Petőfi Népe, 1973. augusztus (28. évfolyam, 178-203. szám)

1973-08-28 / 200. szám

1973. augusztus 28. • PETŐFI NÉPE • 1 Ez történt az NB I-ben tí. Dózsa—Dorog S:3 (3:3) Megyeri út, 15 000 néző. Ve­zette: Mohácsi. Izgalmas, érdekes mérkőzés volt. A Dorog ügyesen védeke­zett és időnként gyors támadá­sokat is indított. Góllövők: Bene 2, Nagy, Tóth (11-esből), Horváth, illetve: Pe- szeki 2, Laczkó. Bp. Honvéd—ZTE 4:0 (1:0) Zalaegerszeg, 18 000 néző. Ve­zette : Emsberger. A ZTE az első félidőben még tartotta magát, de a szünet után a Honvéd nagy fölénybe került. Góllövők: Kocsis 2, Kozma, Pintér Ferecváros—Csepel 4:1 (2:0) Népstadion, 10 000 néző. Ve­zette : Szilvási. Az FTC hamar megszerezte a vezetést, majd a második félidő­ben jobban, ötletesebben játszott ellenfelénél. Góllövők: Kű, Szőke; Bálint, Megyesi, illetve Szurgent. Pécsi MSC—Vasas 0:0 Pécs. 16 000 néző. Vezette: Hé­vízi. Küzdelmes mérkőzésen mind­két csapat megerősített védelem­mel játszott. A pécsiek támad­lak többet és akadt is néhány nagy helyzetük. MTK—SZEOL 2:1 (1:0) Szeged, 10 000 néző. Vezette: Halász M. Nagy tudáskülönbség mutat­kozott a két csapat között az MTK javára. Az MTK-ból is­mét Koritár játszott nagysze­rűen. Rába ETO—Tatabánya 2:1 (1:1) Győr, 7000 néző. Vezette: Vin­cze dr. A Tatabánya védekezésre ren­dezkedett be. Szorosan fogták a győriek legjobb csatárait. Ez azonban kevés volt a • pontszer­zéshez Góllövők: Horváth, Glázer, illetve Tóth K. Videoton—Salgótarján 0:0 SPORI SPORT-SPORT A Budapesti Honvéd csapata nyerte az Aranyhomok Kupát Otthonában vesztett a Jánoshalma Kiskunfélegyházi Vasas—Békéscsabai MÄV 3:1 (0:0) Vasárnap délelőtt az many- homok Kupa nemzetközi férfi kosárlabdatorna döntőivel befe­jeződött a háromnapos küzde­lem. Az utolsó napon a Ganz- MÁVAG már nem tudta meg­ismételni az előző két napon nyújtott ragyogó teljesítményét Kulcsemberei elfáradtak, s a játékuk elszürkült. Igaz, hogy ellenfelük, a Bp. Honvéd éppen a döntőre produkálta a legtöb­bet. Nem vitás, hogy a Honvéd az előző két napon könnyebb mérkőzéseket játszott, s a sok­szoros bajnokcsapat, vonultatta fel a legkiegyensúlyozottabb já­tékosgárdát, ami az ilyen soro­zatmérkőzéseken behozhatatlan előnynek számít. Végeredmény­ben biztosan nyert a Honvéd. A harmadik helyért folyó küzdelemben a Csepel a vártnál könnyebben nyert a fáradt KSC-vel szemben. A MAFC arat­ta a torna egyetlen 100 ponton felüli győzelmét a Bácska To­polya felett. (Egyébként helyes­bítenünk kell a jugoszláv csapat osztályát. A Bácska Topolya ugyanis nem második, hanem harmadik ligás csapat, bár jugo­szláv viszonylatban ez sem meg­vetendő, amit a vendégek azzal bizonyítottak itt, hogy simán legyőzték mindkét NB Il-es él­csapatunkat.) Végül a Videoton ellen a Ba­jai Vízügy a második félidő 5, percéig vezetett, mégis vesztett. A szombat délutáni csoport- mérkőzések: Csepel—Videótól) 46:39, MAFC—Ganz-MÁVAG 52:41, Honvéd—KSC 83:67, Bácska Topolya—Bajai Vízügy 76:68, Ganz-MÁVAG—Videoton 61:35, Csepel—SZEOI « 56-43 A döntők eredményei: Kiskunfélegyháza, 500 