Tolnai Népújság, 1991. szeptember (2. évfolyam, 204-229. szám)

1991-09-09 / 211. szám

vTOLNAIi , , 6 StfÉPUJSAG 1991. szeptember 9. táblázatok NB I. 1. Vác 3 2 1 _ 8-3 5 2. PMSC 3 2 1­3-0 5 3. MTK-VM 3 2 _ 1 6-3 4 4. Siófok 3 2­1 5-3 4 UTE 3 1 2 — 5-3 4 6. Haladás 3 2 — 1 4-2 4 7. BVSC 3 1 2­2-1 4 FTC 3 1 2­2-1 4 9. Kispest-Honvéd 3 1 1 1 4-5 3 10. Rába ETO 3 1­2 3-4 2 Vasas 3 1­2 3-4 2 12. Tatabánya 3 ­2 1 2-4 2 Veszprém FC 3 1 — 2 2-4 2 14. ZTE 3 ­1 2 2-5 1 15. Videoton 3 ­1 2 1-5 1 16. DVTK 3 ­1 2 1-7 1 NB II. Nyugati csoport 1. Csepel 3 2 1 _ 3-0 5 2. Dunaferr SE 3 2 1 — 7-5 5 3. Atomerőmű SE 3 2 — 1 7-2 4 4. Dorog 3 1 2­4-2 4 5. BKV Előre 3 1 2 — 3-1 4 6. III.Ker.TTVE 3 2­1 3-2 4 7. Nagykanizsa 3 1 1 1 6-4 3 8. Sopron 3 1 1 1 4-3 3 9. Mohács 3 1 1 1 2-2 3 10. Sabaria-Tipo 3 1 1 1 3-4 3 11. Szekszárd 3 1 1 1 2-4 3 12. Baja 3 1 1 1 1-3 3 13. ESMTK 3 3 — 2 7-9* 2 14. Oroszlány 3 ­2 1 2-5 2 15. G.Danubius 3 ­— 3 2-5 — 16. Ajka 3 ­_ 3 1-6­NB III. Dráva-csoport 1. Paks 3 3­­9- 1 6 2. K.Rákóczi 3 3­­5- 0 6 3. PEAC 3 2 1­8- 4 5 4. Komló 3 2 1­6- 2 5 5. Nagyatád 3 2­1 8- 3 4 6. Bonyhád 3 2­1 6- 1 4 7. PVSK 3 2­1 6- 6 4 8. Bóly 3 1 1 1 5- 3 3 9. K.Építök 3 1 1 1 4- 5 3 10. Kisdorog 3 1 1 1 5- 7 3 11. Barcs 3 1 1 1 3- 6 3 12. Nagykanizsa 3 1 ­2 7- 8 2 13. K.Honvéd 3 - 1 2 0- 5 — 14. Marcali 3 - ­3 1- 7­15. Boglárlelle 3 - ­3 3-10­16. Siklós 3 - ­3 2-10­Megyei bajnokság Felnőttek 1. Döbrököz 4 4- ­10- 2 8 2. Ozora 4 4- ­9- 1 8 3. Kakasd 4 2 2 ­11- 8 6 4. Decs 4 2 2 ­10- 8 6 5. Gerjen 4 3-1 5- 6 6 6. D.szentgyörgy 4 2 11 11- 4 5 7. Tamási 4 12 1 5- 5 4 8. Tolna 4 12 1 4- 4 4 9. Fadd 4 2-2 7- 8 4 10. Dombóvár 4 112 7- 6 3 11. Tevel 4 112 4- 5 3 12. Nagymányok 4 112 6-10 3 13. Bátaszék 4 1-3 6- 9 2 14. Pálfa 4-13 6-10 1 15. Hőgyész 4-13 3- 9 1 16. Majos 4 - - 4 4-13­Ifjúságiak 1. Dombóvár 44-­11- 0 8 2. D.szentgyörgy 431 ­9- 4 7 3. Kakasd 4 3-1 12- 3 6 4. Decs 4 3-1 13- 5 6 5. Hőgyész 4 3-1 7- 8 6 6. Döbrököz 4 2 11 10- 5 5 7. Tolna 4 2 11 8- 6 5 8. Tamási 4 2-2 13- 5 4 9. Pálfa 4 12 1 8-16 4 10. Ozora 4 112 9-10 3 11. Bátaszék 4 112 6- 8 3 12. Tevel 4 112 8-14 3 13. Nagymányok 4 1-3 14-12 2 14. Fadd 4 1-3 5-13 2 15. Gerjen 4 - - 4 4-12­16. Majos 4 - - 4 4-20­így kellett volna! A totó 36. heti szelvényén szereplő mérkőzések eredmé­nyei: 1. BVSC-Ferencváros 0-0 X 2. Kispest-HFC-MTK VM 0-3 2 3. Zalaegerszeg-Tatabánya 1-1 X 4. Karlsruha-Bremen 2-1 1 5. B.München-K.lautern 1-0 1 6. Nürnberg-Hamburg 1-1 X 7. Erfurt-Mannheim 0-3 2 8. Brandenburg-St.Pauli 4-0 1 9. Foggia-Juventus 0-1 2 10. Cremonese-Napoli 0-0 X 11. Modena-Pisa 3-1 1 12. Cosenza-Udinese 1-1 X 13. Taranto-Bologna 0-0 X Plusz 1 mérkőzés: 14. Roma-lnternazionale 0-1 2 Labdarúgó NB II A harmadik forduló három pontot hozott a „konyhára” Labdarugó NB III Négy csapat még veretlen Atomerőmű SE-ESMTK 4­1 (0-1). Paks, 1500 néző. V: