Petőfi Népe, 1979. szeptember (34. évfolyam, 204-229. szám)

1979-09-04 / 206. szám

1979. szeptember 4. • PETŐFI NÉPE • 1 EZ TÖRTÉNT AZ NB I-BEN SPORT* SPORT • SPORT Biztos győzelem idegenben Kecskeméti SC—Építők SC 1—0 (1—0) Ferencváros—Dunaújváros 4—2 (2—0) Dunaújváros. 12 000 néző, vezet­te: Urbán. Góllövők: Pogány 2, Ebedli, Mé­szöly, illetve Tóth, Kuti. Sárga­lap: Jancsika (FTC). Salgótarján—Pécsi VSK 4—0 (3—0) Salgótarján, 6000 néző. vezette: Nagy M. Góllövők: Kajdi, Földi, Szoó, Bi­ró. Békéscsaba—Zalaegerszeg 3—1 (0—0) Békéscsaba, 10 000 néző. vezette: Torna. Góllövők: Kereki, Lipták, Buda­vári, illetve Fodor (öngól). Sárga­lap: Hozbor (ZTE), illetve Kere­kes A., Királyvári (Bcs.) Pécsi MSC—Diósgyőr 2—0 (1—0) Pécs, Üjmecsekalja, 5000 néző, vezette: Soós. Góllövők: Lutz, Nagy. Sárgalap: Oláh (Diósgyőr), illetve Pál (PMSC). Bp. Honvéd—Tatabánya 3—2 (1—2) Tatabánya, 8000 néző, vezette: Kőrös. Góllövők: Nagy, Kozma, Gyime- si, illetve Dupai. Csapó. Sárgalap: Bogonyi (Bp. Honvéd). Rába ETO—Volán SC 4—1 (1—0) Győr, 4500 néző, vezette: Szávó. Góllövők: Glázer 2, Hannich, Szabó O.. illetve Kellner. MTK-VM—Debrecen 2—0 (1—0) Debrecen, 25 000 néző, vezette: Tátrai. Góllövők: Borsó, Fülöp. Vasas—MÁV Előre 2—2 (1—1) Székesfehérvár, 6000 néző, ve­zette: Győri. Góllövők: Kiss. Zombori, illetve László II., Lechner. Sárgalap: Vá- radi (Vasas). Videoton—Ü. Dózsa 4—2 (3—2) Megyeri u., 10 000 néző, vezette: Nagy B. Góllövők: Burcsa 2, Szabó, Ma- jer. illetve Fekete, Kiss. Sárgalap: Horváth G. (Videoton). Az NB I. állása 1. Videoton 3 3 — — 9—2 6 2. FTC 3 2 1 — 8-4 5 3. STC 3 1 2 — 8—4 4 4. Békéscsaba 3 2 — 1 6—3 4 5. Debrecen 3 2 — 1 6—4 4 6. MTK-VM 3 1 2 — 4—2 4 7. MÁV Előre 3 1 2 — 6-5 4 8. Rába ETO 3 1 1 1 5—4 3 9. Bp. Honvéd 3 1 1 1 5—5 3 10. Vasas 3 1 1 1 7—8 3 11. PMSC 3 1 — 2 4—5 2 12. Ü. Dózsa 3 1 — 2 6—8 2 13. ZTE 3 1 ___ 2 3—5 2 14. dvtk 3 1 — 2 1—3 2 15. PVSK 3 1 — 2 3—7 2 Volán SC 3 1 — 2 3—7 2 17. Tatabánya 3 — 1 2 3-6 1 18. Dunaújváros 3 — 1 2 3—3 1 800 méter mélyen Vasárnap délután hazaérkezett Len­gyelországból a Vörös Meteor termé­szetbarát egyesület Diogenész bar­langkutató csoportja. Mínusz 800 mé­teren elérte Közép-Európa legmé­lyebb barlangjának végpontját és ez­zel elsőként járt a hazai csoportok között ebben a mélységben. (MTI) Bp. Népliget, 1200 néző. Vezet­te: Hegedűs. KSC: Leskó I. — Elekes II., Elekes I., Csordás, Prikidánovics — Hájer (Frei a 75. percben), La­katos, Kocsis (Kovács a 75. perc­ben) — Tapasztó, Farkas, Sörös. Edző: Molnár Ferenc. Építők SC: Hegedűs — Gelesits, Páncsics dr., Pócza — Sass, Máté, Oláh (Varga a 46. percben), Csaja (Fekete II. a 78. percben) — Sár­közi, Kiss, Fekete I. Edző: Tho- man Antal. A hazai csapat tartott a KSC- től, s így óvatos, biztonsági játék­kal kezdtek. A 4. percben Sörös kapott jó labdát Lakatostól, s ki­ugrott a védők közül, ám lövése a kapu -mellé szállt. A 10. percben Hájer jó átadása után ismét Sörös került lövőhelyzetbe. Sajnos kis­sé kivárt,' s végül Sass lábáról szögletre pattant a labdája. A 12. percben Máté iramodott meg, de Elekes I. szögletre tisztázott. A 17. percben az előretörő Prikidánovics lőtt fölé mintegy 20 m-ről. A 20. percben ismét Sörös ugrott ki jó ütemben. Páncsics dr. a 16-os vonalnál már csak buktatni tudta. A szabadrúgást Prikidánovics gyatrán a kapu mellé küldte. A 37. percben szerezte meg a KSC a döntő jelentőségű gólt. Csordás jól időzített átadásával Sörös le­futotta a védőket, s a kiinduló Hegedűs mellett a hálóba lőtt. 1—0. A 39. percben, Csordás szabály­talansága után Máté a sorfalba lőtte a szabadrúgást. Alig kezdődött meg a második Jánoshalma, 1500 néző. Vezette: Koszó. Jánoshalma: Csernák — Bátyai, Szegezdi (Faddi a 10. percben), Maráczi, Angeli — Liliom (Márkus a 65. percben), Tápai, Fenyvesi IV. — Péter, Horváth, Józsa. Bp. Spartacus: Lázár — Kanta, Hábersdorfer, Szebelkó. Dudás — Vincze, Morvái (Kapusi az 50. percben), Kruppai — Kelemen, Szőke, Becsei. Edző: Dorogi Jó­zsef. Az első félidőben inkább a Spar­tacus kezdeményezett, de a jól szervezett hazai védelmet nem tudták áttörni. A 15. percben Be­csei ugrott ki, s mintegy 8 m-ről küldött lövését Csernák biztosan hárította. A 25. percben ismét Be­csei előtt nyílt gólhelyzet, ám alig 5 im-ről, senkitől sem zavar­tatva a kapu fölé lőtt. Az egykor NB I-es csatár a 30. percben még ezen is túltett. Alig 2 m-ről lőtte a labdát a kapu meLlé. Az első félóra után lendült csak játékba a Jánoshalma, s átvette a kezdeményezést, majd hamarosan megszülettek a hazaiak első NB Il-es góljai is. A 42. percben Feny­vesi IV. a félvonalról indulva le­futotta a védőket, majd 17 m-ről, játékrész, amikor Farkas kapott jó átadást Hájertól. Lövés helyett Tapasztóhoz gurította, aki viszont 10 m-ről a kapu fölé emelt. A 48. percben Sörös már Páncsics dr-t is kicselezte, majd igen nagy hely­zetből az oldalhálóba lőtt. Az 57. percben Sárközi mutatott be egy remek cselsorozatot, majd 20 m- ről a léc fölé lőtt. Az 59. percben ismét a kecske­métiek hagytak ki nagy gólhely­zetet. Farkas átadását Sörös a ka­putól 12 m-re teljesen tisztán áll­va kapta, ám a labda elpattant tőle. Folytatódott a KSC támadásso­rozata. A 64. percben Sörös lab­dája