Tolnai Népújság, 2000. október (11. évfolyam, 231-255. szám)

2000-10-03 / 232. szám

I 2000. Október 3., Kedd SPORT Tolnai Népújság - 9. oldal Biztos simontomyai siker Az NB II hétvégi fordulójá­ban férfi csapataink szere­peltek eredményesebb, a Simontornya magabiztosan nyert Pécsváradon, a Dom­bóvár balszerencsésen ve­szített egy pontot. Kézilabda Férfiak Dombóvár KSK-Nagykanizsa Iz­zó SE 20-20 (11-10). Dombóvár, 150 néző. V: Hucker, Tóth. Dom­bóvár: Szőke- Forgács 3, Pajcsics 4, Zörgő 1, Feuerstein 6, Kézs- márky 3, Drüszler 2. Csere: Spoljár, Pusztai (kapusok), Mayer 1, Embersics, Glaub, Bab- ulják. Edző: Kővári Tamás. Az el­ső félidőben a hazai csapat takti­kus játékkal, jó védekezéssel tar­totta egy-két gólos előnyét. A má­sodik játékrész elején a vendégek zsinórban hat gólt lőttek, (36. p.: 11-15), s a 13 percen át vezettek is. A folytatásban magukra találtak a hazaiak, s remek védekezésüknek és kiváló kapusteljesítményüknek köszönhetően megfordították a ta­lálkozót. Spoljár kapus tizennyolc lövésből tizenhármat hárított, a ka­nizsaiak 17 perc alatt mindössze háromszor tudták bevenni kapu­ját. A találkozó vége előtt 15 má­sodperccel még a DKSK vezetett (20-19), ám egy meggondolaüan indítás miatt elveszített egy pontot . A dombóváriakat dicséri, hogy a második félidőben talpra tudtak állni. Jók: Spoljár, Forgács, Pajcsic- s, Feuerstein. -pt­Hosszúhetény-Pécsvárad- Simontomyai TC 25-30 (11-16). Pécsvárad, 50 néző. V: Pordán, Rákóczi. Simontornya. Pech- Hóka 2, Boros 2, Teimel L. 6, Teimel J. 4, Varga 8, Lampert 4. Csere: Bokor (kapus), Papp 2, Ányos 1, Cserháti 1, Halasi, Csá­szár, Takács. Játékos-edző: Teimel Lajos. Teimel Lajos és Varga két-két góljával indult a ta­lálkozó, s hamar egyértelművé vált, hogy a vendégek a győzele­mért utaztak Pécsváradra. (5. p.: 0-4). A második játékrészben Teimel edző szinte végig a fiatal cseresorát szerepeltette, de a vége előtt néhány perccel így is tíz gól lett a vendégek előnye. (54. p.: 20-30). A hajrában a játékvezetők „megsokallhatták” a különbséget, s a Pécsvárad faragni tudott hátrá- nyából. Jók: Teimel L., Varga, Pech, Lampert. varga László Nők Varga Trans-Fer UKSE Szekszárd- Hévíz 27-28 (13-15). Palánk, 50 néző. V: Gallusz, Pécsi. UKSE: Gödrei- Dienes 3, Németh 3, Mik­lós 5, Nagy A. 5, Vaszari 7, Kovács 2. Csere: Szilágyi H. 2, Weitner A. Edző: Rácz József, Varga Jenő. A találkozó elején kétgólos előnyt sze­reztek a hazaiak, a folytatásban azonban felváltva estek a találatok köszönhetően a szekszárdiak gyen­ge védekezésének, és rossz helyzet- kihasználásának. A kezdőcsapat tagjai rendkívül hullámzó teljesít­ményt nyújtottak, s a lelkesebb és az egy-egy elleni játékban jobb ruti­nos Hévíz a hajrában emberelőnyös helyzetben a maga javára fordította a mérkőzést. -pl. Pécsváradi Spartacus-Tamási KC 26-23 (13-13). Pécsvárad, 80 néző. V: Kovács Z., Lesták. Tamá­si: Siklósi- Filotás 3, Varga Niko­lett 4, Szabó-Bakos 3, Kondor B., Kondor V. 7, Grúber 2. Csere: Bérdi 3, Varga Noémi 