Molnár II. J. Atomerőmű SE: Hujber - Nagy Z., Szabó L, Gracza (Vörös az 56. percben) - Erdélyi (Horváth a 64. perc­ben), Márkus, Kákonyi, Orosz, Szabó B. - Kádár, Gyenti. Edző: Pusztai László. ESMTK: Papp - Babnai, Kiss, Balázs, Varga - Lippai (Fehér a 81. percben), Balás, Acs (Szabó a 67. percben), Sólyom - Balogh, Hudák. Edző: Dálnoki József. Ács, majd Kákonyi távoli lövése vezette be a'találkozót. Har­minc perces mezőnyjáték után Márkus szerzett labdát, ráve­zette a középhátvédre, majd Kádár elé tálalt, akinek 15 mé­teres lövése centiméterekkel suhant el a jobb kapufa mellett. Egy perc múlva Sólyom nagy helyzetben lőtt kapásból fölé. Á 38. percben a bal szélen Hudák cselezte ki a védőket, begurítá- sát Balogh 10 méterről a kapu közepébe vágta. 0-1. A 40. percben Balogh ugrott ki, a hosszú sarokra küldött lövését Hujber szögletre tolta. Szünet után az 50. percben Márkus szöktette Gyentit, a csatár Szabó Bélához továbbí­tott, akinek begurítását Kákonyi ollózta mellé. Az 55. percben jobb oldali akció végén Sólyom lőtt hatalmas kapufát, majd Lip­pai csavarását ütötte szögletre Hujber. Az 57. percben Márkus jobboldali szabadrúgását Ká­konyi pörgette kevéssel mellé. A 66. percben Kádár egyéni akció végén 22 méterről a bal kapufát találta el. A 73. percben Márkus szögletét Kákonyi a felső lécre fejelte. A 75. perc­ben Kádár 20 méteres lövése kipattant Pappról, Gyenti mellre vette a labdát, majd 11 méterről kapásból a jobb felső sarokba bombázott. 1-1. Egy perc múlva Gabnai beadását Gyenti elcsípte és a kimozduló kapus mellett a hálóba helyezte. 2-1. A 79. percben Gyenti futotta le védőjét a bal oldalon, az alap­vonalról visszagurított Kádár elé, aki 10 méterről a kapu jobb oldalába lőtt. 3-1. A 88. perc­ben Vörös alapvonal-közeli visszaemelését Kádár ballal a bal sarokba lőtte. 4-1. Jo iramú, színvonalas mér­kőzést vívtak a csapatok. A vendégek gyorsan átvették a játék irányítását, egy kontrá­ból mégis a hazaiak jutottak vezetéshez. Az első félidő si­kertelen egyenlítési próbál­kozásai után rákapcsolt a paksi gárda és öt perc alatt lőtt három góljával eldöntötte a mérkőzést. Jók: Kákonyi, Szabó B., Kádár, illetve Ba­logh, Sólyom. Dálnoki József: - A szerdai kupamérkőzés után fizikailagi és pszichikailag is elfáradt csa­patunk, nem tudta megállítani a paksi rohamokat. Pusztai László: - Az ESMTK 120 perces szerdai já­téka és a második félidei telje­sítményünk kellett ehhez a nagyarányú győzelemhez. Szekszárdi Dózsa-Csepel SC 0-0. Szekszárd, 1000 néző. V: Lettrich. Szekszárdi Dózsa: Mausz - Farsang, Dzsinovics, Koller, Nagyfalusi - Bozsér, Kvanduk, Mészáros (Dienes a 81. percben), Bóka - Horváth, Nagy (Jelusics a 73. percben). Edző. Teszler Vendel. Csepel SC: Szieben dr. — Gyimesi, Ács, Deutsch - Jakab, Tyukodi (Hara a 70. percben), Rottenbil- ler, Ungi - Guscsin (Herbály