Kelet-Magyarország, 2009. április (66. évfolyam, 77-101. szám)

2009-04-27 / 98. szám

2009. április 27., hétfő SPORT /10 Fontos pontok Szegedről LABDARÚGÓ NB III. TISZA-CSOPORT, 23. FORDULÓ Szeged (KM) - Szombaton délután Szegeden játszotta soros bajnokiját a Nyíregyházi KSE NB I. B-s férfi kézilabdacsapata. Fontos volt a találkozó, hiszen a házigazda Tisza Volán- Kiskundorozsma két ponttal állt a nyíregyhá­ziak mögött a tabellán. Az első percek a szege­dieké voltak, aztán rákapcsoltak Vargáék és az első játékrész hajrájában átvették a vezetést. Az előnyre a szünet után is kínosan ügyel­tek, rendre a vendégek vezettek 2-3 góllal, így összességében biztos sikert arattak. Ezzel a csapat igen nagy lépést tett a biztos bennma­radás érdekében. A nyíregyháziaknál a fiatal Erdős és Molnár is pályára lépett, mindketten jól játszottak a felnőttek között. Kézilabda NB I. B, férfi Tisza Volán-Kiskundorozsma-Nyíregyházi KSE 27-29 (11-13) Szeged, 100 néző, v.: Szegedi, Unatinszki. NYKSE: Lencsés - Dzolics 8, Kovács A. 4, Erdős 2, Danes 4, Varga L., Farkas 8/3. Csere: Kőrizs (kapus), Varga Zs. 1, Molnár 1, Braun 1. Meg­bízott edzők: Lencsés József és Varga Zsolt. Kiállítások: 10, illetve 8 perc. Hétméteresek: 6/5, illetve 4/3. Japánban megy Talmának Motegi (MTI) - Talmácsi Gábor a negye­dik helyen végzett a 250 kem-esek között a Japán Nagydíjon, a gyorsaságimotoros- világbajnokság második futamán, vasárnap. A győzelmet a spanyol Alvaro Bautista (Aprilia) szerezte meg a japán Aojama Hirosi (Honda) és az olasz Mattia Pasini (Aprilia) előtt. A gép­osztály másik magyarját, Tóth Imrét (Team Tóth Aprilia) a tizenharmadik helyen intették le. A Motegiben korábban kétszer is dobogós magyar remekül rajtolt el a hetedik helyről, s nagyszerűen tartotta magát, a folytatásban fel­jött Aojama mögé másodiknak, sőt, a vezetést is átvette, de élpozíciója tiszavirág-életűnek bizonyult, mert a házigazdák képviselője és a világbajnoki címvédő olasz Simoncelli is elé­be került. Ők ketten el is húztak a mezőnytől, Talmácsi azonban a közvetlen üldözőboly tagja maradt, s dobogóközeli helyezése is remek. Talmácsi kategóriájában Bautista szerezte meg a győ­zelmet (Fotó: EPA) Tiszalök-Várda SE 2-1 (0-1) Tiszalök, 100 néző, v.: Sápi. Tiszalök: Kanócz- Dobos Z., Csáki V., Csernijenko (Bognár A.), Papp S., Takács Z. (Mándi L.), Péntek A., Czifrák, Balázs Á. (Polényi), Lengyel Á., Nagy I. Edző: Nyisztor Sándor. Várda SE: Petranics- Szeles, Krizán, Temfli, Kerékgyártó, Szabó T., Kalu, Búd (Oprea), Németi (Vincze V.), Spekker, Rab. Edző: Kocsis János._________________ A második félidőben a hazai csapat felülmúl­ta lelkesedésben ellenfelét, és megérdemel­ten fordította meg a mérkőzés eredményét, hiszen a gólok mellett több nagy gólhelyze­tet is kihagyott. Ezzel a Kisvárda első tavaszi vereségét szenvedte el. Gól: Lengyel Á. (60. és 70. - az elsőt 11-esből), illetve Rab (16.). Jó: Kanócz, Lengyel Á., Czifrák, Péntek A. (a mezőny