Új Szó, 2000. szeptember (53. évfolyam, 202-225. szám)

2000-09-25 / 220. szám, hétfő

ÚJ SZÓ 2000. SZEPTEMBER 25. Sportvilág Az olimpia alatt nemcsak nézőnek lenni fárasztó (CTK/AP) Célszalagszakadás. A japán Naoko Takahashi olimpiai csúccsal, elsőként ért célba a női maratonon. (CTK/AP) Felhőkarcoló. Lars Riedel német diszkoszvető a selejtezőhöz készü­lődik. (CTK/AP) Sydneyben a madarak sem unatkozhatnak. Madártávlatból így nézett ki a nők maratoni futóversenye. (CTK/AP) Kötöttfogású strandröplabdaöröm. A brazil páros a kanadaiak elleni győzelemét ünnepli. (CTK/AP) Szeles Mónika utolsó dobása. Ezen a találkozón. Dominique van Roost ellen könnyedén, 6:0, 6:2-re nyert. (CTK/AP) Colin Jacksont az akadályok sem gátolták abban, hogy 110 gáton továbbjusson az első fordulóból (CTK/AP) Becsavarodva. Az orosz Szvetlána Timocsinyinova nyolcadik lett a női műugrók mezőnyében. Felismerik? (CTK/AP) Szilveszter „karácsonya". A har­madik magyar olimpiai aranyérmet Csollány szerezte a tornászok sze- renkénti döntőjében. (TA SR/AP)