Tolnai Népújság, 1992. augusztus (3. évfolyam, 181-205. szám)

1992-08-24 / 199. szám

6 M5PUJSAG SPORT 1992. augusztus 24. ßajnoki táblázatok NB I. 1. FTC 2 2­­4- 1 4 . Vác FC 2 2­­4- 2 4 3. MTK 2 1 1­6- 3 3 4. Vasas 2 1 1­4- 1 3 . Kispest HFC 2 1 1­3- 2 3 6. Diósgyőr 2 1 1­3- 2 3 7. Siófok 2 1­1 3- 3 2 . Videoton 2 1­1 3 2 9. PMSC 2 1­1 2- 2 2 10. UTE 2­2­1- 1 2 11. Békéscsaba 2­1 1 3- 4 1 12. Nyíregyháza 13. Csepel 2 2 1 1 1 1 1- 2 0- 2 1 1 14. Veszprém 2­1 1 1- 4 1 15. BVSC 2 — — 2 1- 4 — 16. Rába ETO 2­­2 2- 6 NB II. Nyugati csoport 1. Haladás 2 2­­9- 2 4 2. Dorog 2 2­­6- 2 4 3. ZTE 2 1 1 — 2- 1 3 4. Sabaria 2 1­1 6- 2 2 5. Kaposvár 2 1­1 2- 1 2 . Paks 2 1­1 2- 1 2 7. Ajka Hungalu 2 1­1 1- 1 2 . BKV Előre 2 1­1 1- 1 2 9. Dunaferr 2 1­1 3- 4 2 10. Mohács 2 1­1 1- 2 2 . Szekszárd 2 1­1 1- 2 2 12. Pénzügyőr 2 1­1 3- 6 2 13. Tatabánya 2­1 1 3- 4 1 14. Sopron 2 1 1 1- 3 1 15. Nagykanizsa 2­1 1 1- 4 1 16. ESMTK 2­­2 1- 7 0 NB III. Dráva-csoport 1. Boly 2 2­­7- 1 4 2. PVSK 2 2­­5- 0 4 3. Komló 2 1 1­4- 2 3 4. Beremend 2 1 1­4- 3 3 5. Bonyhád 2 1 1­2- 1 3 6. Fonyód 2 1­1 4- 2 2 7. K.ÉPítők 2 1­1 3- 2 2 8. Barcs 2 1­1 4_ 4 2 9. Marcali 2 1­1 3- 3 2 . Paks 2 1­1 3- 3 2 11. Nagyatád 2­1 1 2- 3 1 12. Letenye 2­1 1 2- 4 1 13. K.Honvéd 2­1 1 0- 2 1 14. Gerjen 2­1 1 0- 3 1 15. B.lelle 2­1 1 0- 4 1 16. Kisdorog 2­­2 1- 7­Megyei bajnokság Felnőttek Labdarúgó NB II. Keserves szekszárdi siker Szekszárdi Polgári SE- Ajka Hungalu 1-0 (1-0). Szekszárd, 1000 néző. V: Fo­dor. Szekszárd: Mausz- Kol­ler, Dzsinovics, Kalmár, Aga­pov- Naumkin, Bozsér, Kvanduk (Pető a 73. percben), Horváth- Varga, Szabó (Pilisi a 65. percben). Szakosztály igazgató: Teszler Vendel. Ajka: Szalóki- Domonkos, Szabó, Piri, Rénes- Nagy (Ká­dár a 60. percben), Vass, Fá­bián, Marton- Németh (Mezei az 50. percben), Csertán. Edző: Dalnoki László. A nagy hőség ellenére nekirohant ellenfelé­nek a Szekszárd. A 3. pércben Bozsér remekül ugratta ki Horváthot, aki lefutotta őrző­jét, de nyolc méterről Szaló- kiba lőtte a labdát. Két nagy lövést hárított ezután Szalóki, aztán a 8. percben Varga az ötösről perdített a léc fölé. Negyedóra elteltével Nagy révén lőttek először kapura a vendégek. A18. percben Nagy lépett ki a tétovázó védők kö­zül, a lövés pillanatában Dzsi­novics mentett, de Mausznak a jobb alsó sarok elől kellett szögletre tenyereim a labdát. Leült a játék, egészen ponto­san az újonc vendégek egyre inkább felbátorodtak, bár ak­cióikból hiányzott az átütőerő. A 35. percben formás szek­szárdi támadás végén Bozsér hat méterről a jobb oldali ka­pufa tövét találta telibe. A 40. percben góllá érett a mezőny­fölény: Horváth egy ügyes kényszerítő után kilépett a védők közül és két lépésről, nehéz szögből a hálóba helye­zett. 1-0. A 43. percben Cser­tán húzott el a bal oldalon, be­adását Németh a kapu torká­ban laposan a léc mellé lőtte. Szünet után a 