Somogyi Néplap, 1974. április (30. évfolyam, 77-99. szám)

1974-04-02 / 77. szám

Fordulópont lehet Zalaegerszeg — Valami elkezdődött a magyar labdarúgásban — ir­tuk a Magyarország—Bulgá­ria válogatott labdarúgó-mér­kőzés beharangozójában. Most, amikor túl vagyunk a találkozón, már határozottab­ban állíthatjuk, hogy igenis elindult a magyar futball történetében az, amit a lég­ii pszerűbb sportág tábora már oly nagyon óhajtott. Keserves év volt a magyar labdarúgás számára 1973. Most, amikor az idei esztendő első mérkőzésére készülődött a magyar nemzeti tizenegy, súlyos tehertételként neheze­dett a szakvezetők és a játé­kosok vállára egyaránt az, hogy egy kerek esztendőn ke­resztül nem tudott mérkőzést nyerni a magyar csapat. A zalaegerszegi sajtótájé­koztatón, a mérkőzés előtt Hoffer József, az MLSZ prophgandabizottságának ve­zetője kifejtette a Magyar Labdarúgó Szövetség vélemé­nyét — mondván: a mérkőzés esélyese Bulgária csapata. Reális számítás szerint ez így is volt igaz. A bolgár labda­rúgók az utóbbi időben bi­zony meg-megtépázták a ma­kezdő ember lett az Ü. Dózsá­ban, a kapitány máris bizal­mat előlegezett neki a válo­gatottban. Fekete sem vallott szégyent. A gyors vezető gól­ban ő majd annyira részes volt, mint Fazekas, aki föltet­te az i betűre a pontot. Az már más lapra tartozik, hogy az újonc Fekete gyors bemu­tatkozása után a bolgárok bi­zony nem kímélték ezt a fiút. Rúgták-vágták, ahol csak érték, s ez »nem ízlett« az új­pesti csatárnak. Kántor akkor jutott szóhoz, I amikor Kolár megsérült. Ö is azt bizonyította, hogy van­nak tartalékai a magyar lab­darúgásnak. Ha a felsorolt három játékos mellett figye­lembe vesszük, hogy tulajdon­képpen Máté is most kapott főszerepet a nagy válogatott­ban, akkor láthatjuk, hogy milyen nagymérvű szerkezeti változást alkalmazott II- lovszky Rudolf szövetségi ka­pitány. De időszerű is volt már a talán lelkileg is összetört ma­gyar válogatottat fölfrissíte­ni. Máskülönben aligha szá­míthattunk volna íorduló­NB I B Diósgyőr az élen, Komló a második A labdarúgó NB i B 23. for­dulójában egy váratlan eredmény született. Kikapott a Szolnoki MTE, s ez a csapat második he­lyébe került. Diósgyőr továbbra is biztosan vezet. A tavasszal re­mekül induló Komló a második. A komlóiakkal azonos pontszám­mal Békéscsaba áll a 3. helyen. Óriási harc lesz az NB I-be ju­tást jelentő helyekért. Eger—Szekszárd 1 :ö, Kossuth KFSE—Oroszlány 3:0, Komló—Bu­dafok 5:1, Békéscsaba—MÁV DAC 1:0 (Békéscsabán 9 ezer né­ző látta a mérkőzést), Bp. Spar­tacus—Dunaújváros 4:3, Diósgyőr —Kecskemét 3:1. Á K. Rákóczi az első helyen A Táncsics a harmadikra jött fel Nagy szerencse, hogy a K. Rákóczi nem április 1-én ját- szptta soproni mérkőzését. Az a többszáz szurkoló, aki szom­baton este szerkesztőségünk telefonközpontját ostromolta a kaposvári csapat soproni ered­ményéért, bizonyára áprilisi tréfának vette volna, amikor szinte automatikusan — kér­dezés nélkül — a befutott hí­vásokra már csak azt vála­szoltuk: 3:l-re a Rákóczi nyeri Sopronban. Amikor az előrehozott for­duló kettős kaposvári