Tribün - A Fradi Futballmúzeum lapja (1996-2003)

2000 / 10.

5- Kocsis a Kálvária téren nyerte első bajnokságát- A Fradiért bunyóztak- Ökölvívásban újabb arany- Kocsis Antal - Eb-ezüst!- Fradi-vastaps - bokszolóknak- Mindkét csapat bajnok lett!- Az FTC első olimpiai aranya!- „A ferencvárosi szívvel küzdő Tóninak"- Kocsis majdnem szobrot kapott...- Bajnok öklözök- Kocsis kivándorolt- Győztek az Sz-betűsek- Eb-arany és -ezüst az Iparcsarnokból Sí________________________- Téli hírek - 1914- Találka a Zugligetben vagy a fogaskerekűnél TENISZ____________________- Hölgyeket hívtak a Fradiba- 1903 őszén történt- Gabrovitz Emil volt a házibajnok- Az első FTC-évkönyv- Pallér pallérozta őket...- Sikeres Fradi-finisek- Teniszbajnok: Baumgarten- Fradisták fedettpályán- Az év első FTC bajnoki címe- Nagyvárad bajnoka- Hölgycsapatbajnokság: 1. FTC!- 130 teniszezőnk volt! TORNA ____________________- H etenként háromszor- Az első FTC-évkönyv- Két új szakosztály- Tornászsiker- FTC-sportolók az olimpián - 1912 ÚSZÁS-MŰUGRÁS, TORONYUGRÁS _____________- F radisták a vízben- Úsztak a Fradi-sikeréért- Ezüstkoszorús úszóverseny...- Berán-plakett- „Programkönyv” a Rudasban- Tányérkereső búvárkodás- Fradista volt az első mellúszó rekorder!- Váczi kudarca- Diana-díj Bécsből- 118 díjat nyertek!- Úsztak, futottak, gyalogoltak- Toldi Ödön első külföldi győzelme- Az első FTC-évkönyv- Sugár Stella volt az első- Hát ilyen nincs!- A különc Kankovszky- „Vizes hírek”- Az úszók első aranyérme TRIBUN- A hideg újpesti öbölben...- Bajnokok a vízben- Fradi-siker műugrásban- FTC—III. kerület 4-2- Vízi sikerek- Ki volt az FTC első női bajnoka?- Kamilla legyőzte a férfiakat is!- Kamilla kivándorolt- Mailász volt az első- Győztek a gyorsúszók- Székelynek nem jutott zászló! VÍVÁS ________________________- M inden kezdet nehéz- Vívóink is voltak- A Fradi első kardvívója- Ferencvárosi vívóestély- Az első FTC-évkönyv- Az FTC-pálya tervezője vívó volt...- FTC-pengék- Fradi-kard- Újra vívtak- Vívásban II. osztályú bajnokság- FTC-bajnokság - a III. osztályban!- Női tőr VÍZILABDA____________________- F radisták a vízben- Vízilabdában tucattal kezdtünk- Sugár Stella volt az első- A vízilabdázók első nemzetközi meccse- Alakul a vízilabdacsapat- Utoljára a Rudasban...- Az első külföldi mérkőzés- A Fradi vízipólózói az osztrák bajnokságban!- Az FTC nyerte a magdeburgi tornát- „Vizes” hírek- Győzelmek a vízben- FTC-sportolók az olimpián - 1912- A belgákat megvertük - levonultak...- Vízipóló szupertúra- Gyászban...- In memóriám- Újra van vízilabdacsapat!- A hideg újpesti öbölben...- Bajnokok a vízben- FTC—III. kerület 4-2- A zongoraművész kivándorolt...- A vízilabdázók német túrája- FTC—III. kerület 5-4- Az első Magyar Kupa-döntő elmaradt!- Ünnepeltek...- Az FTC volt az első Magyar Kupa-győztes!- Fradi-meccs az Atlanti-óceánban- Az egész csapatot kiállították!- FTC-Franciaország 5-4- „Egetverő éljenzés közben"- Angol bíróval- Az FTC első Európa-bajnokai- A pólósok dupláztak- 100%-os bajnokság - vízilabdában!- Keserűéknek elmaradt a keserűség- A pólós párbajozott!- „Keserű” olimpiai ezüst- Győzelem éjjel egykor - A mólóra vitt bíró!- Női vízipóló!- Kupa készült - de már nem a Fradinak...- Magyar Kupa Vigaszdíj EGYESÜLETI ÉLET, A PÁLYA HÍREI_____________- M inden kezdet nehéz- Az első FTC-„fejléc”- A közgyűlés nem volt határozatképes- Ferencváros először- Az első tagkizárás- Az első FTC éremkiállítás- 118 díjat nyertek!- Az első FTC-évkönyv- Az FTC XI. közgyűlése- Dr. Kenéz Béla: 1908 óta évkönyvünk nincs!- Téli hírek- Ki lehetett az FTC tagja?- In memóriám...- Az FTC nyilatkozata- „Kedélyes klubest keretében”- Stopperórával köszöntötték...- Felhívás az FTC tagjaihoz- FTC elnöki csúcs!- Springer-gyász - Fradi-gyász- Az Üllői úton szilvesztereztek- A XXIII. közgyűlés- „Frissen csapolt Dréher sör”...- Klement klubot és párt választott...- Springer-szobor- Elhunyt az FTC egyik alapító tagja- Ismét volt elnöke a Fradinak!- Ki volt az FTC táncbajnoka?- Kuriózum a jubileumi születésnapon- A Fradi-urnákba dőlt a pénz!- Vidámak voltak...- 1924. augusztus 28. Az FTC új tribünjének átadása!- A negyeszázados jubileum- Jubileumi lakoma- FTC-érmek a Nemzeti Múzeumnak- Tornatermünkben történt- A B-közép nem üdülőövezet...- Szilveszter éjjelén...- „Ismét naggyá tenni az FTC-t!”- Zöld-fehérek a vörös salakon- (Zöld) Fehér holló sportéletünkben...- Közgyűlés - tagdíjemelésre- Borbás FTC-alelnök is volt!- Zöld-fehérek a - zöldben- A harmincadik közgyűlés