Kelet Magyarország, 2011. augusztus (68. évfolyam, 178-203. szám)

2011-08-29 / 201. szám

2011. AUGUSZTUS 29.. HÉTFŐ KELET Sport 11 Boltot kizárták a százas döntőből ATLÉTIKA. Kazi Tamás az elődöntőben fejezte be sze­replését 800 méteren a dél­koreai világbajnokság vasár­napi versenynapján, miután az elődöntőjében ötödik lett, 1.46.53 perces eredmény­nyel. A fináléba kerülésért futamonként az első kettő között kellett végezni, a ma­gyar atléta összességében a 16. eredményt érte el. Baji Balázs a no méteres gátfutás­ban az előfutamában utolsó, azaz nyolcadik helyezettként 14.06-ot ért el, ezzel befe­jezte szereplését. A súlylökő Márton Anita a selejtezőben 17.04-et dobott, ezzel 11. lett a mezőnynek ebben a felében, és nem jutott a döntőbe. A nap zárásaként rendez­ték a férfi 100 méter döntőjét, melynek rajtjánál az első szá­mú esélyes, jamaicai Usain Bolt nagyot hibázott: kiug­rott, ezzel elvesztette esélyét a címvédésre. Kiválásával honfitársa, Johan Blake győ­zött 9.92 mp-cel. Hétfőn a férfi kalapácsvetés döntőjében lesz magyar ér­dekeltség, miután a szombati selejtezőben elsőre túldobta a 77 méteres selejtezőszintet (77.21). Ugyanez nem sike­rült Németh Kristófnak, aki 74.09 méteres teljesítmény­nyel kiesett. Papp Krisztina 10 ezer méteren 32.56.02 perces eredménnyel a tizenhatodik helyen végzett. mti Usain Bolt legszívesebben elbújt volna a világ elől fotó: internet C LABDARÚGÁS: NB 111 Tisza-csoport, 2. forduló Bátori bajnokverés, ibrányi botrány Tuzsér-Debreceni EAC _ 1-2 (0-1) Tuzsér, 600 néző, v.: Nagy F. Tuzsér: Szabó B. (Janda, 73. perc) - Szepta, Danes B., Iván A., Danes A., Osztolykán E., Ignéczi (Gergely l„ 72.), Hriskevics, Orgován K. (Sárkány, 62.), Setét, Rinkács. Edző: Szabó István. DEAC: Oláh D. - Takács Á„ Tóth Z„ Buka, Szabó G„ Varga M„ Gergely B., Karacs (Nagy D„ 59.), Balogh Zs. (Búzái, 72.), Jenei Zs., Brehószki (Gulácsi B„ 87.). Edző: Sáfár László ________________________ Megint óriási egyéni hibákból kapott gólo­kat a Tuzsér, amely már a negyedik percben ziccert hibázott. Az első félidőben még két nagy hazai helyzet kimaradt, és bár szünet után a cserék lendítettek a támadójátékon, ez kevés volt a lelkesen játszó vendégek ellen. Gól: Osztolykán E. (84.), illetve Varga M. (43.), Brehószki (70.). Jó: Danes B„ Danes A., illetve Oláh D„ Buka, Tóth Z., Gergely B. (Tudósító: Lakatos Tibor)______ Szabó István: - Kétgólos előnyt nem szabad adni az ellenfélnek, a második félidő végén már hiába tettünk fel mindent egy lapra, nem sikerült egyenlíteni. _________ Sáfár László: - Tudtuk, hogy nehéz mérkő­zés lesz, hiszen az ellenfél előző heti kisiklá­sa nem megszokott. A szerencse is mellénk állt, viszont úgy érzem, megdolgoztunk a győzelemért. A sportszerű