Petőfi Népe, 1991. október (46. évfolyam, 230-255. szám)

1991-10-07 / 235. szám

10. oldal, 1991. október SPORT LABDARUGÓ NB II. NYUGATI CSOPORT Kiállítás, sárga lapok, középpályás a kapuban BAJAI FC—CSEPEL 0—2 (0—1) Baja, 2200 néző. Vezette: Kiss B. (Hanyecz, Juhos). Bajai FC: Szabó L. — Szűcs, B. Sza­bó, Gombás (Faddi a szünetben), Mor­vái — Tóth R.. Kovács B., Evanics, Horváth Á., Kovács I., Rumán (Bognár a szünetben). Edző: Kincses Viktor. Csepel: dr. Szieben — Gyimesi (Ja­kab a 80. percben), Ács, Szabó, De­utsch, Árki, Guscsin, Herbály, Stefa- nov, Horváth, Hamar. Edző: Tajti Jó­zsef. Sárga lap: B. Szabó a 25., Stefanov a 26., Evanics a 37., Kovács B. az 51., B. Szabó a 90. (másodszor is!) percben. Kiállítva: Szabó L. az 58. percben. 5. perc: Horváth Á. kicselezte a cse­peli védőket, és 25 méterről küldött lövését a kapus szögletre ütötte. 10. perc: Ismét Horváth Á. foglal­koztatta a csepeli védőket, már a 16- oson belül járt, amikor buktatták és a játékvezető nyilván látta is az esetet, mert továbbot intett. 14. perc: Kovács B. távoli lövése meg­lepte a csepeli kapust, szerencséjére azon­ban egy mozdulattal szögletre hárított. 37. perc: Evanics a kaputól 25 méter­re feleslegesen buktatta Stefanovot, a megítélt szabadrúgást Herbály 25 mé­terről a bal felső sarokba bombázta, 0 —1. A gólnál Szabó L. kapus fejjel a kapufának ütközött és percekig ápo­lásra szorult. 45. perc: Evanics szögletét Kovács I. a léc fölé fejelte. 50. perc: Bognár ügyes mozdulattal tette maga elé a labdát, mindjárt hely­zetbe is került, lövése azonban gyatra volt és a kapus könnyen hárított. 58. perc: A csepeli Horváth lesről indulva, a kifutó bajai kapus mellett a háló jobb sarkába gurított, 0—2. A lest reklamáló Szabó L. kapust a játékveze­tő kiállította. Ezt követően a rendezők csak nehezen tudták megfékezni az in­dulatos bajai szurkolókat. A kapuba pedig, mivel a bajai csapat már kimerí­tette a csere lehetőségeit, Morvái állt be. 60. perc: Bognár 16 méteres lövését a csepeli kapus a kapufa segítségével mentette. 67. perc: Stefanov éles lövését mor­vái a mezőnybe öklözte. 85. perc: Gusztos 12 méterről célozta meg a bajai kaput, és Morvái spárgáz­va, lábbal mentett. Már a mérkőzés előtt ideges volt a hangulat a pályán és a nézőtéren. Az indulatokat csak fokozta az indiszpo- náltan vezető Kiss B. sorozatos tévedé­se, mellyel rendszerint a bajaiakat súj­totta. A második félidőben Kincses edző cserékkel próbált frissíteni, de az újabb csepeli gól, majd Szabó kapus kiállítása után már a vendégek sem ját­szottak komolyan, és az NB Il-es mér­kőzés inkább edzőmeccshez hasonlí­tott. Kitűnt: