Dunántúli Napló, 1961. február (18. évfolyam, 27-50. szám)

1961-02-21 / 44. szám

6 N APLÖ 1961. FEBRUÁR 81. Rol miveíesflOnt &&ábak®*z&U'Hk£ ? Sporthírek Totóeredmények: l, x, 2-, 1-, 2: fc *, X, X, X, X, 2. * Az egyetemi tornacsarnokban szombaton délután lejátszott röp­labda-mérkőzéseit eredményei, női csapatok: PEAC H.—Janus I. 33-33 Komlói Bányász—PEAC n. 33:32, PEAC I.—Gépipari 43:19. Férfi csa­patok: PEAC I.—Mohács 37:35, Nagy Lajos Gimnázium—Villány 52:42, Sopiana—Villány 29:29, PE­AC II.—Bányaipari I. 38:36, Pécsi Dózsa—Pénzügyőrök 37:33. » Az Egyesült Arab Köztársaság­ban vendágszereplö magyar labda­rúgók vasárnap délután játszották második mérkőzésüket Budapest— Kairó városok közötti találkozó keretében. Grosics — Mátrát, Si­pos, sárosi — Sólymost, Kotász — Sándor. Göröcs. Alberti Tichy, Bödör összeállításban szereplő csapatunk 3:fí-ás félidő után 5:2 arányban győzött. * Csapataink edzőniérkózéseinek eredményei: Komlói Bányász— PEAC 5-0 2:0), Pécsi BTC—Siklósi KSK 5:1 (2:0) PVSK—ZMSE 1:0 (1:0). Pécsi Bányász—Pécsszabol- csi Bányász n, 8:0, Pécsi Vasas- Pécsi Szikra 6:1 (4:1). £ NB l-es csapataink barátságos mérkőzéseinek eredményei• Prá­gai Spartak Szokolovo— Ferencvá­ros 1:0 (1:0), MTK—Bratislavai Slovan 3:1 (1:0), Dorog—Szombat­hely 2:2 (2:1). Salgótarján—Ganz- MAVAG 3:2 (3-.0), Győri ETO—Bp. Vasas 4:3 (2:0), Újpesti Dózsa— Szállítók 7:0 (3:0), Borsodi Bá­nyász—Diósgyőri VTK 2:1 (2:0), BVSC—DVSC 2-0 (0:0), Szegedi EAC—Szegedi VSE 4:1 (3:0). S= Vasárnap a PVSK tornatermé­ben tartották meg az országos fér­fi n. osztályú és női ifjúsági tőr- vívó-versenyt. Eredmények: férfi n. osztályú tőrvívás: i. Várnagy Csaba PVSK 6 gy„ 2. Kovács An­tal PEAC 6, 3. Weither Károly Szombathelyi Haladás 6 győze­lem. Női ifjúsági tőrvívás: 1. Mercz Emma PVSK 4, 2. Száva Ibolya PEAC 3 3. Zsámboki PE­AC 2 győzelem. Komlón rendezték meg a hét végén Baranya megye 1961. évi szabadfogású ifjúsági birkózó-baj- noltságát. Eredmények: lepkesúly: l. Kiss Pécsi Kinizsi, légsúly• 1- Bajkó PVSK. pehelysúly: 1. V'égh Pécsi Kinizsi, könnyüsúly: 1. Mól- nár Pécsi Dózsa, kisváltósúly: 1. Várhelyi PVSK, nag yv áltó súly: 1. Iván Pécsi Kinizsi, kisközépsúly: l. Csepregi Pécsi Kinizsi, nagy­középsúly: 1. Oláh Pécsi Bányász, kisnehézsúly: 1. Nagy Pécsi Bá­nyász, nehézsúly• 1. Odor PVSK. » Befejeződtek a városi középis­kolás kosárlabda-bajnokság küz­delmet Eredmények: Nagy Lajos Gimnázium—Gépipari Technikum 70:46. Nagy Lajos Gimnázium— Építőipari Technikum 118:40, Épí­tőipari Technikum—Széchenyi Gimnázium 53:50, Gépipari Techn. —Széchenyi Gimnázium 96:48. A női ősapátoknál a Leőwey Klára Gimnázium, a férfiaknál a Nagy Lajos Gimnázium nyerte a baj­nokságot. * A hét végén a PEAC fedeitpá- lyás atlétikai versenyt rendezeti az egyetemi tornacsarnokban. Eredmények: nők magasugrás: 1. Tóth 130, helyből távolugrás, 1­Tóth 220 cm, medicinlabda-dóbás:, 1. Tóth 17 m, férfiak, rgagasugrás: 1. Kódost 165, medicinlabda-dobás: 1. Daridics 14.40 m. helyből hár­masugrás: 1. Petz 775, helyből távol: 1. Hódost 255 cm. Mozgalmas Jelenet a Berlini Dynamo kapuja előtt. Támad a lila­fehérek csatársora» de ezúttal a német kapus a győztes. (Pécsi Dó­zsa—Berlini Dynamo 5:3 (1:2) Vasárnap délelőtt a tavaszias időjárás sok nézőt vonzott ki a Tüzér utcai pályára. Amikor a Dózsa—Berlini Dynamo mérkőzés elkezdődött, csaknem 8000 ember gyűrűje vette körül a salakos pá­lyát. Már az első mérkőzésen is a Dózsa II.