mérkőzésen a közönség is jól szórakozott. ____________ Baktalórántháza-Sárospatak 8-2(4-2) Baktalórántháza, 250 néző, v.: Puskás Z. Baktalórántháza: Maries I. - Szenes I., Illés L, Geda (Maries T., 77.), Molnár L. (Balogh Zs., a szünetben), Lakatos I., Rakóai, Kozma J., Szabó R„ Gömze (Fábri, 74.), Maries G. Edző: Tóth János. Sárospatak: Braun - Hoffmann, Sikorszki G. (Bacsó, 68.), Tóth Á., Sikorszki R, Zsófi D. (Horváth D„ 65.), Kovács T, Géczi J., Ablonczy, Tóth L (Pothurszky, 84.), Halder. Edző: Zsófi József. __________________________ Illés Lászióék már az első félidőben eldönt­hették volna a három pont sorsát, szünet után méginkább kidomborodott a két csapat közötti tudásbeli különbség, és a ha­zaiak ilyen különbséggel is megérdemelten nyertek. Gól: Gömze (9„ 11. és 70.), Illés L. (37. és 45. - mindkettőt 11-esből), Maries G. (62.), Kozma J. (78.), Balogh Zs. (90.), illetve Hoffmann (31.), Halder (43.). Jó: Gömze, Illés L, Kozma J., Szabó R., Maries G„ illetve Halder, Hoffmann. (Tudósító: Mán László) __________________________ Tóth János: - Nagyon helyre akartuk hozni a múlt heti kisiklást, jó felfogásban játszott a csapat, ilyen különbséggel is megérdemelt a győzelmünk. _____________________ Zsófi József: - Sajnos, négy meghatározó játékosunk nélkül kellett játszanunk, az első félidőben még egyenrangú ellenfelek voltunk, szünet után további alapembere­ket kellett sérülés miatt lecserélni, ez pedig megpecsételte sorsunkat._____________ Hajdúszobosztó-Kemecse 2-1 (1-1) Hajdúszoboszló, 250 néző.v.: Kujbus. Hajdúszoboszló: Groze - Kereki, László R„ Bakonszegi, Lendvai Gy. (Kálmán Z., 55.), Habi, Bácsi, Szathmári Zs., Domokos A., Szarvas F. (Tóth R, 73.), Domokos I. (Sarkadi Z„ 91.). Edző: Szűcs János. Kemecse: Szabó A. - Balogh Gy., Homann, Maries Gábor (balra) is kivette a részét a baktalórántházi gólzuhatagból FOTÓ: MÁN LÁSZLÓ Jeddi, Székely Z. (Ádámszki, a szünetben), Lovas M„ Fekete Á„ Arnóczki, Morauszki (Tamás R, 57.), Fekete G., Polényi T. (Szabó R. a szünetben). Edző: Mirgai László. ___ Az első fordulóban előfordult kapitális hiba megismétlődött, így hiába támadta végig a Kemecse a második félidőt, a győzelmet a hazai csapat csikarta ki a hajrában. Gól: Domokos I. (21. és 88.), illetve FeketeÁ. (42.). Jó: Groze, Domokos L, Bakonszegi, illetve Szabó A., Fekete Á. (Tudósító: Kondor Lajos)___________________________ Szűcs János: - A hőség ellenére nagyon jó iramú mérkőzésen hatalmasat küzdöttünk, és jó ellenfelet sikerült legyőznünk. ______ Mirgai László: - A változatosság kedvéért most a nyolcvannyolcadik percben kaptuk a mindent eldöntő gólt szabadrúgásból. A második félidőben több százszázalékos helyzetet hagytunk kihasználatlanul. Hajdúböszörmény-Tiszalök 