Petőfi Népe, 1991. április (46. évfolyam, 76-100. szám)

1991-04-15 / 87. szám

6 • PETŐFI NÉPE • 1991. április 15. • LABDARÚGÁS • LABDARÚGÁS • LABDARÚGÁSIG!LABDARÚGÁS • LABDARÚGÁS • NB II. Szabó egy sípot fújt a Vasutassal BVSC MÁV TRANSSPED— BAJAI SK 1—1 (0—0) Budapest. Szőnyi út. 1000 néző. Vezette: Szabó I. (Molnár I., Mar­csók). BVSC: Erdélyi — Kincses, Kro­ner, Iscsak, Farkasházy, Teodoru, Nahóczky, Nyikiforov, Metzger, Buscsin (Szőczey a 37. percben, Sel- meczi a 66. percben), Kiss L. Edző: Kisteleki István. BSK: Horváth D. — B. Szabó, Morvái, Kovács B.. Szűcs, Evanics, Gombás, Vén (Berényi a 77. perc­ben). Tóth, Schneider, Horváth Á. (Kovács 1. az 59. percben). Edző: Kincses Viktor. Sárga lap: Nahóczky a 73. perc­ben, Morvái a 90. percben. 1. perc: Kiss L. 18 méteres szabad­rúgása csak centiméterekkel süvített el a kapufa fölött. 7. perc: Schneider húzott kapura, de 7 méterről könnyelműen Erdélyi­be lőtte a labdát. 8. perc: Evanics kilépett a lesre ját­szó hazai védők közül, az ötös sarká­ról lőtt, labdája Erdélyi kapus lába között átgurult, de a kapus utána kapott és a gólvonal előtt még elcsíp­te. 37. perc: Metzger megkeverte a ba­jai védelmet, de 15 méterről meg­eresztett lövését Horváth védte. Vá­laszként Evanics vezette fel a labdát, majd a felfutó Schneiderhez passzolt, akinek kapu elé küldött beadásáról Horváth Á. lemaradt. 41. perc: Nyikiforov futott el a bal oldalon, az alapvonalról középre ját­szott, Kiss L. pedig közelről a hálóba lőtt. A játékvezető les címén nem ad­ta meg a gólt. 58. perc: Schneider remekül lépett ki a védők közül, majd középre tálalt, de Horváth Á. 11 méterről kapura küldött lövésébe Iscsák az utolsó pil­lanatban belevetette magát. 67. perc: Schneider laposan közép­re ívelt labdáját Erdélyi kiejtette, és a jókor érkező Kovács 1. 10 méterről a hálóba rúgta, 0—1. 79. perc: Kiss L. szögletét Farkas­házy alig fejelte a léc fölé. 90. perc: Váratlanul kiegyenlítettek a fővárosiak, ehhez azonban Szabó játékvezető hathatós „segítsége” kel­lett. Nyikiforov a bal oldalon betört a 16-oson belülre, majd egy ártalmat­lannak tűnő helyzetben feldobta ma­gát. A megítélt büntetőt Teodoru a jobb sarokba lőtte, I—1. Meglepetésre nagyon jól játszottak a bajaiak a feljutásra pályázó vas­utascsapat otthonában. Ha az adódó helyzeteiknek csak a felét érvényesí­tik, többgólos győzelmet is arathat­tak volna. Szabó játékvezető azon­ban keresztülhúzta a számításaikat és így kénytelenek voltak egy pontot a fővárosban hagyni. Kitűnt: Kroner, Nyikiforov, illetve Schneider, Hor­váth Á. Kisteleki István: Gratulálok a játé­kosaimnak, amiért a nyilvánvaló bí­rói tévedés ellenére is megszerezték az egyik pontot. Kincses Viktor: Már azt hittük, mi­énk a két pont, amikor Szabó játék­vezető durván „közbelépett”. Vajda György Ingadozott a lila-fehér védelem KECSKEMÉTI TE—KAZINCBARCI­KA 2—3 (1—2) Kecskemét, KTE-pálya, 