Tolnai Népújság, 1994. október (5. évfolyam, 231-256. szám)

1994-10-03 / 232. szám

1994. október 3., hétfő SPORT MÉPÚJSÁG 5 Bajnoki táblázatok NB I. 1. Újpesti TE 9 8 1 35-10 25 2. Kispest 9 6 2 1 22- 8 20 3. Ferencváros 8 5 1 2 20-13 16 4. BVSC 9 5 1 3 19-13 16 5. Békéscsaba 9 4 4 1 18-14 16 6. Csepel 8 4 1 3 7- 4 13 7. PMSC 9 3 3 3 11-15 12 8. ETO FC Győr 9 3 2 4 10-10 11 9. Vác 9 3 2 4 13-15 11 10. Debrecen 8 3 2 3 10-14 11 11. ZTE 9 3 2 4 11-21 11 12. Nagykanizsa 9 3 1 5 10-23 10 13. Vasas 8 2 1 5 13-16 7 14. Stadler FC 8 2­6 7-11 6 15. Sopron 9 1 2 6 16-25 5 16. Parmalat FC 8 “ 3 5 9-19 3 NB II. Nyugati csoport 1. Siófok 7 5 1 1 18- 6 16 2. BKV Előre 7 5 1 1 14- 9 16 3. Mohács 7 4 1 2 13- 8 13 4. Baja 7 4 1 2 12-10 13 5. Sz.halombatta 7 4 1 2 8- 8 13 6. Veszprém 7 3 3 1 10- 4 12 7. Dunaferr 7 3 3 1 5- 2 12 8. Keszthely 7 3 2 2 15-10 11 9. Paks 7 3 2 2 11- 9 11 10. Haladás VSE 7 3­4 11- 8 9 11. Budafok 7 2 2 3 9-14 8 12. Soproni Táv. 7 2 1 4 11-14 7 13. Beremend 7 2 1 4 8-12 7 14. Tatabánya 7 1 1 5 5- 9 4 15. PVSK 7 1­6 6-17 3 16. ESMTK 7 1 “ 6 6-22 3 NB III. Dráva-csoport 1. DDGáz 8 7 1­21- 1 22 2. K.Rákóczi 8 6 2­22- 5 20 3. Komló 8 5 3­17- 5 18 4. Sellye 8 5 3­16- 9 18 5. Marcali 8 5 2 1 17-12 17 6. Kisdorog 8 5 1 2 10- 4 lb 7. Letenye 8 4 1 3 13-10 13 8. Bonyhád 8 4 1 3 12-15 13 9. Gerjen 8 2 3 3 12-12 9 10. Szekszárd 8 2 1 5 13-20 7 11. Bátaszék 8 2­6 11-14 6 12. Barcs 8 1 2 5 6-17 5 13. B.földvár 8­4 4 7-15 4 14. Balatonlelle 8 1 1 6 8-21 4 15. Nagyatád 8­3 5 2-14 3 16. Boly 8­2 6 2-15 2 Megyei bajnokság Felnőttek 1. Döbrököz 8 7 ­1 25- 6 21 2. Paksi SE 8 6 2­30- 6 20 3. Kajdacs 8 6­2 21- 6 18 4. Simontornya 8 5­3 18-11 15 5. Decs 8 4 1 3 11- 9 13 6. Fadd 8 4 1 3 18-21 13 7. Te vei 8 3 3 2 10-11 12 8. Dsztgyörgy 8 3 2 3 12-14 11 9. Kakasd 8 3 2 3 12-18 11 10. Nagydorog 8 3 1 4 14-16 10 11. Tolna 8 2 2 4 7-11 8 12. Tamási 8 2 2 4 11-24 8 13. Nagymányok 8 1 3 4 8-13 6 14. Dombóvár FC 8 1 3 4 4-12 6 15. Aparhant 8 1 2 5 6-15 5 16. Harc KSC 8 ” 2 6 13-27 2 Ifjúságiak 1. Tevel 8 7 ­1 31-11 21 2. Tamási 8 7­1 30-11 21 3. Simontornya 8 6 1 1 22-16 19 4. Paksi SE 8 5 2 1 31- 9 17 5. Szekszárd 8 5 1 2 19-10 16 6. Dombóvár FC 8 4 2 2 29-12 14 7. Aparhant 8 4 1 3 20-18 13 8. Kajdacs 8 4 1 3 16-15 13 9. Nagydorog 8 3 2 3 16-27 11 10. Döbrököz 8 3­5 25-25 9 11. Fadd 8 2 1 5 24-22 7 12. Dsztgyörgy 8 2 1 5 13-24 7 13. Tolna 8 2 1 5 13-26 7 14. Kakasd 8 2­6 21-28 6 15. Nagymányok 8­3 5 6-30 3 16. Decs 8 “­8 6-38­/ így kellett volna! A totó 39. heti szelvényén sze­replő mérkőzések eredményei: 1. ETO FC-BVSC-Dreher 1-3 2 2. Kisperst HFC-ZTE 5-1 1 3. Újpest-Békéscsaba 2-2 x 4. Uerdingen-Dortmund 0-2 2 5. Schalke 04-Frankfurt 0-0 x 6. Leverkusen-Stuttgart 3-1 1 7. Karlsruhe-K.lautem 3-3 x 8. B.miinchen-FC Köln 2-2 x 9. Bari-Cagliari 0-0 x 10. Cremonese-Foggia 1-3 2 11. Fiorentína-Lazio 1-1 X 12. Parma-Torino 2-0 1 13. Roma-Sampdoria 1-0 1 Plusz 1 mérkőzés: 14. Napoli-Padova 3-3 x Labdarúgó NB II. 7 Értékes győzelem Pécsett Paks-Pécsi VSK 2-1 (1-0). Pécs, 300 néző. V: Hosszú. Paks: Mausz- Nagyfalusi, Jenei, Neudl (Kulcsár a 41. percben), Nagy Z.