Tolnai Népújság, 1993. szeptember (4. évfolyam, 203-228. szám)

1993-09-06 / 207. szám

1993. szeptember 6., hétfő SPORT »ÚJSÁG 7 Labdarúgó NB III. A megyei labdarúgó-bajnokságért Gerjeni bravúr a Dráva partján Ez a forduló az újoncoké volt, már csak a Bonyhádvarasd pont nélküli DD Gáz Pécs-Bonyhádi SE 4-1 (2-0). Bonyhád, 400 néző. V: Nagy. DD Gáz: Tábit- La­jos, Vukmann, Tiszai, Mik­lós- Réfi, Vígh, Kiszeli, Nagy (Mikolics)- Németh (Darkó), Pancsó. Edző: Szigetvári Jó­zsef. Bonyhád: Bogaras- Gu- zorán, Stumpf, Sztoics, Palkó (Sebestyén L.)- Bíró, Szlama, Kiss, Darabos (Halász)- Ba­logh (Baumann), Sebestyén Cs. Edző: Losonczi István. A 16. percben egy ártalmatlan­nak látszó pécsi támadásnál az oldalvonalon kívülre került a labda, a bedobást követően Pancsó 25 méterről az elalvó Bogaras mellett a jobb felső sarokba lőtt. 1-0. Támadásban maradtak a pécsiek, és a 20. percben Pancsó 20 méteres lö­vése az egyik védő lábán irányt változtatva vágódott a hálóba. 2-0. Az 54. percben Kiss 16 méteres szabadrúgását Tábit kiejtette, a berobbanó Darabos két lépésről nem hi­bázott. 2-1. A 69. percben Ki­szeli húzott kapura, beadását a berobbanó Réfi az ötösről í, vágta a kapu közepébe. 3-1. A -o- 87. percben Lajos beadását Réfi a kapufára fejelte, a le­perdült labdát Lajos közelről bólintotta a hálóba. 4-1. A minden csapatrészében jobb gázosok ilyen különbséggel is rászolgáltak a győzelemre, a szétesően és elképzelés nélkül játszó hazaiak ellen. Jók: Réfi, Kiszeli, Pancsó, illetve Stumpf, Bíró. Pécsi VSK-Kisdorog 2-0 (0-0). Pécs, 300 néző. V: Cser­völgyi. Pécs: Tihanyvári- Kaufmann, Nagy Gy., So- mogyvári- Bruder, Fülöp (Takács L.), Papp (Bárány), Reit, Andreidesz- Nagy Cs., Teszárik (Takács G.). Edző: Rónai István. Kisdorog: An- tunics- Endeli, Horváth P., Varga- Viszmeg, Vecsei, Má- csik, Boros, Takács (Vörös)- Hórváth J., Szentmártoni. Edző: Horváth Péter. Szünet után a feljavult vasutascsapat szemet gyönyörködtető gó­lokkal szerezte meg a győzel­met. G: Nagy Cs., Bruder. Jók: Nagy Cs., Bruder, Nagy il­letve Mácsik, Szentmártoni. Gerjen-Barcs 2-1 (0-0). Barcs, 400 néző. V: Poszt. Gerjen: Hornyák- Fodor, Kiss, Panghy, Fehér- Nagy Zs., Pusztai, Dienes, Lizák (Kövesi)- Ignácz, Nagy S. Edző: Dienes Pál. Barcs: Szlovák- Till, Somogyi, Pó- kos, Kapronczai, Mangult- Kovács, Papp A., Vészi (Hajmási)- Csalos, Minor, Bolhói. Edző: Csordás István. Hazai rohamokkal kezdődött a mérkőzés: kiegyenlített me­zőnyjáték jellemezte az első félidőt, a kapuk felváltva fo­rogtak veszélyben. A második játékrészt is bar­csi rohamok vezették be, az 53. percben Mangult 22 méte­res szabadrúgásból szerzett vezetést a házigazdáknak. De nem sokáig örülhettek a veze­tésnek a Dráva-partiak, hisz egy perc múlva Pusztai 6 mé­teres gurítással egyenlített. Ezután szinte teljesen „meg­bénult" a vendéglátó csapat