Petőfi Népe, 1997. november (52. évfolyam, 255-279. szám)

1997-11-10 / 262. szám

10. oldal Labdarúgás 1997. november 10., hétfő __________________________________Labdarúgó Nb i._________________________________ S zerzett gól és pont nélküli forduló ECKER STADLER FC- BVSC 0-2 (0-1) Akasztó, 1000 néző. Vezette: Bede (Szabó Zs., Bajkai). Stadler FC: Kirí-Schultz L., Korol, Resko, Kertész, Kovács Zs., Jeremejev, Nagy S. (Varga az 58.), Molnár Z„ Hadár (Dem- kovics a 65. percben), Holló. Edző: Bozai Gyula. BVSC: Koszta - László, Komlósi, Bondarenko, Rósa, Szín, Csiszár, Usvath (Duró a 66.), Fűzi, Bükszegi, Kiss I. (Aubel a 78. percben). Edző: Bognár György. Sárga lap: Bondarenko a 18., Resko az 55. percben. Piros lap: Schultz a 60., Holló a 75. percben. Pozíciókereséssel telt az első negyedóra, egyik csapat sem kockáztatott, a védekezésre fek­tette a hangsúlyt. A 17. percben Jeremejev szögletét Korol kö­zelről fejelte kapura, a gólvona­lon álló Koszta lábbal tisztázott. A 22. percben Holló húzott el a jobb oldalon, beadására Molnár Z. érkezett, 7 m-es fejesét azon­ban Koszta bravúrosan védte. A 25. percben Kiss balról középre passzolt, Biikszegiről megfeledkeztek a hazai védők, így a csatár nyugodtan cselez­hette ki Kirit, s 7 m-ről az üres kapuba gurított, 0-1. Nagyobb sebességre kapcsolt a hazai gárda, Bede játékvezető figyelme viszont lankadt. Elő- ször Jeremejev esett nagyot a 16- oson belül, mindenki 11-est várt, vagy sárga lapos figyelmezte­tést. Egyik sem következett be. A második alkalommal egy ha­zaadást követően Koszta sokáig tanakodott, majd hogy elkerülje a gólt, a jobb kapufánál meg­fogta a labdát. A játékvezető ezt sem vette észre. A fordulást követően mindent egy lapra feltéve rohamozott a Stadler, a vasutasvédelem azon­ban biztosan állt a lábán. A 60. percben az egyedül ki­törő Rósát Schultz visszarán­totta, mire ajátékvezető piros la­pot adott a hazai védőnek. A 67. percben Kiss lőtt balról, 7 m-ről, éles szögből. Kirí pará­désan hárított. A BVSC ügyesen tartotta létszámfölényben a lab­dát, többször is gyors kontrákat vezettek a kék-sárgák, amelyből az egyik eredményes is volt. A 73. percben Kiss ügyesen cselezett középen a 16-os vona­lánál, majd a kifutó Kirí mel­lett a kapu közepébe lőtt, 0-2. A 75. percben Kovács Zs.-t vágták fel durván a vendégvé­dők, a bíró az egyértelmű sza­bálytalanságot nem torolta meg, viszont meghallotta Holló sport­szerűtlen korholását - s újra vil­lant a piros lap. A 83. percben Rósa beadásából Csiszár 5 m-ről a bal kapufára lőtte a labdát. Gyenge iramú, alacsony szín­vonalú mérkőzésen a BVSC megérdemelt győzelmet aratott az újra gyámoltalanul játszó Stadlerrel szemben. Kitűnt: Kirí, Molnár, illetve László, Rósa, Kiss, Komlósi. Bozai Gyula: -Egy percig sem adjuk fel, megyünk előre. Nem kérünk segítséget, csak egyenlő feltételeket. Bognár György: - Csak a há­rom pontnak örülhetünk, a játék még elég gyatra volt. VÁC-TISZAKÉCSKE 1-0 (0-0) Vác, 1500 néző. V.: Kurmai (Bukovics, Zvolenszky). Vác: Hámori - Kasza (Babos a 