kerülte el a kaput, majd a felfutó Prikidánovics erős lövését Hegedűs hárította. A 82. percben újabb Prikidánovicsriövésbe Páncsics dr. tette bele a lábát, s a labda szögletre pattant. A 84. percben Csordás húzódott előre, s már a 16-oson belülről célozta meg a kaput, ám a lövés elsuhant a bal kapufa mellett. Ezen a mérkőzésen ismét rend­kívül sok gólhelyzetet hibázott el a kecskeméti csapat. Annyit, hogy például a második félidőben köny- nyen szerezhettek volna akár újabb két-három gólt is. Az Épí­tők csapatának viszont valójában egyetlen helyzete sem akadt a 90 perc alatt. A KSC nyugodt, fe­gyelmezett csapatjátékkal rá­szolgált erre a győzelemre. Leskó kapus, s a védelem mindhárom tagja hibátlanul játszott. Elekes II. a hosszú kihagyás után most a védelem egyik oszlopa volt. Csor­futtából a jobb felső sarokba lőtt. 1—0. A 44. percben egyenlítési alkal­mat szalasztott el a Spartacus. Most Kanta hibázott közvetlen kö­zelről. A fordulás után változott a já­ték képe. A hazaiak átvették a játék irányítását. Nagy volt az iram, s kemény lett a játék. A 49. percben Tápai, az 56. percben Faddi, -majd a 62. percben Feny­vesi IV. kapott a játékvezetőtől sárga lapos figyelmeztetést. A 73. percben dől el végleg a mérkőzés sorsa. Angeli ívelt be szögletet, és Horváth éles fejese a hálóba vágódott. 2—0. A jánoshalmi csapat — helye­sen .— a kétgólos vezetés birtoká­ban is tovább rohamozott. A 80. percben Horváth 15 m-ről küldött lövése süvített el a kapu mellett. A 85. percben a Spartacus hagyta ki a mérkőzés utolsó helyzetét. Kruppai közelről a léc fölé fejelte a labdát. Az utolsó támadást vi­szont a jánoshalmiak vezették, de Józsa a 16-osról nem találta el a kaput. Az első félidőben még nem tu­dott, vagy talán inkább nem mert kibontakozni, s lendületesebben Az első győzelem az NB II-ben Jánoshalma—Bp. Spartacus 2—0 (1—0) ' • A kecskeméti Farkas, és a sok­szoros válogatott Páncsics dr. küzd a labdáért. (Farkas Tibor felvéte­le) dás a védekezésben jó teljesít­ményt nyújtott, de az indításai­ban elég sok hiba csúszott be. Há­jer és Lakatos egy órán át frissen, jól játszottak, aztán mindketten elfáradtak. Kocsis nem volt a szo­kott friss. Tapasztó kezd játékba lendülni. Érdekes, hogy Farkas nem tudta kamatoztatni futógyor­saságát a lassú védelemmel szem­ben. Kihagyott két nagy helyzetet is. Sörös a góljáért érdemel dicsé­retet, bár a helyzeteiből akár hár­mat is szerezhetett volna. Frei a rövid idő alatt is többször zavart okozott a védelemben az agresz- szív játékával. Hegedűs játékvezető hibátlanul bíráskodott. Kerpesits Béla játszani a hazai együttes, s ekkor még a Spartacus volt fölényben. Az első gól meghozta a hazaiak bátorságát, s egyben a támadóked­vüket is. Jók: Angeli, Fenyvesi IV. Faddi, Tápai, illetve Becsei, Kelemen. Hajtman Józsefné Az NB II. Középcsoport 1. Csepel 5 5 —­— 14—3 10 2. Izzó 5 3 2 — 11—5 8 3. Vác 5 3 2 —' 5—2 H 4. KKFSE 5 3 1 1 13—7 7 5. SZEOL AK 5 2 2 1 8—5 (i 6. D.