Békés Megyei Népújság, 1991. március (46. évfolyam, 51-75. szám)

1991-03-26 / 70. szám

1991. március 25., hétfő IENíHMM A szarvasiak nyerő embere: Szarvas Metripond-Szarvasi Vasas 0 1 (0 0) NB Il-es labdarúgó-mérkőzés, Hódmezővásárhely, 1000 néző. V.: Horváth Gy. (Holczimmer, Kiss I.). Metripond: Tóth I. — Tarácsi, Miklós, Márta, Molnár — Vast, Tasi, Kovács T., Verők — V. Pop, Bódi. Edző: Lukács József. Szarvas: Hanyecz — Fekete, Luzsák, Hoip, Szemere — Pisont, Stef, Boda, Brakszatórisz — Búzás, Csák. Edző: Pallagi Róbert. Csere: Stef h. Szarvas a 62., Vass h. Novodomszki, Verók h. Pin­tér, mindkettő a 68., Pisont h. Bakai a TS. percben. Gólszerző: Szarvas a 64. percben. Sárga lap: Márta a 19., Búzás a 32., Kovács T. a 77. percben. Szögletarány: 7:1 (2:0) a Metripond javára. A 10. percben V. Pop üt­között Hanyecczal, a szarvasi kapus kétperces ápolás után folytatta a játékot. A 19. percben Márta azért része­sült sárga lapos figyelmezte­tésben, mert elgáncsolta a kapura törő Pisontot. Nem sokkal később Molnár a bal oldalról élesen középre lőtt és Hanyecz a levegőben úsz­va szerezte meg a labdát Bódi elől. A 32. percben Bú­zás füttyszó után elrúgta a labdát — ő is közelről szem­revételezhette a sárga színű lapot. A 40. percben egy for­más hazai támadás végén Verók a felső lécet találta telibe. A 42. percben egy elő­revágott labdára Pisont és Tóth I. rajtolt. Pisont volt a gyorsabb, ívelését követően a bal oldali kapufáról pat­tant a mezőnybe a labda. Az 58. percben Márta Búzást vágta fel a vásárhelyi kapu­tól 17 méterre a balösszekö­tő helyén. A szabadrúgásból Pisont a jobb oldali szöglet- zászlót találta el. Három perccel később Kovács T. két csel után 18 méterről lőtt és a laposan suhanó labda Ha­nyecz kezéről pattant a jobb oldali kapufára. A 64. perc­ben egy gyors jobb oldali szarvasi támadás végén Bú­zás a csereként beállt Szarvas elé tálalt, aki nyolc méter­ről a kapu jobb oldalába lőtt, 0—1. Aztán Kovács T. a nadrág­jánál fogva a földre rántotta Szarvast. Ö is megnézhette a sárga lapot. A kiesés rémétől fenyege­tett Szarvas és az utolsó szal­maszálba kapaszkodó Metri­pond összecsapásának első félórájában nem a labda ját­szotta a főszerepet. Számos látványos birkózó- és csel­gáncselemet mutattak be a játékosok, majd az eredeti programban meghirdetett sportágra váltottak- A félidő végéig kiderült, hogy a lab­darúgásban is van némi jár­tasságuk. Pihenő ntán a já­ték közhelyszerű igazságai közül ismételten igazolást nyert, hogy büntetlenül nem lehet helyzeteket