Kelet-Magyarország, 2010. november (70. évfolyam, 254-278. szám)

2010-11-02 / 254. szám

10 Sport 2010. NOVEMBER 2„ KEDD « ÉVETZÁRTAK Az elmúlt héten a szokásos sportolás után közös ebéddel zárták az évet a Nyírsuli Szépkorúak Klubjának tagjai. FOTÓ: SIPEKI PÉTER O Selyember-csoport, 12. forduló Demec ser-Kék 2-1 (0-0) Demecser, 200 néző, v.: Nagy B. Demecser: Fintor S. - Lehoczki, Gombkötő J., Varga E. , Kelemen G„ Kertész L, Hajnal A., Kocsis Z„ Tóth Sz„ Tóth A., Gomkötő T. Edző: Brankovics Béla. Kék: Himmer - Sípos T„ Nagy S„ Kmecz, Poór B. (Paullk I.), Erős P„ Együd, Lakatos T., Mondok, Makkai Á. (Hegedűs L), Paullk Z. (Tóth G.). Edző: Búzás Lajos. Gól: Gomkötő T„ Lehoczki, illetve Lakatos T. Ifi: 1-1. Brankovics Béla: - Gratulálok a csapat minden egyes tagjának, mivel biztos hazai győzelmet arattunk az eddig veretlen Kék ellen. __________________________ Búzás Lajos: - A mai mérkőzésen előrevaló játékunk katasztrofális volt, így a hazaiak győzelme teljesen megérdemelt. Záhony-üjdombrád %-3{3-l) Záhony, 100 néző, v.: Bíró Cs. Záhony: Pó­lyák B. - Kol R„ Kol G. (Nagy J.), Czvik, Tóth R., Séra L, Karasz A., Semegí T. (Nagy G.), Győri 1 (Onder P.), Balogh S. Edző: Karasz Lajos. Újdombiád: Sinka Gy. - Gulyás J., Komlósi J„ Gáspár F„ Pál (Gerl K.), Csombók (Tóth L), Szöllősl A., Bagin T. (Serflek), Kernács (Dócs), Samu, Sinka J. Edző: Fabók István. Gól: Fekete G. 4, Karasz A., Balogh S„ Illetve Dócs 2, Sinka J. Ifi: 4-1. _______ Karasz Lajos: - Sportszerű ellenfél ellen helyzeteink egy részének kihasználásával gólokat rúgtunk, de sajnos hátul is gólké­pesek voltunk, ami figyelmeztető jel lehet a hátralévő mérkőzésekre. ____________ Fabók István: - Magabiztos hazai győzelem. __________ Ánarcs-Szabotcsveresmart 2-0 (1-0) Anarcs, 120 néző, v.: Kovács Z. Anarcs: Felegei - Király 1, Bunkóczi Zs., Eszterhai, Nagy Á., Veres S. (Drabik), Szabó L„ Llppal G„ Bodnár Z. (Márta), Molnár T. (Lakatos F. j, Rákóczi D. Edző: Szilágyi Dániel. Szabolcsveresmart: Kalmár - Pongó, Bódl S., Nagy Á., Szabó D. (Sipos), Bakó, Szoboszlai (Serbán A.), Jónás K., Csikó Kalocsai, Horváth A, (Juhász T.), Horváth Sz. Edző: Bódl Sándor. Gól: Szabó L, Márta. Hfc 5-2. ___________________ Szilágyi Dániel: - Mindig a kötelező a legnehezebb._____________________ Bódl Sándor: - Mi minden haldokló csa­patot újraélesztünk. A mai meccsen „csak" 15-2-re kellett volna nyernünk. ________ Vaja-TIszamentl SE 3-0 (1-0) Vaja, 150 néző, v.: Lippa. Vaja: Tóth T. - Sashegyi G., Simák J., Kiss A., Kiss Cs., Kiss T., Soós K., Soltész Á. (Papp I), Mulutő P. (Mulutó Z.), Kósa G„ Kun Cs. Edző: Kun Miklós. Tlszamenti SE: Papp S. - Bogáti G„ Kovács G., Bakos B„ Szabó K„ Hornyák M. (Szűcs G.), Herczeg A., Tóth Zs. (Baráth L), Balogh T. (Bíró A.), Mándi L. (Szőke I.), Deskó D. Edző: Szabó Gusztáv. Gól: Mulutó P. 3. Kiállítva: Kiss A. (75. perc). Ifi: 2-0. __________________ Kosa Attila klubmenedzser: - A mai napon hárommal több gólt lőttünk mint az ellenfél. A kettős győzelmet Kun Miklós születésnapjára ajánlja a csapat. Gratu­lálunk a mesterhármast szerző Mulutó Péternek. Szabó Gusztáv: - Egy jó iramú sportszerű mérkőzésen az a csapat nyert, amelyik jobban akarta a sikert. Pusztadobos-Rohod 3-0 (3-0) Pusztadobos, 150 néző, v.: Veres J. Pusz­tadobos: Baráti - Gdovin, Kanálos, Szilasi, Balogh A., Poncók, Kurilko (Jónás A.), Gyurkó (Balogh N.), KIssT. (Maries I), Papp Z„ Sós S. (Jónl A.). Játékos-edző: Sós Sándor. Rohod: Papp J. - Simák Zs., Lelt J„ Pataki, Papp Zs., Kovács I. (Zakor), Kósa S. (Bence), Tóth A. (Szilágyi Z.), Vida M„ Kamarás (Dobronyi), Tóth F. Játékos-edző: Lelt József. Gól: Papp Z. 2, Gyurkó. Ifi: 3-0. Sós Sándor: - Az elején gyors három góllal eldöntöttük a mérkőzést. Bízom benne, hogy a csapatért nem kell gyertyát gyújtanunk a hét végén. ______________ Lelt József: - Kitűnő játékvezetés mellett az első húsz percben bent maradtunk az öl­tözőben. A második félidőben aránylag jól látszottunk, de csak kapufákig [ütöttünk. Petneháza-Páp Ö-8 (0-4) Petneháza, 40 néző, v.: Domoszlal. Petneháza: Takács L. (Sebők) - Búzás J., Ragó G. (Kovács A.), Mlskolczi B„ Tóth J., Éles IIT., Szabó Cs. (Szabó I.), Éles IT. (Oláh Gy.), Elek Cs. (Miskolczi G.), Varga M. Játékos-edző: Tóth János. Pap: Zsell - Radvánszki L, Tóth B. (Pócs M.), Pálinkás T. (Vlncze G.), Szabó Sz., Szoboszlai B. (Stancz N,), Datlos L, Kovács L, Vass J„ Varga J„ Szabó G. Edző: Béres János. Gól: Varga J. 3, Szabó G. 2, Zsell (11-esből), Kovács L, Vass J. Kiállítva: Búzás J. (30. perc). Ifi: 3-0. Tóth János: - Korrekt játékvezetés mellett a játékunk a mai napon egyenlő volt a nullával._________________ Béres János: - Helyenként ügyesen és jól játszottunk, az ellenfél viszont pokróc szinten focizott, amihez a játékvezető partner volt._______________________ Pátroha-Nylrtass 8-1 (3-0) Pátroha, 200 néző, v.: Vascsák. Pátroha: Pekk (Mucsicska) - Hamza A., Borku T„ Molnár Cs. (Kovács Á.), Korbács B. (Borku N.), Balogh I., Varga R„ Csuka Gy., Horváth F„ Gazdag A. (Póti R.), Bíró J. Edző: Gazdag Attila. Nyírtass: Herka - Papcsák N., Tóth I., Tóth L. (Peti J.), Jakab Gy., Batta B. (Fehér L), Mester Zs., Farkas S., Mester Sz. (Majoros B.), Varga T„ Somogyi G. (Miczák Z.). Edző: Lévai Csaba. Gól: Gazdag A. 3, Borku I, Bíró J„ Csuka Gy., Balogh I., Kovács Á„ illetve Varga S. (11 - esből). Kiállítva: Horváth F. (30. perc), illetve Herka (70. perc), Peti J. (88. perc). Ifi: 4-3.