és a 71. percben Kövesi 13 méte­res fejese megpecsételte a sor­sukat. A véghajrában görcsö­sen támadtak a hazaiak, de az egyenlítés nem sikerült. Bóly-Döbrököz 2-1 (1-0). Döbrököz, 600 néző. V: Zsob- rák. Boly: Volcsányi- Neu- perger, Mirkó, Virág, Fitt— Neithardt, Szijjas (Göller), Takács, Lajtai (Bauer)- dr. Papp, Antalovics (Scháb). Edző: Kresz László. Döbrö­köz: Reisinger- Királyházi, Horváth L, Tárnái, Martinka (Varga L.)- Szűcs II. (Szili), Katona (Horváth II.), Kiss, Szabotin- Román, Szűcs I. Edző: Szieber József. A 27. percben Lajtai baloldali átadá­sát dr. Papp 16 méterről a jobb sarokba vágta. 1-0. A 43. percben Szűcs I. a 11-es pont­ról óriási helyzetben kapu fölé vágta a labdát. A 44. percben Szabotin kapáslövését Vol­csányi kiütötte, az érkező Szűcs I. kapásból a jobb oldali kapufát találta telibe. Az 53. percben Antalovics szabadrúgását követően a be­robbanó Göller közelről a há­lóba vágta a labdát. 2-0. A 90. percben a Volcsányiról kiper­dült labdát Tárnái az 5-ösről a bal sarokba helyezte. 2-1. A mérkőzés összképe alap­ján a helyzeteit jobban kihasz­náló Boly megérdemelten vitte el a két pontot. Jók: Neit­hardt, Mirkó, dr. Papp, Virág, illetve Szabotin, Horváth I. További eredmények: Mar­cali-Kaposvári Rákóczi 1-1, Kaposvári Honvéd-Fonyód 2-1, Komló-Nagyatád 7-1, Letenye-Balatonföldvár 2-1. Világválogatottak rendhagyó vízirandevúja Hatalmas üdvrivalgás kö­zepette mutatták be a rendha­gyó vízirandevú szereplőit. Magyarország-Világváloga- tott 15-17 (9-9, 6-8). Komjádi uszoda, 2000 néző, v: Samu Miklós, Kőnigh György. Ma­gyarország: Kosz (Csáky) - Németh, Liebhauser, Varga 2, Péter 6, Tóth L. 1, Dala 2, Be­nedek, Faragó 1, Vincze, Csapó 1, Tóth F. 2 Világválogatott: Averaimo (olasz) - Lusics (horvát) 1, Mi- lanovics (szerb) 2, Simenc (horvát), Estiarte (spanyol), G. Porzio (olasz), D. Apana- szenko (orosz) 8, F. Porzio (olasz) 1, Ferretti (olasz) 3, Bukics (horvát) 1, Bjelofasztov (orosz) 1, Bonca (román), Po- lacik (szlovák) Ferretti talált be először, majd Milanovics villant, ami­kor Faragó a régi szép időket idéző bombákkal szépített. Innentől azonban a világválo­gatott állva hagyta a vendég­látókat, és elsősorban a távol­ról is pontos Dmitrij Apana- szenko jóvoltából 8:2-re elhú­zott. Péter, majd Dala „dup­lája" azonban visszaadta a magyar reményeket, olyany- nyira, hogy a szünet előtt Csapó Gábor - ugyancsak az egykori klasszisjátékost idézve - a védője beforgatása nyomán lőtt centergóllal kie­gyenlített. A második félidőben Tóth Frank nagyon messziről is be­talált, ezzel először vezetett a magyar válogatott (11:9). Saj­nos, ez az állapot nem sokáig tartott, az olasz és az exjugo- szláv sztárok, no meg a fan­tasztikus kezű Apanaszenko megfordították az állást, és bár a magyar csapatban a leg­kiválóbb teljesítményt nyújtó Péter Imre még egyszer 