Kelet-Magyarország, 1985. november (42. évfolyam, 257-281. szám)

1985-11-10 / 263. szám

8 Kelet-Magyarország 1985. november 10. Labdarúgó NB I Rába ETO—Bp. Volán 1:0 (0:0). Czabán Samu tér. 3000 néző, v.: Szilágyi. Góllövő: Rugovics. DMVSC—PMSC 0:0. Debrecen, 5000 néző, v.: Maczkó. ZTE—Haladás VSE 2:0 (1:0). Szombathely, 7000 néző, v.: Ha­mar. Góllövő: Soós (2). Ü. Dózsa—MTK-VM 2:1 (2:1). Hungária körút, 4500 néző, v.: Szabó B. Góllövők: Schróth, Steidl, illetve Szeibert. Siófok—Vasas 2:0 (1:0). Siófok, 4000 néző, v.: Lázin. Góllövők: Boda, Horváth I. Bp. Honvéd—Békéscsaba 3:1 (2:0). Békéscsaba, 10 ezer néző, v.: Nagy B. Góllövők Détári (3, egyet U-e&ből), illetve Királyvá­ri (11-estoől). Ferencváros—Tatabánya 2:0 (1:0). Üllői út, 18 000 néző, v.: Németh. Góllövők: Palkovics, Kvaszta. A Videoton—Csepel mérkőzést ma játsszák. iehéz győzelem... Nyíregyháza—Veszprém 2:0 (0:0) Az első percekben kissé rá­ijesztett a veszprémi együttes a hazaiakra, gyors egymásután­ban két meleg' helyzet adódott Varga kapujánál. Am a 4. perc­ben Moldván válaszként úgy lőtt Palla kapujára, hogy a labda egy védőről pattant a kapu fö­lé. Az első nagyobb lehetőség Csehi előtt adódott, de ő lövés helyett forgolódni kezdett — szerelték. A 13. percben a ko­rábban megsérült Baranyi le- sántikált a pályáról, Jugovits jött helyére. Két perc múlva Huszák került a veszprémi ötös­re, a döntő pillanatban azon­ban elrúgták előle a labdát. Az NYVSSC szorongatott, a Veszprém önfeláldozóan vé­dekezett. A 23. percben bújt ki a hazaiak szorító öleléséből a vendégcsapat, s mindjárt veszélyt jelentett a kapura. Handel úgy fejezte be baloldali cselsoro­zatát, hogy az előrelopakodó Csornai elé passzolt, a középpá­lyás 25 méteres lövése csak hajszállal ment a kapu fölé. Felélénkült a veszprémi csa­patjáték. A 30. percben Handel ezúttal a jobboldalon tűnt fel, lefutotta Szécsit, beadását Tóth fejéről szedte le a nyírségi ka­pus. Szünet után Huszák szabad­rúgását Gere 6 méterről fejel­hette kapura, Palla előrevetőd­ve védett. Percek teltek med­dő hazai fölénnyel, de a gól nehezen akart megszületni. Az 54. percben kihagyott a szabol­csi védelem de — szerencsére — elkerülte kapunkat a labda. Lója játékvezető néhány té­ves ítélete borzolta a kedé­lyeket ... A Nyíregyháza kez­deményezett, a veszprémiek 16- osán azonban elfogyott a tudo­mány. A 70. percben Gere lab­dája nyomán kavarodás tá­madt a vendégek ötösén, végül Drobni lábáról került kapu mellé a labda. Még ugyaneb­ben a percben a veszprémiek ka­pusa saját térfele közepéig futott ki, elvétette a „pettyest”, de nem volt támadó, aki kapu­ba juttassa a labdát. A 76. perc­ben megszületett a vezető gól: Eszenyi kapott jó átadást a jobboldalon, elhúzott Perger mellett, majd a jobbösszekötő he­lyéről, 15 méterről a kifutó Pal­la mellett lőtt a kapuba, 1:0. A 81. percben Szobonya kapott sárga lapot szabálytalanságért. A 84. percben