1, Jurasits, Siklós K, Agócs, Keller (kapus). Edző: Varga László. Jól kezdett a hazai együttes, s hamar négygólos előnyre tett szert. A fiatal vendég­csapat azonban nem adta fel, s ra­gyogó teljesítményt nyújtva, kom- binatív játékkal, átlövői jó teljesít­ményének köszönhetően kiegyen­lített. A második félidő elején ismét elhúzott a Pécsvárad (34. p.: 16-13), ám a lelkes vendégeknek újfent sikerült felzárkózniuk (53. p.: 24-23). Ezután a Tamásinak kétszer is volt lehetősége az egyen­lítésre, a végjátékban - az elmúlt heti találkozóhoz hasonlóan - azonban ismét az ellenfél kereke­dett felül. A jól játszó tamásiak ru­tintalanságuk miatt torpantak meg a lehetőség kapujában. Jók: Sikló­si, Kondor V„ Varga Nikolett, -vl­Ifjúságiak: UKSE Szekszárd- Hévíz 31-20. Magyar kupa Cece-Simontornya-Nagyatád 29-17 (14-10). Simontornya, 100 néző. V: Hucker, Tóth. Ce- Si: Nagy- Pulai 1, Hingyi Z. 2, Pech 7, Trautmann 5, Vágvölgyi 2, Killer 5. Csere: Hingyi B. 5, Tibor J. 1, Tibor D. 1. Játékos­edző: Kocsis Ilona. A győztes NB I/B-s bajnoki mérkőzés után fél órával lejátszott Magyar-kupa találkozón a Ce-Si nagy kedvvel játszott, örömkézilabdát muta­tott be. A Nagyatád sokáig jól küzdött, de a mérkőzés végére egyértelművé vált, a hazaiak fölé­nye. Jók: Pech, Trautmann, Kil­ler, Nagy, Hingyi B. ivaroai Mai műsor Előkészületi mérkőzés: Cece- Simontornya KC-Ferropatent- Szekszárd SE 18. TOTÓNYEREMÉNYEK. A Szerencsejáték Rt. tájékoztatása szerint a 39. hét totónyereményei a jövedelemadó levonása után a következők: 13 plusz egy találatos szelvény 1 db, nyereménye 8.676.188 forint. 13 találatos szelvény 3 darab, nyereményük egyenként 1.446.031 forint, 12 találatos szelvény 120 darab, nyereményük egyenként 19.104 fo­rint, 11 találatos szelvény 1475 darab, nyereményük egyenként 1554 forint, 10 találatos szelvény 10.142 darab, nyereményük egyenként 377 forint. A telitaláltos üpposzlop: 1, x, 2, x, 2,1, x, x, 1,1,1, x, 1,1. ■ Talált gól „aranyat” ért Cikón Böde idei harmadik triplája is csak egy ikszre volt elég az agárdiak ellen A megyei II. osztály legutób­bi fordulójában tovább nö­velte előnyét az éllovas Mucsfa. Madocsán Böde idei harmadik mesterhármasá­nak, míg Cikón egy talált gólnak örülhettek a nézők. Labdarúgás Cikó-Gyönk 1-0 (0-0). Cikó, 100 néző. V: Bajor. Cikó: Csibi- Nagy, Márton, Molnár, Kocsis- Forrai P., Kiss (Forray T.), Stumpf, Lubastyik (Rovacsek)- Csabai, Rónai. Edző: Laki Zol­tán. Gyönk: Dömötör- Bakonyi, Nedves, Zuschlag, Tarnóczi- Lerch, Gyén, Szili, Tuba- Müller, dr. Szabó. Edző: Klein András. A 95. percben talált gólt a hazai csapat. G: Kocsis. Jók: Márton, illetve Dömötör, Nedves, Müller. törő istván (Az utóbbi harminc év leg­sportszerűtlenebb csapata láto­gatott vasárnap Cikóra. A ma­gukról megfeledkezett gyönki já­tékosok a mérkőzés folyamán a mentőládát rugdosták, majd a lefújást követően a vendégöltöző ajtaját is berúgták. Csak az idő­ben közbelépő rendező gárdán múlott, hogy nem történt komo­lyabb incidens. A gyönki labda­rúgócsapat tagjainak