újvárosi Ép. 5 2 2 1 6—5 6 7. Esztergom 5 2 2 1 8—9 6 8. Dunakeszi 5 3 — 2 6—7 6 9. Bem SE 5 2 1 2 10—4 5 10. Kecskemét 5 2 1 2 8—4 5 11. BVSC 5 2 1 2 5-4 5 12. BKV Előre 5 1 3 1 5—5 5 13. G.-MAVAG 5 2 3 6—6 4 14. Szegedi Dózsa 5 1 2 2 5—6 4 15. Pénzügyőr 5 2 3 6—9 4 16. Bp. Spart. 5 1 1 3 4—8 3 17. 22. Volán 5 3 2 4—10 3 18. Budafok 5 ­2 3 4—9 2 19. Jánoshalma ' 5 1 4 2—17 2 20. Építők SC 5 ■ 1 4 3—8 1 BVSC—Szegedi Dózsa 1—0 Ganz-MAVAG—Budafoki MTE 3­-1 BKV Előre—SZEOL AK 2­-2 Csepel—Pénzügyőr 4—0 D. Vasutas-“Kossuth KFSE 1­-0 Bn. V. Izzó—22. sz. Volán 2­-2 Vác—Esztergomi Vasutas 1­-1 D. Építők—Bem SE 1­-0 FOGATHAJTÁS A magyar csapat megvédte Európa-bajnoki elsőségét • Multy Ferenc a magyar csapat tagjaként lett aranyérmes. • Bárdos György Európa-bajnok. Tizenegy ország harmincnégy fogata részvételével rendezték mag a franciaországi Haras du Pin ben a négyesfogathajtó Euró- pa-bajnokságot. A magyar csapat Bárdos, Fülöp, Muity összeállí­tásban megvédte kontinenselső­ségét, egyéniben pedig Bárdos nyert aranyérmet, Bálint Mihály második lett. Az Európa-bajnokság részletes eredményei, bemutatás és díjhaj­tás: 1. Velstra (holland) 35, 2. Browman (angol) 36, 3. Bárdos (magyar) 40, 4. Bálint (magyar) 42, 5. Fülöp (magyar) 44, 6. Wa- lisewski (lengyel) 46... 19. Muity (magyar) 60 ponttal. Csapatban: 1. Nagy-Britannia 83, 2. Magyar- ország 84, 3. Hollandia 91 ponttal. Maratonhajtás: 1. Bárdos 3. 2. Bálint 5, 3. Muity 10,5 4. Jour­damne (francia) 27, 5. Walisewski 30, 6. Coilthand (angol) 33 pont­tal. Csapatban: 1. Magyarország (Bárdos, Muity — Fülöp feladta a versenyt) 13,5 2. Nagy-Britan­nia 75, 3. Lengyelország 80 ponttal. Akadályhajtás: 1. Bárdos 0, 2. Bálint 0, 3. Mast (svájci) 0, 4. Bowman 0, 5. Walisewski 2,5 6. Dephanche (francia) 3,5 ponttal. Az 1979. évi fogathajtó Euró­pa-bajnok: Bárdos György 43, 2. Bálint Mihály 47, 3. Walisewski 78.5, 4. Muity Ferenc 80,5, 5. Bowman 80,5, 6. Janssen (NSZK- beli) 101, ... 