Tolnai Népújság, 1994. május (5. évfolyam, 102-126. szám)

1994-05-02 / 102. szám

1994. május 2., hétfő SPORT MíPÚJSÁG 7 Labdarúgó NB III. A Gerjen javított, a Bonyhád rontott > A megyei labdarúgó-bajnokságért Elvesztette tavaszi veretlenségét a Fadd, bonyhádvarasdi bravúr a Paks II. ellen Marcali-Bonyhádi SE 2-0 (0-0). Marcali, 350 néző. V: Béni. Marcali: Ángyán- Bo- zsó, Mészáros, Borbély, Hor­váth- Lakos (Arany), Tóth P., Rózsa (Szántó), Rituper- Tóth Cs., Fenusz. Edző: Mé­száros József. Bonyhád: Bo­garas- Szabó, Sztoics, Kiss, Klem- Stumpf, Guzorán (Il­lés), Szlama (Baumann), Kas- ler (Bilinszki)- Bíró, Dara­bos. Edző: Losonczi István. A hazaiak kezdettől támadólag léptek fel, ám számos helyze­tükből sem tudtak a kapuba találni. Szünet után még aktí­vabbá vált a Marcali támadó­játéka, s ez már gólokban is ki­fejezésre jutott. A 49. percben szögletrúgás végén Rituper az ötösről fejelt a kapuba. 1-0. A 80. percben Sztoics kiállítva. Egy perccel később Fenusz a szélről érkező beadást szintén az ötösről fejelt a léc alá. 2-0. Rászolgált győzelmére a Marcali, két gólján kívül még két kapufát is elért. Jók: Tóth P., Bozsó, Mészáros, Fenusz, illetve Kiss, Bíró. Gerjen-Fonyód 3-0 (1-0). Fadd, 300 néző. V: Czakó. Gerjen: Blazsó- Fodor, Fehér, Szabó, Kiss- Farsang, Die­nes, Lizák (Andi), Ignácz- Kulcsár, Nagy S. (Nagy Zs.). Edző: Dienes Pál. Fonyód: Posza- Schaffer, Gyurka, Bettenburg, Deákvári- Dör- nyei (Faragó) Gál, Borbély, Bogdán- Perián, Zámbori. Edző: Deákvári Antal. A 13. percben Nagy Sándor szögletét Kiss fejelte a kapu közepébe. 1-0. Az első játék­részben a Gerjen szinte telje­sen odaszegezte kapujához a vendégeket, akiknek az erejé­ből csak a védekezésre tellett. A 48. percben a vendégvé­dők többszöri hibája után Nagy Sándor nyolc méterről a kapu bal oldalába gurított. 2- 0. A 87. percben Kulcsár egy csel után a hosszú oldalra ívelt, ahol az érkező Dienes 5 méterről a rövid sarokba lőtt. 3-0. Helyzetei alapján nagyobb arányú győzelmet is aratha­tott volna a hazai csapat, az igen lelkesen küzdő fiatal vendégekkel szemben. Jók: Dienes, Farsang, Nagy S, il­letve Posza, Bettenburg, Gál. Elsöprően jó a magyar lab­darúgó válogatott Lengyelor­szág elleni mérlege, ám ki tudja, a Verebes József vezette tavaszi előkészületi mérkő­zés-áradat következő, ötödik fellépése mit hoz? Tudott, az őszi, törökök és svédek elleni EB-selejtező előtt a szövetségi kapitány nyolc összecsapásból álló, jobbára a magyaroknál jóval nagyobb játékerőt képviselő válogatottakat szemelt ki rivá­lisul „csapatkovácsolás" cél­jából. „A teher alatt nő a pálma"-féle elv hatékonysá­gáról majd ősszel lehet végle­ges kritikákat (pozitív vagy negatív; az itt a kérdés!) meg­fogalmazni. Most, az ötödik tavaszi megméretés előtt (az ellenfél Lengyelország lesz Krakkóban szerda délután 16 órától; játékvezető a cseh Bo- hunek) egyelőre lefelé görbül a száj, ha az eddigi eredmény- listán végigpillant