Új Szó, 1966. szeptember (19. évfolyam, 241-270. szám)

1966-09-19 / 259. szám, hétfő

A TRNAVA SEM VERETLEN MÁR REMEK MÉRKŐZÉST VÍVTAK PRAGABAN • A SZERENCSÉS SLÁVIA 0:2­RŐL NYERT TRENČÍNBEN • A LOK. KOŠICE ELSŐ GYŐZELME • A DUK­LA VERESÉGET SZENVEDETT BRNÖBAN ÉS 3 JÁTÉKOSÁT KIÁLLÍTOTTÁK Az I. Uga 7. fordulójában elvesztette veretlenségét a Spartak Trnava ás megszerezte elsfi győzelmét a Lokomotíva KoSice. A szom­baton lejátszott két mérkőzéssel együtt a bét találkozón csak IS gólt Ítéltek meg a játékvezetők. Ezúttal két gólnál többet csak a Slávia Praha ért el, amely 0:2-ről győzött Trenfilnben. A pályavá­lasztók egyébként 11, a vendégek pedig csak 3 ponthoz jutottak. A négy élcsapat közfii csak a Slávia győzött, felkerfilt a második hely­re, a trnavaiak ugyanis vereségük ellenére is az élen maradtak. Jelentős változások történtek a táblázat végén, ahol a brnólak a bajnokcsapat legyőzésével, a kassalak pedig elsfi győzelmük eléré­sével javítottak helyezésükön. 0:0 1:0 (0:0) Lok. Košice Teplice Košice, 6000 néző. játékvezető: Vokoun. Góllövő: Gyurek. Valóságos futball-paródla után jutott első győzelméhez a hazai csapat. A mérkőzést, melynek szín­vonala szinte a kerületi bajnok­ságra emlékeztetett, számos sza­bálytalanság, durva belemenések sorozata tarkította. A 22 játékos közül szinte nem is lehet valakit kiemelni. Mindkét részről pontat­lan adogatúsok Jellemezték a já­tékot. A védelmek nagy hibaszá­zalékkal játszottak, a csatárok pedig minden elképzelés nélkül. A győzelmet végül ls a szeren­csésebb (ezúttal Scherer és Ištók nélkül játszó) Lokomotíva szerez­te meg. Az első nagy helyzet a 32. perc­ben adódott, amikor Kamenik tel­jesen egyedül állt Schrojffal szem­ben, de a kapu mellé bombázott. A 42. percben kissé túl szigorúan Ítélt 11-est a játékvezető, ebből azonban nem lett gól, mert Gyu­rek könnyelműen Sedláíek kapuja mellé küldte a labdát. A 62. percben Gyurek jóvátette hibáját. Mintegy 18 méterről — a sorfal felett, ejtett labdával — megszerezte csapatának az egyet­len s egyben győztes gólt. Ezután a vendégek felhagytak a szoros védekezéssel, s a rendkívül gyen­gén működő Lazar—Knap fedezet­pár „jóvoltából" néhány veszélyes támadást vezettek, de Schrojf biz­tosan őrizte bálójfit. Különösen a 70. percben tüntette kl magát, ami­kor Stratil elől az utolsó pillanat­ban merész előrevetődéssel csípte cl a labdát. (tä) Sparta Trnava 2:1 (0:0) 2:3 (1:0) sérte szerencse. Az egyetlen gólt ebben a félidőben Hojsík érte el a 16. percben. A második félidő­ben mindkét részről jó játékot lá­tott a közönség. A Slávia, amely rövid átadásokkal játszott, hosz­szú, meredek labdákkal igyekezett megközelíteni Rihošek kapuját. So­káig nem csökkent azonban a tren­Cíniek lendülete sem, sőt az 55. percben Navrátil 2:0-ra növelte a hazai csapat előnyét. Nyolc perc múlva azonban már 2:2-re alakult a találkozó állása. Előbb Kadraba ért el gólt, majd Píša értékesítet­te a megítélt 11-est. A győztes gó­lért nagy küzdelem folyt, a tren­číniek azonban — a sérült Bencz nélkül — már nem voltak annyira lendületesek, s amikor a 78. perc­ben Kadraba újabb gólt ért el, egyre szárnyszegettebbül küzdöt­tek. A győztes csapatban Vošta ka­pus, Smollk hátvéd, Píša és Kad­raba csatár játéka tűnt kl. A Slá­vifiból hiányzott ezúttal Lála. A hazai együttesben Rihošek nagyon bizonytalanul védett. A csapat leg­jobbjai Hojsík és Masný volatk. 