Tolnai Népújság, 1991. október (2. évfolyam, 230-255. szám)

1991-10-14 / 241. szám

6 PÚJSÁG 1991. október 14. Labdarúgó NB II. Szomorú októberi vasárnap nb I. 1. Vác 8 4 4 ­18- 8 12 2. Kispest-Honvéd 8 5 2 1 16- 7 12 3. Ferencváros 8 3 5 ­10- 4 11 4. BVSC 8 3 4 1 9- 7 10 5. MTK-VM 8 3 3 2 11- 6 9 6. UTE 8 2 5 1 12- 8 9 7. Siófok 8 4 13 12- 9 9 8. Haladás 8 3 3 2 9- 7 9 9. Pécsi MSC 8 3 3 2 4- 5 9 10. Vasas 8 3 2 3 11- 9 8 11. Rába ETO 8 2 3 3 7- 8 7 12. Veszprém FC 8 2 3 3 7-10 7 13. Videoton 8-62 7—11 6 14. DVTK 8 12 5 6-16 4 15. Tatabánya 8-44 5-15 4 16. ZTE 8-26 5-19 2 NB II. Nyugati csoport 1. Csepel 8 6 2 ­15- 4 14 2. Dorog 8 4 4 ­8- 2 12 3. BKV Előre 8 4 3 1 12- 4 11 4. Dunaferr SE 8 5 12 13-11 11 5. III. Ker.TTVE 8 5 12 8- 5 11 6. Atomerőmű SE 8 5-3 17- 9 10 7. Mohács 8 4 2 2 10- 5 10 8. ESMTK 8 4-4 16-19 8 9. Nagykanizsa 8 3 14 14- 9 7 10. Sopron 8 2 3 3 7- 8 7 11. Sabaria-Tipo 8 2 3 3 5- 9 7 12. Baja 8 2 2 4 4- 9 6 13. Szekszárd 8 2 15 5-12 5 14. Ajka 8 2-6 6-13 4 15. Oroszlány 8-35 5-14 3 16. G.Danubius 8-26 6-17 2 NB III. Dráva-csoport 1. K.Rákóczi 8 7-1 16- 2 14 2. Komló 8 4 4 ­13- 5 12 3. Paksi SE 8 5 12 13- 9 11 4. Bonyhád 8 4 2 2 19- 6 10 5. Nagyatád 8 5-3 18-13 10 6. PVSK 8 4 13 18-12 9 7. Boly 8 3 3 2 12- 6 9 8. K.Építők 8 4 13 17-12 9 9. Pécsi EAC 8 4 13 12-15 9 10. Barcs 8 3 2 3 6-10 8 11. Nagykanizsa 8 4-4 13-18 8 12. Kisdorog 8 2 15 15-18 5 13. Marcali 8 12 5 6-13 4 14. Siklós 8 2-6 9-19 4 15. Boglárlelle 8 12 5 5-26 4 16. K.Honvéd 8 1-7 6-14 2 Megyei bajnokság Felnőttek 1. Döbrököz 9 5 3 1 15- 6 13 2. Gerjen 9 6 12 16-10 13 3. Ozora 9 4 4 1 12- 6 12 4. Kakasd 9 4 4 1 18-13 12 5. Dombóvár 9 4 3 2 18-10 11 6. Nagymányok 9 4 3 2 18-12 11 7. Fadd 9 5-4 19-15 10 8. Tevel 9 3 4 2 15-11 10 9. Tolna 9 3 4 2 12-12 10 10. Tamási 9 3 3 3 19-14 9 11. Decs 9 3 3 3 18-22 9 12. D.szentgyörgy 9 3 2 4 18-18 8 13. Bátaszék 9 2 2 5 14-19 6 14. Pálfa 9 2 16 15-23 5 15. Hőgyész 9 117 18-26 3 16. Majos 9-27 8-28 2 Ifjúságiak 1. Dombóvár 9 8 1­42- 2 17 2. Kakasd 9 7 11 30- 7 15 3. Tolna 9 6 12 28-14 13 4. Decs 9 5 2 2 27-10 12 5. D.szentgyörgy 9 4 3 2 19-13 11 6. Tamási 9 5-4 27-11 10 7. Fadd 9 4 2 3 17-16 10 8. Bátaszék 9 4 14 22-16 9 9. Döbrököz 9 4 14 15-16 9 10. Hőgyész 9 4 14 16-19 9 11. Ozora 9 2 3 4 20-24 7 12. Gerjen 9 13 5 13-25 5 13. Tevel 9 13 5 12-43 5 14. Pálfa 9 13 5 10-41 5 15. Nagymányok 9 12 6 17-33 4 16. Majos 9 117 11-36 3 így kellett volna! A totó 41. heti szelvényén szereplő mérkőzések eredmé­nyei: 1. Dresden-Bremen 2-1 1 2. Schalke 04-Rostock 5-0 1 3. B. München-Dortmund 0-3 2 4. Hamburg-Wattenscheid 0-1 2 5. K.lautern-Leverkusen 2-1 1 6.1.FC Köln-Duisburg 1-1 x 7. S.Kickers-Düsseldorf 0-1 2 8. Erfurt-FC Homburg 3-3 x 9. Leipzig—1860 München 2-3 2 10. Braunschweig-Hertha 2-1 1 11. Brandenburg-Remscheid 1-3 2 12. Blau-Weiss 90-Oldenburg 3-2 1 13. Saarbrücken-Jena 1-0 1 Plusz 1 mérkőzés: 14. BVSC-Pécs 0-0 x Nagykanizsai