Tolnai Népújság, 1992. szeptember (3. évfolyam, 206-231. szám)

1992-09-07 / 211. szám

6 M2PUJSAG SPORT 1992. szeptember 7. Bajnoki táblázatok NB I. 1. Vasas FC 4 3 1­8- 3 7 2. FTC 4 3 1­5- 1 7 3. Vác 4 3­1 9- 4 6 4. MTK 4 2 2­8- 4 6 5. Diósgyőr 4 2 1 1 7- 6 5 6. Siófok 4 2­2 6- 6 4 7. Waltham 4 2­2 5- 5 4 8. NYVSC 4 1 2 1 4_ 4 4 9. PMSC 4 2­2 5- 6 4 10. Kispest 4 1 1 2 6- 6 3 11. Csepel 4 1 1 2 4- 4 3 12. Békéscsaba 4 1 1 2 5- 6 3 13. UTE 4­3 1 1- 3 3 14. Veszprém 4 1 1 2 3- 9 3 15. BVSC 4 — 1 3 1- 5 1 16. Rába ETO 4­1 3 2- 7 1 NB II. Nyugati csoport 1. Haladás 4 4­­12- 2 8 2. Sabaria 4 3­1 10- 2 6 3. Dorog 4 2 1 1 7- 4 5 4. ZTE 4 2 1 1 5- 3 5 5. Tatabánya 4 1 2 1 8- 6 4 6. Kaposvár 4 2­2 6- 4 4 7. Szekszárd 4 2­2 6- 6 4 8. Dunaferr 4 2­2 6- 7 4 9. Nagykanizsa 4 1 2 1 5- 6 4 10. Pénzügyőr 4 2­2 7- 9 4 11. Mohács 4 2 — 2 2- 5 4 12. PaksASE 4 1 1 2 4- 6 3 13. Sopron 4 1 1 2 4- 7 3 14. BKV Előre 4 1­3 2- 6 2 15. Ajka 4 1­3 1- 6 2 16. ES MTK 4 1­3 3- 9 2 NB III. Dráva-csoport 1. Boly 4 4­­12- 3 8 2. PVSK 4 3­1 9- 5 6 3. Komló 4 2 1 1 8- 5 5 . Marcali 4 2 1 1 8- 5 5 5. Paksi SE 4 2 1 1 6- 4 5 6. Beremend 4 2 1 1 6- 6 5 7. Barcs 3 2­1 7- 4 4 8. Letenye 4 1 2 1 6- 7 4 9. K.Honvéd 4 1 2 1 3- 4 4 10. Kisdorog 4 1 1 2 6- 9 3 11. Bonyhád 4 1 1 2 4- 7 3 . Nagyatád 4 1 1 2 4- 7 3 13. K.Epítők 3 1 '­2 5- 6 2 14. Fonyód 4 1­3 7- 9 2 15. Gerjen 4­1 3 2- 7 1 16. B.lelle 4­2 2 2- 7 •­Megyei bajnokság Felnőttek Labdarúgó NB II. A Szekszárd törlesztett adósságából Labdarúgó NB III. Kisdorogon végre megtört a jég! Tatabánya-Atomerőmű SE 4-1 (4-1). Tatabánya, 2000 néző. V: Oláh. Tatabánya: Szi- csó - Tokaji, Sebők, Csalánosi, Hegedűs - Máté (Szabó J. a 72. percben), Deák, Lahos - Ig- nácz, Plotár, Horváth L (Gaz­áig a 67. percben). Edző: Csapó Károly. Atomerőmű SE: Hujber - Nagy Z., Blatt (Mikolics a 46. percben), Gracza, Szabó B. - Erdélyi, Márkus, Kákonyi, Gyenti (Orosz a 27. percben) - Kádár, Juhász. Edző: Jakab Elek. Nagy iramban indult a mér­kőzés, a 6. percben Nagy Z. partdobását Juhász megcsúsz­tatta, Kádár azonban hat mé­terről a kapus kezébe lőtt. A 9. percben Szabó B. ötvenméte- res labdavezetés után már csak a kapussal állt szemben, de gyengén helyezett, így Szi- csó hárított. A 17. percben 27 méterről szabadrúgáshoz ju­tott a Bányász. Horváth legu- rítását Ignácz a bal alsó sa­rokba lőtte. 1-0. A 20. percben Ignácz kígyózott át a paksi védelmen, majd Hujbert is ki­cselezve mintegy tíz méterről a hálóba gurított. 2-0. A 36. percben Máté csapta be a rá­támadó vendégvédőt, majd beadását a jó ütemben érkező Plotár a hálóba vágta. 3-0. A 40. percben egy 28 méteres szabadrúgást Ignácz nagy erővel a bal felső sarokba lőtt. 4-1. Egy perc múlva a 16-oson belül Sebők a gólhelyzetben lévő Juhász elől kézzel ütötte el a labdát, 11-es. A büntetőt Szabó B. magabiztosan érté­kesítette. 