- Bozsér, Fejes, Búzás, Orosz- Babati (Kádár a 75. percben), Hor­váth Á. Edző: Mihalecz Ist­ván. Pécsi VSK: Tihanyvári- Tallósi, Nagy Gy., Bárány, Andreidesz- Bruder, Sipos, Fülöp, Vidák (Kaszás a 73. percben)- Rózsahegyi (Vókó a 87. percben), Teszárik. Edző: Rónai István. A 2. perc­ben Rózsahegyi kapott Temek indítást a jobb oldalon, Mausz azonban jó ütemben futott ki kapujából és tisztázni tudott. Két perccel később Bozsér be­adására Tihanyvári vetődött ki, s mentett Fejes elől. A 10. percben Orosz szögletét Hor­váth Á. csúsztatta a rövid ol­dalon a felső léc fölé. A 25. percben Orosz átadásával Bo­zsér került nagy helyzetbe, de a kaputól 12 méterre, senkitől sem zavartatva fölé lőtt. A 31. percben Babati egyéni akció után került helyzetbe, ám kissé elkapkodva a bal alsó sa­rok mellé lőtt. A 38. percben Búzás vezette fel egyedül a labdát, majd a kaputól mint­egy 23 méterre szabálytalanul állították meg. A szabadrú­gást a sértett végezte el, s a labdát a felálló sorfal fölött és a megdermedt Tihanyvári mellett a jobb felső sarokba csavarta. 1-0. A félidő utolsó percében Horváth A. cselezte le magát az alapvonalig, bea­dását Búzás lőtte kapura, a védőkről kipattanó labdával Kulcsár duplázhatott, de lö­vése elkerülte a kaput. Fordulás után a 48. percben Teszárik tört be a büntető te­rületen belülre, ahol Nagy Z. szabálytalankodott vele szemben, 11-es. A büntetőt Andreidesz a bal alsó sarokba lőtte. 1-1. Az 51. percben Ba­bati lépett ki egyedül, beadá­sába azonban a visszaérkező Fülöp önfeláldozóan beleve­tődött. Az 55. percben Teszá­rik szerezhetett volna gólt, azonban Nagy Z. a lövés pil­lanatában becsúszó szereléssel mentett. Két perccel később Bozsér futott fel a jobb olda­lon, beadását Búzás vette le, majd 13 méterről centiméte­rekkel a bal alsó sarok mellé lőtte. Az ellentámadásnál Bá­rány szerezhetett volna csapa­tának vezetést, ám 14 méteres kapáslövése kevéssel suhant el a bal alsó sarok mellett. A 60. percben Búzás hozta hely­zetbe Horváth Árpádot, aki senkitől se zavartatva to­ronymagasan a kapu fölé emelt. A 68. percben Horváth Á. rázta le őrzőit, középre adását a berobbanó Babati elől Tihanyvári kaparintotta meg. A 76. percben Búzás „forin­tos" labdával ugratta ki Hor- váthot, aki elől Nagy Gy. az utolsó pillanatba mentett. A szögletrúgást Horváth Á. fe­jelte a lécre. A 89. percben Bo­zsér két szép csel után adott középre, ott Kulcsár vette le a labdát, majd 4 méterről hig­gadtan lőtt a hálóba. 