Sportkiadás, 1942/1

1942-02-08

é é Stuttgart, febr,7.­A v^roai csarnokban a het végén 7Ű0Ü főnyi közönség előtt a nehézsúlyban' •' , a svéd Tandberg és a német KÖIbiin között a küzdelem hat menet után döntetlenül végződött. További eredmé­nyek: Deimling a harmadik raonetben kiütötte Biauburgert, a román Pntreacu a második méretben kiütötte a német 'Rüppét. • ** » Monté- videó , február 7. A déImaerikai labdarugó bajnokság során a döntőben Uruguay .--válogatott csapata 1:0 arányban'legyozte Argontina válogatottját, győzel­mével megszerezte a Délamarikai bajnoki cimet Argentína, Brazillá, Para­guay, Poru ós Csile előtt, ' • ;•' •'• •-- Edző labdarugó* mérkőzések: . . ' Elektromos Tj-Lampart FC 7:2 /3:3/. Kétszer 30 perces edző­mérkőzés, íf : , ; Gamma FC-Vasaa JC 8:0 /2:ű/. , , ' Gamma II,-Wekerletelopi'SS 3:1 /3;0/, • ™ •» A Magyarországi Kárpát Sgyosülot újpesti osztálya vasárnap délután husszotavu si losildővers^nyt rendezett Nagyszénás és Pixiaszent­iván között. Eredmények: , ,' '...,„ . M , ™. Ötös caapafaoraenyben: li üfagy.Optikai Müvek /Denku,Túrják. Albert, Jancoo,'Hidasi/ 36;16 p. 2. Fám Osztály 44;37 p, 3. Újpesti Osztály 46:26 p. ' - ' ' r Egyénileg i 1. Denke MOM. 6:19 p, 2.'Tudják MOM 7:11 p. 3. Albert MOM 7:23 p. 4, luska Ujjasti Osztály. 5. Jancso MOM. 6. Bencsik Fátra Osztály . * ' ' 'Idősbe csoportban: 1. Hidasi 'MOM 7:23 p. 2. Irsli Újpesti Oszt. 8:21 p. 3. Izsáki Fátra Osztály 8:49 p. »•"» VWC-SBTC 3:2 /3:l/. Baráts^os labdarugó mérkőző a. Az ered­mény Igv alakult: Jéresvári, Pintér, Vincze J&lft Kofli,11. /3:l/,Vin­cze /3:3/» Olajkár II, lába a második fólidg elején megsérült, . — • A Ifeazoti Sportcsarnokban szombaton válogató birk.ozóverseny . volt, Az utolsó nérkezések ered-jényei: Váltósúly ban /szabadfogású/ Sóvári MAC 9. perc alatt győzte le Kinizsit HLE, Közóusuiyban /görög-római/ 5o;,oriai BSzTCRT pon­tozáá^aí. győzte le BUo b hot ?>mt/. Félnehezsúlyban /szabadiogasu/ kovács BVSC másfél perc alatt győzte lo faranyit DVSC '. • ' . Papp László dr. szövotaógi kapitány kijelölte a február 2a,-i bócai nemzetközi vorae:;? két magyar rószttveyőiet,iaj a könnyűsúly ban, ' Ferenc BSzKRT, a váltóaulvban pedig Kinizsi BLE képviseli a magyar színe­1, „X *