4-1. Fordulás után a 46. percben Deák pattogós lövése Hujbert megtévesztve végül a kapus fejéről pattant a mezőnybe. Az 53. percben Ignácz viharzott el a jobb oldalon, beadását Plotár hat méterről fejelte kapura, de Hujber nagy bravúrral a léc fölé tolta a labdát. Az 58. percben Orosz már csak Szi- csóval állt szemben, de az ötösről a kapusba lőtt. A 73. percben Szabó Z. első labdaé­rintésből hatalmas kapufát lőtt. A 85. percben Ignácz 16 méteres lövését Hujber kitűnő érzékkel hárította. Gyors, változatos mérkő­zésen a Tatabánya jobb kö­zéppályás játékával már az első félidőben kialakította a végeredményt. A paksiak a korábbi mérkőzéseken jel­lemző fegyelmezett védeke­zést nem tudták megismé­telni, így megérdemelt vere­séget szenvedtek. Jók: Ig­nácz, Lahos, Plotár, illetve Hujber. Csapó Károly: - Örülök, hogy van még bányásznap, és ezen a napon sikerült örömet szereznünk azoknak, akik ki­jöttek a mérkőzésre. Jakab Elek: - Kihagyott le­hetőségeinkért súlyos árat fi­zettünk. A fiatalokból álló, de a győzelmet jobban akaró ha­zaiak megérdemelten győz­tek. Szekszárdi Polgári SE- BKV Előre 3-0 (2-0). Szek­szárd, 600 néző. V: Vajda. Szekszárd: Mausz - Koller, Dzsinovics, Agapov, Nagyfa­lusi - Naumkin, Bozsér, Kal­már (Nagy a 87. percben), Kvanduk (Pilisi a 40. percben) - Horváth P., Varga L. Szak­osztály igazgató: Teszler Ven­del. BKV Előre: Sárközi - Szöl- lősi, Krecska, Jessi (Varga az 52. percben), Arató - Hódosi, Bücs, Széplaki (Horváth M. a szünetben), Szeitl - Trizsakov, Szántó. Edző: Nagy László. A 4. percben Bozsér remekül ug­ratta ki Vargát, aki 14 méterről hatalmas erővel a felső lécet találta telibe. Újabb hazai ak­ciónál Horváth P. az ötösről a kapufa mellé emelt. A viharos erejű szélben egyértelműen többet kezdeményezett a Szekszárd, a negyedóra végén Dzsinovics látványos becsú­szó szereléssel mentett a 16-osnál Szeitl elől. A 18. percben Varga fejesét Sárközi hárította, a másik oldalon Bücs 20 méteres szabadrúgá­sát tolta szögletre Mausz. A 28. percben góllá érett a Szek­szárd fölénye: mintaszerű tá­madás végén Horváth P. 6 méterről a jobb felső sarokba vágta a labdát. 1-0. Ezután Bozsér került helyzetbe, de es­tében Sárközibe lőtte a labdát. A 34. percben Trizsakov indí­tásával a válogatottat is meg­járt Bücs lépett ki, de előle Mausz hárított. A 37. percben Szöllősi kemény belépője nyomán Kvanduk kénytelen volt elhagyni a pályát. A 40. percben a tétovázó fővárosi védők közé berobbanó Varga 3 méterről a bal alsó sarokba helyezett 2-0. Szünet után Bozsér hatal­mas lövése adott munkát el­sőként Sárközinek, a másik oldalon Bücs szabadrúgása suhant el a kapufa mellett. Ezután Szántó elől Mausz ki­vetődve hárított. A 62. perc­ben Kalmár átadásával Hor­váth P. lépett ki, mintegy 20 méteres remek szóló után 13 méterről növelte csapata elő­nyét. 3-0. A 70 percben a men­teni akaró Agapov lábáról a felső lécre perdült a labda. Röviddel