15:14— re alakította a mérkőzést, az utolsó három gólt az ellenfél dobta. A kétgólos vereség dacára senki sem szomorkodott, hi­szen mégiscsak a világváloga­tott, csupa nagytudású játékos szerpelt a túloldalon. Úgy­hogy, igazat lehet adni a fő­szervezők nevében nyilatkozó Csapó Gábornak, aki ezt mondta:- Számunkra most tényleg nem az eredmény volt a fon­tos, hanem az az örvendetes tény, hogy mindenki, akit meghívtunk, eljött Budapestre játszani. Decs-Nagymányok 1-1 (1­1). Decs, 300 néző. V: Krekó. Decs: Száraz L. - Száraz Gy., Jelusics, Weitner, Lubastyik - Végh, Bajusz, Tóth - Kocsis, Kvanduk (Siklósi A.), Her- czeg. Edző: Weitner Adám. Nagymányok: Töpfner T. - Stangliczky, Énekes, Vendég, Bencze (Darabos) - Bíró (Ba­csó), Óber, Töpfner M. - Guth, Vízin, Lakatos (Kovács). Edző: Kelemen Antal. A szombat délelőtti matiné küzdelmes ta­lálkozóján mindkét oldalon kimaradt helyzetek után igaz­ságos eredmény született. G: Kocsis, illetve Guth. Jók: Szá­raz L., Jelusics, illetve Bencze, Óber, Töpfner M. Tevel-Hőgyész 1-1 (1-0). Tevel, 300 néző. V: Zádori. Tevel: Szabó- Kovács G., László, Borbandi, Ferencz Cs - Miszler, Pechli, Hodász- Gergely, Pfeifer, Ferencz G. (Kovács J.). Edző: Kerekes Ágoston. Hőgyész: Nándor- Erdős (Kúti), Nagy (Várda), Kántor, Bősz R.- Bősz J. (Máté), Kurcz, Bús- Váli, Papp, Tamás. Edző: Váli Ist­ván. Alacsony iramú mérkő­zésen a hazaiak örülhetnek a döntetlennek és azon kellene elgondolkodniuk, hogy a végelszámolásnál nem fog­nak-e hiányozni az elhullaj- tott, ajándékba adott pontok. G: Pfeifer, illetve Váli. Jók: László, Pfeifer, illetve Papp, Tamás. Tamási-Kocsola 0-0. Ta­mási, 400 néző. V: Albert. Ta­mási: Szabó F.- Illés, Agócs, Zsolnai, Bérdi Zs- Vámosi, Szabó M. (Tóth A.), Pintér- Szántó, Bérdi J. (Tóth J.), Su­rányi. Edző: Pölöskei Zoltán. Kocsola: Takács- Tóth, Ceg­lédi, Kurucz, Török- Hartung, Lajos, Balaskó (Právics)- Nagy, Botos, Müller. Edző: Tóth-Bagi László. Egyik csa­pat sem érdemelt győzelmet. Jók: Surányi, Pintér, illetve Hartung, Lajos, Nagy, Ceg­lédi. Bátaszék-Aparhant 5-0 (2­0). Aparhant, 150 néző. V: Petki. Bátaszék: Kocsis- Bojás (111), Pozsár, Faller, Kőkúti- Rácz, Hauwasser, Szabados T.- Pap (Puskás), Szabados Z. (Tóth), Pankovics. Edző: Fiáth Tamás. Aparhant: Bagoly Z. (Kocsis)- Heidecker, Juhász, Sármány, Palkó- Zsók, Né­meth (Lovász), Minker- Fe­renc, Fábián (Kolozsi), Dobos. Edző: Wäger Pál. A jobban ját­szó vendégcsapatot a gyenge kapusteljesítmény is segítette. G: Pankovics 3, Szabados Z., Faller. Jók: Pankovics, Bojás, Pap, illetve Sármány, Heidec­ker. Simontornya-Paks II. 1-1 (1-1). Simontornya, 300 néző. V: Lubastyik. Simontornya: Zádori (Beidek)- Pekli, Mol­nár L., Varga, Zsolnai- Mol­nár A., Gaszler (Vass), Molnár J.