Tolnai Népújság, 1992. augusztus (3. évfolyam, 181-205. szám)

1992-08-17 / 194. szám

6 KÉPÚJSÁG SPORT 1992. augusztus 17. Bajnoki táblázatok NB I. 1. MTK 1 1­­4- 1 2 . Vasas 1 1­­4- 1 2 3. FTC 1 1­­2- 0 2 4. Vác 1 1­­2- 1 2 . Videoton 1 1­­2- 1 2 6. Diósgyőr 1 1­­1- 0 2 7. Békéscsaba 1­1­2- 2 1 . Kispest 1­1­2- 2 1 9. Myiregyháza 1­1­1- 1 1 . UTE 1 — 1 — 1- 1 1 11. PMSC 1­­1 1- 2­. Siófok 1­­1 1- 2­13. BVSC 1­­1 0- 1­14. Csepel 1­­1 0- 2­15. Rába Eto 1­­1 1- 4­. Veszprém 1­­1 1- 4­NB II. Nyugati csoport 1. Haladás 1 1­­4- 1 2 2. Kaposvár 1 1­­2- 0 2 . Paks ASE 1 1­­2- 0 2 . Pénzügyőr 1 1­­2- 0 2 5. Dorog 1 1­­3- 2 2 6. Ajka 1 1­­1- 0 2 . Mohács 1 1­— 1- 0 2 8. Nagykanizsa 1­1­1- 1 1 . ZTE 1­1­1- 1 1 10. tatabánya 1­­1 2- 3­11. BKV Előre 1­­1 0- 1­. Sabaria 1­­1 0- 1­13. ESMTK 1­­1 0- 2­. Sopron 1­­1 0- 2­. Szekszárd 1­­1 0- 2­16. Dunaferr 1­­1 1- 4­NB III. Dráva-csoport 1. PVSK 1 1­­4- 0 2 2. Boly 1 1­­3- 1 2 3. Paks 1 1­­2- 1 2 . Marcali 1 1­­2- 1 2 5. Beremend 1­1­2- 2 1 . Komló 1­1­2- 2 1 . Letenye 1­1­2- 2 1 . Nagyatád 1­1­2- 2 1 . K.Honvéd 1­1­0- 0 1 . Bonyhád « 1­1­0- 0 1 . B.lelle 1 — 1­0- 0 1 . Gerjen 1­1­0- 0 1 13. Fonyód 1­­1 1- 2­. K.Építők 1­1 1- 2­15. Barcs 1­­1 1- 3 — 16. Kisdorog 1­­1 0- 4­Megyei bajnokság Felnőttek Labdarúgó NB II Csak a paksi legénység örülhetett Pénzügyőr SE-Szekszárd Polgári SE 2-0 (1-0). Pasaréti út, 600 néző. V: Kéri. Pénz­ügyőr: Rózsa- Major, Simon, Hegyi, Vainer- Zséli, Tóth, Selmeczi, Miczán (Tímár az 57. percben) - Bozsik, Vatai (Sebők a 73. percben). Edző: Jaskó András. Szekszárd: Ma- usz- Koller, Dzsinovics, Aga­pov, Nagyfalusi- Naumkin, Bozsér, Kalmár (Kvanduk a 66. percben), Horváth- Pilisi (Nagy a 66. percben), Varga. Szakosztályi igazgató: Teszler Vendel. Jól kezdett a Szek­szárd, az első percben a hazai védők háromszor is csak ne­hezen tudtak hárítani. A 6. percben Naumkin 20 méteres lövése centikkel suhant el a jobb sarok mellett. A Pénz­ügyőr biztonsági játékra töre­kedett, de a vendégek sem voltak elég agresszívek a tá­madójátékban, így a kapuk kevésszer kerültek veszélybe. A 18. percben Kalmár próbál­kozott 25 méterről, de lövését hárította Rózsa. A 26. percben Bozsik lőtt a léc fölé a második oldalon. A 35. percben Nagy­falusi beívelését Bozsér emelte kapura, de Rózsa brabúrral hárított. Három perccel ké­sőbb eredményre vezetett az újonc fővárosiak kiváló takti­kája: Nagyfalusi átadását Va­tai elcsípte, a hátulról jó ütemben érkező Selmeczi elé játszotta a labdát, s a kilépő csatár 12 méterről a hálóba lőtt. 1-0. Ezt követően a szek­szárdiak igyekeztek felgyorsí­tani a játékot, de igazi helyze­tet nem tudtak kialakítani. Szünet után nagy iramot diktált a Szekszárd, megpró­bálta ledolgozni hátrányát, míg a hazaiak a biztonságos védekezés mellett a kontrákra építettek. Az 50. percben egy gyors szabadrúgást