Tolnai Népújság, 1991. április (2. évfolyam, 76-100. szám)

1991-04-02 / 76. szám

1991. április 2. NÉPÚJSÁG 5 Labdarúgó NB II. NB III. Mausz 11 -est hárított Oroszlányban A Sabaria Pakson sem volt riadt „nyuszi” Sabaria-Tipo-Atomerőmű SE 2-1 (0-0). Paks, 800 néző. V.: Mol­nár II. J. Sabaria-Tipo: Jakab - Háklár, Koncz, Iszak - Neudl (Hal- mosi a 80. percben), Kovács Zs., Tóth, Farkas - Komán, Kovács S. (Dómján a 80. percben), Vidos. Ed­ző: Mihalecz István. Atomerőmű SE: Hujber - Erdélyi, Blatt, Nagy L, Lauer - Mikolics, Bozai (Fritz a 80. percben), Kákonyi - Kovalik, Ká­dár, Szendrei (Orosz a 60. perc­ben). Edző: Pusztai László. Nagy iramban kezdtek a csapatok, a Sa­baria erőszakosan letámadta a ha­zaiakat, akik nehezen alkalmaz­kodtak a vendégek stílusához. A 13. percben Erdélyi csípett el egy labdát, középre adását Kovalik elől önfeláldozóan mentették a védők. A 15. percben Mikolics könnyel­műen eladott egy labdát, Farkas rácsapott, középre ívelését Lauer az utolsó pillanatban szögletre fe­jelte. A 18. percben Kákonyi bal szélről középre ívelt Kovalik fejjel maga elé tette a labdát és kapáslö­vése centiméterekkel suhant el a bal kapufa mellett. A 25. percben formás bal oldali szombathelyi tá­madás végén Farkas beadását Vi­dos Komán elé tálalta, de Hujber lábbal mentett. A 28. percben Ká­dár a jobb szélen Nagy L. szökteté- sével megiramodott, faképnél hagyta védőjét, de középre adása átszállt a berobbanó csatárok fe­lett. A 45. percben Bozai a felező­vonaltól végigvitte a labdát, Ková­nkkal kényszerítőzött a 16-osnál, mintegy 10 méteres lövése a hosz­szúsaroknál becsúszó Szendrei lábáról hagyta el a játékteret. Szünet után is a korszerűen fut­ballozó Sabaria irányította a játé­kot. A 49. percben Kovalik középre ívelését Kákonyi fejjel a rövid felső sarok mellé csúsztatta. A 68. perc­ben Nagy L. szöglete üresen találta az ötösön Bozait, aki nagy helyzet­ben mellé fejelt. A 76. percben Nagy L. jobbról elvégzett szabad­rúgását Kádár szép mozdulattal a jobb alsó sarokba csúsztatta. 0-1. Ám egy perc múlva rögtön jött az egyenlítés: a lerántásért megítélt szabadrúgást Farkas mintegy 23 méterről nagy erővel a jobb felső sarokba bombázta. 1-1. A 81. percben Kákonyi labdájával Lauer a 16-oson belülre verekedte ma­gát, Kovalik lekésett a beadásról, majd a berobbanó Mikolics elől a védők mentettek. Egy perc múlva Komán keverte meg a Duna-parti védelmet, lövését Hujber bravúrral hárította. A 84. percben Kákonyi szabadrúgása a kapufán csattant. A 88. percben Halmosi jobbról kö­zépre ívelt, Dómján kapáslövése egy védőn irányt változtatva az el­mozduló Hujber mellett gurult a jobb sarokba. 