Tolnai Népújság, 1991. augusztus (2. évfolyam, 179-203. szám)

1991-08-26 / 199. szám

6 PÚJSÁG 1991. augusztus 26. NB I. 1. Vasas 1 1 _ _ 3-1 2 2. Kispest 1 1­­2-0 2 UTE 1 1 — — 2-0 2 Siófok 1 1­— 2-0 2 5. Haladás 1 1­­2-1 2 6. Pécs 1 1 _ — 1-0 2 7. BVSC 1­1­1-1 1 Tatabánya 1­1­1-1 1 Ferencváros 1 — 1 — 1-1 1 Vác 1­1­1-1 1 11. MTK-VM 1­­1 1-2­12. Videoton 1­­1 0-1­13. Veszprém 1 —­1 1-3­14. ZTE 1 — — 1 0-2 — DVTK 1 _ — 1 0-2 — Rába ETO 1­­1 0-2­NB II. Nyugati csoport 1. ESMTK 1 1 _­4-1 2 2. Nagykanizsa 1 1­­0-0 2 3. BKV Előre 1 1 — — 3-1 2 4. Dunaferr SE 1 1 — _ 2-1 2 5. III. kér. TTVE 1 1­­1-0 2 Mohács 1 1­­1-0 2 Csepel 1 1­­1-0 2 8. Baja 1­1­0-0 1 Dorog 1­1­0-0 1 10. G.Danubius 1 — — 1 1-2 — 11. Sopron 1­­1 0-1 — Atomerőmű SE 1 — — 1 0-1 — Ajka 1­­1 0-1 •­14. Sabaria 1 — — 1 1-3 — 15. Oroszlány 1­— 1 1-4 — 16. Szekszárd 1­­1 0-3­NB III. Dráva csoport 1. Bóly 1 1­­5-1­2 2. Bonyhád 1 1­­4-0 2 Paks 1 1 — — 4-0 2 4. Nagyatád 1 1­­4-1 2 5. PEAC 1 1 — — 4-2 2 Komló 1 1­­4-2 2 7. K. Építők 1 1­­2-1 2 8. K.Rákóczi 1 1 — — 1-0 2 9. Marcali 1 1 —­1-2 — 10. K.Honvéd 1 — 1 _ 0-1 — 11. Boglárlelle 1­­1 2-4­Nagykanizsa 1 — — 1 2-4 — 13. PVSK 1 — — 1 1-4 — 14. Kisdorog 1­­1 1-5­15. Siklós 1 — — 1 0-4 — Barcs 1­­1 0-4­Megyei bajnokság Felnőttek 1. D.szentgyörgy 22-­9-1 4 2. Ozora 22-­7-1 4 3. Döbrököz 22-­6-0 4 4. Kakasd 22-­6-3 4 5. Decs 2 11­4-3 3 6. Tevel 2 1-1 3-3 2 Tolna 2 - 2 ­3-3 2 8. Fadd 2 1-1 4-5 2 9. Gerjen 2 1-1 2-5 2 10. Tamási 2-11 3—4 1 11. Dombóvár 2-11 2-3 1 12. Pálfa 2-11 1-3 1 13. Hőgyész 2-11 2-4 1 14. Nagymányok 2-11 2-6 1 15. Bátaszék 2 - — 2 2-5 — 16. Majos 2 - - 2 1-8 — Ifjúságiak 1. Kakasd 2 2- ­8-0 4 2. Decs 22-­6-1 4 3. Dombóvár 22-­3-0 4 4. Hőgyész 2 2- ­4-2 4 5. Döbrököz 2 11­4-2 3 D.szentgyörgy 2 11­4-2 3 7. Tevel 2 1-1 7-5 2 8. Tamási 2 1-1 4-2 2 9. Ozora 2 1-1 6-5 2 10. Pálfa 2 - 2 ­3-3 2 11. Tolna 2-11 2-3 1 12. Bátszék 2-11 2-4 1 13. Gerjen 2 - - 2 2-6­14. Nagymányok 2 - - 2 2-7­15. Majos 2 - - 2 2-9 — 16. Fadd 2 - - 2 1-9­így kellett volna! A totó 34- heti szelvényén szereplő mérkőzések eredmé­nyei: 1. Haladás-MTK-VM 2-1 1 2. Váci Izzó - Ferencváros 1-1 X 3. Vasas - Veszprém FC 3-1 1 4. Videoton - Pécsi MSC 0-1 2 5.1. FC Köln - Frankfurt 1-1 X 6. Bremen - Wattenscheid 2-2 X 7. Düsseldorf - Stuttgart 0-3 2 8. K.lautern - Hamburg 0-0 X 9. Karlsruhe - Leverkusen 0-0 X 10. Rostock-M.glatbach 2-1 1 11. Osnabrück - Hertha BSC 3-1 1 12. Remscheid - St. Pauli 0-0 X 13. Leipzig - FC Homburg 1-1 X Plusz 1 mérkőzés: 14. Jena-1860 München 2-1 1 Labdarúgó NB II. Labdarúgó NB III. Mindkét csapatunk vereséggel köszönt be Nagykanizsai Olajbányász- Szekszárdi Dózsa 3-0 (0-0). Szekszárd, 1200 néző. V: Szabó L. Nagykanizsa: Vlaszák- Tóth, Kepe, Kiss I., Iványi - Popovics, Visnovics, Farkas - Rituper, Dómján, Fuisz. Edző: Németh Lajos. Szekszárd: Ma- usz - Koller, Dzsinovics, Kal­már, Nagyfalusi - Farsang, Bo- zsér, Dienes (Kvanduk az 56. percben), Bóka - Horváth P., Jelusics (Nagy a 70. percben). Edző: Teszler Vendel. A 2. percben Bozsér szögletére Dzsinovics berobbant, de feje előtt elsuhant a labda. Az 5. percben Jelusics egyedül hú­zott kapura, aztán nagy ziccer­ben, 6 méterről Vlaszákba lőtte a labdát. Állandósult a szek­szárdiak mezőnyfölénye, a 12. percben Kalmár szabadrúgását Jelusics 12 méterről fejelte a kapura, de Vlaszák a helyén volt. Mausznak a 14. percben először volt alkalma közbeavat­kozni, amikor Dómján 22 méte­res szabadrúgását védte. A ta­lálkozó második nagy ziccere Bozsér előtt adódott a 25. perc­ben, amikor Kalmár kiugratásá­val már bent járt az ötösön, de csúnyán kapu fölé bombázott. A 32. percben Bóka, röviddel ezután a másik oldalon Fuisz lövését hárították a kapusok. Meddőnek bizonyult hazaiak fö­lénye, hiába kezdeményeztek többet a kapu előtt, elfogyott a tudomány. A 38. percben Die­nes beadását Bóka elől a lövés pillanatában vágták szögletre a védők, a beívelt labdát Bóka a védők közül ügyesen a hosszú sarokra fejelte, de a labda ha centiméterekkel is, elkerülte a jobb alsó sarkot. Szünet után az 55. percben vezetést szerzett a vendégcsa­pat. Egy beemelt labdára Ma- usz rossz ütemben mozdult ki, a labda leperdült róla és Dóm­ján az ötösről az üres kapu kö­zepébe helyezte. 1-0. A gól szemlátomást sokkolta a lila-fehéreket, csapatjátékuk fo­kozatosan visszaesett. A 68. percben Bóka húszméteres szabadrúgását tenyerelte szög­letre az olajosok kapusa. Két perccel később Horváth P. a 16-oson belülre verekedte ma­gát, aztán magasan kapu mellé ívelte a labdát. A 75. percben tovább nőtt a Nagykanizsa elő­nye: újabb dózsás védelmi hiba után Dómján az 5-ösről a ve­tődő Mausz hasa alatt lőtt a há­lóba. 2-0. A 88. percben igye­kezetüket újabb gól koronázta. Fuisz lefutotta a védőket, bea­dását az egyébként nagyszerű benyomást keltő Koller elvé­tette és az érkező Rituper hat méterről beállította a találkozó végeredményét. 3-0. Hiába támadta végig szinte az első 45 percet a Szek­szárd, támadói „prolongál­ták” tavaszi formájukat, ami­kor a legnagyobb helyzeteket is kihagyták. Szünet után mintha kicserélték volna a két csapatot. Érthetetlenül kapkodóvá vált a hazaiak já­téka, a középpályán különö­sen szembetűnően visszaes­tek és két védelmi hibából a kanizsaiak eldöntötték a kö­zepes színvonalú dél-dunán­túli rangadó sorsát. Jók: Dómján, Vlaszák, Iványi, Kepe, illetve Dzsinovics, Kol­ler. Németh Lajos: - A második félidei játékunk alapján úgy ér­zem rászolgáltunk a győze­lemre. Teszler Vendel: Ma semmi olyat nem tudtunk nyújtani a já­tékban, ami az NB ll-ben elég egy mérkőzés eldöntéséhez. III. Kér. TTVE - Atomerőmű SE 1-0 (0-0). Hévízi út, 1200 néző. V: Kiss G. III. Kér.: Zay - Földvári, Tóth I., Pálvölgyi, Ko­vács - Árky, Szajcz, Tóth II., György - Muraközi (Szabó az 58. percben), Jankov. Edző: Eich László. ASE: Hujber - Er­délyi, Szabó L., Gracza (Orosz az 58. percben), Szabó P. - Tóth, Márkus, Kákonyi, Gyenti - Juhász, Horváth (Vörös az 54. percben). Edző: Pusztai László. Láthatóan tartottak a csapatok egymástól, így job­bára a mezőnyben folyt a játék. A 6. percben György előretö­rése végén 18 méterről leadott lövése suhant el a bal kapufa mellett. A 13. percben formás paksi kontratámadás után Ká­konyi labdáját Márkus lőtte ka­pura, de Zay gyors vetődéssel mentett. A 18. percben Tóth iramodott meg a jobb szélen, átadását Márkus Horváth elé sarkalta, s a csatár 16 méteres lövését Zay fogta,biztos kézzel. A 22. percben Árky szögletét Szajcz fejelte kapura, de Hujber jó ütemben hárított. Á 40. perc­ben Kákonyi lepattanó szabad­rúgását Tóth ívelte középre, melyet Gracza kevéssel a kapu mellé fejelt. A második játékrész 53. per­cében jobboldali támadás vé­gén Muraközi elé perdült a labda, akinek 12 méteres lövé­sét Hujber a mezőnybe öklözte. Az 56. percben Árky szöktette Jankovot, így a félpályától in­dulva lefutotta a védelmet, majd a kifutó Hujber mellett a bal alsó sarokba gurított. 1-0. A 66. percben Vörös remek labdát tá­lalt Márkus elé, akinek 14 méte­res lövését Zay lábbal men­tette. A 68. percben Szabó B-t a játékvezető utánrúgásért kiállí­totta. A 72. percben Tóth beíve­lését Juhász Gyenti elé fejelte, akinek 17 méteres kapáslövése elkerülte a kaput. A 83. percben György, Kovács kényszerítő végén a középpályás hatalmas lövést küldött a vendégek kapu­jára, de Hujber előrevetődve védett. A fegyelmezetten futbal­lozó paksiak helyzetei kima­radtak, így a hazaiak szeren­csés győzelmet arattak a nyi­tányon. Eich László: - Nagyon fon­tos volt hogy első hazai találko­zónkon megszerezzük a két pontot. Pusztai László: - Csapatom rengeteg hibával játszott, vere­ségünket magunknak is kö­szönhetjük. A játékvezető a ki­állítással befolyásolta az ered­ményt. További eredmények: Baja - Dorog 0-0, ESMTK - Orosz­lány 4-1, Dunaferr SE - Ganz Danubius 2-1, Ajka - Mohács 0-1, BKV Előre - Sabaria Tipo 3-1, Sopron - Csepel 0-1. Győzelemmel kezdett a Bonyhádi SE Bonyhádi SE - Siklós 4-0 (1-0). Bonyhád, 600 néző. V: Cservölgyi. Bonyhád: Bogaras- Szabó, Stumpf, Pozsár, Palkó- Bíró (Forrai), Kiss, Szlama, Darabos - Bozsolik, Pfeiffer. Edző: Losonczi István. Siklós: Pál - Martin, Szrimácz, Gellén, Keresztes - Kolompár, Dem- hardt (Bordács), Kovács, Varga (Szabó) - Rózner, Schweiszent (Sáfárik). Edző: Lovász János. Ä 10. percben Pozsár átadását Kiss átlépte és Pfeiffer 15 mé­terről a bal felső sarokba csa­varta a labdát. 1 -0. A 65. perc­ben Pfeiffertől Bíró elé pattant a labda, aki a kifutó kapus felett 10 méterről biztosan lőtt a há­lóba. 2-0. A 80. percben a sik­lósi kapust kiállította a játékve­zető, mert a 16-oson kívül kéz­zel ütötte el a labdát a bonyhádi csatárok elől. A 85. percben 25 méterre a vendégkaputól sza­badrúgáshoz jutott a Bonyhád. Kiss a jobb alsó sarokba bom­bázott. 