és vezetői­nek el kellene gondolkodniuk azon, hogy ők a labdarúgó pá­lyán is egy egész települést képvi­selnek. A gyönkieknek nem ez volt az idei első rendbontásuk. Két héttel ezelőtt a Bátaapátitól elszenvedett vereség hatására a csapat szurkolói csináltak kisebb botrányt, -törő-) Madocsa-Sióagárd 3-3 (1-0). Madocsa, 200 néző. V: Sajgó. Madocsa: Araczki- Baka, Somo­gyi, Bujdos, Szili Z. (Baksa)- Sereg (Baksai), Árki (Szabó), Orosz, Kovács- Aradi (Szili A.), Böde. Játékos-edző: Szabó Ist­ván. Sióagárd: Szegletes- Simon (Fábián), Keresztes, Domokos (Kilián)- Dombi, Paulovics (Sö­rös J.), Lambert, Kész (Dér)- Acsádi (Kelemen), Sörös S., Szabó. Játékos-edző: Neumann Zoltán. Két hasonló képességű, támadófutballt játszó csapat nagy iramú mérkőzésén igazságos eredmény született. A hazaiak ti­zennyolc éves csatára, Böde Ist­ván harmadik mesterhármasát ér­te el a szezonban. G: Böde 3, illet­ve Sörös S„ Sörös J., Kelemen. Jók: Baka, Orosz, Böde, illetve Lambert, Szabó, Sörös S„ Keresz­tes. LÉNÁRT GYULA Majos-Csikóstőttős-Kapos- szekcső 3-0 (1-0). Majos, 150 néző. V: Mucska. Majos: Schanzenbacher (Jakab)- Pal­kó, Jónás, Sántha, Kővári- Ba­bai N. (Varga), Dávid, Pál (Mik­lós), Hadikfalvi- Szőnyi (Schuler), Babai L. Edző: ifj. Lőrincz Antal. Csikóstőttős: Sajgó- Buchwald (Somlai), Besenyei, Tóth, Martinka- Sza­bó, Márton, Schott, Papp- Cseh, Szimcsák. Edző: Horváth Jó­zsef. Jó játékvezetés mellett, a sok kihagyott helyzet után Babai László mesterhármasával nyert a hazai csapat. G: Babai L. 3. Jók: Palkó, Hadikfalvi, Dávid, Babai L., illetve Sajgó, Besenyei, Már­ton. LŐRINCZ ANTAL Bátaapáti-Ozora 3-0 (3-0). Bátaapáti, 80 néző. V: Horváth Z. Bátaapáti: Boros- Ömböli, Molnár, Kőkúti, Szabó- Koleszár (Mester L.), Ádám, Végh, Tubik (Mester J.)- Her- czeg (Selyem), Deák. Edző: Pó­lyák Antal. Ozora: Rajnai- Szűcs, Pokorny, Surányi, Sarudi- Kovács, Viszti, Dölles, Miklós- Tóth, Sandi. Edző: Váli József. Jó iramú mérkőzésen a 11-est is hibázó hazai csapat már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést. G: Deák 2, Herczeg. Jók: Deák vezérletével az egész hazai csapat, illetve Rajnai, Surányi. sári József Izmény-Mucsfa 0-4 (0-2). Izmény, 130 néző. V: Bónyai. Izmény: Ziener- Szabó, Balogh R., Rézműves, Balázs- Szűcs (Szilágyi Cs.), Balogh N. (Ba­kó), Kelemen (Kárpáti)- Jakab (Lakatos), Marcsek (Szilágyi Z.), Sebestyén L. Edző: Biszak Lajos. Mucsfa: Tillmann- Lász­ló, Guzorán, Dobos, Bernáth- Böröcz (Köröndi L.), Pfeifer, Radványi, Tóth, Papp- Darabos (Antal). Edző: Fláding János. A kapura semmi veszélyt nem je­lentő hazai csapat ellen megérde­melten nyertek a listavezető mucsfaiak. G: Darabos, Tóth, Radványi, Böröcz. Jók: Balogh R., Sebestyén R., illetve Böröcz, Tóth, Darabos. biszak lajos Kisdorog-Dunakömlőd 1-1 (1-1). Kisdorog, 150 néző. V: Fang. Kisdorog: Stölkler K.- Schiller Z. (Kovács K.), Forray G., András, Schiller L.