2-1. A mezőnyben frissebben és gyorsabban játszó vendégek sike­re teljesen megérdemelt a fáradt benyomást keltő hazaiak ellen. Jók: Háklár, Koncz, Kovács S., Ko­mán, illetve Hujber. Oroszlányi Bányász-Szekszár­di Dózsa 0-0. Oroszlány, 1200 né­ző. V.: Szabó A. Oroszlány: Simon- Miksi, Verő, Tóth, Filep - Her- czeg, Sipos, Mészáros, Palásti (Trampler a 79. percben) - Bujtor, Inczédi. Edző: Máté Aladár. Szek­szárdi Dózsa: Mausz - Fodor, Var­ga, Pető, Nagyfalusi - Farsang, Ka­sza, Dienes, Horváth Cs. (Máté a 72. percben) - Kálmán (Jelusics a 71. percben), Horváth P. Edző: Teszler Vendel. Már az első perc­ben vezetést szerezhetett volna a Dózsa, amikor Horváth Cs. előtt 100 százalékos helyzet adódott: a középpályás egyedül tört kapura, aztán nagy ziccerben a kifutó Si­monba lőtte a labdát. A 16. perc­ben Pető a lilák 16-osán belül visz- szarántotta a kitörő Bujtort, a já­tékvezető habozás nélkül 11-est ítélt. A büntetőrúgást a sértett vé­gezte el, ám lövését Mausz bravú­ros vetődéssel hárította. A folyta­tásban jobbára a két 16-os között hullámzott a mezőnyjáték, mely­ben a vendég lila-fehéreknek több gólszerzési lehetőségük is adó­dott. Szünet után az első negyedórá­ban ismét a Dózsa volt aktívabb, gyors kontrákból több veszélyes támadást vezetett. Ezek közül Hor­váth P. akár két gólt is szerezhetett volna: előbb egyéni akció után ke­csegtető helyzetből leadott lövését védte Simon, majd újabb nagy helyzetben lövés helyétt túlcselez­te magát. Ezután kiegyenlített küz­delem folyt, melyben a pályavá­lasztó bányászcsapat többet birto­kolta a labdát. A 82. percben Bujtor kapott jó átadást, a 16-osról azon­ban kapu mellé bombázta. A mér­kőzés végéig a fegyelmezetten fut­ballozó lila-fehérek biztosan rom­bolták a hazaiak átütőerő nélküli kezdeményezéseit, ezzel sikerült tartani a pontot érő döntetlent. Szervezetten és taktikusan ját­szott a Szekszárdi együttes, s ha az első félidőben értékesíti helyzeteit, akkora maga javára fordíthatta vol­na a mérkőzést. A dózsásokat di­cséri, hogy nem álltak be védekez­ni, hanem gyors kontrákkal gya­korta meglepték a házigazdákat. A gól nélküli döntetlenben Mausz ka­pusnak döntő érdemei voltak all­es kivédésében. Jók: Simon, Tóth, Inczédi, Sipos, illetve Pető, Far­sang, Horváth P. Az NB II. Nyugati-csoportjának további eredményei: Ajka—III. Kér. TTVE 0-1, Do- rog-ZTE 1-1, BMTE-Törley-Duna- ferr SE 0-3, Komló-Mohács 1-0, Nagykanizsa-BKV Előre 4-2, Hala- dás-Sopron 3-0. NB II. Nyugati csoport 1. Haladás 19 11 6 2 40-19 28 2. ZTE 19 10 6 3 34-15 26 3. III. Kér. TTVE 19 10 6 3 15- 9 26 4. Dunaferr SE 19 9 7 3 33-18 25 5. Oroszlány 19 7 8 4 14-11 22 6. Sabaria-Tipo 19 6 6 7 19-22 18 7. Szekszárd 19 5 8 6 18-23 18 8. Dorog 19 6 5 8 18-18 17 9. Atomerőmű SE 19 5 7 7 19-20 17 10. Mohács 19 5 7 7 12-14 17 11. Nagykanizsa 19 4 9 6 23-27 17 12. BKV Előre 19 6 5 8 19-23 17 13. Sopron 19 5 6 8 21-30 16 14. Komló 19 6 2 11 22-28 14 15. Ajka 19 4 6 9 14-21 14 16. BMTE-Tőriey 19 4 4 11 17-40 12 Labdarúgó NB I. f A megyei labdarúgó-bajnokságért Kettős siker A labdarúgó NB III. Dráva- csoportjának 19 fordulójá­ban teljes sikerrel szerepelt megyénk két csapata. A lista­vezető Paksi SE gárdája már nagyszombaton letudta so­ros penzumát: Csurgón ven­dégszerepelve gyűjtötte be az újabb rendkívül