néző, vezette: Mihály. Kkfh. Vasas: Gulyás — Szegő, Sahin, Iványi — Lantos (Jemei), Varga — Patyi, Dongó, Pajtás, Karsai, Rigóhegyi Edző: Lantos János. A széllel szemben játszó Vasas azonnal támadásba lendült, de az első 15. percben nem tudott helyzetet kialakítani. Ezt köve­tően Patyival szemben szabály­talankodtak a büntető területen belül, de a játékvezető csak köz­vetett szabadrúgást ítélt. Karsai átadását Sahin élesen lőtte kapu­ra, de a MÁV kapusa résen volt. A félidő hátralevő részében a félegyházi csapat óniási fölény­ben játszott, de lövéseik nem si­kerültek. Szünet után a MÁV szerzett vezetést, ritkán látott potyagóllal. Az 53. percben Gulyás kifutott a kapu elől, amikor Lukoviczkihez került a labda, aki az üres kapu­ba gurított. 0:1. Egy perc múlva Karsai négy méterről egyenlített. 1:1, A 64. percben Rigót buktat­ták, de Sahin szabadrúgását Pál hárította. A 65. percben Patyi Dongóhoz játszott, aki hat mé­terről biztosan lőtt a hálóba. 2:1. Ezt követően a Vasas mintegy 10 percig csak védekezett. A 85. percben Patyit a kaputól mint­egy 10 méterre gáncsolták. A megítélt 11-est Karsai értékesí­tette. 3:1. Jók: Szegő, Sahin, Ivá­nyi, Patyi. Ifjúsági eredmény :3:1a Kkfh. Vasas javára. Pálfi József Tiszaföldvári Tsz SK—Jánoshalmi Spartacus 3:2 (2:1) • Losonczy, a torna legeredmé­nyesebb játékosa a palánk alatt ellenállhatatlan volt. 7—8. helyért: Videoton—Bajai Vízügy 72:60 (33:38) Ld.: Petőfi 23, illetve Bováno- vics 17. 5—6. helyért: MAFC—Bácska Topolya 102:12 (51:38) Ld.: Salgó 19, illetve M. Hi­nic 21. 3—4. helyért: Csepel—Kecskeméti SC 19:53 (31:33) Ld.: Pálffy 19, Reoska 19, il­letve Farkas 17. 1—2. helyért: Bp. Honvéd—Ganz-MAVAG 61:54 (31:28) • A Csepel—KSC mérkőzésen Farkas küzd a labdáért. Ld.: Losonczy 26, illetve Ga­lamb 14. Az Aranyhomok Kupa vég­eredménye: 1. Bp. Honvéd, 2. Ganz-MÁVAG, 3. Csepel, 4. Kecskeméti SC, 5. MAF, 6. Bács­ka Topolya, 7. Videoton, 8. Bg- jai Vízügy, 9. SZEOL. A torna legeredményesebb já­tékosa Losonczy (Honvéd) lett, a legjobb mezőnyjátékos tiszte­letdíját Halmos (Csepel) kapta. Az ünnepélyes eredményhir­detésnél a kupát és az érmeket Csenki Ferenc, a megyei tanács titkára adta át a győzteseknek és a helyzetteknek. Szabó Zoltán Jánoshalma, 800 néző, vezette: Farkas Jánoshalma: Hegyi (Csernák) — Faddi, Fenyvesi IV., Szécsi, — Ságodi, Ádám — Vaszari, Cser­mák, Németh, Maráczi, Fenyvesi III. Edző: Zag József. Idényeleji formában, sok hibás átadással telt el az első tíz perc. A jánoshalmi csapat kezdemé­nyezett többet, de támadásaikból hiányzott az átütő erő. A 14. percben Fenyvesi IV. röviden szabadított fel, s Makay a ven­dégeknek szerezte meg a vezetést. 1:0. A 13. percben Fenyvesi III. szögletét Maráczi a kapus kezébe fejelte. A 17. percben Fenyvesi IV. ismét röviden szabadított fel, s Molnár még tett néhány lépést a megszerzett labdával, majd a kapu jobb oldalába lőtt. 2:0. Ezt követően veszélyesen támadott a jánoshalmi csapat, de a kapu előtt elhibázták helyzeteiket. A sorozatos támadások a 26. perc­ben értek góllá. Bene csak kéz­zel tudta Adámot szerelni a 16- oson belül. A megítélt 11-est Faddi lőtte a jobb sarokba. 