2-1. A találkozót a vendége­gyüttes végig támadta, főleg a második játékrészben több gólhelyzetet is kialakított, azok azonban rendre ki is maradtak. Amikor már min­denki elkönyvelte a pontosz­tozkodást, Kulcsár volt eredményes, szemfüles gól­jával értékes győzelemhez juttatta csapatát. Jók: Jenei, Orosz, Búzás, illetve Tallósi, Fülöp. Mihalecz István: — Vesz­tettünk már jó játékkal. Most gyengébb teljesítménnyel ugyan, de sikerült győznünk. Rónai István: — Jobban játszott a Paks, de sajnos, sze­rencsénk sincs. Klement Tibor Az NB II. Nyugati csoport­jának további eredményei: Haladás VSE-ESMTK 4-0, Si- ófok-Beremend 2-0, Tatabá- nya-Veszprém 1-2, Mohács- BKV Előre 1-2, Soproni Ma- táv-Baja 2-3, Keszthely-Száz- halombatta 4-0, Budafok-Du- naferr SE 0-1. Labdarúgó NB III. A DD Gáz kiütötte a Szekszárdot ■ - ■ ■ ...... ..M— A gerjeniek 3-0-ig ügyesen, szellemesen futballoztak Gerjen-Balatonlelle 4-2 (3-0). Gerjen, 300 néző. V: Béni. Gerjen: Blazsó- Kiss (Ignácz), Szabó L., Fodor- Farsang, Varga, Somogyi, Gyenis (Kalmár)- Magyari, Volár, Nagy Zs. Szakosz­tály-igazgató: Pálfi Gábor. Balatonlelle: Balogh- Hol- lósi, Rózsvölgyi, Kenéz, Czubelár- Csirpák, Kóródi, Vörös (Andrasics), Szabotin (Toldi)- Himics, Túri. Edző: Köves László. A 6. percben Farsang 30 méteres szabadrú­gása talált utat a leilei kapuba. 1-0. A 17. percben Magyari szögletét Nagy Zs. közelről fe­jelte a bal sarokba. 2-0. A 30. percben Volár átadásával Ma­gyari lépett ki és növelte csa­pata előnyét. 3-0. A 67. perc­ben Túri 11 méterről szépített. 3-1. A 82. percben ismét Túri volt eredményes. 3-2. Egy perccel később Nagy Zs. állí­totta be a végeredményt. 4-2. A Gerjen 3-0-as vezetésénél befejezettnek nyilvánította a mérkőzést, erre kishíján ráfi­zetett. A találkozó végén csak a győzelemnek örülhettek a hazaiak. Jók: Blazsó, Magyari, Nagy Zs. illetve Túri, Kenéz. Szebényi Béla Bonyhádi SE-Bóly 2-0 (1- 0). Bonyhád, 400 néző. V: Barna. Bonyhád: Bogaras- Szabó, Sztoics, Kiss, Guzo- rán- Stumpf, Illés, Darabos, Szlama- Babai (Zsilka), Pfei­fer (Baumann). Edző: Kiss János. Boly: Cseh- Neidhardt, Mirkó, Virág, Keidl- Hrotkó, Schleich (Klock), Krajcs, Lie­ber (Szíjas)- Vígh, Váradi. Edző: Kresz László. Már az első percben megszerezte a vezetést a bonyhádi együttes: Kiss átadását Darabos 8 mé­terről a kapu bal oldalába fe­jelte. 1-0. A folytatásban Babai közelről a felső kapufára fe­jelte a labdát, majd a vendég­csapat hagyott ki két gólhely­zetet. A 83. percben Babai át­adásába a kaputól 18 méterre álló Virág beleütött, a megítélt szabadrúgásból Kiss a bal alsó sarokba vágta a labdát. 2-0. A helyzeteit jobban értéke­sítő hazai csapat megérdemel­ten tartotta otthon mindhá­rom bajnoki pontot. Jók: Boga­ras, Sztoics, Babai, illetve Vi­rág, Mirkó. Kiszler Ferenc Marcali-Kisdorog 1-0 (0­0). Marcali, 400 néző. V: Fá­bián. Marcali: Ángyán- Bo- zsó, Mészáros, Borbély, Hor­váth- Virágh, Tóth P., Rózsa (Arany), Kiss (Andricz, Dér)- Rituper, Fenusz. Edző: Mé­száros József. Kisdorog: An- tunics- Pető, VaArga, Visz- meg, Vecsei- Stölkler, Ercsi (András), Horváth, Bíró- Má- csik, Óber (Sörös). Edző: Horváth Péter. Hazai roha mokkái indult a mérkőzés, Fenusz, majd Tóth P. lövését a kapufa mentette. A sorozatos hazai támadások a 64. percben góllá értek: Rituper 4 méterről volt eredményes. 