elhibázni. S természetesen kifejezetten hasznos, ha egy edző a cse­repadon ücsörgők közül a legrátermettebbet küldi apá­lyára. Pallagi Róbert ezt tet­te. A szarvasiak nyerő em­bere az a Szarvas volt, aki két percnyi játék után gólt lőtt, majd „rettegésben tar­totta” a hazai védőket. Jó: Miklós, ill. Hanyecz, Boda, Brakszatórisz, Szarvas. Nyilatkozatok. Lukács Jó­zsef: — Gratulálok a jobb taktikával játszó Szarvasnak. Ellenfelünk rászolgált a győ­zelemre. Pallagi Róbert: — Valamennyi mérkőzésünket Hódmezővásárhelyen kellene, játszanunk, ugyanis az el­múlt idéhy egyetlen idegen­beli sikerét is az alföldi vá­rosban arattuk. Thékes István A KELETI CSOPORT TOVÁBBI EREDMENTEI: Eger—BVSC 0-2 (0— l) Debrecen—Kecskeméti TE ♦ 2-1 (1—1) Kecskeméti SC—Baja 2—0 (1—0) Szolnok—Diósgyőr 1—2 (1—1) Kazincbarcika—Kaba 0—3 (0—2) Salgótarján—Nyíregyháza 0—0 Csepel—Hatvan 1—0 (0—0) A NYUGATI CSOPORT EREDMÉNYEI: Sabaria—Sopron 4—0 (1—0) Oroszlány—Haladás i—1 (0—li) Zalaegerszeg—Ajka 1—0 (0—0) Szekszárd— Dorog 0—2 (0—0) BKV Előre—Paks 0—0 III. kér. TTVE—Komló 2—1 (l— 1) Mohács—Budafok 3—0 (1—0) Dunaúj város—Nagykanizsa 0—0 (1—0) A KELETI CSOPORT ALLASA A 18. FORDULÓ UTÁN: 1. Diósgyőr 10 7 1 36-15 27 2. Csepel 12 3 3 31-15 27 3. BVSC 10 5 3 27-17 25 4. Nyíregyháza 9 5 4 27-9 23 5. Kaba 7 8 3 28-16 22 6. KSC 5 10 3 26-23 20 7. Baja 7 6 5 15-14 20 8. Eger 7 4 7 26-23 18 9. DMTE 6 6 6 19-21 18 10. Kazincbarc. 7 2 9 31-30 16 11. Szarvas 6 4 8 21-28 16 12. Salgótarján 5 5 8 20-26 15 13. KTE 6 2 10 15-35 14 14. Hatvan 4 3 11 18-25 11 15. Szolnok 3 3 12 14-35 9 16. Metripond 3 13 9-31 7 A NYUGATI CSOPORT ALLASA A 18. FORDULÓ UTÁN: 1. Haladás 10 6 2 37-19 26 2. ZTE 10 5 3 33-14 25 3. III. ker. 9 6 3 14-9 24 4. Dunaferr 8 7 3 30-18 23 5. Oroszlány 7 7 4 14-11 21 6. Paks 5 7 6 18-18 17 7. Mohács 5 7 6 12-13 17 8. BKV Előre 6 5 7 17-19 17 9. Szckszárd 5 7 6 18-23 17 10. Dorog 6 4 8 17-17 16 11. Sabaria 5 6 7 17-21 16 12. Sopron 5 6 7 21-27 16 13. N.-kanizsa 3 9 6 19-25 15 14. Ajka 4 6 8 14-20 14 15. Komló 5 2 11 21-28 12 16. Budafok 4 4 10 17-37 12 II hat megyei csapat győzelem nélkül A labdarúgó NB Ill-ban a hat megyei csapat egyike sem tudott győzni a hét végi, tavaszi 3. fordulóban. A Gyula és az OMTK gól nélküli, a Mezőkovácsháza és a Határőr Dó­zsa 1—1-re végződött találkozón szerzett pontot. Ez utóbbi­ak érdemét növeli, hogy idegenből hozták azt. A Mezőhe­gyes és a Nagyszénás viszont súlyos vereséget szenvedett, az előbbiek hazai környezetben, míg az utóbbiak Dömsödön. így érthető, hogy a tabellán mozgásba lendültek a csapa­tok, s jelenleg a legeredményesebb Békés megyei gárda, a Gyulai SE is csupán a 9. helyen tanyázik. Nemcsak a kieső- helyen található a Mezőhegyes és a Határőr Dózsa, hanem jelentős ponthátrányban vannak az őket megelőzőekhez vi­szonyítva. Igaz, az orosházi katonacsapat a tavasszal meg­kísérli a fölzárkózást... NB III GYULAI SE—MEZŐTŐR 0—0 Gyula. 