5-0 (3-0) Hajdúböszörmény, 200 néző, v.: Tóth IT. Hajdúböszörmény: Tóth Cs. - Ungi (Nagy S„ 66.), Hortó, Andorkó, Balogh l„ Fodor J. (Nagy B„ 53.), Bogdanovics, Szilágyi K. (Farkas Gy„ 78.), Bellon, Bibart, Nagy D. Edző: Lajos Ferenc. Tiszalök: Gagyi - Szabó B„ Vass L, Czifrák, Csáki V. (Bognár A., 67.), Bácskái A„ Dobán, Dobos Z„ Papp S. (Cseh K„ 72.), Horváth M., Péter (Lakatos K., 69.). Edző: Falatovics László. ______________ Az első félidőben óriási egyéni hibák után a vendégcsapat rúgatott három gólt a Hajdúbszörménnyel, így simává vált a mér­kőzés a hazai csapat számára. Gól: Nagy D. (5., 28. és 39.), Ungi (47.), Bogdanovics (87.). Jó: Nagy D. (a mezőny legjobbja), Andorkó, Bogdanovics, Szilágyi K„ Bellon. Lajos Ferenc: - A Kisvárdán elért döntetlen ezzel a győzelemmel ér sokat. Csapatom hozta a kötelezőt, helyenként tetszetős játékkal. _________________________ Falatovics László: - Megérdemelten nyert a Böszörmény. ________________ Nagyecsed-Nyfrbátor 0-3 (0-2) Nagyecsed, 450 néző, v.: Csáki L. Nagyecsed: Makó - Patály J„ Tóth Szilárd, Markos, Nyíri Gy., Nyíregyházi (Angyal L, 20.), Kovács N„ Csáki R. (Balogh J„ 55.). Bulyáki A„ Bancsi (Marcsek, 66.), Ascsillán. Edző: Feczkó Tamás. Nyírbátor: Tóth Szilveszter - Csáki J„ Ricsei (Bodó G., 62.), Bárány T„ Varga K., Mándi L„ Matejkó R„ Puskás D. (Marozsán, 55.), Kiss T„ Erdei Z. (Hadházi, 75.), Pálvölgyi. Edző: Fogarasi Zoltán. ________________________ Színvonalas, küzdelmes mérkőzést látha­tott a szép számmal megjelent közönség. A találkozón mindkét csapat támadó felfogásban játszott, a pontrúgások és Makó Róbert kapus kiállítása a Nyírbátor malmára hajtotta a vizet. A játékvezetés színvonalával van egy kis hiányérzete a hazai csapatnak. Gól: Erdei Z. (12. és 21.), Pálvölgyi (54.). Kiállítva: Makó (a tizenha­toson kívülre futva felvágta Kiss Tamást, 19.). Jó: Nyíri Gy., Bulyáki A., Ascsillán, illetve Erdei Z„ Mándi L., Ricsei, Bárány T. (Tudósító: Bíró Attila) ______________ Feczkó Tamás: - Biztos csak véletlen, de felettébb elgondolkodtató, hogy a bátoriak mindkét eddigi meccsét érdekes felfogás­ban vezették. Mindezek ellenére gratulálok a vendégeknek! ____________________ Fogarasi Zoltán: - Ez a mérkőzés mindkét csapatnak ünnep volt, csak a hazaiak a meccs elején, mi pedig a lefújás után ünnepeltünk. A játékunk sokkal jobb volt a múlt hetinél, így összességében nagyon jó csapat otthonában arattunk megérdemelt győzelmet. _____________________ Tiszakanyár-Kótaj 3-1 (1-0) Tiszakanyár, 300 néző, v.: Sándor Cs. Tiszakanyár Szobonya G. - ifj. Koskovits CTABELLA 1. Nyírbátor ____________________2 2. Cigánd _______________________2 3. Tiszakanyár___________________2 4. Hajdúböszörmény _______________2 5. Debreceni EÁC __________________2 6. Létavértes_____________________2 7. Baktalórántháza ____________ 2 8. Hajdúszoboszló _________________2 9. Kétad _________________________2 10. Sárospatak ________ 2 11. VárdaSE ______________ 1 12. Nagyecsed ___________ 2 13. Ibrány 1 14. Kemecse __________________ 2 15. Tuzsér _______________________2 16. Tiszalök 2 Gy., Hokk Á„ Orgován Gy„ Pócsi, Ruska (Kiss Gy., 90.), Kóka R. (Katona R„ 66.), Lakatos L, Deák I, Csombók Z., Balázsi P. (Gombkötő S., 56.). Edző: Koskovits György. Kótaj: Kiss J. - Mándi A., Szobonya P„ Simon K., Jurcut, Torma T. (Kovács R, 80.), KatóGy., Szilágyi B. (Lengyel I., 35.), Istrate, Szántó Z„ Rácz R. (Halász R, 65.). Edző: Csorna Dezső. _____________________ Nagyiramú mérkőzésen az első húsz percben inkább a Kótaj irányította a játékot, de az első gól megváltoztatta a meccs menetét. A hazai csapat játékán sokat lendített a lelkes szurkolók bíztatása. Gól: Csombók Z. {18.), Gombkötő S. (67.), Lakatos L. (91.), illetve Torma T. (52. j. Jó: Szobonya G„ Lakatos L, Hokk Á„ illetve Istrate, Szobonya R, Kató Gy„ Torma T. (T udósító: Háda Tivadar) _____ Koskovits György: - Jól összerakott, ügyes csapat ellen sikerült kicsikarni a győzelmet. Ez a Kótaj sok meglepetést fog még okozni a bajnokság során. _____________ Csorna Dezső: - Nem játszottak rosszul a fiúk, de sajnos a játékvezető két tizenegyest sem adott meg a javunkra. ____________ Ibrány-Várda SE 2-l-néla73.percbenfélbeszakadt Ibrány, 600 néző, v.: Nazsa. Ibrány: Pécsi V. - Kovács M., Kántor Zs., Tilki, ifj. Kató l„ Reinaldo, Illák (Kléninger, 65.), Kövér G„ Balia K., Cafu, Ze Carlos. Edző: Kató István. Várda SE: Petranics - Lakatos I., Mező Á. (Lakatos T„ 69.), Soós T„ Krizán (Spekker, 36.), Hegedűs T„ Oláh D„ Fodor A., Szabó T„ Petruska (Tóth T„ 58.), Bagin. Edző: Révész Attila. _________________ A mérkőzésen az ibrányi csapat dominált, a hazaiak irányították a meccset, és két szép góllal megérdemelten vezettek. A kisvárdaiak szépítésével újra nyílt lett a meccs. A hajrában paprikássá vált a han­gulat, Lakatos István szabálytalanságánál a hazaiak kiállítást reklamáltak, majd egy perc múlva Balogh Alex törlesztett, ami után nagy tumultus támadt a játékté­ren, rendezők is a pályára szaladtak. A játékvezető úgy vetett ennek véget, hogy Balogh Alexnek felmutatta a piros lapot, a meccset pedig lefújta. Gól: Balia K. (14.), Illák (35.), illetve Oláh D. (68.). (Tudósító: Móré Zoltán) További eredmény: Cigánd-Létavértes 4-3. 