1000 néző. Ve­zette: Hanyecz (Bogyó, Sóthy). KTE: Molnár— Boronkai. Pataki, Ka­szás. Nagy L. — Forgó. Dumitru, Kátai — Fütyü, Horváth, Berki. Edző: dr. De- zsőfi Ferenc. Kazincbarcika: Mázer — Szabó, Szta- raon. Szamosi, Kondász — Hauberger. Asszony,. Balogh, Orlóczki, Ternován, Csipke. Edző: Varga Zoltán. Csere: Kátai helyett Lackovics az 55.. Csipke helyett Zsiga az 57., Szamosi he­lyett Planéta az 58. és Nagy L. helyett Bálint a 62. percben. Sárga lap: Szabó a 40., Kaszás a 48. percben. 15. perc: Dumitru jobbról, az alapvonal közeléből ívelte be a labdát. A védők egy­másra vártak, a kapus sem mozdult ki, és a közbeugró Berki 5 méterről a kapu bal oldalába fejelte a labdát. 1—0. 18. pere: Boronkai nagy erejű kapáslö­vése kerülte el a jobb felső sarkot. 27. perc: Egymás után három szöglet is jelezte, hogy a vendég csapat átvette a já­ték irányítását. 32. perc: Lesre játszott a KTE védelme, ám Kaszás bentragadt, így Balogh aka­dálytalanul futhatott el a jobb oldalon és lapos beadását az érkező Csipke egy köny- nyed mozdulattal továbbította a KTE ka­pujába, 1—1. 39. perc: A vendégek lekopírozták az előbbi gólt, mert ismét Balogh futott el a jobb oldalon. Beadása átszállt a védők fö­lött, éppen Hauberger elé, aki húsz méter­ről nagy erővel a bal felső sarokba lőtt, 1 —2. 52. perc: Forgó fejese már túljutott a kapuson, de Mázer bravúrosan, visszafelé vetődve, szögletre ütötte a labdát. 74. perc: Fütyül buktatták a 16-oson belül, és a megítélt 11-est Berki laposan, nagy erővel rúgta a hálóba, 2—2. 80. perc: Fütyüt megrúgta Szabó a félvo­nalnál. de megúszta egy szóbeli figyelmez­tetéssel. 82. perc: Kondász lefutotta a KTE védő­it, de lövése gyengén sikerült, és messze a kapu mellé szállt. 85. perc: A kaputól 25 méterre szabad­rúgáshoz jutott a vendég csapat. A legurí­tott labdával Hauberger elhúzott a sorfal mellett, majd éles szögből kapura lőtt, a labda a kapusról kipattant és Planéta két lépésről a hálóba sodorta, 2—3. A KTE lendületes játékkal kezdett, ám a viszonylag hamar megszerzett vezető gól után kiengedett a lila-fehér együttes. A vendég csapat átvette a játék irányítását és megfordította az eredményt. A második játékrészben mindkét csapat nagy erősei küzdött. A KTE-nek sikerült az egyenlítés, ám egy újabb bosszantó védelmi hiba mi­att a vendég csapat vitte el mind a két pontot. Kitűnt: Berki, illetve Sztamon, Hauber­ger, Balogh, Csipke. Dr. Dezsőfi Ferenc: Hazai közönség előtt sajnos képtelenek vagyunk jó teljesítmény­re, mert hiába vezettünk, majd a vége felé egyenlítettünk, a védelmünk elképesztően lyukas volt. Varga Zoltán: Nagyon nehéz mérkőzé­sen harcoltuk ki ezt a számunkra nagyon fontos két pontot. Szabó Zoltán További eredmények: Kaba—Csepel 1— 2, Nyíregyháza Hatvan 3—0, Debrecen —Metripond 1—3, Eger—Szolnok 1—1, Szarvas—Salgótarján 1—1. • A gólszerző öröme. Berki, a KTE első gólja után felemelt kézzel fut az üdvözlésére siető társak felé. (Straszcr András felvétele) Az NB 11. Keleti csoport állása 1. Diósgyőr 21 12 8 1 41 17 32 2. Csepel 21 14 3 4 35­■■*18 31 3. BVSC 21 11 7 3 29 18 29 4 Nyíregyháza 21 11 5 5 33­11 27 5. Kaba 21 9 8 4 3) 18 26 6. Baja 21 6 7 5 19 15 25 7. Eger . 