__________________________ Gazdag Attila: - Megérdemelten győz­tünk, amivel átvettük a vezetést a tabellán. Gratulálok a csapatnak! ______________ Lévai Csaba: - Megérdemelt hazai győzelem. Dombrád-Fényeslltke 1-0 (0-0) Dombrád, 120 néző, v.: Sinka. Dombrád: Kovács T. - Tilki M„ Mudri B„ Molnár M„ Oncsó M. (Háda J.), Andrejcsik, Háda Sz. (Tóth T), Csillik (Ágoston), Nagy G., Sajtos R. (Tamás B.), Térjék Z. Edző: Bodnár Attila. Fényeslltke: Janda - Gyüre Z„ Nagy Z„ Rusznák S., Sárecki F., Miskolczi G„ Torna J„ Bakó G. (Lesku R), Balogh R., Iván S„ Sárkány G. Edző: Nagy Zoltán. Gól: Nagy G. Ifi: 2-0. Révész József szakosztályvezető: - Ezt a győzelmet Bodnár Attila edzőnknek és családjának, a napokban született gyerme­kének ajánlja fel a csapat. _____________ Nagy Zoltán: - A mai mérkőzésen egyik csapat sem érdemelte meg a három pontot, de sajnos a szerencsésebb csapat győzött. O Megyei II. osztály, Carmo-csoport, 12. forduló Kölcse-Nábrád 4-0 (3-0) Kölese, 70 néző, v.: Papp I. Kölese: Nagy A. - Róka Z. (Zámbó S.), Szárazta F., Sira T., Nagy A., Jezov, Varga Z. (Molnár A.), Homoki D., Magula (Kósa K.), Szűcs L, Bartha T. Edző: Simon Csaba. Nábiád: Farkas L - Debreceni S„ Varga Z„ Balogh Gy. (Veszprémi F), Bihari D„ Sárai G„ Pásztor L, Porubszki Z„ Kovács B„ Tejfel D. (Végh A.), Szabó A. Edző: Szarka Zoltán. Gól: Szűcs L. 2,Bartha T„ Sira T Ifi: 6-1. ____________ Simon Csaba: - Ez az eredmény a Nábrád számára hízelgő, a fiúknak elől jobban kell öszpontosítaniuk. Gratulálok a bíróknak a korrekt játékvezetéshez! ______________ Szarka Zoltán: - A Kölese az első húsz percben eldöntötte a mérkőzés sorsát. vámosoroszi-Porcsalma 2-1 (0-1) Vámosoroszl, 100 néző, v.: Gergely I. Vámosoroszi: Medve S. - Szaniszló Z., Kiss Cs., Csernyi A., Hajdú L, Tormai I., Bakó Z., Bakk T„ Bodos V, Végh A., Siket L. (Szabó Zs.). Edző: Orosz András. Porcsalma: Kosztyu - Horváth A., Horváth L, Ökrös J. (Horváth Z.), Tóth F, Mona Á., Németh M., Kovács J„ Lakatos S., Czibere N., Feka J. Edző: Csaholyi Gyula. Gól: Szaniszló Z„ (11 -esből), Botos V, illetve Kovács J. Ifi: 4-0.___________________________ Orosz András: - A négy éves Dani fiam megígérte a kölesei Király Ferinek, hogy apa most erős lesz és nyerünk. Megtört a jég, a szurkolók segítségével helytálltak a fiúk, ez nem nehéz szülés volt, hanem egyenesen császármetszés. Csaholyi Gyula: - Rászolgáltunk volna az egy pontra, sőt a háromra Is, de a szerencse megint elpártolt tőlünk. A jövő héten javítunk. Beregdaróc-Nagydobos 6-1 (0-1) Beregdaróc, 120 néző, v.: Lövei. Beregdaróc: Ficze T. - Lizák B., Bakó Z„ Varga I, Marczi S„ Veres