ezután Varga egye­dül törhetett kapura, a kifutó Sárközin azonban fennakadt. A hajrá is a hazaiaké volt: Bo­zsér szabadrúgása suhant el a léc mellett, majd a 80. percben Pilisi már a kapust is kicse­lezte, de lövése a kapufa tövé­ről a mezőnybe vágódott. Az eredmény csak azok számára lehet meglepetés, akik nem látták a végig jó iramú mérkőzést. A Szek­szárd fegyelmezett, erőteljes, sokmozgásos, átgondolt játé­kával jobbára védekezésre kényszerítette ellenfelét. A helyenként szellemes táma­dásvezetések gyakori zavart okoztak a közlekedésiek vé­delmében. A hazaiak szünet után sem csökkentették az tempót, s ha a kapu előtt nem „cifrázzák túl", akkor na­gyobb különbségű vereséget mérhettek volna ellenfe­lükre. Jók: Horváth P., Dzsi­novics, Nagyfalusi, Bozsér, illetve Hódosi, Szeitl. Teszler Vendel: — Ez más volt, mint az első három for­duló. Gratulálok játékosaim nagyszerű teljesítményéhez. Nagy László: — Minden tekintetben jobbak voltak a szekszárdiak és megérdemel­ten nyertek. Jó lenne, ha játé­kosaim önmagukba néznének a mai teljesítményük alapján. További eredmények: ZTE-Mohács 3-0, Nagykani- zsa-Sopron 3-1, Sabaria-Ka- posvár 1-0, Dorog-Haladás 0- 1, ESMTK-Pénzügyőr 2-1, Dunaferr-Ajka 2-0. Kisdorogi MEDOSZ- Fonyód 4-1 (1-1). Kisdorog, 200 néző. V: Georgiou. Kisdo­rog: Kiss - Endeli (Horváth J.), Debreceni, Varga, András - Borbandi, Vecsei, Horváth P., Boros - Schäffer, Mácsik. Edző: Vábró József. Fonyód: Szalai - Lehel, Deákvári (Kila), Berentz, Zámbori - Horváth I., Nagy, Titoja, Kiss (Koszics) - Bogdán, Horváth II. Edző: Deákvári Antal. A 42. percben érett góllá a hazai fö­lény, Horváth P. szögletét Varga fejelte a léc alá. 1-0. A 43. percben kapu előtti kava­rodás után Horváth II. közel­ről a hálóba fejelt. 1-1. A második játékrész 61. percében Horváth P. szögletét Boros a bal felső sarokba fe­jelte. 2-1. A 80. percben Hor­váth P. szögletét ismét Boros fejelte a hálóba 3-1. Nyolc perccel később Horváth J. ro­bogott végig a jobb oldalon, beadását Schäffer kapásból rúgta a hálóba. 4-1. Nehézkes kezdés után fo­kozatosan lendült játékba a hazai csapat és végül akár na­gyobb különbséggel is nyer­hetett volna. Jók: Vecsei, Bo­ros, Mácsik, illetve Deákvári, Horváth I. Paksi SE-Komló 2-0 (0-0). Paks, 800 néző. V: dr. Csapó. PSE: Gróf - Hajpál, Sashegyi, Somogyi, Fábián - 'Horváth, Kiss (Bajor), Lacza (Kródi), Magyar - Bóka, Farsang. Edző: Bagó Béla. Komló: Ádám - Stemler, Korcsmár, Miklós, Dömény - Ambrus, Szatmári, Schweitzer (Geisz), Priol (Bocs) - Béres (Halász), Jelena. Edző: Csordás István. A 22. percben Jelena lövése a felső lécről pattant vissza. A 75. percben Horváth szögletét Farsang középre emelte, s a jókor érkező Fábián 8 méterről a léc alá fejelte. 1-0. A 85. percben Magyar partdo­bását Fábián visszafejelte Horváthoz, akinek lövése egy védőn irányt változtatva a bal alsó sarokba vágódott. 