3-0. A 86. percben a lesre játszó védők között Pfeif­fer kapott jó indítást, végigve­zette a labdát a félpályán, majd 10 méterről a hálóba lőtt. 4-0. A végig taktikusan, fegyel­mezetten játszó hazaiak ilyen arányban is megérdemelten nyertek az NB lll-as szezonnyi­tón. Jók: Stumpf, Palkó, Bíró, Szlama, Pfeiffer, illetve Martin, Szrimácz. Bóly - Kisdorogi Medosz 5-1 (3-0). Bóly, 300 néző. V: Simon. Bóly: Bolcsányi - Hosz- szú, Fitt, Macsi, Virág - Takács, Szupfill, Kovacsics - Kirchner, Lajtai, dr. Papp. Edző: Tallósi István. Kisdorog: Bartal - Ve- csei, Varga, Szabó, Róth - Horváth P., Klein, Boros - Beke Kálmán, Stolkler (András). Edző: Laki Zoltán. A végig töb­bet kezdeményező bólyiak sima győzelmet arattak. G: dr. Papp Z. Hosszú, Takács, Kirchner, illetve Horváth P. Paksi SE - Barcs 4-0 (1-0). Paks, 800 néző. V: Barta. Paks: Szlanyinka - Héregi, Sashegyi, Somogyi J. (Kolarics), Fábián - Lacza, Bécs, Radics (Török) - Mácsik, Csányi (Ignácz), Porga. Edző: Márkus József. Barcs: Szlovák - Kovács (Tóth), So­mogyi, Bencsik, Bolhói - Rigó (Minor), Papp, Nagy, Mangult - Csalós, Hajmási (Pókos). Edző: Szabó Nándor. Mintegy negyedórás hazai rohamo után kiegyenlített küz­delemmel folytatódott a játék. A 29. percben sakk-matt a bar­csiak védelme, de Mácsik az ötösről kapu fölé emelt. A 43. percben a kitörő Ignácz lábát Szlovák elhúzta, 11 -est a Bécs értékesítette. 1-0. A 68. perc­ben az előretörő Héregit So­mogyi buktatta a 16-oson belül, ez is 11-es. A büntetőből Porga a bal felső sarokba lőtte a lab­dát. 3-0. A 89. percben Ignácz remek átadással ugratta ki Bé­cset, aki a kimozduló kapus mellett 20 méterről beállította a végeredményt. 4-0. A paksiak szünet utáni telje­sítményükkel nagyobb különb­séggel is nyerhettek volna. Jók: Bécs, Fábián, Lacza, Mácsik, Porga, illetve Mongult, Nagy. További eredmények: Ka­posvári Építők - Marcali 2-1, Nagykanizsa - Komló 2-4, PEAC - Boglárlelle 4-2, Nagy­atád - PVSK 4-1, Kaposvári Rákóczi - Kaposvári Honvéd 1-0. Lábtenisz Óriási magyar sikerrel zárult az első lábtenisz Európa-baj- nokság második versenynapja is. A Szolnoki Olajbányász Sportegyesület sportcsarnoká­ban megrendezett versenyen a magyar színeket képviselő Zou- fel Nándor, és Dárdai Ervin (tar­talékjátékos: Tonhauser And­rás) lett a győztes. Mai sportműsor Kézilabda: A Magyar Kupa országos selejtező második fordulójában: Hús­ipari SE Szekszárd-Tata- bányai Bányász 18.30 óra­kor a szekszárdi sportcsar­nokban. A megyei labdarúgó-bajnokságért Az újonc Ozora Hogy észen sem „cifrázta” Labdarúgó NB I. Haladás bravúr az MTK ellen Váci Izzó - Ferencváros 1-1 (0-1). Vác, 14000 néző. V: Phul. G: Órosz az 50., illetve