30. Fülöp 314 pont­tal. Csapatban, Európa-bajnok: Magyarország (Bárdos, Muity, Fülöp) 123,5, 2. Nagy-Britannia 190.5, 3. Lengyelország 222,5, 4. NSZK 258,5, 5. Svájc 315, 6. Franciaország 318 ponttal. A MEGYEI LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG Meglepetés a Mezőfi SE veresége KTE—Tiszakécske 3—1 (2—0) Kecskemét, 1500 néző, vezette: Hajdú. KTE: Kerpits — Herczegh, Ér­sek, Virágh, Nagyhegyesi, Seres, Horváth (Bohács), Tánczos (Por- handa), Csurka, Morvái, Petényi. Edző: Véreb István. Tiszakécske: Farkas — Loson- czi, Ézsiás (Bállá), Kecskés, Sán- tha, Varga, Oskolás, Terjéki, Ma­ri, Józsa (Bus), Kisjuhászdr. Edző: Dobó István. Szép számú közönség előtt a KTE kezdte a játékot és azonnal kitámadott, állandóan veszélyben volt az ellenfél kapuja. A Tisza­kécske kapkodva védekezett. A 10. percben Petényi jó beadá­sát Csurka átfejelte a kapuson, de a berohanó Varga a gólvonalról kirúgta a labdát. A nagy fölény a 15. percben góllá érett. Egy nagy­szerű beadást juttatott a hálóba Seres. 1—0. A KTE 3 perc múlva újabb gólt ért el. Seres jó beadá­sát Tánczos vette át, egy csellel becsapta a kapust és a hálóba lőtt. 2—0. A két gól után nyugod- talbb lett a légkör, kiegyenlítet­tebb a játék, a Tiszakécske bát­rabban játszott, de csatáraik nem kerültek gólhelyzetbe. A második félidő mezőnyjáték­kal kezdődött. A középpályán mindkét részről jól szűrték a tá­madásokat, s így a két 18-os kö­zött hullámzott a játék. A 78. percben Petényi átadását Bohács látványosan lőtte a hálóba. 3—0. A 80. percben Mari egy kapu előt­ti kavarodásból laposan a jobb sa­rokba küldte a labdát. 3—1. A gól után élénkült a játék, a Tiszakécs­ke egyre jobban játszott, de to­vábbi gólt elérni nem tudott. Jók: Nagyhegyesi, Morvái, Tánczos, il­letve Varga, Mari. Ifjúságiak: KTE—'Tiszakécske 1—o (0—0). Góllövő: Lukács. Kiskunfélegyházi Szöv. SE— H. Mezőfi SE 2—0 (1—0) Kkifh., 500 néző, vezette: Papp János. Kkfh. Szöv. SE: Gulyás — Zs. Juhász, Sahin, Dongó, Vidéki, Ma­joros, Szabó M., Rádi J. (Palásti), Kürti, Jókai, Iványi (Jenei). Edző: Kliimcsák Pál. H. Mezőfi SE: Domonkos — Zát- rok (Szabó) Szűcs, Palcsó (Sán- tha„ Szepesi, Rózsa, Szőllősi, Kul­cséra, Szívós, Kolek, Makó. Edző: Krivy Ottó. A 35. percben Iványi beadása után Sahint gólhelyzetben buktat­ták a honvéd csapat védői. A li­est Dongó a jobb alsó sarokba he­lyezte. 1—0. A 65. percben Jernei egyéni játék után jól adott kö­zépre és Sahin közelről nem hibá­zott. 2—0. Jók: Sahin, Dongó,Sza­bó, Jernei, illetve Domonkos, Szűcs, Szívós, Kolek. Bajai SK—Tompa 2—0 (2—0) Tompa, 400 néző, vezette: Hor­váth. Bajai SK: Majzlinger — Simon, Molnár, Papp, Pintér, Márity (Germán), Kovács, Cseke, Radics, Petresevics, Harsányi (Valhi). Ed­ző: Rónai Sándor. Tompa: Moravecz — Grósz, Czom'bos, Horváth G., Bálint, Szil- vási dr., Béleczki, Neszvecskó (Fo­dor), Kábái, Czeglédi, Sass (Bel­la). Edző: Szűcs László. A mérkőzés első negyedórájá­ban kiegyensúlyozott küzdelem folyt. A hazai csapat biztosnak látszó gólhelyzetet hagyott ki a 4. percben, ami megbosszulta ma­gát. A vendégek a védelem bi­zonytalanságát kihasználva az első félidőben eldöntötték a mérkőzés sorsát. A hazaiak a szünet után már nem tudtak változtatni az eredményen. A 74. percben Grósz sárga lapot kapott. Góllövők: Cse­ke, Kovács. Jók: Czombos, Bá­lint, Grósz, illetve Pintér, Mol­nár, Petresevics. Ifjúságiak: Bajai SK—Tompa 5—0. H. Kun Béla SE — Bajai Tsz. SK 1—0 (1—0) Baja, 600 néző, vezette: Suba. H. Kun Béla SE: Osztopáni — Gyöngyösi, Tóth (Felegyí), Hor­váth, Cséve (Kurucz), Barna, Do- sányi, Kászon, Kisznyér, Meszlé- nyi, Evanics. Edző: Kurucz Ist­ván. Bajai Tsz SK: Zsibrek — And­riska, Szemző, Bohos, Vidosa, Hohner (Vörös), Gáspár, Bohner, Pálmai, Németh, Lipokatich (Ta- ba). Edző: Pálmai Sándor. A jó iramú mérkőzésen a bajai csapat döntetlent érdemelt volna. A Tsz SK ezen a mérkőzésen li­est hibázott. Góllövő: Kisznyér. Jók: Osztopáni, Kisznyér, illetve Bothos, Gáspár, Szemző. Ifjúságiak: H. Kun Béla SE— Bajai Tsz SK 3—1. Kalocsai SE—SUkösd 3—0 (1—0) Kalocsa, 800 néző, vezette: Do­bos. Kalocsa: Niezner — Pavelikó, Pécsi, Csorba (Illés II.), Illés I., Jenéi, Matos, Horváth, Kovács G., Lakatos, Mezei (Pongrácz). Edzőt Farkas András. Sükösd: Fente — Boda, Jagicza, Kovács, Kernya, Faddi, Reich, Németh, Páncsics, Sudár, Lógó. Edző: Varga I. Színvonalas küzdelmes mérkő­zésen jó játékkal'nyert a hazai csapat. Góllövők: Kovács, Matos 2. Jók: Pávelkó, Matos, Mezei, Horváth, illetve Fente. Sánga lap: Jagicza, Kovács. Ifjúságiak: Kalocsai SE—Sükösd 3— 0 (1—0). Góllövőik: Kákonyi 2, Csupor. Fájsz—Lajosmizse 1—1 (1—0) Fájsz, 500 néző, vezette: Pong­rácz. Fájsz: Fatér — Kupusz, Poszto- bányi, Kráczer (Horváth), Maros, Baráth, Dinnyés, Kiss, Herner, Barabás, Zsákai. Edző: Balogh Gyárfás. Lajosmizse: Kripkó — Lukács, Ábel, Kovács, Pánya, Bende, Mol­nár (Baksa), Vajda II., Kislőrincz, Rozsán, Tóth. Edző: Bánhidi Jó­zsef. Közepes színvonal, igazságos döntetlen. Góllövők: Herner, il­letve Vajda II. Jók: Herner, Zsá­kai, illetve Ábel, Vajda II. Ifjúságiak: Lajosmizse—Fájsz 4— 1. Soltvadkert—Kiskunhalasi AC 3—3 (1—3) Soltvadkert, 700 néző, vezette: Bubori. Soltvadkert: Mayer — Viszkok, Eiler, Frittmann, Köpe, Cseh (Ocs- kó), Fábián, Oláh, Mészáros, Ger­ber dr. (Benkő), Tóth. Edző: Mes- kó István. Kiskunhalas: Szabó — Körösi, Dobra, Fuksz, Agócs, Kiss R., Udvari, Mészáros, Karsai, Tóth, Szőke. Edző: Virágh István. Nagy iramban kezdődött a mér­kőzés. A 20. perében Szőke átadá­sát Körösi 8 méterről a bal sarok­ba lőtte. 