2-0. Végig jó iramú, színvonalas mérkőzésen a szünet utáni já­téka alapján a hazaiak rászol­gáltak a győzelmükre. Jók: Fábián, Horváth, Magyar, Farsang, illetve Ádám, Mik­lós, Stemler. Kaposvári Honvéd-Ger- jeni MEDOSZ 2-1 (2-1). Ger- jen, 400 néző. V: Bata. Kapos­vár: Ferenc - Barócsai, Takács, Prantner, Borbély (Matuz) - Nagy Cs., Buzsáki, Bíró (Ács), Juhász - Nagy G. (Köves), Ki­rály. Edző: Köves László. Ger- jen: Hornyák - Fodor, Fritz, Szalai, Palásti II. - Kovács, Domsa, Balogh, Lizák, Taba (Kövesi) - Porga, Palásti I. Edző: Palásti Lajos. A 3. perc­ben Bíró szögletét röviden mentették a védők és az ér­kező Buzsáki a hosszú sa­rokba lőtt. 1-0. A 10. percben Bíró szögletét Nagy Cs. a hosszú oldalról az elmélázó védők mellett a hálóba fejelte. 2-0. A 22. percben Palásti 11-t a büntetőterületen belül lerán­tották, 11-es. A büntetőt Ba­logh magabiztosan értékesí­tette. 2-1. A második játékrészben a szél által is támogatott hazai csapat csak a vendégek 16-osáig jutott el. Az első tíz percben két szög­let már el is döntötte a mérkő­zést és a görcsösen támadgató hazaiak később már nem tud­tak újítani. Jók: Buzsáki, Baró­csai, illetve Lizák. Letenye-Bonyhádi SE 2-1 (1-0). Letenye, 500 néző. V: Hosszú. Letenye: Megyimó- recz - Révész, Kramarics, Soós - Tóth, Kozári (Farsang), Né­meth, Svélecz, Kalmár (Si­mon) - Rostás (Bay), Kém. Edző: Kobra Sándor. Bony- hád: Bogaras - SZabó, Sztoics, Komáromi, Palkó - Stumpf, Szlama, Mészáros, Darabos - Kiss, Pfeifer (Bozsolik). Edző: Losonczi István. Jobb helyzet- kihasználásával megérdemel­ten szerezte meg első győzel­mét a hazai csapat. G: Svélecz, Kém, illetve Kiss. További eredmények: Nagyatád-Balatonlelle 2-1, Marcali-Pécsi VSK 3-0, Bóly- Beremend 2-0 (félbeszakadt). A megyei labdarúgó-bajnokságért A Rakasd rangadót nyert, de a Simontomya állt az élre 1. Simontomya 4 2 2 12- 2 6 2. Tolna 4 3­1 11- 4 6 3. Kakasd 4 2 2­10- 6 6 4. Döbrököz 4 3­1 8- 4 6 5. Dsztgyörgy 4 2 1 1 13- 9 5 6. Nagymányok 4 2 1 1 10- 7 5 7. Dombóvár 4 1 3­7- 5 5 8. Bátaszék 4 2 1 1 3- 2 5 9. Hőgyész 4 2 1 1 5- 6 5 10. Decs 4 2 1 1 12- 9 4 11. Tevel 4 2­2 7- 8 4 12. Tamási 4 2­2 11-13 4 13. Fadd 4­2 2 6-12 2 14. B.Varasd 4­1 3 3- 8 1 15. Aparhamt 4­­4 2- 7­16. Ozora 4 - - Ifjúságiak 4 5-23 1. Szekszárd 4 4 _ _ 16- 4 8 2. Tolna 4 3­1 16- 3 6 3. Simontomya 4 3­1 12- 6 6 4. Decs 4 3­1 9- 3 6 5. Bátaszék 4 3­1 12- 8 6 6. Döbrököz 4 2 1 1 11- 3 5 7. Kakasd 4 2 1 1 6- 2 5 8. Tamási 4 2 1 1 8- 5 5 9. Fadd 4 2 1 1 5- 7 5 10. Hőgyész 4 2­2 12- 6 4 11. D.szentgyörgy 4 2­2 16-13 4 12. Tevel 4 1­3 5- 7 2 13. Aparhant 4 1­3 3-19 2 14. Dombóvár 4­­4 6-12 15. Nagymányok 4­­4 1-16­16. Ozora 4­­4 1-25­így kellett volna! A totó 36. heti szelvényén sze­replő mérkőzések eredményei: 1. B. München-Hamburg 4-0 1 2. Saarbrücken-K.lautern 2-0 1 3. Wattenscheid-l.FC Köln 4-2 1 4. Atalanta-Parma 2-1 1 5. Cagliari-Juventus 