350 néző. V.: Berger. Gyula: Oláh — Nagy (Dávid). Vigh, Kiss M., Laurentzi — Kiss L-, Steigerwald (Megyebíró), Ré- pási. Burai — Képíró, Mező. Edző: Moós János. Mezőtúr: Tüskés — Hegyi, Vékony, Bodó, Botyánszki — Szabó L. (Bor- dács), Erdei (Takács), Varga, Tóth — Szabó I., Szilágyi. Edző: Dávid Tibor. A néhol kissé szikrázó mér­kőzésen az első félidőben némi hazai mezőny fölényt lehetett ta­pasztalni, de a honvédok szívóé védekezésükkel megérdemelten vívták ki az egyik pontot. Jó: Vígh, Kiss M., ill. Botyáns/.ki. Szarka, Tüskés. Ifjúságiak: Gyula—Mezőtúr 2—1. OROSHÁZI MTK—CSONGBÁD 0—0 Orosháza, 800 néző. V.: Boros L. OMTK: ölei — Árvái, Deák, Tóth Z., Csilek (Pólyák) — Fe­kete, Kupeczki, Szlopóczki, Ka- suba — Nagy A (Bányik), Li- pováczi. Edző: dr. Petróczy Gábor. Csongrádi Soós — Ko­rom, Kálmán, Bense, Tóth — Schal (Kiri), Vikor (Maszlag), Farkas, Fehér — Kéri, Fórizs. Edző: Kurucz István. Csa<k a szikrázó napsütéssel Lehetett elégedett a közönség, jó játékot ugyanis nem láthat­tak. Egyenlő erők küzdelme folyt 90 percen át a pályán' Bár a hazaiak enyhe fölényt harcol­tak ki időnként, mégsem tudták a győzelmet megszerezni a ma­gabiztos vendégekkel szemben, így az OMTK tavasszal tovább­ra is nyeretlen, igaz, veretlen is. Jó: Árvái, Tóth Z., Kasuba, ilL Kálmán, Vikor, Fórizs. MEZŐHEGYES—KISKOROS 0—4 (0—1) Mezőhegyes. 600 néző V.: Ke­resztúri. Mezőhegyes: Fülöp — Grezsa, Radu, Papp, Molnár — Zsóri (Számfira), Krecsméri, Gonda, Posztós — Boros, Pál- hidai (Adler). Edző: Illyés László. Kiskőrös: szentesi — Kő­halmi J. (Vardáczi), Verebélyi, Kőhalmi I. — Márics. Beregszá­szi, Lengyel, Bischoff — Szűcs, Pecznik, Czirják (Tokai). Edző: Himer István. 11. perc: a 16-os oldalvonalá­ról Czirják beívelt szabadrúgá­sát Szűcs csúsztatta Fülöp mel­lett a kapu közepébe. 0—1. 69. perc: Molnár rövid felsza­badítását Szűcs csípte el, « 17 méterről fordulásból óriási gólt rúgott a bal felső sarokba, 0—2. 74. perc: Bischoff ugrott ki a balösszekötő helyén, a kapufá­ról duplázva a kapu közepébe gurított, 0—3. 87. perc: Szűcs hagyta fakép­nél a hazai védelmet, s a 16-os tájékáról nagy nyugalommal helyezett a jobb alsó sarokba, 0—4. A múlt vasárnapi mezőtúri si­ker után titkon reménykedő ha­zai szurkolók pontszerzés he­lyett K. O.