Morvái, Kovács B., Kovács Á., illetve dr. Szieben, Guscsin, Her­bály, Stefanov. Kincses Viktor: Ilyen nagy külső nyomást nálunk jobb csapat sem bírna el. Sajnos a sok téves ítéletben tenden­ciát látok és erre nem tudom felkészíte­ni a csapatot. Tajti József: Küzdelmes mérkőzésen egy nagyon harcos ellenfelet győztünk le. Papp Zoltán A NYUGATI CSOPORT ALLASA: 1. Csepel 7 5 2 _ 11— 3 12 2. Dorog 7 4 3 — 8— 2 11 3. Paks 7 5 — 2 17— 4 10 4. BKV Előre 5. Új Barázda 7 3 3 1 11— 4 9 Tsz SE 7 4 1 2 10— 5 9 6. Dunaferr 7 4 1 2 11—10 9 7. ffl. kér. TTVE 7 4 1 2 6— 5 9 8. ESMTK 7 4 — 3 15—15 8 9. Sopron 7 2 2 3 6— 7 6 10. Sabaria-Tipo 7 2 2 3 4— 8 6 11. Nagykanizsa 7 2 1 4 '9— 9 5 12. Baja 7 2 1 4 3— 8 5 13. Szekszárd 7 2 1 4 4—10 5 14. Ajka 7 2 — 5 5—11 4 15. Oroszlány 7 — 3 4 5—13 3 16. Ganz-Danubius 7 — 1 6 5—16 I A Nyugati csoport további eredmé­nyei: Dorogi Bányász—Nagykanizsai Olajbányász 1—0 (0—0), Oroszlányi Bányász—Ganz Danubius 2—2 (0—0), ESMTK—Új Barázda Tsz SE 1—4 (0—2), III. kér. TTVE—Sopron 1—0 (1—0), Dunaferr—Ajkai Bányász 1—0 (1—0), BKV Előre—Szekszárdi Dózsa 3—0 (1—0), Paksi Atom—Sa- baria-Tipo 3—0 (1—0). LABDARUGÓ NB II. KELETI CSOPORT A szegedi „goleádor” bólintott egykori klubtársának SZEGED SC—KECSKEMÉTI SC 1—0 (1—0) Szeged, Tisza-parti stadion, 3000 né­ző.' Vezette: Ring (Balajti, Kovács N.) Szeged: Nagy Zs. — Bogdán, Misha- lachs. Kun, Sallai, Takó Kiss F., Ta­kács, Újvári Barna (Miklósa a 63. perc­ben), Takács Z. Edző: Orosházi László. KSC: Erdei — Safranyik, Márton, Fekete, Kovács T. — Farkas, Torba­vecz (Joszt a 82. percben), Szabó, Tóth F., Pauk. Tóth Cs. Edző: Losonczy László. Sárga lap: Fekete all.. Takács J. az 59., Szabó a 86. Kun a 89. percben. 11. perc: Farkas a saját térfeléről in­dulva a lesre játszó szegedi védők közül egyedül ugrott ki, és 60 méteres vágta után már a 16-oson belülről a kifutó kapusba lőtte a labdát. 27. perc: Újvári egy csellel becsap­ta Mártont, és középre lőtt labdáját Kiss F. a kapu jobb oldalába fejelte, 1—0. 47. perc: Takó éles, közeli lövését hárította Erdei kapus. 50. perc: Kiss F. fejesét Szabó a gól­vonalról rúgta ki. Nagyon közepes színvonalú mér­kőzés után csalódottan távozott a nézősereg, mert csak egy sovány győzelmet láthatott, de a jó játékkal mindkét csapat adós maradt. A haj­rában nagy mezőnyfölényben volt a kecskeméti együttes, gólt azonban a legjobb helyzetből sem tudtak elér­ni. Kitűnt: Újvári, Takács Z., illetve Er­dei, Safranyik, Farkas. Orosházi László: A győzelmet érté­kesnek tartom, de amit a csapat a pá­lyán művelt játék címén, az kritikán aluli volt. Losonczy László: Szoros küzdelem után