követően Bozsér közvetlen közelről a kapusba vágta a labdát. A 62. percben Naumkin 25 méteres lövését tenyerelte ki a jobb felső sarokból Rózsa. A 65. percben hazai szabadrúgást követően Selmeczi lőtt 18 mé­terről, de Mausz hárított. Két perc múlva a szekszárdiak végeztek el szabadrúgást a bal oldalról, Kalmár azonban rossz helyre gurított, a meg­szerzett labdával gyors ellen- támadás végén Tímár húzott kapura, rávezette a labdát Mauszra, aki kivetődött, el­ütötte a labdát, amikor Tímár átesett rajta. A játékvezető 11-est ítélt, melyet Selmeczi értékesített. 2-0. A 73. percben Bozsér legurítása után Nagy 20 méteres lövését Rózsa bra­vúrral védte. A 78. percben baloldali szögletnél átszállt a labda a védők és a kapus fe­lett, a gólhelyzetbe került Agapovot lerántották, a játék­vezető sípja azonban néma maradt. A 84. percben Dzsi- novits 2. sárgalapos buktatá­sért a kiállítás sorsára jutott. Az idénynyitó mérkőzésen a Pénzügyőr akarata érvé­nyesült az eredménytelen támadójátékot produkáló szekszárdiak ellen, akik csak a mezőnyben ügyeskedtek. A széleken nem tudtak ellenfe­lük mögé kerülni, s a közé­pen erőltetett támadásaikat biztosan rombolta a hazai gárda. Jók: Selmeczi, Bozsik, Rózsa, illetve Bozsér. Jaskó András: — A bajnok­ságunkhoz vezető sorozatun­kat folytatni tudtuk első NB Il-es találkozónkon is. Kíván­csian várom a folytatást... Teszler Vendel: — Első­sorban gyenge támadójáté­kunknak köszönhetjük vere­ségünket. Mindkét gól előtt nagyot hibáztak védőink. Atomerőmű SE—ESMTK 2-0 (1-0). Paks, 1200 néző. V: Fazekas. ASE: Hujber - Erdé­lyi, Blatt, Gracza, Szabó B. - Márkus (Nagy L. a 70. perc­ben) Kákonyi, Nagy Z., Orosz -Juhász (Vörös a 89. percben), Kádár. Edző: Jakab Ede. ESMTK: Papp - Gabnai, Vaskó, Balás, Kiss - Szabó Z., Balázs, Molnár (Fehér a 75. percben), Balogh - Hudák, Németh (Csehi a 87. percben). Edző: Somodi László. A nagy meleg ellenére hatalmas iramban kezdett mindkét együttes. A második percben Kádár beadásánál, majd rö­viddel ezután Juhász elől mentett az utolsó pillanatban Balázs. A 20. percben Gabnai Itt 20 méterről kapura, a labda egy védőn irányt változtatott és Hujber csak bravúrral tu­dott tisztázni. Öt perccel ké­sőbb Kákonyi ugratta ki a ki­törő Kádárt, akinek 20 méteres lövése centikkel suhant el a hosszúsarok mellet. A 29. percben Szabó B. kitűnően tá­lalt Kádár elé, aki 18 méterről most már nem hibázott. 1-0. A 31. percben Balogh nagy lö­vést zúdított Hujber kapujára, a hálóőr segítségére sietett a kapufa. A 41. percben Káko- nyi-Márkus-Nagy Z. volt a labda útja, a védő 12 méteres fejese elkerülte a jobb alsó sar­kot. Ezután Szabó Z. vere- kedte át magát védőkön, előle Hujber lábbal mentett. Fordulás után az 54. perc­ben Orosz-Juhász-Szabó B. volt a labda útja, a hátvéd már csak a kapussal nézett far­kasszemet, de futtából mellé­bombázott. Szabó B. az 55. percben Kákonyi kényszerítő­jét azonban a kapus fölött át­emelve helyezte a hálóba. 