a futball iránt érdeklődő. Mert a Svájc elleni 1-2 után megcsillant valami az osztrá­kokkal játszott linzi 1-1 után, majd jött a Szlovénia elleni 0- 1 „befürdés" Szombathelyen. A Dániával szembeni 1-3 Koppenhágából sem éppen örömteli eredmény. Hol a győzelem, „Mágus"?! Egyszóval: jó a mérleg a lengyelek ellen. A két váloga­tott kerek huszonöt alkalom­Kisdorog-Bóly 2-2 (0-0). Kisdorog, 300 néző. V: Cser­völgyi. Kisdorog: Antunics- Viszmeg, Debreceni, Varga, Stölkler R., Vecsei- Horváth P., Mácsik, Boros, Szentmár- toni (Sörös), Stölkler K. (András). Edző: Horváth Pé­ter. Boly: Volcsányi- Kova- csics, Mirkó, Virág, Fitt (Pin­tér), Göller - Neidhart, Sle- ich, dr. Papp- Krajcs (Mirkó), Szíjas. Edző: Kresz László. A 36. percben Stölkler R. kapu előtti kavarodás után 8 méter­ről a vetődő Volcsányiba lőtt. Az 50. percben Mácsik jobbol­dali beadását az érkező Boros a jobb alsó sarokba vágta: 1-0. A 63. percben Göller beadá­sát Papp dr. az érkező Szíjas elé fejelte, aki 7 méterről a hosszú sarokba lőtte a labdát. 1-1. A 66. percben egy remek vendégtámadás után az elalvó védők mellett dr. Papp 10 mé­terről futtában a bal alsó sa­rokba lőtt: 1-2. A 88. percben Sörös joboldali beadást Stölk­ler R. a kapu torkából a hálóba fejelte 2-2. A minden elképzelés nél­kül játszó hazai csapat némi szerencsével tartotta otthon az egyik pontot a kiesés ellen küzdő Boly ellen. Jók: Boros, Mácsik, illetve Fitt, Virág, Sleich. DD Gáz SC-Döbrököz 3-0 (0-0). Pécs, 200 néző. V: Nagy B. DD Gáz: Tábit- Gelencsér, Vukmann, Darkó (Cérna), Kiszely- Víg (Pál), Pancsó, Nagy, Tiszai- Fekete, Schmidt. Edző: Szigetvári Jó­zsef. Döbrököz: Bien- Varga, Horváth, Kiss- Steiger, Má- gocsi (Apáti), Szűcs (Tamai), Katona, Óvári- Jakab, Babai. Edző: Lieber József. A máso­dik félidei jobb játéka alapján megérdemelten nyert a Gázmű együttese. A találkozó hajrájában a vendég Döbrö- köznek volt még szépítési le­hetősége, amit elszalasztott. G: Kiszely 2, Fekete. Jók: Vukmann, Pancsó, Kiszely, il­letve Horváth, Óvári. Az NB III. Dráva csoport további eredmények: Rá- kóczi-Kaposcukor FC-Kapos- vári Honvéd 4-1, Balaton- földvár-Barcs 2-0, Nagyatád- Pécsi VSK 0-0, Komló-Lete- nye 2-1. mai csatázott a múltban. Ti­zenkilenc magyar diadalra négy lengyel győzelem jött vá­laszul, két összecsapás döntet­lent hozott. (Gólkülönbség magyar szempontból: 82-31.) Ami aggasztó, az az, hogy a magyarok a múltban hajlamo­sak voltak idegenbeli, len­gyelországi vereségekre. 1939-ben, Varsóban 4-2-re kaptak ki; 1975, a lódzi össze­csapás ugyanezt az végered­ményt hozta, majd 1987-ben, Varsóban 3-2 arányban dia­dalmaskodott Lengyelország. (Ez utóbbi Európa-bajnoki se­lejtező volt.) A negyedik vereség? Az sem magyar földhöz kötendő, az 1972-es müncheni olimpiai döntőben Lengyelország nyert 2-1-re, elorozva az ara­nyérmet a magyaroktól. Maga Verebes József okkal emlegetheti (emlegeti is!) örömmel a varsói 2-3-at meg­előző varsói