értékes két pontot. Húsvét vasárnapján a Kisdorogi MEDOSZ együtte­sére a mázaszászvári ven­dégszereplés várt. A Vábró- legénység a forduló egyik legnagyobbb meglepetését okozva 4-0-as vereséget mért a bányászcsapatra. A doro­giak ezzel pillanatnyilag bú­csút mondtak a kiesést jelen­tő alsóházi zónának. Persze, messze még a végelszámo­lás, ráadásul a mostani vesz­tes Mázaszászvár, valamint a Boglárlelle mindössze egyet­len pont hátránnyal „liheg” a kisdorogiak nyakán. A forduló hét találkozója közül három hozott vendégsi­kert: a kisdorogiak és a pak­siak mellett a Pécsi VSK kasz- szírozott két-két pontot ide­genből. Döntetlennel zárult a Marcali-Kaposvári Honvéd somogyországi rangadó. A Kaposvári Rákóczi húsvétkor szabadnapos volt, de így is megőrizte második helyezé­sét a bajnoki táblázaton. Rendkívül szoros a középme­zőny, amelyben ezúttal ke­resztbe verték egymást az „érdekeltek”. Paksi SE-Csurgó 2-1 (1-1). Csurgó, 300 néző. V.: Szőke. Paks: Gróf - Somogyi, Horváth P., Héregi, Fábián (Mácsik) - Lacza, Porga, Márkus, Szabó - Haraszti (Horváth J.), Bérezési. Edző: Laki Zoltán. Csurgó: Belovári - Pintér, C. Ko­vendégként vács, Kovács, Beke - Bozsó, Bódis, Horváth Z. (Kovács J.), Szalai - Horváth L. (Tóth), Rituper. Edző: Deme Imre. A nagyobb játékerőt képviselő listavezető vendégek el­len a fegyelmezettebben és lelke­sebben játszó csurgóiak 80 percig döntetlenre álltak, ekkor egy sú- lyos.védelmi hiba döntött a paksiak javára. A játék képe alapján el­mondhatjuk, hogy Márkusék ezen a találkozón nem álltak hadilábon a szerencsével. G.: Porga, Mácsik, il­letve Kovács. Kisdorogi MEDOSZ-Máza- szászvár 4-0 (3-0). Szászvár, 300 néző. V.: Cservölgyi. Kisdorog: Szőcs - Páli, Vecsei, Komáromi, Róth - Beke, András, Vörös, Lő- rincz (Beke II.) - Boros, Papp. Edző: Vábró József. Mázaszászvár: Gör- föl - Kollár, Aglódi, Sztóics, Kasler - Balogh, Studer, Román, Orsós - Ambrus, Szigeti. Edző: Kollár Sán­dor. A hazai csapat 0-1 után 11 -est hibázott és ez alaposan rányomta bélyegét játékukra. Biztos vendég- győzelem született. G.: Vörös 2, Ve­csei 2 (egyet 11 -esből). Az NB III. Dráva-csoportjának további eredményei: Somberek- Boglárlelle 3-2, Marcali-Kaposvári Honvéd 1-1, Bóly-PVSK 0-1, Barcs-Siklós 1-0, Kaposvári Épí­tők—Nagykanizsa 1 -0. NB III. Dráva-csoport 1. Paks 18 13 2 3 38-14 28 2. Rákóczi FC 17 10 3 4 26-15 23 3. PVSK 17 8 6 3 26-11 22 4. Boly 18 8 3 7 28-22 19 5. Nagykanizsa 18 6 7 5 24-18 19 6. Siklós 17 6 6 5 18-14 18 7. K. Honvéd 17 6 6 5 19-19 18 8. Somberek 18 7 4 7 28-30 18 9. Barcs 18 4 10 4 15-20 18 10. Marcali 18 6 5 7 24-23 17 11. K. Építők 18 6 3 9 17-28 15 12. Csurgó 18 5 4 9 15-31 14 13. Kisdorog 18 5 3 10 25-32 13 14. Boglárlelle 18 5 2 11 15-26 12 15. Mázaszászvár 18 5 2 11 16-31 12 16. Dombóvár visszalépett Kapaszkodik a Fradi A listavezető a Sárköz A megyebajnokság húsvétvasárnapi tavaszi negyedik fordulójá­ban több csapat is előre hozta a „locsolást”. A listavezető Bonyhá­di SE