—Dynamó II. találkozón sok gólt és jónéhány ötletes ügyes támadást láthatott a kiváncsi szur­kolók tábora. A lilafehérek tarta­lékai 7 remekbeszabott gólt lőttek az ellenfél hálójába, amire a négy kisegítő pécsi fiúval játszó berli­niek csapata csak két góllal vála­szolt. A ,,nagy csapatok” találkozója érdekes, jó küzdelmet hozott, mely a Pécsi Dózsa részéről a II. félidőben mutatkozott meg külö­nösképpen. A közönség nagy él­vezettel nézte végig és helyenként tapssal jutalmazta a pécsi játéko­sok igyekezetét. A mérkőzés ele­jén a vendégek hatalmas iramot diktáltak és több esetben komo­lyan veszélyeztették a lilafehérek kapuját. Ebben az időszakban gyorsak, mozgékonyak voltak és a hosszan előrevágott labdákkal veszélyeztettek. A lilafehérek lát­hatólag az iram csökkentésére tö­rekedtek és lassan szövögették tá­madásaikat. amelyeket az ellenfél védelme a tizenhatosnál könnyen rombolni tudott. Ekkor is jó pár­szor csali a szerencse mentette meg a német kaput a góltól. Az, I. félidőben a csatársorban Gara­mi jeleskedett egynéhány szép labdájával. Sajnos, egyszer biztos gólhelyzetben kapusba lőtte a lab­dát, de utána gyönyörű bal alsó- sarkos fejesgólja minden dicsére­tet megérdemel. A félidő vége felé már ellaposodott a játék. A II. félidőben Horváth helyett Kovács állt be a balszélre. Az ő játéka szemmelláthatólag frissebb, ötletesebb volt, mint az I. fél­időben Horváthé és ez színt vitt a többi csatár játékába is. Beadásai kitűnőek voltak, a belső csatárok azt csinálhatták vele, amit akar­tak. Már a 49. percben beívelt labdáját Garami majdnem a há­lóba juttatta, de a német kapus a ravasz labdát a bal alsó sarok­ból kikotorta. Pécsi, aki ezen a mérkőzésen többször kísérletezett kapuralövéssel, az 55. percben egy kis Rádi „statisztálással” a hálóba lőtt. Ez mintlia felrázta volna a Dózsa-játékosokat. Kétszeri Hala­si-Kovács adogatás után a bal­szélső ravaszul kapura küldött labdáját csak a kapufa éle men­tette meg, majd egy nagy gólja kötött ki a vendégek kapujában, amit a játékvezető les címén nem adott meg. A közönség tapsa mindkét akció után még percekig zúgott. Ekkor' Falud! szerezte még a vezetést. Serédi nagyerejű sza­badrúgása . a lábáról vágódott a hálóba. A 70. percben ismét égy szép akcióval'született gólnak ör­vendhettünk. Rádi, áld. esen. a mérkőzésen nem tudta azt nyúj­tani amit vártunk tőle, Kovácsot szöktette a balszélső, könnyedén elfutott és a tiszta helyzetben lé­vő Garamihoz játszott, ő pedig nem hibázott. A PVSK női csapata győzött, a férfi csapata vereségei szenvedett a kosárlabda KB i. első fordulpan A vendégeknek úgylátszik nem tetszett a kétgólos vezetés, mert sorozatosan durváskodni kezdtek, melyet Bácsván játékvezető nem torolt meg