Tolnai Népújság, 1992. március (3. évfolyam, 52-77. szám)

1992-03-09 / 58. szám

6 »ÚJSÁG SPORT 1992. március 9. fölény gól nélkül? Labdarúgó NB III. Három meccsen, négy pont Bajnoki táblázatok NB I. 1. Vác 16 7 7 2 30-18 21 2. Kispest-HFC 16 9 3 4 28-16 21 3. Újpesti TE 16 6 8 2 25-16 20 4. Ferencváros 16 6 8 2 22-13 20 5. Siófok 16 9 2 5 25-18 20 6. Videoton 16 6 8 2 20-14 20 7. MTK 16 7 4 5 26-16 18 8. Pécsi MSC 16 6 6 4 11- 9 18 9. Vasas 16 6 4 6 17-14 16 10. BVSC-Novép 16 5 5 6 19-17 15 11. Haladás 16 5 5 6 17-18 15 12. Rába ETO 16 4 5 7 16-22 13 13. Veszprém 16 3 6 7 11-22 12 14. Diósgyőr 16 4 4 8 14-26 12 15. Tatabánya 16 3 6 7 10-25 12 16. ZTE 16 .­3 13 9-36 3 NB II. Nyugati csoport 1. Csepel 11 18 12 11 22- 5 18 2. Dorog 11 7 4­15- 4 18 3. BKV Előre 11 7 3 1 20- 5 17 4. Dunaferr SE 11 6 2 3 16-16 14 5. Atomerőmű 11 6 1 4 18-13 13 6. Nagykanizsa 11 5 2 4 18-10 12 7. Mohács 11 4 4 3 12- 8 12 8. III.Kér. TTVE 11 5 2 4 10-12 12 9. Szekszárd T1 4 2 5 10-14 10 10. Sabaria-Tipo 11 2 6 3 6-10 10 11. Sopron 11 3 3 5 10-12 9 12. ESMTK 11 4 1 6 18-23 9 13. Baja 11 3 2 6 7-12 ■ 8 14. Ajka 11 3­8 8-19 6 15. Oroszlány 11­4 7 5-17 4 16. G. Danubius 11 1 2 8 9-24 4 NB III. Dráva-csoport 1. K.Rákóczi 12 10 11 12 26- 6 20 2. Paksi SE 12 9 1 2 22-11 19 3. Komló 12 6 6­20- 8 18 4. Pécsi VSK 12 7 2 3 24-13 16 5. Nagyatád 12 7 1 4 23-17 15 6. Bonyhád 12 5 4 3 23- 8 14 7. Boly 12 5 3 4 19-12 13 8. K. Építők 12 5 1 6 20-20 11 9. Barcs 12 4 3 5 10-15 11 10. Pécsi EAC 12 5 1 6 14-23 11 11. Kisdorog 12 4 2 6 19-22 10 12. Marcali 12 3 4 5 11-15 10 13. Nagykanizsa 12 4­8 16-28 8 14. Boglárlelle 12 2 3 7 13-33 7 15. Siklós 12 2 1 9 10-28 5 16. K.Honvéd 12 1 2 9 9-20 4 Megyei bajnokság Felnőttek 1. Gerjen 12 18 12 12 22-12 18 2. Döbrököz 12 7 3 2 23- 9 17 3. Nagymányok 12 6 4 2 27-15 16 4. Kakasd 12 5 6 1 22-15 16 5. Decs 12 6 3 3 27-25 15 6. Dombóvár 12 5 4 3 21-15 14 7. Tevel 12 5 4 3 21-16 14 8. Tamási 12 4 5 3 25-17 13 9. Ozora 12 4 5 3 14-14 13 10. Fadd 12 6 _ 6 23-24 12 11. Tolna 12 3 6 3 12-13 12 12. D.szentgyörgy12 4 2 6 19-21 10 13. Bátaszék 12 3 3 6 18-20 9 14. Pálfa 12 2 2 8 20-32 6 15. Hőgyész 12 1 2 9 14-36 4 16. Majos 12­3 9 12-36 3 Ifjúságiak 1. Dombóvár 12 10 12 10 54- 6 22 2. Kakasd 12 10 1 1 37- 9 21 3. Decs 12 6 4 2 34-15 16 4. D.szentgyörgy12 6 3 3 28-19 15 5. Fadd 12 6 3 3 27-19 15 6. Tamási 12 7­5 32-14 14 7. Tolna 12 6 1 5 32-21 13 8. Döbrököz 12 6 1 5 22-19 13 9. Hőgyész 12 6 1 5 26-24 13 10. Bátaszék 12 5 1 6 31-25 11 11. Gerjen 12 3 4 5 17-25 10 12. Ozora 12 2 3 7 23-37 7 13. Nagymányok 12 1 4 7 19-37 6 14. Tevel 12 1 4 7 15-52 6 15. Majos 12 2 1 9 12—41 5 16. Pálfa 12 1 3 8 11-57 S így kellett volna! A totó 10.heti szelvényén sze­replő mérkőzések eredményei: 1. Pécs-Videoton 0-0 x 2. Rába ETO-Kispest-HFC 0-3 2 3. Tatabánya-BVSC 1-0 1 4. Siófok-Diósgyőr 1-2 2 5. Újpest-Zalaegerszeg 2-0 1 6. Veszprém-Vasas 1-1 x 7. Ferencváros-Vác 