győzel­méről beszámoltunk olvasóink­nak, még nem sejtettük, hogy a Rákóczi meg a Táncsics a pályán elért 2—2 pont mellett további »prémiumpontokat« is szerez. Mert ki hitte volna hogy a bajnoki táblázat máso­dik helyén helyet foglaló Pécsi VSK hazai pályán kikap majd a Bakony Vegyész együttesé­től. A pécsi vasutasok váratlan veresége azt jelentette, hogy a Rákóczi a bajnoki táblázat élére ugrott. A kitűnő gól­arány folytán a Rákóczi meg­előzte a Fűzfőt meg a Tán­csics SE-t, és az ugyancsak 23 pontos Soproni Textilest is. A soproniak szombati vereségük­kel az első helyről egyben a negyedik helyre csúsztak. Négy 23 pontos csapat áil a, NB II Nyugati csoportjának élén. Hogy ezek az együttesek ne érezhessék magukat bizton­ságban, arról a 22 pontos Győ­ri Dózsa meg a Pécsi VSK iv gondoskodik. Sőt a 19. fordulót követően azt mondhatjuk, hogy a BKV Előre meg a Bakony Vegyész is beleszólhat még az 1—2. helyekért folyó harcba, amely a jelekből ítélve most kezdődik igazán. Az mindenesetre remek fegyvertény, hogy a Rákóczi ebben a kiegyensúlyozott baj­nokságban az utolsó harmad megkezdése előtt az élre tu­dott állni. Nem lesz könnyű ezt a pozíciót megőrizni, de nem nehezebb feladat, mint el­jutni az élre. Föl kell figyelni a K. Tán­csics SE remek tavaszi siker- sorozatára. A tavaszi idény' négy mérkőzésén a kaposvári csapat 7 pontot gyűjtött, ebből négyet idegenben. Ezért is sikerült vi­szonylag rövid idő alatt a 6. helyről az élen állók közé verekednie magát. A K. Rá­kóczi meg a K. Táncsics remek tavaszi hajrája olyan helyzetet teremtett, amire még nem volt példa a somogyi futball törté­netében. Két csapatunk ver­seng az NB II. bajnoka címért Kettő persze nem lehet bajnok, egyikük szerényebb helyezés­sel kell hogy megeléged jen. Mindazonáltal a somogyi lab­darúgótábor számára nagyon ígéretesnek tűnik a bajnoki folytatás. Ez történt az NB II Nyuga­ti csoportjában: BKV Előre—KOMÉP 2:0 (1:0) Bakony Vegyész—PVSK 2:0 (1:0) (Pécsen!) Győri Elektromos—Sabaria Ci­pőgyár 2:0 (0:0) Fűzfő—Dunaújváros 4:1 (2:0) Körmend—Máza-Szászvár 2:0 (0:0) (Szászváron!) Székesfehérvár—Győri Dózsa 1:1 (1:0) A csoport állása után: a 19. forduló 1. K. Rákóczi 19 10 3 6 40:23 23 2. Fűzfő 19 9 5 5 35:21 23 3. K. Táncsics 19 7 9 3 30 :19 23 4. Sopron 19 7 9 3 24:15 23 5. Gy. Dózsa 19 9 4 6 29 :23 22 6. PVSK 19 8 6 5 25:2l 22 7. BKV Előre 19 7 8 6 25 :22 20 8. Bakony V. 19 6 8 5 21 :22 20 9. KOMÉP 19 7 4 8 32 :25 18 10. Körmend 19 7 4 8 21 :24 18 11. Sabaria 19 5 8 6 19 :22 18 12. S^v. MÁV 19 7 4 8 28:25 18 13. M.-Szászvár 19 6 6 7 17:27 18 14. Dunaújv. 19 6 5 8 23 :25 17 15. Gy. Elektr. 19 5 3 11 20:36 13 16. SZSE Dózsa 19 2 4 13 19:50 8 Fazekas megszerzi a magyar csapat első gólját. gyár válogatott hírnevét. Az­után Bulgária részvevője lesz a labdarúgó VB 16-os döntő­jének, amelynek mi csak kül­ső szemlélői lehetünk. Vendégeink nagy becsvágy- gyal készültek a magyaror­szági erőfelmérésre. Annak ellenére, hogy 3—4 kulcsem­berüket is nélkülözték, opti­mizmusban nem volt hiány a vendégcsapat ijltözőjében. De­rűlátók voltak a bolgárokkal érkezeit