21 8 5 8 30 26 21 8. Debreceni MTE 21 7 7 7 21­-24 21 9. Kazincbarcika 21 9 2 10 40 36 20 10. Kecskeméti SC 21 5 10 6 27 28 20 11. Szarvas 21 7 5 9 25­34 19 12. Salg. Síküveg 21 5 7 9 21 28 17 13. Kecskeméti TE 21 6 4 11 19 40 16 14. Hatvan 21 4 3 14 18 31 11 15. Szolnok 21 3 5 13 16­-39 11 16. Metripond 21 3 4 14 14 36 10 A Diósgyőr leigazolta a játékvezetőt is DIÓSGYŐRI VTK—KECS­KEMÉTI SC 2—1 (0—0) Diósgyőr, 6000 néző. Vezette: Tóth V. (Ring, Fornyák). DVTK: Knotz— Bém, Varga, Parhomenko, Danes, Molnár (Vitelki a 63. percben), Szvisz- tusz, Leskó, Tóth Gy., Kiser (La­katos a 46. percben), Váczi. Edző: Palicskó Tibor. KSC: Nagy Zs. — Hofmeister, Babis, Safranyik, Kovács, Feke­te, Bállá (Gál a 85. percben), Kiss F., Pauk. Balogh, Tóth Cs. Edző: Pataki Tamás. 5. perc: Szöglet után Leskó lőtt kapura, a labda Fekete lábáról a felső lécre, onnan pedig a me­zőnybe pattant. 33. perc: Leskó 16 méterről a bal felső sarok fölé emelt. 46. perc: Balogh a jobb oldali szögletzászlótól ívelt középre, és Tóth Csaba az ötösről a kapu bal felső sarkába fejelt, 0—1. 82. perc: Nagy Zs. röviden ök­lözte ki a labdát egy szögletrú­gást követően, Váczi lekezelte és 18 méterről nagy erővel bombá­zott a kapuba, 1—1. 86. perc: Parhomenko nagy erejű, 22 méteres lövése az egyik elforduló kecskeméti hátvéd há­táról pattant vissza, ám Tóth V. játékvezető általános meglepetés­re 11-est ítélt a hazaiak javára. A büntetőt Váczi értékesítette, 2 —1. Az első félidőben nehezen me­legedett játékba a listavezető, já­tékosai sok hibát követtek el a mezőnyben. A kecskemétiek szervezetten és lelkesen játszot­tak, alaposan feladták a leckét a vendéglátó piros-fehéreknek. A második félidő elején szerzett vendéggól alaposan felpaprikáz­ta a kedélyeket, és óriási rohamo­zásba kezdett a DVTK. Ám kí­sérleteiket egészen a 82. percig nem kísérte szerencse, de ahhoz, hogy végül is győztesen hagyják el a pályát, Fortuna és a játékve­zető hathatós segítsége kellett. . . Kitűnt: Bém, Varga, Váczi, il­letve Nagy Zs., Kovács, Kiss F., Pauk. Palicskó Tibor: Nagyszerűen játszó ellenfelet sikerült legyőz­nünk, amit csodálatos hajránk­nak köszönhetünk. Pataki Tamás: Egészen a 82. percig kitűnően játszottunk, az­után pár perc alatt összeomlot­tunk. A 11-est elhamarkodottan ítélte meg ellenünk a játékvezető. Doros László MEGYEI I. OSZTÁLYÚ BAJNOKSÁG A listavezető kiénekelte az egyik pontot a vendéglátója szájából NB III. Gólzápor sújtotta a Honvédőt MISKE— KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD 7—0 (3—0 Miske. 