1-0. A többet kezdeményező, s a találkozó nagy részében jól játszó hazaiak győzelme meg­érdemelt. Jók: Tóth P., Fenusz, Borbély, illetve Antunics, Má- csik, Varga. Kele János DD Gáz-Szekszárdi Pol­gári SE 5-0 (2-0). Pécs, 300 néző. V: Böröczi. DD Gáz: Tábit- Lajos, Vukman, Darkó (Gelencsér)- Kiszely, Schweitzer (Czérna), Pál (Ha- senauer), Pancsó, Kulcsár- Nagy, Szabó. Edző: Dárdai Pál. Szekszárdi PSE: Cziráki- Sztehló, Pálfi, Kárpáti- Kvanduk, Kovács, Gyén, Mé­száros (Cseke), Kálmán- Pusztai (Nagy), Horváth. Szakosztály-igazgató: Laki Zoltán. A 20. percben szöglet után Darkó a kapufára fejelt, a kipattant labdát Szabó a há­lóba bólintotta. 1-0. A 38. percben sokadik pécsi szöglet után Kulcsár 12 méterről nö­velte csapata előnyét. 2-0. A 47. percben Kulcsár fejese vá­gódott Cziráki kapujába. 3-0. A 72. percben Kvanduk kiál­lítva. Á 75. percben Nagy 12 méterről bombázott a kapuba. 4-0. A 81. percben ismét Nagy volt eredményes, ezúttal kö­zelről. 5-0. A második félidőben egy- kapuzó gázosok ilyen külöb- séggel is rászolgáltak győzel­mükre. Jók: Schweitzer, Szabó, Nagy, Kulcsár, illetve, Mészáros, Pusztai. Móczán Péter Letenye-Bátaszék 4-1 (3- 1). Letenye, 300 néző. V: Pe­csét. Letenye: Lepár A.- Tóth Z., Révész, Kramarics, Ador­ján G.- Adorján F., Kozári, Halász, Németh T. (Lepár T.)- Rostás, Farsang (Baj). Edző: Szabó Ferenc. Báta- szék: Kocsis- Bojás, Puskás, Izsák, Rácz (Kőkuti)- Keller (Szabados) Pozsár, Péter, Szentmártoni (Pap)- Panko- vics, Horváth. Edző: Fiath Tamás. A 7. percben a Hor­váth buktatásáért megítélt 11-est Pankovics értékesítette. 0- 1. A 25. percben szintén 11-esből Németh egyenlített. 1- 1. A 32. percben Tóth Z. be­adását Farsang az ötösről vágta a hálóba. 2-1. A 42. percben Rostás a kapust is el­fektetve a jobb sarokba lőtt. 3- 1. Az 55. percben Farsang állí­totta be a végeredményt. 4-1. A Letenye jó játékkal, szín­vonalas mérkőzésen magabiz­tos győzelmet aratott. Jók: Farsang, Rostás, Kozári, il­letve Kocsis, Horváth. Kerkai Attila Az NB III. további ered­ményei: Nagyatád-Sellye 0-0, Rákóczi-KFC-Balatonföldvár 2- 0, Komló-Barcs 5-0. Labdarúgó NB I. Pontot vesztett az UTE, botrány Debrecenben ÚTE-Novabau-Békéscsa- bai EFC 2-2 (0-1). Megyeri út, 9000 néző. V: Puhl. Újpest: Praj- Füzesi- Bérczy, Molnár Z.- Jenei, Kozma, Véber, Eg- ressy, Szlezák- Belvon (Hor­váth P. a 81. percben), Wuko- vics. Edző: Garami József. Békéscsaba: Baji- Usmajev- Csató S., Kovács T.- Zahorán, Fodor, Major L.