kellőképpen. Érdekes volt Garami ötödik gólja. A bal­oldalon pontosan a tizenhatos ol­dalvonalán vitte a labdát, amikor hirtelen lövésre szánta el magát és a jól megcsavart labda az alapvonaltól alig pár méterről ki­indulva, a kapus mellett a bal alsó sarokba Vágódott. Az ötödik gólra a vendégek is góllal vála­szolta le, amely szabálytalanság miatt kissé vitatható volt. A látottakat összegezve megálla­píthatjuk, hogy a bajnokság meg­indulása előtti főpróba elég jól si­került. A német csapat az első félidőben egyenrangú ellenfele volt a lilafehéreknek, de a máso­dik. félidőben, valószínű a fáradt­ság miatt, „leengedeti?’. tengői két biztos gólnak látszó helyzetben mentett önfeláldozóan. Csupák bátran, hasznosan avatko­zott a küzdelmekbe, sok jó táma­dást indított. Kocsis Ernő az I. félidőben egyszer-kétszer hibázott, de általában magabiztosan és jól játszott. Rendes biztos tagja volt a hátvédhármasnak. Halasi a H. félidőben szépen feljött és még kapuralövésre is jutott erejéből. Serédi is sokkal többet nyújtott, mint legutóbb. Faludi játéka nem elégített M, Péesi viszont sokat akart, lelkesen küzdött, de lövé­seit nem .ldsérte szerencse. Már sokkal jobban bírja az iramot, mint kezdetben, de még sokat kell javulnia, hogy végleges tagja lehessen a csapatnak. Garami úgy­szólván minden akcióban benne volt, ügyesen és eredményesen játszott, nádi most is hatalmas munkabírásával tűnt ki, de ezút­tal formája alatt játszott, Horváth Lacikának semmi sem sikerült, pedig igyekezett. A n. félidőben beállt Kovács . ezúttal jól játszott, labdái • mindig gólveszélyt terem­tettek és ő is veszélyes volt a kapura. A játékvezetőről szólva meg kell említeni, hogy a második félidő­ben nem tartotta kézben a mér­kőzést • megengedte a szabályta­lanságokat mindkét részről, azon kívül több téves ítélete volt. A Pécsi Rádió 1961. II. 21-ij keddi műsora a 223,8 m középhullámon 17,00: Szerb-horvát nyelvű műsor. Kóló. Munkás hétköznapok krónikája Hírek, tudósítások. Népi kórus. Nagykozári jegyzet.;. Szerb népdalok, támburuzene, Néhány perc mezőgazdaság. Gájdás-kóló. 17,30: Német nyelvű műsor. Dostal: Servus, Wien! Egyveleg. H. Heine: An meine Mutter. Hírek. Eüenberg: Malom a Fekete Erdő­ben. Szociális juttatások a tsz tagjai­nak. Ütközben. Karcolat, Operarészletek. 3. Mozart: Szok­tatás a szerájból. Nyitány és ária. 2. Weber: A bűvös vadász — részletek. 18,00: Takács Margit és Tomanek Nándor könnyű dalokat énekel, közreműködik az ötös Gong-vo- kál. 1. Huszka: Bob herceg — Királynő sanzonja (Takács). 2. Horváth Jenő: Tavaszi keringő. (Tomanek). 3. Polgár: Egy kis kocsma áll a Szajna-parton. (Ta­kács—Tomanek). 4. Gyöngy Pál: Kislány, úgy szeretem (Toma­nek). 5. Vécsey: Auf Wiederse­hen. (Vokál). 6. Csorba: Film­kockák. (Takács). 7. Vécsey: Me­xikói bicskabár. (Vokál). 18,25: Átöröklés és nevelés. Dr. Szántó Károly főiskolai docens előadása. (TlT-sorozat.) 18,40: Szív küldi szívnek szívesen. A,00: Egy figyelemre méltó kezde­ményezésről. Jegyzet. 19*05: Munka után. — Zenés össze­állítás. (Ebben a műsorunkban ez alkalommal Villányba látoga­tunk él.) 19,55: Hírek. 