-nak lehettek szem­tanúi. A minden csapatrészében jobb vendégek szinte végig ural­ták a mezőnyt a vajmi kevés szervezettséggel játszó hazaiak­kal szemben, akiknek csak két kapura lövésre futotta a 90 perc alatt. Jó: Radu, ill. Szűcs, Bi­schoff, Lengyel, Márics Ifjúságiak: Mezőhegyes—Kisr­kőrös 1—4. DÖMSÖD— NAGYSZÉNÁS 4—0 (2—0) Dömsöd, 100 néző. V.: Balogh. Dömsöd: Lázár — Vedres, Sza­bó K., Rottenbiller, Szabó M — Kovács, Mester, Feszt, Acs Z. — Latza (Bállá), Szénási. Edző: Elekes István. Nagyszénás: Mol­nár — Szpisják, Hanikó Z., Nagy A., Kálmán — Páli, Csáki (Nagy J.). Ugró, Vinetter — Kovács, Juhász (Sebestyén). Edző:Boér Ernő. 10. perc: Feszt ment el a bal szélen, beadását Szénási egy igazítás után 16 méterről a jobb felső sarokba lőtte, 1—0. 26. perc: ismét a bal oldalon futott a hazai akció. Ács be­adását Kovács öt méterről lőtte a kapuba, 2—0. 55. perc: Nagy A. a kitörő Feszt lábát a 16-oson belül el­húzta — 11-es! a büntetőt Bállá csak másodszorra tudta értéke­síteni, 3—0. 87. perc: BaUa li méterről ka­pura lőtt, a labda a kapufáról kipattant, és másodjára most sem hibázott, 4—o. Közepes iramú mérkőzésen a hazai csapat gyorsan elért góllal eldöntötte a két pont sorsát Jó: Ács, Kovács, ill Molnár, Kál­mán, Páli. Ifjúságiak: Dömsöd—Nagyszé­nás 3—1. Benkő László SZEGEDI DÓZSA—HATÁRŐR DÓZSA SE 1—I (0—0) Szeged, 150 néző. V.: dr. Bo- zóky. Szeged: Csehó — Vándor, Popol, Rá ez, Sahin — Fábián, Miklós, Tóth — S zalai, Simon (Kis-Guczi), Szekeres (Dézsi). Edző: Czibere László. H. Dózsa: Szabó — Turbucz, Luczás, Ba­jusz, Laczina — Janis, Határ, Lipták (Orovecz) — Tóth, Far­kas (Boruzs), Nagy. Edző: Pa- tyi Béla. 52. perc: egy bal oldali táma­dás végén Tóth beadását Janis fejelte a hálóba, 0—L 67. perc: a hazaiak 18 méte­res szabadrúgását Szalai lőtte — miközben a vendégek a sor­falat rendezték —, így a labda az üres kapuban kötött ki, 1—1. Az első félidőben a vendégek támadtak többet, s a folytatás­ban hamar megszerezték a ve­zetést. A szegediek egyenlítő gólja után Határ a kiállítás sorsára jutott, mivel az ellene elkövetett szabálytalanságok miatt törlesztett. Az orosháziak kitűnő játékkal rukkoltak ki, sőt, kis szerencsével győzhettek volna. Jó: Rá ez, Szalaj, Simon, ill. az egész orosházi csapat. Sín Géza MEZŐKOVÁCSHÁZA—MISKE 1—1 (0-1) Mezőkovácsháza, 300 néző. V.: Nagy I. Mezőkovácsháza: Szilva — Szabó, Kovács Z., Török, Bozsó — Szekeres (Szöllősi), Juhász (Kovács F.), Kovalcsik — Pallagi, Bányik, Kolozsi. Mb. edző: ifj. Hovorka György - Miske: Jeszenovics — Jagícza, Goldschmidt, Kiss, Paletta — Miskolczi, Csín csak. Tamási (Pesti) — Bognár (Pécsi), Ve­ress, Márton. Edző: Molnár Fe­renc. 3. perc: Veress kiugratta Mis­kolczi t, aki a kapust megelőzve lőtt a hálóba. 