2:1 (2:0) Prága, 30 000 nézfi. Játékvezető Placek. Góllövők: Mašek (2), illet­ve Farkas. A mérkőzés után a két csapat edzőitől a következő nyilatkoza­tot kaptuk: Jelek: „Annak ellenére, hogy az elleniéi jobb csapatjátékot muta­tott, mégis ml győztünk, mert va­lamennyi Játékosunk nagy lelke­sedéssel, odadással küzdött." Malatinský: „Vesztettünk, még­is elégedett vagyok. Technikában a két csapat szinte egyenlő szin­vonalat képvisel, fizikailag ml vol­tunk fölényben." Ez a két nyilatkozat hiven tük­rözi a Sparta-pályán lefolyt hatal­mas, sőt drámai küzdelmet, melynél jobbat Idén Prágában még nem láttak. A trnavaiak ezen a a mérkőzésen ís bebizonyították — vereségüktől függetlenül —, bogy méltán állnak a bajnokság élén. Tökéletes fizikai felkészült­ség és kitűnő technika jellemzi a csapatot. Ezt az együttest csak az a Sparta győzhette le, melyet vasárnap délután láttak a nézők. Ilyen lelkesedéssel már rég küz­dött a legnépszerűbb prágai csa­pat. Az első félidő kiegyensúlyozott küzdelmet hozott, gól nélkül. A vendégek gyorsabban szőtték tá­madásaikat, és azok veszélyeseb­beknek is bizonyultak. A második félidőben a Sparta enyhe mező­fölényt harcolt ki, és Mašek jó voltából a maga favára döntötte el a küzdelmet. Előbb a 49., majd az 55. percben ért el gólt a Spar­ta kitűnő csatára. A trnavaiak 2:0 ľan sem adták fel a küzdelmet, erősítettek, ós a 65. percben Farkas szépített az eredményen. A Sparta az iram las­sítására törekedett, Játékosai tar­tották a labdát, s ez a taktika eredményesnek bizonyult. A győztes csapatban Kramerius, Tichý, a fáradhatatlan Kvašflák és az eredményes Mašek tűnt ki. A trnuvalaknál Geryk kapus, a fia­tal Dobtáš, Jarábek, Kuna és az Adamec—Kabát balszárny játékát kell elsősorban dicsérni. Z. P. Trenčín Slávia Trenčín, 8000 néző. Játékvezető: Davidek. Góllövfik: Hojsík, Navrá­til, illetve Kadraba (2) és Píša. Szerencsétlen mérkőzést vívott és meg nem érdemelt vereséget szenvedett a hazai csapat. Az első félidőben nagy nyomás alatt tar­tották a trenčlnlek a Slávia kapu­Ját. Sok gólhelyzetet dolgoztak kl a jól adogató és kombináló csa­tárok, lövéseiket azonban nem kf­Hr. Králové Slovan Hradec Králové, 7000 nézfi. Já­tékvezető Slóma. A Slovan Vencel — MutkovlC, Popluhár, FIllo — Horváth, Tömé­nek — Cvetler, HrdllCka, Obert, Jokl, Medvld összeállításban vette fel a küzdelmet. Technikailag Jobb csapatnak bizonyult, de a lelkesen küzdő hradeciek a második fél­időben mégis fitvették az Irányí­tást. Bár a mérkőzésen egyetlen gól sem született, érdekes, izgal­mas volt a találkozó. A Slovan csatársora csak a mezőnyben vé­tette magát észre, egyébként csak Cvetler volt veszélyes a kapura. A hazalaknál PiCman, Sonka, Schmldt, a vendégeknél Vencel, Popluhár, Horváth és Tománek játszott jól. AZ I. LIGA ÁLLÁSA I. Trnava 7 6 0 1 18:6 12 2. Slávia 7 8 0 1 17:11 12 3 Slovan Brat. 7 4 3 0 11:3 11 4. Dukla Praha 7 4 1 2 21:5 9 5. Sparta 7 4 1 2 18:11 9 6. Inter Brat. 7 3 1 3 7:7 7 7. Trenčín 7 2 2 3 9:9 6 0. Bohemians 7 2 2 3 10:15 6 9. Teplice 7 3 0 4 6:13 6 10. VSS Košice 7 2 2 3 3:7 6 11. Brno 7 2 0 5 7:13 4 12. Lok. Košice 7 1 2 4 4:16 4 13. 