2-0. A 76. percben Kádár meg­ütötte ellenfelét, ezért a kiállí­tás sorsára jutott. A 77. perc­ben Hudák vezette rá a labdát Hujberre, de a portás remek helyezkedéssel a lövést a me­zőnybe öklözte. A hajrában Juhász remek beadásánál a felfutó Nagy Z. már a kapust is kicselezte, de Vaskó a gól­vonalról mentett. A mérkőzés egészét te­kintve a szervezettebben és fegyelmezettebben futbal­lozó atomvárosiak megérde­melten győzték le ellenfelü­ket. Jók: Hujber, Szabó B., Gracza, Kákonyi, Nagy Z. Juhász, illetve Vaskó, Ba­logh, Hudák. Jakab Elek: — A csapat­munka diadala volt ez az idénynyitós győzelem. Külön öröm számomra, hogy egy jól felkészült, kulturáltan játszó együttest sikerült legyőznünk. Somodi László: — A jói­ramú mérkőzésen a Paks két kontrából két gólt rúgott, a mi játékosaink viszont elhibázták a ziccereket. További eredmények: Ka­posvár—Sopron 2-0, Ajka—BKV Előre 1-0, Mo­hács—Sabaria SE 1-0, Hala­dás—Dunaferr 4-1, Nagyka­nizsa—ZTE 1-1, Tatabá­nya—Dorog 2-3. Labdarúgó NB III Négy mérkőzésen négy pont a rajton Kaposvári Honvéd-Bony­hádi SE 0-0. Kaposvár, 200 néző. V: Szalóki. Kaposvár: Keserű- Barócsai, Takács, Ju­hász, Borbély- Radics, Matúz, Prantner (Pammer), Ács (Kö­ves)- Kollár, Kulcsár. Edző: Köves László. Bonyhád: Boga­ras- Szabó, Stumpf, Sztoics, Komáromi (Palkó)- Pozsár, Bíró, Kiss, Mészáros- Bozsolik (Szlama), Darabos. Edző: Lo- sonczi István. A vendégek kezdtek jobban, de két nagy helyzetüket elhibázták. Fél óra után vált bátrabbá a honvéd- csapat játéka, ettől kezdve át­vették az irányítást. Szünet után a hazaiak nagy iramot diktáltak, de fölényüket Boga­ras kitűnő védései miatt nem tudták gólokra váltani. A 70. percben Szabó kiállítva. Jók: Barócsai, Juhász, Kulcsár, Kol­lár, illetve Bogaras, Kiss, Mé­száros. Pécsi VSK-Kisdorogi Me- dosz 4-0 (0-0). Pécs, 300 néző. V: Fodor. PVSK: Tihanyvári - Kaufmann, Bárány, Reit, And- reidesz, Knézics (Takács), Becker, Fülöp, Bruder - Te- szárik, Orucsin (Szőke). Edző: Römer István. Kisdorog: Szőcs - András, Debreceni, Varga - Endeli, Vecsei, Takács, Hor­váth P., Borbandi - Stölkler, (Ferencz), Boros. Edző: Vábró József. A 76. percig gólnélküli döntetlenre állt a találkozó, addig jól tartották magukat a kisdorogiak, de az ellenfél ka­pujáig csak elvétve jutottak el. A hajrában összeomlott a vendégcsapat és öt perc alatt három gólt kapott. G: Teszárik 3, Takács. Jók: Teszárik, Fü­löp, illetve Horváth P. Balatonlelle-Gerjeni Me- dosz 0-0. Balatonlelle, 300 néző. V: Georgiu. Balatonlelle: Majzlinger - Brettner, György, Kenéz, Rab - Kötél, Subelacz, Koródi, Szilágyi - Pusztai (Koroknai), Lipcsik (Juhász). Edző: Frenkó László. Gerjen: Homyák - Fodor, Frízt, Haj- nes, Palásti II. - Kövesi, Palásti