Észak-Magyarország, 1967. április (23. évfolyam, 77-101. szám)

1967-04-25 / 96. szám

Kedd, 1961. Április 25. ßSZAKMAGYARORSZÄG Ö Magyarország-Jugoszlávia 1:0 (1:8' Tek< Nagy érdeklődéssel vártuk nemzeti tizenegyünk idei első válogatott mérkőzését. A két válogatott találkozója azon­ban csak részben felelt meg a várakozásnak. Arra sokan szá­mítottak, hogy a jugoszlávok elsősorban védekező taktikát alkalmaznak. Arra azonban annál kevesebben, hogy vé­delmi falukat mindössze cgy- trser sikerül áttörni a magyar csatároknak. Kétségtelen ke­ményen játszottak a vendég­csapat védői, de ez sem lehet magyarázata annak, hogy tar­tós mezőnyfölénye ellenére, különösen a második félidő­ben szinte alig volt gólszcr- zcsi lehetősége a magyar csa­patnak. Ezúttal a középpályás játékosok és a csatárok is cső­döt mondtak. Valahogy úgy nézett ki, hogy azok a játéko­sok, akiknek jó nevük van, de heteken át rendkívül gyengén játszottak, ezúttal Is mélyen formájuk alatt maradtak. An­nál nagyobb öröm Tamás és Szűcs sikeres bemutatkozása. Bár a diósgyőri kapuvédőnek kevés dolga volt, így is lát­szott, hogy jó formában van. Szűcs, Mészöllyel egyetemben a magyar csapat legjobbjának bizonyult. A találkozót eldöntő egyetlen gólt a 24. percben Bene szerezte szabadrúgásból. Küzdelem a salakon Dajka braviipja-íj egyesűSetek-ííéjybibák Az időjárás nemigen kedve­zett a motorsport kedvelőinek. Kellemetlen, hűvös, szeles idő, ben, néha szemerkélő esőben rendezték meg Miskolcon, a népkerti sporttelepen a salak- motorosok országos bajnoksá­gának első fordulóját. A válogatott keret tagjai már az. előző napokban több edzést tartottak a pályán. Az edzőtábor láthatólag hasz­nált » versenyzőknek, így a közönség időnként nagyszerű futamokat, izgalmas verseny­számokat láthatott. Kár, hogy a gyakori géphibák miatt két olyan kitűnő salakmotorver­senyző, mint Percnyi Pál és Radácsi Ferenc kiesett az esélyesek sorából­Külön szenzációja volt a vasárnapi motorversenynek, bogi’ két esztendei kihagyás után ismét elindult az egykori magyar bajnok, a miskolci MHS kiváló salakmotorosa, Dajka István. Vasárnapi ered­ménye minden várakozást felülmúlt. Dobogóra került, Gyepes Barnabás mögött meg­szerezte az értékes második helyet A 33 éves versenyző másod virágzása, úgy tűnik, eredményekben gazdagabb lesz, mint gondoltuk. Miskolci szemszögbői vizs­gálva, kellemes volt az. is, hogy a tavaly még 125 köb­centis kategóriában versenyző fiatal Csató Sándor az igen értékes 5. helyet szerezte meg az erős mezőnyben. Ügy látszik fejlődése gyorsabb, mint vártuk. A versenyt Papp Gazsi Imre, az MTS Borsod Megyei Tanácsának elnöke nyitotta meg. Köszöntötte a megye »portszerető közönségét és az első fordulóban részvevő ver­senyzőket Külön szólt róla, hogy a verseny a május 7-i világbajnoki futam egyik ran­gos előjátéka. Érdekessége volt az első fordulónak, hogy üj klubok )s megjelentek a salakmotorosok táborában. El­jöttek a szolnoki versenyzők, akiket régi bajnokuk és ked. veneük, Pergő József vezetett. Debrecen új klubbal is bene­vezett És most néhány pillanatkép a nagy versenyről. A 2-es rajt­számot viselő Dajka