Tolnai Népújság, 1991. szeptember (2. évfolyam, 204-229. szám)

1991-09-16 / 217. szám

6 PÚJSÁG 1991. szeptember 16. Labdarúgó NB II. Az utolsó tíz percben vesztett mindkét csapatunk A Dózsa már Székesfehérváron is elakadt Labdarúgó NB III. Rangadót nyert a Paksi SE NBI. 1. Vác 4 3 1 10-3 7 2. Siófok 4 3­1 8-4 6 3. MTK-VM 4 2 1 1 6-3 5 4. UTE 4 1 3 — 7-5 5 5. Haladás 4 2 1 1 6-4 5 6. Kispest 4 2 1 1 7-6 5 7. Ferencváros 4 1 3 — 4-3 5 8. PMSC 4 2 1 1 3-2 5 9. Vasas 4 2­2 6-5 4 10. BVSC 4 1 2 1 3-4 4 Veszprém 4 2­2 3-4 4 12. Rába ETO 4 1 1 2 5-6 3 13. Tatabánya 4 ­2 2 3-7 2 14. Videoton 4 ­2 2 1-5 2 15. ZTE 4 ­1 3 2-6 1 16. Diósgyőr 4 ­1 3 2-9 1 NB II. Nyugati csoport 1. Csepel 4 3 1 _ 5- 1 7 2. Dorog 4 2 2 — 5- 2 6 3. Nagykanizsa 4 2 1 1 8- 4 5 4. Sopron 4 2 1 1 5- 3 5 5. Mohács 4 2 1 1 4- 2 5 6. Dunaferr SE 4 2 1 1 7- 7 5 7. Sabaria-Tipo 4 2 1 1 4- 4 5 8. Atomerőmű SE 4 2 — 2 7- 3 4 9. BKV Előre 4 1 2 1 4- 3 4 10. ESMTK 4 2­2 10-10 4 11. III.Ker.TTVE 4 2­2 3- 4 4 12. Szekszárd 4 1 1 2 2- 5 3 13. Baja 4 1 1 2 1- 4 3 14. Akla 4 1 — 3 3- 6 2 15. Oroszlány 4 ­2 2 2- 7 2 16. G.Danubius 4 ­— 4 3- 8­NB III. Dráva-csoport 1. Paks 4 4­10- 1 8 2. Komló 4 3 1 — 9- 3 7 3. K.Rákóczi 4 3­1 5- 2 6 4. PVSK 4 3­1 11- 8 6 5. Bonyhád 4 2 1 1 7- 2 5 6. PEAC 4 2 1 1 8- 6 5 7. Nagyatád 4 2­2 8- 6 4 8. Boly 4 1 2 1 5- 3 4 9. Nagykanizsa 4 2­2 8- 8 4 10. K.Honvéd 4 1 1 2 2- 5 3 11. Kisdorog 4 1 1 2 6-10 3 . K. Építők 4 1 1 2 6-10 3 13. Barcs 4 1 1 2 3- 7 3 14. Siklós 4 1 ­3 5-10 2 15. Marcali 4 - 1 3 2- 8 1 16. Boglárlelle 4 - 1 3 3-10 1 Megyei bajnokság Felnőttek 1. Döbrököz 541 ­12- 4 9 2. Ozora 5 4 1­11- 3 9 3. Gerjen 5 4-1 8- 6 8 4. Kakasd 5 2 3 ­13-10 7 5. D.szentgyörgy 5 2 2 1 12- 5 6 6. Tamási 5 2 2 1 11- 6 6 7. Tolna 5 2 2 1 6- 5 6 8. Decs 5 2 2 1 11-14 6 9. Nagymányok 5 2 12 10-12 5 10. Dombóvár 5 12 2 9- 8 4 11. Tevel 5 12 2 6- 7 4 12. Fadd 5 2-3 7-11 4 13. Pálfa 5 113 10-12 3 14. Bátaszék 5 1-4 8-13 2 15. Hőgyész 5-14 4-11 1 16. Majos 5 - - 5 6-17­Ifjúságiak 1. Dombóvár 5 5- ­23- 1 10 2. Kakasd 5 4-1 16- 4 8 3. D.szentgyörgy 5 3 2 ­11- 6 8 4. Tolna 5 3 11 14- 6 7 5. Tamási 5 3-2 14- 5 6 6. Decs 5 3-2 13- 6 6 7. Hőgyész 5 3-2 7-14 6 8. Bátaszék 5 2 12 12- 8 5 9. Döbrököz 5 2 12 11- 9 5 10. Ozora 5 12 2 11-12 4 11. Pálfa 5 12 1 8-21 4 12. Fadd 5 113 7-15 3 13. Tevel 5 113 9-26 3 14. Nagymányok 5 1-4 14-18 2 15. Majos 5 1-4 9-20 2 16. Gerjen 5-14 6-14 1 így kellett volna! A totó 37. heti szelvényén szereplő mérkőzések eredmé­nyei: 1. Siófok-BVSC 3-1 1 2. Tatabánya-Kispest HFC 1-3 2 3.1.FCKöln-VfB Stuttgart 1-1 X 4. Hamburg-B. München 1-0 1 5. S.Kickers-Bremen 2-1 1 6. Schalke 04-Leverkusen 0-0 X 7. Dresden-Wattenscheid 3-0 1 8. Bari-Sampdoria 1-1 X 9. Cagliari-Roma 0-1 2 10. Cremonese-Torino 0-2 2 11. Juventus-Milan 1-1 X 12. Cosenza-Pisa 2-0 1 