21llna 7 1 1 5 11:16 3 14. Hr. Králové 7 1 1 S 10:18 3 Brno Dukla Brno, 12 000 nézfi. Játékvezető Valeš. Góllövfik: Sýkora és Boni­ka, Illetve Knebort. A lelkesen küzdő brnólak már az 5. percben megszerezték a ve­zetést Sýkora tejesgóljával. A 28. percben a játékvezető nem ítélt meg egy nyilvánvaló 11-est, de két perccel később „egyenlített", mert egy eléggé ártatlan eset miatt büntetőt rendelt el, amiből Bauš­ka 2:0-ra növelte a hazai csapat előnyét. Ekkor már előrelátható volt a bajnokcsapat veresége, kü­lönösen, amikor a 34. percben — tiszteletlen magatartás miatt — a játékvezető Geletát leküldte a pályáról. A második félidő 6. percében Knébort szépített az eredményen, és — megelepetésre — a 10 em­berrel játszó Dukla került fölény­be. Szinte levegőben lógott az egyenlítés, de a hazai csapat nagy lelkesedéssel küzdött. A Dukla lendületét azonban megtörte játé­kosainak fegyelmezetlensége. A játékvezető ugyanis előbb Knébor­tot, majd a tiltakozó Masopustot ls leküldte a pályáról. Knéborttal egyldőben a brnói Svobodának is el kellett hagynia a pályát. AZ NDK BA VÁNDOROL AZ ARANYPATKÓ A szombati selejtezők után, tegnap, mintegy 4000 néző előtt folytatták Bratislavában, a ligeti Kovosmalt pályán a Slávia SVŠT Aranypatkójáért másodízben kiírt nemzetközi díjugrató versenyt. Az eszményi időben lebonyolított rendezvényen a hazai lovasokon kívül magyar, oszták és NDK-beli versenyzők ís rajtoltak. Az első versenyszámban: az elektrotechnikai fakultás díjáért folyó akadályversenyen a 20. dön­tőbe jutott Induló közül a nagy­szerűen ugró Sándoron az NDK­beli Helmut Grille győzött 100 ponttal honfitársa Relnhold Schir­le előtt, aki Kosmost lovagolta, és Rndi Beerholm előtt. Az Aranypatkőt hibapont nél­kül ugyancsak NDK-beli verseny­ző nyerte, Werner Hakus szemé­lyében, aki Kasbek nyergében lo­vagolt. A magyar Frank Elemér háromnegyed hibaponttal a má­sodik, négy hibaponttal a harma­dik pedig az NDK versenyzője — Reinhold Shirle lett. A magas színvonallal fémjelzett verseny­számban a hazalak ls kiválóan belytálltak, különösen a Boor testvérpár és a somorjai Boros László. A harmadik számban a 214 cm­re emelt „hatalmas sáncot" ugyan a párharc három legiobb­ja: Werner Hakus (NDK), Frank József (magyar) és a somorjai Go­nosz László sem vette sikerrel. Mindeddig azonban nagyon ér­dekes és színvonalas, végig Izgal­mas összecsapást vívtak. A két­méteres magasságot még mind­hárman hibapont nélkül vették. Külön örömet jelentett számunkra a somorjai Gonosz László „beéke­lődése" a kiváló határon túli lo­vasok közé. (mik— J II. LIGA A-csoport: Tábor—Tachov 0:0, Čelákovice—Vikt. Žižkov 3:2, Jab­ionec—Cheb 1:1, Plzeň—Radotín 3:1. A vezetést a Skoda Plzeň csa­pata vette át, amely eddig vala­mennyi mérkőzését megnyerte. B-esoport: Trebišov— Vsetín 1:0 (0:0), Michalovce— Gottwaldov 5:1 (2:1), AC Nitra—Baník Ostrava 1:1 (1:0), Bardejov—Prievidza 5:1 (1:0), Sp. Nová Ves—Pov. Bystri­ca 1:0, TŽ Tŕinec—Tatran Prešov 1 :0. A n 1 1 r a mérkőzésen a 44. percben kiállították Fojtikot. Din­ga 11-esből érte el a vezetést, ami­re az ostravaiak Michalik góljával válaszoltak. Berdejov ban Bičkoš (2), Graizinger, Michalik és Mellška gőlja hozta meg a nagy győzelmet. Treblšovon Gaško két perccel a befejezés előtt érte el a találkozó egyetlen gól­ját. Michalovcén Gyömbér és Daško (2—2), valamint Chlebák gólja bozta a nagy győzelmet és • gottwaldovlak első vereségét. Nem sikerült a női kosárlabda válogatott főpróbája A romániai női kosárlabda Európa-bajnokságra készülő csehszlo­vák válogatott ffiprőbfija nem a legjobban sikerült, mert Kassáa egy kosárral alnl maradt a lengyel válogatottal szemben. A cseh­szlovák együttes elmaradt attfil a teljesítménytől, amelyet Svltbei nyújtott. CSEHSZLOVÁKIA—LENGYELOR­SZÁG 63:64 (30:33). A csehszlovák' lányok jól kezdtek és a 13. percig vezettek ls. Ezután a lengyelek följavultak, röviddel a szünet előtt egyenlítettek, és még az első Já­tékrész lejárta előtt 3 pontot előnyre tettek szert. Szünet után sem találtak magukra a csehszlo­vák csapat tagjai, sok volt az el­adott labda, és a pontatlan kosár­ra dobás. A mérkőzést több mint 300 néző előtt a magyar Herczeg és az osztrák Háselbacher vezet­te. A prágai négyes torna további eredményei: Törökország—Görög­ország 70:64 (34:31), Csehszlová­kia—Lett SZSZK 93:89 meghosz­szabbitás után, (77:77, 44:36). A csehszlovák együttes teljesen meg­érdemelt és nehezen kiharcolt győzelmet aratott, a sok szabály­talansággal tarkított találkozón. A csehszlovák kosárlabdázók sokkal jobb teljesítményt nyújtottak, mint Görögország ellen. Az elsfi félidő­ben 12 pontos előnyre tettek szert. A vendégeknél a ponterős Verltls révén sikerült egyenlíteniük, és Igy került sor hosszabbításra. Az utolsó öt percben a vendégek kát Ízben vezettek egy kosárral, a csehszlovák fiúk azonban pompás hajrával megszereték a győzelmet. A Szlovák Nemzeti Felkelés ser­legéért rendezett nemzetközi ko­sárlabda tornőn az Iskra Svit sze­rezte meg a győzelmet, a Dukla Olomouc és a Wisla Krakkó előtt. Eredmények: Iskra Svit—Dukla Olomouc 67:65, Wisla Krakkó— Slá­via Košice 67:50, Slávia Košice— Dukla Olomouc 72:80, Iskra Svit— Wisla Krakkó 85:76. LABDARÚGÁSÁNAK ÉRDEKESSÉGEI A VILÁGBAJNOKSÁG lebonyolí­tására újabban Skócia tett Javas­latot. A skótok azt indítványozzak, hogy legjobb 16 csapatból alakí­tott csoportok mérkőzéseit 4 kü­lönböző országban rendezzék meg, csak az elődöntőt és a döntőt bonyolítsák le ugyanazon a helyen. Ebben az esetben több ország vállalkozhatna a világbajnokság végső fázisának rendezésére. ANGLIÁBAN a Chelsea vette át a vezetést, jelenleg 12 pontja van. Az élcsoport további tagjai: Burn­ley. Stoke és Tattenham 11—11 ponttal. Érdekesebb eredmények: ZSIVÓTZKY 70,12 métert dobott Érsekújvárott .Vasárnap nemzetközi atlétikai versenyt rendeztek Érsekújvárott, amelyen a hazai versenyzőkön kí­vül a magyar altétika több kivá­lósága ls rajthoz állt. Kiemelkedő eredmény született a kalapácsve­tésben. Zsivótzky bebizonyította, hogy kilábolt a hullámvölgyből, és