89.), Strasser, Lévai, Vojte- kovszki, Schwarcz, Vén, Nyikos (Boda az 57.), Horváth, And- rássy, Füle (Kádár az 57.). Edző: Strausz László. Tiszakécske FC Eurobusz: Nagy Zs. - Bälla L., Barna, Thaly, Unyatinszki, Bagi (Col­lins a 81.), Molnár, Nagy L., Vi- dakovics, Balia M., Szántó (Szarvas a 69. percben). Edző: Szurgent Lajos. Sárga lap: Nagy L. a 13., Lé­vai a 31., Molnár a 67., Barna a 85. percben. A 3. percben Vojtekovszki 22 m-es bal felső sarokra tartó lö­vése tomásztatta meg Nagy ka­pust. A 6. percben Schwarcz ke­resztbe adott, Horváth P. kapás­lövését a bal kapufára tolta a ti- szakécskei hálóőr. Aló. percben Szántó 18 m-es szabadrúgása centiméterekkel kerülte el a váci kapu jobb oldalát. A 23. percben Nyikos egyedül vezette végig a labdát a vendégcsapat térfelén, ám a rövidsarokra lőtt, így Nagy Zs. hárítani tudott. A félidő hát­ralévő részében jobbára a me­zőnyben folyt a játék, s nem fo­rogtak veszélyben a kapuk. Szünet után megjött a tisza- kécskeiek lövőkedve. Egy éles szögből leadott Vidakovics- bomba volt a legveszélyesebb. A 64. percben Vojtekovszki szabadrúgását Strasser próbálta kapura fejelni, Nagy Zs. azon­ban elütötte a labdát. A kipatta­nóból Kádár ismételhetett, ám a kapus bravúrral védett. A 67. percben Vojtekovszki 19 m-es szabadrúgását Nagy Zs. szög­letre tolta. A 77. percben Vén beadását Andrássy fejjel kapura csúsz­tatta, Nagy Zs. kapusról azon­ban középre pattant a labda, amit Horváth P. közelről, bal­lal a hálóba emelt, 1-0. A 79. percben Molnár egyen­líthetett volna, ám 5 m-es lapos lövésébe jó érzékkel belevető­dött Hámori. A tiszakécskei együttesnek megjött az „ étvágya ” a Honvéd legyőzése után. Szurgent Lajos edzőfogadkozott, hogy ezúttal a dicstelen idegenbeli mérlegükön is javítani fognak. A hazaiak edzője is támadásra buzdította tanítványait, három csatár ját­szott a Vácban. Ám hosszú időn át hiába vezették fel a hazai tá­madók a labdát, a csatárhármas elképzelés nélkül játszott. A má­sodik játékrész elején Strauss edző kettős cserével felrázta a csapatát. Végül a több mint egy órán át remekül védő Nagy Zs. hibáját Horváth P. használta ki, s szemfüles megmozdulásával eldöntötte a három pont sorsát. Kitűnt: Vojtekovszki, Hor­váth P., Kasza, illetve Nagy Zs., Vidakovics. Strausz László: - Megfeszí­tett munka eredménye ez az ér­tékes három pont. Szurgent Lajos: -Mindent megtettünk a pontszerzés érde­kében, de egy lepattanó labdából gólt kaptunk. A döntetlen igaz­ságosabb lett volna. Az NB I. állása 1. Győr 15 10 4 1 23-10 34 2. Újpest 15 9 3 3 28-15 30 3. MTK 15 9 2 4 30-14 29 4. Ferencváros 15 9 2 4 28-18 29 5. Vasas 15 9 2 4 32-25 29 6. Diósgyőr 15 7 2 6 24-15 23 7. BVSC 15 6 5 4 23-20 23 8. Vác 15 7 2 6 23-28 23 9. Debrecen 15 6 3 6 25-20 21 10. Videoton 15 5 5 5 26-20 20 11. Gázszer FC 15 4 7 4 26-19 19 12. Zalaegerszeg 15 5 2 8 24-27 17 13. Tiszakécske 15 4 4 7 22-35 16 14. Békéscsaba 15 4 3 8 10-31 15 15. Haladás 14 4 2 8 18-22 14 16. Siófok 14 4 1 9 14-20 13 17. Kispest 15 4 ­11 15-30 12 18. Ecker Stadler FC 15 1 5 9 8-30 8 További eredmények: Kispest-ZTE 2-1, Bé- késcsaba-Újpest 