2:1. Fordulás után a jánoshalmiak megpróbálták kiegyenlíteni hát­rányukat, s szinte egykapura ját­szottak. Az 58. percben egy elö- revágott labdával Bartha fakép­nél hagyta a védelmet és a ki­futó Csernák mellett 3:l-re nö­velte a tjiszaföldváriak előnyét. A jánoshalmi csapat a 73. perc­ben szépített. Adám beívelését Csermák közelről rúgta a hálóba. 3:2. Jók: Szécsi, Csermák, Adám, illetve Makay, Vaskó, Molnár. Ifjúsági eredmény: 9:0 János­halma javára. Madarász Ferenc Bajai SK—ÉRDÉRT MEDOSZ 2:0 (2:0) A második félidőben jobb volt a Békéscsaba Baja, 300 néző, vezette: Leli. Baja: Péter — Andruskó, Rausch, Viszmeg — Mikókovics, Laki — Magyar (Herczeg), Ke­mény, Győr fii (Petresevics), Pál­mai I. Edző: Fekete Kovács Győ­ző. Egyenlő ellenfelek küzdelmé­ből a gólhelyzetet jobban kihasz­náló bajai csapat megérdemelten győzött. Az első félidő 4. percé­ben a BSK 11-est hibázott. A 14. percben Laki gyengén lőtt kapura. A védőjátékosok között elsuhanó labdára a kapus későn vetődött. 1:0. A találkozó további részében kiegyenlített mezőnyjá­ték folyt. A 30. percben a vendé­gek balhátvédje röviden adta vissza a labdát saját kapuja fe­lé. A résen levő Kemény elcsíp­te és a hálóba lőtte. 2:0. Fordulás után fokozódott a játék irama. Mindkét kapu előtt adódtak helyzetek, de egyik csa­patnak sem sikerült a hálóba ta­lálni. A küzdelmes játékban a Bajai SK közvetlen védelme Rauschhal az élen dicsérhető. néző. Békéscsaba—Kecskeméti SC 2:0 (0:0) Székesfehérvár, 10 000 Vezette: Csernefalvy. MVVVJ Izgalmas, színvonalas mérkŐ- Asztali»«, zésnek indult, de a lelkesedés Békéscsaba: Tasnadi csak 20 percig tartott. A Video­ton középen erőltette a támadá­sokat és. képtelenek voltak gólt lőni. VM Egyetértés—Haladás VSE0:0 Szőnyi út, 7000 néző. Vezette: Szávó. Az Egyetértés nagyon sok hi­bával játszott, a Haladás pedig csak a döntetlenre ment. Mind­két csapatból hiányzott a lelke­sedés. Az NB I. állása 1. Honvéd 2. MTTK á. O. Dózsa 4. SBTC 5. Pécs 6. Tatabánya 7. vasas 8. Dorog 9. Rába ETO 10. FTC 1L Videoton 12. Haladás 13. Egyetértés 14. ZTE 15. Csepel 16. SZEOL 2 2 — — 8-1 4 2 2 — — 5-1 4 2 2 — — 6-5 4 2 1 1 — 3-1 3 $ 1 1 — 2-2 3 2 1 — 1 3-3 2 2 — 2 — 1-1 2 2 1 — ll 4-5 2 2 1 — 1 3-4 2 2 1 — 1 4-2 2 2 — 1 ll 0-3 1 2 — 1 1 2-3 1 2 —• l 1 1-2 1 2 — 1 1 1-5 1 2 — — 2 3-7 — 2 — — 2 2-6 —- Dobó, Kerekes, Schneider — Láza, Len­gyel — Zilbauer (Bódi a 69. percben), Moós, Dávid, Németh, Bánáti. Edző: Babolcsay György. KSC: Gór — Oláh, Kurucsai, Herbály — Diószegi, Pasek (Pad­lás a 68. percben) — Oskolás, Molnár, Szabó, Koós, Kókai (Kecskés a 80. percben). Edző: Dezsőfi Ferenc. Hazai támadásokkal kezdődött a játék. Dobó és Bánáti lövése célt tévesztett. A kecskeméti csapat széllel szemben játszott, és néhány gyors támadást ve­zettek. Az 5. percben Szabó pat­togós lövését Tasnádi csak má­sodszorra tudta megkaparintani Kókai lőtt 20 méterről mellé, majd a 15. percben Lengyel lö­vése zúgott el a felső léc fölött. A következő