növekedett az előny: Gere remek labdát tá­lalt Eszenyihez, a fiatal játé­kos lefordult őrzőjéről, majd 8 méterről higgadtan lőtt a ka­pu bal oldalába, 2:0. A 87. percben Csehi 16 méter­Röplabda MB / Egy vereség, egy győzelem Nyíregyháza ünnepi sportprog­ramjaiból a legrangosabbak kö­zé tartozott az NYVSSC NB I-es íéríi röplabdázóinak két hazai találkozója. Szerdán az elmúlt évi bajnok Tungsram, pénteken pedig az Álba Volán volt a pi­ros-kékek ellenfele. Mindkét mérkőzésen végül a papírforma érvényesült. A fővárosiak győ­zelemmel, a székesfehérváriak vereséggel utaztak el városunk­ból. Szerdán: Tungsram SC—Nyh. VSSC 3:0 (9, ll, 15). Élvezetes, színvonalas csatát vívott a két együttes. A válogatottakkal fel­álló bajnokcsapat a korszerű röplabda szinte minden elemét bemutatta. A játékban különö­sen az utolsó játszmában volt méltó társ az NYVSSC. Kis sze­rencsével akár a szettet is nyer­hették volna, hiszen 13:9-re is vezettek. Végül is nagy harcban a vendégek szerezték meg a győztes találatot, és biztosan nyerték a meccset. Jók: Dorogi, Batai, Kánya. Pénteken: NYVSSC—Álba Vo­lán 3:0 (7, 13, 7). Nyíregyháza, városi stadion, 300 néző, v.: Bo­gyó, Újhelyi. NYVSSC: Dorogi, Kovács, Batai, Pál, Prékopa, Ká­nya. Csere: Szikszai. A fehér­váriak jóval gyengébb játékerőt képviseltek, mint a szerdai el­lenfél. A nyíregyházi gárda könnyedén nyerte az első játé­kot. Ezt követően viszont köny- nyelmüsködtek, ezért volt szo­ros a második játékrész eredmé­nye. Az utolsó szettben, bár volt egy kis rövidzárlat, ismét simán nyertek a hazaiak. A csapat annyit adott ki magából, amennyi a győzelemhez elegen­dő volt. Jók: Batai, Kánya, Pré­kopa. A győzelem is olyan biztos volt az Álba Volán ellen, mint ami­lyen biztosan hárít az egyszemélyes nyíregyházi sánc. (Császár Csaba felv.) Nyíregyháza, 2200 néző, v.: Lója (Kurmai, Varga S.) NYVSSC: Varga — Szobonya, Szikszai, Drobni, Szécsi — Mold­ván, Huszák, Buzsik — Eszenyi, Hidegh, Csehi. Edző: Ubranko­vics Mihály. Veszprém SE: Palla — Mater, Baranyi, Sánta, Perger — Fried­mann, Csornai, Kelemen — Diósi, Handel, Tóth. Edző: Gazsó Illés. Csere: Baranyi helyett Jugovits a 13., Hidegh helyett Gere a szünetben, Friedmann helyett Fülöp a 80. percben. Gólszerző: Eszenyi a 76., Eszenyi a 84. percben. Sárga lap; Szobonya a 81. percben. Szögletarány: Cl (2:0) az NYVSSC javára. ről a jobb oldali kapufát ta­lálta el. Az utolsó percekben szépíthetett volna a vendégcsa­pat. Előbb Fülöp buktatásáért elmaradt a büntető, majd Diósi hibázott ordító helyzetben Var­ga, kapujánál. Nehéz győzelem volt! Jól kezdtek a nyírségiek, láthatóan fűtötte őket a becsvágy, fe­ledtetni akarták a legutóbbi hazai fiaskót. A vendégcsapat számított a kezdeti rohamokra, átengedte a teret az NYVSSC- nek, viszont saját védőharma­dukban jól fogtak embert, si­kerrel blokkolták a nemigen átgondolt hazai támadásokat. Fordulás után — Gere beállí­tásával — nagyot javult a ha­zai támadókedv, a pontosabb, több elgondolást felvonultató rohamokban, már több volt a gólveszély. A nyíregyházi csa­pat, szünet utáni játékával rá­szolgált a győzelemre, bár az igazsághoz tartozik, a hajrá­ban kissé kiengedtek, a ven­dégek is szerezhettek volna gólt. Jók: Huszák, Gere, Eszenyi, ill. Csornai, Kelemen, Diósi. Ubrankovics Mihály: Már-már meddőnek tűnt mezőnyfölé­nyünk, amikor 75 perces, kissé lassú, körülményes, de folyama­tos „őrlésünk” gólokat és ezzel együtt megérdemelt győzelmet, eredményezett. Gazsó Illés: Baranyi korai ki­válása meghatározó volt szá­munkra. Könnyen hárítható gó­lokat kaptunk, a helyzeteket pe­dig kihagytuk. Kovács György További eredmények: Komló—H. Szabó L. SE 2:1 (0:0), Dunaújváros—Salgótar­ján 0:0, Diósgyőr—Váci Izzó 2:0 (0:0), Keszthely—Szekszárd 1:1 (1:0), Metripond—Sopron 3:3 (1:0), Baja—Nagykanizsa 3:1 (1:1), Szolnok—Eger 2:2 (2:1), D. Kinizsi—Kazincbarcika 2:2 (csütörtökön játszották), Ganz Mávag—Szeged 3:2 (pénteken játszották). A győzelem fő részese: Esze­nyi, a kétgólos. A BAJNOKSÁG ALLASA 1. Eger SE 16 8 7 1 30-14 23 2. Diósgyőr 16 9 5 2 33-18 23 3. SZEOL-D. 16 9 3 4 33-18 21 4. Ganz-M. 16 8 4 4 30-29 20 5. Keszthely 16 7 5 4 20-18 19 6. D.-újváros 16 6 6 4 21-15 18 7. Szolnok 16 8 2 6 26-21 18 8. Komló 16 7 2 7 28-26 16 9. Ny.-háza 16 7 2 7 19-18 16 10. Salgótarján 16 6 4 6 15-14 16 11. H. Sz. SE 16 6 3 7 22-23 15 12. Metripond 16 6 3 t 25-27 15 13. Szekszárd 16 5 5 6 15-24 15 14. Sopron 16 4 6 6 19-20 14 15. Baja 16 6 2 8 24-37 14 16. Vác 16 5 3 8 12-20 13 17. Debr. K. 16 3 6 7 18-25 12 18. Veszprém 16 5 2 9 14-23 12 19. N.-kanizsa 16 3 5 8 19-29 11 20. K.-barcika 16 2 5 9 15-29 9 Magyei bajnokság A magabiztos Tyúkod Tudósítóink voltak: Beren- csi András, Demeter László, Erdei Árpád, Eszenyi Dénes, Fülep Kornél, Katona Sándor, Mészáros László, Nyéki Gyu­la, Papp Lajos, Szabó Béla. Ügyeletes munkatársaink: Mán László, Papp Dénes. Területi bajnokság Rangadót vesztett Rakamaz A területi bajnokság ünnepi fordulójának rangadóját a DUSE—Rakamaz találkozó je­lentette. Hiába szerezte meg a vezetést a vendég rakamazi gárda, a debreceniek öt perc alatt fordítottak, és nyerték a mérkőzést. Szép sikert ért el otthonában a Kisvárda, az elő­kelő helyen álló Olefin le­győzésével. A szintén pályavá­lasztó Tiszavasvári viszont nem. tudott élni a hazai pálya elő­nyével. Értékes pontot szerzett a mátészalkai csapat Miskol­con. Ugyancsak egy ponttal tért haza az Asztalos SE Püs­pökladányból. Kisvárda—Olefin SC 2:0 (2:0). Kisvárda, 400 néző, v.: Balogh S. Kisvárdai SE: Virtás — Tóth. Nyerges, Balogh, Soós, Nagy (Asztalos), Badar, Szántó, Bran- kovics, Simon, Rubóczki. Edző: Somodi Ferenc. Olefin: Bán — Répási, Balogh, Kovács I. (Ko­vács G.), Csizi, Bodolai, Lukács, Kaszás, Szerva, Korvut, Kapus. Edző: Topperczhei Tibor. Ke­mény, jó iramú mérkőzést vívott a két együttes. A