Tolnai Népújság, 1990. október (1. évfolyam, 152-177. szám)

1990-10-01 / 152. szám

6 <n^PÚJSAG 1990. október 1. Labdarúgó NB II. Mindkét csapatunk gól nélküli döntetlent játszott Labdarúgó NB III. A Dombóvári Vasas segélyldáltása Szekszárdi Dózsa-lll. Kér. TTVE 0-0. Szekszárd, 1000 néző. V.: Va- vika. Szekszárdi Dózsa: Mausz - Fodor, Varga, Kalmár, Nagyfalusi - Farsang, Kasza, Dienes (Bóka az 55. percben), Florváth Cs. - Máté (Bozsér a 66. percben), Jelusics. Edző: Teszler Vendel. III. Kér. TTVE: Zay - Kriszt, Tóth G., Tóth I. L, Kovács - Szabó, Tóth A., György, Tóth II. L. - Muraközy, Árky. Edző: Eich László. Az óbudaiak kezdték a játékot, mozgalmas, változatos küzdelem­ben az 5. percben Árky átadásával Tóth A. húzott kapura, jó helyzetből az oldalhálóba lőtt. A másik olda­lon Máté közeli lövése kerülte el Zay kapuját. Eladott labdák, a cím­zetteket elkerülő átadások és az átütőerő nélküli támadójáték meg­könnyítette a szorosan záró ven­dégek dolgát. Pontosan fél óra telt el, hogy a Dózsa foglalkoztatta a vendégek kapusát. Florváth Cs. szabadrúgásánál Zay kiejtette, de másodszorra megkaparintotta a labdát. A 41. percben forró pillana­tok Zay kapujánál, Florváth Cs. elöl a lövés pillanatában Tóth G. „hely- zetten” adott haza, a portás vetőd­ve menteni tudott a gólvonalon. A félidő hajrájában egyre több takti­kai szabálytalansággal tördelte szét a játék folyamatosságát az óbudai együttes. A szünet után az 50. percben a védőkről leperdült labdát Florváth Cs. „tűzte" a jobb alsó sarokra, két védő lábáról szögletre vágódott. A másik oldalon Muraközy 18 méte­res szabadrúgása zúgott el a léc mellett. Mi tagadás, az egykori szekszárdi csatár ezen a mérkőzé­sen nem igazolta az utóbbi hetek­ben gólerősnek bizonyult formáját. Ezt persze aligha sajnálták a lila-fehérek... Továbbra is kapko­dó, sok hibával tarkított mezőnyjá­tékban birkózott egymással a két csapat. Eseményt, izgalmat a 70. perc hozott, amikor a csereként beállt Bóka 17 méteres kapáslövé­sét Zay szögletre tenyerelte. Két perccel később ugyancsak Bóka veszélyeztetett, lövése a kapufán csattant. A közepes színvonalú, küzdel­mes találkozó első 30 percét akár kapusok nélkül is játszhatták vol­na, hiszen a két 16-os között hul­lámzó mezőnyjátéknak csupán munka nélküli szemlélője volt a két portás. A biztonsági játékra beren­dezkedett óbudaiak könnyedén hatástalanították a felállt védelem­mel szemben túlságosan is átütő­erő nélkülinek bizonyuló, jobbára középen erőltetett hazai próbálko­zásokat. Eseményt csupán a má­sodik játékrész derekától nyitott nagy szekszárdi hajrá hozott, ami­kor a csereként beállt Bóka veszé­lyeztette Zay kapuját, egy alkalom­mal pedig a kapufa mentette lövé­sét. A látottak alapján igazságos pontosztozkodás született. Jók: Fodor, Nagyfalusi, Fíorváth Cs., Máté, illetve Tóth G., Kovács, Árky. Nagykanizsai Olajbányász- Paksi Atom 0-0. Nagykanizsa, 1500 néző. V.: Kincses. Nagykani­zsa: Kovács - Iványi, Kepe, Kiss, Hegedűs - Martinkovics, Visno- vics, Farkas, Dómján - Skublics, Fuisz. Edző: Vlaszák Géza. Paks: Hujber - Mikolics, Szabó, Gracza, Lauer (Tóth a 15. percben) - Nagy Z., Nagy L, Orosz, Kákonyi - Ju­hász, Szendrei (Kádár a 67. perc­ben). Edző: Pusztai László. Az első percben a vendégek kö­zül Juhász került gólhelyzetbe, de közeli fejesét Kovács védte. A má­sik oldalon Kiss 16 méteres lövését hárította Hujber. A 13. percben szép hazai támadás után nehezen szabadítottak fel a paksi