Olajbányász- Atomerőmű SE 5-0 (2-0). Nagykanizsa, 2000 néző. V: Lettrich. Nagykanizsa: Csáki - Tóth, Kepe, Kiss, Iványi - Po- povics, Visnovics, Hegedűs - Dómján, Farkas, Fuisz. Edző: Németh Lajos. Atomerőmű SE: Hujber - Erdélyi, Szabó L„ Gracza, Szabó B. - Márkus (Lauer az 57. percben), Nagy Z., Kákonyi, Orosz (Juhász a 62. percben) - Kádár, Gyenti. Edző: Pusztai László. Nagy iramban indult a mérkőzés. Az 5. percben Kepe indítását Po- povics Domjánhoz továbbította, aki 16 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. 1-0. A 13. percben Kádár tört lendületesen Csáki kapujára, de húszméteres lö­vése hajszállal mellé ment. A 25. percben formás paksi tá­madás végén Kákonyi lőtt ka­pura, a labda egy védőn irányt változtatott, de Csáki még ide­jében mentett. A 30. percben a felezővonalnál Farkas szerzett labdát, Fuiszt indította, aki 14 méterről a hosszú sarokba lőtt. 2-0. A 36. percben Nagy Z. iramodott meg a jobb szélen, éles középreadását Gyenti ka­pura fejelte, Csáki csak beleütni tudott, de másodszorra mentett a berobbanó Szabó B. elől. A 43. percben Dómján vezette fel a labdát, Farkas elé ívelt, aki 14 méterről kapásból alig lőtt fölé. Fordulás után a 49. percben Hegedűs cselezte magát az alapvonalig, beadását Dómján 5 méterről kapura fejelte, de Hujber magabiztosan hárított. A 63. percben Fuisz Hegedűs elé továbbított, akinek lövése egy védőről megpattanva az el­mozduló Hujber mellett a sa­rokba hullott. 3-0. A 82. perc­ben Fuisz a felfutó Hegedűs elé tálalt, aki 11 méterről a jobb alsó sarokba gurított. 4-0. A 85. percben Fuisz iramodott meg a labdával, Domjánhoz továbbí­tott, aki beállította a végered­ményt. 5-0. Az első perctől kitámadó vendégek a gyorsan bekapott gól után már csak az ered­mény után futottak, felkínálva ezzel a hazaiaknak a kontra­játék lehetőségét. Ök éltek Is ezzel, s a paksi csapat „hat­hatós támogatásával”, lelkes és pontos játékkal szakították Tevel-Tolna 2-2 (1-1). Té­véi, 300 néző. V: Varga. Tevel: Selyem - Borbandi, László, Da­los, Salamon - Miszler, Gergely J. (Ferenc Cs.), Endeli (Juhász) - Kresz, Ferenc G. (Bíró), Ger­gely Cs. Edző: Kitanics Lajos. Tolna: Lampek — Nagy, Hauz- mann, Szakter I., Pintér - Kapé- ter, Szakter II. (Németh), Há­mori - Töttösi (Vincze), Márkus (Vass), Simon. Edző: Szegleti István. A gyenge iramú mérkő­zésen igazságos döntetlen szü­letett. G: László (11-esből), Bíró, Töttösi, Hámori. Jók: Bor­bandi, Dalos, Endeli, illetve Ha- uzmann, Szakter I., Hámori. Tamási-Bátaszék 2-2 (0- 0). Tamási, 150 néző. V: Dár­dai. Tamási: Banász - Szőke,. Agócs, Zsolnai (Bérdi), Szűcs - Orsós, Hajdics, Szabó M. - Ár­vái (Tóth), Schneider, Szántó. Edző: Árvái Ferenc. Bátaszék: Boros - Bójás, Andi, Győri, Szabados - Sörös, Keller, Bódi, Kőkúti - Pankovics (Rácz), Papp-(Kriszta). Edző: Botos Ár­pád. A biztos vezetés birtoká­ban a végén kiengedtek a haza­iak. G: Tóth 2, illetve Rácz, Sö­rös (11-esből). Jók: Orsós, Agócs, Hajdics, Schneider, il­letve Boros, Bójás, Bódi, Rácz. Fadd-Dunaszentgyörgy 3- 1 (1-1). Fadd, 400 néző. V: Niki. Fadd: Sipos - Balogh meg háromhetes nyeretlen­ségüket. Jók: Kepe, Iványi, Fuisz, Hegedűs, illetve Nagy Zoltán. Németh Lajos: — Időnként a tavaszt idéztük, játékunkat eredményünk minősíti. Pusztai László: — Ilyenkor feladatom csak az, hogy gratu­láljak az ellenfélnek. Dunaferr SE-Szekszárdi Dózsa 2-1 (1-0). Szekszárd, 1000 néző. V: Szabó L. Duna­ferr SE: Bita - Gróf, Boldóczki, Miskovicz, Sztanó - Lehota, Marosvölgyi (Andriska a 62. percben), Horváth Cs. - Ress (Szauer T. a 78. percben), Len­gyel, Szauer Z. Edző: Jakab Elek. Szekszárd: Antunics - Koller (Szabó T. a 67. percben), Kalmár, Dzsinovics, Nagyfalusi - Farsang, Bozsér, Kvanduk - Horváth P., Jelusics, Tóth (Bóka az 58. percben). Edző: Teszler Vendel. Két hazai akció lesen akadt el, majd a 4. perc­ben Szauer Z. beadása elsu­hant a horihorgas Lengyel lába előtt. Újabb dunaújvárosi táma­dásnál Koller mentett a lövés pillanatában Lengyel elől. A 11. percben Lehota átadásával Lengyel lefutotta Farsangot, az ötösről nagy helyzetben a hosszú sarok mellé lőtt. Két perc múlva góllá érett a vendé­gek fölénye: Horváth Cs. csel­sorozattal tört kapura, 18 méte­res pattogós lövése a vetődő Antunics mellett a bal alsó sa­rokba vágódott. 1-0. A 17. percben Miskovicz 30 méteres nagy lövése a felső lécet sú­rolva vágódott az alapvonalon túlra. A 24. percben Horváth Cs. növelhette volna csapata előnyét, már a 16-oson belül járt, amikor elsodorták a védők. A 28. percben Jelusics robbant a védők közé, fejese centikkel suhant el a kapu fölött. Egy perccel később Lengyel nehéz szögből, hat méterről durrantott kapu mellé. A másik oldalon Kvanduk abszolút ziccerben a kimozduló Ságiba lőtte a lab­dát. A 35. percben Bozsér ügyesen fordult le őrzőjéről, de lövésébe Boldóczki még bele­ért, Sági vetődve mentett. A 41. percben Horváth P. beadását röviden mentették a védők, Nagyfalusi rácsapott a labdára, de közelről kapu mellé vágta. (Kertész), Tóth, Pesti, Kirtyán (Illés) - Klopcsik (Samai),Káldi, Beda, Ujj, Kovács, Gyenis. Edző: Böjtös György. Duna- szentgyörgy: Honti - Baracz, Decsi, Lakatos, Fodor - Bene­dek (Cári), Gyöngyösi, Pál, Gö­dör - Kiss, Káldi. Edző: Gyön­gyösi István. Nagyiramú köze­pes színvonalú mérkőzésen a hazai csapat megérdemelten nyert. Kiállítva: Káldi a 82. percben. G: Balogh, Kovács, Gyenis (11-esből), illetve Gyöngyösi (11-esből). Jók: Pesti, Tóth, Kovács, Sipos, il­letve Kiss, Decsi, Fodor. Dombóvári-Pálfa 3-0 (1-0). Dombóvár, 200 néző. V: Kró- mer. Dombóvár: Reisinger - Pólyák, Péter, Steiger, Szabotin - Savanyú, Pászti, Pintér, Tan- csa (Zulauf) - Horváth (Babu- ják), Bocsi. Edző: Fekete Ist­ván. Pálfa: Tóth I. - Deres A., Deres Zs., Balogh, Orsós - Le- inszieder T., Nagy, Csonka, Le- inszieder M. - Balogh, Tóth A. Edző: Kasos István. Közepes színvonalú