legjobbja), illetve Petranics, Krizán, Kalu. (Tudósító: Losonczi Imre) ______ Nyisztor Sándor: - Gratulálok az egész csa­patnak, amely nagyon jól játszott! Lelkiekben kerekedtünk ellenfelünk fölé. _____________ Kocsis János: - Az első félidőben el kellett volna dönteni a mérkőzést, szünet után még a gólvonalról sem tudtunk betalálni. Kemecse-Tuzsér 3-1 (2-0) Kemecse, 450 néző, v.: Vitkai. Kemecse: Sza­bó A. - Szatke, Hokk Á., Homann, Somogyi Cs., Hadházi, Balogh Gy., Ruska, Kovács I., Ignácz Z. (Karkusz), Ádámszki (Komi). Edző: Koskovits György. Tuzsér: Borkó - Simay, Danes A., Tóth Á., Kosztyú, Fodor A. (Tóth N.), Liptai, Iván A., Gergelyt., Lovas I. (Brankovics), Orqován K. Edző: Tóth János._____________ Változatos, jó iramú mérkőzésen a kemecseiek helyzeteikből többet használtak ki, mint a ven­dégek, így győzelmük megérdemelt. Gól: Homann (6.), Ignácz Z. (41.), Ádámszki (73.), illetve Iván A. (59.). Kiállítva: Ruska (szán­dékos szabálytalanságért, 85.). Jó: Szabó A., Homann, Balogh Gy„ illetve Borkó,, Iván A., Tóth Á. (Tudósító: Kondor Lajos) __________ Koskovits György: - Kultúrált, jól focizó ellenfelet sikerült legyőznünk egy igazi „mun­kás" mérkőzésen, ezzel szebbé téve a szakosz­tályvezetö Nagy Attila,születésnapját. _____ Tóth János: - Remélem, a nagy számok tör­vénye alapján a balszerencse átfordul szeren­csére^___________________________________ Nyírmada-lbrány 1-3 (0-2) Nyírmada, 300 néző, v.: Szűcs N. Nyírmada: Tuza - Bancsi, Benkő, Tóth Sz., Danku A., Nagy D., Németh A. (Papp G.), Szőke I., Istrate (Balogh T.), Katona Gy. (Járomcsák), Kimer. Edző: Szilágyi Bertalan. Ibrány: Vattai - Papp Á. (Tóth Z.), Kántor Zs., Kovács M., Turóczi Cs., FeketeÁ., Turóczi M. (Horváth N.), Jeddi, Tóth Zs., Marcsek, Imre (Kiss T.). Edző: Mirgai László._________________________________ A korai, ám jogos kiállításból eredő ember­előnyét az első félidőben gólokra váltotta az Ibrány - eldöntve ezzel a mérkőzés sorsát. Izgalmas akkor lehetett volna még a találko­zó, amikor kiegyenlítődött a létszám, de addigra a hazaiak már lecserélték két csa­tárukat, így csak a. szépítésre futotta erejük­ből. Gól: Benkő (11-esből, 65.), illetve Jeddi (31.), Fekete Á. (41.), Horváth N. (60.). Kiál­lítva: Tuza (tizenhatoson kívül kézzel ért a labdába, 6.), illetve Tóth Zs. (második sárga lap után, 72.). Jó: Benkő, Tóth Sz., Danku A., illetve az egész vendégcsapat. (Tudósí­tó: Mán László) __________________________ Szilágyi Bertalan: - Ismét kiállították egyik játékosunkat. A legszomorúbb az, hogy még nem látom az egész végét, de szünet után dicséretesen játszottak a fiúk. _____________ Mirgai László: - Ezt a győzelmet Turóczi Mihálynak ajánlja a csapat, amiért nagy árat fizettünk: sajnos, túl keményre sikeredett a vége, ezt többen is bánják. _______________ Tlszakanyár-Létavértes 3-1 (1-1) Tiszakanyár, 300 néző, v.: Nagy F. Tiszakanyár: Kanyári - Dolhai, Kiss T, Göncz, Jánvári, Kóka R., Gerliczki (Oncsó), Háda K. (Balázsi P.)