I., Balogh, Lizák - Porga (Ko­vács), Kocsis (Domsa). Edző: Palásti Lajos. Az első játék­részben a pályaválasztó Bala- ton-partiak nagy iramot dik­táltak, de a legnagyobb hely­zetüket is kihagyták. Szünet* után kiegyenlítetté vált a játék. A 82. percben a Gerjen meg­szerezhette volna a győztes gólját, amikor Balogh beadá­sát Palásti I. kapásból kapura lőtte, de a gólvonalon álló Rab fejjel hárított. A látottak alap­ján igazságos döntetlen szüle­tett. Jók: Brettner, Kötél, Szilá­gyi, illetve Homyák, Fodor, Hajnes, Kövesi. Paksi SE-Fonyód 2-1 (0-1). Fonyód, 300 néző. V: Batta. Paksi SE: Gróf - Hajpál, Fá­bián, Magyar, Horváth - Kiss, Somogyi, Lacza, Kródi - Far­sang, Mácsik. Edző: Bagó Béla. Fonyód: Sándorfi - Le­hel, Deákvári, Pemetz, Hor­váth - Fucsik, Pittonya, Zám- bori, Kiss (Újvári) - Bogdán, Horváth Cs. Edző: Deákvári Antal. Az első félidőben mindkét csapat nagy erőbe­dobással küzdött, de a pak­siak gólja után a hazaiak sorra elhibázták kínálkozó lehető­ségeiket. A második játék­részben is a rutinosabb ven­dégcsapat irányította a játékot és magabiztos győzelmet arat­tak a jól játszó hazaiak ellen. G: Somogyi 2, illetve Deák­vári. Jók: Kródi, Somogyi, Gróf, illetve Horváth Cs., küss, Pemetz, Zámbóri. További eredmények: Be- remend-Komló 2-2, Bóly- Barcs 3-1, Letenye-Nagyatád 2-2, Marcali-Kaposvári Épí­tők 2-1. A lapunk mai számában megjelent labdarúgó tudósítá­sokat írták: NB II: Klement Tibor, Teszler Vendel. NB III: Jutási Róbert* Palásti Pál, Szűcs Zsolt. Megyei bajnokság: Balogh János, Bartha József, Bőte Gergely, Illés Béla, Ko­vács Vendel, Molnár István, Orbán Lajos, Újvári Gábor. Labdarúgó NB I Hazai sikerek A megyei labdarúgó-bajnokságért Az újoncok közül a Simontomya és a Bonyhádvarasd „pontosan” kezdett 1. Tevel 1 1 _ _ 5- 2 2 2. Nagymányok 1 1­­5- 3 2 3. Tolna 1 1­­3- 1 2 4. Döbrököz 1 1­2- 1 2 5. Kakasd 1­1­2- 2_ 1 . Fadd 1­1­2- 2 1 7. Simontomya 1­1­1- 1 1 . Dombóvár 1­1­1- 1 1 9. B.varasd 1­1­0- 0 1 . Dsztgyöigy 1­1­0- 0 1 . Bátaszék 1 — 1­0- 0 1 . Hőgyész 1­1­0- 0 1 13. Aparhant 1­­1 1- 2­14. Tamási 1 — —• 1 3- 5­15. Decs 1­­1 1- 3­16. Ozora 1­­1 2- 5 Ifjúságiak 1. Döbrököz 1 1­-A. 8- 1 2 2. Szekszárd 1 1­­6- 2 2 3. Tamási 1 1­4- 0 2 4. Bátaszék 1 1­­4- 1 2 5. Simontomya 1 1­­5- 3 2 6. Tevel 1 1 —­2- 0 2 . Decs 1 1­­2- 0 2 8. Fadd 1 1­­1- 0 2 9. Kakasd 1­­1 0- 1­10. Dombóvár 1­­1 3- 5­11. Tolna 1­•­1 0- 2­. Ozora 1­­1 0- 2­13. Hőgyész 1­­1 1- 4­14. Dsztgyörgy 1­­1 2- 6­15. Nagymányok 1­­1 0- 4­16. Aparhant 1­­1 1- 8­Így kellett volna! A totó 33. heti szelvényén sze­replő mérkőzések eredményei: 1. Csepel-Ferencváros 0-2 2 2. Békéscsaba-Kispest 2-2 x 3. Nyíregyháza-Újpest 1-1 x 4. Videoton-Pécs 2-1 1 5. Vác FC-Siófok 2-1 1 6. Frankfurt-Dresden 1-1 x 7. Bochum-Dortmund 2-2 x 8. Hamburg-VfB Stuttgart 1-1 x 9. Karlsruhe-M.gladbach 4-2 1 10. Schalke 