mérkőzésen biztos hazai győzelem. Kiállítva: Csonka a 68. percben. G: Bo­csi, Pászti, Savanyú. Jók: Pó­lyák, Péter, Steiger, illetve Le- inszieder M., Tóth A. Hőgyész-Decs 4-3 (3—1). Hőgyész, 250 néző. V: Szabó. Hőgyész: Nándor - Erdős, Szünet után a 49. percben Kvanduk szabadrúgásból Kal­már fejére ívelte a labdát, a megdermedt védők közül a kö­zéppályás arasznyira fejelt a léc mellé. A 65. percben Lehota csípett el egy átadást, kapura húzott, aztán kecsegtető hely­zetből mellé bombázott. Három perccel később Andriska ve­zette fel a labdát, ügyesen ívelt a másik oldalra, ahol Lengyel lekezelte, majd kapura tört és a 16-osról higgaadtan helyezett a háló közepébe. 2-0. A 75. percben Kalmár közeli lövését Sztanó a gólvonalról vágta szögletre. A 81. percben Kvan­duk 12 méteres lövése a kapu­fán csattant, majd Bóka sza­badrúgását tenyerelte léc fölé Sági. A 85. percben Boldóczki- tól Bozsér szerezte meg a lab­dát, egyedül húzott kapura és az ötösről a bal alsó sarokba helyezett. 2-1. Izgalmas volt a finis, teljesen beszorultak a vendégek. A gyorsabb, összjátékban szervezettebb dunaújvárosi csapat korai vezető gólja után csak Lengyeléken múl- lott, hogy nem növelték to­vább az előnyüket. Félóra el­teltével viszont a Szekszárd vette át az irányítást, beszorí­totta ellenfelét, - ám az őszi krónikus góliszonyukat pro­longálva ziccereket hibáztak. Szünet után is jó iramú, ese­ményekben gazdag játék folyt. A Dunaferr kontrából lőtt második találata után nagy hajrába kezdett a Dó­zsa, igyekezetét egy kapufa és a szépítő gól honorálta. Az összességében hitehagyot- tan futballozó hazaiak ellen rászolgált győzelmére a ven­dégcsapat. Jók: Horváth Cs., Miskovicz, Sztanó, illetve Kalmár, Kvanduk, Bozsér. Jakab Elek: - A szomszéd­várak rangadóján megérdemelt győzelmet arattunk, ami na­gyobb arányú is lehetett volna. Teszler Vendel: - Több helyzetből kevesebb gólt rúg­tunk, ezért ismét vesztettünk. További eredmények: Cse- pel-ESMTK 4-1, Sabaria- G.Danubius 1-1, Sopron-Baja 1-1, Ajka—III.Ker. TTVE 1-2, BKV Előre-Oroszlány 1-0, Mo- hács-Dorog 0-0. Szentes (Kántor), Bősz, Tamás - Kovács, Nagy A., Martin - Várda, Királyházi (Nagy F.), Máté. Edző: Nagy Gyula. Decs: Száraz S. - Száraz I., Mikóczi (Papp), Lukács, Kvanduk- We- itner, Vígh, Kniesz - Kovács, Herczeg, Szajkó. Edző: Szajkó László. Á hőgyészi fiatalok lel­kesedését végre siker koro­názta. G: Bősz (11-esből), Ko­vács, Várda, Királyházi, illetve Kniesz (11-esből), Mikóczi, Lu­kács. Jók: Nándor, Erdős, Bősz, Várda, illetve Mikóczi. Kakasd-Majos 3-0 (1-0). Kákád, 300 néző. V: Schäften Kakasd: Bogos - Schell, Kvan­duk J., Hucker, Kvanduk E. - László, Pámer (Zalavári) Se­bestyén - Sipos, Márkvárt (Fá­bián Z.), Eisensehr (Fábián J.). Edző: Simon Ferenc. Majos: Pál - Kajtár, Szőcs, Nagy (Jó­nás), Vendég T. - Verese, Csoboth, Vendég Ö. - Antal (János), Simon (Varga), Lő- rincz. Edző: Mucska Gyula. A kakasdi