a 60. percben), Stefanov, Hamar. Edző: Tajti József. Egyperces gyászszünet vezette be a talál­kozót, a héten váratlanul el- húnyt Unyi György korábbi ügyvezető elnök emlékének adóztak. A 3. percben Horváth elfutott a jobb oldalon, remekül emelt középre, de a belsők egy ütemmel lekéstek. Három perc­cel később a felfutó Gyimesi 22 méteres váratlan lövését tolta szögletre Mausz. A 13. percben Tyukodi távoli, pattogós lövését másodszorra kaparintotta meg Mausz. Ezután Hamar gólba- tartó lövését Dzsinovics fejelte a mezőnybe. A 20. percben Rottenbiller 10 méterről, nagy ziccerben kapu fölé bombázott. A 25. percben a Kvanduk elleni szabálytalanság miatt a csepeli 16-oson belül közvetetett sza­badrúgáshoz jutott a Dózsa, Kvanduk legurítását Bozsér a védőkbe lőtte. Változatos, lük­tető iramú volt a játék. A 42. percben Mészáros-Bóka volt a labda útja, Bóka jó ütemben ug­ratta ki Bozsért, aki egy test­csellel lefordult védőjéről, de 8 méteres lövése a léc fölé szállt. Ezután Nagy „forgatta be” Ácsot, 18 méterről centiméte­rekkel lőtt a kapu fölé. Szünet után az 50. percben egy jó indítással Bóka kilépett, előle Szieben lábbal mentett. Két perccel később Farsang tá­voli lövését csak üggyel-bajjal hárította a a csepeli portás. A 60. percben Nagy ügyes szóló­ját tapsolta meg a közönség, melynek végén nehezen sza­badult fel a vendégek kapuja. A 82. percben Dzsinovics és Ha­mar ütközött a 16-osnál, a meg­ítélt szabadrúgásból Herbály előbb a sorfalba, másodszorra nagy erővel a léc fölé bombá­zott. A 85. percben Bóka el- dönthette volna a találkozó sor­sát: remek cselekkel három vé­dőn túljutott, már csak a kapus­sal állt szemben, de a kivetődő Szieben hárítani tudott. A listavezető Csepel ven­dégjátékát nagy várakozás előzte meg. Annál is inkább, hiszen a Dózsa hétközben fá­rasztó, 120 perces kupa­meccsen harcolta ki tovább­jutását. A mindvégig jó iramú, változatos küzdelem nagy taktikai csatával páro­sult. Az első játékrészben mindkét együttes sokat kez­deményezett, ám a védelmek szorosan zártak. Szünet után a Dózsa fokozta a tempót, több helyzete akadt, rendkí­vül fegyelmezett csapatjátéka értékes pontot eredménye­zett. Jók: Dzsinovics, Far­sang, Koller, Nagyfalusi, Kvanduk, illetve Szieben, Ács, Hamar, Guscsin. Teszler Vendel: - Nagy küzdelemben, fegyelmezett já­tékkal szereztük meg az egyik pontot. Tajti József: - Ahhoz kevés volt ez a teljesítmény, hogy a győzelmet is megszerezzük. További eredmények: Baja-Danubius 1-0, Orosz- lány-Dorog 0-0, III.Ker.TTVE- Sabaria 0-1, Dunaferr-Nagy- kanizsa 4-3, BKV Előre-Mo- hács 0-0, Ajka-Sopron 1-3. Kaposvári Rákóczi-Bony- hádi SE 1-0 (1-0). Bonyhád, 1000 néző. V: Szinger. Kapos­vár: Udvarácz - Itvás, Bognár, Barna, Pruckner - Horváth, Richter, Szabó (Király), Nagy (Hanusz) - Becsei, Neubauer. Edző: Mathesz Imre. Bonyhád: Bogaras - Forrai, Stumpf, Po- zsár, Palkó - Bíró, Szlama, Kiss, Darabos - Bozsolik, Pfei­fer. Edző: Losonczi István. A 30. percben Pruckner ment el a jobb oldalon, beadását Richter kapura lőtte, Bogaras még bele tudott ütni a labdába, de Neu­bauer 5 méterről a kapu köze­pébe lőtte a labdát. 