1—0. A 26. percben Oláh pontos átadásával Fábián kiugrott és 15 méterről a hálóba lőtt. 1—1. Három perc tmúlva jobb oldali tá­madás végén Karsai megszerezte a vezetést a halasiaknak. 2—1. A 42. percben védelmi hiba után Mé­száros növelte a halasi gólok szá­mát. 3—1. Szünet után azonnal a hazai csapat lépett fel támadólag és Gerber dr. lövését Szabó csak kiütni tudta, a befutó Fábián kö­zelről ' szépített. 3—2. A 61. perc­ben Eiler szabadrúgását Fábián maga elé tette és 14 méterről a jobb sarokba Jött. 3—3. Mindvégig nagy iramú, küzdelmes mérkőzé­sen, a második félidőben nagy akarással küzdő vadkerti csapat megérdemelten tartotta otthon az egyik pontot. Sárga lap: Eiler és Karsai. Jók: Fábián (a mezőny legjobbja), Frittmann, Mészáros, illetve Szőke. Ifjúságiak: Soltvadkert—KAC 4—4 (2—1). Góllövők: Szamosi 2, Szabó, Holczimmer, illetve Tóth 2, Szőke, Jójárt. Gábor Áron SE—Kiskőrös 0—0 Kiskőrös, 200 néző, vezette: Var­ga J. Gábor A. SE: Kubatovits — Serfőző, Dedák, Halász, Kocsis, Holló (Vass), kovács P., Kormos (Czv.ianov), Piukovics, Erdős, Bergmann. Edző: Kévés Ferenc. Kiskőrös: Vass — Petróczi, Kun, Fábián, Dénes, Szávay, Hajnák, Sárközi (Bajusznács), Podobni, Kiss, Katona. Edző: Biácsi Sándor. Kiegyenlített mezőnyjáték. Sok helyzetet hagyott ki a Gábor Á. SE. Katona a 26. percben sárga lap figyelmeztetést kapott. Jók: Serfőző, Kovács P., Bergmann, il­letve Vass, Petróczi, Katona. Izsák—Honvéd Szamuely SE 4—4 A mérkőzésről lapzártáig nem kaptunk részletes információt. A megyei labdarúgo-bajnoksAg Állasa 1. Kalocsa 5 4 — t 13—5 8 2. KTE 5 3 2 — 11—5 8 3. Bajai SK 5 3 1 1 11—1 7 4. Kkfh. Szöv. SE 5 3 l 1 n—4 7 5. Mezőfi SE 5 3 1 1 9—4 7 6. KAC 4 3 1 — 11—7 7 7. Soltvadkert 5 3 1 1 8-6 7 8. Kun Béla SE 5 3 — 2 7—4 6 9. Sükösd 5 1 3 1 3—3 5 10. Tiszakécske 5 2 — 3 9—8 4 11. Lajosmizse 5 — 4 1 6—7 4 12. Fájsz 5 1 2 2 4—7 4 13. Izsák 5 1 2 2 6—10 4 Tompa 5 1 2 2 3—7 4 15. Kiskőrös 5 — 2 3 3—8 2 lü. Gábor A. SE 5 — 2 1 1—11 2 17. H. Szamuely SE 4 — 1 3 6—9 1 18. Bajai Tsz SK 5 — 1 4 1—17 1 A MEGYEI IFJÜSAGI LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG Állasa 1. Bajai SK 5 4 1 — 26—6 9 2. H. Kun B. SE 4 4 — — 14—2 8 3. KTE 4 3 1 — 8—4 7 4. Tiszakécske 3 3 — 2 16—3 6 5. Lajosmizse 5 3 — 2 15—6 6 6. Kkfh. Szöv. SE 3 2 1 — 3—1 5 7. Sükösd 4 2 — 1 14—5 4 8. Kalocsa 3 2 — 1 7—2 4 9. Kiskőrös 4 1 1 2 4—3 3 10. Soltvadkert 4 1 1 2 9—11 3 11. Tompa 3 1 — 2 1—14 2 12. Kiskunhalas 3 — 1 2 5—11 1 13. Fájsz 3 — — 3 4—18 — 14. Bajai Tsz Sk 4 — — 4 1—18 — 15. Izsák 3 _ _ 3 1 —24 __