Tolnai Népújság, 2009. augusztus (20. évfolyam, 179-203. szám)

2009-08-31 / 203. szám

2009. AUGUSZTUS 31., HÉTFŐ - TOLNAI NÉPÚJSÁG SPORT - HIRDETÉS 11 Weitner Ádám: mestermunka a javából labdarúgás A Dombóvári FC az utolsó huszonöt percben nyerte meg a Komló elleni meccsét Az NB III Dráva-csoport- jában az UFC néhány fe­gyelmezetlen játékosa mi­att csak hatvan percig volt partiban a Bajával, a Dombóvár a hajrában gyűrte le a Komlót, a Paks egy félidő alatt el­döntötte a várpalotai baj­noki találkozóját. Tudósítóinktól VÁRPALOTAI BSK-PAKSI FC II 1-8 (1-5). Várpalota, 300 néző. V: Vi­déki. Várpalota: Radnai- Bálint, Híró, Horváth T., Lukács (Saári)- Kaufmann, Bogdán, Kovács G. (Szabó P.), Vető (Humli)- Pencz, Hardi. Edző: Pintér Csaba. Paks: Kiss M.- Koch (Karszt), Berkó, Fiola, Gévay (Varga T.)- Mészá­ros L, Fritz (Féhr)- Cziráki, Ha­raszti, Nagy I.- Weitner Á. Edző: Búzás Attila, Horváth Sándor. A nagyszerűen játszó paksi csapat győzelme ilyen arányban is megérdemelt. Gól: Weitner Á. 3, Nagy 1.2, Gévay 2, ifj. Harasz­ti Zs. lók: az egész vendégcsapat dicsérhető. búzás Attila: - Régóta várt győzelmet arattunk. ló érzés volt ülni a pádon és csodálni a fiúk játékát. DOMBÓVÁRI FC-RUTIN-KOMLÓI bányász sk 2-0 (0-0). Dombó­vár, 150 néző. V: Kovács Zs. Dombóvár: Szabados- Kadarku- ti, Várai, Tóth M., Bán- Kovács R., Luczek (Kőhalmi), Kulcsár, Bock- Tolmácsi, Fábián (Gyeraj). NB III. Dráva-csoport 1. Szentlőrinc 3 3 0 0 11-1 9 2. Baja 3 3 0 0 8-0 9 3. Dombóvár 3 2 1 0 4-1 7 4. Paks II 3 1 2 0 12-5 5 5. Ócsárd 3 1 2 0 6-4 5 6. Bogád 3 1 1 1 5-3 4 7. Szekszárd 3 1 1 1 4-5 4 8. Pogány 3 1 1 1 3-5 4 9. Komló 3 1 0 2 4-5 3 10. Nagykanizsa 3 1 0 2 1-4 3 11. Kaposvárit 3 1 0 2 3-9 3 12. Nagyatád 3 0 1 2 2-5 1 13. Mohács 3 0 1 2 2-7 1 14. Várpalota 3 0 0 3 3-14 0 Sorrend: pont, több győzelem, gólarány, több rúgott gól... Weitner Ádám (balról) tarthatatlannak bizonyult Várpalotán, egymaga hármat vállalt a sziporkázó futballal előrukkoló paksiak nyolc góljából Edző: id. Dárdai Pál. Komló: Fodor- Korbuly, Győri, Kovács R, Raáb- Gelencsér, Méhn, Var- jasi, Vass- Kalmár (Nagy N.), Müller. Edző: Schuszter Roland. Az első félidő közepéig a kom­lóiak voltak agilisabbak, több gólveszélyes helyzetet is elhibáz­tak. A folytatásban kiegyenlítet­TEOL.hu ATolna megyei NB lll-ascsapatokról még több írást talál a TEOUw hírportálon. tebb lett a játék. A lövések irány­zékával azonban mindkét olda­lon baj volt, így a labdák elke­rülték a kapukat. A fordulást kö­vetően is jobbára a pálya köze­pén küzdöttek egymással a lab­darúgók. A 76. percben Kőhalmi jobb oldali szögletét Bán 10 mé­terről védheteüenül fejelte a ka­pu bal felső sarkába (1 -0). A 89. percben egy jobboldali beadás után a labda az ötös baloldali sar­kánál álló Kőhalmihoz került, aki egy pimasz csellel becsapta őrzőjét és higgadtan a hálóba lőtt (2-0). Gól: Bán, Kőhalmi. Jók: Várai, Kovács R., Bán, Kulcsár, Kőhalmi, illetve Méhn, Gelen­csér, Müller. id. dárdai PÁL: - A jó iramú mérkőzés második félidejének közepéig sokszor kapkodtunk és nem azt játszottuk, amit tudunk. Szerencsére az utolsó 25 perc­ben magunkra találtunk és meg­érdemelten győztünk a mezőny­ben kulturáltan futballozó bara­nyaiak ellen. BAJAI LSE-SZEKSZÁRDI UFC 4-0 (0-0). Baja, 350 néző. V: Ja­kab. Baja: Herbert- Mitasz, Trucz, Zsók, Márton E.- Suba, Lógó (Gyenei), Micskó, Szabó N. (Kohány)- Sziegl, Nagy E. (Káli). Edző: Nagy Tamás. Szekszárdi Klézl- Torma, Fehér A., Tóth R, Vizdár- Calka S. (Ranga), Rik- kers, Pap M.- Deli, Fröhlich- Varga B. Edző: Dienes Pál. Az első félidő kiegyenlített já­téka után a játékvezető téves, kö­vetkezetlen ítéletei eldöntötték a mérkőzést. Gól: Nagy E. (11-es- ből), Kohány, Sziegl, Suba (11- esből). Kiállítva: Vizdár az 56., Fehér A. a 70., és Rikkers a 75. percben. Jók: Herbert, Zsók, Márton E., Sziegl, Kohány, illet­ve Tóth R, Fröhlich. dienes PÁL: - Hatvan perc já­ték, harminc perc rémálom. Ismeri Ön legújabb lapcsomagunkat, a hétvégi csomagot? Meghökkentően alacsony áron! _____________^................................. ........... ........ ........ ­El őfizetési díj 1 hónapra 690 Ft. A csomag tartalma:- A megújult {V9HK Sü Vasárnap APRÓBAN □ R I Á fanny: több tipp, több recept, több szórakozás! •UtóKÉKÍ mm Tolnai .. Népújság: Ünnep lett Tolnán a halászlé »á ys.m lúfoti mul Uwmtxigrácsf&röftí ^<fih-ítu"i Ds n U“i\vJ emberek, sport! Mire jó a sperma äiÖSi— ii » // elheto: telefonon. 511-538-as számon 06-80/230-995-ös számon Cégjegyzékszám: 11-09-001415-Tempó: több ezer apróhirdetés; mit, hol, mikor; INGYENES HIRDETÉSI SZELVÉNNYEL! e-mailen: zita.szegedi@axelspringer*hu személyesen, vagy levélben: 7100 Szekszárd, Liszt Ferenc tér 3. A hír velünk jár! « 1 I a i