0-0 x 6. Fiorentina-Genoa 1-1 X 7. Milan-Foggia 1-0 1 8. Napoli-Brescia 0-0 x 9. Roma-Pescara 0-1 2 10. Sampdoria-Lazio 3-3 x 11. Torino-Ancona 4-1 1 12. Udinese-Intemazionale 2-1 1 13. Temana-Spal 1-1 X Plusz 1 mérkőzés: 14. Hertha BSC-Freiburg 1-2 2 Világbajnoki selejtező Szerda este Luxembourg­ban 58. világbajnoki selej­tező-mérkőzését játsza Ma­gyarország labdarúgó-váloga­tottja. Az Egyesült Áüa- mok-beli 1994-es fellépésért való versengés nem indult túl előkelőén. Sőt! Kifejezetten hamar feledendőre sikeredett. Június harmadikán ugyanis Izland válogatottja „hűtötte le" Jenei Imre szövetségi kapi­tány és játékosai hangulatát - 2:1-re nyertek a szigetorszá­giak. Ebből kiindulva nagy kér­dés, hogy a nagyhercegség vá­logatottja (világbajnoki kvali­fikációs kiírásban sohasem volt a magyarok riválisa a fut- ballhistóriában) ellen egyálta­lán lehet-e a győzelemben hinni. Talán azoknak van iga­zuk, akik háromesélyes össze­csapást tippelnek. Egy esetle­ges vereség kétségkívül az Iz­land elleni fiaskóhoz hasonló szégyent jelentene. A döntet­len sem jó semmire, hiszen Luxemburg együttese e cso­port leghaloványabb játékerőt képviselő gárdája! A magyar nemzeti legény­ség korábbi 57 vb-selejtező közül 33-at megnyert, 14 a döntetlenek, 10 a vereségek száma. (Gólkülönbség: 128-65). A döntős fellépéseket (32 mérkőzés, 15 győzelem, 3 döntetlen, 14 vereség; 87-57) is ide számítva tehát összesen 89 vb-érdekeltségű mérkőzés so­rakozik a futball történetben. Dombóvár-Decs 2-2 (2-1). Dombóvár, 300 néző. V: Dár­dai. Dombóvár: Kmetty -Pa- uer, Bocsi, Koszticza, Pólyák - Csanád (Bencze), Pintér, Öt­vös, Babulják-Varga, Tóth. Edző: Fekete István. Decs: Sik­lósi I. - Száraz Gy., Pap, Weit- ner, Mikóczi - Pusztai, Bajusz, Kvanduk, Dér (Sörös Z.), Ko­vács (Siklósi II.), Herczeg. Edző: Weitner Ádám. Küz­delmes mérkőzésen igazságos pontosztozkodás. Kiállítva: Siklósi II. G: Varga, Pólyák (11-esből), illetve Kovács, Sö­rös Z. Jók: Pauer, Bocsi, illetve Kvanduk, Herczeg. Simontornya-Hőgyész 4-4 (1-0). Simontomya, 400 néző. V: Osztermajer. Simontomya: Beidek (Szili) - Kovács, Pekli, Varga, Molnár A. II. - Molnár L. III., Szántó, Zsolnai (Molnár T. IV.) - Pajor, Molnár L. V., Szabó. Edző: Szelei Ferenc. Hőgyész: Nándor - Bús, Váli, Bősz II., Papp - Kurcz, Király­házi, Nagy A. - Nagy Zs., Bősz I., Máté. Edző: Váli Ist­ván. Szünet után már gólokra váltotta mezőnyfölényét a hő- gyészi csapat. G: Szántó 3, Szabó. Jók: Varga, Molnár L. III., Szántó, Pajor, illetve Nán­dor, Kurcz. Kakasd-Döbrököz 2-0 (0-0). Kakasd, 300 néző. V: Petki. Kakasd: Bogos - Schell, Kvanduk J., Hucker, Kvanduk E. - László, Zalavári, Újvári (Gulyás) - Sipos, Sebestyén (Müller), Eisensehr (Pámer). Edző: Simon Ferenc. Döbrö- köz: Dudás - Apáti, Horváth, Varga II., Szili (Hajdú) - Varga L, Szűcs L, Tamai - Szűcs II., Kiss, Jakab. Edző: Szieber József. Magabiztosan