1500 néző. Vezette: Bába. Miske: Jeszenovics — Jagicza, Hu­bert, Paletta, Márton (Pesti), Kiss, Csincsák, Földi. Bognár. Veres (Tóth S.), Pécsi. Edző: Molnár Ferenc. K. Honvéd: Bánó Módos, Fekete Cs., Szabó, Varga, Vaits, Sánta, Ta­kács, Zsidó (Törteli), Fekete, L., Piegel (Salánki). Edző: Iványi Mihály. 26. perc: Jagicza jobb oldali beadását Veres visszafejelte az érkező Csincsák elé, aki nem hibázott, 1—0. 30. perc: Csincsák 25 méterről ritkán látható nagy gólt lőtt a jobb felső sa­rokba, 2—5. 35. perc: Veres jobb oldali beadását követően Földi perditett a hálóba, 3—0. 60. perc: Jobb oldali szögletrúgást követően Pécsi 14 méterről a balössze­kötő helyéről nagy gólt lőtt a hosszú sarokba, 4 0. 66. perc: Pesti 20 méteres lövése kö­tött ki a bal alsó sarokban, 5—0. 80. perc: A vendég védők közül vala­ki feleslegesen kézzel ért a labdához a büntetőterületen belül. A megítélt 11- est Bognár értékesítette, 6—0. 86. perc: Földi remek labdát adott a kapu elé, ahol Bognár félfordulatból óriási gólt lőtt, 7—0. A minden csapatrészében jobb Mis­ke ilyen különbséggel is megérdemelt győzelmet aratott. Kitűnt: Az egész miskei csapat, illet­ve Fekete L., Tóth. Ifjúsági eredmény: Miske—Kiskun­félegyházi Honvéd 2—0. Kiss János KISKUNDOROZSMA— KISKŐRÖS 1—1 (1—0 Kiskundorozsma, 700 néző. Vezette: Zábrák. Kiskőrös: Szentesi Márics, Kőhal­mi I.. Szcntpéteri. Verebélyi. Szabó, Pecznyik, Vadászi, Kőhalmi II., Szűcs, Bischof. Edző: Hímer István. 37. perc: Mihálfy Zs. lecsapott egy kipattanó labdára, és 18 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 1—0. 83. perc: egy büntetőterületen belüli kezezés után 11-eshez jutottak a vendé­gek. A büntetőt Szűcs a kapu közepébe rúgta. 1—1. A kiskőrösiek már az első játékrész­ben mezőnyfölényben játszottak, szü­net után pedig valósággal kapujuk elé szorították ellenfelüket, de végül csak egy büntetőből tudtak egyenlíteni. Kitűnt: Szabó T., Katona. Mihálfy Zs., illetve Kőhalmi I., Kőhalmi II.. Vadászi. AZ NB III. ÁLLÁSA . Miske 21 15 6­57- 15 36 !. Kiskőrös 21* 13 6 2 37-15 32 !. Csongrád 21 10 8 3 33-17 28 1. Ceglédi Honvéd 21 12 3 6 33-21 27 i. Szegedi Dózsa 21 7 9 5 25-24 23 ). Dabas 21 8 6 7 32-32 22 1. Mezőtúri Honvéd 21 6 9 6 21 - 18 21 !. Dömsöd 21 7 7 7 31-30 21 >. Gyula 21 6 8 7 24- 28 20 ). Orosháza 21 6 8 7 24-31 20 . Nagyszénás 21 4 9 8 21-26 17 !. Kiskundorozsma 21 6 5 10 24-31 17 1. Mezőkovácsháza 21 5 5 11 24-48 15 1. Kkfházi Honvéd 21 5 5 11 24-48 15 i. Mezőhegyes 21 5 3 13 17-37 13 >. Határőr Dózsa 21 2 5 14 20-42 9 További eredmények: Csongrád­Mezőtúr 1 0. Dabas Gyula 1—1, Nagyszénás-- Mezőhegyes 0 0. Ceglédi Honvéd- Dömsöd 4 -2, Mezökovács- háza Szegedi Dózsa 0—4. Határőr Dózsa—Oros­háza 2—3. IZSÁK—KALOCSA 1—0(0—0) Izsák. 