emelt fővel távozunk, hiszen úgy érzem, egyenrangúak voltunk és ne­künk volt több helyzetünk. t Bagaméry László A miskei helyzeteket továbbra sem díjazzák HAJDÚNÁNÁS—MISKE 2—1 (2-0) Hajdúnánás, 1000 néző. Vezette: Lő­rincz (Lcttrich, Homyák). Hajdúnánás: Tóth - Nagy, Czirbik, Bibó, Rozsnyói (Kocsis), Szemán (Ki­rály), Kondora, Pénzes, Csiszár, Hor­váth, Vass. Edző: Buús György. Miske: Jeszenovics — Jagicza, Pesti (Szekeres), Paletta, Miskolczi, Goldschmidt, Szedlacsek. Bozai, Csin- csák, Csög, Palásti (Herner). Edző: Gabala Ferenc. Kiállítás: Csög, a 77. percben. Sárga lap: Jagicza, a 60. percben. 10. perc: Bal oldali partdobás után Csiszár 10 méterről, éles szögből nagy gólt lőtt a bal alsó sarokba, 1 -0. 22. perc: Csög 18 méterről, kecsegte­tő helyzetből a kapu fölé durrantott. 24. perc: Horváth 22 méteres szabad­rúgását Jeszenovics biztosan védte. 32. perc: Jobb oldali szöglet után Goldschmidt fejesét Tóth kapus bra­vúrral hárította. 38. perc: Csiszár nagy lövését Jesze­novics kitenyerelte, és a jókor érkező Kondora biztosan lőtt a kapuba, 2—0. 43. perc: Egy rövidre sikerült haza­adást Szedlacsek elcsípett, majd 6 mé­terről a kapufát találta telibe. 53. perc: Szemán gólhelyzetben hibá­zott. 55. perc: Rozsnyói futtából, 20 mé­terről a felső lécre bombázott. 76. perc: Szekeres jobb oldali be­adását Szedlacsek a kapuba fejelte, 2—1. 77. perc: Csög a térfél közepén sza­bálytalankodott, a bíró nagy meglepe­tésre kiállította a miskei játékost. A minden csapatrészében jobb Haj­dúnánás megérdemelten nyert a szét- esően játszó Miske ellen. Kitűnt: Kondora, Horváth, Csiszár, illetve a Miskéből senki. Kiss János A Keleti csoport további eredményei: Békéscsaba—Hatvan 2—0 (1—0), Ba- gi SE—Szarvasi Vasas Spartacus 4—1 (1—0), Kábái Egyetértés—Debreceni VSC 3—1 (2—0), Kazincbarcikai Ve­gyész—Eger SE 1—2 (0—2), BMTE- Törley—Salgglass 3—0 (0—0), Nyír­egyházi VSC—Szolnoki MÁV MTE 5 —0 (4—0). A KELETI CSOPORT 1. Szeged 2. Kaba 3. Nyíregyháza 4. Békéscsaba 5. Hatvan-D. 6. KSC 7. Szarvas 8. DVSC 9. H. Bocskai 10. Kazincbarc. 11. Bag 12. Eger 13. Salgglass 14. Szolnok 15. Miske 16. BMTE ALLASA — 12—2 1 15—7 2 13—6 2 17—7 1 8—5 1 7—6 2 8—9 2 14—8 2 ‘ 6—8 4 9—11 3 9—12 3 10—16 4 5—10 5 5—16 4 6—11 5 7—17 LABDARUGÓ NB III. A KTE átvette a vezetést KECSKEMÉTI TE—GYULA 3—0 (2-0) Kecskemét, városi pálya, 800 né­ző. Vezette: Bánóczki. KTE: Molnár Kuruc/, Endre, Forgó, Pataki, Boronkay (Salánki), Újfalusi, Baluta (Berki), Horváth, Fütyü, Kátai (Bálint). Edző: Ádám István. 28. perc: Újfalusi középre iveit szabadrúgását Fütyü közelről, fél- magasan a kapuba fejelte, 1—0. 