mindjárt az első futamban bemutatko­zott. Három társát magabizto, san megelőzte már az első kanyarban, és végig vezetve biztosan nyert A következő futam izgalmas epizódja az volt, hogy a végig vezető és a verseny egyik legnagyobb esélyese. Percnyi Pál nem sok. kai a cél előtt motorhiba mi­att kiesett a versenyből. Ez, nagy hátrányt jelentett amit később sem hozott be. A har­madik futam Radácsi nagysze­rű szökésével, és izgalmas győzelmével fejeződött be. A bajnokság győztese, Gyepes Barnabás csak a negyedik fu­tamban indult, biztosan futott a célba elsőnek. Az ötödik fu­tam izgalmas, szép versenyt hozott a 13-as rajtszámot vi­selő Pásztor István győzelmé­vel. A hatodik futamban ke­rült össze Perényi és Gyepes. Mindketten nagyszerűen ver­senyeztek, és ezúttal Perényi bizonyult jobbnak. Minimális különbséggel futott a célba Gyepes előtt. A nyolcadik fu­tam legizgalmasabb része az volt, hogy az esélyessé előlé­pett és három körön át bizto­san vezető Radácsi motorja 30 méterrel a cél előtt leállt. Géphibája miatt nem is in­dult a t"' bbiakban. Izzó hangulatban került sor a ti­zenhatodik futamra, amikor is Perényi az utolsó körben nagyszerűen kiugrott két ri­válisa közül, és elsőnek jutott a célba. Ekkor már Dajka második helye csak a tizen­nyolcadik futamtól függött. El­lenfeleit maga mögé utasítva győzött a miskolci versenyző, azonban Gyepes is megverte ellenfeleit, így ő került az első helyre, Dajka lett a második. A további sorrend: 3. Perényi Pál, 4. Pásztor Tstvón, 5. Csató Sándor, 6. Regőczi István. A kedvezőtlen időjárás és a meglehetősen kevés érdeklődő előtt rendezett motorverseny a várakozásnak megfelelően nagyszerű küzdelmeket, ese­tenként izgalmas futamokat hozott, és egy, már majdnem elfelejtett magyar bajnok újabb feltámadását. Pnulovüs Ágoston ŰZD—DEBRECENI GÖCS VASAS 6:2 (2709:2458) NB I. férfi. Jóval nehezebben győzött a Ko­hász, mint azt a szurkolók és szakvezetők várták. Az újonc deb­receni csapat nem respektálta a Kohász elmúlt évi sikeres sze­replését, és a hazai pálya előnyét. Baji (480), Gombos (475), Tóth (486). Varga (447). Lezák (4SI), Ze- lel (410). Abszolút re ord fJtA Ismét döntetleu ORMOSBANYA— SZÉKESFEHÉRVÁR 0:0. Ormosbánya, 1000 néző. Ve­zette: Egervári. Ormosbánya: Romhányi — Grega, Gere, Tollmayer, Ha- silló, Répás, Kárász!, Albrecht, Benkó, Pál, Tóth. Váltakozó játékkal kezdő­dött a mérkőzés, az első emlí­tésre méltó esemény a 31. percben történt, amikor az ormosbányai Pál lövése alig szált a kapu mellé. Egy perc­cel később Tóth lövése jutott kapu fölé. A 37. percben a fél­idő legnagyobb gólhelyzetét hagyta ki a hazai csapat. Tisz­ta helyzetben Benkó az. 5-ösön kapusba lőtte a labdát. A ka­pusról kipattant labdát Tóth az üres kapuba rohanó Mes­terbe vágta. Szünet utón, a 62. percben fehérvári támadás futott a pályán. Juhász elment a védők mellett, az alapvonal­ról élesen belőtt labdája át­szállt Romhányi feje fölött, és a felső kapufáról a kapusra pattant, azonban Tollmayer felszabadított, A 64. percben Romhányi mentette Jasper fejesét A 66. percben Pál lövése szállt a kapu mellé. A másik oldalon Albrecht lőtt