3-1 1 8. MTK-Haladás 1-1 x 9. l.FC Köln-Dortmund 1-2 2 10. Bochum-VfB Stuttgart 0-2 2 11. Juventus-Napoli 3-1 1 12. Parma-Milan 1-3 2 13. Roma-Torino 1-0 1 Plusz 1 mérkőzés: 14. Atalanta-Sampdoria 0-0 x Labdarúgó NB II. Mit ér a Atomerőmű SE-III. Kér. TVE 1-1 (0-0). Paks, 1800 néző. V: Lettrich. Atomerőmű SE: Hujber - Horváth G., Blatt, Gracza, Szabó B. - Nagy Z., Márkus, Nagy L., Kákonyi - Kádár (Vörös a 70. percben), Juhász (Lauer a 81. percben). Edző: Pusztai László. III. Kér. 11 VE: Zay - Földvári, Tóth G., Pálvölgyi, Kovács - Perger (Szabó a 75. percben), György, Szajcz, Tóth II. - Árki, Lilik (Di­amant a 70. percben). Edző: Eich László. A mérkőzés elején láthatóvá vált, hogy a vendégek megelégszenek az egyik pont megszerzésével és ennek meg­felelően sok védővel rendez­kedtek be. A 9. percben Káko­nyi hosszú indítása egyből gól­helyzetben találta Kádárt, aki 12 méterről kapásból fölé lőtt. Két perc múlva Kákonyi 23 mé­teres szabadrúgása csattant a kapufán. A 23. percben Árkit ugratták ki, aki egy csellel be­csapta a rátámadó védőt, majd 15 méterről gyengén mellé lőtt. A 31. percben egy rövid felsza­badítást Perger lőtt meg kapás­ból, de Hujber biztos kézzel há­rított. A 34. percben sakk-matt volt a vendégvédelem, de Tóth II. önfeláldozóan mentett. A 39. percben Nagy Z. futott le az alapvonalig, pontos beadásánál Juhász és Kákonyi zavarta egymást, végül Kákonyi közel­ről mellé helyezett. Az ellentá­madásnál Lilik 14 méterről a kapu fölé emelt. Fordulás után három perccel Hujber ütközött a 11-es pont­nál, majd a felpattanó labdát Árki közelről mellé emelte. Az 56. percben Márkus jobb oldali szabadrúgását megcsúsztatták a fővárosi védők, így a szöglet- zászlóról visszapattanó labdát Kákonyi a berobbanó Juhász fe­jére emelte, aki 5 méterről a há­lóba bólintott. 1-0. A 68. perc­ben Kádár-Horváth G. kény­szerítő után a védő hozta gól­helyzetbe Nagy L.-t, aki még a büntetőponton is megállíthatta a labdát, de lövésébe belevetőd­tek a védők. Egy perc múlva Nagy Z. viharzott el a jobbolda­lon, pontos beadását Juhász előrevetődve fejelte kapura, de Pálvölgyi a gólvonalról men­teni tudott. A 85. percben György kapott jó átadást a ha­Tamási-Fadd 2-0 (0-0). Ta­mási, 250 néző. V: Petki. Ta­mási: Banász - Szőke, Agócs, Zsolnai, Szűcs - Demkó (Szabó M.), Hajdics, Schneider - Gye­pei, Walter, Tóth (Orsós). Edző: Árvái Ferenc. Fadd: Komiáti - Béda, Kiss, Kugli, Pesti - Ádám, Káldi (Tóth), Kovács (Illés) - Kiítyán, Nagy, Gyenis. Mb. edző: Kovács Imre. Második félidei játékával megérdemel­ten tartotta otthon a két pontot a hazai csapat. G: Demkó, Wal­ter. Jók: Schneider, Walter, Demkó, illetve Béda, Gyenis, Kirtyán. Kakasd-Tevel 4-0 (3-0). Ka­kasd, 300 néző. V: Bányai. Ra­kasd: Bogos - Schell, Kvanduk ]., Hucker, Kvanduk E. - László (Tusa), Fábián, Sebestyén - Si­pos, Márkvárt, Eisensehr. Edző: Simon Ferenc. Tevel: Szabó - Juhász, Nier, László, Salamon - Miszler, Borbandi (Ferenc), Dallos - Gergely, Beke (Kresz J.), Kresz P. Edző: Kitanics La­jos. A minden csapatrészben jobb hazai csapat sima győze­lemmel kezdte a tavaszi sze­zont. G: Márkvárt 3, Hucker. Jók: Fábián, Sebestyén, Márk­várt, illetve Nier. Dunaszentgyörgy-Majos 3- 0 (1-0). Majos, 150 néző. V: Ba­lázs. Dunaszentgyörgy: Heizler zai kaputól mintegy harminc méterre, egy csellel becsapta a lendületből érkező védőt, majd a kifutó kapus mellett a jobb alsó sarokba lőtt. 1-1. A paksiak továbbra sem bír­tak az „óbudai átokkal", s hi­ába szereztek vezetést, s dol­goztak ki gólhelyzeteket, a vé­gén mégis - a döntetlen miatt - rossz szájízzel vonulhattak le a pályáról. Jók: Szabó B., Nagy Z., Horváth G., Juhász, illetve Árki, György, Pálvölgyi. Pusztai László: — Ez a mu­tatvány pontértékben ennyit ér. Eich László: — A bekapott gól után pörgött fel jó ritmusra a csapatom. Meg kell jegyez­nem azonban, hogy ellenfelünk mezőnymunkája jobb volt. Nagykanizsai Olajbányász- Szekszárdi Dózsa 1-0 (1-0). Nagykanizsa, 2500 néző. V: Hornyák. Nagykanizsa: Csáki - Tóth, Kepe, Kiss I., Popovics - Farkas, Hegedűs, Visnovics - Páli (Gyulai a 74. percben), Dómján, Fuisz (Németh a 81. percben). Edző: Németh Lajos. Szekszárd: Mausz - Koller, Dzsinovics, Kalmár, Nagyfalusi - Kvanduk, Horváth, Agapov, Mészáros (Dienes a 73. perc­ben) - Pilisi (Jelusics a 65. perc­ben), Bóka. Edző: Teszler Ven­del. Veszélyesen kezdett az ola­jos gárda, amely nyomban tá­madólag lépett fel. Á 2. percben Misnovics fejese a lécről vágó­dott le, majd a védők mentet­tek. A szekszárdiak a 11. perc­ben vezették az első veszélyes támadásikat, de Pilisi 14 mé­terről a jobb sarok mellé lőtt. A 15. percben érte el győztes gól­ját a Nagykanizsa, amikor nagy tűzijáték után Popovics tálalt az érkező Dómján elé, aki 14 mé­terről a jobb alsó sarokba lőtt. 1-0. Ezután keményedett a ha­zaiak játéka, akik közül ketten is besárgultak. A 25. percben Dómján mesterien fordult le a védőkről, 15 méteres lövését Mausz vetődve hárította. A másik oldalon Kvanduk egyen­líthetett volna, ám az 5-ösön ki­várt, majd lövése a visszafutó Tóthról a kapus ölébe perdült. Feljöttek a lilák, nagy erővel támadtak. A 30. percben Bóka keverte meg a védőket, előle Kepe az utolsó pillanatban mentett. Újabb dózsás támadás- Baracz (Czári), Decsi, Széper­dei (Pál), Kiss - Fodor, Gyön­gyösi, Rózsavölgyi - Gödör (Kanász), Lakatos, Káldi. Edző: Gyöngyösi István. Majos: Ko­csis - Gász, Panghy, Jónás, Ta­más - Varga (Seregi), Verese, Szegedi - Simon, Antal (Scha- adt), Nagy. Mb. edző: Mucska Gyula. A végig fölényben játszó vendégcsapat megérdemelten vitte el a két pontot. G: Baracz, Rózsavölgyi, Gödör. Jók: Decsi, Kiss, Lakatos, illetve Panghy, Verese. Decs-Bátaszék 2-1 (1-0). Bá­taszék, 300 néző. V: Makai. Decs: Siklósi I. - Kniesz, Kvan­duk, Mikóczi, Weitner - Antal (Siklósi A.), Végh, Bajusz - Ko­csis, Sörös (Száraz), Herczég. Edző: Weitner Ádám. Bátaszék: Grill - Bójás, Győri (Fodor), Lukács, Rácz - Keller, Bódi, Szabados - Kőkúti (Makk), Pap, Pankovics. Edző: Fiáth Tamás. Küzdelmes találkozón mindkét csapat sok helyzetet puskázott el. G: Bajusz, Kocsis (11-esből), illetve Pap. Jók: Kocsis, Bajusz, Kniesz, illetve Szabados, Pan­kovics. Hőgyész-Ozora 5-3 (4-3). Ozora, 200 néző. V: Stumpf. Hőgyész: Nándor - Nagy Zs., Topánka, Kántor, Király házi - Bősz J. (Máté), Kurcz, Kovács végén Horváth került ziccerbe, nagy lövését azonban Csáki ki­öklözte. Öt perccel később Kalmár tört előre, 16 méteres erős lövését csak másodszorra kaparintotta meg Csáki. Szünet után égymás hibáiból éltek a játékosok, ekkor szen­vedett a labda. Különösen a ha­zaiak voltak mélyponton, akik feltűnően gyengén játszottak. A 62. percben Bóka lépett ki a vé­dők közül, előle üggyel-bajjal hárítotak csak. A másik oldalon Páli bebiztosíthatta volna csa­pata győzelmét, de óriási hely­zetben a kivetődő Mauszba lőtt. A 66. percben Horváth 6 méte­res lövését Csáki csak bravúrral ütötte a mezőnybe. A 75. perc­ben Jelusics egy összecsapásnál megsérült, s miután a Dózsa már kihasználta a két cseréjét, így hét percen át tíz emberrek küzdött az egyenlítésért. Jelu­sics visszatért ugyan, de a haj­rában csak statiszta szerep ju­tott részére. Ezzel együtt fö­lényben voltak a szekszárdiak, akik mindent egy lapra tettek fel, de nem tudták bevenni Csáki kapuját. A tavaszi idénynyitó küz­delmes találkozója elmaradt a várakozástól. A kupasiker után mindkét csapat adós ma­radt a jó teljesítménnyel. A szekszárdiak 0-1 után ritmust váltottak, nagy mezőnyfö­lényben voltak, támadójáté­kukból azonban hiányzott az átütő erő. Végülis a kanizsaiak 15 perces jó játékkal kiszen­vedték a győzelmet a mezőny­ben jó benyomást keltő Szek­szárd ellen, akik rászolgáltak volna az egyik pontra. Jók: Csáki, Kepe, Dómján, illetve Mausz, Dzsinovics, Kvanduk. Németh Lajos: — Ezúttal csak a szívünk vitt előre ben­nünket. Teszler Vendel: — Az első negyedórái gyá­moltalan játékunk miatt kerül­tünk hátrányba. Azután nagy fölényben játszottunk, de hely­zeteinket nem tudtuk értékesí­teni. További eredmények: Do­rog-Baja 0-0, Oroszlány- ESMTK 3-3, REAC=Dunaferr 1-0, Mohács-Ajka 0-1, Csepel- Sopron 0-0, Sabaria-Tipo-BKV Előre 0-1. (Makrai) - Nagy A., Bősz R., Hentes. Edző: Nagy Gyula. Ozora: Pokorny - Illés, Bazso- nyi (Branauer), Siklósi, Kovács - Nádasdi (Kollár), Baráth, Végh - Pető, Dölles L, Sandi. Edző: Zajtai Béla. A tartalékos Ozora ellen a hőgyészi fiatalok lelkesedése elég volt. G: Nagy Zs., Bősz R. 2-2, Kovács, illetve Sandi, Dölles, Pető. Jók: Kurcz, Nagy Zs., Bősz J., Bősz R., il­letve Illés. Dombóvár-Gerjen 0-1 (0-0). Dombóvár 50 néző. V: Oszter- mayer. Dombóvár: Reizinger - Pólyák, Steiger, Savanyu, Zu­lauf, Horváth - Koszticza, Pászti, Pintér - Babulják (Szűcs), Bencze. Edző: Fekete