1-0. A 45. percben Kisst felvágták a 16-oson belül, a labdát Bozsolik a hálóba lőtte, de a játékvezető nagy meglepetésre 15 méterről közvetett szabadrúgást Ítélt a Bonyhád javára. A második fél­időben szinte egykapura ját­szott a Bonyhád, de az ered­mény már nem változott. A mérkőzés végén a szépszámú közönség tapssal jutalmazta meg a bonyhádi csapat játékát. A vendégcsapat szerencsés körülmények között vitte el a két bajnoki pontot Bonyhádról. A bonyhádi közönség ma, 9-én, 19 órakor az MTV csatornán megtekintheti még egyszer a mérkőzést. Jók: Udvarácz, It- vás, Bognár, Barna, illetve Stumpf, Bogaras, Szlama, Da­rabos. Kisdorog-Marcali 2-0 (1­0). Marcali, 400 néző. V: Só­lyom. Kisdorog: Bartal - Ve- csei, Varga, Róth, Papp - Szabó, Boros, Horváth, Komá­romi - Kálmán, Beke F. Edző: Laki Zoltán. Marcali: Pataki - Héder, Mészáros, Hajdú, Bor­bély - Lakos (Tóth Cs.), Mixtai Kedden Tatabányán, szer­dán Győrött kezdődik a futball- válogatottak őszi menetelése. A bányászvárosban a magyar olimpiai válogatott Dániával mérkőzik. Másnap, a szerdai győri 90 perc Írország ellen szintén barátságos erőpróba (Horváth), Urbán, Palacskó (Tóth P.) - Czank, Fenusz. A támadásépítésben és a közép­pályán nyújtott jobb teljesít­ménnyel a vendégek rászolgál­tak győzelmükre. G: Boros, Varga. Paksi SE-Kaposvári Hon­véd 2-0 (0-0). Paks, 900 néző. V: Tatai. Paksi SE: Szlanyinka - Héregi, Sashegyi, Somogyi, Fábián - Horváth J. (Török), Kolarics (Bregovics), Bécs, Ra­dies - Ignácz, Porga. Edző: Márkus József. Kaposvár: Ku- rucsai - Kárpáti, Ritter, Bokor, Bernáth (Hadnagy) - Gyulai, Kécza, Fodor, Jelena - Őrs (Knézich), Mácsik. Edző: Körös László. A 13. percben sakk-matt a paksi védelem, Mácsik elgurította a labdát Szlanyinka mellett, de a gólba tartó labdát Kolarics a kapu tor­kából szögletre vágta. Ezután ellaposodott a játék, a félidő végéig kevés említésre méltó esemény történt. Szünet után az 52. percben egy lepattanó labdából Bécs 30 méterről kapásból a jobb sa­rokba bombázott. 1-0. A 83. percben Porga jól ugratta ki Ig- náczot, aki a kimozduló kapus mellett 8 méterről a jobb alsó sarokba gurított. 2-0. Alacsony színvonalú mérkő­zésen a hazaiak két kontratá­madása elég volt a mezőnyben jól adogató katonacsapat elleni győzelemhez. Jók: Héregi, Sashegyi, Porga, Ignácz, illetve Jelena, Mácsik, Knézich. A Dráva-csoport további eredményei: Nagykanizsa­Boglárlelle 3-1, K. Építők— Komló 0-2, Bóly-PVSK 0-2, Nagyatád-Barcs 1-2, PEAC- Siklós 3-1. lesz. Mészöly Kálmán hiába számított Kiprich szolgálataira, a hollandiai légiós megsérült, nem