Tolnai Népújság, 1992. március (3. évfolyam, 52-77. szám)

1992-03-16 / 64. szám

6 KÉPÚJSÁG NB I. 1. Kispest-Honvéd 17 10 3 4 30-16 23 2. Siófok 17 10 2 5 27-19 22 3. Vác 17 7 7 3 31-20 21 4. Ferencváros 17 6 9 2 23-14 21 5. Videoton 17 6 9 2 21-15 21 6. MTK 17 8 4 5 27-16 20 7. UTE 17 6 8 3 25-18 20 8. Pécsi MSC 17 7 6 4 12- 9 20 9. Vasas 17 6 5 6 18-15 17 10. BVSC-Novép 17 5 6 6 19-17 16 11. Haladás 17 5 5 7 17-20 15 12. Rába ETO 17 4 6 7 17-23 14 13. Tatabámya 17 4 6 7 12-25 14 14. Veszprém 17 3 7 7 11-22 13 15. Diósgyőr 17 4 4 9 14-27 12 16. ZTE 17­3 14 9-37 3 NB II. Nyugati csoport 1. Csepel 17 9 6 2 28- 8 24 2. BKV Előre 17 9 6 2 25- 9 24 3. Dorog 17 8 6 3 18- 9 22 4. Atomerőmű 17 9 3 5 27-21 21 5. Dunaferr SE 17 9 2 6 23-24 20 6. Nagykanizsa 17 6 7 4 28-19 19 7. III.Ker.TVE 17 7 5 5 19-16 19 8. Sopron 17 5 6 6 21-19 16 9. Mohács 17 4 8 5 13-13 16 10. Sabaria-Tipo 17 4 8 5 14-15 16 11. ESMTK 17 7 2 8 26-31 16 12. Szekszárd 17 5 4 8 14-21 14 13. Baja 17 5 3 9 11-19 13 14. Ajka 17 5 3 9 15-25 13 15. REAC 17 3 5 9 16-30 11 16. Oroszlány 17 1 6 10 11-30 8 NB III. Dráva-csoport 1. K. Rákóczi 17 14 1 2 31- 6 29 2. Pécsi VSK 17 10 3 4 30-17 23 3. Paksi SE 17 10 2 5 27-19 22 4. Bonyhád 17 7 6 4 29-12 20 5. Komló 17 7 6 4 22-13 20 6. Boly 17 7 5 5 24-16 19 7. Nagyatád 17 7 3 7 26-23 17 8. Kisdorog 17 7 3 7 27-27 17 9. Pécsi EAC 17 7 3 7 23-29 17 10. Marcali 17 5 6 6 20-21 16 11. K.Építők 17 6 3 8 26-28 15 12. Barcs 17 5 53 7 13-21 15 13. Nagykanizsa 17 6 2 9 23-35 14 14. Balatonlelle 17 4 5 8 17-37 13 15. K.Honvéd 17 2 4 11 13-24 s 16. Siklós 17 2 3 12 15-38 7 Megyei bajnokság Felnőttek 1. Kakasd 17 9 7 1 36-16 25 2. Gerjen 17 11 3 3 27-13 25 3. Döbrököz 17 10 4 3 36-13 24 4. Decs 17 10 3 4 40-35 23 5. Nagymányok 17 8 4 5 33-20 20 6. Fadd 17 10­7 33-28 20 7. Tevel 17 8 4 5 31-27 20 8. Dombóvár 17 7 4 6 29-25 18 9. Tolna 17 5 7 5 19-18 17 10. D.szentgyörgy 17 7 3 7 26-26 17 11. Tamási 17 5 6 6 33-27 16 12. Ozora 17 5 5 7 22-32 15 13. Bátaszék 17 4 3 10 25-33 11 14. Hőgyész 17 3 3 11 26-50 9 15. Pálfa 17 3 2 12 25-43 8 16. Majos 17­4 13 17-52 4 Ifjúságiak 1. Dombóvár 17 15 2 83- 7 32 2. Kakasd 17 13 2 2 53-15 28 3. Decs 17 10 4 3 47-18 24 4. D.szentgyörgy 17 10 3 4 51-27 23 5. Tamási 17 11 — 6 49-18 22 6. Tolna 17 10 1 6 48-25 21 7. Bátaszék 17 8 2 7 42-30 18 8. Fadd 17 7 4 6 38-35 18 9. Döbrököz 17 7 2 8 27-28 16 10. Hőgyész 17 7 2 8 31-33 16 11. Gerjen 17 3 5 9 20-56 11 12. Tevel 17 3 5 9 23-64 11 13. Ozora 17 3 3 11 29-58 9 14. Nagymányok 17 1 6 10 24-49 8 15. Majos 17 3 2 12 17-57 8 16. Pálfa 17 2 3 12 14-76 7 A totó 11.heti szelvényén sze­replő mérkőzések eredményei: 1. Haladás-Tatabánya 0-2 2 2. Vasas-Ferencváros 1-1 X 3. Videoton-Rába ETO 1-1 X 4. Zalaegerszeg-MTK 0-1 2 5. Karlsruhe-Rostock 2-1 1 6. Cagliari-Atalanta 0-0 x 7. Cremonese-Juventus 0-2 2 8. Fiorentina-Ascoli 1-2 2 9. Foggia-Róma 1-2 2 10. Lazio-Verona 2-0 1 11. Napoli-Intemazionale 