kilencven percet, 1987. május 17-én a Népsta­dionban olykor sziporkázó tel­jesítménnyel 5-3-ra nyert a Verebes-gárda. Csaknem hét év után méri össze újra tudá­sát (huszonhatodik alkalom­mal) a két legénység. Az utolsó találkozó az a 2-3 volt (1987. szeptember 23.), ame­lyen még Garami József ideig­lenesen kinevezétt szövetségi kapitányként dirigált a ma­gyar válogatottnak. Nagydorog-Kakasd 2-1 (0- 0). Nagydorog, 250 néző. V: Sebestyén. Nagydorog: Gősi- Vámosi (Balogh Z.), Matus, Vida J., Lázár (Polgár)- Fan­csali (Bódis), Éberdt, Balogh Zs.- Borza, Vida T., Varga. Edző: Fodor László. Kakasd: Sebestyén A.- Schell, Kvan- duk, Hucker, Főfai (Fábián)- Sebestyén Z., Zalavári, Fodor (Zengay)- Sipos, Sztehló, Ei- sensehr (Pámer). Edző: Pa- róczai Sándor. Egyenlő erők küzdelmében a győzelmet jobban akaró hazai csapat megérdemelten szerezte meg a két pontot. G: Vida T. 2, il­letve Sipos. Jók: Vida J., Fan­csali, Borza, Vida T., illetve Schell, Sipos, Sztehló. Simontomya-Hőgyész 2- 0-nál félidőben félbeszakadt. Hőgyész, 600 néző. V: Bacs. Simontomya: Zádori- Pekli, Molnár L, Balogh, Molnár A.- Molnár L. Szántó, Zsol­nai- Pajor, Nádasdi, Varga. Edző: Szelei Ferenc. Hőgyész: Nándor- Topánka, Bősz R., Bús, Kántor- Nagy A., Ta­más, Királyházi, Kurcz- Nagy Zs., Bősz J. (Máté). Edző: Váli István. G: Szántó 2. A hazaiak nem látták biz­tosítottnak Bacs játékvezető testi épségét a felpaprikázott hangulatú 500 néző részéről, ezért a második félidő el sem kezdődött. Decs-Fadd 2-0 (0-0). Fadd, 250 néző. V: Makai. Decs: Komiáti- Weitner, Jelusics J., Lubastyik, Száraz Gy.- Tóth, Végh, Bajusz, Vecsei- Herc­zeg, Kocsis. Edző: Weitner Ádám. Fadd: Honti- Kugli, Újj, Pesti, Horváth- Aradi, Szekszárd Györe-Cikó 2-1 (0-1). Győré, 100 néző. V: Klein. Gyenge helyzetkihasználása miatt a hazai csapat önmaga számára tette nehézzé a talál­kozót. G: Horváth D., Blum, il­letve Mátyás. Jók: Ditrich, Blum, Czékmány, illetve Má­tyás. Zomba-Bonyhádbörzsöny 1-0 (0-0). Zomba, 200 néző. V: Szakács. Az egyenlő erők küzdelmét egy jól eltalált 25 méteres lövés döntötte el. G: Kalmár. Jók: Pál G., Horváth, Dobos illetve Papp L., Bogos. Alsónána-Bogyiszló 2-2 (0-2). Alsónána, 100 néző. V: Kneller. Jóiramú, küzdelmes mérkőzésen a nagy akarással játszó vendégcsapat győzel­met érdemelt volna. G: Már­ton, Horváth, illetve Szavacsi, Gál. Jók: Márton, Horváth. Pikó, Hadnagy, illetve az egész bogyiszlói csapat. Izmény-Sióagárd 6-2 (2-0). Sióagárd, 100 néző. V. Bónyai. A rengeteg helyzetet elhibázó, kapu előtt határozatlan házi­gazdákkal szemben megér­demelten nyertek a vendégek. G: Balogh M. 2, Sebestyén Z., Balogh Á., Fábián, Sebestyén L., illetve Sörös 2. Jók: Balogh Á., Sebestyén L., Balogh M., Sebestyén Cs., illetve Paulo- vics, Vincze, Sörös. Majos-Kéty 7-1 (3-0). Ma- jos, 100 néző. V: Bíró. A végig fölényben játszó hazai csapat ilyen arányban is megérde­melten győzött a lelkesen ját­szó vendégcsapat