04-Wattenscheid 3-4 2 11. Uerdingen-B. München 0-3 2 12. Chemnitz-Jena 1-0 1 13. Wolfsburg-Mannheim 2-1 1 Plusz 1 mérkőzés: 14. Düsseldorf-St. Pauli 2-0 1 Vasas SC-Rába ETO 4-1 (1-1). Fáy utca, 3000 néző. V: Vad. G: Gubucz a 32., Claude a 62., Tuboly a 72., Nagy 89., illetve Csertői az 1. percben. MTK-Veszprém 4-1 (1-0). Hungária körút, 2500 néző. V: Vágner. G: Jován a 7., Cser- venkai az 59., Szabó a 78. és a 80., illetve Herbály a 83. perc­ben. Csepel-FTC 0-2 (0-1). Cse­pel, 15 ezer néző. V: Pillér. G: Lipcsei a 45., Páling a 75. percben. Békéscsaba-Kispest-Hon- véd 2-2 (1-2). Békéscsaba, 10 ezer néző. V: Varga S. G: Ku- rucz a 16., Árgyelán a 70., il­letve Fischer (11-esből) a 32., Márton a 38. percben. Kiál­lítva: Baji (Békéscsaba). Vác FC-Siófok 2-1 (0-0). Vác, 4000 néző. V: Hartmann. G: Répási (11-esből) a 61., Hahn a 86., illetve Kovács a 70. percben. Videoton-Waltham-PMSC 2-1 (1-0). Székesfehérvár, 4000 néző. V: Bognár. G: Sallói a 25. és (11-esből) a 64., illetve Bódog a 91. percben. Nyíregyháza-UTE 1-1 (1-0). Nyíregyháza,. 16 ezer néző. V: Németh. G: Kertész a 15., illetve Kecskés a 47. perc­ben. BVSC-Diósgyőr 0-1 (0-0). Szőnyi út, 3000 néző. V: Puhl. G: Leskó a 80. percben. Bátaszék-Hőgyész 0-0. Bá­taszék, 200 néző. V: Kovácsi. Bátaszék: Grill - Bojás, Fodor, Hauwasser, Faller - Rácz, Kel­ler (Kőkúti), Szabados T. - Pé­ter, Szabados Z., Kismődi. Edző: Fiáth Tamás. Hőgyész: Barabás - László (Kántor), Topánka, Királyházi, Nagy - Bősz, Kovács (Szentes), Váli, Bús - Papp, Máté. Edző: Váli István. Idény eleji játékban csak a küzdeni tudás domi­nált. Jók: Fodor, Szabados T., ületve Topánka, Bősz, Nán­dor, Hauwasser. Simontornya-Dombóvár 1-1 (0-1). Simontomya, 400 néző. V: Petki. Simontomya: Beidek - Pekli, Molnár L., Molnár A., Vass - Zsolnai (Molnár II.), Varga L., Szántó - Szentmártoni, Pajor (Ko­vács), Varga J. (Szabó). Edző: Szelei Ferenc. Dombóvár: Kmetty - Horváth, Steiger, Tóth Z. (Bencze), Pólyák (Pén­tek) - Ötvös, Csanádi (Varga), Pászti, Incze - Tóth S., Kosz- tica. Edző: Fekete István. Helyzetei alapján az újonc ha­zai gárda állt közelebb a győ­zelemhez. Kiállítva: Pekli. G: Szántó, illetve Tóth S. Jók: Molnár L., Molnár A., Szent­mártom, ületve Steiger, Pászti, Kmetty. Nagymányoki Brikett SE- Tamási Medosz 5-3 (2-1). Nagymányok, 300 néző. V: Osztermajer. Nagymányok: Töpfner T. - Énekes, Lovász, Bíró, Bencze - Vendég, Forrai (Borbély), Töpfner M. - Illés (Horváth), Vízin, Lakatos. Edző: Bíró Gáspár1. Tamási: Banász - Agócs, Szőke, Har- nal (Szenes), Zsolnai Demkó, Tóth, Vámosi - Szabó (Orsós), Walter, Gyenei. Edző: Árvái Ferenc. Izgalmas, jó iramú mérkőzésen megérde­melt hazai győzelem. G: Vizin, Illés, Borbély, Lakatos 2, il­letve Tóth, Walter (11-esből), Zsolnai. Jók: Bencze, Vendég, Vizin, Töpfner T., illetve Gye­nei, Zsolnai, Demkó. Döbrököz-Aparhant 