újságírók is mind­addig, amíg meg nem látták a zalaegerszegi »oroszlánbar­langot«. Vitathatatlan ugyanis, hogy a zalaegerszegi 3:l-es mérkő­zés egyik főszereplője volt a rendező város, meg az a 25 ezer néző, aki megmutatta, hogyan kell tűzbehozni egy csapatot. Nem szűnt meg biz­tatni fiait akkor sem a ZTE- pálya hatalmas tábora, ami­kor a mérkőzés során olykor a mieink lankadni látszottak. Megint csak azt mondjuk, hogy az olyan közönség, mint amilyen az egerszegi volt, fél győzelemmel ér föl. Korábban örömmel adtuk hírül, hogy a kapitány bizal­mat előlegez fiatal labdarú­góknak. Póczik, a győri kö­zéppályás tulajdonképpen már régóta helyet követel ma­gának a válogatott csapatban. Most lehetőséget kapott a bi­zonyításra, s élt is a nagy le­hetőséggel. Ö volt az, aki a bolgárok helyenként túlke- mény játékának is megtalálta ellenszerét. Egy pillanatig sem látszott játékán, hogy újonc. Fekete, a magyar csa­társor »új ásza« éppen csak 0! telitalálat a totón A totó 13. játékhétén a sok 2-es meg x ellenére is öt telitalálatos szelvény akadt. A 13. hét ered­ménye: 121122XX1XX 2 1 plusz x. A telitalálatos szel­vények nyereménye egyenként 242 462. a 13 találatos szelvénye­ké 96 898. a 12-eseké 3022, a 11-eseké 163, a 10-eseké 34 forint. 4 I Somogyi Néplap történe­váloga­ugyan pontra. Ez most megtörtént, és úgy érezzük, hogy Zalaeger­szeg beírta nevét a magyar labdarúgó-válogatott tébe. A soron következő tott mérkőzéseknek nem Zalaegerszeg lesz a szín­helyük, de reméljük, hogy a mostani példa ragadós lesz, s beigazolódik, hogy például a Népstadionban is lehet olyan, vagy esetleg még forróbb lég­kört teremteni a nézőtéren, mint amilyen Egerszegen volt. Ha igen, akkor még sok szép vasárnapja lesz a magyar labdarúgótábornak. Kovács Sándor Magyarország- Bulgária 3:1 (2:0) Magyarország csapata a kö­vetkező összeállításban kez­dett: Mészáros — Kolár, Bá­lint, Vidáts, Meggy esi, Ju­hász I., Fazekas, Póczik, Fe­kete, Bene, Máté. Csere: Ko­lár helyett Kántor a 25. perc­ben. Góllövők: Fazekas az 5. percben és a 45. percben, Be­ne az 57. percben, Bonev (11- esből) a 74. percben. Az NB I B állása: 1. Diósgyőr 23 13 5 5 40:17 31 2. Komló 23 12 5 6 27:17 29 3. Békéscsaba 23 11 7 5 25:18 29 4. Szolnok 23 11 6 6 34:23 28 5. Budafok 23 8 10 5 27:24 26 6. MÁV DAC 23 9 6 8 27 :2Q 24 7. Dunaújv. 23 8 8 7 36:33 24 8. Kossuth SE 23 9 6 8 39:27 24 9. Eger 23 9 6 8 32:31 24 10. G.-MAVAG 23. 7 8 8 20:26 22 11. Debrecen 23 6 9 8 21:24 21 12. Olajbányász 23 7 7 9 24:30 21 13. Pénzügyőr 23 7 6 10 33:35 20 14. Szekszárd 23 6 8 10 18:21 20 15. Várpalota 23 6 7 10 18:25 19 16. Bo. Spartac. 23 7 5 11 25:33 19 17. Kecskemét 23 5 7 11 23:42 17 18. Oroszlány 23 5 6 12 16:30 16 Közlemény A Sportfogadási és Lottó­igazgatóság közli, hogy április 7-i, 14. fogadási hét totómér­kőzései közül a 7. számú Vero­na—Milan találkozót törölték. A 14. számú Varese—Avellino találkozó főmérkőzéssé lép elő, míg a 15. számú Ascoli—AS Reggina lesz a plusz egy. Sióíok nyerte az NB III somogyi rangadóját A Nagyatád bravúros győzelme Pakson A magyar labdarúgó-váloga- tál