ellen. G: Simon 3, Pechár, Hadikfalvi, Kajtár, Palkó, illetve Bogos. Jók: Nagy, Seregi, Simon, il­letve Pákozdi, Márton A., Pál. Szálka-Harci SE 2-1 (0-1). Szálka, 200 néző. V: Patrik. Két egyenrangú csapat küz­Palásti, Fritz (Kovács), Kö- vesi- Beda, Gyenis. Edző: Pa­lásti Lajos. Á végeredmény nem a mérkőzés képét tük­rözte, a tizenegyest hibázó ha­zaiaktól kontrákkal vitték el a két pontot a vendégek. G: Herczeg, Tóth. Jók: Komiáti, Weitner, Tóth, Herczeg, il­letve Gyenis, Kugli, Ujj, Pa­lásti. Dunaszentgyörgy-Nagy- mányok 2-0 (2-0). Nagymá- nyok, 300 néző. V: Csapó. Dunaszentgyörgy: Szla­nyinka- Káldi, Debreczeni, Pál, Kiss T. (Dömötör)- Ko­vács, Gyöngyösi, Magyar (Baracz)- Jóni, Kiss L, Hajpál (Drbubits). Edző: Kolarics Zsolt. Nagymányok: Töpfner T.- Borbély (Nagy), Lovász, Domokos, Stangliczky, Ven­dég- Bíró (Ócsai), Töpfner M., Óber- Vizin (Feik), Laka­tos. Edző: Kelemen Antal. A minden csapatrészében jobb, nagy akarással játszó vendég­csapat megérdemelten vitte el mindkét bajnoki pontot. G: Kiss T., Jóni. Jók: Hajpál, Deb­reczeni, Jóni, illetve Lakatos, Töpfner M., Óber. Bátaszék-Tamási 4-1 (2-1). Bátaszék, 400 néző. V: Tóth K. Bátaszék: Grill- Bojás, Hauwasser, Puskás- Kőkúti, Keller, Pozsár, Zalai (Kis- mődi)- Bozsolik, Pankovics, Pap (Deák). Edző: Fiáth Ta­más. Tamási: Pék- Agócs J. (Szűcs), Árvái, Varga, Surá- nyi- Agócs L., Vámosi, Tóth, Szántó (Kovács)- Walter, Magócs. Edző: Mészáros Já­nos. A végig mezőnyfölény­ben játszó hazaiak gólratö- rőbb játékuk alapján akár na­delmes mérkőzésén a gól­helyzeteit jobban kihasználó hazai csapat megérdemelten nyerte a találkozót. G: Bojás, Szajkó, illetve Pálfi. Jók: Pap­pert, illetve Kustos,^ Horváth. A Harci KSC-Őcsény ta­lálkozót később játsszák. Dombóvár Csikóstöttős-Kaposszek- cső-Dalmand 5-1 (1-0). Csi- kóstöttős, 150 néző. V: Vadas. A hazaiak a mezőnyfölényü­ket a második félidőben vál­tották gólokra. G: Surján, Papp, Horváth A., Gazda M., Tóthi (öngól), illetve Bodakos. Jók: Mezei, Boros, Lódri, Papp, illetve Bakonyi, Balogh. Gyönk-Tamási II. 4-0 (1- 0). Gyönk, 100 néző. V: Egyed. A tamásiaknak egy percig sem volt esélyük a jól játszó Gyönk ellen. G: Nedves 2, Széli 2. Jók: az egész hazai csapat dicsére­tet érdemel, illetve Vaszari. Mucsfa-Ozora 2-1 (0-0). Mucsfa, 100 néző. V: Szeifert. Egyenlő erők küzdelmében szerencsés góllal nyert a hazai csapat. G: Selyem, Pető illetve Biliczki. Jók: Köröndi Cs., Ró­zsa illetve Takács. Pincehely-Szakály 4-0 (1- 0). Szakály, 50 néző. V: Nagy. A gyengén játszó házigazdák ellen megérdemelt vendég- győzelem született. G. Borbély 2, Kövecses, Varga. Jók: Kán­tor, Csömör, illetve Feit. Nak-Szakcs 3-1 (1-0). Szakcs, 200 néző. V: Orsós. Megérdemelt vendéggyőze­lem született. G: Fekete, Ko­vács, Buda, illetve Tobak G. Jók: Az egész vendégcsapat, illetve Szekeres, Niklai. Závod-Lengyel 3-1 (1-0). Lengyel, 200 néző. V: Kajtár. Küzdelmes mérkőzésen a na­gyobb akarással küzdő