lelkes hazaiak megérdemelten tartották otthon mindkét pontot. Gólszerzők: Szántó, Soós. Jók: Soós (a me­zőny legjobbra), Tóth, Nagy, il­letve Kovács I.. Csizi, Bodolai. Tiszavasvári—Hajdúszoboszló 0:0. Tiszavasvári, 500 néző, v. Pintér. Tiszavasvári: Kálmánc­helyi — Gyurján, Széki, Amb- rusz, Héri, Horváth, Kató, Vi- sontai, Nyisztor (Hegyes), Réz­nek T., Szabó. Edző: Gerliczki János. Hajdúszoboszló: Baráth — Tordai, Nyilas, Rácz, Pintér, Csisztu, Magyar, Bese, Bangó (Szabó), Jónás, Lipováczi. Edző: Erzse István. Végig óriási me­zőnyfölényben játszottak a ha­zaiak, de helytelen taktikával csak ívelgették a labdát az el­lenfél kapuja elé és már szoká­sos: a legnagyobb helyzeteket sem tudták értékesíteni. Jók: Ambrusz, Szabó, illetve Baráth, Nyilas, Pintér. Asztalos SE—Püspökladány 2:2 (2:1). Püspökladány, 800 néző, ASE: Vámos — Hegedűs, Czakó, Poór, Szondi (Pethő), Kaszás, Vonyigás, Kolozsi (Fekete). Mi- kula, Horváth, Farkas. Edző: Siska László. A közepes iramú és színvonalú, parázs légkörű találkozón a kemény játékot durva belemenések tarkították. A hazaiak a 90. percben egyen­lítettek, büntetőből. Gólszerzők: Farkas, Horváth, illetve Maczkó, Mile (11-esből). Jók: Czakó, Poór, Kaszás, Vonyigás. Sárga lap: Poór és Szentjobbi. DUSE—Rakamaz 2:1 (0:0). Deb­recen, 300 néző, v.: Inges. Ra­kamaz: Fenyvesi. — Veigli, Szankovics, Neuzert, Goneth, Kiss S., Cséke, Schubert, Fär- kas (Kaposvári), Kiss M„ Sus- kó. Edző: Szász Simon. A 10. percben büntetőhöz jutottak a debreceniek. Szabolcsi lövését azonban Fenyvesi elcsípte. Ez visszavetette a hazaiakat, az el­ső játékrészben csapkodó volt a játék. Szünet után a Rakamaz szerezte meg a vezetést, Kiss S. révén az 50. percben. A gól felrázta a vendéglátókat és öt perc alatt fordítottak és máso­dik félidei játékukkal megérde­melten nyertek. Gólszerzők: Sza­bó, Varga, illetve Kiss S. Jók: Kiss M., Suskó. Papp SE—Mátészalka 0:0. Mis­kolc, 300 néző, v.: Tóth. A ha­zai csatárok erejéből csak há­rom kapufára futotta. További eredmények: Szolnok Volán Rákóczi 0:1, Karcag—Bal­mazújváros 1:0, Hajdúböször­mény—Lehel SC 1:0. A BAJNOKSÁG ALL AS A: 1. DUSE 14 10 3 1 41-15 23 2. Rakamaz 14 8 4 2 31-16 20 3. Papp SE 14 8 4 2 28-15 20 4. Olefin 14 8 3 3 19-11 19 5. H.-böször. 14 6 5 3 25-18 17 6. V. Rákóczi 14 7 3 4 23-17 17 7. B.-újváros 14 7 2 5 27-18 16 8. M.-szalka 14 5 3 6 21-25 13 9. H.-szobosz. 14 4 4 6 23-23 12 10. Lehel SC 14 5 2 7 15-17 12 11. Karcag 14 5 2 7 20-23 12 12. Kisvárda 14 5 1 8 19-24 11 13. Asztalos 14 4 3 7 18-28 11 14. T.-vasvári 14 3 4 7 9-19 10 15. P.-ladány 14 3 3 8 17-27 9 16. Szolnoki V. 14 — 2 12 5-45 2 Az MSZMP Szabolcs-Szatmár megyei Bizottsága és a megyei tanács napilapja Főszerkesztő: Kopka János Szerkesztőség: Nyíregyháza, Zrínyi Hona u. 3—5. Telefonszámok: központ (42) 11-277. Főszerkesztő: 11-218. Sportrovat: 10-329. Esti ügyelet: 15-124. Telexszám: (73) 344. Pos­tacím: Nyíregyháza, Pf. 47. 