győztek a hazaiak. G: Hucker, Zalavári. Jók: Schell, Kvanduk ]., Zalavári, illetve Dudás. Tolna-Bátaszék 2-0 (1-0). Tolna, 400 néző. V: Zádori. Tolna: Lampek - Horváth, Hauzmann, Nagy, Ádám (Kapéter) - Pintér, Márkus, Simon (Kanász), Kiss - Kindl, Volár (Töttösi). Edző: Szegleti István. Bátaszék: Kocsis - Bó- jás, Fodor, Hauwasser, Rácz (Kőkúti) - Keller, Faller, Sza­bados T., Péter - Szabados Z. (Faragó), Kismődi (Győri). Edző: Fiath Tamás. Jó iramú mérkőzésen megérdemelten nyertek a hazaiak. G: Márkus, Kindl. Jók: Horváth, Nagy, Márkus, Volár, illetve Fodor. Dunaszentgyörgy-Ozora 8-0 (2-0). Dunaszentgyörgy, 200 néző. V: Csapó. Duna­szentgyörgy: Szlanyinka - Vö­rös (Mérges), Kiss, Benedek, Lakatos - Debreceni, Pál J. (Pál V.), Káldi - Gyöngyösi, Rózsavölgyi, Gödör (Baracz). Edző: Gyöngyösi István. Ozora: Pokomy - Pető II., Porga, Baráth, Túrós - Pályi, Dölles II., Pető I. - Illés, Dölles L, Sandi. Edző: Zajtai Béla. A hazaiak ilyen arányban is megérdemelten nyertek. Kiál­lítva: Pető II. G: Kiss 4, Rózsa­völgyi 2, Benedek, Pál J. Jók: Gyöngyösi, Kiss, Káldi, Ró­zsavölgyi, illetve Porga. Tevel-Áparhant 1-0 (0-0). Tevel, 200 néző. V: Kovácsi. Tevel: Szabó - Ferenc L, László, Stölkler, Hodász - Dal- los (Beke), Ferenc II. (Kresz), Dobos (Pechli) - Bíró, Miszler, Gergely. Edző: Kerekes Ágos­ton. Aparhant: Bagoly - Ju­hász II., Köröndi, Sármány, Németh - Palkó, Ferenc (Wil- danger), Minker (Juhász) - Zsók, Fábián (Kolozsi), Far­kas. Edző: Walger Pál. Ala­csony színvonalú mérkőzésen nehéz teveli győzelem. G: Bíró. Jók: Stölkler, Bíró, Ger­gely, illetve Juhász II, Sár­mány, Palkló. Nagymányok-Bonyhádva- rasd 3-1 (1-0). Nagymányok, 300 néző,. V: Albert. Nagymá­nyok: Töpfner T. - Énekes, Lovász, Horváth D., Stang- liczky - Horváth Z. (Bíró), Vendég, Lakatos - Illés, Vizin, Töpfner M. Megbízott edző: Lovász Árpád. Bonyhádva- rasd: Csíki L. - Fodor, Jakab, Újvári, Balázs - Kniezi Sár­közi, Kovács (Kálmán) - Berta (Zengai), Csíki G., Bogos. Edző: Domokos Márton. Bá­nyásznapi kötelező győzelem. G: Vizin, Töpfner M. 2, egyet 11-esből, illetve Zengai. Jók: Stangliczky, Illés, Töpfner M., illetve Fodor, Újvári, Jakab. Tamási-Fadd 5-0 (0-0). Tamási, 100 néző. V: Krekó. Tamási: Pék - Szőke, Agócs (Szemes), Zsolnai, Kovács - Vámosi, Valter, Szabó (Gye- nei), Orsós (Tóth) - Szántó, Szakács. Edző: Árvái Ferenc. Fadd: Sipos - Kugli (Beda), Horváth, Pesti, Török - Tóth (Nagy), Aradi (Balogh), Andi - Űjj, Illés, Kirtyán. Edző: Ko­vács Imre. A második félidei játék alapján megérdemelt ha­zai győzelem. G: Valter 2 (egyet 11-esből), Vámosi, Sza­kács, Szántó. Jók: Valter, Szabó, Zsolnai, Szakács, il­letve Pesti. Az ifjúsági mérkőzések eredményei: Simontornya­Hőgyész 1-0, Nagymányok- Bonyhádvarasd 0-2, Tamási- Fadd 0-0, Dombóvár-Decs 1— 0, Dunaszentgyörgy-Ozora 7- 0, Kakasd-Döbrököz 0-0, Tolna-Bátaszék 4-1, Tevel- Aparhant 0-1.