IIR., Simon Cs. (Barta B.), Veres IR. (Szász K.), Csekő J. (Sütő J.), Csók E. (Kovács L), Szécsi L. (Hor­váth E.). Edző: Baracsi Endre. Nagydobos: Kedves Gy. - Almási J., Csorba R, Szender A., Balogh Á., Varga J„ Papp Sz., Barta M., Bíró G. (Daruka Sz.), Kedves T., Csonka G. Edző: Sánta Árpád. Gól: Szécsi L. 3, Varga T. 2, Veress II R„ illetve Kedves T. Ifi: 10-1. Baracsi András: - Küzdelmes első félidő után a csapat megmutatta mire is képes, ezzel a mai szép délutánt sikerült a kilátogató nézők számára is szórakozta­tóvá és eredményessé tenni. Gratulálok az if istáknak is a tíz rúgott gólhoz! ________ Sánta Árpád: - örülünk, hogy ki tudtunk állni, _ ___ Csenger-Szatmárcseke 6-2 (1-1) Csenger, 90 néző, v.: Sándor Cs. Csenger: Hajdú V. - Pankotai I., Sajó L. (Jakab R.), Nyerges 0., Halász N„ Tóth Z. (Erdős I), Lakatos I. (Osváth D.), Lakatos S., Katona R, Volkán R. (Varga Gy.), Szilágyi R. Játékos­edző: Volkán Roland. Szatmárcseke: Czibere Z. - Bazsányi I., Jávor S„ Nagy Zs., Péter M„ Szabó F, Kovács R„ Harbula B„ Orsolyák J„ Mándi Z., Mursa G. Edző: Kele­men Zoltán. Gól: Katona P. 2, Lakatos S. 2, Szilágyi S. 2, illetve Harbula B. (11 -esből), Mursa G. Ifi: 2-1. ___________________ Volkán Roland: - Megérdemelt győzelem. Remélem a Szatmárcseke összekapja ma- gát, és a továbbiakban sok sikert fog elérni. Kelemen József: - Az első félidőben partnerek voltunk az ellenféllel, a második játékrészben összerogytunk. Ettől függetle­nül gratulálok a fiúknak tisztes sétátáshoz... Tyukod-Nylrmeggyes 0-4 (0-2) Tyúkod, 60 néző, v.: Gagna. Tyúkod: Bulyáki Gy. - Sipos M„ Fekete S„ Gyene B., Bócsi Gy., Orosz A., Kerezsl B. (Pólyák Cs.), Kasu J., Kosztyu Gy. (Nagy Z.), Kiss R„ Szabó R. Edző: Nagy Ferenc. Nyírmeggyes: Krizsanovszki A. - Zimakov M„ Sebta A., Nagy Zs., Kiss A., Batizi-Pócsi N„ Éles B. (Hornyák Zs.), Cselószki, Éles R. (Székely Zs.), Pető Á. (Ko­vács L), Tóth F. (Ács A.). Edző: Tóth László. Gól: Éles R„ Éles B., Batizi-Pócsi N„ Tóth F. Kiállítva: Kiss R. (80. perc). Ifi: 6-2. ____ Nagy Ferenc: - A mai napon a körülmé­nyekhez viszonyítva a csapat ennyire volt képes. ___________._______________ Tóth László: - Elnökünk megelégedésére hoztuk a kötelezőt. Az elnök és a magam nevében gratulálok a mérkőzésen való hozzáálláshoz! Tunyogmatolcs-Nyírcsaholy2-3 (0-1) Tunyogmatolcs, 150 néző, v.: Éva. Tunyogmatolcs: Némedi - Mikes F, Erdősi Gy., Takács A„ Tisza S„ Mikes B., Balogh G., Baráth G„ Balogh P„ Jónás N., Franku A. Edző: Kiss Ernő. Nyírcsaholy: Gergely R. - Jurkó, Batizi G. (Szatai I), Bálint M., Széles Zs., Petrohai M. (Szabó M.), Botos S., Szabó V. (Jéri), Nyíri Gy., Jónás R, Mező A. (Kiss E.). Játékos-edző: Kiss Ervin. Gól: Jónás N. 2, illetve Botos S., Szalai T„ Kiss E. Ifi: 1-1. Kiss Ernő: - Egyszer még sikerült megfordítanunk az állást, de a kihagyott ziccerek után az ellenfél felülkerekedett rajtunk, mert ők értékesítették azt, amit ml elhibáztunk. _______________________ Kiss Ervin: - A meccs pozitívuma csak any- nyi, hogy nyertünk. Gratulálok az ellenfélnek Is, ha őszinte akarok lenni, semmiképpen nem érdemeltek vereséget. Még jó, hogy volt egy Bercink... Mérk^állaj-TIszakóród------1-4(1-2) Mérk-Vállaj, 200 néző, v.: Tömöri Gy. Mérk- Vállaj: Havasi - Bodó R., Reszler R, Böször­ményi G., Soltész L, Jávori, Rlssai, Szabó I., Antal Z. (Jóbi M.), Varga A. (Molnár J.), Filep A. Edző: Pásztor István. Tlszakóród: Juhász S. - Sira T., Kiss L, Séra R, Móricz I., Somogyi T. (Hopka N.), Somogyi Cs„ Horváth G., Császár P. (Somogyi R.), Császári (Mursa G.), Borbély A. Edző: ifj. Juhász Ernő. Gól: Antal Z. (11 -esből), illetve Horváth G. 3, Borbély A. Ifi: 5-2. __________________ Pásztor István: - Végighajtottuk a mecs- cset,a rutinosabb csapat pedig kihasználta a helyzeteit. _______________________ 14. Juhász Ernő: - Kritikán aluli játékve­zetés mellett megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a fiúknak! _____ Tisztaberek-Gelénes elmaradt A vendégcsapat nem jelent meg a mérkőzés helyszínén. Q LABDARÚGÁS: Megyei II. osztály, Díjözön-csoport, 12. forduló Napkor-Kölyök SC 2-1 (1-0) Napkor, 100 néző.v.: Király A. Napkor: Nádasdi - Kurucz T. (Tóth Attila), Pálóczi, Kriser, Szalmási, Dósa (Tóth Antal.), Gilányi (Nagy D.), Nagy J., Agócs M., Kurucz J., Nyisztor (Száraz). Edző: Szűcs György. Kölyök SC: Szilágyi T. - Sarkadi Zs., Farkas J. (Balázs K. ), Fekete Cs., Bácskái A., Gottfried P. (Nagy S.), Boros K., Páter A. (Tóth G.), Rácz J., Dobán D., Kósa T. Edző: Dávida János. Gól: Kurucz J., Száraz G., illetve Csáki J. Ifi: 2-4. _________ Szűcs György: - Egy küzdelmes mérkőzésből mi jöttünk ki szerencsésebben - egy góllal. Dávida János: - Álmosító első tíz perc, meg is volt az eredménye... Utána fokozatosan átvettük a játék irányítását, sajnos a ziccerek megint kimaradtak. A futball alaptörvénye igazolódott a kitencvennegyedik percben, óri­ási ziccert kihagyva egy fejesgóllal kikaptunk - nagyon korrekt játékvezetés mellett. Geszte réd-Kállosemjén 1-1 (1-0) Geszteréd, 75 néző.v.: Nagy B. Geszteréd: Papp T. - Kovács G., Horváth L, Görög 1, Pásztor B„ P. Juhász A. (Malamidesz L), ifj. Papp Zs., Görög N. (Balázs J.), Fehér J. (Vasas L. ), Kiss L. (Antal Z.), Cedel V. Edző: Gyöngyö­si Mihály. Kállósemlén: Aranyász T. - Papp N. (Balázs Sz.), Nyeste D., Kákóczki I., Károly K., Ballai Z., Papp T. (Hornyák Gy.), Tóth D„ Jávor N. (Nagy