legénysége például gólzáporos vereséggel locsolkodott De­esen, de a faddi szurkolók sem panaszkodhattak, hiszen kedven­ceik a Gerjen elleni szomszédvári rangadón egy ötössel terhelték meg a vendégek kapuját. Bátaszéken a dunaszentgyörgyiek szen­vedtek 4-0-as vereséget, így számukra is pont nélküli maradt a húsvéti forduló. Nagymányokról magabiztos játékkal vitte el mindkét pontot az ezüstéremre aspiráló Döbrököz együttese. Ven­dégsiker született Aparhanton, ahol a Dombóvár nyert 1 -0-ra. Ten- gelicen is egyetlen gól döntött a vendég hőgyésziek javára. A kiesési zónából menekülő teveli szurkolókat kellemes húsvéti ajándékkal lepték meg a település focistái, hiszen a Tolna elleni 2-0-as siker a forduló egyik meglepetésének számít. A formáját állandósító Kakasd gárdája pályaválasztóként 2-1-es vereséget mért a korábban szebb napokat megélt Tamási MEDOSZ csapatá­ra. szívében locsolkodott Szeged SC-Ferencváros 0-1 (0­0). Szeged, 5000 néző. V.: Hart­mann. G.: Nacer a 84. percben. Bp. Honvéd-Volán FC 4-0 (1-0). Bozsik stadion, 3500 néző. V.: Lá­zin. G.: Gregor a 42., a 66., Pisont az 56., Csehi a 75. percben. Pécsi MSC-Veszprém FC 0-0. Pécs, 2000 néző. V.: Rácz. Vasas-Tatabánya 1-2 (0-1). Fáy utca, 2000 néző. V.: Pillér. G.: Na­der a 60., illetve Klausz a 40., Váczi (11-esből) a 78. percben. Debreceni VSC-Újpesti TE 0-0. Debrecen, 6000 néző. V.: Németh L. Kiállítva: Szőnyi (UTE). Váczi Izzó-Videoton-Waltham 2-2 (2-1). Vác, 3000 néző. V.: Bog­nár. G.: Bekő (öngól) a 15., Gyimesi a 19., illetve Sallói a 20., Földes az 57. percben. Siófok-Békéscsaba 0-0. Siófok, 4000 néző. V. Nagy II. J. így kellett volna! 1. Siófok-Békéscsaba 0-0 X 2. Pécsi MSC-Veszprém FC 0-0 X 3. Váci Izzé-Videoton-Waltham 2-2 X 4. Bologna-Réma 2-3 2 5. Cagliari-Parma 2-1 1 6. Genoa-Sampdoria 0-0 X 7. Lecce-Fiorentina 2-0 1 8. Napoli-lnternazionale 1-1 X 9. Pisa-Atalanta 0-2 2 10. Foggia-Udinese 2-2 X 11. Ascoli-Cremonese 0-0 X 12. Verona-Ancona 2-0 1 13. Salernitana-Lucchese 0-0 X Pluszmérközés: 14. Debreceni VSC-UTE 0-0 X MTK-VM-Rába ETO 2-1 (2-0). Hungária körút, 1500 néző. V.: Ko­vács I. L. G.: Balogh a 23., Somogyi (öngól) a 41., illetve Farkas S. a 88. percben. Az NB I. állása 1. Bp. Honvéd 19 14 3 2 37-13 31 2. FTC 19 13 3 3 37-12 29 3. Vác 19 12 3 4 29-20 27 4. Veszprém 19 8 8 3 22-14 24 5. PMSC 19 10 3 6 22-13 23 6. Tatabánya 19 8 7 4 21-17 23 7. MTK-VM 19 7 4 8 24-28 18 8. Videoton-Walth. 19 6 5 8 25-27 17 9. Békéscsaba 19 7 3 9 21-24 17 10. Siófok 19 4 9 6 13-19 17 11. Gy. Rába ETO 19 5 5 9 23-27 15 12. Szeged 19 5 5 9 12-22 15 13. DVSC 19 4 5 10 14-23 13 14. UTE 19 5 3 11 19-29 13 15. Vasas 19 5 2 12 22-33 12 Limassolban, másodszor Idei negyedik találkozóját játsz- sza szerdán helyi idő szerint 17 órakor (játékvezető az osztrák Ger­hard Knapl) Magyarország labda­rúgó-válogatottja. Az India elleni 2:1, az Argentínával szembeni 0:2, majd a Spanyolországgal játszott 4:2 után nem vitás: Ciprussal szemben, az Európa-bajnoki