13. Piacenza-Avellino 2-1 1 Plusz 1 mérkőzés: 14. Diósgyör-Vasas 1-2 2 Dorogi Bányász-Atome­rőmű SE 1-0 (0-0). Paks, 1200 néző. V: Kovács N. Dorog: Si­mon - Kilián, Harmath, Varga, Borsos - Ignácz, Sikesdi, Tóth, Szenczi - Szőtzey, Szabó (Csapó a 39. percben). Edző: Reszeli-Soós István. Atome­rőmű SE: Hujber - Nagy Z., Szabó L, Gracza, Szabó B. - Mikolics (Tóth a 46. percben), Márkus, Kákonyi, Gyenti - Ká­dár, Vörös (Horváth az 54. percben). Edző: Pusztai László. Lassú vendéglabdázgatások vezették be a találkozót. A 7. percben Szőtzey szép cselek­kel ment el a bal szélen, begurí- tását Hujber remek vetődéssel kaparintotta meg a berobbanó támadók elől. A 19. percben Márkus szenzációs labdájával Gyenti két dorogi védőt is be­csapva egyedül vezette Si­monra a labdát, de 20 méterről a kapusba lőtt. A 37. percben Szabó B. elviharzott a bal szé­len, estében Gyentihez továbbí­tott, aki 14 méterről újra a ka­pust találta telibe. Egy perc múlva öt paksi támadó vezette rá három dorogi védőre a lab­dát, de Mikolics lövésébe Varga önfeláldozóan belevetődött. Szünet után, a 47. percben Gracza-Kákonyi kényszerítő után Kádár lőtt 20 méterről ka­pura, de Simon szögletre men­tett. Az 55. perben Sikesdi jobboldali beadását Csapó 5 méterről a kapu fölé fejelte. Az 57. percben Tóth ugratta ki Ig- náczot, aki egy versenyfutás végén védőjét megelőzve bele­pöckölt a labdába, de Hujber jó reflexszel szögletre hárított. A 65. percben Tóth jobboldali be­adását Horváth rosszul találta el, s a labda a kapust kikerülve a felső lécről perdült szögletre. A 83. percben Ignácz a 16-oson belül egy testcsellel becsapta a rátámadó védőt, majd néhány lépés után éles szögből a rövid sarokba helyezett. 1-0. A délután végig borús idő a mérkőzés kezdetére naposra váltott. Jó jel, mondogatták a Tamási-Decs 6-1 (2-1). Ta­mási, 450 néző. V: Fehérvári. Tamási: Banász - Szabó, Agócs, Zsolnai, Szűcs - Demkó, Schneider, Vámosi (Orsós) - Szántó (Nagy), Wal­ter (Kemény), Gyenei. Edző: Árvái Ferenc. Decs: Siklósi - Kvanduk, Weitner, Lukács (An­tal), Végh - Herczeg, Kniesz, Száraz (Mikóczi) - Dér (Acsádi), Kocsis, Kovács. Edző: Szajkó László. Magabiztos já­tékkal gólfesztivált rendezett a hazai csapat. G: Agócs 2, (mindkettőt 11-esből), Demkó, Gyenei, Walter 2, illetve Ko­vács. Jók: Demkó, Zsolnai, Agócs, Schneider, illetve a vendégcsapatból senkit nem nevezett meg az edző. Tolna-Hőgyész 2-1 (2-0). Hőgyész, 200 néző. V: Sajgó. Tolna: Lampek - Nagy, Hauz- mann, Szakter, Hámori - Pin­tér, Márkus, Kappéter - Simon (Petrovics), Vincze, Töttösi (Németh). Edző: Szegleti Ist­ván. Hőgyész: Nándor - Várda, Bősz, Hambrus, Topánka - Ko­vács (Nagy A.), Papp, Kurcz (Szentes) - Nagy Zs. (Erdős), Tamás, Királyházi. Edző: Nagy Gyula. A vendégek kihasznál­ták a hazaiak megingásait. G: Pintér, Hámori, illetve