- Csató ]., Horváth L. - Szarvas (Dávid a 90. percben), Kulcsár (Kiss J. a 63. percben). Edző: Pásztor József. Gólszerzők: Bérczy a 65., Jenei a 71., illetve Csató J. a 29., Kiss J. a 64. percben. A találkozó összképe alap­ján igazságos eredmény a döntetlen, mert bár az Újpest többet támadott, a Békéscsaba nagyon okosan játszott és ki­tünően védekezett. Jók: Mol­nár, Jenei, Szlezák, illetve Csató J., Major, Zahorán. Kispest-Honvéd FC-Zala- egerszegi TE 5-1 (4-0). Bo- zsik-stadion, 3000 néző. V: Varga S. Kispest-HFC: Brockhauser- Forrai, Szaba­dos, Bánfi, Mátyus- Milin- kovic, Duró, Illés (Bárányos a 81. percben), Csehi- Orosz, Puhalak (Hamar a szünet­ben). Edző: Dimitrije Davi- dovics. Zalaegerszegi TE: Tóth (Vincze a 76. percben)- Szabó 1. Zs., Balogh, Halápi- Szabó II. Zs., Kutasi, Fújsz (Molnár a szünetben), Lend- vai, Németh (Zugor, a 70. percben)- Varga, Sztipáno- vics. Edző: Madár Gábor. Gólszerzők: Puhalak a 15. és a 40., Orosz a 45. és a 49., Csehi a 8., illetve Szabó II. Zs. a 70. percben. A Kispest-Honvéd FC az első félidei teljesítményével rövid idő alatt egyértelműsí­tette, a három pont nem ke­rülhet a vendégek tarsolyába. A zalaegerszegiek képtelenek voltak kibontakozni, ezúttal csak egy szépítő gólra futotta az erejükből. Jók: Puhalak, Orosz, Duró, Milinkovics, il­letve Szabó II. Zs. BVSC-Dreher-ETO FC Győr 3-1 (2-1). Győr, 4000 néző. V: Bede. BVSC-Dreher: Tarlósi- Werner, B. Szabó, Szalma- Nagy, Komódi, Ur- bányi, Bognár, Farkas (Frank a 68. percben)- Kovács, Bük- szegi (Tábori a 85. percben). Edző: Egervári Sándor. ETO FC Győr: Végh (Bíró a 80. percben)- Radics, Lázár, Tóth, Kocsis (Árgyelán a 46. percben)- Kuttor, Jagodics, Miriuta, Hajszán (Mikóczi a 46. percben)- Herczeg, Po- pescu. Edző: Verebes József. Gólszerzők: Kovács Z. a 18. és a 25., Urbányi a 64., illetve Popescu a 23. percben. Mindkét csapat elsősorban az ellenfél irányító játékosait igyekezett semlegesíteni. A győrieknél Miriuta, míg a BVSC-nél Bognár kapott kü­lön őrzőt. A győriek minden elképzelést nélkülöző enervált játékát teljes mértékben ki­használták a fővárosi vasuta­sok és magabiztosan nyertek idegenben. Jók: Bognár, Ko­vács Z., Nagy P., Urbányi, il­letve Végh, Miriuta. PMSC-Fordan-EMDSZ- Soproni LC 4-3 (2-1). Pécs, 3000 néző. V: Arany. PMSC: Géléi- Braun, Márton, Die­nes- Tolocsko (Ulveczki a 64. percben), Lengyel, Dárdai, Warzycha, Virág- Benkovics (Tököli a szünetben), Nie­derbacher. Edző: Eich László. Sopron: Babos- Nagy J., Dra­goner, Árpási, Katona- Bor­sos, Deák (Szántó az 54. percben), Chiratcu, Cseh- Fischer (Ignácz a 44. perc­ben), Majoros. Edző: Győrfi László. Gólszerzők: Virág a 10., Warzycha a 40., Niederbacher az 52., Dárdai a 82., illetve Cseh a 20., Majoros az 59., Dragoner a 76. percben. A jó iramú, izgalmas mér­kőzésen megérdemelt hazai siker született. A már szinte megnyert találkozót végül a pécsi védők tették szorossá. Jók: Márton, Warzycha, Virág, Dárdai, illetve