anélkül, hogy megszorították volna, túldobta a 70 métert. Eredmények: diszkoszvetés Zsi­vótzky 47,48 m, kalapácsvetés: Zsi­vótzky 70,12 m, gerelyhajítás: Né­meth 76,80 m. Távolugrás Kalocsay 718 cm, hármasugrás: Kalocsay 15,25 m, súlylökés: Mlkola (Dukla Banská Bystrica) 15,80 m. Nők — 100 m: Nemesházyné 11,4 mp, 400 m: Munkácsy 54,6 mp. A MAGYAR NB I. ESEMÉNYEI A Győr legyőzte a Ferencvárost, a Honvéd pontot vesztett Ózdon A magyar NB I. 18. fordulójának egyik meglepetése, hogy a Hon­védnak csak keserves döntetlent sikerült kiharcolnia Úzdon. A Fe­rencváros balszerencsés körülmények között vendéglátóként kika­pott a Győrtől. Az FTC nélkülözte az eltiltott Rákosit, s a mérkő­zés első perceiben megsérült Fenyvesit. A Tatabánya nagy küzde­lem ntán kétvállra fektette a Dózsát, míg Dorogon a kiesési rang­adón pontosztozkodás született. A salgótarjánlak ezúttal kitettek magukért, és elrabolták a két pontot Pécstől. FERENCVÁROS—GYÖR 0:1 (0:0). Népstadion, 25 000 nézfi. Játékve­zető Bircsák, góllövő Keglovich. Az eredmény kialakulásában nagy szerepe volt annak, hogy a zöld-fehér együttes 85 percen ke­resztül 10 emberrel jőtszott, mert Fenyvesit térdsérüléssel kórházba kellett szállítani. A Győr nagy becsvággyal vetette magát a küz­delembe, és keménysége olykor a durvaság hatfirát ls súrolta. A Fe­renevőros a kitűnő helyzetbe ke­rülő Németh révén sok gólszerzési alkalmat hagyott ki. A dönttelen jobban megtelelt volna a játék képének. — Jók: Tóth, Orbán, Palotai, Kiss, illetve Géczi, Mátrai, Páncsics, Szűcs, és amíg erővel bírta, Var­ga. DOROG—DUNAÚJVÁROS 1:1 (1:1) Dorog, 2500 nézfi, játékvezetfi Fehérvári, góllövfik: Juhász, illet­ve Ciegler. Kilencven percen keresztül ala­csony színvonalú, csapkodó játé­kot hozott a mérkőzés. Jók: Sas, Csernai, Menczel, illet­ve Nagy Ferenc és Borsányi. TATABANYA—ÚJPESTI DÚZSA 1:0 (1:0) Tatabánya, 12 000 nézfi. Játékve­zetfi Biróczky. Góllövfi: Szabó (44. P-). Nagy Iramú, változatos, helyen­ként Igen jó játékot hozott a ta­lálkozó. Az újpesti Dózsának 8 esztendő után sem sikerült meg­szereznie a győzelmet Tatabányán. Jók: Sas, Csernai, Menczel, Illet­ve Göröcs és Bene. PÉCS—SALGÓTARJÁN 0:1 (0:1) Pécs, 8000 nézfi, játékvezetfi Va­das, góllövfi: Kocsis (32. p). Öriásl meglepetésnek számít a közepes szívonalú mérkőzésen született tarjánl győzelem. A Pécs csatárai ezúttal nem bírtak a ven­dégcsapat védelmével. A győzel­met Jelentő gól ragyogó egyéni alakítás után született. Kocsis rit­kán látható cselsorozattal teljesen szétzilálta a pécsi védelmet, és re­mek gólt lőtt. Jók: Havasi, Toldi, Szálai, Illet­ve Konrád és Tüske. 0ZD—HONVÉD 4:4 (2:2) Özd, 6000 néző, játékvezetfi Ara­nyosi. Góllövfik: Szendrei 3, Bozó, Illetve Tóth Kálmán, Tuschinger, Nagy Antal, Komora. Alacsony színvonalú mérkfizésen már az elsfi 15 percben négy gól esett. Rengeteg volt a védelmi hi­ba, és figyelmet érdemel, hogy mind a négy alkalommal a Hon­véd egyenlített. Jók: Kovács, Bndal, Nagykaposl, Szendrei, illetve Marosi, Sipos, Tu­schinger és Nagy Antal. Az NB I. állása: 1. Vasas 18 12 6 0 49:19 30 2. FTC 18 10 4 4 42:25 24 3. Hnnvéd 18 11 2 5 34:24 24 4. Pécs 19 6 10 3 23:22 22 5. Tatabánya 18 8 5 5 28:13 21 8. Dózsa 7. Győr 8. Csepel 9. DVTK 10. SBTC 11. MTK 12. Dunaújv. 