2-1 (2-0). Döbrököz, 400 néző. V: Fazekas. Döbrököz: Dudás - Apáti, Horváth, Varga L., Varga J. (Hajdú) - Tárnái, Szűcs L, Szűcs II. (Reizinger), Szüi - Jakab, Kiss. Edző: Szie- ber József. Aparhant: Bagoly - Juhász, Köröndi, Sármány, Palkó - Ferencz (Wildanger), Németh (Zsók), Minkler (László) - Farkas, Kolozsi, Fá­bián. Edző: Wäger Pál. Jó iramú mérkőzésen szerencsés hazai győzelem. G: Szüi, Tár­nái, ületve Horváth (öngól). Jók: Dudás, Tárnái, Jakab, Szűcs I., illetve Köröndi, Ju­hász, Sármány, Farkas. Bonyhádvarasd-Duna- szentgyörgy 0-0. Szekszárd, 250 néző. V: Krekó. Bonyhád­varasd: Csiki - Fodor (Pe- chár), Jakab L., Újvári G., Ba­lázs - Zengai, Sárközi, Jakab Z., (Jakab J.) - Bogos, Wirth (Kovács), Berta. Edző: Domo­kos Márton. Dunaszent- györgy: Szlanyinka - Gödör, Vörös, Benedek, Kiss T. - Fo­dor, Gyöngyösi, Pál - Rózsa­völgyi (Baracz), Lakatos, Káldi (Mérges). Edző: Gyön­gyösi István. Küzdelmes ta­lálkozón a bonyhádvarasdi legénység a 75. percben 11-est hibázott. Jók: Újvári G., Jakab L., Jakab J., illetve Szlanyinka, Kiss T., Benedek. Tolna-Decs 3-1 (1-1) Decs, 500 néző. V: Csapó. Tolna: Lampek - Nagy, Hauzmann, Kern, Pintér - Ádám, Márkus (Kanász), Simon, Kiss - Kindl (Németh), Volár (Töttösi). Edző: Szegleti István. Decs: Siklósi I. - Lukács, Kvanduk, Weitner, Száraz I. - Bajusz, Sörös, Mikóczi, (Panghy) Dér - Herczeg, Kovács. Edző: We­itner Ádám. A jobb helyzetki­használás döntött a vendégek javára. G: Kindl 2, Simon ü- letve Kvanduk (11-esből). Tevel-Ozora 5-2 (2-1). Ozora, 150 néző. V. Saramó. Tevel: János — Ferencz I., László, Stölkler, Dobos (Misz- ler) - Beke, Pech (Szabó), Fe­rencz II., Hodász - Kresz, Gergely. Edző: Kerekes Ágos­ton. Ozora: Dobos - Nagy, Ba­zsonyi, DöUes L, Illés - Túrós, Tischler, Porga, Kovács (Pető I.) - Tóth, Sandi (Pető II.). Edző: Zajtai Béla. Az ozorai védelem megingásait nagy­szerűen használták ki a ven­dégek. G: Ferencz II., Hodász, Miszler, Beke, László, ületve Sandi, Túrós. Jók: László, Fe­rencz II., Hodász ületve Dölles I., Tóth. Fadd-Kakasd 2-2 (1-1). Fadd, 600 néző. V: Makai. Fadd: Sipos - Kugli, Horváth, Balogh (Aradi) - Török, Tóth, Káldi (Pesti) Beda - Nagy Zs. (Ujj), Illés, Kirtyán. Edző: Ko­vács Imre. Kakasd: Bogos - Scheü, Kvanduk ]., Kvanduk E. - Sebestyén, Zalavári, László, Hücker - Sipos, Sebes­tyén Z., Eisensehr (Palkó). Edző: Simon Ferenc. Kiállítva Hucker és Kugli. Küzdelmes két ellentétes félidőben a 93. percben tudott a hazai csapat egyenlíteni. G: Török, Kirtyán, illetve Eisensehr, Kvanduk. Jók: Sipos J. a mezőny leg­jobbja, Horváth G., ületve Ei- sensehr, Kvanduk J., Sebes­tyén Z. László. Ifjúsági mérkőzések: Báta­szék-Hőgyész 4-1, Döbrö­köz-Aparhant 8-1, Ozora- Tevel 0-2, Decs-Tolna 2-0, Fadd-Kakasd 1-0, UFC Szek- szárd-Dunaszentgyörgy 6-2, Simontornya-Dombóvár 5-3, Nagymányok-Tamási 0-4.