1-1 X 12. Samphdoria-Genoa 2-2 x 13. Torino-Roma 0-0 x Plusz 1 mérkőzés: 14. Taranto-Lecce 0-0 x SPORT 1992. március 16. * Labdarúgó NB II. Csak a paksiak javítottak Labdarúgó NB III. Kupasiker után, pontvesztés Bonyhádon Atomerőmű SE-Bajai FC 2-1 (1-1). Baja, 1500 néző. V: Balajti. Bajai FC: Farkas - Szűcs, Morvái, Szabó, Raffai (Ángyán a 61. percben)- Gombás, (László az 56. percben), Tóth, Kovács, Vén - Horváth Á., Koch. Edző: Kincses Viktor. Atomerőmű SE: Hujber - Hor­váth G., Blatt, Gracza, Szabó B. -Márkus, (Tóth a 66. percben), Nagy L., Nagy Z., Kákonyi - Kádár, Juhász (Orosz a 76. percben). Edző: Pusztai László. Ideges, kapkodó játékkal indult a mérkőzés. A 6. percben egy kényszerítő végén Kákonyi tá­lalt Kádár elé, a támadó ráve­zette a labdát Farkasra, aki szögletre merített. A szögletből Juhász fejelt a rövid sarokra, amit a hazai portás szép moz­dulattal védett. A 13. percben Vén ívelt középre veszélyesen, de Nagy Z., a berobbanó Mor­vái elől a mezőnybe fejelte a labdát. Az ellentámadásnál Szabó B. robogott el a bal szé­len, de beadását Juhász rosszul találta el, a 11-es pont magassá­gában. A 23. percben Horváth Ä. csent el egy labdát a jobb szé­len, az alapvonaltól a hosszú oldalra ívelt, és az őrizetlenül hagyott Kovács közelről a há­lóba bólintott. 0-1. A 28. perc­ben Juhász rázta le védőjét, nagyszerű labdával ugratta ki Kádárt, aki Morvái mellett el­futva higgadtan emelt a hosszú sarokba. 1-1. A 33. percben Ko­vács I. lövése kipattant Hujber- ről, de Horváth Á. közelről fölé emelt. A 40. percben Horváth Á. lépett ki a vendégvédők gyűrűjéből, s tiszta helyzetben gyengén mellé lőtt. Szünet után az 57. percben Nagy L. szögletét Márkus Ju­hász elé tolta, aki 14 méterről fölé bombázott. A 65. percben mintaszerű kontraakció során Kákonyi az előretörő Szabó Bé­lát szöktette, aki a kapust meg­előzve a bal alsó sarokba helye­zett. 2-1. A 68. percben Tóthot ütemhibás szereléséért a játék­vezető kiállította. A 78. percben a rossz ütemben kimozduló ha­zai védők mögött Gracza ka­pott jó átadást, de lövését Far­kas óriási bravúrral hárította. A 88. percben Morvái emelte be a labdát a paksi védelem mögé, a támadáshoz felzárkózó Vén jó helyzetben egyenlítési lehető­séget hagyott kihasználatlanul. Á kezdeti tapogatózás után nagyobb iramra váltottak a csapatok, s ebben több helyze­tet dolgoztak ki a hazaiak. A fordulás után taktikát váltott a Baja, de a halogatás és a dön­tetlenre játszás a vesztüket okozta. Jók: Szabó B., Nagy L., Kádár, illetve Farkas. Pusztai László: - Hosszúra nyúlt a csapatok ismerkedése. Az iram és a keménység foko­zódásával a játék is élvezhe­tőbbé vált, végül a kezdemé­nyező készség döntött a ja­vunkra. Kincses Viktor: - Nem tud­tuk folytatni a múlt heti sikeres kezdést. A döntetlen igazságo­sabb lett volna. Szekszárdi Dózsa-Mohács 0-0. Szekszárd, 1000 néző. V: Bába. Szekszárd: Mausz- Kol­ler, Dzsinovics, Agapov, Nagy- falusi- Bozsér, Kvanduk, Kal­már, Mészáros (Pilisi a 60. percben)- Naumkin, Bóka (Horváth a 78. percben). Edző: Teszler Vendel. Mohács: Antal- Kósa, Kófiás, Kiss Gy., Reit- Nagy E. (Becker a 65. percben), Kovács L., Hrotkó, Martina- Takács, Varga. Edző: Weiszbart József. Egyperces gyászszünet­tel adózott a két csapat és a kö­zönség, Tóth András hétközben autóbaleset során elhunyt szü­lei emlékének. Dózsás rohamok után az 5. percben Hrotkó 20 méteres szabadrúgását tolta léc fölé Mausz. A másik oldalon Mészáros csavarta el a labdát a sorfal mellett, de szabadrúgását Antal hárította. A 14. percben Hrotkó szögletét Takács fejelte a bal felső sarokra, Mausz jó ér­zékkel ismét mentett. Öt perc­cel később Bóka indította Na- umkint, aki kilépett a védők közül, de 12 méterről kapu mellé lőtt. A gyenge, esemény­telen játék a mohácsiak mal­mára hajtotta a vizet, hiszen szemlátomást kiegyeztek volna a döntetlennel. A hazaiak gör­csös erőlködése sok hibával pá­rosult. A 37. percben Mészáros kapáslövése kivágódott Antal­ról, Bóka beadását Kalmár kö­zelről a kapus kezébe emelte. Szünet után is ott folytatta a két csapat, ahol az első 45 perc végén abbahagyta. Átadási hi­bák, hitehagyott, erőtlen táma­dási kísérletek mindkét olda­lon. A játékvezető az előnysza­bályokat rendre visszafütyülte, méginkább széttördelve ezzel a játék folyamatosságát. Az 54. percben Bozsér egyedül húzha­tott kapura, de végül beleve­zette a labdát Antal kapusba. A 60. percben a csereként beállt Pilisi első megmozdulása gólt ígért, nagy lövése azonban el­suhant a bal sarok mellett. Ki­támadott a Mohács, ám a 16-osnál rendre elakadtak pró­bálkozásaik. Fikarcnyit sem ja­vult a színvonal, gyakorta egymás hibáiból éltek a játéko­sok. A 82. percben óriási meg­lepetésre Bába játékvezető pi­ros lappal büntette Dzsinovi- csot, aki buktatta Hrotkót. So­kan ennél keményebb belépőt sárga lap nélkül is megúsztak! Az alacsony színvonalú, sok hibával tarkított találkozó egyértelműen kilóg a két együttes korábbi élvezetes szomszédvári rangadóinak so­rából. A mindvégig az egyik pont megszerzése érdekében biztonságra berendezkedő Mohács az elején két helyzet­tel veszélyezetetett, aztán fo­kozatosan elszürkült a játék. Mindkét csapat középen eről­tette átütő erő nélküli akcióit, a tömörülő védelmek jól rom­boltak. Fordulás után folyta­tódott a jobbára eseménytelen, elképzelés nélküli játék, amelyben legfeljebb a küzde­niakarás volt dicsérhető, de győzelmet egyik csapat sem érdemelt volna. Jók: Mausz, Koller, Agapov, Nagyfalusi, il­letve Antal, Kosa, Kiss Gy. Teszler Vendel: - Gyengén játszottunk. Jó lenne, ha valaki végre választ adna arra, hogy miért kell nekünk ilyen rossz talajú pályán játszani idehaza, ami hátrány számunkra. Weiszbart József: - Kitűnő játékvezetés mellett a szom­szédváriak rangadóján igazsá­gos pontosztozkodás történt. A Nyugati csoport további eredményei: Dunaferr