mellé. Az első félidőben a széltől támogatott hazai csa­pat támadott többet szünet után viszont a Székesfehérvár lelkesebben játszott, és néhány veszélyes helyzetet teremtett Jók: Gere, Répási, Romhányi. Nvolc perc alatt Uéf sói (Füzér József rajza.) Szerencsés győzelem ÖZD—BUDAFOK 1:0 (0:0). Ózd. 1500 néző. V.: Almást. A vendégek alaposan rá­ijesztettek az ózdiakra. A 3. percben Pataj szögletét a felső lécre csavarta a viharos erejű szél. A Kohász átvette a játék irányítását. Nagy fö­lénybe került az ellenfél azonban megszállta a 16-ost és 7—8 emberrel is védekezett. A Kohász csatársora elkövette azt a hibát hogy nem kísér­letezett távoli lövésekkel, egyéni betöréseiket pedig rendre szerelték a keményen és szervezetten védekező ven­dégek. Az első félidőben egyetlen lövés sem ment Szentirmai kapujára. Szünet után a széltől támo­gatott Ózd támadásban ma­radt Széles lövését nehezen tisztázta a kapus, majd az 57. percben az egyetlen gólt Bor- bás beívelt szögletéből » fel- nyomuló Budai fejelte. 1:0. A Budafok szórványos tárna- rásait Bánkúti szervezte. A 68, percben, egy összecsapás után megítélt szabadrúgásból Dinnyés kapta a labdát. A szélső átverekedte magát az ózdi védőkön, és a kaputól 5 méterre — csak Baloghgal állt szemben — kapu mellé lőtt. A 78. percben ismét a ldtöró Bánkútit gáncsolták az ózdi védők, ezúttal a büntető területen belül. A megítélt 11-est Kótaj a kapufa tövére rúgta, a kipattanó labdát pe­dig magasan a léc fölé vágta. A viharos erejű szél sokat rontott a játékon. Bosszantó volt az ózdi csatárok lövés- iszonya. Az ellenfél feladia a pálya középső részét. A Ko­hász középpályás játékosai tet­szés szerint építették a táma­dásokat, Jellemző, hogy az egyetlen gólt is hátvéd sze­rezte. Nem lehetett, ráismerni az egy héttel ezelőtt Várpalo­tán kiválóan szereplő ózdi csatársorra. Jók: Budai, Vár- allyai és Barna. özd: Balogh — Zalai, Fren­kó, Varaiba!, Budai, Mahai, Borbás. Széles. Fükő, Barna, Bozó. Edző: Hálnál László. Vincze Zoltán AJ SB t 8 All*» EVTK—BORSODI BÁNYÁSZ 3:0 (2:0). Erzsébet, 1500 néző. Vezette: Schopp. Borsodi Bányász: Vörös — Szakács, Benkő, Négyest, Jas- kó, Nyíri, Vorebólyi, Csipke, Lukács, Katana, Bárányt. Nagy lendülettel kezdett a Bányász, azonban a 14. perc­ben Nyíri bokasérülése meg­zavarta a csapatot. A sajó- szentpéteriek nyolc perc alatt két gólt is kaptak. Az ideges csatárok a 28. percben Lu­kács, a 42. percben pedig Ba­myi révén hagytak ki gól­szerzési lehetőséget. Szünet után ismét a Bányász lendült támadásba, azonban nem tudtak veszélyes gólszerzési alkalmat teremteni. A fella­zult védelem mellett a 72. percben ismét a hazaiak nö­velték előnyüket, cs ezzel be­állították a végeredményt. A bányászfiúk a mérkőzés nagy részét végig támadták, csatá­raik indiszponaltsága miatt mégis vesztesként kellett a pályát elhagvniok. Jók: Nyírij Benkő, Csipke. i. G .-MA VÁG 8 1 t 1 15:4 12 2. Oroszlány fi 5 2 1 18:10 12 3Í BVSC 8 4 2 2 12:3 10 4. Pécsi B. S 4 2 2 10:5 10 5, MVSC fi 3 3 2 5:3 9 6* Székest. 