percben Molnár lö­vését ütötte ki a kapus. A 20. percben Kurucsai és Moós ösz- szefejelt és a kecskeméti játékos fejbőre felrepedt. Csak kétper­ces ápolás után tudta folytatni a játékot. A 29. percben Koós lövését Tasnádi kiöklözte, éppen Koós elé. Az összekötő lövése most a kapufát súrolva az oldalhálőbaiE akadt méfe. ”fc.W iáérc múlva Os* kolás lövése suhant el a bal ol­dali léc mellett. A 36. percben Kókai remekül tört a csabai kapu felé, aztán, sajnos, lelassított, és Kerekes beérte. A hajrában Herbály sé­rült meg az arcán, s bár tovább játszott, a sérülése a későbbi játékán meglátszott. Gyors békéscsabai gól vezette be a második félidőt. Az 50. percben Bánáti a jobbösszekötő helyén tartózkodó Némethez to­vábbította a labdát. A kecskemétiek lest reklamál­tak, a játékvezető azonban to­vább engedte és a csabaiak gólzsákja mintegy 14 méterről a rövid sarokba zúdította a labdát. 1:0. (Németh valóban lesgyanús helyzetben volt, de nagyobb fi­gyelemmel Gór is háríthatta vol­na a lövést.) Az 53. percben Herbály buk­tatta Némethet, majd viszonzá­sul Bánáti Diószegit vágta fel. A 64. percben eldőlt a mérkő­zés sorsa. Láza vitte fel a lab­dát, s a 16-os vonalnál szabály­talankodtak a kecskeméti védők. Kiskőrösi Petőfi Spartacus—'Magnezit 5:1 (2:1) . Jicsn Kiskőrös, .j6O0 tíéz&, vezötteí ' "ugrott lövése 10 njféföfól szabadrúgást . SchnéidéCri gzíjcs ! ’á ;kábustlítalalta el. ” “ ' Tp " második félidő szép kiskőró­kezdődött. Szlovák I. Szikrázóan kemény mérkőzés Békéscsabai VTSK—Kecskeméti TE 2:2 (1:0) Városi pálya, 1500 néző. Ve­zette: Maczkó I. Bcs. VTSK: Széplaki — Harmati, Laczó, Lukoviczki — Zahorán, Palotai (Kolarovszki), Varga M. (Boda), Szász, Varga B., Bodó, Lipták. Edző: Sülé István. Kecskeméti TE: Varga — Tor­mási, Gyorsa, Virágh — Dobó, Komáromi II. — Mányoki, Por- handa, Bende XI., Bánhidi (Nagy- hegyesi), Balatoni (Magyar M.). Edző: Varga Béla. A KTE mindjárt támadásba lendült és a VTSK beállt véde­kezni. A 6. percben Mányoki ügyes cselekkel három védőt is átjátszott, végül azonban Laczó felszabadított. Negyedóra eltelté­vel a vendégek is kimerészked­tek néha a biztosított védelem­ből. Gyors csatáraik néhányszor zavart okoztak a KTE-védelem- ben. A 18. percben Virágh a labda mellé rúgott. Szász rácsa­polt a labdára, kiugrott és éles szögből a hálóba bombázott. 1:0. Támadott a KTE, elkeseredet­ten, de nem valami okosan. Hiá­ba próbálták a szorosan fedező védők közé belőni a labdát, a belső csatárok keveset mozogtak, s rendszerint meg is előzték őket a labda átvételében. Helyzet még így is akadt. A közönség sokat elégedetlenkedett, a játék­vezető (bár neves bíró), nagyon gyengén működött. A kemény játék címén sorozatosan elnézte'' a durvaságokat és sok volt a for­dított ítélete. A fordulás után tovább roha­mozott a KTE. Az 50. percben Bánhidit a 16-os sarkánál fellök­ték. Dobó szabadrúgása a bal fel­ső sarokba vágódott. 