SE-Sa- baria-Tipo 1-0, Soproni LC- Oroszlányi Bányász 0-2, Erzsé­beti SMTK-Dorogi Bányász 0- 2, III. Kér. TVE-REAC 1-1, Ajka-Csepel SC 0-0, BKV Előre-Nagykanizsa 3-3. Kaposvári Építők-Kisdorog 2-1 (0-0). Kaposvár, 250 néző. V: Németh J. Kaposvári Építők: Házi - Nagy, Kurdi, Pintér, Gi- litsch - Adorján, Balassa, Ba­lázs, Varga - Kiss F., Hochecker (Krisztián). Edző: Landek László. Kisdorog: Kiss - Endeli, Varga, Debreczeni, Komáromi -Beke, Vecsei (András), Hor­váth, Boros - Kálmán, Stölkler. Edző: Vábró József. A hazaiak az utolsó előtti percben lőtt gól­lal nyertek. G: Adorján, Gi- litsch, illetve Kálmán. Paksi SE - Siklós 2-1 (2-1). Paks, 600 néző. V: Dobai. Paks: Szlanyinka - Héregi, Sashegyi, Somogyi, Fábián - Horváth (Pé­ter), Lacza, Kolarics (Brego- vics), Kródi (Lizák) - Csányi, Bécs. Edző: Bagó Béla. Siklós: Safarik - Róth, Keresztes, Varga - Paizs, Gélén, Kander, Weiner, dr. Bendes - Kolompár, Szabó. Edző: Berkecz József. Az 5. percben Csányit buktatták az oldalvonal mellett, a 11-es pont magasságában. A szabadrúgást Horváth ívelte Csányi elé, aki 12 méterről nem hibázott. 1-0. A 20. percben egy előrevágott labdára Csányi rácsapott, és 15 méterről újabb gólt szerzett. 2— 0. A 25. percben Kolompár lö­vését Szlanyinka csak öklözni tudta, a labda Szabó elé került, aki tíz méterről a kapuba lőtt. 2-1. A 71. percben Csányi bal sarokra tartó lövését Paizs a gólvonalról fejelte szögletre. A 84. percben a kaputól 15 mé­terre közvetett szabadrúgáshoz Az idei fedettpályás verse­nyeken eddig kétszer találko­zott egymással az országos baj­nokságon döntőbe jutott két te­niszező. Egyszer Nagy Viktor, egyszer pedig Krocskó József győzött. Nagy Viktor ezúttal jutottak a hazaiak. A legurított labdát Lacza kevéssel lőtte kapu fölé. Az első félóra jó iramú, vál­tozatos játékot hozott. Ezután esett az iram és a színvonal, ami alig érte el a megyei szintet... Jók: Somogyi, Lacza, Csányi, il­letve Gélén, dr. Bendes, Ko­lompár. Bonyhád-Kaposvári Hon­véd 0-0. Bonyhád, 700 néző. V: Szinger. Bonyhád: Bogaras - Forrai, Stumpf, Szabó, Palkó - Bíró, Szlama, Kiss, Darabos - Boszolik (Guzorán), Pfeifer (Pozsár). Edző: Losonczi István. Kaposvári Honvéd: Ferencz - Borbély, Kulcsár I., Prantner, Somogyi - Somogyvári, Hor­váth (Kulcsár K.), Fodor, Radics - Jelena (Pörs), Mácsik. Edző: Köves László. Az első 45 perc­ben jobbára a két 16-os között folyt a játék, két kihagyott ka­posvári helyzettel. A második félidőben sem tudta felpörgetni a Bonyhád a játékot, így igen alacsony színvonalú mérkőzé­sen a hazai gárda örülhetett az egy pontnak. A Mohács elleni kupagyőztes csapat ezúttal csak árnyéka volt önmagának. Jók: a bonyhádi­aknál senkit sem lehet kiemelni, illetve Kulcsár J., Somogyvári, Fodor, Mácsik. További eredmények: Nagykanizsa-PVSK 0-0, Ka­posvári Rákóczi-Marcali 1-0, PEAC-Barcs 3-0, Nagyatád- Balatonlélle 0-0, Bóly-Komló 1-0. Érden bombaformában játszott, és