selej­tezőn újra győzelmet vár a sport­ágat kedvelő közvélemény Mé­szöly Kálmán szövetségi kapitány legénységétől. Már csak azért is, mert az eddigi öt, a szigetországiakkal lejátszott találkozón - kivétel nélkül mindig tétért folytak ezek a mérkőzések - csakis győzelmeket gyűjtött be a magyar nemzeti legénység. A gól- különbség is imponáló, 10-3, a ma­gyarok javára. Kakasd-Tamási 2-1 (1-0). Kakasd, 300 néző. V.: Krekó. Ka­kasd: Sebestyén A. - Schell, Kvan- duk J., Hücker, Kvanduk E. - Lász­ló, Sipos (Fábián Z.), Sebestyén Z. - Márkwárt, Pámerr, Petrovics (Ei- sensehr). Edző: Simon Ferenc. Ta­mási: Banász - Agócs, Szabó, Szűcs, Zsolnai - Demkó, Tóth, Or­sós (Árvái M.) - Szántó, Walter, Hajdics. Edző: Árvái Ferenc. A ka- kasdi csapatnak mióta a megye­bajnokságban szerepel, először sikerült legyőznie a Tamásit, meg­érdemelten. G.: Pámer 2 (egyet 11- esből), illetve Tóth. Jók: Schell, Kvanduk J., Hucker, Pámer, illetve Banász, Agócs és Szabó. Fadd-Gerjen 5-0 (2-0). Fadd, 600 néző. V.: Garajszki. Fadd: Si­pos - Aradi, Nagy, Tóth, Ádám (Kesztyűs) - Klopcsik, Kirtyán (Kertész), Beda, Ujj - Illés, Gyenis. Edző: Márkus József. Gerjen: Pó­lyák - Hajnes, Klement, Szalai, Pa­lásti II. - Kövesi, Palásti I., Szabó, Taba - Kovács, Kiss. Edző: Palásti Lajos. A hazaiak nagyszerű formá­ban, nagyon „paprikás” hangulatú mérkőzésen biztosan hozták a két pontot. G.: Ádám 2, Tóth, Ujj, Ker­tész. Jók: az egész faddi csapat, illet­ve Pólyák, Kövesi. Bátaszék-Dunaszentgyörgy 4- 0 (2-0). Bátaszék, 300 néző. V.: Unyatinszky. Bátaszék: Kocsis - Puskás, Lukács (Kiss), Bojás, Bódi- Szabados, Keller, Rácz - Bozso- lik, Papp (Újvári), Palkovics. Edző: Mucska Gyula. Dunaszentgyörgy: Thuróczy - Lakatos, Decsi, Lacza, Kiss T. - Benedek, Pál, Gyöngyösi- Jóni (Gödör), Kiss I., Domsa. Ed­ző: Zsíros Sándor. A végig nagy iramú találkozón a helyzeteit job­ban kihasználó bátszékiek rászol­gáltak győzelmükre. G.: Papp, Bo- zsolik, Bojás, Újvári. Jók: Kocsis, Puskás, Bódi, Papp, Bozsolik, illet­ve Pál. Tevel-Tolna 2-0 (1-0). Tevel, 250 néző. V.: Pauer. Tevel: Selyem- Juhász, László, Horváth, Sala­mon - Hoffmann, Borbandi, Ger­gely, Szabó (Patócs) - Klein, Fe­renc (Hodász). Edző: Szentes Ambrus. Tolna: Lampek - Balogh, Hauzman, Szakter, Horváth - Nagy, Pintér, Vass, Kiss - Márkus, Kindl. Edző: Szegleti István. A min­den részében jobb, fegyelmezet­tebben játszó hazai csapat megér­demelten nyert. G.: Borbandi, Ger­gely. Jók: Juhász, Borbandi, Sala­mon, Horváth, illetve Nagy, Kindl. Döbrököz-Nagymányok 3-0 (1­0). Nagymányok, 200 néző. V.: Le­hel. Döbrököz: Fink - Apáti, Hor­váth I., Prancz, Tanai - Tóth, Jakab, Tóth-Bagi, Kiss (Horváth II.) - Vida, Szűcs. Edző: Szieber József. Nagymányok: Töpfner T. - Ecker, Énekes, Stangliczky, Bencze - Lo­vász, Horváth (Blum), Töpfner M. - Óber (Túrós), Vizin, Klem. Edző: Stepán Tibor. A minden csapatré­szükben jobb vendégek megérde­melten nyertek az elgondolás nél­kül játszó, enervált hazaiak