harcolták ki a győzelmet tott árnyékában kissé elszür- Pakson, kültek az alacsonyabb osztályú mérkőzések a vasárnapi for­dulóban. A legtöbb helyen ki­kerülték a tv-közvetítés idejét általában délelőtt zajlottak le a mérkőzések. Az NB III Délnyugati cso­portjának 19. fordulójában újabb somogyi rangadóra ke­rült sor. Ez alkalommal Barcs volt a színhelye. A szokatlan időpontban a vártnál keve­sebb néző volt kíváncsi a két csapat találkozójára. Mintha a barcsi tábor már nem bízna abban, hogy csapata megkísér­li a bennmaradást az NB Hi­bán. A Siófoki Bányász győ­zelme azt jelenti, hogy Siófok­nak már aligha lesznek a to­vábbiakban gondjai. Kellemes meglepetést ez alkalommal a Nagyatádi Kinizsi szolgálta­tott. Az atádiak csonka csapat­ASZTALITENISZ Kaposvári győzelem a nős rangadón A Berzsenyi Dániel Általános Iskola tornaterme ez alkalommal kicsinek bizonyult a vidéki női asztalitenisz-rangadó szurkolói­nak befogadására. Hering módra zsúfolódtak össze a nézők, akik nagy csatát és hazai győzelmet vártak a Kaposvár—Eger mérkő­zésen. A találkozó meg is fe­lelt a várakozásnak. A kaposváriaknál Váradi az t utolsó pillanatban mégis játékra Jelentkezett. A próbaütések után Végh János edző be is állította a csapatba. Fóris Éva volt szo­morú: elesett a játéklehetőségtől. A mérkőzésen egyre inkább az igazolódott, hogy a Vasas ma lé­nyegesen jobb csapat, mint az Egri Vörös Meteor, amellyel a mi lányaink már sok nagy csatát vívtak. A kaposvári együttesben Boldizsár meg Diószegi ellenáll­hatatlannak bizonyult. Váradi is imponálóan játszott. A másik ol­dalon csak Egerváriné tudott úgy-ahogy lépést tartani a mie­inkkel. A máskor remekül játszó Patrik sem bírt az elemében levő kaposvári lányokkal. A végén a vártnál fölényesebben nyerte a Vasas a vidéki rangadót. K. Vasas—Egri VM 19:6 Gy.; Diószegi 5, Boldizsár 5, Váradi 4, Dobos 3, Harkányi dr. 2. illetve Egerváriné 3, Patrik 2, Molnárné. A K. Vasas férficsapata szom­baton és vasárnap Budapesten szerepelt. Balázsok számára a folytatás már nem sikerült. Szombaton a Postástól, vasárnap a Csepeltől szenvedett vereséget a kaposvári együttes. Postás SE—K. Vasas 21:1 Gy.: Klampár 5, Kollár 5. Fi­scher 4. Iharos 4, Frank 3. illetve Péter 3. Ivusza. Csepel—K. Vasas 17:8 Gy.: Bánkúti 5, Kovács 4. Ba­logh 3. Juhász 3. Horváth 2, il­letve Balázs 3, Szálinger 3, Pé­ter, Ivusza. A K. Vasutas újabb veresége a megyei iiajiialtságban Somogytarnóca—K. Vasutas 3:i (0:1) Somogytarnóca, 200 néző. V.: Hődör. Az első félidőben a ven­dégcsapat játszott fölényben, és eredményesebben is. Szünet után a lelkes hazai együttes átvette az irányítást. és megérdemelten nyert. Góllövök: Pintér. Nagy. Farkas, illetve Hegyi. Jók: Kótai, Hoffer, Nagy. illetve Kelemen, Stecker, Keki. Novak Józsel Taszár—Csurgó 1:1 (1:1) Taszár, loo néző. V.: Tárd) (szükség-játékvezető). A mérkő­zés kezdete előtt az keltett iz­galmat, hogy a kijelölt vezető- bíró nem érkezett meg. Azután a hazaiak kedélyét az borzolta fel, hogy a csurgói csapat már a 35. másodpercben megszerezte a ve­zetést. Noha még az első játék­részben