- Nádasdi, Pajor, Dölles (Szabó). Edző: Szelei Ferenc. Paks II.: Heizler- Radics, Hor­váth, Prantner, Fábián- Lacza, Porga, Búzás, Feer (Csíki- Bóka, Vayer. Edző: Vábró Jó­zsef. A helyzeteik alapján a bőrgyáriak álltak közelebb a győzelem megszerzéséhez. G: Zsolnai, illetve Radics. Jók: Molnár L., Pajor, Zsolnai, Ná­dasdi, illetve Horváth, Fábián. Nagydorog-Dombóvár 4-1 (3-0). Dombóvár, 100 néző. V: Ódor. Nagydorog: Gősi- Ba­logh Zs., Kovács P., Haszeg, Lázár- Balogh Z., Éberdt (Ma­tus), Miklós (Bódis), Portikhe- gyi- Borza (Bíró), Varga. Edző: Fodor László. Dombó­vár: Kmetty (Mikolics)- Sza­botin, Steiger, Kovacsik (Ba­logh), Pólyák- Koszticza, Pászti, Garamvári- Csanádi, Babulják, Haraszti (Kmetty). Edző: Csatári András. A hal­latlan lelkesedéssel játszó újonc nagydorogiak már a 22. percben eldöntötték a két pont sorsát, hiszen 3-0-ra vezettek. Kiállítva: Szabotin a 22. perc­ben. G: Borza 2, Éberdt 2 (egyet 11-esből), illetve Kmetty. Jók: Kovács P., Borza, Éberdt, illetve Mikolics, Ba­bulják, Kmetty. Tolna-Fadd 3-1 (1-0). Tolna, 500 néző. V: Lehel. Tolna: Almási- Balogh (Réhm), Hauzman, Horváth, Pintér- Ádám (Simon), Szak- ter, Erdélyi, Kiss- Márkus (Be­regi), Kindl. Edző: Sipos György Attila. Fadd: Komiáti - Kugli, Fritz, Pesti, Horváth- Aradi, Palásti, Török (Hajnes), Beda- Kovács, Gyenis. Édző: Palásti Lajos. A minden részé­ben jobb hazai csapat győ­zelme helyzetei alapján na­gyobb arányú is lehetett volna. G: Szakter, Kindl, Si­mon illetve Horváth. Jók: Ba­logh, Hauzman, Simon, Kindl illetve Kugli, Horváth, Aradi. Báta-Bonyhádvarasd 2-1 (1-1). Báta, 120 néző. V: Ba­lázs. Báta: Mezei- Kovács L, Braun II. (Sümegi), Bagényi, Bódi- Besszer, Kovács L., Ha- jaletin, Braun I. (Lukács)­Braun Cs., Bosnyák (Gyar­mati). Edző: Bosnyák Ferenc. Bonyhádvarasd: Csiki I.- Fo­dor, Jakab L., Balázs, Lángi- Lakatos (Zalavári), Jakab Z., Kovács, Csiki G- Berta, Csaba. Edző: Domokos Már­ton. Az eddigi pontnélküli két csapat rangadóját az újonc Duna-partiak nyerték hatal­mas küzdelemben. Ezzel együtt már csak a Bonyhádva­rasd adós a győzelemmel. G: Besszer, Bosnyák, illetve Csaba. Jók: Besszer, Bódi, Braun Cs., illetve Jakab L., Ja­kab Z., Fodor. Kakasd-Dunaszentgyörgy 2-2 (0-1). Kakasd, 400 néző. V: dr. Berta. Kakasd: Sebestyén A.- Schell, Kvanduk J., Kvan­duk E. (Palkó), Sebestyén Á- Gaál, Hücker (Zengai), Mül­ler, Zalavári (Sipos)- László, Sebestyén Z. Edző: Kniesz Mátyás. Dunaszentgyörgy: Szlanyinka- Kovács, Lakatos (Baracz), Sörös, Benedek- Pál, Gyöngyösi (Gödör), Kiss I. Vörös- Kiss T., Jóni (Káldi). Edző: Kolarics Zsolt. Óriási csatában igazságos döntetlen született. Kiállítva: Sebestyén Z. a 88., illetve Vörös a 90. percben. G: Sebestyén Z., Mül­ler, illetve Kiss T. 2. Jók: Gaál, Müller, László, illetve Szla­nyinka, Lakatos, Kiss T. Az ifjúsági mérkőzések eredményei: Báta-Bonyhád- varasd 6-0, Kakasd-Ű)una- szentgyörgy 3-1, Paks II.