1:1. A 71. percben szöglet után rö­viden szabadított fel a védelem. Kolarcvszki 16 méterről a háló­ba lőtt. 2:1. Még két perc sem telt el, ami­kor Tormási a jobboldalon vezet­te fel a labdát. Nem volt senki szabadon, s így a hátvéd 35 mé­terről lövésre szánta el magát. A jól eltalált labda védhetetlenül vágódott a jobb felső sarokba.' 2:2. Az utolsó negyedórában na­gyon beszorult a VTSK. A ke­mény és küzdelmes mérkőzésen a KTE sokkal többet támadott, de a csabaiak védelmét csak rit­kán tudták áttörni, s ha mégis sikerült, akkor sorra elhibázták a helyzeteket. Mindkét kecske­méti gól távoli lövésből esett, s nyilván ezzel többet lehetett vol­na próbálkozni. Jók: Laczó, Var­ga B., Kolarovszki, Szász, illetve: Dobó, Mányoki, Gyorsa. Szabó Zoltán 1973. szeptember 1-től mindenféle kőművesmunkát vállalok Tisztelt megrendelőket mindennap 17 órától várom. NAGY SÁNDOR KŐMŰVESMESTER Kecskemét, Felsőszéktó 20. 4112 gyorsan élvégezte, és labdája a bal felső sarokba csavarodott 2:0. (A kecskeméti védelem, illetőleg a sorfal lassan szedelőzködött, és Schneider ezt jól kihasználta, s mielőtt felálltak volna, már a hálóban is volt a labda.) A KSC ezután sem adta fel, szöglet után Kurucsai fejesét védte Tasnádi, majd újabb csa­bai rohamok következtek. Bár náti távoli lövését Gór nagy bravúrral tornázta ki a léc alól. A 86. percben Szabó beadása leperdült Molnár lábáról, majd Kerekes ollózva mentett. Két régi rivális találkozója nem hozta meg a várt nagy küz­delmet. A kecskeméti csapat jól megszervezte a védekezését, s így a hazaiak többel kezdemé­nyeztek. Az első félidőben még­is a KSC-nek volt több hely­zete, amit nem használtak ki, a szünet után viszont a feljavult békéscsabai együttes a maga ja­vára tudta fordítani a mérkő­zést. Jók: Schneider (a mezőny legjobbja). Kerekes, Lengyel, Dá­vid, Németh, illetve Kurucsai, Diószegi, Koós. Maczhalek István Az NB I. B állása . ___ « K iskőrös:rBÚ —Bői, RéjöáÉíí, Ba- íp ' logh I., — László (Paplanos), Po- lareczki — Sárközi, Szalai II. (Balogh II.), Szlovák I., Bartek, Jenei. Edző: Tóth Gyula. A 10. percben a tétovázó kis­kőrösi védők között Szeniczei a léc alá bombázott. 0:1. A 15. percben Kállai II. egyenlíthetett volna, de 10 méterről a kapusba rúgta a labdát. A 17. percben is­mét Kállai II. ugrott ki a védők közül, de ezúttal biztosan lőtt a jobb sarokba. 1:1. A 20. percben Szlovák I. lövését védte a kapus. A 27. percben a sokat mozgó Kállai II húzott el a védők mel­let, da a büntető területen ellök­ték. A 11-est Bőr értékesítette. 2:1. A 30. percben a lesre játszó vendégvédők közül Polareczki si góllal ___------------------ ­c selezte ki a védőket és 3:l-re növelte az előnyt. Ezekben a per­cekben nagy fölényben játszott a kiskőrösi csapat. Ä 60. percben Répási a saját 16-osáról vitte fel a labdát, majd Bartekot szöktet­te, akinek a lövése Kiss lábáról karült a kapuba. 4:1 öngól. A 75. percben Répási szerelését sza­bálytalannak ítélte a játékvezető. Koch 11-esét Ba kiütötte. A 80. percben formás támadást veze­tett a Kiskőrös. Bór—Polareczki volt a labda útja, akinek a be­adását Bartek öt méterről fejelte a hálóba. 