sikerült egyenlítenie a taszári csapatnak, az idegeskedés nem ült el, Így a vendegek el­vittek egy pontot. Góllövők: Vág- völgyi, illetve: Luka, Szabó (Csurgó) a 87, percben kiállítva. Jók Pöcze, Vigh, Fabian, illetve Péntek. Luka. Vadas Tibor Babócsa—Lábod 3:3 (0:2) Babócsa, 200 néző. V.; Máthé. Miként az eredmény alakulása is mutatja, két ellentétes félidőt ho­zott a találkozó. Jó kezdés után a vendégek fokozatosan vissza­estek, ezért sikerült az egyenlí­tés. Góllövők: Bakó (2). Orsós. Illetve Borzas, Iván. Fülöp. Jók: Orosházi (a mezőny legjobbja). Orsós. Bakó, illetve Borzas, Iván, Lieber. Kovács Tibor Marcali SE—K. Gazdász 4:# (0:0) Marcali, 100 néző. V.: Farkas. A hazaiak sorozatos támadásai csak a második félidőben jelen­tettek gólokat is. Szünet után nagyon feljavult a marcali táma­dósor. GóUövők: Kovács (2), Kusz, Ható II. Jók: Kovács, Kusz, Rigó. A Gazdász közvetlen vé­delme játszott áüagon felül. Kálmán Sándor Kapoly—Balatonfenyves 4:0 (2:0) Kapoly. 200 néző. V.: Buzsaki. Kezdettől fogva minden részeben jobb volt a hazai csapat, amely akar nagyobb arányban is győz­hetett volna. Gollövók: Snur (2), I Puha, Fazekas. Jók; Snur, pet­rók, Savanyó, Szőcs, Illetve Ágos­ton, Majsai, Kardos. Kálmán Ferenc Fonyód—M. l atinra 1:0 (0:0) Fonyód, 200 néző. V.: Kreiner Kiegyenlített első félidő után a második 45 percben tartós fölényt harcolt ki a fonyódi csapat, amelynek csatárai ebben a játék­részben három biztos gólhelyze­tet még el is hibáztak. Gőllövök: Molnár. Jók: Nagy. Bognár. Hor­váth, ill. Halász, Bődig. Zákány! Kálmán Lengyeltóti—K. V. Lobogó 1 :o (1:0> Kaposvár, 50 néző. V.: Lábas. Baiatonboglár—Karád 5:1 (2:1) Balatonboglár, 150 néző. V.: Mű­dig. A hazaiak végig hatalmas becsvággyal küzdöttek, melyet a vendégek lelkesedése nem tudott ellensúlyozni. A látottak alapjan az eredmény meg hízelgő Is a karádl csapatra. GóUövők: Hock, Petre, Hegedűs, Kadlicskó, Szá­lai. illetve Kudomrák. Jók: Hock, Harmatit, Kadlicskó, Kálsecz Il­letve Lepényé, Papp, Keresztes, Békéit, Kollár József Egy kissé hideg zuhanyként hat a K. Vasas véméndi sú­lyos veresége. Tudtuk, hogy a Véménd jó csapat, a 0:4 azon­ban sok még akkor is, ha a győztes együttes ma a Délnyu­gati csoport első számú baj­nokjelöltje. Az biztos, hogy az elsőség kérdése a Siófok és a Véménd között dől majd el. A szigetvári fúzió »eredménye- ugyanis az, hogy az ősszel még bajnokesélyes Volán 12 SC (új nevén Szigetvári VSz. SE) újabb vereségével kiesett az első helyért folyó harcból Ha a szigetváriak nem vigyáz­nak. bizony a harmadik hely is könnyen veszélybe kerül. Siófok Barcs 3:1 (2:0) Barcs, 400 néző. Vezette Bartók. Siófok: Mállcs — Riedl, Szllá- gyi, Babán, Bujtor, Kékesi, Há­tai, Bihari, Horváth, Dróth, Vass Z. Edző: Papp Gyula. Barcs: Pi­ros — Dóczi, Karsai, Winkler, Kiss, Bcncsik, Tóth, Gulyás, Otár- tics, Gyergyák, Porrogi. Edző: Mayer György. 25. perc: Siófoki támadás be­fejezéseként Bihari lőtte az első gólt. 1:0. 35. perc: 20 méterről rúghat­tak szabadot a vendégek, Hor­váth jól eltalált labdája a há­lóban kötött ki. 2:0. 