30. perc: Mintha az előző akciót kopírozták volna le a hazaiak. Ezúttal az alapvonalhoz közelebb­ről, de ismét Újfalusi küldte kapu elé a labdát; amelyet Fütyü 5 mé­terről a hálóba bólintott, 2- 0. 64. perc: Újfalusi a félpályától elindulva egyedül végigcselezte magát az egész gyulai védelmen, majd 8 méterről az elfekvő kapus mellett a jobb alsó sarokba gurí­tott, 3—0. A sokkal gyorsabban, tervsze­rűbben és a kapura veszélyesebben játszó hazaiak a három gólon kí­vül több helyzetet is kihasználatla­nul hagytak. A gyulaiak rövid- passzos játékukkal csak a mezőny­ben ügyeskedtek. Talán, ha keve­sebbet veszekednek egymással a pályán, több energiájuk maradt volna a támadások befejezésére. Kitűnt: Pataki, Bálint, Újfalusi, Fütyü, illetve Szabó, Cziczeri, Stc- igerwald. Ifjúsági eredmény: KTE Gyula 1—2. FÁJSZ—KISKUNDOROZS- MA 4—1 (1—0) Fájsz, 300 néző. Vezette: Boros. Fájsz: Nagy E. — Budimácz, Ker- nya, Jagicza, Csaplovics (Török), Nagy G. (Csizovszky), Veres, Tímár, Tamási, Aranyos, Hangya. Szakta­nácsadó: Rónai Sándor. 9. perc: Tímár 22 méteres szabad­rúgása a sorfal mellett a bal alsó sarokba vágódott, 1 -0. 48. perc: Tamási szögletét Veres továbbcsúsztatta és a hosszú sarok­nál helyezkedő Aranyos a léc alá fe­jelt, 2—0. 49. perc: Szabó Zs. egy kapu előtti kavarodás után szépített, 2—1. 70. perc: Egy korszerű támadás végén Veres hat méterről a kapu jobb oldalába lőtt, 3—1. 84. perc: Aranyos két szép csel után közelről a kapus hasa alatt gu­rított a hálóba, 4—1. Kitűnt: Nagy E., Budimácz, Ker- nya. Aranyos, illetve Szabó T., Far­kas. Kiállítva: Gárdián (Kiskundorozs- ma), az 58. percben. Ifjúsági eredmény: Fájsz—Kis- kundorozsma 2—3. KISKŐRÖS—DABAS 0—1 (0—1) Kiskőrös, 800 néző. Vezette: Tóth. Kiskőrös: Szentesi Márics, Szlovák, Nagy, dr. Kovács, Kő­halmi (Lengyel), Bárány, Bischof (Beregszászi), Szűcs (Agócs), Pecz- nyik, Ócsai. Edző: Himer István. 26. perc: Egy váratlan ellentáma­dás során Szentandrási nagy gólt lőtt a jobb alsó sarokba, 0—1. A második félidőben a mindent egy lapra feltevő hazai csapatnak semmi nem sikerült. 'Kitűnt: a hazai csapatból senki, illetve Szentandrási, Halász, Nagy. Ifjúsági eredmény: Kiskőrös—Da- bas 0—2. AZ NB III. ALFÖLD-CSOPORT ÁLLÁSA 1. KTE 7 5 1 1 15- 7 11 2. Makó 7 5 1 1 12-6 11 3. Kiskőrös 7 5­2 16- 7 10 4. Dabas 7 4 2 1 12- 6 10 5. Orosháza 7 3 3 1 11- 7 9 6. Mezőtúr 7 4 1 2 5- 6 9 7. H.vásárhely 7 3 1 3 10- 7 7 8. Gyula 7 3 1 3 9-11 7 9. Sz. Dózsa 6 2 2 2 10-12 6 10. Fájsz 7 3­4 9-11 6 11. Nagyszénás 7 1 4 2 6- 8 6 12. Szigetszentm. 7 2 1 4 10-13 5 13. Kisk.dorozs. 7 1 2 4 7-12 4 14. Cégi. Honv. 7 1 2 4 4-11 4 15. Gyomaend. 