Tamás. Jók: Kappéter, Vincze, illetve Nándor, Hambrus, Papp. szurkolók. A játék sajnos nem Igazolta a várakozást, hisz a hazaiak rengeteg hibá­val játszottak, míg a vendé­gek gyors ellentámadásait nem jellemezte elég átütő erő. Az első félidő Gyenti helyzetein kívül csak távoli lövések jelezték a hazaiak kezdeményezőkészségét. A Dorog végül egy eladott labda gyors és pontos meg- játszásával döntötte el a ta­lálkozót, amely jó iramot, de közepes színvonalat hozott. Jók: Sikesdi, Varga, Simon, Szenczi, illetve Gracza, Ká­konyi, Nagy Z. Reszeli-Soós István: Számunkra ez egy nagyon fon­tos értékmérő összecsapás volt. A „lécet” átugrottuk és já­tékunkban hordozzuk az előre­lépés zálogát. Pusztai László: — Túlságo­san tartott egymástól a két csa­pat, így mindkét oldalon túlbiz­tosították a védekezést. Elég volt egy hiba, és ez az ellenfél javára döntötte el a találkozót. Soproni LC-Szekszárdi Dózsa 1-0 (0-0). Sopron, 2500 néző. V: Szabó A. Sopron: Kál­lai - Varsányi, Katona (Balaton a 75. percben), Nagy J., Bu- zsáki - Gombás (Varga az 53. percben), Deák, Arpási, Görög- Bíró, Majoros. Edző: Győrffy László. Szekszárd: Mausz - Koller, Dzsinovics (Dienes a 49. percben), Nagyfalusi - Far­sang, Kvanduk, Bozsér, Kalmár- Horváth P., Tóth (Nagy S. a 70. percben), Bóka. Edző: Teszler Vendel. A Dózsa bal- szerencséjére autóbuszuk Székesfehérváron meghibáso­dott, ezért kölcsönbusszal tud­ták csak folytatni útjukat és Sopronba mintegy félórás ké­séssel érkeztek. A találkozó a hazai csapat rohamaival kezdődött, és a 10. percben Varsányi csavart sza­badrúgását Bíró fejelte kapura, de Mausz jól időzített vetődés­sel hárított. A szekszárdiak el­sősorban kapujuk előterének Kakasd-Döbrököz 2-2 (1-1). Kakasd, 300 néző. V: Ga- rajszki. Kakasd: Bogos - Schell, Kvanduk J., Hucker, Kvanduk E. - László (Fábián Z.), Pámer, Sebestény - Sípos, Márkvárt, Eisensehr (Fábián J.). Edző: Simon Ferenc. Döb- rököz: Fink - Apáti, Horváth I., Vida, Francz - Tárnái (Horváth II.), Tóth-Bagi (Tóth), Szili - Csanádi, Kiss, Jakab. Edző: Szieber József. Ritkán látható színvonalas mérkőzésen, két jól felkészült csapat hatalmas csatát vívott. G: Sípos 2, illetve Szili, Tárnái. Jók: Schell, Sípos, Márkvárt, illetve Apáti, Szili Ja­kab. Nagymányok-Bátaszék 4-2 (2-2). Bátaszék, 200 néző. V: Ódor. Nagymányok: Töpfner T. - Énekes, Lovász, Horváth, Bencze - Óber, Töpfner M. (Ecker), Farkas, Vízin - Bara­bás, Klemm. Edző: Bíró Gás­pár. Bátaszék: Boros - Győri, Makk, Bojás, Pankovics - Kel­ler, Bódi (Kőkúti), Andi, Pap (Rácz) - Sörös, Szabados (Puskás). Edző: Botos Árpád. A hazai védelem megingásait gó­lokkal büntették a vendégek. G: Vízin, Klemm, Barabás, Ober, il­letve Andi, Keller. Jók: Töpfner I., Lovász, Barabás, illetve Győri. Pálfa-Majos 4-2 (2-1). Ma­biztosítására fordítottak gondot