50. perc: Barcsi támadás vé­gén Gyergyák talált a siófoki kapuba. 2:1. 75. perc: Kátai állította be a végeredményt. 3:1. Két ellentétes félidő jelle­mezte a somogyi rangadót. Az első 45. percben a vendégek játszottak jobban, s voltak fö­lényben. Szünet után magára talált a barcsi együttes, s töb­bet támadott. Csatársora azon­ban nehezen tudott megbir­kózni a jól záró siófoki véde­lemmel. Jók: Málics, Szilágyi, Bujtor, Bihari, illetve Karsai, Bencsik, Porrogi. Nagyatád - Paks 2:1 (2:0) Paks, 200 néző. Vezette: Fu­tó. Nagyatád: Palalcs — Varga, Kömpf, Deák H., Bicsáki, Oláh, Ilics, Deák I., Balogh, Segesdi, zá- kányi (Brezovszki). Edző: Bicsáki Sándor. Paks: Kovács — Kiss, Villányi, Rácz (Laza), Somodi, Petz, Váczi, Somos, Bese, Bagó, Kajarű Edző: Kővári János. 33. perc: Oláh—Balogh ado- gatas végén ez utóbbi Ilieshez gurított, aki vedhetetlen gólt lőtt. 1:0, 45. perc: A rohamozó nagy­atádi csapat újabb támadását ismét Ilics fejezte be góllal 2:0. 52. perc: A nagy erővel tá­madó hazaiak Bese révén szé­pítettek. 2:1. 78. perc: Balogh »felülbírál­ta« a játékvezető egyik dönté­sét. A bíró kiállította. Izgalmakban bővelkedő mér­kőzést hozott a Kinizsi-ranga­dó. Az atádiak első félidőbeli két gólja megnyugtatta a csa­patot. Szünet után mégis ve- rejtékessé vált a győzelem, kü­lönösen amikor Balogh kiállí­tása után a Nagyatád 10 főre olvadt. Jók: Oláh, Kömpf. Bi­csáki, Ilics. illetve Villányi, Váczi, Bese, Kajári. Véménd —K. Vasas 4:0 (1:0) Véménd, 800 néző. Vezette: Saráth. Véménd: Doszpoth — Müller, Rótt, Kajtár, Fiochsz, Dárdai, Szabó. Györkő, Forrai, Rózsahe­gyi, Barta. Edző: Szőke József, Kaposvár: Rácz — Kupás, Pata­ki, Küher, Mali, Poór, Fülöp, Bíró, Túli, Herbei, Laczkovics. Edző: Csanda István. 45. perc: Fiochsz szögletét Rózsahegyi senkitől sem za­varva fejelte a léc alá. 1:0. 62. perc: Szabó lefutotta a védőket, és biztosan lőtt a há­lóba. 2:0. 78. perc: Dárdai beadását Fiochsz a bal alsó sarokba lőtte. 3:0. 90. perc: Megismétlődött a második gól története. Szabó ismét becsapta az egész Vasas­védelmet, és beállította a vég­eredményt. 4:0. Az első félidőben a kapos­vári csapat még úgy-ahogy fel tudta tartóztatni a hazaiak ro­hamait. Szünet után hamar el­fáradt a Vasas, s a Véménd akár nagyobb arányban is győzhetett volna. Jók: Fiochsz, a mezőny legjobbja, Dárdai, Szabó, Györkő, Rózsahegyi, a Vasasban nem volt átlagon fe­lüli teljesítmény. További eredmények az NB 111 Délnyugati csoportjában: Pécsi BTC—PEAC 4:0, Nagy- mányok—Bátaszék 1:1, Mező­falva—Porcelángyár 0:0, Stein­metz SE—Szigetvári, VSZSE 2:1, Mohács—Szekszárd 1:0. A csoport állása: 1. Véménd 2. Siófok 3. Szigetvár 4. Bátaszék 5. Nagymányol 6. P. Porcelán 7. PBTC 8. K. Vasas 9. Mohács 10. Mezőfalva 11. Barcs 12. Nagyatád. 13. Steinmetz 14. Szekszárd 15. Paks 16. PEAC 19 14 3 2 41 ;13 31 19 14 2 3 43:20 30 19 11 4 4 37:18 26 19 B 4 6 29:24 22 19 7 8 4 24:19 22 19 8 6 5 30:31 22 19 8 4 7 34:25 20 19 7 5 7 32:29 19 19 7 4 8 22:25 18 19 5 7 7 17:21 17 19 6 5 8 21:26 17 19 6 4 9 23 :?8 15 19 7 2 10 20:27 15 19 4 2 13 11:34 10 19 2 5 12 19:38 9 L9 a 3 13 lóié# 9