8 3 3 2 6:4 9 7* Egyetértés fi 3 s 2 ll.fi 9 8. Kecskemét fi 4 1 3 1.0:10 3 n. Ózd 1 2 4 2 6:9 8 10. Dorog fi 2 3 3 fi:fi 7 11. Nyircgyh. fi 2 3 3 4:7 7 12. Várpalota fi 2 3 3 7:13 7 13. Budafok 8 r 3 3 4:9 7 14. Szállítók 8 3 -6* 5 7:10 6 15. Autóbusz fi 2 2 4 6:9 fi Ifi. Bp. Kiőre 8 1 4 3 5:8 6 17. DVSC 8 2 2 4 6:15 fi 18. Bp. Spart, S 1 2 5 5:10 4 N’B n, Kö ép csoport 1. III. kér. fi fi w 1 13:1 10 2. kVJK fi 4 l 1 11:2 9 3. Almásfö*. 6 4 1 1 T:f 9 4. Nasrybát. JL .4 1 1 9:4 9 5. Borsodi EL cT 1* 2 1 8:5 8 6. ízzó 'z 3 1 12:9 7 7. liazineba-re. fi 1 4 1 6:6 6 8. Sárisáp 6 ? 1 3 9:7 5 !). Rudabánya fi 1 3 2 4:7 5 10. BEAC fi ? 1 3 6:13 5 11. Kisterenye fi 2 1 3 4* 5 12. Sz. MÁV fi 2 1 3 3:10 5 13. Esztergomi fi 1 2 3 6:8 4 14. Salg. Koh. fi 1 2 3 2:7 1 IS. Onnosbány* fi 1 1 4 2:11 3 16. H, ÉTI fi 1 —■ 5 2 Idegenben Almásfüzitő— RUDABANY A 2:0 (1:0). Almásfüzitő, 200 néző. Já­tékvezető: Bana. Rudabánya: Dezső — Barta 1., Somogyi, Barta Il„ Nemes, Palatics, Hajdú, Békéi, Szalkó, Gulvás, Gál. Edző: Kocsis Ru­dolf. Erős szélben a vendégcsapat támadásaival kezdődött a mér. kőzés. A 2. percben Gulyás középen kiugrott, de az 5-ös- rő! nagy helyzetben kapu mellé lőtt. Egy perccel később nehezebb... Gál a kapusba vágta a labdát. A hazaiak a 24. percben, bal oldali támadás után, Bank révén megszerezték a veze­tést, 1:0. A második félidőben is többet támadtak, és hosszú időn keresztül sikeresen hárí­tottak a rudabányaiak. A 80. percben Béke) szalasztott cl egyenlítési alkalmat. A hely­zetkihagyás megbosszulta ma­gát, mert ugyanebben a perc­ben Tóth II. beállította a vég­eredményt. 2:0. Jók: Mátrak Marótl, Rank, illetve Somogyij Nemes, Szalkó. Hazai vereség A kihagyott helyietek bosszúja fővárosi aettöbüsz — MVSC 2:1 (1:1). Kispest, 1000 néző. Vezette: Vörös. MVSC: Miskolc*! — Krom- paszki. Buna, Luczó, Szend- rei, Marosi, Filetóth, Maróti, Szőnyi, Kiss, Buczkó. Edző: Nagy György. A mérkőzés úgy kezdődött, hogy az MVSC nagy meglepe­tést szerez, és folytatja jó sze­replését. A játék képe alap­ján a vasutas csapat minden­képpen közelebb állt a győ­zelemhez, mégis, még döntet­lenre sem alakult a találkozó. Ennek elsősorban az a magya­rázata, hogy a tervszerűen és folyamatosan játszó MVSC csatárai elég határozatlanok voltak a kapu előtt Ezúttal is több gólhelyzet maradt ki. Pe­dig amikor a 15. percben Ma­róti remek keresztlabdáját a jól érkező Buczkó a hálóba fejelte, s l:0-ra vezetett a Vasút, gyakran zavarba jött az Autóbusz védelme. Ebben az időszakban a hazai kapus szögletre ütötte Szőnyi labdá­ját, majd egy váratlan ellen- támadásnál Miskolczi nem tu­dott közbelépni, így az előre húzódó Soltinak sikerült ki­egyenlítenie: 1:1. Nem sokkal később, nagyerejű lövést há­rított szögletre Miskolczi. Szünet után talán a mérkő­zés legnagyobb helyzetét hagy­ta ki Filetóth. Két lépésről a tehetetlen Hajdúba rúgta a labdát. Ebben az időszakban levegőbe lógott az MVSC gól­ja. Marosi jó helyzetből ka­pura lőtt, de szöglet lett belő­le, Maróti labdáját a kapus kiütötte, Szőnyi azonban az 5-ösön belül, tiszta helyzetben a földbe rúgott. Egyértelműen uralta a mezőnyt az MVSC, a 86. percben a győztes gólt mégis a hazai csapat szerezte meg. Egy beívelt szabadrúgást Budai két lépésről a