6­3 3 7-12 3 16. Csongrád 7­2 5 3-10 2 További eredmények: Mezőtúr— Csongrád 1—0, Ceglédi Honvéd- Szigetszentmiklós 2—0, Makó— Orosháza 2—1, Nagyszénás—Hód­mezővásárhely 0—0. A Gyomaend- rőd—Szegedi Dózsa mérkőzést ok­tóber 23-ára halasztották. Ez történt az NB I-ben Eredmények: Kispest-Honvéd—Siófok 3—0, BVSC— Vasas 3—1, Pécsi MSC—MTK-VM O-tO, Videoton-Waltham—Ferencváros 0—0, Új­pesti TE—Tatabánya 3—0, Rába ETO— Veszprém SE 0—0, Haladás VSE —Váci Iz­zó 1—1, Zalaegerszeg­-] Diósgyőr 0—0. 1. Váci Izzó 7 3 4­13- 6 10 2. Kispest-Honvéd 7 4 2 1 12- 6 10 3. Ferencváros 7 2 5 — 8- 3 9 4. BVSC-MÁVTRANSPED 7 3 3 1 9- 7 9 5. Újpesti TE 7 2 4 1 12- 8 8 6. Siófok 7 4* — 3 12- 9 8 7. Haladás 7 3 2 2 9- 7 8 8. Pécsi MSC 7 3 2 2 4- 5 8 9. Vasas 7 3 1 3 11- 9 7 10. MTK-VM 7 2 3 2 8- 6 7 11. Rába ETO 7 2 3 2 6- 6 7 12. Veszprém 7 2 2 3 7-10 6 13. Videoton-Waltham 7­5 2 7-11 5 14. Tatabánya 7­4 3 5-12 4 Diósgyőr 7 1 2 4 5-12 4 16. Zalaegerszeg 7­2 5 3-14 2 A góllövőlista élcsoportja: 6 gólos: Orosz (Vác), Eszenyi (UTE), 5 gólos: Vincze (Kispest-Honvéd), 4 gólos: Claude (Vasas), Gregor (Siófok), Berbás (Haladás VSE), 3 gólos: Albert (FTC), Duró (Siófok), Coco Aires (Vasas), Pölöskei (MTK-VM), Negrau (Kispest- Honvéd) TOTO 1. Videoton—Ferencváros ..............0:0 x 2 . Haladás—Vác..............................1:1 x 3 . VfB Stuttgart—Frankfurt........1:2 2 4. Wattenscheid—Kaiserslautern.. 1:0 1 5. Hertha BSC—Brandenburg. ... 3:0 1 6. Ascoli—Napoli.............................1:4 2 7. Bari—Cremonese........................0:0 x 8 . Genoa—Juventus........................2:1 1 9 . Intemazionale—Fiorentina ....1:1 x 10. Parma—Sampdoria......................2:1 1 1 1. Roma—Lazio...............................1:1 x 12. Torino—Foggia............................3:1 1 1 3. Verona—Cagliari........................2:0 1 Plu szmérkőzés: 14. Atalanta—Milan.........................0:2 2 MEGYEI I. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG Izsák nyerte a helvéciai rangadót KISKUNHALASI AC—-GAMF 2—0(1—0) Kiskunhalas, 200 néző. Vezette: Magó (Bemáth, Tóth). KAC: Huszka — Szarka, Molnár, Papp Cs., Kamara, Herman, Szabó, Antal, Szarnák (Nagy Cs.), Velez, Papp L. Edző: Szabó Mihály. GAMF: Varga — Matuszka, Agócs (Bogdány), Engel, Farkas P. Kolarovszky, Farkas Cs., Bátyi (Kiss), Csurka, Szabó, Petri (Tassy). Edző: Seres József. Gólszerzők: Papp L., Velez. Kitűnt: Szabó, Velez, illetve Ma­tuszka, Engel. KEREKEGYHÁZA—KKFHÁZI HONVÉD 1—2 (0—1) Kerekegyháza, 300 néző. Vezette Berger (Sendula, Bodrogi). Kerekegyháza: Orell — Juhász J., Gál, Matuz, Réti, Nagy, Valter, Máté, Virág, Óvári, Juhász Zs. Edző: Egyed