„ Vicickó, Gráf (Gombkötő S.), Ignácz J. Edző: Virovecz Pál Létavértes: Szécsi - Bényei, Hajdú N., Albert L, Balogh Zs., Zsíros, Pol­gár, Sigér, Kövér, Grand-Németh, Brehószki (Kerti). Edző: Gyarmati András. ___________ Küzdelmes mérkőzésen a hazai csapat a máso­dik félidőben felülkerekedett a fiatal, jól játszó ellenfélen. Gól: Göncz (31. és 62.), Gerliczki (68.), illetve Polgár (44.). Jó: Kanyári, Göncz, Kóka R„ KissT. (Tudósitó: Háda Tivadar) Virovecz Pál: - Nehéz mérkőzésen meg­érdemelten győztük le a jó erőkből álló Létavértest. _____________________________ Gyarmati András szokásához híven nem nyi­latkozott _______________________________ Volán-Sényö-Hajdúböszörmény 1-3 (1-2) Sényö, 100 néző, v.: Szabói. Volán-Sényő: Kiss J. - Kató Cs., Baraksó, Székely Z„ Orosz T„ Dóczi, Pljutyinszkij, Szanics P. (File Z.), Ungi (Bodnár G.), Toronyi, Csajkó (Sándor L.). Játékos-edző: Rubóczki Tibor. Hajdú- böszörmény: Bákonyi - Kerek, Király L., Frida, Hortó, Arnóczki, Kolbe, Lovas M. (Radnai), Balás (Bellon), Kiss L„ Usztics (Kádár L.). Edző: Németh Károly.__________________________ Unalmas, gyenge színvonalú mérkőzésen a rutinosabb vendégcsapat megérdemelt győ­zelmet aratott. Gól: Szanics P. (34.), illetve Lovas M. (9.), Frida (32.), Kolbe (74.). Jó: Baraksó, Kató Cs„ Dóczi, illetve Kiss L., Kolbe, Frida. (Tudósító: Knoblok Sándor) _________ Rubóczki Tibor: - Mindkét csapat aránylag jó első félidőt produkált, majd szünet után esett a színvonal, de a Böszörmény megér­demelt győzelmet aratott. ________________ Németh Károly: - Az első félidőben jól ját­szottunk, szünet után pedig tartottuk elő­nyünket a nagyon harcosan és jól futballozó házigazdával szemben. Hajdúszoboszló-Balkány 0-3 (0-1) Hajdúszoboszló, 150 néző, v.: Munkácsi. Haj­dúszoboszló: Szalánczi Z. - Császi, Szörny, Kinyik, Sarkadi Z., Jeges (Molnár G.), Buries, Halász A., Gömze, Mokánszky, Dávid G. (Kereki). Edző: Szalánczi Tamás. Balkány: Vadon D. - Vasas T, Szabó P„ Daru, Szabó L, Tóth Z., Balogh J„ Kléninger, Puskás D. (Kiss L,), Szabó M. (Villás), Szilágyi Z. (Szabó K.). Edző: Vadon Lajos. _____________________ A meccs tétje ellenére az első félidőben kifeje­zetten jól játszott a vendégcsapat, és két távoli lövéssel szerzett vezetést, a második félidőben kitámadó ellenfelével szemben pedig végképp bebiztosította a három pontot a kiesési rang­adónak tekinthető mérkőzésen. Gól: Szilágyi Z. (39.), Balogh J. (52.), Villás (84) Kiállítva: Kinyik (utánrúgásért, 75.). Jó: Balogh J., Tóth Z„ Szabó I. (Tudósitó: Farkas Róbert) ______ Szalánczi Tamás: - Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy közel azonos cipőben járó két csapat közül miért az idegenben játszó a lel­kesebb és a motiváltabb. Ha ezen nem tudunk változtatni, még nagyobb gondba kerülhe­tünk. ____________________ Vadon Lajos: - Az idegenbeli alsóházi rang­adón meggyőző játékkal, megérdemelt győ­zelmet arattunk. ________________________ Diósgyőr ll-Nylregyháza