S.), Várnai, Királyi (Séra D.). Játékos-edző: Kákóczki István. Gól: Kiss L. (11 -esből), illetve Tóth D. Kiállítva: Kákóczki I. (54. perc). Ifi: 2-3. _________________ Gyöngyösi Mihály: - A helyzetek alapján meg kellett volna nyerni ezt a mai mérkőzést, főleg úgy, hogy a második félidőben ember­előnyben játszottunk. Nem használtuk ki ezt a lehetőséget, ami megbosszulta magát, az ellenfél kilencvenedik percben egyenlített. Kákóczki István: - Igazuk volt azoknak, akik figyelmeztettek arra hogy Geszteréden nagyon nehéz győzni, ebben a bírók is tökéle­tesen partnerek voltak... Nyírpazony-Ófehértó 1-3 (1-2) Nyírpazony, 100 néző, v.: Frindik Gy. Nyírpazony: Szép A. - Wölfli D. (Bakos Cs.), File Zs., Bodnár 1, Bodnár B., Székely 1, Szondi S., Török I. (Ángyán N.), Bukovenszki Z. (Tóth Z.), Horváth J. (Mészáros J.), Bihari J. Edző: Béres Miklós. Ófehértó: Bíró Z. - Pekács Zs., Homonyik, Ember, Kun K., Bodnár (Király), Vadicsku (Fazekas), Csernyu, Király, Sápi (Barát), Köbli (Nyavádi). Játékos-edző: Pekács Zsolt. Gól: Bihari J., illetve Csernyu 2, Köbli. Ifi: 4-0. __________________ Béres Miklós: - Az elmúlt heti játékunkat nem tudtuk megismételni. Megérdemelt ven- dégsiker született egy sportszerű mérkőzésén. Pekács Zsolt: - Eljött a várva várt pillanat, megszereztük első idegenbeli győzelmünket, külön gratulálok minden egyes játékosunk­nak. ....................................... Vasmegyer-Nyíribrony 3-4 (1-2) Vasmegyer, 150 néző, v.: Frindik J. Vasmegyer: Hegyes Z. - Zsoldos 1, Berki G„ Lábas R, Prihódszki Z., Márton D., Papp N., Sikorszki S„ Bilecz J„ Szítai R„ Korpái Cs. (Szabó Zs.) Edző: Bodó Attila. Nyfribrony: Nagy A. - Papp G., Szegedi L, Pásztor J„ Törő J„ Illés J., Konzili 1. Mencsik I., Imre L (Simon), Vígh Zs. (Bagoly), Marincsák R. Edző: Borza László. Gól: Sikorszki S„ Papp N., Lábas P„ illetve Marincsák R„ Illés J., Konzili 1, Vígh Zs„ Kiállítva: Nagy A. (20. perc). Ifi: 4-1. _______ Bodó Attila: - Egy megnyert meccset enged­tünk ki a kezünkből. _________________ Borza László: - Volt ezen a meccsen minden ami a futball sava borsa: hét gól, egy kiállítás és a hatóság is megjelent. Hetven percig emberhátrányban futballoztuk, ezért nem sikerült nagyobb különbségű győzelmet aratnunk. Gratulálok a csapatnak és a szurkolóinknak is.____________________ Apagy-Nagykállól VSE1-1 (0-0) Apagy, 80 néző, v.: Kosztyu. Apagy: Kovács I.