—Si­montornya 8-1, Tamási-Ko­csola 5-1, Dombóvár-Nagy- dorog 9-0, Tevel-Hőgyész 1- 1, Tolna-Fadd 1-0, Bátaszék- Aparhant 2-1, Decs-Nagy­mányok 5-3. A körzeti bajnokságból jelentjük: Teljessé vált a nagyüzem, hetvenkét gól a „szüret” elején Szekszárd Harci SE-Bonyhádbör- zsöny 1-0 (1-0). Bonyhád, 60 néző. V: Csapó. Közepes szín­vonalú mérkőzésen a mindkét oldalon adódott tucatnyi helyzetből egyet a vendégcsa­patnak sikerült értékesíteni. G: Kolompár. Jók: Reisz, Ko­lompár, Kiss, illetve Csobot Zs., László, Eilig. Kéty-Szálka 3-2 (3-0). Szálka, 80 néző. V: Bencze. Az első félidei gólok alapján megérdemelten nyert a Kéty. G: Osztopányi 2, Pákozdi, il­letve Botos, Hollósi. Jók: Már­ton, Barabás, Beke, Hajdú, il­letve Váczi, Galyer, Hollósi. Alsónána-Őcsény 3-0 (1-0). Alsónána, 80 néző. V: Horváth. Megérdemelt hazai győzelem. G: Dér 2, Vágner (11-esből). Jók: Tikó (a me­zőny legjobbja), Hadnagy, Dér, Horváth N., illetve Sán­dor. Harci KSC-Majos 5-1 (3-0). Harc, 150 néző. V: Knel- ler. Sportszerű mérkőzésen igazságos eredmény született. G: Újvári 2, Kovács 2, Földesi, illetve Kajtár. Jók: Kovács, Új­vári, Földesi, illetve Simon G., Jónás, Hadikfalvi. Györe-Izmény 1-1 (1-1). Győré, 150 néző. V. Sebestyén. Sportszerű mérkőzésen a vendégcsapat megérdemelten szerezte meg az őszi első pont­ját. G. Czékmány, illetve Ju­hász. Jók: Nyisztor, Czék­mány, Bajkai, illetve Sebes­tyén, Bálint Gy., Csiszér. Bogyiszló-Cikó 0-0. Bo- gyiszló, 150 néző. V: Csapó. Egyenlő erők küzdelmében igazságos döntetlen. Jók: Póti, Pilisi, Heiczmann. Zomba-Sióagárd 3-0 (2-0). Zomba, 200 néző. V: Anczló. Végig mezőny fölényben ját­szott és biztosan nyert a Zomba. G: Pál G., Stierli, Schaffer. Jók: Dobos, Stierli, Pál G., illetve Horváth, Fekete, Paulovics. Dombóvár Tamási IL-Csikóstöttös- Kaposszekcső 1-0 (0-0). For- nád, 200 néző. V: Kiss. A 47. percben 11-est hárító Erdei vezérletével nehézzé tették a hazai csapat győzelmét a jól játszó vendégek. G: Liesz- kovszky. Jók: Hajdics, Bóta, Egerszegi, Bruck, illetve Erdei (a mezőny legjobbja), Mezei, Pataki. Pincehely-Lengyel 2-2 (2-1). Pincehely, 100 néző. V: Horváth L. Mezőnyfölényét és sok gólhelyzeteit nem hasz­nálta ki a Pincehely, így a ha­zaiaknak végül meg kellett elégedniük a döntetlennel. G: Varga J. 2, illetve Török F. 2. Jók: Árvái, Csömör, Kiss, Jankó, illetve Török F., Török S., Varga. Dombóvári Sportiskola- Mucsfa 5-0 (1-0). Mucsfa, 50 néző. V: Tóth J. Megérdemel­ten nyert a vendégcsapat. G: Tóth 2, Vavicska 2, Hant. Jók: Tóth, Vavicska, Hant, illetve Kadosa, Palkó. Závod-Nak 5-3 (3-0). Zá- vod, 120 néző. V: Pintér. Küz­delmes kemény mérkőzésen a győzelmet jobban akaró házi­gazdák győzelméhez nem fért kétség. G: György 2, Spiel, Gergely, Borbandi, illetve Varga 2, Túri. Jók: György, Gergely, László, illetve Miko­lics, Varga, Nagy. Gyönk-Szakály 3-0 (1-0). Gyönk, 60 néző. V: Sajgó. A végig fölényben játszó haza­iak megérdemelten győztek. G: Bakonyi, Nedves, Csernus. Jók: Bruckner, Dömötör, Katz, illetve Pesti, Barkóczi. Szakcs-Ozora 4-0 (2-0). Ozora, 50 néző. V: Varga. A megfiatalított ozorai csapat nem bírt a vendégek rutinjá­val. G: Hetesi, Sipos J., Niklai, Lisicza. Jók: Takács, Niklai, Őri, Hetesi, illetve Siklósi. Paks Tengelic-Madocsa 3-2 (1-0). Tengelic, 150 néző. V: Bán. Tengelic: A megfiatalított hazai csapat az utolsó percben lőtt góljával nehezen nyert a sok helyzetet kihagyó és 11-est hibázó vendégek ellen. G: Fülöp 2, Farkas, illetve Vö­rös F. 2. Jók: Őri, Éülöp, Soós, illetve Krausz, Árki. Györköny-Kajdacs 3-3 (1—3). Györköny, 200 néző. V: Farkas. A 15. perctől ember- hátrányban játszó hazai csapat megérdemelte a3 egy ponot. G: Gangéi, Balogh, Márkvárt, illetve Márkus 2, Varga. T olnanémedi-Pusztahen- cse 2-1 (2-0). Pusztahencse, 50 néző. V: Kiss. Alacsony szín­vonaló, csapkodó mérkőzésen megérdemelten nyert a ven­dégcsapat. G: Kökény, Müll, illetve Sáfrány R. Jók: Szabó, Zsifkovics, Kökény, illetve Kőműves, Polgár. Bölcske-Pálfa 3-2 (1-2). Bölcske, 150 néző. V: id. Far­kas. Idényeleji játék, nagyobb akarás döntött a hazai csapat javára. G: Nagy L. I. (2), Süvöl- tős J., illetve Leimszider 2. Jók: Nyulasi J., Nagy L. I., Szabó Z., illetve Leimszider. Kölesd-Középhidvég 2-0 (0-0). Középhidvég, 60 néző. V: Monostori. Közepes szín­vonalú mérkőzésen a vendég­csapat két „talált" góllal nyert. G: Ifjú, Prédák. Jók: Prédák, Benke, Ifjú, Deres, illetve Ka­tona, Mester, Váli. Dunaföldvár-Németkér 6-0 (3-0). Németkér, 150 néző. V: Pápista. A végig többet kezdeményező, Dunaföldvár gólokra váltotta mezőnyfölé­nyét. G: Somogyi 2, Kiss 2, Molnár, Buglyó. Jók: Somogyi, Kiss, illetve a hazai csapatból egyetlen játékos teljesítményét sem lehet kiemelni. Körzeti bajnokság Szekszárd 1. Zomba 3 2 1 _ 7- 2 5 2. Alsónána 3 2 1­7- 3 5 3. Kéty 3 2 1­8- 5 5 4. Harci HSC 3 1 2­8- 4 4 5. Harci SE 3 2­1 7- 6 4 6. Cikó 3 1 1 1 6- 4 3 7. Győré 3 1 1 1 6- 6 3 8. Bogyiszló 3 1 1 1 3- 5 3 9. B. Börzsöny 3 1­2 7- 4 2 10. Majos 3 1­2 8-10 2 11. őcsény 3 1­2 3- 6 2 12. Szálka 3 1­2 7-11 2 13. Sióagárd 14. Izmény 3­1 2 5- 9 1 3 - Paks 1 2 2- 9 1 1. Dunaföldvár 1 1 _ _ 6- 0 2 2. Kölesd l 1­­2- 0 2 3. Tengelic 1 1­­3- 2 2 . Bölcske 1 1­­3- 2 2 5. Tolnanémedi 1 1­­2- 1 2 6. Györköny 1­1­3- 3 1 . Kajdacs 1­1­3- 3 1 8. Pálfa 1­­1 2- 3­. Madocsa 1­­1 2- 3­10. Pusztahencse 1­­1 1- 2­11. Középhidvég l­­1 0- 2­12. Németkér 1 - - Dombóvár 1 0- 6 1. Tamási II. 3 3 _ _ 13- 3 6 2. Dombóvári Sí 3 3­­11- 2 6 3. Závod 2 2­­18- 3 4 4. Gyönk 3 2­1 &- 3 4 5. Szakcs 3 1 1 1 6- 3 3 6. Lengyel 3 1 1 1 11- 7 3 7. Csikóstöttős 3 1 1 1 4- 4 3 8. Pincehely Dalmand 3­2 1 S- 8­2 1­1 4- 8 2 10. Mucsfa 3­2 1 3- 8 2 11. Nak 2­1 1 5- 7 1 12. Ozora 3­­3 2-13­13. Szakály 3­­3 2-19 i 1