Spartacus II 1-1 (0-1) Hejőcsaba, 100 néző, v.: Krizbai. Diósgyőr ll: Giák - Csorba, Menyhért, Nagy D., Ber­ta, Kleiber (Balogh D.), Pelecaci, Horváth Á. (Horváth Sz.), Lipusz, Simics (Illés R.), Balajti. Edző: Deák István. Spartacus II: Tóth N. - Lakatos I., Nánási (Farkas M.), Markos, Tóth Gy., Péntek M„ Éles, Szilágyi N„ Lakatos L. (Oláh D.), Majoros, Fekete Á. (Varga K.). Edző: Kovács János. __________________ Mindkét oldalon több helyzet kialakult, a ven­dégcsapat győzelmet szalasztott el, hiszen a hajrában egy balszerencsés góllal egyenlített a Diósgyőr. Gól: Tóth Gy. (öngól, 80.), illetve Szilágyi N. (18.). Jó: Menyhért, Pelecaci, illet­ve Tóth N., Nánási._______________________ Deák István: - Az első félidőben meglepett az ellenfél bennünket. Mindkét oldalon több gólhelyzet volt, a második játékrészben úgy érzem, fölénybe kerültünk, de nem tudtuk a győztes gólt megszerezni, ________________ Kovács János: - Helyzeteink alapján meg kellett volna nyernünk a mérkőzést. _______ Berettyóújfalu-Nagyecsed 1-1 (0-1) Berettyóújfalu, 200 néző, v.: Mencsik. Berety- tyóújfalu: Jenei-Nagy R., Horváth G. (Balogh B.), Szitkó, Szabó G., Nagy Z., Jancsó (Ne­mes), Rácz L., Turzó, Trippon P. (Trippon Cs.), Csordás. Edző: Selyem Nándor. Nagyecsed: Makó - Bulyáki Z., Kántor. F., Ricsei, Tősér, Tóth T, Kovács N. (Nyíri), Balogh J., Gádzsa, Csáki R., Nyíregyházi (Szakács). Edző: Feczkó Tamás.__________________________________ A mérkőzés nagy részében a Berettyó birto­kolta többet a labdát, de az igazi helyzeteket a vendégek alakították ki. Ezekből csak egy gól született az első félidőben, ami a végén megbosszulta magát. Gól: Rácz L. (80.), illet­ve Tóth T. (21.). Jó: az egész hazai csapat, illet­ve Tősér, Ricsei, Balogh J., Csáki R. (Tudósí­tó: Biró Attila) ____________________ Selyem Nándor: - Óriási mezőnyfölényben játszottunk, rengeteg helyzetet hagytunk ki, győzelmet szalasztottunk el. ______________ Feczkó Tamás: - Egy nullái el kellett volna döntenünk a mérkőzést, így csak magunkat okolhatjuk a pontvesztés miatt. Tabella A bajnokság állása: 1. Nagyecsed ____________23______16 2 5 46-25 50 2. Hajdúböszörmény _______23______14 6_______3_______37-13 _ _48 3. Nyírmada 23 _____14' 3 6 _ 46-21 45 4. Várda SE ______________23 13 6 4_______42-22 45 5. Kemecse ______________23 10 9 4_______38-22 39 6. Ibrány _________________23 12 2 9______40-36 38 7. Nyíregyháza II ___ 23 10 4 9________33-27 34 8. Diósgyőr II ______________23 10 3 10_______30-34 33 9. Berettyóújfalu___________23 _______8 5 10_______31-33 29 10. Tiszakanyár 23 7 6 10 29-34 27 11. Tiszalök _______________23_______7 5 11_______27-33 26 12. Létavértes ______________23_______7 5 11_______23-30 26 13. Tuzsér _________________23_______7 3 13_______28-37 24 14. Hajdúszoboszló _________23_______6______3______14_______22-42______21 15. Balkány ________23______ 6 2 15 21-52______20 16. Volán-Sényő 23 4 2 17 15-47 14 LABDARÚGÓ SZI-Z0 SPORT-DR. ZILAHI