2 . ' T fi- -■■■■■r? 7-0 6 2 - - 8-5 ___6 2 - 4-1 11- 6-14 1 1 - 3-24 1-1 7-43 í-i a-6 a 1-1 3-33 1-1 2-3 3 1-1 4-93- 1 - 1-11-11 1-41 1 0-1- - 2 1-3- - 2 1-6 ­- - 2 2-9 ­G LABDARÚGÁS: Szi-Zo Sport-dr. Zilahi megyei I. osztály, 2. forduló Gyarmaton meglazították a záhonyi lokomotív csavarjait A versenyfutást a kék mezes rakamaziak nyerték a balkányiak ellen FOTÓ: RACSKÓ TIBOR Tlszavasvárl-Nylrcsaholy 5-2 (3-0) Tiszavasvári, 150 néző, v.: Tordai. Tlszavasvárl: Polgári -Tályai (Pete), Kurucz T„ Szolyka T. (Gyurján A.), Péntek A„ Lakatos B. (Gyurján R.), Bodnár A. (Aszalós), Bagoly Z„ Péntek M. (Szolyka G.), Nagy L, Fazekas V. Edző: Fecsku István. Nyfrcsaholy: Gergely I. - Petrohai M. (Bégány), Széles A., Mező A. (Ilku), Széles Zs. (Kiss E.), Szabó V., Jónás R, Molnár Sz„ Putirkó, Jurkó, Kertész J. (Jóni). Játékos­edző: Kiss Ervin. Három óriási helyzet után a 13. percben remek szabadrúgásgóllal szerzett vezetést a hazai csapat, majd amikor már 4-0-ra vezetett, visszavett az iramból a Vasvári, és ennek is lett eredmé­nye a két szép szépítő találat a gólgazdag mérkőzésen. Gól: Péntek M. 4 (egyet 11- esből), Szolyka G„ illetve Jónás R, Jóni. Ifi: 11-0. (Tudósító: Hankó András) ________ Fecsku István: - Nálunk a hét is Péntekkel kezdődik. Gratulálok Nagy Pistának a focipalánta utánpótlásához. ___________ Kiss Ervin:-A jobbik csapat győzött, gratulálunk a Tiszavasvárinak. _________ Nagyszekeres-Szakoly 4-1 (2-1) Nagyszekeres, 100 néző, v.: Benkő R. Nagy- szekeres: Cosmin - Robas, Stef, Cioreanu, Márton J. (Della S.), Bornemisza, Pál Á„ Homoki G„ Bartha K. (Rebege), Costea, Szilágyi L. (Homoki J.). Játékos-edző: Della G TABELLA Sándor. Szakoly: Molnár Cs. - Kevert S„ Géczi R, Turbucz, Karasz G„ Pécsi G. (Lipcsei A.), Kevert K„ Palaga, Kovács I. (Kádár A.), Fedor A., Lengyel Á. Edző: Boros Gyula. A nagy melegben a hazai csapat hozta a kötelezően elvárt győzelmet. Gól: Bartha K. 2, Costea, Szilágyi L„ illetve Pécsi G. Ifi: 4-1. Delia Sándor: - A helyzetkihasználásunk ötven százalékos volt, remélem, a következő héten már százszázalékos lesz. Meg voltam elégedve a játékkal. _________________ Boros Gyula: - A győzelmet jobban akaró csapat megérdemelten nyert. __________ Nyírkarász-Mátészalka 5-0 (3—0) Nyírkárász, 200 néző, v.: Czene. Nyírkárász: Tuuza - Hajdú G„ Rákóczi (Sándor L), Danku J„ Csuka, Dajka L. (Juhász L), Horváth J„ Jávor P. (Virtás), Mándi L, Mocsár G„ Varga J. (Bagi). Edző: Dudás Zoltán. Mátészalka: Cseh B. - Mészáros G„ Makszim G., Rézműves R, Sipos J. (Falcsák), Tóth F„ Majoros, Botos S„ Balázs G., Tóth K. (Pankotai), Csorvási (Kósa Sz.). Játékos­edző: Majoros Imre. Varga József - aki a négy gólja mellett 11 -est hibázott - ve­zérletével a hazaiak biztosan nyertek. Gól: Varga J. 4, Mándi L. Kiállítva: Rézműves F. (31. perc). Mészáros G. (80. perc). Ifi: 3-1. (Tudósító: Dudás János) ______ Dudás Zoltán: - Jó időben, jó játékvezetés mellett helyenként látványos játékkal úgy 2 érzem, megérdemelten győztünk. A fiúk megmutatták, tudnak