- Sipos J„ Tarr F, Jakab J. (Krakkó G.), Nagy Á., Kiss Z. (Jakab R.), Kozák R„ Bakró A. (Atucsák B.), Bedécs G. (Kovács 0.), Orosz G„ Támba 1 Edző: Szegfű Mihály. Nagykálló: Tuska - Sárga, Márton, Karaffa, Fodor, Sándor, Málik, Dán, Csajkó (Dobos), Imre J., Káposznyák. Edző: Budaházi László. Gól: Orosz G„ illetve Káposznyák. Kiállítva: Nagy Á. (78. perc). Ifi: 3-4. __________________________ Szegfű Mihály: - Izgalmas mérkőzést játszottunk a bajnokesélyessel, a helyzetek alapján vesztettünk két pontot. __________ Budaházi László: - Nem érdemeltünk győzelmet. ^rlügbs-Nylrbogdärty 3-1 (1-1) Nyírlugos, 100 néző, v.: Bendik 1 Nyírlugos: Kriston D. - Danka Z„ Csákányos 1, Illés Á„ Sinka L, Horváth J„ Kereki A. (Sinka M.), Balogh N., Pelyák D., Kósa B. (Kremiczki F), Petrás M. (Hlács A.). Edző: Dzsudzsák András. Nyírbogdány: Minya D. - Mándoki L. (Szilágyi L.), Virágh 1, Karasz B., Karasz L„ Bodó I., Nagy I., Minya R, Minya G„ Tóth Zs., Bódi 1 (Szilágyi I.). Edző: Virág Tibor. Gól: Pelyák D„ Petrás M„ Sinka M. illetve Bodó I. Ifi: 9-1. __ Dzsudzsák András: - Döcögősen kezdtünk a meccsen, amelyet saját magunknak tettük nehézzé. Megérdemelten nyertünk egy sportszerű mérkőzésen. ___________■ Oroszl István: - Szoros mérkőzésen a máso­dik félidei produkcióval megérdemelten nyert a Nyírlugos. Az edzőnk földön maradt egy üt­közés során. Sérülést szenvedett edzőnknek mielőbbi gyógyulást kívánunk! __________ Levelek-Kálmánháza 1-4(0-1) Ófehértó, 120 néző, v.: Hegedűs I Cs. Levelek: Luksa - Molnár 1, Gebri Gy., Varga Z. (Kulcsár D.), Bukta M., Puskás A., Tóth Zs., Takács J„ Rutovics K. (Svelta), Hajdú G. (Mónus), Pásztor J. Játékos-edző: Mónus Gábor. Kálmánháza: Tóth G. - Túróul, Doboveczkl (Mezei), Erdei L, Kiss Sz., Szilágyi (Erdei E.), Takács J. (Szarka), Erdei G„ Szabó, Kiss Gy„ Osikóczki (Rátkai). Edző: Seregi Mihály. Gól: Puskás A., illetve Kiss Gy. Takács J., Mezei, Rátkai. Ifi: 2-1. _____________________ Mónus Gábor: - Jó játékvezetés mellett megérdemelt vendéggyőzelem. Csapatom nem azt nyújtotta amit elvártam volna, úgy érzem, az adott összeállításban hetek óta csak ilyen eredményre vagyunk képesek. Elnézést kérünk a kitartó szurkolóinktól. Seregi Mihály: - Fegyelmezett, határozott játékkal sikerült megverni a szervezetten játszó Leveleket. Csapatmunka volt a mai győzelem. MárlapQcs-Nylrvasvárl 2-1 (2-0) Máriapócs, 100 néző.v.: Rajzinger. Márlapócs: Dobos B. - Iváncsik L„ Császár Cs., Szabó S„ Andrejcsák R„ Sylemán J„ Krasznai G„ Ács R. (Váczi G.), Dankó M„ Ruszlnkó B., Ács B. (Kiss I.). Edző: Andrejcsák Róbert. Nyírvasvári: Opre R. - Pető G., Kocsis R, Karczub 1 (Heller 1), Paullk J. (Sivadó R), Nagy B„ Kocsis Z„ Kóka M. (Bukovenszki G.), Serbán J„ Sivadó L, Makay R. Játékos-edző: Kocsis Pál. Gól: Sulemán, Ács R., illetve SivadóL.Kiállítva: VácziG.