MEGYEI I. OSZTÁLY, 23. FORDULÓ Kispuskával nagy „Bakkot lőttek" Tiszavasváriban Nyírtelken Matyi (jobbra) és a Mándok magasan a hazai csapat fölé nőtt További fotók: ca szon.hu (Fotó: Racskó Tibor) Újfehértó-Záhony 2-1 (1-1) Téglás, 150 néző, v.: Kiss L. Újfehértó: Imrő- Ballai, Tárkányi, Torda, Homonyik, Balogh Cs. (Lendvai), Kriser, Takács L„ Ábrám (Piskóti), Marozsán (Pallai), Kiss T. (Kiss Gy ). Edző: Fogarasi Zoltán. Záhony: Balogh T. - Árva, Semegi, Bérezik (Szabó J.), Tóth R., Németh T. (Pokol), Danes, Fekete G. (Csákvári), Onder, Kovács I., Balogh S. Edző: Pokol László. Gyenge színvonalú mérkőzés-csapkodó játék, pon­tatlan csapatok. Kiizzadt hazai győzelem, de az ilyen meccseket is meg kell nyerni. Gól: Kiss T. 2, illetve Balogh S. Ifi: 1-1. (Tudósitó: Kranyik István) Fogarasi Zoltán: - Ezek is mi vagyunk! Azért vagyunk egységesek, mert ha gyengébb játékkal is ugyan, de a múlt hetihez képest sajnos teljesen más összetételben is képesek voltunk a jobb kondí­ciónknak köszönhetően a második félidőben meg­szerezni a győztes találatot - egy nagyon lelkes, jól védekező csapat ellen. ________________________ Pokol László: - Ajándékoztunk három pontot. Nyírbátor-Demecser 7-0 (1-0) Nyírbátor, 200 néző, v.: Esik L Nyírbátor: Tóth Sz. - Bécsi K., Czerula, Kovács Á. (Lengyel), Szar­ka, Kovács A., Márton I. (Baráth), Berecz (Pálvölgyi), Erdei, Szabó S., Bagoly. Edző: Berettyón Gábor. Demecser: Fintor - Ujj, Gombkötő Z., Gombkötő J., Varga E„ Minya, Csire, Kelemen, Varga D„ Bécsi R. Edző: Végéra Attila. Kifejezetten jó, a labdarú­gást alázattal szolgáló játékvezetés mellett, a nyo­masztó hazai fölény ellenére, a vendégek lelkese­dése a mérkőzés hajrájában tört meg. Gól: Erdei 2, Pálvölgyi 2, Czerula, Márton I., Kovács A. Ifi: 10-0. (Tudósitó: Bállá István). ________________________ Berettyón Gábor: - Megérdemelten győztünk. Végéra Attila: - Gólokban is megmutatkozott a két csapat közötti különbség. Gratulálok a Nyír­bátornak! ____________________________________ Tiszabecs-Nagyhalász 2-3 (0-2) Tiszabecs, 150 néző, v.: Tordai. Tiszabecs: Kremenicki - Nagy P., Florin, Batfalschi, Fekete T, Oprea (Kormány), Bornemisza, Riskó, Fedor, Szkunzjak, Marinas. Edző: Szécsi Zoltán. Nagyha­lász: Szobonya G.-Farkas A., Szobonya P, Bárány T, Babják, CsombókZ. (Sarkadi), Kóder, Földi, Fiumei, Asztalos (Bihari), Kelemen. Edző: Madalina György. Küzdelmes, jó iramú mérkőzésen a bajnokesélyes vendégcsapat nem nőtt a kiesés ellen küzdő haza­iak fölé. Gól: Kormány, Batfalschi (11-esből), illet­ve Asztalos, Fiumei, Kelemen. Ifi: 6-0.