biztosan nyert. Döntők: Nagy (Vasas)­Krocskó (NYVSC) 6-3, 6-4. Férfi páros: Homok, Keresztes (BSE)-Kirchkopf, Réthelyi (PÁRA) 6-4, 6-7, 7-6. A lapunk mai számában megjelent labdarúgó tudósításo­kat írták: NB II: Fekete László, Klement Tibor. NB III: Kisz- ler Ferenc, Zerza József. Megyei bajnokság: Balogh János, Bőte Gergely, Dömötör Endre, Éhl Henrik, Kovács Vendel, Szebényi Béla, Zwick Antal, Zwick Jakab. Nagy Viktor a bajnok Labdarúgó NB I. A megyei labdarúgó-bajnokságért Ezúttal ponterős vendégek Vasas-Ferencváros 1-1 (0-1). Népstadion, 10 ezer néző. V: Vágner. G: Kecskés az 58., il­letve Fodor a 29. percben. Kispest-Honvéd-Újpesti TE 2-0 (1-0). Bozsik-stadion, 15 ezer néző. V: Varga S. G: Neg- rau a 2., Kovács K. a 65. perc­ben. Kiállítva: Erdélyi (UTE). Diósgyőri FC-Pécsi MSC 0-1 (0-0). Diósgyőr, 10 ezer néző. V: Hartmann. G: Czéh a 67. percben. BVSC-Novép-Veszprém FC 0-0. Népstadion, 2000 né?ő. V: Szilágyi. Zalaegerszegi TE-MTK 0-1 (0-0). Zalaegerszeg, 2000 néző. V: Márton. G: Balog az 51. percben. Haladás VSE-Tatabánya 0-2 (0-1). Szombathely, 8000 néző. V: Kovács L. G: Banica a 19., Váczi (11-esből) a 78. percben. Kiállítva: Görög (Haladás). Videoton-Waltham-Győri Rába ETO 0-0. Székesfehérvár, 5000 néző. V: Németh L. Vác FC-Samsung-Siófoki Bányász 1-2 (0-1). Vác, 2000 néző. V: Pillér. G: Horváth a 46., illetve Keszeg a 27., Fischer a 76. percben. Kiállítva: Olajos (Siófok). Pályaválasztók-vendégek: 15:1, Pálfán „bűnhődött" a Nagymányok Dunaszentgyörgy-Kakasd 0-0. Dunaszentgyörgy, 400 néző. V: Lubastyik. Dunaszent­györgy: Heisler - Decsi, Kiss, Pál, Lakatos - Gyöngyösi, Szé­perdei, Káldi - Baracz (Kanász), Rózsavölgyi, Gödör. Edző: Gyöngyösi István. Kakasd: Bo­gos - Schell, Kvanduk ]., Kvan­duk E., Hűekért - Márkvárt, Fábián, László - Sipos (Pámer), Sebestyén, Eisensehr. Edző: Simon Ferenc. A viharos szél el­lenére jóiramú mérkőzést vívott a két csapat, melyen igazságos eredmény született. Jók: Laka­tos, Heisler, Kiss, Decsi, illetve Hűekért, Márkvárt, Kvanduk J., László. Gerjen-Tolna 1-0 (0-0). Ger- jen, 400 néző, V: Lehel. Gerjen: Kun - Lacza, Fritz, Palásti II., Hajnes - Kövesi (Domsa), Ba­logh, Palásti L, Kovács - Varga (Újvári), Porga. Edző: Palásti Lajos. Tolna: Lampek - Töttősi, Hauzmann, Vass, Nagy - Szak- ter, Márkus, Pintér, Simon - Kindl, Kiss. Edző: Szegleti Ist­ván. A sok helyzetet kihagyó hazaiak ismét a hajrára hagyták a döntést. Kiállítva: Vass. G: Újvári. Jók: Palásti II., Fritz, il-. letve Hausmann, Nagy, Kindl. Tevel-Tamási 3-1 (2-1). Té­véi, 250,.néző. V: László. Tevel: Szabó - Ferencz Cs., Borbandi, Dalos, Nier (Salamon) - Misz- ler, Ferencz S. (Kresz J.), Biró (Hodász), Gergely Cs. - Fe­rencz G. Kresz P. Edző: Kitanics Lajos. Tamási: Banász - Agócs, Szabó (Pék), Szűcs, Zsolnai - Demkó, Orsós (Tóth), Schnei­der, Gyenei - Valter, Hajdics. Edző: Árvái Ferenc. A megfia­talított és jobban játszó Tevel megérdemelten