47. percben Bozsér beadását Piri röviden mentette, Horváth kapáslövé­sét a kapus lábbal hárította. Az 55. percben formás hazai támadás végén Kvanduk elől a kapus előrevetődve mentett. A 71. percben Pilisi 17 méteres szabadrúgásból „feladta" a labdát Szalókinak. A 77. perc­ben Mausz nagy bravúrja mentette meg a hazai kaput a góltól: Marton 17 méteres na­gyerejű lövését vetődve tolta szögletre. A 82. percben szög­let után Marton fejese a felső lécen csattant. Az Ajka nagy hajrába kezdett, de Dzsinovi- csék jól romboltak. Lendületesen, nagy me­zőnyfölényt kiharcolva kezd­tek a hazaiak, de a kínálkozó helyzeteiket rendre kihagy­ták. Félóra elteltével kiegyen­lítődött a küzdelem, ám a ka­pura kevés veszélyt jelentet­tek az ajkaiak. A félidő hajrá­jában Horváth gólja jó folyta­tást ígért. Fordulás után azonban alaposan visszaesett a Szekszárd csapatjátéka, az újonc vendégek ráéreztek, van keresnivalójuk. Bátran kitámadtak, támadósoruk gyámoltalansága azonban csak egy kapufát eredménye­zett. A közepes színvonalú találkozón végül keserves hazai győzelem született. Jók: Mausz, Dzsinovics, Kvanduk, Horváth, illetve Piri, Marton. Teszler Vendel: - Mindig az első győzelem a legnehe­zebb. A kezdeti jó játékunknál kimaradtak a helyzeteink, így a végén meg kellett küzdeni a két pontért. Dalnoki László: - Támadó­sorunk ezúttal nulla volt... Zalaegerszegi TE-Atom- erőmű SE 1-0 (0-0). Zalaeger­szeg, 1500 néző. V: Molnár I. J. ZTE: Tóth- Dobos, Szabó I., Halápi, Horváth- Varga (Pe- resztegi az 56. percben), Prei- singer (Ruttkai a 80. percben), Kovács L., Pálcsa- Németh, Szabó II. Edző: Mihalecz Ist­ván. Atomerőmű SE: Hujber- Erdélyi, Blatt, Gracza, Szabó B- Márkus (Mikolics a 73. percben), Nagy Z., Kákonyi, Orosz- Juhász, Gyenti (Bozai a 79. percben). Edző: Jakab Elek. Két szép támadással in­dított az ASE, majd Németh sarkában akadt el az utolsó pillanatban a labda. A 8. perc­ben Nagy Z. partdobását Gracza csúsztatta Gyenti elé, aki a 11-es ponton rosszul vette át a labdát, a védők men­tettek. A 20. percben Kákonyi szabadrúgása átszállt a rosz- szul kimozduló Tóthon, Gracza azonban a kapu torká­ból mellé fejelt. Egy perc múlva Orosz átadását Szabó B. lőtte a jobb felső sarok mellé. A 29. percben Szabó II. játszotta tisztára magát, Huj- ber először mentett, majd a testéről felpattanó labdát Varga közelről az üres kapu fölé fejelte. A 41. percben Prei- singer beadását Varga két lé­pésről lőtte kapura, Hujber bravúrral hárított. Fordulás után a 47. percben Márkus egyedül vezette Tóthra a labdát, aki kitűnő ér­zékkel szögletre mentett. Az 55. percben Kákonyi lövése suhant el a léc mellett, majd Szabó I. vétette el a labdát, Gyenti rácsapott, kicselezte Tóthot, de lövését az egyik védő kézzel kiütötte a gólvo­nal elől. Általános meglepe­tésre Molnár játékvezető sípja néma maradt, így egy jogos 11-estől fosztotta meg a paksi­akat. A 66. percben Kovács L. lépett ki lesgyanús helyzet­ben, s a kivetődő Hujber fölött a hálóba lőtt. 1-0. A 74. perc­ben Szabó II.