tud jönni. — Kiprich remélhetően rendbejön majd az EB-selejte- zőre. Helyére behívtam Rugo- vicsot - mondta a kapitány. Kiprich nem jön, sérült A megyei labdarugó-bajnokságért A Döbrököz és az Ozora 360 perc után sem vesztett pontot Labdarúgó NB I. Az MTK-VM bravúrja Kispest-Honvéd-MTK-VM 0-3 (0-2). Bozsik stadion, 12 ezer néző. V: Bay. G: Horváth a 6., Pölöskei a 30. és a 66. perc­ben. Haladás VSE-Veszprémi FC 0-1 (0-1). Szombathely, 10 ezer néző. V: Nagy II. J. G: Bánki a 14. percben. Perger (Veszprém) a 78. percben kiál­lítva. Vasas-Siófoki Bányász 1-2 (0-0). Fáy utca, 5000 néző. V: Puhl. G: Coco-Aires a 89., il­letve Wolf a 48., Gregor a 68. percben. Pécsi MSC-Győri Rába ETO 2-0 (1-0). Pécs, 8000 néző. V: Varga L. G: Balog (11-esből) a 9., Mörtel a 78. percben. Váci Izzó-Diósgyőri VTK 5- 1 (1-1). Vác, 3000 néző. V: Vad. G: Szalai (11-esből) a 40., Danes (öngól) a 48., Orosz az 58. és a 88., Simon a 60., illetve Huszák a 24. percben. Videoton-Waltham-Újpesti TE 1-1 (0-1). Székesfehérvár, 4000 néző. V: Roxin. G: Földes a 88., illetve Eszenyi a 16. percben. BVSC-MÁVTRANSSPED- Ferencváros 0-0. Népstadion, 12 ezer néző. V: Molnár L. Zalaegerszegi TE-Tatabá- nyai Bányász 1-1 (0-1). Zala­egerszeg, 5000 néző. V: Kiss G. G: Fújsz a 90., illetve Váczi a 18. percben. Fadd-Dombóvár 3-2 (0-1). Fadd, 300 néző. V: Krekkó. Fadd: Komjáti - Kiss, Tóth, Káldi, Kovács - Klopcsik, Kir- tyán (Kesztyűs), Beda - Ujj, Il­lés, Gyenis. Edző: Böjtös György. Dombóvár: Knetty - Savanyú, Kocsi, Nagy, Balogh - Péter, Orsós, Pintér - Bencze, Horváth, Pászti. Edző: Fekete István. Küzdelmes, ke­mény 90 perc nehéz hazai győ­zelemmel. G: Gyenis 2, Illés, il­letve Horváth és Bencze. Jók: Gyenis, Illés, Tóth, Beda, illetve Knetty, Nagy, Kocsi, Orsós. Ki­állítva Balogh, Bencze, illetve Kesztyűs. Döbrököz-Majos 2-1 (0-1). Döbrököz, 400 néző. V: Anszló. Döbrököz: Fink - Apáti, Hor­váth, Vida, Franc (Tóth) - Tár­nái, Tóth-Bagi, Csanádi, Szili - Jakab, Kiss. Edző: Szieber Jó­zsef. Majos: Pál - Nagy, Kiss, Kajtár, Vendég - Varga, Incze, Csoboth, Simon I. (Tamás) - Szegedi (Simon II.), Hadikfalvi. Edző: Mucska Gyula. Alacsony színvonalú mérkőzésen keser­ves hazai győzelem. Kiállítva Incze a 14. percben. G: Szili, Jakab, illetve Csoboth. Jók: Horváth, Vida, Szili, illetve Pál. Decs-Kakasd 3-3 (0-0). Decs, 600 néző. V: Ódor. Decs: Száraz L. - Lukács, Kvanduk, Száraz Gy., Weitner - Végh, Kniesz, Szajkó (Acsádi) - Ko­csis, Kovács, Herczeg. Edző: Szajkó László. Kakasd: Bogos - Schell, Kvanduk J., Hucker, Kvanduk E. - László, Fábián J. (Pámer), Sebestyén - Sipos, Márkvárt, Eisensehr. Edző: Si­mon Ferenc. Változatos, nagy iramú mérkőzésen igazságos döntetlen. G: Kocsis 2, Kniesz (11-esből), illetve Pámer, Huc­ker, Kvanduk E. Jók: Weitner, Kocsis, Lukács, illetve Kvanduk E., Sebestyén, Bogos. Bátaszék-Pálfa 3-2 (1-0). Pálfa, 300 néző. V: Niki. Báta- szék: Boros - Bólyás, Andi, Pankovics, Győri - Bódi, Keller, Szabados - Papp (Fodor), Sö­rös (Rácz), Kőkuti (Puskás). Edző: Botos Árpád. Pálfa: Tóth I. (Leimszieder) - Balogh J., Orsós, Bóka (Csonka A.), Ba­logh Gy. - Csonka Cs., Varga (Tóth II.), Deres A. - Nagy, Szakács, Deres Zs. Edző: Ka- sos István. A hazaiak védelmi hibáit jól kihasználó vendégek megérdemelten nyertek. G: Sö­rös, Keller, Papp, illetve Sza­kács 2 (egyet 11-esből). Jók: Bólyás, Sörös, Andi, illetve Szakács, Deres Zs., Nagy. Tolna-Nagymányok 1-0 (1-0). Tolna, 300 néző. V: Kró- mer. Tolna: Lampek - Nagy, Hauzman, Szakter, Hámori - Kappéter, Márkus, Pintér, Kindl (Petrovics) - Töttösi (Vincze), Simon. Edző: Szegleti István. Nagymányok: Töpfner T. - Bencze, Lovász, Énekes (Ec­ker), Stangliczky - Óber, Hor­váth, Farkas, Vízin (Töpfner M.) - Barabás, Klem. Edző: Bíró Gáspár. Küzdelmes mérkőzé­sen a Tolnának meg kellett iz­zadni a két pontért. Stangliczky a 85. percben kiállítva. G: Há­mori. Jók: Lampek, Nagy, Kap­péter, illetve Énekes, Stang­liczky, Farkas. Ozora-Tevel 1-0 (0-0). Té­véi, 300 néző. V: Bányai. Ozora: Dobos - Illés, Bazsonyi, Porga, Cziráki - Nádasdi, Utasi (Siklósi), Baráth - Sandi, Végh, Kovács (Branauer). Edző: Zaj- tai Béla. Tevel: Szabó - Ju­hász, László, Salamon, Bor- bandi - Ferencz S., Miszler, Bíró (Bernáth) - Kresz, Gergely Cs. (Dallos), Ferencz Cs. (Fe­rencz G.) Edző: Kitanics Lajos. Szünet után jobban játszó ven­dégek rászolgáltak győzel­mükre. G: Végh. Jók: Dobos, Cziráki, Nádasdi, Baráth, illetve László, Salamon, Borbandi. Gerjen-Hőgyész 2-1 (0-1). Hőgyész, 200 néző. V: László. Gerjen: Kun - Haines, Prancz, Kovács, Szalai (Lacza) - Domsa (Palásti II.), Kövesi, Ba­logh, Taba (Rácz) - Földesi, Palásti I. Edző: Palásti Lajos. Hőgyész: Nándor - Várda, Bős, Papp, Topánka - Kovács, Kucz, Tamás - Máté (Király­házi), Károlyi (Nagy A.), Nagy Zs. (Erdős). Edző: Nagy Gyula. A hőgyészi fiatalok lelkesedése kevésnek bizonyult az egysé­gesebb vendégekkel szemben. G: Kövesi, Balogh, illetve Domsa (öngól). Jók: Haines, Kövesi, Balogh, illetve Kovács, Tamás. Tamási - Dunaszentgyörgy 1-0 (1-0). Dunaszentgyörgy, 400 néző. V: Unyatinszky. Ta­mási: Banász - Agócs, Szőke, Szűcs, Zsolnai - Demkó, Vá­mosi (Nagy), Schneider - Gye- nei (Szántó), Szabó, Orsós. Edző: Árvái Ferenc. Duna­szentgyörgy: Túróczy - Decsi, Debreceni S., Lakatos, Fodor- Pál, Kiss, Káldi (Debreceni G.) - Gyöngyösi, Baracz (Czári), Gödör. Edző: Zsíros Sándor. Hiába játszott fölényben a ha­zai gárda, Banász „lehúzta a ro­lót”. G: Schneider. Jók: Banász, Agócs, Demkó, Schneider, il­letve Gyöngyösi, Gödör. Ifjúsági mérkőzések ered­ményei: Pálfa-Bátaszék 3-2, Döbrököz-Majos 5-1, Decs- Kakasd 1-3, Dunaszent- györgy-Tamási 3-1, Tevel- Ozora 1-1, Fadd-Dombóvár 0- 2, Hőgyész-Gerjen 3-0, Tolna- Nagymányok 3-1.