csapat erőnlétben és helyzetkihasználásban is jobb volt a vendégeknél. G: Márkvárt 2, Sipos. Jók: Márkvárt a me­zőny legjobbja, Sipos, László, Schell, illetve Kajtár, Vendég T. Gerjen-Döbrözök 1-0 (0- 0). Gerjen, 350 néző. V: Makai. Gerjen: Kun - Lacza, Rácz, Fritz, Szalai - Kövesi (Kiss), Ba­Siklós-Kisdorogi Medosz 2-1 (1-0). Siklós, 200 néző. V: Cs.Kovács. Siklós: Pál - Mar­tin, Kovács, Keresztes, Gellén- Demhardt, Róth, Kolompár, Tóth (Farkas) - Szabó, Szri- mácz. Edző: Lovász János. Kisdorog: Szőcs - Varga, Szabó, Debreceni, Róth J., Komáromi - András, Vecsei (Takács), Horváth - Kálmán, Boros (Beke, Klein). Edző: Vábró József. Kemény jó iramú mérkőzésen a hazai csapat el­szántan küzdött és fokcsikor­gatva győzött a lelkesen játszó Kisdorog ellen. G: Szrimácz 2 (egyet 11-esből), illetve Beke. Bonyhádi SE-MÁV Nagy- kanizsai NTE 6-0 (4-0). Bony- hád, 700 néző. V: Szalóki. Bonyhád: Bogaras - Szabó, Stumpf, Pozsár, Palkó - Bíró (Izsák), Kiss, Szlama, Darabos- Bozsolik (Guzorán), Pfeiffer (Ferencz). Edző: Losonczi Ist­ván. Nagykanizsa: Kovács I. - Nagy, Németh, Grabancz, Papp (Kovács J.) - Horváth, Bernáth, Pozsgai, Zsigulics - Mózsi, Kéri. Edző: Szalai Zol­tán. A 12. percben Kiss 25 mé­teres szabadrúgásába a kapus még bele tudott ütni, de Bíró 5 méterről a hálóba lőtt. 1-0. A 25. percben Darabos szögle­tére Bíró jókor érkezett és kö­zelről a léc alá helyezett. 2-0. A 38. percben egy lepattanó lab­dát, Szlama kapu elé ívelt, Kiss közelről a hálóba fejelt. 3-0. A 43. percben Bozsolik nagy­szerű labdával indította Bírót, akit a 16-oson belül már csak szabálytalanul tudtak szerelni. A büntetőt Kiss értékesítette. 4-0. A 65. percben Darabos lab­dájával Bozsolik kibújt a védők közül és 14 méterről biztosan lőtt a hálóba. 5-0. A 70. perc­ben Bíró szabadrúgását a ka­pus kiejtette és Kiss két lépés­logh, Domsa (Kovács), Palásti II. - Földesi, Palásti I. Edző: Pa­lásti Lajos. Döbrököz: Fink - Apáti (Siklódi), Horváth, Vida, Francz - Tárnái (Szili), Tóth-Bagi, Csanádi, Szűcs (Nagy) - Jakab, Kiss. Edző: Sziebert József. A presztízs­rangadót a hazaiak megérde­melten nyerték megfosztva a vendégeket veretlenségüktől. Kiállítva: Rácz a 80. percben. G: Kövesi. Jók: Balogh, Kövesi, Szalai, illetve Horváth, Vida. Ozora-Nagymányok 0-0. Ozora, 200 néző. V: Garajszki. Ozora: Szappanos - Illés, Ba- zsonyi, Porga, Ignácz - Végh, Siklósi, Cziráki - Baráth, Dobos (Brannauer), Sandi (Pető). Edző: Zajtai Béla. Nagymá- nyok: Töpfner T. - Énekes, Lo­vász, Horváth, Bencze - Óber, Stangliczky, Farkas, Töpfner M- Barabás, Klein (Guth). Edző: Bíró Gáspár. A 11-est hi­bázó Ozora a végén szeren­csével tartotta otthon a pontot. Jók: Bazsonyi, illetve Töpfner T., Lovász, Stangliczky. Az ifjúsági mérkőzések eredményei: Tevel-Tolna 1-7, Fadd-Dunaszentgyörgy 3-0, Hőgyész-Decs 0-3, Gerjen- Döbrököz 3-0, Dombóvár- Pálfa 13-0, Ozora-Nagymá­nyok 5-0, Tamási-Bátaszék 2- 3, Kakasd-Majos 8-0. ről beállította a végeredményt. 