- Kresz (Szűcs), Pechli, Bordi- Fazekas, Horváth P., Miklós. Edző: Kere­kes Ágoston. Dunakömlőd: Almási- Pongrácz, Kiss T., Kiss G., Csiba- Bertók (Mérges), Szintai (Kern, Szabó), Vörös, Árvái- Kajári, Gyöngyösi. Edző: Máté László. Mindkét csapatnak voltak győzelmi esélyei, a vendé­gek az első félidőben 11-est is hi­báztak. G: Miklós, illetve Kajári. Kiállítva: Szűcs a 75. percben. Jók: Stölkler K„ Miklós, Forray G., illetve Kiss G„ Kajári. BITTNER LEVENTE Váralja-Tengelic 1-1 (1-0). Váralja, 120 néző. V: Biszak. Váralja: Bogos Cs.- Dittrich, Csordás, Szigeti, Amrein- Lász­ló, Bogos R., Fodor, Galla- Nyúl (Aradics), Szabó (Schmidt). Edző: László Antal. Tengelic: Mészáros- Molnár Sz. (Parrag T.), Kapás (Szabó), Nagy, Lakatos- Károly (Junkuncz), Rikkers (Budai), Molnár G.- Parrag, Vida, Budavári. Edző: Molnár József. Két egyforma ké­pességű csapat összecsapásán a hazaiak 11-est hibáztak. G: Nyúl, illetve Vida. Jók: Csordás Galla, ill. Mészáros, Nagy, Budavári, La­katos, Kapás. NAGY LAJOS Magyarkeszi-Hőgyész 1-0 (1-0). Magyarkeszi, 300 néző. V: Puha. Magyarkeszi: Ladis- zlai- Franke L., Szabó Sz. (Sza­bó L.), Pruck, Nagy J.- Horváth R. (Horváth Z.), Pataki, Páczelt, Macher- Teplán, Végh. Edző: Németh Miklós. Hőgyész: Nán­dor- Máté, Illés (Draskóczi), Maczik (Nagy Zs.), Szabó- Rill, Kuncz, Királyházi, Nagy A.- Bősz, Varga. Edző: Vári István. A búcsúi mérkőzésen a hazaiak nagyon akarták a győzelmet. G: Végh. Jók: Franke L, Nagy J., Pruck, Pataki, illetve Varga, Nagy Zs. OROSZ MIKLÓS 1. Mucsfa 8 2. Tengelic 8 3. Bátaapáti 8 4. Madocsa 8 5. Magyarkeszi 8 6. Dunakömlőd 8 7. Váralja 8 8. Izmény 8 9. Majos 8 10. Ozora 8 11. Cikó 8 12. Hőgyész 8 13. Sióagárd 8 14. Kisdorog 8 15. Gyönk 8 16. Csikóstőttős 8 7 1 - 20- 8 22 6 11 25-10 19 5 2 1 12- 4 17 5 1 2 25-15 16 5 12 16-13 16 4 2 2 14-15 14 3 2 3 12-12 11 3 2 3 11-14 11 3 14 15-12 10 3 14 9-13 10 3 14 13-18 10 3-5 10-13 9 2 15 15-19 7 2 15 7-12 7 116 11-20 4- - 8 7-24 ­Ifjúsági mérkőzések: Kisdo­rog-Dunakömlőd 4-0, Cikó- Gyönk 4-3, Bátaapáti-Ozora 3-5, Madocsa-Sióagárd 0-1, Majos- Csikóstőttős 10-1, Váralja-Ten­gelic 0-2, Izmény-Mucsfa 1-3, Magyarkeszi-Hőgyész 4-4. ■ Kettős Peugeot-diadal Korzikán Teljes francia sikerrel zárult a ra- sa, Francois Delecourt előtt. A mp hátrány, 3. Sainz-Moya li világbajnokság 11. futama, a Panizzi testvérek első világbajno- (Ford) 1:12.60 p. hátrány. Korzika Rallye. A „hazai környe- ki sikerüket könyvelhették az ab- A vb pontverseny élcsoportja: zetben” versenyző Peugeot gyári szolút értékelésben. 1. Marcus Grönholm (finn, Peu­csapatának pilótája, Gilles A Korzika Rallye végeredmé- geot)46,2. Bums 44,3. C. McRae Panizzi bátyjával, Hervé-vel sze- nye: 1. G. Panizzi-H. Panizzi (skót, Ford) 42, 4. Sainz (spa- rezte meg a győzelmet márkatár- 4:02.14,2. Delecourt-Gratal 33.50 nyol) 41 ponttal. _____________■ É rkezik az aranygép A magyar sportolók hétfőn helyi idő szerint 21 órakor indultak ha­za Sydneyből a Malév külön- gépével, s Bangkok érintésével ma délelőtt, 10 órakor érkeznek Ferihegyre. A gépből kiszállva azonnä, még a betonon buszba ülnek, s irány: a Népstadion. A családi, baráti