kapuba fejelt A csúszós, nehéz talajon a mérkőzés nagy részében a kul­túráltabban és jobban adogató MVSC játszott fölényben, és közelebb állt a győzelemhez, azonban ennyi helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni. Jók: Maróti, Buczkó és Buna. BEAC—KMTK 2:1 (2:0). Kazincbarcika, 2000 néző. j \ ezette: SsvitiL KMTK: Ambrus — Oláh. Takács, Fejes, Tordai, Po- szűk, Vécsei, Jenei, Suscsák, Brdősi, Balázs. A KMTK a mérkőzés kezdetétől nagy erő­vel támadott azonban kapu­fán kívül, egyéb eredményt nem tudott elérni. A vendég­csapat ritkább támadásai ve­szélyeseknek bizonyultak. A 25. és a 32. percben a BEAC csatárai jól kihasználták a ha­zai csapat védelmének meg­ingását, és 2 gólos előnyt sze­reztek. Szünet után a kazinc­barcikaiak nagy erővel roha­moztak, tartós fölényt harcol­ni meglepetések fordulója Gyöngyösi Vasas ízzé — MEM- TE 8:0 (1:0). Népkert, 500 néző. Vezette: Pares. MEMTE: Szobonya — Mike, Szatmári II.. Radácsi. Szabó, Szatmári I., Molnár, Lacz- teó. Takács, Juhász, Pál. Kellemet­len. hűvös, szeles időben, kelle­metlen meglepetés született a Népkertben. A MÉMTE végig enyhe fölényben Játszott, többet támadott — mégis vesztett. A Va­sas Izzó az esélytelen együttes nyugalmával szőtte ellentámadá­sait, és ezek mindenkor veszélyt jelentettek Szobonya kapujára. Az I. félidő 14. percében Nagy II. labdája Szaimárin Irányt változ­tatva a hálóban kötött ki. A má­sodik félidőben a sokat mozgó Halrnóczki volt eredményes. Szög­letrúgás után Szobonya kiütötte a labdát, az Halmóczkihoz került, és Ő jobb oldalról, nehéz szög­ből a hosszú sarokba lőtte. 2:0. A MEMTE együttesében Igyeke­zetből, akarásból nem volt hiány, tervszerűségből, eredményességből annál inkább. Jók: Mike, Szatmá­ri L, Molnár. B. K. Miskolc) Bányász — MEAFC 5:2 (2:1). Pereces, 200 néző. Vezette: Buzási. M. Bányász: Tímár — Németh. Futó. Varga. Deák. Sze- I dák, Previczer, Szabó, Fehér, | Krisztián, Fischer. MEAFC: Sza- I bó E. — Pető. Szabó S„ Újvári. I Kállai. Kuttor. Megsyes, Farkas, Kuti, Vasvári, G. Németh. A Mis- I kőid Bányász kezdett jobban és , a 18. percben Fehér révén veze­téshez jutott. A 24. percben Pre- j viczer 8 méterről a hálóba lőtt. f 2:0. Ezután Vasvári szépített. 2:1. : Az. 55. percben D. ak a banyász- I csapat harmadik gólját 1s meg- ! szerezte, és három perccel a mér­kőzés vége előtt G. Németh szé* | pitett. 8:2. Második félidőben nytlj- ; tott játéka alapján a Miskolci 1 Bányász megérdemelten győzött. • Jók: Tímár, Deák. Szedák. Fe­hér, Krisztián, Illetve Kuttor, Meggyes, Vasvári. — derzsl — MÁV Hatvani AC — Somsáty 2:1. A Hatvanban vendétsz'replő bá­nyászcsapat ezúttal elég gyenge napot fogott ki, és a helyzeteit jobban kihasználó hazaiak meg­érdemelten győztek. Slrokl Vasas — Zalka HS* t:2 (1:1). A két Heves megyei csapat küzdelméből a keményebben ját­szó vendégek kerültek ki győz­tesen. / Pctőfibánya — Hatvani Kinizsi 2:2. Igazságos d.Sntetlrnt hozott a két csapat találkozója. A Gyöngyösi Spartacus — Szu- havölgyi Bányász mérkőzés elma­radt. Edelényf Bányász — Papp J. HSE 2:1 (1:1). Ed'lény. 1500 néző. Játékvezető: Losoncéi. Edelény: Birkás — Nézics. Fazekas. Káli I.. Kiss, Bokk, Káü n., Kristóf, Suszter, Papp. Bódvai. Papp J. lal< ki. azonban Takács fejes gólján és egy kapufán kívül, mást nem sikerült elérniük, így igen értékes két bajnoki ponttól estek el. hazai pályán. Góllövő: Horváth (2), illetve Takács A KMTK.