István. Gerjen: Kun - Lacza, Fritz, Palásti II., Hajnes - Kö- vesi (Domsa), Balogh, Palásti I., Kovács (Újvári) - Varga, Porga. Edző: Palásti Lajos. A megfiata­lított hazai együttes jól tartotta magát. A vendégcsapat a 90. percben rúgta győztes gólját. G: Porga. Jók: Savanyu, ill. Fritz, Hajnes, Porga. Tolna—Pálfa 2-0 (0-0). Tolna, 300 néző, V: Csapó. Tolna: Lampek - Töttösi, Ha- uzman, Vass, Nagy - Szakter, Márkus, Pintér, Simon - Kindl, Kiss (Vincze). Edző: Szegleti István. Pálfa: Tóth I. - Balogh I., Kisdorogi Medosz—Bólyi Medosz 1-0 (1-0). Kisdorog, 500 néző. V: dr. Csapó. Kisdorog: Kiss - Endeli, Debreceni, Varga, Komáromi - Vecsei, Stölkler R., Horváth P., Boros - Kálmán, Beke. Edző: Vábró József. Boly: Volcsányi - Kovacsics, Fitt, Vi­rág, Katona - Takács (Lajtai), Kirchner, Szungflig, Bíró (Szabó) - Macsi, dr. Papp. Edző: Kresz László. All. perc­ben Endeli elhúzott a jobbolda­lon, beadását Kálmán az ötösről a hálóba fejelte. 1-0. A 13. perc­ben Kálmán 10 méteres lövése a védőkben akadt el. A 22. perc­ben Endeli beadását Beke elől Volcsányi előrevetődve men­tette. A 88. percben Fitt a ka­pura törő Bekét hátulról fel­vágta, villant a piros lap, a bólyi hátvéd indulhatott zuhanyozni. A fegyelmezetten és taktiku­san játszó kisdorogi együttes nagy csatában, megérdemelten győzött. Jók: Boros, Endeli, Komáromi, Varga, Debreczeni, illetve dr. Papp, Katona. Barcs—Paksi SE 0-0. Barcs, 500 néző. V: Szalóki. Barcs: Szlovák - Tóth, Somogyi, Papp T., Papp Á. - Blaje (Demény), Nagy, Bolhói, Mangult (Szabó) - Minor, Pókos. Edző: Szabó Nándor. Paksi SE: Szlanyinka ­A Mexikóvárosban rendezett férfi öttusa Világ Kupa-verseny „levezetéseként" egynapos vál­tóviadalra került sor. A magyar versenyzők folytatták a remek szereplést: a csapatgyőzelem után a váltóban is az első he­lyen végeztek. A stafétában résztvevő tíz válogatott közül a magyar változatlan összeállí­tásban szerepelt, azaz Mizsér Attüa, Martinék János és Kál- noki Kiss Attila indult. Fábián Deres I., Deres II., Balogh II. - Farkas, Gaszler, Varga, Tóth II. - Szakács (Bóka), Horváth. Edző: Horváth Lajos. A 2. fél­időre feljavult a hazai csapat, de máris nehezen nyert a rend­kívül keményen játszó vendé­gek ellen. Kiállítva: Horváth. G: Kindl és Kiss (11-esből). Jók: Töttösi, Szakter, Márkus, illetve Deres L, Deres II. Nagymányok-Döbrököz 2-0 (0-0). Nagymányok, 500 néző. V: Lerch. Nagymányok: Töpf- ner T. - Blum, Lovász, Énekes, Bencze - Stanliczky, Horváth, Farkas (Guth) - Ober, Vízin (Töpfner M.), Klem. Edző: Bíró Gáspár. Döbrököz: Fink - Apáti, Horváth L., Siklódi, Tár­nái - Csanádi (Szili), Jakab, Tóth-Bagi - Kiss (Varga II.), Vida, Szűcs. Edző: Szieber Jó­zsef. A jobb helyzetkihasználás döntött a hazai csapat javára. Kiállítva: Bencze, Töpfner T., il­letve Jakab. G: Klem 2. Jók: Klem, Töpfner T., Horváth, Bencze, illetve Siklódi, Vida. Az ifjúsági mérkőzések eredményei: Tolna-Pálfa 4-0, Nagymányok-Döbrököz GUI, Bátaszék-Decs 2-0, Majos-Du- naszentgyörgy 1-6, Kakasd- Tevel 7-0, Tamási-Fadd 4—0, Ozora-Hőgyész 4-1, Dombó­vár-Gerjen 18-0. Héregi, Horváth, Fábián, Kródi- Kolarics, Somogyi, Lacza, Csányi - Bécs, Török. Edző: Bagó Béla. Viharos erejű szál­ban meddő mezőnyjáték, a ka­puk ritkán forogtak veszélyben. Bolhói 11-est hibázott. Jók: Tóth, Somogyi, Papp Á., illetve Szlanyinka, Somogyi. Siklós—Bonyhádi SE 2—2 (1-0). Siklós, 300 néző. V: Zsob- rák. Siklós: Sáfárik - Róth, Ke­resztes, Gellén G., Pajzs, dr. Bendes - Wimert, Martin, Ko­lompár - Varga (Kauder), Szabó. Edző: Berkesz József. Bonyhádi SE: Bogaras - Fónai, Szabó, Stumpf,- Palkó - Bíró, Kiss, Szlama (Pozsár), Darabos- Bozsolik (Guzorán), Pfeifer. Edző: Losonczi István. A hazai csapat már 2-0-ra vezetett, de a második félidő derekára telje­sen elfáradtak. Ezután a jobb ál­lóképességű vendégek ügyesen kihasználták a siklósi csapat védelmi megingásait. G: Wei- mert, Kolompár, illetve Bíró, Darabos. További eredmények: Mar­cali—Kaposvári Építők 2-1, Pé­csi VSK—Nagyatád 1-0, Boglár- lelle—Pécsi EAC 2-1, MÁV NTE—Komló 1-0, Kaposvári Rákóczi—Kaposvári Honvéd 1-0. László egy vegyescsapat tagja volt, míg az olimpiára készülő „ötösfogat" másik tagja, Mada­ras Ádám edzéssel töltötte az időt. Buzgó József szövetségi ve­zetőedző különösen a csapat futóeredményével volt elége­dett: a délutáni 40 fokos hőség­ben kitűnőt produkáltak a ver­senyzők. A csapat még egy hétig ma­rad az edzőtáborban. Labdarúgó NB I. Tomorulo élmezőny Ferencváros-Vác FC-Sam- sung 3-1 (1-0). Üllői út, 8000 néző. V: Bay. Romanek (Vác) a 22. percben súlyos arcsérülést szenvedett. Gólszerzők: Balogh G. a 38., Deszatnik a 75. és a 78., illetve Orosz az 51. percben. Siófoki Bányász-Diósgyőri FC 1-2 (0-1). Siófok, 3000 néző. V: Vavika. G: Fischer a 88., il­letve Petcu a 19., Farkas a 46. percben. Tatabányai Bányász­BVSC-Novép 1-0 (1-0). Tata­bánya, 3000 néző. V: Vad. G: Süveges a 40. percben. Pécsi MSC-Videoton-Walt- ham 0-0. Pécs, 2000 néző. V: Molnár, fm Győri Rába ETO-Kis- pest-Honvéd 0-3 (0-2). Győr, 5000 néző. V: Puhl. G: Negrau a 16., Cseh a 36., Kovács K. a 65. percben. Újpesti TE-Zalaegerszegi TE 2-0 (1-0). Megyeri út, 3000 néző. V: Kurmai. G: Cigan a 31., Rubold az 52. percben. Veszprém FC-Vasas SC 1-1 (0-0). Veszprém, 3000 néző. V: Nagy L. G: Csornai az 53., il­letve Galaschek a 90. percben. MTK-Haladás 1-1 (1-0). Hungária körút, 3000 néző. V: Kiss G. Balogh T. (MTK) 11-est hibázott. G: Vancsa a 6., illetve A megyei labdarúgó-bajnokságért A Kakasd vette át a vezetést - az őszi első Döbrököz csak harmadik A lapunk mai számában megjelent labdarúgó tudósításo­kat írták: NB II: Balogh Antal, Klement Tibor. NB III: Varga Ferenc. Megyei bajnokság: Bartha József, Gaál István, Illés Béla, Lőrincz Antal, Orbán Lajos, Paróczai Sándor, Saramó Sándor, Szabó Sándor. Váltóban is a magyarok