1-2, Debrecen-MTK 1-0, Va­sas-Gázszer FC 2-6, Videoton-Győr 0-0, Fe- rencváros-Diósgyőr 1-0. A Haladás-Siófok mérkőzést ma játsszák. Nb ii. Keleti Csoport Helyzetek sokaságát hagyta ki a Félegyháza KTK-Borsod Volán 1-1! Fórizs a vendégjátékosok gyűrű­jében szerzi meg a labdát. fotó: sz. a. KTK-BORSOD VOLÁN 1-1 (0-1) Kiskunfélegyháza, 600 néző. Ve­zette: Farkas Gy. KTK: Bánó - Márics, Karsai (Síber), Nagy, Fekete I., Truczka (Ujfalusi), Korom, Zahorecz, Csin­csák, Fekete Zs., Fórizs. Edző: loan Patrascu. Borsod Volán: Dósa - Balázs, Drótos, Szaniszló, Kepecs (Szabó), Szűcs, Nyeste F., Sinkó, Koszta, Lehoczky (Lója), Nyeste Cs. Edző: Balázs András. 42. perc: Koszta jobb oldali be­adását Sinkó a védőket megelőzve a bal alsó sarokba fejelte, 0-1. 82. perc: Csincsák a 16-oson be­lül kiharcolt egy labdát. Pontosan adott be és az érkező Fórizs 8 mé­terről a kapu jobb oldalába helye­zett, 1-1. Nagy iramú, küzdelmes össze­csapáson a vendégcsapat többnyire csak védekezett, mégis vezetéshez jutott egy szabadrúgás utáni kont­rából. A félegyháziak „hűek marad­tak" önmagukhoz és sorra kihagy­ták a helyzeteket. Az utolsó 10 percben a Borsod Volán teljesen beszorult a kapuja elé, még a fele­zővonalig is ritkán jutott el. A nagy nyomás közben sikerült az egyenlí­tés. Kitűnt: Csincsák, Márics, Fe­kete Zs., Fórizs, illetve Dósa, Nyeste J., Nyeste Cs., Koszta. loan Patrascu: - Helyzet nélkül szerzett pontot az ellenfelünk. A 2. félidő alapján győzelmet érdemel­tünk volna. Balázs András: - Játékunk ma csak egy pontot ért. Ifjúsági eredmény: 0-0. KALOCSA-PALOTÁS 2-3 (1-3) Kalocsa, 1000 néző. Vezette: Böröczi Z. Kalocsa: Gojtán - Paletta, Aradi, Kovács, Bolvári, Farkas Z. (Iván F.), Balogh, Sári, Mácsai (Farkas G.), Tóth (Kákonyi), Ko­vács. Edző: Hayerbacher Ferenc. Palotás: Jeszenszki - Kroner, Turcsányi, Szeles, Ács, Baranyi, Simó (Bencsik), Mohácsi, Jele (Sós), Szekula (Oláh), Jávor. Edző: Tóth Dénes. 6. perc: A kalocsai védőkről le­pattanó labdával Szekula kilépett a védők közül és a vetődő Gojtán mellett a jobb alsó sarokba lőtt, 0-1. 31. perc: Jávor húzott el a jobb oldalon, kétszer is megforgatta a kalocsai védelmet, majd Jele Zol­tánhoz passzolt, akinek 6 méteres lövése Bolváriró! kipattant, az is­métlés után azonban már pontos volt a lövés, 0-2. 38. perc: Jobb oldali kalocsai támadás után átkerült a labda a bal oldalra, ahol a jól érkező Kovács J. biztosan lőtt a hálóba 10 méterről, 1-2. 42. perc: Kétségbeejtő védelmi hiba után Szekula került helyzetbe, nem is hibázott, 1-3. 62. perc: Tóth szöglete után Ko­vács J.-t a 16-oson belül buktatták. A büntetőt Aradi a kapuba bom­bázta, 2-3. Lesgyanús körülmények között született az első gól, s védelmi hiba előzte meg a másodikat is. Kovács J. szépítésének nemsokáig örülhe­tett a hazai közönség, hiszen már ekkor látható volt, hogy Szekula és Jávor megoldhatatlan feladat elé állítja a kalocsai védőket. Megér­demelt vendéggyőzelem született. Kitűnt: Bolvári, Kovács J., il­letve Kroner, Jávor, Szekula. Hayerbacher Ferenc: - Saját magunkat vertük meg, az „aján­dékhelyzeteket” százszázalékosan használta ki a Palotás. Tóth Dénes: - Küzdelmes mér­kőzésen értékes győzelmet arat­tunk, mert szerencsésen kivédekez- tük az utolsó 20 percet a nem túl magas színvonalú találkozón. Ifjúsági eredmény: 2-0. HAJDÚNÁNÁS- KISKŐRÖS 1-1 (1-0) Hajdúnánás, 400 néző. Vezette: Marcsok. Hajdúnánás: Pongor - Cséki, Boros S., Tar, Papp, Csiszár, Vígh (Szabó), Tóth, Nagy, Mikita (Oborzií), Boros T. Edző: Albert Csaba. Kiskőrös: Mlinkó - Aszódi, Szabó, Kiss, Amuncsik, Herczeg (Deli), Pecznyik (Rumán), Csehi, Závoda, Csermák (Szlovák), Czig- léczky. Edző: Földesi János. 5. perc: Mikita beadása után Bo­ros T. kapásgólt lőtt, 1-0. 89. perc: Czigléczky egyenlítése nagy kapushibából született, 1-1. A találkozó elején a megfiatalí­tott nánási csapat elszántan küz­dött, többet birtokolta a labdát. Szünet után már kiegyenlítődött a küzdelem, majd feljöttek a vendé­gek. A hajrában a hazaiak jobbára csak védekeztek, a Kőrös támadott és az utolsó pillanatban egyenlített. Kitűnt: Papp, Csiszár, Nagy, Boros T., illetve Szabó, Amuncsik, Csehi, Czigléczky. Albert Ferenc: -Az első fél­időben mi, a másodikban a vendé­gek voltak jobbak. Súlyos kapus­hiba miatt elajándékoztunk két pon­tot. Földesi János: - Óriási hibaszá­zalékkal játszottunk, sok helyzetet kihagytunk. NB II., Keleti csoport 1. Demecser 2. Soroksár 3. Borsod Volán 4. Kazincbarcika 5. REAC 6. Nyírbátor 7. Palotás 8. Kiskőrös 9. Dunakeszi 10. KTK 11. Kalocsa 12. Hatvan 13. Eger 14. Tiszafüred 15. SZEAC 14 9 3 2 24-10 30 14 8 5 1 18-8 29 14 5 7 2 23-20 22 14 5 6 3 21-12 21 14 5 6 3 18-19 21 14 5 5 4 20-17 20 14 6 2 6 19-18 20 14 5 4 5 17-19 19 14 4 6 4 20-15 18 14 4 5 5 11-15 17 14 4 4 6 20-26 16 14 4 3 7 15-23 15 14 2 8 4 8- 9 14 14 4 2 8 19-27 14 14 3 4 7 12-18 13 16. Hajdúnánás 14 2 4 8 17-26 10 További eredmények: Nyírbátor-SZEAC 1-1, Hatvan-Dunakeszi 0-3, Demecser-Ka- zincbarcika 0-0, Tiszafüred-Eger 0-0, REAC-Soroksár 0-3. Labdarúgó Nb i/b. Két ellentétes félidő Szegeden KISKUNDOROZSMA- KECSKEMÉTI TE 1-1 (1-0) Szeged, 500 néző. Vezette: Pil­lér (Koch, Székely). Kiskundorozsma: Demeter -Tóth-Kovács (Magyar 65. p.), Stredie, Szabó T., Barna (Szentmiklósi 72. p.), Stefanov, Ferenczy, Vukadinovics (Far­kas 65. p.), Szabó B., Molnár, Miklós. Edző: Vágó Attila. KTE: Sinescu - Szél, Már­kus, Gligorovics, Fekete (Czip- per 87. p.), Tóth I., Lukácsi, Szé- csényi (Lakos 85. p.), Vincze, Tóth Gy., Babai. Mb. edző: Kaj- tár István. Sárga lap: Fekete a 39., Szé- csényi az 50., Demeter az 57. percben. 2. perc: Gligorovics a do­rozsmai térfélről ívelte haza a labdát. A 11-es pont tájékán álló Sinescu csak kézzel tudta meg­akadályozni, hogy ne kerüljön a kapuba. A szabadrúgásból Vu­kadinovics legurította a labdát Szabó B.-nek, aki erős lövést küldött a hálóba, 1-0. 16. perc: Vukadinovics job­bal nagy lövést bombázott ka­pura, de Sinescu a levegőben úszva mentett. 57. perc: A lesre játszó hazai védelem mellett Babai Tóth Gy .