-ból ezen a mérkőzésen Oláh, Takács és Fejes játszott az átlagosnál jobban. I HSE: Benkő — Womródi, Sáfrány. I Benyus. Skarlecx, Dienes, Kun- ! falvi, Sehverla, Jasper. Gujbán. i Rőti. A határozottabban és gólra- törőbben Játszó hazaiak megér- i demelt győzelmet arattak. G61- j lövő: Kristóf (2), illetve Kunfalvi, i ! Jók: Kristóf. Bokk, Nézics. Illetve \ Kunfalvi, Rőtl, Benkő (a mezőny j j legjobbja). í Egeresehl — ATbcrítelep Stl (8:0). ] Egeres hl. 500 néző. Vezette: Kutz. Alberttelep: Andrej — Ved- I rés, Csirmaz. Kristóf, Mocsnik II., I Halász, Szabó, Mocsnik I.. Kovács I n.. Váradl, Orosz. A széltől tá- j mogatott hazai csapat tíz perc ! alatt két gólt lőtt. ezzel el is dőlt a mérkőzés sorsa. GóUövő; Mocsnik L NB ín. Északt csoport L Edelény 2. Egercschl S. II. Kinizsi 4. H. Zalka M. SE 5—6. M. Bányász MBMTE 7—2. Gy. V. ízzé H. Papp J. SE MÁV HAC 10. Pctőfibánya U. Szuhavölgy 12. Sírok 18. Somsály 14. Gy. Spart, 15. Alberttelep 16. MEAFC Megyei I. osztály A megyei I. osztály elmúlt va­sárnapi fordulójában is akadt néhány meglepő eredmény. Ezek élén a Tállya hazat veresége, va­lamint Tlszaszederkény etth ni döntetlenje áll. A tallyaiak a me­gyei I. osztály légköret egyre jobbRn megszokó, újonc kiráicii- aktól szenvedtek saját otthonuk­ban vereséget- A Tiszaszederkény dönteüent ért el a lelkesen küz­dő AKDV ellen. Nem sokan szá­mítottak a Szirmabcsenyö — M. Üveggyár döntetlen, valamint a Felsőzsolea hejőcsabai győzelmé­re sem. Sátoraljaújhelyen orkansrerű szélben Játszották * helyi rang­adót. ahol a Spartacus imponáló, megérdemelt győzelmet aratott az. erősen megfiatalított MÁV Vasas ellen. A bajnokságra törő Sáros­patak Farkaslyuk ellen, az ugyan­csak bajnokaspiráns H. T re ne sé­rt yi SE pedig a Szerencs ellen ért el kétgólos győzelmet. Nehezén harcolta Id a két pontot a Put- nok az Izsőfalva ellen. Eredmények: S. Spartacus — S. MÁV Vasas 4:0, Tállya — Klráld 0:1(1), Sárospatak — FarkaslyuK 2:0, Uré Csaba — Felsőzsolea 1:2(1), Szirmabcsenyö — M. Üveg­gyár 1:1, Putnok — Izsói lva 1:0, Tlszr.szcderkény — M. AKÖV 0:0(1), H. Trencséuy) J. SE Aj/ Szerencs 2:a. gaz. fi 5 X 10:6 1# A magyei I. O. állása 6 3 3 — 9:4 9 X. H. Trencsényi 6 3 2 1 10:3 8 J. SE fi fi 14:3 n 2. Sárospatak 6 5 1 14:2 XI fi 3 1 2 X0:3 7 3. S. Spartacus 6 5 X 20:3 10 fi 3 X 2 10:10 7 4. Klráld fi 3 1 2 6:4 7 6 3 X 2 S:S 7 5. Tiszasxed. fi 2 3 X 10:7 1 fi 2 2 2 6:6 6 fi. Tállya 6 3 X 2 6:5 7 7. Szerencs fi 2 2 2 8:5 6 fi 3 — 3 9:9 6 fi. Putnok 6 2 2 2 3:1 < fi 3 — 3 7:7 6 9. Szirmabes. 6 2 1 3 11:9 % 6 2 X 3 7:7 5 10. M. Üveggyár 6 •» 1 3 10:15 * 5 2 X 2 4:5 5 11. Felsőzsolea fi 1 3 2 4:9 5 fi 2 1 3 4:6 5 12. Farkaslyuk fi 1 2 3 6:9 fi 4 2 4:6 4 13. AKÖV 6 1 2 3 3:9 fi 1 s 2 4:7 4 14. S. MÁV V. fi 1 2 3 4:15 4 fi 1 1 4 5:7 3 15. Hejőesaba fi 1 5 firlfi 2 C 1 — I 7:11 8 16. Izsőfalva fi — 1 5 4:10 <