(82.perc), illetve Kocsis P. (82. perc). Ifi: 2-3. ____________ Andrejcsák Róbert: - A győzelmet nem kell megmagyarázni. Gratulálunk a csapat tizenhat éves kapusának, Dobos Balázsnak, aki ma debütált és nagyon jól védett. ______ Kocsis Pál: - Adtunk egy félidőnyi előnyt a pócsi csikócsapatnak, a másodikban pedig már a gyertya lángjába is kapaszkodtunk, de az is kevés volt. Az ifi megint kivágta a rezet, nekik jár a gratulációi O LABDARÚGÁS. Megyei II. osztályú tabellák A Carmo-csoport állása A Selyember-csoport állása A DQözön-csoport állása 1. Nyírcsaholy ____________________12 10 2 - 52-14 32 1. Pátroha____________ 12 9 - 3 43-13 27 1. Nagykálló! VSE__________________12 9 2 1 45-12 29 2. Nyírmeggyes ___ _ 12 9____ 3 - 48-12 30 2. Záhony 12 8 3 J 35-12 27 2.Geszteréd____________________12 7 4 1 26-13 25 3. Kölese ________________________12 8 - 4 26-19 24 3. Kék 12 8 3 1 32-15 27 3, Nyílvasvári_____________________12 6 3 3 30-16 21 4. Tlszakóród ____________________12 7 2 3 49-26 23 4. Dombrád ____________________12 7 3 2 27-14 24 4. Nyírlugos______________________12 6 2 4 23-17 20 5. Csenger ______________________12 6 4 2 33-26 22 5. Rohod_______________________12 7 1 4 29-26 22 5. Levelek______________________12 5 3 4 25-1918__________ 6. Beregdaróc __________________12 6 - 6 19-16 18 6. Pusztadobos____________________12 6 2 4 46-26 20 6. Ófehértó______________________12 6 1 5 20-18 19 7. Tisztaberek ____________________11 5 3 3 24-23 18 7. Pap___________________________12 6 1 5 45-37 19 7.Nyíribrony_____________________12 5 4 3 22-21 19 8. Porcsalma _____________12 5 1 6 20-33 16^ 8.Tlszamenti SE___________________12 5 2 5 39-29 17 8. Kállósemlén____________________12 5 3 4 18-16 18 9. Tunyogmatolcs _________________12 4 2 6 30-19 14 9. Demecser __________ 12 4 2 7 19-26 17 9. Kálmánháza _____________12 5 3 4 23-32 18 10. Nábrád _______________________12 4 2 6 27-36 14 lO.Fényeslitke____________________12 4 2 6 22-30 14 10. Nyírpazony_____________________12 5 2 5 18-16 17 11. Vámosoroszl ___________________12 3 5 4 15-17 14 ll.Vaia____________ 12 3 4 5 15-18 13 11. Napkor________________________12 5 - 7 15-28 15 12. Nagydobos ____________________12 4 - 8 23-36 12 12,Ujdombrád ________________12 3 4 5 20-26 13 12. Apagy________________________12 4 3 5 20-22 15 13. Mérk-Vállaj ________________12 3 2 7 18-42 11 13. Anarcs_______________ 12 3 2 7 15-44 11 13. Nyírbogdány____________________12 4 2 6 16-21 14 14-Gelénes _______________________11 3 - 8 28-59 9 14. Petneháza 12 2 3 7 11-30 9 14, Máriapócs 12 4 2 6 14-26 14 15. Szatmárcseke__________________12 2 19 17-31 7 15. Szabolcsveresmart _________ 12 2 - 10 15-45 6 15. Vasmegyer____________________12 1 1 10 14-28 4 16. Tyúkod 12 2 1 9 12-34 7 lB.Nyírtass 12 1 2 9 14-34 5 16.KölyökSC 12 1 1 10 12-35 4 K£LET MAOVAAODUéO