így is futballozni, kíváncsi vagyok a folytatásra... _________ Majoros Imre: - A mérkőzés eleji figyel­metlen és fegyelmezetlen játékunk már megpecsételte sorsunkat. A múlt héten két védőm sérülése és ez a kiállítás is szerepet játszott a mai vereségben. Még az út elején járunk, sokat kell dolgoznunk, hogy jó csapat legyünk. __________________ Rakamaz-Balkány 1-0 (0-0) Rakamaz, 200 néző, v.: Vasas. Rakamaz: Gégény B. - Debróczki A„ Galambosi Zs., Takács l„ Venczel l„ Borbély R, Gáspár L„ Galambosi G„ Pólik T. (Balogh R.), Balogh J„ Kassai N. (Takács Zs.). Edző: Veigli Géza. Balkány: Varga I. - Daru, Dán R, Kovács G„ Ferenczi M., Vasas I, Vass Z., Tóth Z., Göndör I., Barna A. (Görög T), Nagy M. Edző: Farkas Béla. Egyenlő erők küzdelmében a helyzeteit jobban kihasználó hazai csapat kerekedett felül. Gól: Borbély P. Ifi: 4-1. (Tudósító: Goneth Béla) ______________ Veigli Géza: - Jó csapat ellen jó játékkal megérdemelten nyertünk. ____________ Farkas Béla: - Aki ilyen meccset el tud veszíteni, meg is érdemli. _____________ Nyírmada-Gyulaháza 2-1 (0-0) Nyírmada, 200 néző, v.: Kormány. Nyírmada: Papp G. - Szabó G„ Mátyus, Danku A., Csernák I., Tóth A. (Jóni A.), Szikszai A„ Sebestyén G., Ponczók I, Németh A., Papp Z. Edző: Szőke István. Gyulaháza: Fejér G. - Molnár G„ Kapin M„ Papp N„ Tóth G„ Deák Z„ Gáti S. (Haga S.), Takács B„ Bárdi B„ Deák B„ Éles i. Edző: Bárdi Attila. Közepes színvonalú mérkőzésen a második félidőben nyújtott teljesítmény alapján a hazaiak rászolgáltak a győzelemre. Gól: Danku A., Ponczók T„ illetve Deák Z. Ifi: 3-1. _______________ Szőke István: - Jó játékvezetés mellett, nagyon nehéz mérkőzésen a helyzetek alap­ján megérdemelten nyertünk. __________ Bárdi Attila: - Az, hogy ilyen eredmény született, a játékvezetőn múlt, aki a 87. percben, 1 -1 -es állásnál nyilvánvaló tizenegyes helyett továbbot intett, az ellen- támadást pedig a hazaiak góllal zárták. Mándok-Nagykáltó 4-2 (1-0) Mándok, 400 néző, v.: Kiss L. Mándok: Bandor - Balogh N„ Kiss G„ Mándoki, Liptai D. (Angyal Á.), Orosz Cs„ Miskolczi G. (Csűrök), Karasz A., Szabó S. (Gerliczki), Matyi, Gombkötő Z. Játékos-edző: Gerliczki Máté. Nagykálló: Lippa - Matejkó, Kola, Papp M. (Dobó), Mátik, Szigeti V., Fodor T„ Karaffa, Rubóczki J., Csajkó (Győri), Káposznyák (Sándor). Edző: Budaházi László. Óriási csatában megérdemelt hazai győzelem. Gól: Gombkötő Z. 2 (egyet 11 -esből), Karasz A„ Matyi, illetve Papp M„ Káposznyák. Kiállítva: Karasz A. (67. perc). illetve Kola (67. perc). Ifi: 1-4. (Tudósító: Tamás Zoltán) _ _ _ __ _ Gerliczki Máté: - A felkészülésünk és az első mérkőzésünkhöz képest változtatni kellett taktikánkon és futbailunkon, aminek én annyira nem örülök, de hát ez van. Alkal­mazkodnunk