ellen. G.: Kiss 2, Jakab. Jók: Apáti, Tóth- Bagi, Kiss, Szűcs, illetve Énekes, Stangliczky. Bonyhád-Decs 7-2 (2-1). Decs, 400 néző. V.: Osztermájer. Bony- hád: Bogaras - Stumpf, Pozsár, Szlama, Palkó - Biró, Kiss, Incze (Miszlai), Darabos - Reifer (Guzo- rán), Kecskeméti. Edző: Losonczi István. Decs: Siklósi - Nédics, Papp (Acsádi II.), Száraz, Balázs - Végh, Kniesz, Szabó, Kocsis - Herczeg, Dér. Edző: Kern László. A bonyhádiak ilyen arányban is megérdemelten jutottak a két baj­noki ponthoz. G.: Kiss 4, Darabos, Kecskeméti, Stumpf, illetve Dér, Herczeg. Jók: Stumpf, Kiss, illetve Szabó. Dombóvár-Aparhant 1-0 (0-0). Aparhant, 150 néző. V.: Krómer. Dombóvár: Reizinger - Balogh, Mács, Berki, Nagy - Balázs, Pó­lyák, Pintér, Iván - Korvicska, Szűcs (Halmai). Edző: Iván József. Apar­hant: Bagoly - Heidecker, Hüber, Il­lés (Läufer), Sebestyén - Kolozsi (Fábián), Zsók, Dobos R., Ferenc - Juhász, Dobos V. Edző: Wáger Pál. Kitűnő játékvezetés mellett, a 90 per­ces meddő hazai fölény ellenére egy szerencsés góllal a dombóváriak örülhettek a két pontnak. G.: Pólyák. Jók: Balogh, Pólyák, Pintér, illetve Heidecker, Hüber. Hőgyész-Tengelic 1-0 (1-0). Tengelic, 200 néző. V.: Petki. Hő- gyész: Nándor - Bősz II., Topánka, Királyházi (Erdős), Cseh - Bősz I., Kurcz, Bús, Váli - Papp, Tamás. Edző: Weitner Ádám. Tengelic: Both - Dénes, Matus, Kapás, Far­kas - Vida, Barabás, Acsádi, Ba­logh - Junkuncz, Fülöp (Nagy Z., Varga). Edző: Molnár József. Küz­delmes mérkőzésen az első játék­részben megszerzett előnyéta má­sodik félidei hazai nyomás ellenére tíz emberrel is tartani tudta a ven­dégcsapat. Bust a 42. percben kiállították. G.: Topánka. Jók: Nán­dor, Bősz II., Cseh, Kurcz, illetve Both, Matus. Az ifjúsági mérkőzések ered­ményei: Aparhant-Dombóvár 1-5, Bátaszék-Dunaszentgyörgy 1-1, Kakasd-Tamási 1-0, Nagymá- nyok-Döbrököz 2-5, Fadd-Gerjen 3-4, Decs-Bonyhád 3-3, Tenge- lic-Hőgyész 3-3, Tevel-Tolna 3-4. Megyei bajnokság Felnőttek 1. Bonyhád 19 17 2­74-17 36 2. Döbrököz 19 11 5 3 36-22 27 3. Tolna 19 10 3 6 30-23 23 4. Hőgyész 19 10 2 7 38-31 22 5. Fadd 19 8 5 6 41-29 21 6. Bátaszék 19 8 4 7 37-26 20 7. Gerjen 19 9 2 8 30-29 20 8. Kakasd 19 8 3 8 26-23 19 9. Dombóvár 19 7 5 7 19-23 19 10. Tevel 19 8 2 9 26-29 18 11. Tamási 19 7 2 10 31-35 16 12. Dunaszentgyörgy 19 5 4 10 28-48 14 13. Aparhant 19 5 3 11 23-33 13 14. Nagymányok 19 6 1 12 25-42 13 15. Tengelic 19 5 2 12 21-51 12 16. Decs 19 3 5 11 19-43 11 Ifjúságiak 1. Bátaszék 19 16 1 2 69-20 33 2. Dombóvár 19 14 2 3 77-20 30 3. Decs 19 12 3 4 43-26 27 4. Bonyhád 19 10 4 5 45-28 24 5. Hőgyész 19 10 2 7 30-28 22 6. Kakasd 19 10 2 7 38-37 22 7. Tengelic 19 8 5 6 38-31 21 8. Tevel 19 8 3 8 39-39 19 9. Döbrököz 19 8 1 10 45-43 17 10. Tolna 19 7 3 9 32-36 17 11. Tamási 19 7 3 9 30-37 17 12. Aparhant 19 5 5 9 30-46 15 13. Nagymányok 19 6 2 11 39-48 14 14. Gerjen 19 6 2 11 33-65 14 15. Dunaszentgyörgy 19 1 4 14 28-56 6 16. Fadd 19 3 ­16 24-80 6 16. Volán SC 19 4 2 13 18-38 10