4401. Mátészalkai ftókszerkesztoség: Kölcsey u. 2. Telefon: 612. Telex: 73495. Kiadja a Szabolcs megyei Lapkiadó Vállalat, Nyíregyháza, Zrínyi Hona u. 3—5. Telefon hirdetésügyben: (42) 10-150. Igazgató, főkönyvelő: 10-003. Posta­cím: Nyíregyháza, Pf. 25. 4401. Felelős kiadó: Mádi Lajos. Terjeszti a Magyar Posta, előfizethető bármely hírlapkézbesítő postahivatalnál, a hírlapkézbesítőknél, a posta hírlapüzleteiben és a Hírlapelőfizetési és Lapellátási Irodánál (HELIR) Budapest, V., József nádor tér 1. — 1900,— közvetlenül vagy postautalványon, valamint átutalással a HELIR 215—96162 pénzforgalmi jelzőszámra. Előfizetési díj egy hónapra 43,— Ft, ne­gyedévre 129,— Ft, fél évre 258,— Ft, egy évre 516,— Ft. Kérés nélkül küldött kézira­tokat nem őrzünk meg és nem adunk vissza. Készül a Nyírségi Nyomdában, Nyír­egyháza, Aroik u. 15. Felelős vez.: Jáger Zoltán. INDEXSZÁM: 25 059 HU ISSN 0133— 2058 Nem volt híján meglepő eredményeknek a megyei baj­nokság 13. fordulója. Ez a szám végre szerencsét hozott Baktalórántháza csapatának, amely Máriapócsot verte, s ez­zel megszerezte első győzel­mét. A tyukodi együttes fel­tűnő magabiztossággal fektet­te kétvállra a kitűnően rajtolt Leveleket, Ajak pedig Nyír­bátorban tudott nyerni Az MNK-fordulóban kiválóan helyt állt Nagyecsedböl sokat kivett a hétközi, DMVSC elleni talál­kozó ; Ibrányban vereséget szenvedtek. Eredmények: Baktalórántháza—Máriapócs 2:o (1:0), Levelek, 200 néző, v.: Ambrus. Bl.-háza: Csorna — Ko- dák, Réti, Baksa, Horváth, Győrfi L. (Kulcs), Juhász, Koz­ma, Urbán, Marik, Gdovin. Ed­ző: Juhász Sándor. Máriapócs: Sersényi — Magyar Gy., Orosz, Simon, Szőcs, Orgován (Pálvöl- gyi), Baracsi, Herczku, Konzili, Veres, Magyar K. Edző: Szécsi Sándor. Góllövö: Marik kettőt. Jók: Réti, Marik, Baksa ill. Orosz, Herczku, Pálvölgyi. Ügy látszik a sereghajtónak csak a más pályáján megy; első győ­zelmét is — betiltás miatt — Leveleken szerezte. Záhonyi VSC—Hodász 1:1 (0:0), Záhony, 300 néző, v.: Gál. ZVSC: Orosz — Tömöri, Sár­kány I., Sárkány J., Rácz, Nagy, Gyüre S., Kovács, Smid (Gyüre J.), Márton, Szabados, (Pokol). Megbízott edző: Erdei Árpád. Hodász: Csorba — Szabó, Ko­vács, Orosz, Román (Gyügyi I.), Vadon, Sütő, Gyügyi II., Berki (Garai), Garami. Szécsi. Edző: Berki Béla. Góllövők: Pokol, ill. Berki. Jók: Rácz, Sárkány I., Gyüre S., Nagy ill. a teljes ven­dégcsapat. A lelkesen harcoló Hodász rászolgált az egyik baj­noki pontra esélyesebb ellenfele otthonában. Tyúkod—Levelek 3:0 (1:0), Tyúkod, 250 néző, v.: Ajler. Tyúkod: Kávási, Kelemen, Var­ga, Kádár (Vaszusz), Szabó J., Baj ka, Szilágyi, Kiss József, Kiss János (Kocsis), Szabó F., Her- czeg. Edző: Piros András. Leve­lek: Pákozdi — Petró, Ienácz, Kozma, Nagy, Király (Németh), Forgony, Horváth. Hajdú (Ta­kács), Bódi, Kirilla. Edző: Ta­kács János. Góllovők: Szabó F., Szilágyi, Herczeg. Jók: Varga. Kiss József, Szabó