0—L Ifjúságiak: Orosházi MTK— Csongrád 2—2. Jenei Kálmán Selmeczi László Dr. Kató János A Mezőhegyesen született négy gól közül az egyik. Az NB IH-ban nem tudta megismételni múlt heti teljesítményét a hazai csapat, azaz: Mezőhegyes—Kiskőrös 0—4 Fotó: Kováos Erzsébet 82. perc: Kolozsi nagy erejű szabadrúgása a sorfalról ismét elé pattant, másodjára kapásból hatalmas gólt lőtt, 1—L Jó iramú, változatos mérkő­zést élvezhetett a közönség. Jó: az egész hazai csapat, 111. Mis­kolczi, Csinosak, Veress. Ifjúságiak: Mezőkovácsháza— Miske 2—1. Manila Miklós TOVÁBBI EREDMÉNYEK: Kis­kunfélegyháza— Dabas 1—4 (0— M, Cegléd—Kiskundorozsma 0—9. AZ 'NB III ALFÖLD CSOPORT Állasa A 18. FORDULÓ UTÁN 1. Miske 13 5­47-15 31 2. Kiskőrös 11 5 2 32-12 27 3. Csongrád 8 7 3 30-17 23 4. Cegléd 11 3 4 28-18 23 5. Mezőtúr 5 9 4 18-14 19 6. Sz. Dózsa 5 9 4 20-21 li 7. Dabas 7 5 6 27-30 19 8. Dömsöd 6 6 6 27-25 18 9. Gyula 6 6 6 22-25 18 10. OMTK 4 8 6 19-24 16 11. Mk.-háza 5 5 8 23-25 15 12. K.-dorozsma 5 4 9 20-27 14 13. Nagyszénás 3 8 7 17-24 14 14. K.-félegvh. 5 4 9 23-37 14 15. Mezőhegyes 4 2 12 16-35 10 16. H. Dózsa 2 4 12 16-36 8 A Mezöberény hengerelt A tavaszi 3. fordulóban a Békéscsabai Honvéd (volt H. Szaivai SE) is bekapcsolódott és Tótkomlóson rögtön súlyos vereséget szenvedett, miként a szeghalmiak hazai környe­zetben. Mindkét együttes négy gólkülönbségű vereséggel hagyta el a pályát. Megyei I. o. VESZTŐ—KONDOROS 0—0 Vésztő, 250 néző. V.: Makay. Vésztő: Kiss — Háti, Rith, Tóth, Varga, Tapasztó, ötvös, Gonda, Szénási, Szabó (Magony). Mol­nár (Kaszai). Edző: Rácz .Péter. Kondoros: Fazekas — Németh, Sonkoly, Mázán, Sutyinszki, Kó- rodi, Brlázs (Hegedűs), Glózik, Sárosi, Kurucz, Filipinyi. Edző: Kunstár János. A jobbnál jobb gólszerzés! lehetőségeket elpus­kázó hazaiaknak meg kellett elégedniük a döntetlennel. Jó: Rith. Varga, Tapasztó, ötvös, ill. Fazekas, Németh, Glózik. (Buzgány József) KAMUT—BATTONYA 0—2 (0—2) Kamut, 150 néző. V.: Végvári. Kamut: Gregovszki — Nagy, Len keli, Ramos, Hegedűs (Ko­vács), Szakái, Antmana, Bora (Pittner), Boldizsár, Balogh, Ge­bei. Edző: Borgula János. Bat- tonya: Kunos — Fekete, Hajda­ra, dr. Lehoczki, Simon II., Sze­keres, Talpai, Kovács, ^ Mákos II., Mákos