-öt utánrúgásért a bíró kiállította. A 82. percben Erdélyi beadását Juhász az ötösről a kapu fölé fejelte. Nagyíramú és színvonalas mérkőzésen megismételte vasárnapi játékát az Atome­rőmű SE gárdája, de a kínál­kozó lehetőségeket ezúttal kihagyta. A 90 perc összké­pének a döntetlen jobban megfelelt volna. Jók: Kovács L., Németh, illetve Erdélyi, Gracza, Szabó B. Mihalecz István: - Kiszen­vedtük a győzelmet a végi jól jól játszó atomosok ellen. Ez­úttal az ideges és fásult csapa­tom mellé szegődött Fortuna. Jakab Elek: - A színvonalas esti találkozón kitűnő játékkal végig mi irányítottuk a mér­kőzést, amelyet több gólhely­zetünk ellenére egy védelmi figyelmetlenség miatt vesztet­tünk el. Az NB II. Nyugati csoport további eredményei: Sabaria- Pénzügyőr 6-1, Tatabánya- Soproni LC 1-1, Dorogi Bá­nyász-Nagykanizsai Olajbá­nyász 3-0, Dunaferr SE-Mo- hács 2-0, BKV Előre-Kapos- vári Rákóczi 1-0, ESMTK-Ha- ladás 1-5. Labdarúgó NB IIL Szomorú vasárnap Barcs-Kisdorog 3-1 (1-0). Kisdorog, 250 néző. V: Sza­lóki. Barcs: Szlovák - Tóth, Somogyi, Pókos (Bencsik), Mangult (Minor)- Nagy, Papp Á., Papp T., Horváth (Kab- ronczai), Kovács, Bolhói. Edző: Szabó Nándor. Kisdo­rog: Szőcs - Endeli, Debreceni, Varga, Takács (Ferenc), Bor- bandi - Vecsei, Horváth, Bo­ros - András, Stölkler K. (Cseke). Edző: Vábró József. A 8. percben Tóth 30 méteres lö­vése a bal felső sarokban kö­tött ki. 1-0. A 49. percben Cseke átadását Vecsei ballal a jobb alsó sarokba lőtte. 1-1. A 60. percben Nagy közelről a hálóba lőtt. 2-1. A 66. percben Debrecenit a játékvezető kiál­lította. A 87. percben Nagy ál­lította be a végeredményt. 3-1. Az enerváltan futballozó hazai csapat rászolgált a vere­ségre. Jók: Vecsei, illetve Nagy, Tóth, Kovács. Beremend-Paksi SE 2-1 (0- 1). Paks, 800 néző. V: Pápai. Beremend: Hatala - Bábli, JÁkli, Dárdai, Nim - Weinert, Fülöp (Bircsák), Illés (Borsos), Sztyipavonics - Szabó (Müller K.), Ónodi. Edző: Dárdai Pál. Paks: Gróf - Hajpál, Horváth, Somogyi, Fábián - Lacza (Má- gyar), Farsang, Kiss, Kródi - Mácsik, Bóka. Edző: Bagó Béla. A 44. percben Szabó ki­ugrott a védők közül, lövése kipattant Grófról Weinert elé, aki 4 méterről nem hibázott. 1-0. Az 50. percben Bircsák tört kapura, a hazai védők egymást zavarták, így a ven­dégcsatár könnyűszerrel a há­lóba lőtt. 2-0. Az 57. percben Farsang 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 2-1. A 72. perc­ben Dárdai kiállítva. A 88. percben Somogyi lövése a felső lécrő pattant a me­zőnybe. Végig jó iramú, változatos mérkőzésen a nagyobb lelke­sedéssel játszó vendégek megérdemelték a győzelmet. Jók: Hatala, JÁkly, Weinert, Onódi, illetve Gróf (a mezőny legjobbja), Mácsik. Bonyhádi SE-Marcali 2-1 (2-0). Bonyhád, 600 néző. V: Czakó. Bonyhád: Bogaras - Szabó (Komáromi), Stumpf, Sztoics, Palkó - Szlama, Kiss, Darabos, Mészáros - Bíró (Po- zsár), Bozsolik (Pfeifer). Edző: Losonczi István. Marcali: Horváth L. - Bozsó, Mészáros, Horvcáth Z. (Rózsa), Gyurits - Arany, Palacskó (Pencz), Bor­bély, Vékony - Tóth, Urbán. Edző: Béres Ferenc. A 12. percben Mészáros nagyszerű átadásával Kiss lépett ki a vé­dők közül, s a tehetetlen Hor­váth L. mellett 10 méterről a bal sarokba lőtt. 1-0. A 44. percben Bíró beadását Kiss 8 méterről, kapásból a jobb alsó sarokba lőtte. 2-0. A 65. perc­ben Szabó hibázott a jobb ol­dalon, Tóth elhúzott mellette, beadását Arany a tehetetlen Bogaras mellett a bal sarokba lőtte. 2-1. Csak 60 percig ismé­telte meg szerdai kupajátékát a Bonyhád. Ezután fokozato­san elfáradtak, de végül mindkét pontot így is otthon tartották. Jók: Bogaras, Palkó, Mészáros, illetve Arany, Tóth, Vékony. Fonyód-Gerjeni Medosz 3-0 (2-0). Gerjen, 500 néző. V: Tatai. Fonyód: Szalai - Lehel (Koszics), Deákvári, Berentz, Zámbori - Horváth B., Nagy, Bitonya, Kiss (Szucsik) - Bog­dán, Horváth Cs. Edző: Deák­vári Antal. Gerjen: Hornyák - Fodor, Fritz, Hajnes (Domsa) - Balogh, Kövesi (Szalai), Pa­lásti II., Lizák - Kocsis (Ko­vács), Palásti I., Porga. Edző: Palásti Lajos. A 10. pércben Nagy lövése Homyákról ki­pattant, Kiss másodszorra nem hibázott. 1-0. A 25. perc­ben Palásti I. beadását Kocsis 10 méterről lőtte kapura, de Szalai bravúrral mentett. A 28. percben Nagy lövését Hor­nyák kiejtette, Kiss közelről a hálóba lőtt. 2-0. A 85. percben egy előreívelt labdánál a vé­dők elméláztak, a berobbanó Horváth a kapuba emelt. 3-0. A harciasán játszó, kont­rákra építő vendégek megér­demelten győztek a sok hely­zetet elpuskázó hazaiak ellen. Jók: Szalai, Zámbori, Horváth Cs., Kiss, ületve Fritz, Fodor. Áz NB III. további ered­ményei: Kaposvári Építők- Letenye 2-0, Nagyatád-Pécsi VSK 0-1, Bóly-Balatonlelle 4- 0, Komló-Kaposvári Honvéd 2-0. A megyei labdarúgó-bajnokságért A Simontornya Tamásiban, a Tolna otthonában 1. Tolna 2 2­­9- 2 4 2. Döbrököz 2 2­­6- 2 4 3. Simontornya 2 1 1­7- 1 3 4. Dombóvár 2 1 1 — 3- 1 3 5. Dsztgyörgy 2 1 1­3- 2 3 6. Hőgyész 2 1 1 — 2- 1 3 7. Bátaszék „ 2 1 1­1- 0 3 8. Nagymányok 2 1­1 6- 5 2 9. Tevel 2 1­1 6- 6 2 10. Kakasd 2­2­4_ 4 2 11. Fadd 2­1 1 4- 5 1 12. Decs 2­1 1 3- 5 1 13. B.Varasd 2­1 1 0- 2 1 14. Aparhant 2­­2 1- 3­15. Tamási 2 — — 2 3-11­. Ozora 2­­2 3-11­Ifjúságiak 1. Döbrqjcöz 2 2­­11- 2 4 2. Tamási 2 2 —­9- 3 4 3. Szekszárd 2 2­­9- 3 4 4. Bátaszék 2 2­­8- 2 4 5. Tolna 2 1­1 11- 2 2 6. Paks 2 1­1 2- 1 2 7. Dsztgyörgy 2 1­1 8- 8 2 8. Hőgyész 2 1­1 5- 5 2 9. Tevel 2 1 — 1 3- 3 2 10. Kakasd 2 1­1 1- 1 2 11. Simontornya 2 1­1 5- 6 2 12. Fadd 2 1­1 3- 6 2 13. Dombóvár 2­­2 4- 8­14. Nagymányok 2­­2 1- 8­15. Aparhant 2­­2 2-12­16. Ozora 2­2 0-13 Így kellett volna! A totó 34. heti szelvényén sze­replő mérkőzések eredményei: 