5:1. A 88. percben Fap- lanost utánrúgásért kiállították. Jók: Bór, Répási, Kállai II., il­letve Szeniczei. Biácsi Sándor Vasas Ikarus—Kalocsai VTSK 2:2 (2:0) 1, Diósgyőr 3 3 — — 9-3 ó 2. Békéscsaba 3 2 — 11 5-3 4 3. Komló 3 2 — 1 6-5 4 N.-kanizsa 3 2 — 1 6-5 4 5. Várpalota 3 1 2 — 5-4 4 6. Budafok 3 1 2 — 4-3 4 7. DVSC 3 1 2 — 1-0 4 8. Kecskemét 3 1 1 ll 3-2 3 9. G.-MAVAG 3 1 1 1 3^3 3 10. Oroszlány 3 1 1 1 1-1 3 ll. mAv DAC 3 1 1 1 lr-2 3 12. Pénzügyőr 3 1 1 1 4-5 3 13. KKFSE 3 1 — 2 5-5 2 14. Bp. Spart. 3 — 2 1 2-3 2 15. Szekszárd 3 — 2 a­1-2 2 1«. Szolnok 3 — 2 1 3-5 2 17. Eger 3 — 1 2 2-5 1 18. Dunaújváros 3 — — 3 5-9 — Bp. Mátyásföld, 200 néző. Ve­zette: Kőszegi. Kalocsai VTSK: Niezner — Romsits (Kovács), Gábor, Lajtos — Pécsi, Szarvas — Illés, Vén, Farkas II., Gerber, Matos. Edző: Petrovics Ferenc. A VTSK nem tisztelte a nagy­nevű ellenfelet. Az első negyed­óra a kalocsaiak támadásaival telt el. Sajnos Illés és Gerber sorozatban hibázták el a helyze­teket. A 23. percben a földön fekvő Lajtos kezére rúgták a lab­dát és a játékvezető 11-est ítélt, amit Baráth lőtt a hálóba. 1:0. Néhány perc múlva Baráth el­csípett egy rossz hazaadást és megszerezte a második gólt. 2:0. A kalocsaiakat nem törte le a hazaiak kétgólos vezetése. Tá­madott a VTSK és Vént a kapu előtt a lövés pillanatában fel­lökték. A megítélt 11-est Pécsi sajnos elhibázta. A fordulás után az Ikarusz támadott és Niezner a bravúros védések sorozatát mu­tatta be. A 70. perctől a kalocsai­ak kerekedtek felül. Lajtos, Far­kas II. és Vén hibázott, végül a 73. percben Vén szépített. 2:1. A kalocsai rohamok a 88. percben meghozták az egyenlítést is. Ma­tos talált a hálóba. 2:2. A kalocsai csapat jól mutatko­zott be a fővárosban. Jók: Niez­ner, Vén és Matos. Mezőfi SE—Április 4. Vasas 3:1 (1:1) Városi pálya, 100 néző. Vezette: Tompái. Mezőfi SE: Magó — Molnár, Szegeczki, Janovics. Fábián — Meggyesi, Magyar, Angeli, Né- medj (Zsíros II.). Fiivó, Bódis. Edző: Krivy Ottó. Üdüljön szeptemberben a Balatonnál! Kedvezményes utószezoni akció az IBUSZ-nál: ÖTÖT fizet-HETET kap HÁRMAT fizet — NÉGYET kap Helyfoglalás és bővebb felvilágosítás az IBUSZ Utazási Irodában: Kecskeméten Kiskunhalason Kiskőrösön Kiskunfélegyházán. Kalocsán 3694 Az 5. percben Filvót szögletre szerelték a védők. A 9. percben Janovics buktatta Borost. A 18. méteres szabadrúgás a sorfalról pattant le. A 11. Dercben Molnár buktatta Borost a 16-oson belül. A megítélt 11-est Ignácz értéke­sítette. 0:1. A vendégek játszot­tak mezőnyfölénvben. de nem tudták kihasználni a helyzeteket. A 38. percben Bódis ugrott ki és Zarka hátulról elkaszálta. A bün­tetőt Bódis vágta a hálóba. 1:1. A szünet után feljött a Mezőfi SE. A 61. nercben közvetett sza­badrúgásból Bódis mellé lőtt. Az 59. percben Bódis szabadrúgásból Magyar elé gurított, aki 20 mé­terről ngv lövést küldött a kapu­ba. 2:1. A 62. percben Angeli átadását Bódis közelről fölé emelte. A 89. percben Meggyes átadását Angeli 25 méterről bom­bázta a felső sarokba. 3:1. A szünet utáni iobb játékával biztosan nvert a Mezőfi SE. Jók: Fábián. Meggyes. Magyar, An­geli, Bódis, illetve: Ignácz, Boros,