20,00: Műsorzárás. SZÍNHÁZ: Nemzeti Színház: Stuart Mária (előadás este 7 'órakor) Kamaraszínház: Ványa bácsi (Já­szai Mari-bérlet, délután 4 óra­kor). mozi: Park (szélesvásznú): Próbaút (fél 5, fél 7, fél 9 órakor). Kossuth: Rangon alul (fél 5, fél 7, fél 9). Petőfi: Hívatlan látogatók (fél 5; fél 7, fél 9 óra). Kossuth Híradó Mozi: Magyar híradó — Tavasz a Tátrában. — 61/2. sz, világhíradó. — Barlang- rajzoktól az ABC-ig. — Hó örö­mei. — (Előadások 11 órától. 3 óráig folytatólagosan). Fekete Gyémánt (Gyárváros): Találkozás az ördöggel (5 és 7 óra). Építők Kultúrotthona: A sztyep­pék csendjében (5 és 7 óra). Jószerencsét (Pécsszabolcs): Az utolsó és az első nap (5 és 7 óra). Rákóczi (Mecsekalja): Találkozás az ördöggel (7 órakor). Május 1 Vasas II.): Az Eiffel torony árnyékában (7 órakor). Kossuth (Mohács): Az áruló bankjegy (6 és 8 óra). Zrínyi (Szigetvár): Isten után az első (8 óra). Táncsics (Siklósi): Háború és bé­ke I. (8 órakor). * Izlandi utiélmények c. vetített- képes előadást tart dr. Vörös Már­ton, f. hó 23-án, csütörtökön a Jó­zsef Attila Művelődési Otthonban. Remény u. 45. 3090 TÁNCISKOLA február 28-án, kedden 7 órakor kezdődik a KiSZ és Szakszerveze­tek Művelődési Házában. Kossuth Lajos út 13., tanít: Balogh. 3054 MODERN TÁNCTANFOLYAM kezdődik ma 7 órakor a KPVDSZ Műv. Házban, József u. 15. Tanít: Hermann. 3115 Ismét sok meglepetés az Esti Pécsi Napló teremkézilabda-kupa utolsóelőtti fordulójában PVSK—Komárom 85:66 (46:28) női mérkőzés. Vezette: Ciífra— Vincze. PVSK: Szabó I., Kósáné —- Láng I. — Aratóné, Erdosiné. Cseb­re: Presszer, Bannáné, Tímár felr állítáSiban játszott. Első percek után mindjobban belelendülő vasutas lányok jelentős előnyt szereztek, amit a II. félidőben egy ponttal növeltek. Kos árdobók: Láng, Aratóné 21—21, Szabó I. 18, Kósané 11, illetve Földes 27, Hor­váth 12, Turányiné 11. Jók: Lán^, Aratóné, Kósáné, Szabó, illetve: Lipót, Földes. MAFC—PVSK 92:66 (43:33). Ve­zette: Vincze—Ciffra. MAFC: BoJ- háty Vajdonics — Tűboly — Ga- bányi Pollik. PVSK: Banna, Pán- czél — Gombos II. — Móró, Erdő- sí, csere: Szamosi, Gombos I., Molnár, Bátor, Kovács, Légrádi. Az első félidőben igén érdekess volt a mérkőzés, míg a H. félidő­ben az elfáradt vasutasfiúk nem tudták megakadályozni a Gabányi vezényletével jól játszó vendégek győzelmét. Kosáréobók: Gabányi 43, Boháty Í4. Pollick 11, illetve Banna 24, Gombos II. 13, Érd ősi 9,', Jók: Gabányi, Boháty, Vajdonics, illetve Banna és Légrádi. A forduló legnagyobb meglepe­tését a Pécsi Dózsa férfi csapatá­nak és a Vörös Meteor női együt­tesének veresége szolgáltatta. A lelkesen küzdő pécsszabolcsi fiúk és a Ped. Főiskola női csapata mindkét pontot megszerezte a két nagynevű együttestől. A forduló eredményei: Férfi I. osztályú mérkőzések: Komlói Bányász—Urán SC 11:8 (5:5) góldobók: Appelshoffer 4, Nádor 3, Weininger- 2, Pálfi, Schwartz, illtevte Szabó B. 4, Linie 2, Szabó Gy. és Boskovits. Pécsszabolcsi Bányász—Dózsa 12:10 (7:4). Góldo­bók: Mosbacher 6, Balogh, Kitti, Mészáros 2—2, illetve /Hartung 4, Somogyi,. Hang 3—3. . Bányász— PEAC 15:7 (6:4). Góldobók: Dombi dr. 6, Baranyai 3, Wéber, Sudár 2—2, Stefano vits, Wagner, illetve Bárdos 5. Rákóczi, Sajgál. Gépipári —Ped. Főiskola 17:12 (7:5). Góldo­bók: Balázs A. 5, Tóth 5, Zákány! 