- vei kényszerítőzött, a visszaka­pott labdával kilépett Szabó T. mellett, majd a kivetődő Deme­tert is átjátszotta, s elesett. A já­tékvezető a 11-es pontra muta­tott. A büntetőt Gligorovics ér­tékesítette, 1-1. 67. perc: Stefanov óriási helyzetben az oldalhálóba lőtte a labdát. 73. perc: Tóth Gy. nehéz szögből a hosszúsarkot célozta meg, de Demeter lábbal hárított. 82. perc: Babai nagy helyzet­ben közelről Demeter kezébe gurította a labdát. A mérkőzés előtt trópusi eső zúdult Szegedre, ami aztán a 90 perc alatt is végig esett. A játéko­sok csúszkáltak, sokszor elvétet­ték a labdát. Az elsőfélidőben a hazaiak uralták a terepet, ha Vu­kadinovics belövi óriási lehető­ségét, talán a vendégek is kényte­lenek lettek volna változtatni szigorú védekező taktikájukon. A másodikfélidőben a kecskemé­tiek mindent egy lapra feltéve támadtak és büntetőből sikerült egyenlíteniük. Ezután is sok ve­szélytjelentettek a hazai kapura, de csatáraik elügyetlenkedték a helyzeteket. Igaz, a másik olda­lon Stefanov egymaga eldönt- hette volna a mérkőzés sorsát. Kitűnt: Stredie, Szabó B., il­letve Tóth Gy., Babai. Vágó Attila: - Vereséggel felérő döntetlen. Kajtár István: - Szünet u- táni játékunkkal győzelmet ér­demeltünk volna. Az NB I/B. állása 1. III. kér. TVE 16 9 6 1 39-12 33 2. Nyíregyháza 16 9 6 1 26-10 33 3. Nagykanizsa 16 9 2 5 27-19 29 4. Matáv Sopron 16 7 6 3 25-13 27 5. Dunaferr 16 8 3 5 24-14 27 6. Kiskundorozsma 16 6 6 4 31-24 24 7. Pécs 16 6 6 4 18-14 24 8. Kaba 16 7 3 6 18-17 24 9. Szolnoki MÁV 16 6 5 5 22-25 23 10. Kaposvár 16 6 4 6 19-23 22 11. Érd 16 5 6 5 24-21 21 12. Soproni FAC 16 5 6 5 13-19 21 13. KTE 16 6 3 7 16-24 21 14. Paksi ASE 16 5 7 4 13-14 20 15. Salgótarján 16 5 4 7 17-24 19 16. Dorog 16 3 5 8 15-23 14 17. Tiszaújváros 16 4 2 10 17-31 14 18. Komló 16 4 2 10 16-30 14 19. Csepel 16 2 5 9 12-24 11 20. Tiszavasvári 16-9 7 8-19 9 További eredmények: Dorog-Csepel 2-1, Nyíregyháza-Soproni FAC 1-0, Tiszaújvá- ros-Paks 2-2, Matáv Sopron-Tiszavasvári 3-2, Kaposvár-Érd 2-1, Dunaferr-Pécs 0-1, Komló-Nagykanizsa 2-3, III. krt. TVE-Szol- nok 8-1, Kaba-Salgótarján 0-2. A Pakstól 2 büntetőpont levonva. Nb m. Dráva-, Alföld-Csoport Jól védett a vásárhelyi kapus PÉCSI POSTÁS-BAJA 2-1 (0-0) Pécs, 100 néző. Vezette: Zádori. Baja: Kámán - Csepregi, Visz- meg B., Milassin, Babó, Pintér (Fa­ragó), Földvári, Viszmeg Z., Czifra (Nagy), Koch, Onódi (Bakó). Edző: Raffai Rudolf. 36. perc: Milassin az oldalvonal közeléből remekül csavarta kapura a labdát, a hazaiak kapusa óriási bravúrral hárított. 40. perc: Koch T. 20 méteres lö­vését a hazai kapus a kapufa segít­ségével hárította. 63. perc: Jobb oldali szöglet után kavarodás támadt a bajai kapu előtt. Csordás lövését még Kámán védte, másodszor azonban a játékos közelről a kapuba talált, 1-0. 64. perc: Takács jobbról, az ol­dalvonal mellől ívelt szabadrúgást a bajai kapura. Mindenki nézte, ahogy a lehulló labda bevánszor- gott a jobb alsó sarokba. Óriási po­tyagól volt, 2-0. 86. perc: Viszmeg B. 25 méteres szabadrúgása a kapufát súrolva hagyta el a játékteret. 