ven­dégcsapat megérdemelten gyobb különbséggel is nyer­hették volna a találkozót. G: Pankovics 2, Bojás, Pozsár, il­letve Walter. Jók: Keller, Po­zsár, Bozsolik, Pankovics, il­letve Árvái, Walter. Tevel-Tolna 3-1 (2-1). Tolna, 200 néző. V: Lerch. Tevel: Szabó- Kovács, László, Sebestyén, Patócs- Miszler, Borbandi, Illés, Fe- rencz (Dalos)- Gergely, Pfe­iffer (Palkó). Edző: Kerekes Ágoston. Tolna: Becze- Ha- uzmann, Erdélyi, Horváth, Pintér (Kiss)- Márkus, Ba­logh (Wiesner), Szakter, Vö­rös- Kindl, Volár. Edző: Si­pos György Attila. A lelkesen és jól játszó fiatal teveli csapat megérdemelten nyert. A haza­iak továbbra is „gödörben" vannak. G: Pfeiffer 2, Gergely illetve Wiesner. Jók: Kovács, Borbandi, Pfeiffer illetve Erdé­lyi, Wiesner. Aparhant-Dombóvár 3-1 (2-1). Aparhant, 150 néző. V: Krista. Aparhant: Bagoly- Heidecker, Dobos, Sármány, Palkó- Fülöp, Juhász J., Min- ker, Kolompár (Juhász F.)- Fábián, Farkas (Kolozsi, Bo­gos). Edző: Wáger Pál. Dom­bóvár: Mikolics- Balogh, Tóth Z., Bocsi, Szabotin- Öt­vös, Hopp, Fekete, Pászti- Székely, Savanyu. Edző: Horváth József. Az elmúlt heti szép siker után Aparhan- ton folytatódott a majális. G: Kolompár, Fülöp, Fábián il­letve Ötvös. Jók: Heidecker, Sármány illetve Balogh, Öt­vös, Hopp, Fekete. Bonyhádvarasd-Paks II. 4- 3 (2-3). Bonyhádvarasd, 250 néző. V: László. Bonyhádva­nyert. G: György, Szász, Bor­bandi, illetve Dudás K. Jók: Szántó, Lovász, László F., il­letve Varga, Szász, Dudás. Paks Györköny-Kölesd 5-1 (3­1). Kölesd, 200 néző. V: Led- neczky. Jóiramú mérkőzésen a végig többet kezdeményező Györköny rászolgált győzel­mére a helyzeteit elhibázó ha­zaiak ellen. G: Kondor 2, La­uer, Katona, Seregély (öngól), illetve Bredák. Jók: Hujber, Blatt, Lauer, illetve Bartos, Mester, Vámosi. Középhidvég-Pusztahen- cse 6-2 (2-0). Középhidvég, 50 néző. V: Pupp. Megérdemelt hazai siker. G: Katona 2, Bencze Zs., Acsádi, Kirchner, Nagy F., illetve Bór, Gödör. Jók: Acsádi, Nagy F., Bencze Zs. illetve Bór. Bölcske-Tengelic 1-0 (1-0). Tengelic, 100 néző. V: ifj. Far­kas. Egyenlő erők küzdelmé­ben a vendégcsapat a 45. percben lőtt tizenegyesgóllal nyert. G: Nagy Z. Jók: Varga, Mérges, Somogyi, illetve Tol­nai, Molnár G. II. Dunaföldvár-Tolnané- medi 3-2 (0-0). Tolnanémedi, 50 néző. V: Pápista. Küzdel­mes, jóiramú mérkőzésen a Duna-partiak a szerencsének is köszönhetik győzelmüket. G: Somogyi J., Kollár, Preizler, illetve Kökény 2. Jók: Kollár, Somogyi}., Somogyi R. illetve Balassa, Csibrik, Szilágyi. Madocsa-Németkér 8-1 (4- 0). Madocsa, 250 néző. V: Mo­nostori. A sportszerű keretek között lezajlott mérkőzésen a nagy kedvvel rohamozó haza­iak ilyen arányban is megér­demelten nyertek a szétesően, elképzelés nélkül játszó ven­dégek ellen. G: Szabó I. 3, Vö­rös I. 2, Vörös III., Kovács, rasd: Csiki L.