4, Balázs L. 3, illetve Bozóki' 5, Metzer 2, Ferenczi 2, Péter 3. Női I. osztályú mérkőzések: Leőwey—Komlói Bányász 9:8 (5:2). Góldobók:- Orsóval 6, Plávits 2, Kutnyák:,. illetve Öasparik 7, Po­zsonyi. Ped Főiskola—Vörös -Me­teor 10:9 (4:5). Góldobók: Kaposi 5, Sóos, Somfai 2, Reiner, illetve Somogyi 3,' -Völgyesi, Búzás 2—2, Fehér,- Musbergerné. Bányász— PEAC 9:l (5:0). Góldobók: Szmol- káné .4, Bor, Becker 2—2, Kaffka, illetve Lippói. Pécsszabolcsi Bá­nyász—Építők 6:3 (1:2). Góldobók: Trapp 5. Hetényi, illetve Kőhalmi, Halasi, Hári. Férfi I. B. osztályú mérkőzések: Urán SC H.—Komlói Bányász 17:10, Porcelán—Komlói gimnázium 9:8, Szekszárd—Bányász I. 8:6, Dó­zsa II.—Mohácsi TE találkozó el­maradt. Férfi n. A. osztályú mérkőzé­sek: Nagy Lajos' Gimn.—Vörös Meteor 12:11, Sellye—Kesztyűgyár 15:9, 506 ITSK—Építőipari 14:10. Dózsa ifi—Bányaipari 25:11. Férfi n. B. osztályú mérkőzések: Mohácsi gimnázium—500-as ITSK 10:9, 501 ITSK—Komlói Bányász ifi 15:4, Elektromos— Szigetvári ZMSE 17:12, Siklóé—Mecseknadasd 15:8. Férfi n. C. osztályú mérkőzések: Szentlőrinci Technikum—508-as IT­SK 14:7, Széchenyi gimnázium— Leőwey 17:12, Pécsszabolcsi Bá­nyász II.—Kémes 16:7, Komlói gimnázium n.—Marok 9:9. Női n. osztályú mérkőzések: Ki­nizsi-Mohácsi gimnázium 7:3, Szentlőrinci MEDOSZ—501-es ITSK Komló 6:0, Marok—Komlói gimná­zium 14:3. Jól szerepeltek ifjúsági öklözőink Nagykanizsán A PVSK kosaraslányok szép játék­kal kétvál'r* fektették Komárom csapatát. (PVSK—Komárom man 85:66 A Siklósi Kesztyűgyár SZTK-ügyekben jártas SZTK-ÜGYINTÉZÖT felvesz. Fizetés megállapo­dás szerint. Jelentkezés Siklóson a Kesztyűgyárban. Útiköltséget nem térítünk. 3109 szombaton és vasárnap kétnapos •verseny keretében bonyolították le Nagykanizsán a területi ifjúsági egyéni ökölvívó bajnokságot. A versenyeken három megye Bara­nya, Somogy és Zala legjobb ifjú­sági öklözöl vettek részt. A pécsi versenyzők az erős mezőnyben is jól megálltak helyüket és több jó helyezést értek el. Voltak azonban olyan öklözök, akikre a bajnok­ságban számítottunk, de a hozzá­juk fűzött reményt nem váltották ’ be. Fo-dór és Péti, a PVSK ver­senyzői például már az elődöntők­ből kiestek. A nagykanizsai ifjú­sági bajnokság azt mutatta, hogy Pécs város ökölvívó sportjának utánpótlása jó irányban halad. A pécsi versenyzők közül nagy- váltósúlyban Palotai, PVSK, fél­nehézsúlyban Hegedűs Pécsi Dó­zsa és nehézsúlyban Kosa PVSK nyert bajnokságot. Második helyen végzett pehelysúlyban a PVSK versenyzője Arató, míg a harmadik helyet szerezte meg magának pa­pírsúlyban Katóira a Pécsi Dózsa ökölvívója; Pénzintézeti Közoont—Pécsi Kinizsi 9.5:2,5 Vasárnap a sörgyár művelődési otthonában játszották le a sakk OB esedekes fordulóját, amelyen a pécsi Kinizsi sakkcsapata a pénzintézeti Központ csapatával mérte össze /íz erejét. A pécsi sakkozóit bizakodó hangulatban ültek le a táblákhoz. Az