győzött. G: Kresz P., Miszler, Kresz J., il­letve Valter. Jók: Ferencz Cs., Borbandi, Miszler, Kresz P., il­letve Zsolnai, Valter, Hajdics. Fadd-Ozora 4-0 (2-0). Fadd, 250 néző. V: Pauer. Fadd: Ko- miáthi - Kiss, Kovács, Pesti, Ádám - Tóth (Béda), Káldi, Beda, Kirtyán - Nagy Zs., (Kugli), Gyenis. Edző: Kovács Imre. Ozora: Dobos - Illés, Sik­lósi, Bazsonyi, Kollár - Kovács, Baráth, Végh, Pető - Dölles, Sandi. Edző: Zajtai Béla. Küz­delmes mérkőzésen a 11-est hi­bázó vendégek ellen ilyen arányban is megérdemelten nyert a hazai csapat. G: Kirtyán 2., Tóth, Gyenis. Jók: Komiáti, Kiss, Kovács, illetve pölles. Döbrököz-Bátaszék 4-1 (1- 0). Döbrököz, 450 néző. V: Fa­zekas. Döbrököz: Fink - Apáti, Horváth, Vida, Siklódi (Nagy) - Tárnái (Szili), Tóth Bagi, Szűcs, Csanádi - Jakab (Varga J.), Varga L. Edző: Szieber József. Bátaszék: Grill - Lukács, (Kő­kúti), Bódi, Rácz, Bolyás - Far­kas, Keller, Szabados, Makk - Papp, Bánkovics. Edző: Fiath Tamás. A második félidő telje­sítményével megérdemelt á ha­zai győzelem, a nagyon jól vé­dekező vendégcsapat ellen. G: Szűcs 2, Csanádi, Tóth-Bagi (11-esből), illetve Bolyás. Jók: Szűcs, Apáti, Varga L, illetve Rácz, Bolyás. Hőgyész-Dombóvár 2-0 (1­0). Hőgyész, 250 néző. V: Dár­dai. Hőgyész: Nándor - To­pánka, Bősz R., Szentes, Kántor- Kovács (Makai), Nagy A., Kurcz, Királyházi - Nagy Zs. (Várda), Bősz J. (Máté). Edző: Nagy Gyula. Dombóvár: Rei- singer - Zulauf, Bocsi, Steiger, Pólyák (Pintér) - Savanyu, Pászti (Varga), Kontics, Tancsa- Bencze (Somogyi), Szűcs. Edző: Fekete István. A jól és lelkesen futballozó hazaiak megérdemelten nyertek az enerváltan és szétesően játszó vendégek ellen. G: Bősz J. 2. Jók: Topánka, Kántor, Bősz J., illetve Savanyu. Pálfa-Nagymányok 1-0 (1- 0). Pálfa, 200 néző. V: Kovácsi. Pálfa: Tóth I. - Balogh L, Deres Zs., Bóka, Balogh }., Deres A., Varga, Gaszler - Tóth II. Sza­kács, Leimszieder T. (Barkóczi). Edző: Horváth Lajos. Nagymá­nyok: Sanchenbacher - Énekes, Lovász, Bíró, Stangliczki - Óber, Guth (Töpfner M.), Hor­váth - Blum (Mokos), Vizin, Klem. Edző: Bíró Gáspár. Jó iramú mérkőzésen első félidei jobb játékával nyert a hazai csapat. G: Szakács. Jók: Deres Zs., Gaszler, Tóth II., illetve Lo­vász, Bíró. Decs-Majos 4-1 (2-0). Decs, 420 néző. V: Sajgó. Decs: Siklósi I. - Végh, Kvanduk, Weitner (Száraz L), Mikóczi - Antal (Szabó), Bajusz, Görög (Ko­vács), Kniesz - Kocsis, Herczeg. Edző: Weitner Ádám. Majos: Kocsis (Antal) - Varga, Szegedi, Schadt, Kajtár - Vendég, Jónás, Simon, Seregi - Tamás, Nagy. Edző: Mucska Gyula. A lelke­sen játszó vendégek ellen meg­érdemelten győztek a hazaiak. G: Kocsis II., Kvanduk, Szabó, illetve Nagy. Jók: Mikóczi, Kni­esz, illetve Vendég, Kajtár, Varga. Az ifjúsági mérkőzések eredményei: Hőgyész-Dom­bóvár 0-3, Fadd-Ozora 5-1, Tevel-Tamási 1-3, Dunaszent­györgy-Kakasd 2-3, Decs-Ma- jos 5—1, Döbrököz-Bátaszék 1- 1, Pálfa-Nagymányok 2-0, Ger­jen-Tolna 2-3.