Zoltán. Kkfházi Honvéd: Csáki — Barta, Karsai, Sánta, Fekete, Piegel, Szabó, Daraki, Bosánszky, Kertész, Papp. Edző: Villányi Csaba. Gólszerzők: Sánta (2), az elsőt 11- esből, illetve Virág. Kitűnt: Kerekegyházából senki, il­letve Csáki, Karsai, Fekete, Sánta (a mezőny legjobbja). Kiállítva: Réti, a 70. percben. Ifjúsági eredmény: Kerekegyháza —Kiskunfélegyházi Honvéd 1—0. TISZAKÉCSKE—BAJAI TSZ SK 5-0(1—0) Tiszakécske, 400 néző. Vezette: Né- medi (Kara, Lédeczi). Tiszakécske: Békési — Somogyi, Gulyás, Domonics, Józsa, Pálinkás, Gazdag A., Ézsiás G., Balia L.. Bállá M.; Török. Edző: Bánhidi József Baja: Somogyi - Szabó E., Szilá­gyi (Győrfalvy) Bohos, Harsányi (Ot- tenthal). Éber, Pankovics, Agatics L, Vörös, Moóri, Agatics L. Edző: Szőcs Lázár. Gólszerzők: Balia M. (2), Török, Domonics, Józsa. Kitűnt: Ezsiás (a mezőny legjobbja), Józsa, Balia L., Török, illetve Szabó E., Harsányi. Korrekt játékvezetés mellett a gól­helyzeteit kihasználó Tiszakécske ilyen arányban is megérdemelten nyert. Ifjúsági eredmény: Tiszakécske— Bajai Tsz SK 2—1. KALOCSA—AKASZTÓ 2—3 (1-1) Kalocsa, 400 néző. Vezette: Tumó (Nagy, Serdült) Kalocsa: Gojtán — Bolvári. Csupor L., Farkas, Berta I., Vatai, Süveges (Vörös), Aradi (Sebestyén), Facskó, Márton, Csupor E. Edző: Tamás Fe­renc. Akasztó: Szirják — Tóth L., Dus- noki, Filus (Tóth J.), Juhász, Kőhal­mi, Horváth, Deák, Vadászi, Somo­gyi, Szabó. Edző: Biácsi Sándor. Gólszerzők: Facskó, Vatai, illetve Deák (2), Vadászi. Kitűnt: Berta I., Vatai, illetve Szir­ják, Dusnoki, Deák, Vadászi, Somo­gyi­Ifjúsági eredmény: Kalocsa— Akasztó 3—2. HELVÉCIA—IZSÁK 0—2 (0—1) Helvécia, 200 néző. Vezette: Ignácz (Miklósa, Nyerges). Helvécia: Kovács — Thám, Máté, Nagy, Hulmann, Juhász, Golovics, Oláh I., Mata, Marsa (Bogdán), Csor­ba. Edző: Szőczey Lajos. Izsák: Gáspár — Benkó, Jakus, Er- dősi. Oláh, Bankos (Mihály), Barna, Buglyó (Sebestyén), Illés, Domokos, Lázár. Edző: Száz Sándor. Gólszerzők: Buglyó, Barna. Kitűnt: Kovács, Golovics, Csorba, illetve Jakus, Oláh, Barna, Buglyó. Ifjúsági eredmény: Helvécia—Izsák 2—2. LAJOSMIZSE—BÁCSALMÁS 1-1 (1-1) Lajosmizse, 250 néző. Vezette: Far­kas (Fejes, Csontos) Lajosmizse: Csontos — Mátéfi A., Csima, Juhász, Szalai, Mátéfi L., Ár­va, Meszlényi, Németh (Szabó M.), Tóth, Pázsint. Edző: Törő Sándor. Bácsalmás: Kerpics — Borcsik, Pencz, Horváth, Nuszpl, Prikidáno- vics, Mohácsi, Till, Révész Zs., Ré­vész G., Kővári. Edző: Horváth Fe­renc. Gólszerzők: Csima (11-esből), illet­ve Révész G. Kitűnt: Lajosmizséből senki, illetve Pirkidánovics, Pencz, Révész Zs., Ré­vész G. Ifjúsági eredmény: Lajosmizse— Bácsalmás 6—2. HARTA-JÁNOSHALMA 