__________ Szécsi Zoltán: - Most nem játszottunk akkora fölényben, mint ahogy szoktunk. Rengeteg erényt csillogtattunk, de ez a bentmaradáshoz nagyon kevés... Madalina György: - Ma végre úgy állt hozzá a csa­pat a mérkőzéshez, ahogy az mindig elvárható lenne. A győzelmünkben az is közrejátszott, hogy a játék- vezető korrektül bíráskodott, gratulálok neki! Tiszavasvári-Fehérgyarmat 7-1 (3-1) Tiszavasvári, 100 néző, v.: Kristán. Tiszavasvári: Krizsanovszki - Pethe, Tamás L„ Tályai (Gál), Hegedűs (Búr), Lajos T. (Nábrádi), KuruczT., Reznek (Anga), Bodnár A., Fazekas, Nyisztor. Edző: Fecsku István. Fehérgyarmat: Koncz - Fehér T, Országh L„ Tóth A., Veszprémi Zs., Máté G. (Bakk), Varga Z„ Igaz, Kiss A., Tőrös, Sankó. Edző: Siti Ferenc. A múlt heti fiaskó után rá sem lehetett ismerni a hazai csapatra, Nyisztornak és Lajos Tamásnak elsült lába, Fazekasnak viszont semmi sem sikerült. Ha a Vasvá­ri öttel több gólt szerez, a vendégek egy szót sem szólhattak volna. Gól: Nyisztor 4, Lajos T, 3, illetve Kiss A. Ifi: 13-0. (Tudósító: Hankó András) Fecsku István: - Kispuskával nagy „Bakkot lőt­tünké _______________________________________ Siti Ferenc: - Ha a helyzeteinket berúgjuk, lehe­tett volna akár 7-2 is... ________________________ Gyulaháza-Nyírcsaholy 1-1 (0-0) Gyulaháza, 200 néző, v.: Sipos L. Gyulaháza: Tuska - Molnár G., Fecsku, Petró, Tóth G., Papp N., Deák Z., Orosz Zs., Takács B. (Gáti Sz.), Deák B., Tóth B. (Haga S.). Játékos-edző: Deák Béla Nyírcsaholy: Oláh M. - Kosa J., Kosa G„ Bákonyi, Torna, Kato­na, Botos S. (Petrohai S.), Szabó V. (Both), Szen- der, Valóczki, Batízi-Pócsi (Petrohai M.). Játékos­edző: Kosa József. A jogtalan kiállítás miatt csak­nem egy teljes félidőt emberhátrányban játszott a hazai csapat, amely így is többet támadott, de a legnagyobb helyzeteit is kihagyta, akárcsak az elmúlt hetekben. Gól: Papp N., illetve Torna. Kiál­lítva: Fecsku (47. perc). Ifi: 4-2. Deák Béla: - Sajnálom a fiúkat, küzdöttünk, haj­tottunk, sajnos, döntő helyzetekben megint meg­remegtek a lábak._____________________________ Kosa József: - Egy perccel a vége előtt meccs­labdát hibáztunk, csak nehogy a végén hiányoz­zon ez a két pont. _______________________ Kótaj-Szakoly 2-1 (0-1) Kótaj, 450néző, v.: Szabói. Kótaj: Mudri-Horváth M., Horváth Cs., Puskás, Lucskai, Mészáros, Kató Gy., Ferenczi F., Gégény Zs., Simtchatcha (Ignácz D.), Ferenczi M.. Edző: Csorna Dezső. Szakoly: Cziotka - Dán, Burik, Boros Gy., Kulánda, Madzin, Drahos, Karaffa, Palaga, Kovács A., Ványi. Játékos-edző: Boros Gyula. A sorozatos hazai támadások meg­hozták a várva várt hazai győzelmet. Gól: Puskás, Ferenczi M„ illetve Ványi. Ifi: 2-0. ______________ Csorna Dezső: - Sikerült megtörni a hazai átkot. Ezt a győzelmet a kitartó kótaji szurkolóknak ajánl­juk^__________________________________________ Boros Gyula: - Nagyon rossz érzés a 93. percben elveszíteni egy meccset. _______________________ Nyírtelek-Mándok 1-5 (1-2) Nyírtelek, 200 néző, v.: Kozics. Nyírtelek: Barkaszi (Nagy G.)