Wuko- vics a 10 perecben. Haladás VSE - MTK-VM 2-1 (0-1). Szombathely, 13000 néző. V: Vad. G: Elekes a 67., Tóth Gy. a 81., illetve Vancsa a 15. percben. Videoton-Waltham - Pécsi MSC 0-1 (0-1). Székesfehérvár, 6000 néző. V: Nagy L. G: Ma­gyar a 29. percben. Vasas - Veszprém FC 3-1 (1-0). Fáy utca, 4000 néző. V: Molnár L. G: Claude a 11., Si- rinbekov az 50., Coco-Aires a 62., illetve Kénoszt a 75. perc­ben. Kispest-Honvéd - Rába ETO 2-0 (1-0). Bozsik stadion, 8000 néző. V: Stamler. G: Neg- rau a 20., Vincze a 68. percben. Diósgyőri VTK - Siófok 0-2 (0-1). Diósgyőr, 14000 néző. V: Pillér. G: Fodor a 31., Gregor a 73. percben. BVSC-MÁVTRANSSPED - Tatabánya 1-1 (0-1). Szőnyi út, 4000 néző. V: Márton. Kiállítva: Balogh (BVSC-MÁVTRANSS­PED), illetve Banica (Tatabá­nya). G: Farkasházy a 48., il­letve Simon a 33. percben. Zalaegerszegi TE - Újpesti TE 0-2 (0-1). Zalaegerszeg, 12000 néző. V: Hartmann. G: Eszenyi a 24. és a 48. percben. Dunaszentgyörgy - Majos 6-0 (3-0). Dunaszentgyörgy: 300 néző. V: Fritsi. Dunaszent­györgy: Honti - Decsi, Debre­ceni S., Benedek (Lakatos), Fodor - Pál (Czári), Kiss, Káldi (Debreceni G.) - Gyöngyösi, Baracz, Gödör. Edző: Zsíros Sándor. Majos: Kocsis - Szen­tes (Simon), Nagy, Kajtár, Szőts - Varga, Vendég, Cso- both - Antal, Szegedi (Tamás), Hadikfalvi. Edző: Szőts Mihály. Sportszerű mérkőzésen a tarta­lékosán felálló újonc csapat nem tudta megakadályozni a nagyarányú hazai győzelmet. G: Gödör 2, Baracz 2, Debre­ceni S. 2. Jók: Honti, Debreceni S., Gödör, Baracz, illetve Ven­dég. Fadd - Tamási 2-1 (0-0). Fadd, 400 néző. V: Lehr: Komi- áti - Illés (Kesztyűs) Kiss, Aradi, Kirtyán, (Kertész) - Klopcsik- Tóth, Beda, Ujj, (Ko­vács) - Balogh, Gyenis. Edző: Bojtos György. Tamási: Banász- Ágócs, Szőke, Szűcs, Zsolnai- Demkó (Vámosi), Árvái, Schneider, Szabó M. - (Orsós), Gyenei, (Dárdai), Hajdics. Edző: Árvái József. Nagyiramú mérkőzésen a helyzetét jobban kihasználó hazai együttes megérdemelten nyert. G: Tóth, Árvái, illetve Aradi. Jók: Balogh, Klopcsik, Komiáti, Aradi, illetve Agócs, Szőke, Hajdics, Zsolnai. Sárgalapot kapott Demkó, Gyenei, Szabó M. Pálfa - Tolna 1-1 (1-0). Pálfa, 250 néző. V: Dárdai. Pálfa: Tóth I. - Balogh J., Or­sós, Bóka, Balogh Gy. - Csonka Cs., Gaszler (Tóth II.), Deres A. (Csonka A.) - Nagy, Szakács, Deres Zs. (Fehér). Edző: Kasos István. Tolna: Lampek - Nagy, Hauzmann, Szakter, Hámori - Kapéter, Pin­tér, Petrovics - Márkus, Kindl (Vincze). Edző: Szegleti István. Jó iramú mérkőzésen a sok ki­hagyott helyzet után igazságos döntetlen született. G: Szakács, illetve Márkus. Jók: Bóka, De­res A., Szakács, illetve Hauz­mann, Márkus, Nagy. Gerjen - Dombóvár 1-0 (1-0). Gerjen 500 néző. V: Ga- rajszki. Gerjen: Kun - Lacza, Pranc, Kovács, Szalai - Kövesi (Hajnes), Balogh, Domsa, Taba (Palásti II.) - Földesi (Kiss), Pa­lásti I. Edző: Palásti Lajos. Dombóvár: Reizinger - Pólyák, Bocsi, Kovács, Savanyú (Or­sós) - Péter, Vince, Pintér, Szabotin (Iván) - Horváth (Nagy), Pászti. Edző: Fekete István. Egy tucatnyi gólhelyze­tet puskáztak el a hazaiak, de így is jó alaphangulatot adtak a gerjeni búcsúhoz. Kiállítva: Ko­vács (Dombóvár) a 75. perc­ben. G: Domsa. Jók: Domsa, Balogh, Palásti I., illetve Vince, Pólyák, Reizinger. Döbrököz - Nagymányok 4-0 (0-0). Döbrököz 500 néző. V: Petki. Döbrököz: Fink-Apáti (Francz), Horváth, Vida, Siklódi (Tóth), - Forrai Tóth-Bagi, Szűcs, Cserádi (Szili) - Jakab, Kiss. Edző: Fieber József. Nagymányok: Töppfner I. - Staglóczki, Lovász, Horváth, Blum - Óber, Töppfner II., Far­kas, Vízin (Fein) - Barabás, Klein (Ecker). Edző: Bíró Gás­pár. A hazai csapat csak a má­sodik félidőben tudta gólra vál­tani a helyzeteit az igen lelke­sen védekező vendégcsapat el­len. A 74. percben Klein 11-est hibázott. G: Szűcs Z, Kiss, Ja­kab. Jók: Vida, Forrai, Tóth-Bagi, Szűcs, illetve Stag­lóczki, Töppfner II. Ozora - Hőgyész 2-0 (2-0). Hőgyész: 250 néző. V: Sajgó. Ozora: Dobos - Illés, Bazsonyi, Cziláki, Porga - Nádasdi, Ba- ráth, Utassi, (Dölles II.) - Sandi, Dölles I. (Barannauer), Végh. Edző: Zajtai Béla. Hőgyész: Nándor - Várda, Bősz R., Papp, Topánka - Kovács, Kurcza, Tamás - Királyházy, Nagy (Hambrus), Erdős (Bősz J.). Edző: Nagy Gyula. Egyenlő erők küzdelméből a rutinosabb játékosokkal rendelkező ven­dégek megérdemelt győzelmet arattak. Kiállítva Bősz a 83. percben. G: Sandi, Dölles I. Jók: Porga, Nádasdi, Sandi, Végh illetve Papp, Kovács, Kurcz. Kakasd - Tevel 2-1 (1-1). Tevel, 300 fő. V: Kovácsi. Ka­kasd: Bogos - Schell, Kvanduk J., Kvanduk E., Fucker - Márk- várt (Fábián J.), Pámer, Zala- várí, Sípos (Fábián Z.) - Sebes­tyén, Eisenzer (Takács). Edző: Simon Ferenc. Tevel: Selyem - Ferenc Cs., Juhász, Dalos (Se­bestyén), Salamon - Borbandi, Gergely J. (Bíró), Kérész (Gá­bor) - Miszler, Gergely Cs. Edző: Kitanics István. Az egy­séges, összeszokott játékot mutató vendégcsapat megér­demelten nyert a megfiatalított hazaiak ellen. G: Sípos, Zala- vári, illetve Kérész. Jók: Schell, Zalavári, Sebestyén, illetve Sa­lamon, Kérész. Decs - Bátaszék 2-1 (1-0). Decs 400 néző. V: Lubastyik. Decs: Siklósi - Lukács, Kvan­duk, Száraz I., Weitner - Kni- esz, Szajkó, Dér (Végh), - Ko­csis, Kovács, Herczeg (Acsádi). Edző: Szajkó László. Bátaszék: Boros - Bojás, Puskás, Panko- vics, Fodor (Győri) - Rácz (Kő- kuti), Keller, Bocko - Papp, Sö­rös, Szabados. Edző: Botos Árpád. Nehéz mérkőzésen nyertek a decsiek. G.: Kovács, Végh, illetve: Keller. Jók: Weit­ner, Kniesz, Kocsis, illetve Sö­rös, Keller. Az ifjúsági mérkőzések eredményei: Pálfa-.Tolna 2-2, Döbrököz - Nagymányok 3-1, Decs - Bátaszék 2-0, Duna­szentgyörgy - Majos 2-0, Tevel - Kakasd 0-3, Fadd - Tamási 1 -4, Hőgyész - Ozora 3-2, Ger­jen - Dombóvár 0-2.