- Fodor, Jakab L., Újvári, Balázs- Jakab Z., Kotics, Wirth (Bogos)- Jókai, Csiki G. (Jakab J.), Berta. Edző: Domokos Márton. Paks II: Heizler- Péter, Ra­dies, Kródi, Csiba- Oszter- mayer, Benedeczki, Ács- Rácz, Lakatos, Feer. Edző. Vábró József. Hatalmas küz­delemben a sok gólhelyzetet kidolgozó és elhibázó hazai csapat megérdemelten nyert a lelkes, fiatal paksi gárda ellen. G: Csiki G. 2, Wirth, Balázs, il­letve Benedeczki, Oszter- rnayer, Feer. Jók: Az egész ha­zai csapat dicséretet érdemel küzdenitudásáért illetve Feer, Radics, Osztermayer, Bene­deczki. Kocsola-Báta 0-0. Kocsola, 50 néző. V: Krómer. Kocsola: Takács- Tóth L., Hartung, Kurucz (Kovács), Fábián- Ba- laskó, Tóth F., Török- Lajos (Müller), Nagy, Právics. Edző: Tóth-Bagi László. Báta: Boros- Lukács, Sümegi, Mikó, Puskás (Braun I.)- Nédó (Mezei), Braun II., Ha- jaletin, Besszer- Braun Cs, Bosnyák. Edző: Bosnyák Fe­renc. A sok helyzetet ídhagyó hazaiak saját maguknak kö­szönhetik a pontvesztést a lel­kes bátaiak ellen. Jók: Har­tung, Fábián, illetve Lukács. Az ifjúsági mérkőzések eredményei: Bonyhádvarasd- Paks 1—10, Nagymányok-Du- naszentgyörgy 4-1, Kocsola- Báta 4-0, Nagydorog-Kakasd 6-3, Fadd-Decs 10-0, Báta­szék-Tamási 2-3, Aparhant- Dombóvár 1-2, Tolna-Tevel 4-0, Hőgyész-Simontornya 1-1. Tóth (tizenegyesből), illetve Pomozi (tizenegyesből). Jók: Árki (a mezőny legjobbja), Vörös III, illetve Pomozi. Kajdacs-Pálfa 4-0 (2-0). Pálfa, 150 néző. V: Kallós. A listavezető, feljutásra pályázó kajdacsiak a találkozó össz­képe alapján ilyen különbség­gel is rászolgáltak győzel­mükre. G: Horváth 3, Lengyel. Jók: Horváth, Lengyel J, Csó- tár, illetve Balogh Gy. Körzeti bajnokság Szekszárd 1. Zomba 19 13 3 3 51-23 29 2. Harci KSC 18 9 8 1 48-28 26 3. Alsónána 19 10 3 6 44-37 23 4. Majos 19 9 5 5 41-37 23 5. Izmény 19 7 7 5 37-35 21 6. B.börzsöny 19 8 4 7 23-18 20 7. Cikó 19 8 4 7 36-32 20 8. őcsény 18 9 1 8 46-33 19 9. Győré 19 7 4 8 32-32 18 10. Bogyiszló 19 6 4 9 36-43 16 11. Sióagárd 19 6 3 10 40-50 15 12. Harci SE 19 6 2 11 32-43 14 13. Kéty 19 5 3 11 33-49 13 14. Szálka 19 3 1 15 26-65 7 Paks 1. Kajdacs 16 14 2 _ 71-12 30 2. Dunaföldvár 16 12 2 2 59-17 26 3. Györköny 16 10 5 1 69-15 25 4. Madocsa 16 12­4 68-28 24 5. Bölcske 16 10 2 4 47-17 22 6. Tengelic 16 6 3 7 31-39 15 7. Kölesd 15 6 2 7 31-34 14 8. Középhidvég 16 4 2 10 24-49 10 9. Tolnanémedi 16 4 1 11 30-66 9 10. Németkér 15 4­11 19-63 8 11. Pálfa 16 3 1 12 25-52 7 12. Pusztahencse 16­­16 9-91­Dombóvár 1. Dombóvári Sí 18 15 1 2 69-12 31 2. Tamási II. 17 13 2 3 58-21 27 3. Csikóstöttős 18 11 5 2 34-16 27 4. Nak 18 8 5 5 44-29 21 5. Pincehely 19 7 6 6 25-29 20 6. Závod 17 9 1 7 45-31 19 7. Gyönk 19 7 2 10 32-36 16 8. Mucsfa 19 5 6 8 31-39 16 9. Dalmand 18 6 4 8 27-41 16 10. Szakcs 18 5 3 10 24-35 13 11. Ozora 19 4 3 12 20-50 11 12. Szakály 19 3 3 13 32-82 9 13. Lengyel 17 3 3 12 31-51 8 A Tamási II. és a Lengyel csapatától 1-1 büntetőpont le­vonva. Lengyel-magyar előtt A körzeti bajnokságból jelentjük: Gyönkön „négyest” kapott a Tamási, nyögvenyelősen nyert az éllovas Zomba