I., Simoni. Edző: Ju­hász Zoltán. A vendégek harcos játékkal biztosan győzték le a mérsékelten játszó hazaiakat. G.: Mákos II. a 13., Kovács a 30. percbem Jó: Kunos, Hajdara (a mezőny legjobbja), Mákos II., Mákos I. A hazaiak közül senki sem nyújtott átlagon felüli tel­jesítményt. (Szlancsik János) SZEGHALOM—MEZÖBERÉNY FC 2—6 (1—3) Szeghalom, 200 néző. V.: Dajka. Szeghalom: Macsári I. — Laka­tos, Macskin, Fehér, Kovács, Zsadányi, Hatjdú, Lauren esik. Vámos, Kozák, Baranya. Edző: Papp Sándor. Mezöberény: Braun — Adamik, Harmati J., Harmati L., Jakab, Gazsó, Pus­kás, Hegedűs, Kohut, Krecsma- rik (C6ákó), Rácz (Gál). Edző: Halmosi József. A hazaiak gyen­ge teljesítményt nyújtottak az igen alacsony színvonalú talál­kozón. G.: Laurencsik a 20., Fe­hér a 63., ilL Harmati L. a 8.. Puskás a 35., a 86., Hegedűs a 40., Rácz a 47., Krecsméri a 49. percben. Jó: Harmati J-, Pus­kás- A hazaiak közül senkit sem lehet kiemelni. (Oravszki Ferenc) TÓTKOMLÓS- BCS. HONVÉD 4-0 (1—0) Tótkomlós. 300 néző. V.: Csi­pái. Tótkomlós: Bányai — Pol- jak. Pásztor, Hajdú, Szpisják. Nyári. Kölcze, Mitykó (Zsingor), Kovács, Elek, Zádori (Arató). Edző: Matajsz Pál. Honvéd: Tóth — Pokolszki, Leeköczi. Kiss II.. Kiös I.. Vígh, Szász. Tóth. Udvardi, Fonáld, Szűcs. Edző: Vöröslakos Lajos. A min­den csapatrészében jobb hazai­ak győzelme megérdemelt. G.: Nvári a 13., a 62., Elek a 60.. Kölcze (11-esből) a 70. percben. Jó: az egész hazai csapat, ill. Kiss II.. Vígh. (Hovorka György) MEDGYESEGYHÁZA— BCS. FAVORIT 1—I (0—1) Medgyesegyháza, 300 néző. V.: Brusznyiczki. Medgyesegyháza: Knapcsik — O pauszki (Cseh), Balázs, Hegyi, Kiss, Zámbori. Holecz, Zsurzsucz, Mocsári, Sza­bó, Kindel. Edző: Cseh György. Favorit: Bikádi — Bognár P., Molcsányi, Gajdács, Lipták, Tár­nok, Lukács (Rédai), Futató, Lórin ez i. Bognár I., Bella (Tóth). Edző: Turcsek Zoltán. Egyenlő erők küzdelmében reális ered­mény született. G.: Balázs, ill. Lormczi. Jó: Balázs, Holecz, Kindel, ill- Bikádi, Molcsányi, Bella. (Oravecz Tamas) FCZESGYARMAT—BÉKÉS- SZENTANDRÁS 1—2 (O—I) Füzes gyarmat, 300 néző. V.: Koch. Füzesgyarmat: Dávid — Tóth (Jónás), Petri, Gebri, Kiss. Háti, Földesi, Berta (Oláh). Sa­lva. Tőkés, Kovács, Hegedűs. Edző: Kun Gyula. B ék és szén t- andrás: Petras — Paraszt, Ro- hony (Szilágyi), Medvecztó. Horváth, Demjém, Búzás, Fe- dorjak (Ran). Virág. Kondacs, Ben esik. Edző: Czigléczki Sá­muel. Két ellentétes félidő. A második játékrészben a hazaiak helyzeteiket sorra kihagyták- A vendégcsapat győzelme megér­demelt. G.: Demjén a 30., Tő­kés az 