1. Kispest-Honvéd-BVSC 3-1 1 2. Ferencváros-Békéscsaba 2-1 1 3. Diósgyőr-MTK 2-2 x 4. Pécs-Nyíregyháza 1-0 1 5. Rába ETO-Vác FC 1-2 2 6. Siófok-Videoton Waltham2-1 1 7. Újpest-Csepel 0-0 x 8. Veszprém-Vasas 0-0 x 9. l.FC Köln-Frankfurt 0-1 2 10. Bremen-Leverkusen 1-1 x 11. B.München-K.lautem 1-0 1 12. Hertha BSC-Düsseldorf 0-0 x 13. Duisburg-Freiburg 1-0 1 Plusz 1 mérkőzés: 14. Jena-Remscheid 4-0 1 Labdarúgó NB I. Egyetlen vendég­győzelem FTC-Békéscsaba 2-1 (0-0). Üllői út, 15 ezer néző. V: Ko­vács. G: Telek a 64., Lipcsei a 72., illetve Árgyelán a 74. percben. Siófok-Videoton-Waltham 2-1 (0-0). Siófok, 8000 néző. V: Molnár L. G: Kirchmayer a 63., Zare a 80., illetve Horváth F. a 82. percben. Győri Rába ETO-Vác FC 1-2 (1-2). Győr, 4000 néző. V: Márton. G: Csertői a 28., il­letve Füle a 11. és a 17. poerc- ben. Kispest-Honvéd- BVSC-Novép 3-1 (0-0). Bo­zsik-stadion, 3000 néző. V: Németh L. G: Hamar a 49., Fischer a 67., Faragó a 72., il­letve Farkas a 77. percben. Ki­állítva: Halmai (Honvéd) és Farkasházy (BVSC). Diósgyőr-MTK 2-2 (1-1). Diósgyőr, 8000 néző. V: Szilá­gyi. G: Vitelki a 8., Danes a 75., illetve Jován a 9., Zsivótzky a 84. percben. Pécsi MSC-Nyíregyháza 1-0 (1-0). Pécs, 4000 néző. V: Tóth V. G: Másik a 45. perc­ben. Kiállítva: Rózsa (PMSC). Veszprém-Vasas SC 0-0. Veszprém, 4000 néző. V: Varga L. Újpesti TE-Csepel SC 0-0. Megyeri út, 4000 néző. V: Bay. Simontornyai BTC-Tamási 6-0 (5-0). Tamási, 200 néző. V: Lubastyik. Simontornya: Bei- dek- Kovács (Molnár L), Vass, Varga, Molnár A - Molnár L. I. , Szántó, Zsolnai (Molnár II. )- Pajor, Szentmártoni, Varga (Király). Edző: Szelei Ferenc. Tamási: Banász- Agócs, Szőke, Harnal, Orsós (Tóth L.)- Demkó, Tóth, Vá­mosi, Szabó- Walter, Gyenei. Edző: Árvái Ferenc. Az újonc BTC meglepően jó játékkal, megérdemelten győzött. G: Pajor 2, Zsolnai, Szántó, Mol­nár I., Varga. Jók: Molnár A., Molnár L. L, Szentmártoni, il­letve Agócs, Walter. Dombóvár-Bonyhádvarasd 2-0 (2-0). Dombóvár, 100 néző. V: Garajszki. Dombóvár: Kmetty - Horváth, Koszticza, Steiger, Pólyák - Vincze (Sa­vanyú), Pászti, Ötvös, Csa­nádi (Tóth S.) - Varga, Bencze. Edző: Fekete István. Bony- hádvarasd: Csiki - Fodor, Ja­kab L., Újvári G., Balázs. - Thehár (Újvári M.), Jakab Z. (Zengai), Sárközi, Berta - Ja­kab J., Bogos (Kovács). Edző: Domokos Márton. Megérde­melten nyert a hazai csapat. Kiállítva Pászti. G.: Steiger, Pászti. Jók: Kmetty, Ötvös, il­letve Balázs, Fodor. Bátaszék-Aparhant 1-0 (0- 0). Aparhant, 200 néző. V: Makai. Bátaszék: Kocsis - Kismődi, Fodor, Faller, Hau- wasser - Bójás, Péter, Szaba­dos T. - Keller (Faragó) - Rácz, Szabados Z. Edző: Fiath Tamás. Aparhant: Bagoly - Juhász, Köröndi, Sármány, Palkó - Fábián, Zsók, Minier (Németh) - Ferenc (László), Kolozsi (Wiltanger), Farkas. Edző: Wäger Pál. A megye­bajnokságba visszakerült Aparhantnak nem sikerült a hazai bemutatkozás. G.: Sza­bados