kell a bajnoksághoz. Kívülről és belülről egyaránt élvezhető mérkőzésen egymásra találtunk csodálatos közönsé­günkkel. Érpatakon találkozunk! ________ Budaházi László: - Ha azt mondom, hogy nem kaptunk egyenlő feltéteteket, akkor finoman fogalmaztam. Gratulálok játékosaimnak, mivel mindent megtettek a pontszerzés érdekében. Arról nem ők tehetnek, hogy a földön fekvő és azt megta­posó játékosom színes lapot kapott... A 94. percben megítéltek ellenünk egy ajándék tizenegyest, ezzel eldöntve a mérkőzést. Újfehértó-Nagyhalász 1-3 (1-1) Érpatak, 150 néző.v.: Nagy F. ÚJfehértó: Balogh L. - Pallai J„ Kiss Sz„ Horváth G„ Kerecseny L„ Ballai Z„ Kerecseny G. (Potyók), Piskóti, Tardi G. (Jasku L), Lácza Gy., Orf F (Ábrám, Soták J.). Edző: Urr László. Nagyhalász: Vattai - Orbán, Farkas A„ Vlncze J„ Kovács Z. (Gráf), Kóder, Birovecz J„ GaálZ. (Szoboszlai), Bodzás A. (Babják), Nagy G. Edző: Németh Zoltán. A hazai csapat ismét kihagyta helyzeteit, ami megbosszulta magát. Gól: Ábrám, illetve Babják 2, Kelemen R. Kiállítva: Kóder (31. perc). Ifi: 3-2.. ____________________ Urr László: - Sajnos, megint nem tudtunk tíz ember ellen nyerni. _______________ Németh Zoltán: - Hatvan percet ját­szottunk emberhátrányban, ez a szív és az akarat diadala. Megérdemelten nyertünk, gratulálok a fiúknak! ________________ Fehérgyarmat-Záhony 3-2 (1-2) Fehérgyarmat, 250 néző, v.: Vida J. Fehér- gyarmat: Kiss Z. - Dócsa I., Szántó I., Pop, Országh L„ Igaz K„ Máté G., Országh Zs„ . Horváth R. (Bírta N.), Mátéi, Oprea. Edző: Virovecz Pál. Záhony: Barna Z. - Balázsi A., Ésik A., Árva B„ Kői R„ Semegi T„ Papp T. (Győri J.), Sére L. (Kői G.), Czvik, Tóth A. (Sajtos N.), Balogh S. Edző: Karasz Lajos. A gyarmati vígasságokat ezen a szép nyári hétvégén a hazai csapat meghosszabbítot­ta. A záhonyi lokomotív csavarjait rendkívül szívós munkával sikerült meglazítani és a három pontot begyűjteni. Gól: Oprea 2, Mátéi, illetve Semegi I, Tóth A. Kiállítva: Országh Zs. (85. perc). Ifi: 0-8. (Tudósító: Papp Attila) _____________________ Virovecz Pál: - A második félidő alapján megérdemelten nyertünk. ____________ Karasz Lajos: - Az első félidőbeli vezeté­sünk után több százszázalékos lehetősé­günket elhibáztuk, ami megbosszulta ma­gát. A hazai csapat a második játékrészben többet tett a győzelemért. 1. Nagyszekeres _______________2 2--_____6-1 6 2. Tiszavasvári 2 1­1 6-3 3 3. Mándok 2 1 1­6-4 4 4. Nvírmada 2 1 1­5-4 4 5. Fehérgyarmat 2 1 1­5-4 4 6. Nyírkárász 2 1­1 7-3 3 7. Nagykálló 2 1­1 5-4 3 8.Gyulaháza 2 1 1 3-3 3 9. Rakamaz 2 1­1 3-3 3 10. Nagyhalász 2 1­1 3-4 3 11. Szakoly 2 1­1 4-6 3 12. Mátészalka 2 1­1 3-7 3 13. Balkány 2­1 1 3-4 1 14. Ujfehértó 2­1 1 3-5 1 15. Nyírcsaholy 2­1 1 4-7 1 16. Záhony 2 - - 2 2-5 -