fogadtatásra, a cso­magok átvételére itt kerül sor, az előzetes számítások szerint vár­hatóan 11 óra körül. A hivatalos olimpiai ünnepségre október 14- én, szombaton kerül sor. ■ Völgységi továbbjutás A bajnoki nyitány előtt NB Il-es női csapataink Pak­son találkoztak Magyar Kupa mérkőzésen, mely­nek végén a vendég bony­hádiak örülhettek. Kosárlabda Atomerőmű SE-Bonyhád 26-81 (17-50). Paks, 50 néző. V: Már­ton, Heiling. ASE: Péri (-), Bo­ros (2), Simon (5), Radó (6), Gergely (7). Csere: Csepreghy (2), Schmelcz (-), Osztermájer (2), Farkas (2). Edző: Daróczi Eszter. Bonyhád: Apró (-), HAMBRIK CSORVÁSY (18/12), Kniesz (8/6), HEGYI (16/6), Nagy (12). Csere: Tolnai (7/3), Galabach (8), Szabó D. (10/6), Nász (2), Szabó A. (-). Edző: Harsányi Mária. Letámadásos védekezésével sok labdát szere zett a völgységi gárda, s leindítá- sok után akcióikat rendre kosár­ral befejezve már az az első ne­gyedben (9-30) eldöntötte a mér­kőzést, s a továbbjutás sorsát. NB I junior Lányok: DKSK-Atomerőmű- KSC Szekszárd 71-80 (27-43). Diósgyőr, 100 néző. KSC: SZABÓ D. (10/6), Tolnai (6/6), KNIESZ (20/6), HEGYI (20), Nagy (17). Csere: Galabach (3/3), Szikszai (-), Apró (2), Gaál (2). Edző: Harsányi Mária. Agresszív letá­madásával három negyeden ke resztül fölényesen vezetett a KSC (45-68), s bár az utolsó tíz percben visszaesett a vendégcsapat, győ­zelmét nem fenyegette veszély. BSE-KSC 97-40 (53-19). Bu­dapest, 100 néző. KSC: Apró (3/3), KNIESZ (10/3), Szabó D. (2), Nagy (12), Hegyi (8). Csere: Tolnai (2), Galabach (2), Szik­szai (-), Szabó A. (-), Gaál (1). A fizikailag és technikailag is képzet­tebb fővárosiak az első három ne­gyedben „lemosták” az enervál- tan, sok hibával játszó KSC-t. Fiúk: Atomerőmű SE-Bp. Honvéd 89-79 (50-39). ASE: Korpás (-), LUKÁCS (27), Somodi (11), Huszár (4), LŐRINCZ (21). Csere: FODOR (22), Geyer (4), Tóth (-), Újvári (-). Edző: Schmidt Béla. Az első félidőben megszerzett előnyét biztosan őrizte a hazai csapat._____________________■ Ezúttal Harcon nyert a még veretlen a Kéty A Baloghok gólpárbaját az ötször eredményes pálfai támadó nyerte Északi csoport A megyei III. osztályú baj­nokság hétvégi fordulójában folytatta jó sorozatát a Kéty, az Iregszemcse viszont két gólos előnyről, négy perc alatt veszített. Labdarúgás Déli csoport Harc-Kéty 1-4 (0-2). Harc, 200 néző. V: Vágner. A jól játszó har­ciak sem bírtak a Misóczki- testvérek vezérelte vendégekkel. G: Borkő, illetve Erős, Jakab, Gan­gloff, Búzás. Jók: Erdős, Borkő, Mester, illetve Misóczki A., Mis- óczki B., Erős. Lengyel-Mórágy 0-0. Len­gyel, 100 néző. V: Weiszmandl. A vendégek még 11-esből sem tud­ták bevenni a küzdeni tudásból jelesre vizsgázó hazaiak kapuját. Jók: Tóth R, Szász, Gyergyói, An­tal, illetve Erős, Lieszkovszky. Szedres-Gerjen 1-5 (1-2). Szedres, 150 néző. V: Hegyi L. A helyzeteit jobban kihasználó ven­dégcsapat megérdemelten nyert. G: Karip, illetve Beda 2, Läufer, Kovács, Palásti. Jók: Karip, Kirim­1, illetve az egész vendégcsapat. Báta-Bonyhádvarasd 