és fegyelmezett játékukkal rendre hárították a beívelések­kel kísérletező hazaiak próbál­kozásait. Nagy ritkán kontrákra is vállalkoztak, így például a 30. percben, amikor Bóka 10 mé­terről célozta meg a kaput, de Kállai vetődve kiütötte a labdát. Térfélcsere után is a sopro­niak diktálták a tempót és az első akciójuk végén Kalmárnak csak a gólvonalról sikerült men­tenie. Ä Dózsa 50 perc után cserélt, legjobbjuk Dzsinovics sérülése miatt volt kénytelen elhagyni a pályát. Győrffy vála­sza erre: Varga személyében csatárt vetett be. Ettől kezdve mondhatni futószalagon gördül­tek a soproni támadások, ám vagy Mausz, vagy a szekszárdi hátsó alakzat rendre felszaba­dított. A soproniak mestere Ka­tonát is fürödni küldte és Bala­tont vezényelte helyére, aki öt­percnyi játék után Árpási sza­badrúgását az 5-ösről a jobb felső sarokba fejelte. 1-0. Egyébként ezért Balaton egy hazai szurkolótól 1000 forint ju­talomban részesült. A Soproni LC jószerivel végig támadta a 90 percet, de sokáig nem bírt a szekszárdi­akkal, elsősorban Mausz ka­pussal és a jugoszláv közép­hátvéddel. Balaton beállítása jól időzített húzásnak bizo­nyult és a jó iramú mérkőzé­sen ez döntötte el a bajnoki két pont sorsát. Jók: Árpási, Görög, illetve Mau^z, Dzsino­vics. Győrffy László: - Küzdel­mes mérkőzésen egy nagyon jól szervezett ellenfelet győz­tünk le. Teszler Vendel: - Egyetlen figyelmetlenség, hiba elég volt a vereségünkhöz. További eredmények: G. Danubius-ESMTK 1-3, Mo- hács-Dunaferr SE 2-0, Nagy- kanizsa-lll. kér. TTVE 2-0, Ajka-Oroszlány 2-0, Saba- ria-Tipo-Baja 1-0, Csepel-BKV Előre 2-1. jós, 300 néző. V: Szabó. Pálfa: Leinsziber J. - Bóka, Deres Zs., Orsós, Balogh Gy. - Balogh J., Szakács, Gaszler - Nagy T., Tóth, Leinsziber T. (Csonka). Edző: Kasos István. Majos: Pál - Kajtár, Kiss, Vendég, Nagy - Csoboth Z., Csoboth G. (Sze­gedi), Varga - Simon G., Bó- nyai, Hadikfalvi (Antal Z.). Edző: Mucska Gyula. A jó kont­ratámadásokkal játszó vendég­csapat megérdemelten sze­rezte meg a két pontot. G: Tóth, Gaszler, Leinsziber T., Sza­kács, illetve Simon G., Bónyai. Jók: Leinsziber J., Gaszler, Tóth, illetve Csoboth Z., Nagy. Dombóvári VMSE-Tevel 2-2 (1-1). Dombóvár, 1200 néző. V: Lerch. Dombóvár: Kmetly - Bólyás, Bocni, Ba­logh, Szabotin - Péter, Pászti, Pintér - Savanyú Vincze, Rei- ninger, Horváth. Edző: Fekete István. Tevel: Selyem-Juhász, Borbandi, László, Salamon - Kiszler, Dallos (Ferencz Cs.), Fergncz S. - Kresz, Bíró, Ger­gely (Bernáth). Edző: Kitanics József. A lelkesebben játszó vendégek megérdemelten vit­tek el egy pontot Dombóvárról. G: Horváth 2, illetve László 2 (egyet 11-esből). Jók: Bocni, Horváth, illetve Juhász, Bor­bandi, László. Gerjen-Fadd 3-0 (1-0). Ger­Komlói Bányász-Kisdorogi Medosz 3-1 (3-1). Komló, 1000 néző. V: Cservölgyi. Komló: Ádám - Lajos, Miklós, Tigyi, Priol (Korcsmár) - Katona, Szatmári (Nagy), Dömény - Vas, Stemler, Lukács (Kiszeli). Edző: Csorád István. Kisdorog: Bartek (Szőcs) - Vecsei (And­rás), Varga, Róth, Komáromi - Papp, Szabó, Boros, Horváth - Kálmán, Beke F. Edző: Laki Zoltán. Megérdemelt, biztos győzelmet aratott a helyenként jól játszó bányászcsapat. A há­rom gól ellenére rengeteg hely- zett kihagytak a hazaiak. G: Vas 2, Katona, illetve Horváth (11-esből). Jók: Katona, Vas, Lajos, illetve Horváth. Paksi SE-Kaposvári Rá­kóczi 1-0 (0-0). Kaposvár, 700 néző. V: Szőke. Paks: Szla- nyinka - Héregi, Somogyi, Sashegyi, Fábián - Kolarics, Horváth J., Radics, Bécs - Li­zák (Bregovics), Ignácz (Porga). Edző: Márkus József. K. Rákóczi: Udvarácz - Itvás, Horváth, Bognár, Barna - Pruckner, Szabó (Hanusz), Be­csei - Richter, Nagy (Király), Neubauer. Edző: Mathesz Imre. Az első félidő kiegyenlített játé­kot hozott, bár a Rákóczi tar­totta kézben az irányítást. A tömören védekező paksiak minden próbálkozást meghiúsí­tottak. Szünet után nagy fö­lénybe került a hazai gárda, egy ellentámadást követő szöglet­rúgás után a 74. percben a tá­madással felfutó, őrizetlenül hagyott Fábián négy védő gyű­rűjéből fejelt a hálóba. 1-0. Ez­után Prucknert talpalásért kiállí­tották. A tíz főre fogyatkozott kaposváriaknak így is akadt két-három egyenlítési lehető­sége, de tehetetlen támadóik a legjobb helyzeteket is elhibáz­ták. Jók: Szlanyinka, Bécs, Hé­jén, 500 néző. V: Lehel. Gerjen: Kun - Szalai (Hajnes), Rácz, Kovács, Lacza - Balogh, Kö- vesi (Palásti II.), Domsa, Taba (Kiss) - Földesi, Palásti I. Edző: Palásti Lajos. Fadd: Komjáti (Sipos) - Kiss, Jóth, Káldi, Kir- tyán - Kovács, Ádám, Beda, Ujj - Illés (Kertész), Gyenis. Edző: Bojtos György. A helyzeteiket jól kihasználó hazaiak megér­demelten nyertek. G: Földesi 2, Palásti 2. Jók: Kun vezérletével az egész csapat, illetve Tóth, Kiss, Beda. Ozora-Dunaszentgyörgy 1- 1 (1-1). Ozora, 300 néző. V: Kovácsi. Ozora: Dobos - Illés, Bazsonyi, Cziráki, Porga - Ná­daséi, Baráth, Siklósi, Kovács- Végh, Sandi. Edző: Zajtai Béla. Dunaszentgyörgy: Thúróczy (Horváth) - Decsi, Debreceni, Lakatos, Fodor - Pál, Gyön­gyösi, Kiss, Káldi - Gödör, Bárdi. Edző: Zsíros Sándor. Két jól felkészült csapat küzdelmé­ből igazságos döntetlen. G: Szendi, illetve Gyöngyösi. Jók: Bazsonyi, Nádasdi, illetve Deb­receni, Gyöngyösi. Ifjúsági bajnokság: Hő- gyész-Tolna 0-6, Gerjen-Fadd 2- 2, Dombóvár-Tevel 12-1, Ozora-Dunaszentgyörgy 2-2, Tamási-Decs 1-0, Kakasd- Döbrököz 4-1, Majos-Pálfa 5-0, Bátaszék-Nagymányok 6-0. regi, Fábián, illetve Bognár. Bonyhádi SE-Marcali 1-1 (1-1). Bonyhád, 700 néző. V: Szalóki. Bonyhád: Bogaras - Izsák, Stumpf, Szlama, Palkó - Bíró (Forrai), Pozsár, Takács, Darabos - Bozsolik (Dobos), Pfeifer. Edző: Loosonczi István. Marcali: Pataki - Héder (Hor­váth), Mészáros, Borbély, Frank (Lakos) - Hajdú, Pa- lacskó, Mixtai, Tóth - Fenusz (Dér), Urbán. Edző: Bőzsöny János. Az első negyedórában nagy iramot diktált a Bonyhád, de támadói sorozatosan elhi­bázták a kínálkozó gólhelyzete­ket. A 30. percben Fenusz ka­pott hosszú indítást, lefutotta Izsákot aki a kaputól 18 méterre lerántotta. Izsákot a bíró jogo­san kiállította. A megítélt sza­badrúgást Tóth végezte el, a sorfal fölött a jobb felső sarokba nyeste a labdát. 0-1. A 45. percben Palkó beadását Bíró Pfeifer elé tette, a csatár 10 mé­terről a bal alsó sarokba helye­zett. 1-1. A második félidőben a 10 emberrel játszó bonyhádiak előtt újabb gólszerzési lehető­ségek nyíltak, de azok rendre kimaradtak. Érről ma este 17 órakor az MTV csatornájánJe- vetítésre kerülő videós össze­foglalóból a szurkolók is meg­győződhetnek. Izsák fegyelmezetlensége va­lamint a helyzetek sorozatos kihagyása nem is eredményez­hetett más végeredményt. A marcali megérdemelten sze­rezte őszi első pontját. Jók: Stumpf, Pozsár, Darabos, il­letve Borbély, Mészáros, Hajdú, Tóth. A Dráva-csoport további eredményei: Kaposvári Hon- véd-PEAC 2-0, Siklós-Nagy- atád 3-0, Barcs-Nagykanizsa 0-1, Boglárlle—Boly 0-0, Pécsi VSK-Kaposvári Építők 5-2. Labdarúgó NB L Menetel a Vác Vác-PMSC 2-0 (1-0). Vác, 3000 néző. V: Kurmai. G: Orosz a 16., Zombori a 89. percben. Siófoki Bányász-BVSC 3-1 (1-1). Siófok, 6000 néző. V: Fazekas. G: Fischer a 7. és a 77., Duró a 60., illetve Balogh a 45. percben. Újpesti TE-Rába ETO 2-2 (1-1). Megyeri út, 6000 néző. V: Huták. G: Véber a 36., Szabó Gy. a 72., illetve Plotár a 4., Rugovics a 65. percben. Ki­állítva: Bognár (Rába ETO) a 75. percben. Tatabánya-Kispest-Hon­véd 1-3 (0-2). Tatabánya, 4000 néző. V: Hartmann. G: Ki- szi (ll-esből) a 66., illetve Neg- rau a 16., Vincze a 19. és a 79. percben (11-esből). Kiállítva: Váczi és Hegedűs (mindkettő Tatabánya). Veszprém FC-Zalaeger- szegi TE 1-0 (1-0). Veszprém. 4000 néző. V: Vavika. G: Le- hota a 10. percben. Kiállítva: Lantai (Veszprém) a 29. perc­ben. Ferencváros-Haladás VSE 2-2 (1-2). Üllői út, 10 ezer néző. V: Pillér. G: Kuznyecov a 27., Dzurják az 59., illetzve Berbás a 10., Topor a 33. perc­ben. MTK-VM-Videoton-Walt- ham 0-0. Hungária krt., 2500 néző. V: Németh L. Diósgyőri VTK-Vasas SC 1-2 (1-1). Diósgyőr, 10 ezer néző. V: Nagy L. G: Molnár a 42., illetve Coco-Aires a 28., Gubucz a 63. percben. Kupagyőztes: Elektromos Vasárnap a Népfürdő utcai mos, a magyar bajnoki címet sportcarnokban lejátszották a védő csapat. A helyosztók Levi's Kupa nemzetközi férfi eredményei: Elektromos-Kun- kézilabda torna helyosztóit, cevo Moszkva 25-19, Minaur Első lett a házigazda Elektra- Baia Mare-Tatabánya 21-18. A megyei labdarúgó bajnokságért Az Ozora pályaválasztóként a Döbrököz vendégként vesztett pontot