-Csernák (Kóka), DankóZ., Bárány, Szat­mári (Dankó G.), Géczi, Kozák (Gajdos), Bánfi, Kiss A., Hogya (Simon), Budai. Edző: Vránszkí Péter. Mándok: Lippa - Matyi, Danes B., Bagin (Péter), Orosz, Geda, Karasz, Angyal Á. (Galambos), BíróJ. (Cap), Török I., Ács G. (Sajtos) Játékos-edző: Danes Béla. Ezen a mérkőzésen „Kozics elvtárs" a szabá­lyok ismeretének zűrzavaros tudásáról tett tanúbi­zonyságot, nem mért egyforma mércével. A ven­dégek megérdemelten nyertek, bár a két csapat között nem volt ekkora különbség. Gól: Szatmá­ri, illetve Matyi, Galambos, Angyal, Bíró J., Tőrök I. Kiállítva: Dankó Z. (50. perc). Ifi: 8-1. (Tudósí­tó: Kovács Béla) ______________________________ Vránszkí Péter: - A súlyos egyéni hibák mellett az agresszívebb és lelkesebb vendégcsapat meg­érdemelten nyert._____________________________ Danes Béla: - Az első perctől kezdve irányítottuk a mérkőzést, tudatosan és gólratörően játszottunk. Gratulálok a fiúknak, és köszönet jár a bennünket elkísérő szurkolóknak! ________________________ Nagykálló-Nyirkarász 1-0 (0-0) Nagykálló, 200 néző, v.: Kocsis. Nagykálló: Sza­bó Z. - Málik, Moldván, Mészáros, Cebel, Gubacsi (Cselószki), Simon, Dán A., Sárga, Tóbiás, Imre J. Edző: Pók Csaba. Nyírkárász: Pekk-Rákóczi, Gaz­dag (Dudás Z.), Molnár L. (Vajas), Éles I., Ponczók, Lakatos L, Liptai (Tóth L.), Danku J., Kovács L., Far­kas Á. Edző: Dudás Zoltán. Jó játékvezetés mellett masszív, jó csapatot sikerült legyőznie a hazai csa­patnak - kis szerencsével. De a szerencse ahhoz pártol, aki tesz is érte! Gól: Kovács L. (öngól). Ifi: 4-2. (Tudósitó: Budaházi László)________________ Pók Csaba: - A borotva ehhez képest pallódesz­ka. ___________ Dudás Zoltán: - Úgy gondolom, ezer sebből vér- zö csapatom nem érdemelt vereséget. A helyzetek alapján nyerni kellett volna, igaz, gólt is rúgtunk, csak sajnos, a saját kapunkba. Tabella A bajnokság állása: 1. Mándok _________________23________13 7_________3_________56-21 46 2. Nagyhalász _______________23________14________3_________6_________57-27 45 3. Nyírbátor ________________22________14________2_________6_________62-27_______44 4. Kótaj ____________._______23________13________5_________5_________55-35 44 5. Szakoly __________________23________12________4_________7_________42-29 40 6. Nyírtelek _________________23________12________4_________7_________46-35_______40 7. Tiszavasvári ______________23________12 4_________7_________53-43_______40 8. Nyírkárász _______________23__________8________8_________7_________41-38 ~ 32 9. Újfehértó _________________23________11________1________11_________48-52_______34_ 10. Fehérgyarmat_____________23 _________8________7_________8_________34-43_______31 11. Nyircsaholy_______________23 _________7________5_______JH_________45-47_______26^ 12. Záhony __________________23_________7________4________12_________32-50_______25 13. Nagykálló ________________23_________6________3________14_________20-45_______21_ 14. Gyulaháza ________________23_________5________6________12_________28-43_______21_ 15. Tiszabecs ________________22_________5________3________14_________37-53_______1£ 16. Demecser 23 1 4 18 16-85 7 Az ibrányi Horváth Norbert mutatós gólt szerzett Nyírmadán További fotók: fÄ*i wwyv szon.hu (Fotó: Mán László) A Tiszalök állította meg a Várdát