Dragopner, Cseh, Majoros. Vác FC-Samsung-Parmalat FC 4-0 (3-0). Vác, 2000 néző. V: Vágner. Vác FC: Koszta- Puglits, Kasza, Aczél, Ara­nyos- Sallai, Kriska (Nyikos 46.), Nagy (Víg a 70. percben), Romanek- Dzurják, Füle. Edző: Csank János. Parmalat FC: Mitring- Disztl- Varga, Németh- Dubecz, Zimmer­mann, Darha, Keresztúri, Dvéri (Varsányi a 79. perc­ben)- Pálfi, Horváth. Edző: Jenei Imre. Gólszerzők: Füle a 23. és a 39., Aczél a 17., Nyikos a 81. percben. A váciak oldottan, gördüléke­nyen játszottak szinte azt csi­náltak a pályán, amit akartak. A fehérváriak védelme átjáró­ház volt, a vendégcsapatnál semmi tudatosságot, elképze­lést, koncepciót nem fedezhet­tünk fel, úgy tűnik, hogy Jenei Imre és az együttes nincs kö­zös nevezőn. Ez a csapat jóval többre képes, mint amint a táblázaton elfoglalt helyezése mutat. Jók: Aczél, Füle, Nagy T., Romanek, illetve Mitring. Debreceni VSC-Vasas-Il- zer 0-0. Félbeszakadt! Debre­cen, 5000 néző. V: Hartmann. Debreceni VSC: Horváth- Balogh, Gojan, Sándor Cs., Pető- Dombi, Vadicska, Arany, Szathmári (Madar a 46. percben)- Sándor T., Ilea (Tóth Gy. a 78. percben). Edző: Garamvölgyi Lajos. Vasas: Sáfár- Galaschek- Máriási, Juhár- Erős, Szenes (Herczegh a 66. percben), Si­mon, Vincze, Jessy- Földes, Claude (Borgulya az 56. percben). Edző: Tóth Bálint. A 75. percben a játékvezetői tévedéssorzat teteje volt, ami­kor Dombit a kaputól mintegy 8 méterre kézzel lerántották. A bíró érthetetlenül feldobást ítélt 11-es helyett. A 84. perc­ben a Vasas kapuja előtt pat­togott a labda, amikor a DVSC térfelén lévő Márton partjelző integetett Hartmann-nak. Egy kis szotyolás zacskót mutatott fel, amivel őt a nézőtérről va­laki fejen találta. Hartmann já­tékvezető ezért lefújta a talál­kozót. Jók: Gojan, Dombi, Arany, illetve Sáfár, Galas- chek, Juhár. Stadler FC-Nagy kanizsai Olajbányász SE 5-1 (3-0). Nagykanizsa, 6000 néző. V: Hanacsek. Stadler FC: Ba- bócsy- Kecskés, Oprisan, Makrickij, Nagy- Csehi L, Linnyikov, Kertész, Kanál (Hleba a 65. percben)- Csehi Z., Lakatos (Rumán a 68. percben). Edző: Sándor Ist­ván. Nagykanizsa: Vlaszák- Tóth, Kepe, Szalai (Iványi a szünetben)- Vidóczi, Hege­dűs, Agics, Svélecz - Fehér (Kajdy az 54. percben)- Fili- povics, Fuisz. Edző: Készéi Ferenc. Gólszerzők: Lakatos a 7. és a 32., Kepe (öngól) a 37., Nagy a 64., Fuisz (öngól) a 87., il­letve Filipovics a 76. percben. Kiállítva: Svélecz a 46., Iványi a 69. percben. A mindkét csapat számára fontos találkozón a Stadler FC szervezetten, higgadtan ját­szott, és ez a gólokban is megmutatkozott. A kiskőrö­siek meglepő, de teljesen megérdemelt, nagyarányú győzelmet értek el. Jók: Laka­tos, Makrickij, Linnyikov, il­letve Vlaszák. A Csepel-Kordax-Ferenc- város mérkőzést ma este 19 órakor rendezik, melyet a te­levízió egyenes adásban közvetít. A Stadler FC-Par- malat FC találkozót novem­ber 26-án játsszák.