50., Demjén az 55. perc­ben. Jó: az egész vendégegyüt­tes, míg a hazaiak közül senkit sem lehet kiemelni. (Szabó László) GÁDOROS—SARKAD 2—2 (2—2) A 68. percben félbeszakadt. Gádoros, 300 néző. V.: Korim. Gádoros: Ivanics — Lórin ősik, Jámborcsik, Breznyik, Takács, Nagy (Pisont), Kocsány, Nén meth, Héjas A., Héjas T., Or­bán. Edző: Podmanicztó Imre. Sarkad: Veres — Gurzó S., Tő­rök, Germán, Tóth, Szabó, Papp, Szűcs (Polcsek), Kesztyűs, Pet- ruzsán (Szatmári), Gurzó J. Edző: Balogh István. A mérkő­zés a 68. percben félbeszakadt A kapura törő gádorosi Orbánt a 16-oson belül ellökték, a já­tékvezető továbbot intett, majd futás közben elesett, mire lefúj­ta a mérkőzést, és kiállította Héjas A.-t, a 68. percben. G.: Breznyik a 9., Héjas a 21.. 11- esből, ill. Gurzó J. az 1., Gurzó S. a 28. percben. Jó: Héjas T.t Preznik. ill. Török, Kesztyűs, Gurzó J. (Kunos László) A Gyomaendród—Elek találko- , zó részletes beszámolóját nem kaptuk meg tudósítónktól. Sza­bados Ferenctől. A találkozó nem hivatalos végeredménye: 1—1. A Bcs. Honvéd—Gyomaendrőd és a Bcs. Honvéd—Elek találko­zókat későbbi időpontban játsz- szák le. A tabellán nem szere­pel a Gádoros—Sarkad félbesza­kadt találkozó. Ifjúságiak: Gádoros—Sarkad 1— 5, Vésztő—Kondoros l—0, Ka­mut—B a tton y a 0—4. Füzesgyaiv mat—Békésszemtandrás 2—1, Medgyesegyháza—Bcs. Favorit 0—3. Szeghalom—Mezöberény 2— 2. adidasw A HETESBŐL. Bcs., Andrássy u. 24. Telefon: 22-553. A MEGYEI I. OSZTÁLYÚ BAJNOKSÁG ÁLLÁSA: * 1 11 1. Gyomae. 2. Sarkad 3. Battonya 4. Elek 5. Bcs. Favorit 6. M.-egyháza 7. Tótkomlós 8. Kondoros 9. Vésztő 10. B.-szenta. 11. F.-gyarmat 12. Kamut 13. Mezöberény 14. Bcs. Honv. 15. Gádoros 16. Szeghalom 17 12 3 2 36-6 27 17 9 6 2 35-20 24 18 8 7 3 25-17 23 17 7 8 2 36-16 22 18 8 5 5 27-19 21 18 7 6 5 20-19 20 18 7 5 6 25-21 19 18 8 3 7 25-26 19 18 6 5 7 36-33 17 18 6 5 7 21-25 17 18 6 4 8 23-21 16 18 5 6 7 23-31 16 18 6 2 10 19-28 14 18 3 7 6 25-35 13 17 2 3 12 17-34 7 18 2 3 13 24-66 7 Totóeredmények Mielőtt máshol vásárolna, 'érdeklődjön nálunk, keressen bennünket. Áruforgalom: 24-819, raktár: 22-700 A totó 12. heti játékszelvé­nyén szereplő mérkőzések ered­ményei: 1. Rába ETO—Bp. Honv. l-l z 2. UTE—Tatabánya 0-1 2 3. Videoton—MTK-VM 3-0 l 4. KSC—Baja 2-0 1 5. Szolnok—Diósgyőr 1-2 2 6. Bochum—Dortmund 2-2 x 7. KaisersL—B. München 2-1 1 8. Karlsruhe—Nürnberg 2-0 I 9. A tálánta—Lazio 4-1 1 10. Internazionale—Milan 0-1 2 11. Roma—Juventus 0-1 2 12. Torino—Genoa 5-2 1 13. Udinese—Ascoli 1-0 I Pluszmérkőzés: 14. Cremonese—Verona l-l x