13. Ďzd 14. Dorog 18 19 18 18 18 18 18 18 18 5 47:28 21 6 20:22 21 7 21:28 17 9 18:22 IS 9 17:26 14 9 18:32 14 9 15:28 12 3 11 23:43 11 t 11 15:36 8 Arsenal—Blackpool 1:1, Aston Vil­la—Chelsea 2:6, Burnley—Totten­ham 2:2, Manchester United—Man­chester City 1:0, Southampton—Li­verpool 1:2, Stoke City— Shellleld United 3:0. SVÁJCBAN a bajnokság 5. for­dulója után Basel csapata vezet t ponttal 1 pont az előnye Zürich és Grasshoppers előtt. Basel vasár­nap 2:l-re nyert a Servette együt» tese ellen. A SPORTFOGADÁS HlREI A ŠPORTKA 38. játékhete elsí búzásának nyerőszámai: 12, 17, 20, 29, 35, 46, Prémiumszám 37. A SAZKA 36. játékhetének 1»> találatos szelvénye: 123456789 10 11 12 1 1 1 1 2 I 1 1 i 1 1 1 A BAJNOKI PONTOKÉRT A férfi kézilabda-liga 5. fordu­lójában a Tatran Prešov egygö* los vereséget szenvedett Gott­waldovban, míg a CH Bratislava 3 gólos vezetés után döntetlent ért el Brnóban. Az 5. forduló után a táblázat élén a bajnoki Cím védője a prágai Dukla áll, 9 ponttal. Öt követi a Baník KarvU ná 7 ponttal (4 mérkőzésből) éš a TJ Gottwaldov ugyancsak t ponttal (6 mérkőzésből). Az 5. forduló eredményei: Duk­la Praha—Slávia Praha 25:16, Skoda Plzeň—Baník Karviná 10:13, TJ Gottwaldov—Tatran Prešov 13:12, K PS Brno—CH Bratislava 13:13, Bohemiant Praha—Gumirné Za br i 14:13. A női kézilabda-liga 5. fordu­lójában került sor a Start Bratis­lava—Zora Olomouc rangadóra. A mérkőzést meglepetésre, de tel­jesen megérdemelten a vendég­csapat nyerte. Meglepetésnek szá­mit az Is, hogy az Odeva Hloho­vec saját pályáján kikapott a Strešovicétôl. A listavezető to­vábbra is a Start Bratislava 8 ponttal, a második és harmadik helyet a Zora Olomouc és a Tat­ran Strešovlce foglalja el 7—7 ponttal. Eredmények: Start Bratislava— Zora Olomouc 3:5, Odeva Hloho­vec—Tatran Strešovlce 5:6, Slávia Praha —Bohemians Praha 3:3, Spar­ta Praha—Inter Bratislava 6:3, ČSAD Plzeň—Iskra Otrokovice 9:6. Az asztalltenlsz-llga negyedik fordulójában a következő ered­mények születtek: Sparta Praha— TJ VZKG 13:1, Litvinov—Lokomo­tíva Brno 5:9. A görög-római birkózó liga 12. fordulójában a CH Praha 14:7-ré győzött a VTŽ Chomútov ellen, és ezzel megszerezte a bajnokt címet. A Vihorlat Snina—Skld Union Teplice 9:9 arányú döntet­lennel ért véget. Zvalová nverte BRATISLAVA DÍJÁT A Bratislava díjáért rendezett női tőrvívóversenyen Zvolenból, Kassáról és Bratlslavából tizen­hatan vettek részt. Az Ifjúságiak csoportjában kitűnően szerepeltek a kassaiak, akik az első négy he­lyen végeztek. A felnőtteknél a bratislavaiak domináltak és a nem éppen magas színvonalú, de annál kiegyensúlyozottabb küz­delmekből újravlvás után Zvalová, került ki győztesként. Kár, hogy az évente sorra kerülő verseny­ről a morvaországi és a csehor­szági vívók távolmaradtak. Bratislava dijának győztese: 1. Zvalová (Lok. Bratislava), 2. 211­kayová (Lok. Bratislava), 3. Re­žnehová (Slávia Bratislava), 4. Miškeová (Slávia Bratislava). Ifjúságiak: 1. Rácz, 2. Seman­nová, 3. Rauchmann, 4 Dubayová (valamennyi Slávia Košice). (U)