nulláról elve­szített mérkőzés után okosat mondani nem tudok, marhaságot meg már nyilatkoztam eleget. Bízom a jobb folytatásban! __________ Mártira Ferenc vezetőségi tag: - Gyenge első félidő után a folytatásban rendeztük a sorokat. Megérdemelt győzelmet arattunk, gratulálok a játékosoknak és az ificsapa­tunknak is. Van még mit dolgozunk, de remélem, a továbbiakban is ilyen sikeresek leszünk. __________________________________ Vala-Pátroíw 1-5 (1-2) Vaja, 100 néző, v.: Szikszai Gy. Vaja: Vakarcs I. - Soós K., Finta F. (Konrád A.), Jónás J„ Hu­dák P. (Póti B.), Noszál T„ Mocsár G., Mulutó P. (Gáspár D.), Simon K. (Ördög K.), Sándor A.,Zákány Z. (PappT.). Játékos-edző: Simák János. Pátroha: Csiki G. - Hamza A. (Bedő M.), Huszti Cs., Zsoldos I, Ujj Gy., Ba­logh l„ Kovács Sz. (Dúró E.), Varga R„ Baráth I. (Mozga Gy.), Balogh Sz. (Molnár V.), Varga L (Hamza M.). Megbízott edző: Lusánszki László. Gól: Sándor A., illetve Baráth 1.2 (egyet 11-esből), Varga R., Varga L, Hamza M. Kiállítva: Konrád A. (87. perc). Ifi: 5-3. Simák János: - Jól kezdtük a mérkőzést, meg is szereztük a vezetést, helyzeteket sorát dolgoztuk ki, aztán húsz perc után gyakorlatilag elfelejtettünk futballozni. Gratulálok a pátrohai csapatnak és az ifik győzelméhez. _______________________ Lusánszki László: - Szép és jó játékkal vertük el a magabiztos vajai csapatot. Gra­tulálok a fiúknak, további sok sikert kívánok vendéglátóinknak. _________________________ Szabadnapos: Ladányi TC Labdarúgás: Megyei II. osztály, Nyírerdő-csoport, 2. forduló nszakanyár-Ajak 1-1 (0-0) Elek László: - Szégyenteljes első félidő, ha reggelig játszunk, akkor sem rúgunk gólt. így is örülhetünk, hogy megúsztok ennyivel, esélyünk nem volt még pontot sem szerezni. Nagyon mély gödörben van a csapat, nem tudom, mikor lábalunk ki belőle. Gratulálunk a hazaiaknak. ___________________________ Beregdaróc-Tarpa ________3-3 (1-2) Beregdaróc, 100 néző, v.: Bíró Cs. Beregda- róc: Heckó - Lukovics J. (Danó Zs.) Varga T. (Veress 0.), Varga G., Szász K„ Szlif ka I., Kovtun, Kokas A. (Ábrán Cs.), Lucsia, D. Pethe K. (Rózsa D.), Lakatos A. Edző: Baracsi Endre. Tarpa: Béres R. - Antal R., Szidor S„ Egresi G„ Kődöböcz N., Djacsenko, Kemény G., Péter Gy., Tar E„ Rozman S., Barta F. Játékos-edző: Rozman Sándor. Gól: D. Pethe K., Szlifka, Lucsia, illetve Barta F. 2, Rozman S. Ifi:. Baracsi Endre: - Remek, feszes tempójú meccset játszottunk a kiváló Tarpávai, amely nem véletlenül a csoport favoritja. Olyan szikrázó volt a meccs, hogy a környékbeli kovácsok összecsődültek, és szerencse, hogy a szomszédban nem lobbant fel a szénakazal. De éppen az ilyen mérkőzésekért érdemes kimenni a pályára. A mai találkozón a pályán ünnepelte ötvenedik születésnapját Varga Tibor. Rozman Sándor - Nagyon rossz pályán gyengén játszottunk, igazságos döntetlen született. Az akarat és a szív felülmúlta a tudást._____________________________________ Nagydobos-Tisztaberek 0-3 (0-0) Nagydobos, 70 néző, v.: Frindik J. Nagydo­bos: Somogy I - Onder G., Mudri B„ Molnár Cs. (Bíró J.), Almássy Z. (Magyari D.), Dobrai G., Somfalvi R, Makszim Gergő, Magyari M., Bertalan K„ Bajnai M. Edző: Bulyáki Zoltán. Tisztaberek: Makay Z. - Juhász A., Rudnák N. (Kiss G.), Szabó L. (Bencze Á.), Molnár R„ Lukács N., Makszim Gábor, Tóth J. (Kálló A.), Kocsán G. (Molnár R.), Szabó A„ Fábián G. Megbízott játékos-edző: Kálló Attila. Gól: Lázár R„ Kálló A., Makszim G. (11-esből). Ifi: 3-5. ____________________________________ Bulyáki Zoltán: - Nagyon apró lépések­kel lépünk előre. Az első félidei játékért gratulálok a csapatnak, a folytatásra viszont elfáradtunk.________________________________ Kálló Attila: - A jó cserék a második félidőben jó játékot eredményeztek. A Makszim testvérpár „háborúját" a kis öcsi nyerte. _____________________________________ A Szatmárcseke-TIszakóród mérkőzést augusztus 24-én, a Kölcse-Mérk-Vállaj találkozót november 1-én játsszák. Második hely a zilahi tornán kézilabda. A második helyen zárta a zilahi felkészülési tor­nát a Kisvárdai KC NB I-es női csapata. A romániai megmé­rettetésen Kovács Péter edző együttese 26-21 (i3-io)-es győzelemmel kezdett a román élvonalbeli Kolozsvár ellen, a várdaiak közül Olene Umanec volt a legeredményesebb nyolc góllal, Marija Gedroit hat talá­latig jutott. Utóbbi a következő két meccsen egyaránt nyolc­szor volt eredményes, csapata pedig 24-21 (io-i2)-re legyőz­te a Békéscsabát, majd 25-23 (iO-9)-ra kikapott a házigazda a végül tornagyőztes Zilahtól. A KKC csapatából Madalina Puscas kapott különdíjat, ő lett a torna legjobb kapusa. KM