Z. Jók: Fodor, Faller, Kismődi, Szabados Z., illetve Sármány, Juhász, Köröndi. Tolnai VFC-Ozora 6-1 (3- 0). Tolna, 300 néző. V: Dárdai. Tolna: Lampek - Kern, Ha- uzmann, Szakter, Nagy - Márkus (Töttösi), Simon, Pin­tér, (Kanász), Kiss - Kindl (Németh), Volár. Edző: Szeg­leti István. Ozora: Dobos - Pető I., Porga, Dölles, Illés - Pető Z., Brannuer, Tóth, Túrós - Sandi. Edző: Zajtai Béla. A végig tíz emberrel játszó Ozora ellen nagy fölényben voltak a tolnaiak. G: Márkus, Kindl, Simon, Nagy, Volár, Kiss (11-esből), illetve Sandi. Jók: Volár, Simon, Kiss, illetve Illés, Porga, Brannauer. Kakasd-Decs 2-2 (1-0). Kakasd, 300 néző. V: Lehel. Kakasd: Bogos - Schell, Kvanduk J., Sebestyén A., Kvanduk E. - László, Zala- vári, Sebestyén Z. (Gulyás), Sipos - Pámer, Eisensehr. Edző: Simon Ferenc. Decs: Siklósi I. - Lukács, Weitner (Papp), Panghy, Száraz - Ba­jusz, Kvanduk, Herczeg, Dér, Kovács, Sörös (Siklósi II). Edző: Weitner Ádám. A ka- kasdi csapat 2-0-ás vezetés után „elszórakozta" az egyik pontot. G: Zalavári, László, il­letve Kovács, Kvanduk 11-es­ből. Jók: Kvanduk E., László, illetve Bajusz, Kovács. Döbrököz-Tevel 4-1 (2-0). Tevel, 150 néző. V: Balázs. Döbrököz: Dudás - Apáthy, Horváth, Varga L, Varga II. - Szily (Békés), Jakab, Szűcs II. (Reisinger), Kiss, Tárnái, Szűcs I. Edző: Szieber József. Tevel: János - Ferenc I., László, Stölkler, Beke - Kisz- ler, Pechli, Hodász -Kresz I. (Gergely), Ferenc II. (Bíró), Kresz II. Edző: Kitanics Lajos. A jobban játszó és jobban akaró vendégcsapat Döbrököz megérdemelten győzött. G: Tárnái, Szűcs I., Kiss (11-es­ből), Szili, illetve Gergely. Jók: Jakab, Kiss, Tárnái, Szűcs I., ü- letve László, Pechli, Hodász. Dunaszentgyörgy-Fadd 3- 2 (2-0). Dunaszentgyörgy, 400 néző. V: Lehr. Dunaszen- györgy: Szlanyinka - Baracz, Pál, Benedek, Kiss T. - Gyön­gyösi, Lakatos, Vörös, Káldi - Rózsavölgyi, Gödör. Edző: Gyöngyösi István. Fadd: Sipos- Aradi, Horváth, Andi, Pesti (Ujj) - Török, Beda, Illés (Szabó) - Balogh, Nagy, Kir- tyán. Edző: Kovács Imre. Jó iramú mérkőzésen a hazaiak a 88. percben lőtték győztes gól­jukat. G: Lakatos, Gödör, Ró­zsavölgyi, illetve Nagy, Ujj. Jók: Lakatos, Vörös, Gödör, Rózsavölgyi, illetve Sipos, Horváth. Hőgyész-Nagymányok 2-1 (1-1). Hőgyész, 300 néző. V: Tóth Z. Hőgyész: Nándor - Bus, Váli, Bősz II., Topánka - Nagy A., Királyházi (Szentes), Pap, Kurcz - Nagy Zs., Ko­vács T. (László). Edző: Váli István. Nagymányok: Töpfner- Forrai, Lovász, Énekes, Bencze - Vendég, Bíró R., Töpfner M., Lakatos - Vízin, Illés. Edző: Bíró Gáspár. Küz­delmes mérkőzésen megér­demelt hazai győzelem. G: Kurcz 2, illetve Bíró. Jók: Kurcz, Pap, Nagy A., illetve Il­lés, Vízin. Ifjúsági bajnokság: Dom- bóvár-UFC Szekszárd 1-3, Dunaszentgyörgy-Fadd 6-2, Kakasd-Decs 1-0, Tolna- Ozora 11-0, Tevel-Döbrököz 1-3, Aparhant-Bátaszék 1-4, Hőgyész-Nagymányok 4—1, Tamási-Simontornya 3-0.