400 néző. Vezette: Ber­ger (Sendula. Farkas). Izsák: Békési — Benkó. Jakus, Erdősi, Kovács, Tóth, Ruff, Illés, Domokos (Juhász F.), Barna, Lázár (Kiss). Edző: Száz Sándor. Kalocsa: Gojtán— Berta, Bol- vári. Keszthelyi, Süveges, Farkas S., Farkas Z. (Németh), Facskó, Dobler, Kollár, Hepp (Matos). Edző: Tamás Ferenc Gólszerző: Illés. Kitűnt: Tóth, Ruíf, illetve Goj­tán, Kollár. Ifjúsági eredmény: Izsák—Ka­locsa 1—1. KEREKEGYHÁZA—KISKUN- HALASI AC3—2(1—1) Kerekegyháza, 300 néző. Vezette: Kondász (dr. Bozóky, Bodrogi). Kerekegyháza: Orell — Put- noki, Ábel, Juhász, Csonka, Gazdag, Nagy, Máté, Virág, Óvári, Váci (Herceg), (Matúz). Edző: Egyed Zoltán. Kiskunhalas: Huszka — And- ricz. Molnár, Hermann, Papp Cs., Kamara, Baji. Török, Papp L„ Komáromi, Velez. Edző: Tóth János. Gólszerzők: Máté, Virág, Óvári, illetve Andricz, Velez. A 40. percben Óvári 11 -esét Huszka kivédte. Kiállítva: Baji a 35. percben. Kitűnt: Putnoki, Csonka, Vi­rág, Óvári, illetve Huszka, Papp Cs., Kamara. Ifjúsági eredmény: Kerekegy­háza—Kiskunhalas 2—1. LAJOSMIZSE—KECEL 2—1 (2-0) Lajosmizse, 200 néző. Vezet­te: Király (Kecskés, Nagyhegye- , si), . Lajosmizse: Csontos -— Tóth A.,Juhász,’Gsihía, SftíliíF,' Átva;" Mátéfi. Szabó (Ulicska), Nagy, Tóth J., Baranyi J. (Baranyi L.). Edző: Törő Sándor. Kecel: Herczeg — Lajkó A.. Doszpod, Sendula Cs., Kardos, Bleszák G., Lajkó L, Bleszák Zs., Sendula K., Bleszák Cs., Sendula Z. Edző: Zsemberi Já­nos. Gólszerzők: Csima 2, (egyet ti­zenegyesből), illetve Doszpod. Kitűntek: Csima, Árva, illetve Lajkó F, Doszpod. Sendula Z. Ifjúsági eredmény: Lajosmizse —Kecel 5—2. TISZAKÉCSK E—SO LTV A D- KERT4—2(3—0) Tiszakécske, 300 néző. Vezet­te: Ignácz (Gyovai, Miklósa). Tiszakécske: Kovács — So­mogyi, Gulyás, Domonics (Hangyási), Marton (Varga), Pálinkás, Bállá, Ézsiás G., Gaz­dag, Tóth, Józsa. Edző: Őrző István. Soltvadkert: Dobszai — Vin- decker (Borboly), Cseszneki, Tóth, Udvarhelyi, Marton, Ju­hász, Szabó A., Marosi, K. Mol­nár. Kovács G. Edző: Sörös La­jos. Gólszerzők: Ézsiás G. (2), Jó­zsa, Somogyi, illetve Csesznegi (2). Kitűnt: Somogyi. Bállá, Ezsi- ás G., Józsa, illetve Csesznegi, Udvarhelyi. Ifjúsági eredmény: Tiszakécs­ke—Soltvadkert 3—1. HELVÉCIA—FÁJSZ 2—2 (I—0) Helvécia, 400 néző. Vezette: Schneider (Kazinczi, Undi). Helvécia: Kovács Thám (Marsa). Máté. Andó, Nagy Z.. Joszt, Golovics, Oláh, Mata, Szabó, Csorba. Edző: Losonczy László. Fájsz: Nagy E. Budimácz, Csupor L„ Jagicza, Csaplovics, Nagy G., Margit, Szűcs, Nagy A., Aranyos, Csupor E. (Tö­rök). Szaktanácsadó: Rónai Sándor. Már 2—0-ra vezetett a min­den csapatrészében jobb Helvé­cia, de két óriási védelmi hibából egyenlített a listavezető. Gólszerzők: Mata, Csorba, il­letve Szűcs, Csaplovics (1 Les­ből). Kitűnt: Mata (a mezőny leg­jobbja), Máté, Andó, Csorba, il­letve Csaplovics. Ifjúsági eredmény: Helvécia —Fájsz 6—0. BAJAI TSZ SK—AKASZTÓ 3—0 (2-0) Baja, 150 néző. Vezette: Magó (Rogács, Csikós). Bajai Tsz SK: Orbán —Éber, Gyenei, Rácz, Harsányi, Moóri (Margit), Tripolszki, Pankovics (Bohos), Agatics L, Csehók, Agatics