0—2 (0-1) Harta, 300 néző. Vezette: Kecskés (Ártim, Király) Harta: Szabó L. — Grabicza, Sza­bó F., Juhász (Halász), Hegedűs, Doszpod, Bleszák Cs. (Herczeg), Ta­kács, Csehi, Sümegi, Kovács. Edző: Francia László. Jánoshalma: Bozsics — Miskolczi, Agócs, Kancsár, (Szauter), Mizsér, Szabó, Szénási, Krascsenics (Tóth), Ádám, Zámbó, Fenyvesi. Edző: Sza­bó Gábor. Gólszerzők: Zámbó, Szénási. Kitűnt: a Hartából senki, illetve Szénási, Zámbó, Szabó G. Ifjúsági eredmény: Harta—János­halma 9—1. MÉLYKÚT—SOLTVADKERT 2-1 (1-1) Mélykút, 500 néző. Vezette: Hor­váth (Hegedűs, Osztopáni) Mélykút: Kiss — Facskó, Ézsi, Pongó, Vojnits, Csákány (Illés), Krá- nicz, Szabó, Vaits, Papp, Juhász. Edző: Ónodi Tamás. Soltvadkert: Dobszai — Tóth, Csesznegi, Kovács, Udvarhelyi, Win- decker, Juhász L., Marton, Marosi (Borboly), Sörös G., Szabó A. Edző: Sörös Lajos. < Morm'ü'jszt c nt>n Gólszerzők: Juhász Z„ Ézsi. illetve Juhász L. * 4 Kitűnt: Pongó, Vojnits, Kránicz, Szabó. Juhász, illetve Csesznegi, Dobszai, Juhász L, Marosi. IQúsági eredmény: Mélykút—Solt­vadkert 0—0. A MEGYEI I. OSZTÁLYÚ BAJNOKSÁG ÁLLÁSA 1. Tiszakécske 7 7 32 4 14 2. Izsák 6 5 1 18- 3 10 3. Lajosmizse 7 4 2 1 11- 6 10 4. Mélykút 7 4 2 1 15-12 10 5. Helvécia 7 4 I 2 15 9 9 6. Jánoshalma 7 3 2 2 11-14 8 7. Soltvadkert 7 3 1 3 15 14 7 8. Akasztó 7 2 2 3 14-16 6 9. Kalocsa 7 2 2 3 11-13 6 10. Bácsalmás 7 2 2 3 9-19 6 11. Kerekegyh. 7 2 1 4 13-10 5 12. Kkfházi H. 7 2 1 4 8-13 5 13. Kiskunhalas 7 2 I 3 11-20 5 14. Harta 7 1 2 4 7 11 4 15 Bajai Tsz 7 2 5 6-16 4 16. GAMF 6 I 5 2 18 1 MEGYEI I. OSZTÁLYÚ IFJÚSÁGI BAJNOKSÁG 1. Tiszakécske 6 5 1 _ 21- 6 11 2. Kalocsa 7 4 2 1 20-10 10 3. Harta 6 4 1 1 20- 8 9 4. Lajosmizse 6 4 1 1 18-11 9 5. Kkfházi H. 7 4 3 19- 7 8 6. Helvécia 5 3 2­18- 8 8 7. Kiskunhalas 6 4 lt||'P 2 14- 8 8 8. Bácsalmás 7 3 1 3 21 18 7 9. Kerekegyh. 6 3 1 2 13-10 7 10. Izsák 6 2 1 3 17 8 5 11. Bajai Tsz 7 2 1 4 9-15 5 12. Akasztó 7 1 I 5 11-20 3 13. Soltvadkert 7 1 1 5 3-24 3 14. Mélykút 7 2 5 2 31 2 15. Jánoshalma 6­1 5 5-27 I A FORDULÓ VÁLOGATOTTJA Kovács (Helvécia)—Szabó E. (Ba­jai Tsz SK), Jakus (Izsák), Sánta (Kkfházi Honvéd), Józsa (Tiszakécs­ke), Erdősi (Izsák), Fekete Zs. (Kkfházi Honvéd), Ézsiás G. (Tisza­kécske), Balia L. (Tiszakécske), Zám­bó (Jánoshalma), Lázár (Izsák). A GÓLLÖVŐLISTA ÉLCSOPORTJA 11 gólos: Török, Balia M. (Tisza­kécske). 6 gólos: Mata (Helvécia), Barna (Izsák), Juhász L. (Soltvadkert). 5 gólos: Oláh (Helvécia), Józsa (Ti­szakécske). 4 gólos: Marosi, Csesznegi (Solt­vadkert), Máté (Kerekegyháza), Va­dászi (Akasztó), Révész G. (Bácsal­más), Szénási (Jánoshalma), Juhász (Mélykút).