F. illetve Petró és Nagy. Sportszerű mér­kőzésen magabiztos hazai győze­lem — a levelekiek a jelek sze­rint továbbra is „kútban van­nak”. Ajak—Nyírbátor 1:0 (0:0). Nyírbátor, 200 néző, v.: Mónus. Ajak: Csiszer — Kovács L., Ju­hász, Pollák, Gyüre, Pekola, Pa- ráda, Kovács T., Leskovics, Zu- bály, Kovács M. Edző: Magyar Péter. Nyírbátor: Kárai — Abai, Tóth, Erdei, Tóth L. (Kántor), Berettyón, Szilágyi, Lukács, Petróczki. Sári (Jóni). Erdei Cs. Edző: Bakó Tibor. Góllövő: Ko­vács M. Jók: Csiszer, Gyüre és Kovács M., ill. a hazaiak közül senki sem. A Nyírbátor végigtá­madta a mérkőzést, de helyzete­it nem tudta értékesíteni. Az Ajak a 89. percben szerezte meg a győzelmet jelentő gólt. Ibrány—Nagyecsed 2:1 (2:0). Ibrány, 300 néző, v.: Adorján. Ibrány: Toronyi — Kulcsár, Im­re D. (Imre J.), Kocsis, Szabó, Kormány, Kovács, Mátyás (Csombók), Kató, Kerékgyártó, Nádasdi. Edző: Berencsi András. Nagyecsed: Mándi — Fehér (Tóth), Tarcsa G., Fácska, Lingl, Csáki (Veres A.), Mitró, Molnár, Veres Cs., Veres Z., Tarcsa B. Edző: Kovács László. Góllö­vök: Kovács 2, ill. Veres. Jók: Kató, Kovács, Kerékgyártó, il­letve Veres Cs. és Veres Z. Iz­galmas mérkőzésen helyzetei alapján nagyobb arányban is nyerhetett volna a hazai csapat. Nagyhalász—Nagykálló 1:0 (0:0). Nagykálló, 300 néző, v.: Balogh M. Nagyhalász: Vass J. — Ónodi, Tátrai, Tompa, Varga, Kelemen, Hegyes, Kormány (Szo- boszlai). Szabó (Kovács), Kor­pái. Edző: Hegedűs János. Nagy­kálló: Borsi — Mirgai, Viszo- kai, Kurinszki, Gazdag, Katona, Csordás, File, Tréfán, Imre (Gelsi), Gyermán (Ignéczi). Ed­ző: Szakács László. Góllövő: Kovács. Jók: Kiss, Ónodi, Kele­men, Kovács ill. Csordás, File, Katona. A mérkőzés után a ha­zaiak nem dicsérték a játékve­zetőt . . . Fehérgyarmat—Nyírkárász 2:0 (0:0). Fehérgyarmat. 500 néző, V.; Dávid. Fehérgyarmat: Var­ga — Veres, Papp, Poncók, Fu­tó, Juhász (Miski), Lakatos (Má­té), Tóth E., Riskó, Horváth, Rostás. Nyírkárász: Forró — Lip­tai, Komáromi, Kozma, Kapin F-, Kapin J., Bakó, Szoboszlai, Oláh (Kiss Cs.), Csépke (Éles), Dávid. Góllövő: Rostás 2. Jók: Rostás a mezőny legjobbja. Var­ga, Papp, illetve senki. Kitűnő játékvezetés mellett a kulturál­tabban és soortszerűbben játszó csapat győzött. Volán-Dózsa—Tuzsér 2:2 (0:2). Nyíregyháza, v.: Kerezsi. Sajnos csak ennyit sikerült megtudnunk a mérkőzésről. A bajnokság állása: 1. Volán-D. 13 10 2 1 35-11 22 2. Nagyhalász 13 7 4 2 22-10 18 3. Levelek 13 7 1 5 24-15 15 4. Tuzsér 13 5 5 3 22-17 15 5. Nyírbátor 13 5 4 4 16-12 14 6. Tyúkod 13 7 — 6 19-19 14 7. F.-gyarmat 13 5 3 5 23-27 13 8. N.-kálló* 13 6 4 3 19-12 12 9. Záhony 13 4 4 5 16-12 12 10. Nagyecsed 13 4 4 5 19-16 12 11. Aiak 13 3 6 4 13-19 12 12. Thránv 13 5 1 7 34-27 11 13. Hodász 13 3 5 5 19-27 11 14. N-r.-kar-'sz 13 3 5 5 13-21 11 15. Máriaoócs 13 2 4 7 H-26 8 16. B.-háza 13 1 2 10 13-46 4 *= Naervkái'ótól négy büntető­pont levonva. II Kelet­Magyarország