L. Edző: Varga Imre. Akasztó: Markó — Dusnoki, Szanek(Horváth), Katzenbach, Juhász, Barna, Nagy, Tóth, Kri- zsán. Varga (Fekete), Pásztor. Szaktanácsadó: Biácsi Sándor. Gólszerzők: Agatics L.. Cse­hók, Bohos (11 -esből). Kitűnt: Csehók (a mezőny leg­jobbja), Éber, Rácz, Harsányi, illetve Juhász. Ifjúsági eredmény: Bajai Tsz SK—Akasztó 2—2. KTK—MÉLYKÚT 1—2 (0—0) Kiskunfélegyháza, 350 néző. Vezette: Atyánszki (T umó, Márton). KTK: Cseh — Jéga. Papp, Cserkó, Gál, Leskó, Tímár, Csa- lár, Bense, Kocsis, Csernik. Edző: Villányi Csaba. Mélykút: Kiss — Facskó, Kernya, Török, Vojnics, Csá­kány (Juhász), Kránicz, Ézsi, Krascsenics, Papp, Illés. Edző: Ónodi Tamás. Gólszerzők: Csernik, illetve Gál (öngól). Juhász. Kitűnt: a félegyházi csapatból senki, illetve Vojnics, Ézsi, Papp. Ifjúsági eredmény: KTK— Mélykút 3—1. HART A—BÁCSALMÁS 1—0 (0-0) Harta, 400 néző. Vezette: Ka- , ra (Artim, Némedi). A IJaFtaiSzabóL:,++fíula'i<-Sza- I bó F., Radványi, Hegedűs, Se­bestyén (Herczeg), Iván, Ta­kács, Csehi (Juhász). Sümegi, Kovács: Edző: Francia László. Bácsalmás: Máyer — Pencz, Prikidánovics (Till), Nuszpl, Tenner, Állaga. Viszmeg, Kővá­ri, Révész, Lakatos (Schneider) Horváth. Edző: Szőcs Lázár. Gólszerzők: Kovács (1 Les­ből). Kitűnt: Szabó L., Szabó F., Hegedűs, Herczeg, illetve Hor­váth, Máyer, Viszmeg. Ifjúsági eredmény: Harta— Bácsalmás 3—1. A GÓLLÖVŐLISTA ÉLCSO­PORTJA: 15 gólos: Ézsiás B. (Tiszakécske), Barna (Izsák). 14 gólos: Mata (Helvécia). 12 gólos: Óvári (Kerekegyháza). 11 gólos: Aranyos (Fájsz), Csima (Lajos­mizse). A FORDULÓ VÁLOGA­TOTTJA: Gojtán (Kalocsa) —- Somogyi (Tiszakécske), Csesz­negi (Soltvadkert), Csima (La­josmizse), Csaplovics (Fájsz), Tóth (Izsák), Ézsi (Mélykút), Bállá (Tiszakécske). Mata (Hel­vécia), Csehók (Bajai Tsz SK), Horváth (Bácsalmás). A MEGYEI I. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG ÁLLÁSA !. Fájsz 21 13 8 — 46—14 34 2. Tiszakécske 21 13 4 4 40—22 30 3. Izsák 21 11 6 4 39—17 28 4. Harta 21 12 4 5 25—11 28 5. Mélykút 21 9 8 4 41—27 26 6. Helvécia 21 8 9 4 34—26 25 7. Lajosmizse 21 11 3 7 26—27 25 8. Kerekegyháza 21 9 5 7 47—34 23 9. Kalocsa 21 10 2 9 38—34 22 10. Bácsalmás 21 6 7 8 26—24 19 11. Bajai Tsz SK 21 6 7 8 29—31 19 12. KTK 21 6 11 21—35 16 13. Kiskunhalas 21 5 3 13 35—44 13 14. Soltvadkert 21 4 5 12 19—36 13 15. Akasztó 21 5 2 14 25—17 12 16. Kecel 21 1 1 19 24—86 3 IFJÚSÁGIAK 1. Kalocsa 21 15 4 2 68—17 34 2. Kiskunhalas 21 13 6 2 64—27 32 3. Kerekegyháza 21 15 1 5 66—34 31 4. Harta 21 12 2 7 49—35 26 5. Bajai Tsz SK 21 11 3 7 47—39 25 6. Bácsalmás 21 11 1 9 33—37 23 7. Helvécia 21 8 6 7 32—26 22 8. Mélykút 21 10 2 9 35—31 22 9. Izsák 21 8 6 7 35—39 22 10. Akasztó 21 8 5 8 23—22 21 11. Soltvadkert 21 10 1 10 44—47 21 12. Tiszakécske 21 7 5 9 46—47 19 13. Kecel 21 5 2 14 23—46 12 14. Lajosmizse 21 3 4 14 28—57 10 15. KTK 21 i 6 14 30—68 8 16. Fájsz 21 3 2 16 22—73 8