89. perc: Milassin remekül ug­ratta ki jobb oldalon Kochot, aki nehéz szögből biztosan lőtt a ka­puba, 2-1. A mérkőzés egyenlő erők küz­delmét hozta. A döntetlen jobban megfelelt volna a játék képének. Kitűnt: Kiszely, Csordás, Papes, illetve Csepregi, Földvári. Ifjúsági eredmény: 6-1. NB in., Dráva-csoport 1. Pécsi VSK 14 11 2 1 37-12 35 2. Paksi SE 14 10 2 2 34-14 32 3. Balatonföldvár 14 9 1 4 27-23 28 4. Marcali 14 8 3 3 32-18 27 5. Mohács 14 7 3 4 21-17 24 6. Balatonlelle 14 6 4 4 19-13 22 7. Pécsi Postás 14 6 2 6 15-16 20 8. Dombóvár 14 5 3 6 27-21 18 9. Bátaszék 14 6 ­8 16-22 18 10. Nagykanizsa 14 5 2 7 15-22 17 11. Szekszárd 14 4 3 7 18-25 15 12. Kaposfüred 14 4 3 7 12-23 15 13. Dunaföldvár 14 4 2 8 23-27 14 14. Baja 14 3 4 7 19-27 13 15. Barcs 14 3 2 9 14-24 11 16. Bonyhád 14 2 2 10 9-34 8 További eredmények: Mohács-Kaposfüred 1-0, Dombóvár-PVSK 2-2, Balatonföld- vár-Szekszárd 3-2, Barcs-Bátaszék 1-2, Paks-Balatonlelle 1-1, Dunaföldvár-Bonyhád 3-1, Marcali-Nagykanizsa 2-0. KEREKEGYHÁZA- HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 1-1(0-0) Kerekegyháza, 400 néző. Ve­zette: Scsitovics. Kerekegyháza: Berta - Varga, Pataki, Torbavecz, Pécsi, Bende, Duzmath, Gazdag, Virág, Máté, Ju­hász Zs. Edző: Bende József. 39. perc: Virág szögletrúgása után Torbavecz kapufára fejelte a labdát. 65. perc: Virág szöglete után Ko­vács csak kiütni tudta a labdát, Tor­bavecz közelről a hálóba emelt, 1 -0. 66. perc: Egy előreívelés után a későn mozduló kapus mellett Varga 12 méterről fejelt a hálóba, 1-1. Idei legjobb játékát nyújtotta a ha­zai csapat. A kerekegyházi győzel­met a kitűnően védő vendégkapus akadályozta meg. A több biztos gól­helyzetet kidolgozó hazaiak győ­zelmet érdemeltek volna. Kitűnt: Torbavecz, Bende, Gaz­dag, Virág, illetve Kovács, Márta. Ifjúsági eredmény: 1-4. ÖRKÉNY-MÉLYKÚT 2-1 (1-1) Örkény, 200 néző. V.: Csonka. Mélykút: Kiss G. - Facskó, Schuchmann, Kárász, Vojnics, Kiss J„ Palla, Nuszpl, Margit, László, Pi- egel (Szabó T.). E: Alföldi Albert. 15. perc: Vojnics jobb oldali bea­dásából Margit a kapu bal oldalába fejelt, 0-1. 31. perc: Jobb oldali szögletből Szöllősy ugrott a legmagasabbra és a léc alá bólintotta a labdát, 1-1. 81. perc: Katona beadásából Ko­vács fejjel a kapu jobb oldalába to­vábbította a labdát, 2-1. A szokatlanul kis méretű pályán a mélykútiak nem találták a helyüket. A döntetlen igazságosabb eredmény lett volna. Kitűnt: Osváth, Kucsák, illetve Vojnics, Schuchmann. Ifjúsági eredmény: 1-6. NB III., Alföld-csoport 1. Gyula 14 10 4 - 28- 6 34 2. Gyomaendrőd 14 8 6 - 28-11 30 3. Makó 14 9 1 4 32-18 28 4. Hódmezővásárhely 14 66 221-14 24 5. Kunszentmárton 6. Mélykút 7. Békés 8. Örkény 9. Kerekegyháza 10. Jamina SE 11. Dömsöd 12. Mezőberény 13. Tótkomlós 14. Szarvas 15. SZVSE 16. Kisújszállás 14 5 6 3 20-13 21 14 6 3 5 25-19 21 14 6 3 5 27-26 21 14 6 2 6 26-17 20 14 3 6 5 21-21 15 14 3 6 5 11-19 15 14 4 2 8 18-23 14 14 3 5 6 10-15 14 14 3 5 6 16-23 14 14 3 4 7 16-32 13 14 3 3 8 15-34 12 14 2 2 10 16-39 8 Eredmények: Gyomaendrőd-Jamina 4-1, Kunszentmárton-Mezőberény 2-0, SZVSE- Kisújszállás 2-4, Békés-Gyula 0-2, Döm- söd-Tótkomlós 1-0, Makó-Szarvas 6-0.