erősebb budapesti csapat' azonban sorra aratta 9 győzelmekét. A Pécsi Ki­nizsi csapatából egyedül Ivánffy Kálmán győzött igen finom já­tékkal, gyaloghátránpos bástya­végjátékban, Vándor, Prugberger és Mészáros pedig döntetlent ért el. A vereség nagyobb arányú, mint amilyenre a Pécsi Kinizsi vezetői és játékosai számítottak, de még mindig nem jelenti azt. hogy a csapatot az OB-ból való kiesés veszélye fenyegetné, külö­nösen, i ha — mint kilátásban van — rendeződnek végre a csapat problémái, s megszűnik az utóbbi időben állandósult tartalékos jel­lege 3C; Hármas holtverseny után Várnagy Csaba (PVSK), Weither Károly (Szombathelyi Haladás) és Kovács Antal (PEAC) asszói döntötték el az elsőség helyét a PVSK vívóver senyén, várnagy Csaba és Weither Károly asszójából a PVSK versenyzője került ki győztesen és így a balkézzel vívó Várnagy Csaba nyerte meg a versenyt a szombat­helyi fiú előtt. Képünkön: a döntő ásszá és a győztes látható, Isinét értékes győzelmet szereztek a Pécsi Dózsa vízilabdázói Vasárnap folytatódtak a» vízilabda teli kupa küzdelmei melynek so­rán, a Pécsi Dózsa együttese az Esztergomi Vasassal találkozott a margitszigeti fedettuszodában. Pécsi Dózsa—Esztergomi Vasas 7:6 (0:1 4:2, 1:2, 2:1). Vezette: Csil­lag. Pécsi Dózsa: Brunner — Pozsár- kó, Csillag J., Tóth, Fekete, Gyön­gyösi, Korhecz. Csere: Ozorai, Vass, Schumann, Mateo vita. Edző: Kővári Ferenc. Az első negyedet mindkét csa­pat puhatolózással kezdte, miköz­ben Esztergomnak egy négyméte­resből sikerült megszereznie a ve­zetést. A második negyedtől meg­kezdődött a hajrá, melyet a pécsi csapát gyorsaságával és helyzet­felismerésével jól használt lei. Az eredmény szépítését az esztergo­miak csak a közben megítélt bün­tetőkkel tudták elérni. A harma­dik negyedben mindkét csapat ki­használta a cserelehetőséget és ek­kor Esztergom szépített az ered­ményen. Az utolsó negyedben a Dózsa jól időzített végső hajrá­val megszerezte a győzelmet, amely ha a játékvezető tárgyila­gos, sokkal jobb gólarányt ered­ményezett volna. A csapat ezúttal is .jól felkészült. A fiatal együttes játéka tervszerű támadásokkal volt teleszőve. Mind- I két csapatból egyénileg csak a ! góldobókat lehet kiemelni eremmé*; Érettségizett, gyakorlattal rendelkező GYORS- és GÉPÍRŐNÖT felvesz a Pécsi Bőrgyár 3101 DUNÁNTÚLI NAPLÓ A Magyar Szocialista Munkáspárt Baranya megyei Bizottsága és a megyei tanács lapja. Felelős szerkesztő: Vasvári Ferene Kiadja a Dunántúli Napló Lapkiadóvállalat Felelős kiadó: Braun Károly Szerkesztőség és kiadóhivatal: Pécs, József Attila u. 10. Telefon: 15,32. 15-33. __ P ÉCSI SZIKBA NYOMDA JPécs. Munkácsy Mihály u. 10- az- Terjeszti a Magyar Posta. Előfizethető a helyi postahivatalok­nál és kézbesítőknél. Előfizetési díj 1 hónapra 11— F*. Ezt láttuk a Dózsa—Berlini Dynamo találkozón Ügyes kombinációk, nagy lelkesedés a il. félidőben nyességüfcért; Bár négy nehéz mérkőzés még vissza van, remél­hetőleg további mérkőzéseiken is a tőlük telhető legjobb teljesít­ményt nyújtják. Góldobók: Tóth 4, Fekete 2, Csillag J., illetve Gaizü 3, Csizmadia 2 és Holló I.