6-0. Már az első félidőben eldőlt a mérkőzés sorsa, a hazaiak szünet után visszavettek az iramból, de nagyarányú győ­zelmükhöz így sem férhetett kétség. A bonyhádiak ma este 18 órakor az MTV csatornáján láthatják a mérkőzést. Jók: Stumpf, Bíró, Szlama, Kiss, Da­rabos, illetve Grabanc, Pozsgai. Nagyatád-Paksi SE 4-1 (1- 0). Paks, 700 néző. V: Bata. Nagyatád: Szigetvári -'Czink, Maróti, Vékony (Kulcsár L), De- kanics, Szigeti, Fekete - Ko­vács (Papp), Kila - Miklós, Kul­csár II. (Csikós). Edző: Fuisz János. Paks: Szlanyinka - Bre- govics, Sashegyi, Somogyi, Fábián — Kolarics, Bécs, Török, Radics (Kródi) - Horváth, Lizák, Porga. Edző: Márkus József. A 18. percben Kulcsár II. elment a jobb szélen, beadását Kila 8 méterről a léc alá fejelte. 1-0. A 62. percben Miklós hosszan in­dította Szigetit, aki az alvó ha­zai védők mellett újabb gólt szerzett. 2-0. A 67. percben a védők gyűrűjéből kitörő Porgát Maróti buktatta, 11-es. A bünte­tőt Horváth értékesítette. 2-1. A 85. percben Szigeti elviharzott a jobb oldalon, beadását Ko­vács hat méterről a hálóba fe­jelte. 3-1. A 90. percben Csikós jól ugratta ki Szigetit, aki tíz mé­terről beállította a végered­ményt. 4-1. A minden elképzelés nélkül játszó hazaiak veresége csak azok számára meglepetés, akik nem látták a mérkőzést. Jók: Kila (a mezőny legjobbja), Szi­geti, Kovács, Maróti, illetve Bregovics, Kolarics. További eredmények: K. Építők-K. Honvéd 2-0, Pécsi EAC-Marcali 1-0, K. Rákóczi- Bóly 2—1, Komló-Barcs 2-0, Boglárlelle-Pécsi VSK 1-0. Labdarúgó NB I. Hárman még mindig nyeretlenek Váci Izzó-Zalaegerszegi TE 5-2 (3-1). Vác, 2000 néző. V: Fazekas. G: Víg a 2. és a 73., Orosz a 11., Romanek a 45., Répási az 56., illetve Szalai (öngól) a 13., Gyurkity a 90. percben. Veszprém FC-Újpesti TE 0-0. Veszprém, 4000 néző. V: Nagy L. Siófoki Bányász-Video- ton-Waltham 0-0. Siófok, 4000 néző. V: Drigán. Ferencváros-Györi Rába ETO 2-1 (0-1). Üllői út, 9000 néző. V: Molnár. G: Lipcsei a 85., Wukovics a 89., illetve Ur- bán a 30. percben. Tatabányai Bányász­MTK-VM 0-3 (0-2). Tatabánya, 3000 néző. V: Bay. G: Ivanics a 43., Balogh a 45., Talapa a 85. percben. Vasas-Haladás VSE 0-0. Fáy utca, 3000 néző. V: Nagy II. J. Diósgyőri VTK-Kis­pest-Honvéd 1-4 (0-1). Diós­győr, 13 ezer néző. V: Pillér-. G: Váczi a 80., illetve Pisont a 22., 68. és Kovács az 51., 60 perc­ben. BVSC-MÁVTRANSSPED- Pécsi MSC 0-0. Budapest, Szőnyi út, 3000 néző. V: Bog­nár. A lapunk mai számában megjelent labdarúgó- tudósítá­sokat írták: Fekete László, Klement Tibor (NB II.), Kiszler Ferenc, Zerza József (NB III.), Balogh János, Bartha Jó­zsef, Gaál István, Paróczai Sándor, Szabó Sándor, Szebé- nyi Béla, Zwick Antal, Zwick Jakab (megyebajnokság). A megyei labdarúgó-bajnokságért Nincs már veretlen csapata a mezőnynek, csak gólkülönbséggel listavezető a Döbrököz Labdarúgó NB III. Bonyhádi gólzápor, paksi „zakó”