5-0 (2-0). Báta, 180 néző. V: Bagdi. A millenniumi búcsú ünnepi han­gulatához öt góllal járult hozzá a hazai csapat. G: Bosnyák 3, Kiss 2. Jók: Bosnyák, Kiss, Braun Cs., Patonai, illetve Domokos, Illés. Fadd-Alsónána 0-2 (0-0). Fadd, 50 néző. V: Petrovics. Öt hé­ten át tartó vereség-sorozatát Fad- don törte meg az alsónánai csa­pat. G: Szajkó 2. Jók: Balogh, Fló­rián, illetve Szajkó vezérletével az egész vendégcsapat. Bonyhádbörzsöny-Bogyiszló 1-2 (0-0). Bonyhádbörzsöny, 80 néző. V: Somogyi. A lelkesebben küzdő vendégek megérdemelten vitték el a három bajnoki pontot. G: Lórenc, illetve Paksi, Rakó. Jók: Lórenc, Papp, Hirt, illetve Paksi ve­zetésével az egész vendégcsapat. Szálka-Závod 5-1 (1-0). Szál­ka, 100 néző. V: Álló. A végig lelke­sen futballozó vendégek az utolsó percben szépítettek a 11-est is hibá­zó hazaiakkal ellen. G: Mózsik S. 2, Dunai, Bárdos, Greiling, illetve An­tal. Jók: Dunai, Bárdos, Mózsik S., Mózsik I., illetve Antal, Fábián. Pálfa-Németkér 5-1 (1-1). Pálfa, 120 néző. V: Kertész. Balogh Atti­la vezérletével hengerelt a hazai csapat. G: Balogh A. 5 (egyet 11- esből), illetve Balogh. Jók: Balogh A., Mészáros, Pleck, Hajszál, illet­ve Fóber, Szűcs, Rezicska. Iregszemcse-Dunaföldvári TE 2-3 (1-0). Iregszemcse, 250 néző. V: Besenczi. A hazai csapat a 86. percben 2-0-ra vezetett, de a szeren­csésebb vendégek fordítani tudtak. G: Kékesi, Teplán, illetve Gavrilovics 2, Püspök. Jók: Teplán, Rostás, illet­ve az egész vendégcsapat. Kurd-Tolnanémedi 1-4 (0-3). Kurd, 60 néző. V: Marosi. Megér­demelt vendéggyőzelem szüle­tett. G: Horváth, illetve Ferenc 2, Nádasdi, Győré J. Jók: Horváth, Balaskó, illetve Győré T„ Nádas­di, Ferenc, Zsifkovics. Dalmand-Kocsola 1-2 (0-0). Dalmand, 200 néző. V: Kardos. Jó iramú, sportszerű mérkőzésen a tartalékos hazai csapat-nem ér­demelt vereséget. G: Nagy Á„ il­letve Pozsonyi 2. Jók: Nagy Á„ Dudás, Balogh, illetve az egész vendégcsapat. Szakcs-Kölesd 6-1 (1-0). Sza- kcs, 100 néző. V: Haraszin. A ha­zaiak ilyen arányban is megérde­melten győztek. G: Bérdi 2, Tobak G. 2, Tobak Sz., Őri, illetve Bern­hardt. Jók: Bérdi, Sipos, Tobak, Simon, illetve Lestár. Nak-Pusztahencse 0-2. A mérkőzésről részletes tudósítást nem kaptunk. Északi csoport 1. Pusztahencse 6 6­­40- 2 18 2. Döbrököz 7 5 1 1 28- 9 16 3. Dunaföldvár 6 5 — 1 16-13 15 4. Kocsola 7 4 2 1 15- 6 14 5. Iregszemcse Tolnanémedi 7 4 1 2 26-15 13 6. 6 4 1 1 15- 7 13 7. Pálfa 8 3 2 3 23-19 11 8. Dalmand 6 3­3 17-13 9 9. Szakcs 8 3 — 5 13-22 9 10. Nak 7 2 1 4 12-20 7 11. KÖlesd 7 1 1 5 10-27 4 12. Németkér 8­1 7 10-39 1 13. Kurd 7­­7 5-38­Déli csoport 1. Szálka 8 6 1 1 32- 9 19 2. Mórágy 8 6 1 1 22- 7 19 3. Gerjen 8 6 — 2 33-13 18 4. Bogyiszló 7 5 2­12- 4 17 5. Kéty 7 3 4 — 17-10 13 6. Szedres 8 4 1 3 20-16 13 7. Závod 7 3 • 3 1 19-14 12 8. Báta 8 3 — 5 16-19 9 9. B.börzsöny 7 2 2 3 14-14 8 10. B.varasd 7 2 2 3 10-15 8 11. Lengyel 8 1 4 3 7-14 7 12. Alsónána 7 2 — 5 13-21 6 13. Fadd 7 1 1 5 9-17 4 14. Mőcsény 7 1 1 5 6-33 4 15. Harc 8­­8 8-32­>