védők. A 18. percben tetszetős kanizsai tá­madás után Dómján lövése kivá­gódott a védőkről. A 27. percben a lesgyanús helyzetből induló Szendrei csak a kapussal állt szemben, mikor Kovács buktatta, majd a 17 méteres szabadrúgást mentették a hazai védők. A 36. percben Kákonyi lőtt mellé, majd két perccel később Szendrei jó ütemű beadását Kepe az utolsó pillanatban mentette. Szünet után Skublics ment el a jobb szélen, de beadása nem jutott el a csatárokig. Az 57. percben Skublics-Farkas kényszerítő után az utóbbit választották el a labdá­tól. A 62. percben Nagy L. lépett ki a védők közül, de 15 méteres lapos lövését Kovács jó érzékkel védte Nem sokkal később Farkas 20 mé­teres lövése alig ment mellé. A 73. percben Hegedűs jó labdával ug­ratta ki Fuiszt, akit a 16-oson belül a kifutó Hujber „elütött”. A nyilván­való büntető helyett szögletet ítélt a játékvezető. A 75. percben óriási lehetőség maradt kihasználatlanul az atomosok kapuja előtt: egy bal oldali szöglet után Kepe lövése Hujberröl Skublics elé pattant, aki négy lépésről kapura lőtt, majd a Hujberröl ismét kipattanó labdát Martinkovics 5 méterről vágta fölé. A 85. percben Visnovics több vé­dőt is kicselezett, majd 9 méterről leadott lövése Hujberröl szögletre pattant. Gyors vendéghelyzetekkel in­dult a mérkőzés, majd kiegyenlített játék jellemezte az első félidőt. A játékból hiányzott a folyamatos­ság, sok volt a pontatlan, eladott labda. Fordulás után a hazaiak bir­tokolták többet a labdát és valami­vel veszélyesebben rohamoztak, ekkor már gólszerzési lehetősé­geik is adódtak, de az értékesítés ezúttal sem sikerült. Végered­ményben a két gyenge teljesít­ményt nyújtó csapat közül idegen­ben szerzett pontjával a Paks örül­hetett jobban. Jók: Martinkovics, Skublics, Vi- novics, illetve Hujber, Szendrei. NB II. Nyugati csoportjának to­vábbi eredményei: Ajka-BKV Elő­re 2-1, Oroszlány-Mohács 1 -0, Do- rog-Dunaferr SE 3-0, Komló-Sa- baria-Tipo 0-1, BMTE-Törley- Sopron 5-3, Haladás-ZTE 3-3. %J OTTHO Ft BIZTOSÍTÁS NB II. Nyugati csoport 1. ZTE 7 4 2 1 16- 8 10 2. Haladás 7 4 2 1 16-10 10 3. III. Kér. TTVE 7 4 2 1 6- 2 10 4. BKV Előre 7 4 1 2 12- 7 9 5. Dunaferr SE 7 3 2 2 18-12 8 6. Ajka 7 3 2 2 7- 6 8 7. Mohács 7 2 3 2 4- 3 7 8. Oroszlány 7 3 1 3 5- 5 7 9. Sabaria 7 2 3 2 5- 6 7 10. Paksi Atom 7 3 1 3 8-10 7 11. Sopron 7 2 2 3 12-14 6 12. Szekszárd 7 2 2 3 7-13 6 13. Nagykanizsa 7­5 2 8-12 5 14. Komló 7 2 _ 5 9-12 4 15. Dorog 7 1 2 4 5- 8 4 16. BMTE-Törley 7 2­5 9-19 4 Paksi SE-Boglárlelle 3-1 (1-0). Paks, 600 néző. V.: Sólyom. Paks: Gróf - Lacza, Sashegyi, Héregi, Somogyi - Horváth J. (Lizák), Sza­bó, Márkus, Horváth P. - Porga, Kálmán. Edző: Laki Zoltán. Boglár- lelle: Majzlinger - Hollósi, Pardavi, Magyar, Kötél - Riba (Glatz), György, Boda, Bacsai (Károlyi) - Farkas, Juhász. Edző: Kenéz Ist­ván. Hazai mezönyfölény után a 19. percben Porga beadását Kálmán az ötösről a léc fölé vágta. A 26. percben Márkus legurítását Hor­váth P. 25 méterről kapura lőtte, de Majzlinger bravúrral védett. A 40. percben korszerű hazai támadás végén Márkus beadását Porga to­vábbfejelte Horváth P. elé, aki 22 méterről a kapuba bombázott. 1-0. A 44. percben Juhászt kiállította a játékvezető. A 60. percben Már­kust buktatták a kaputól 28 méter­re, a szabadrúgást Horváth P. kö­zépre ívelte és Sashegyi 10 méter­ről a hálóba fejelt. 2-0. A 65. perc­ben Sashegyi került kiállításra. A 72. percben Boda beadását Far­kas fejelte a kapuba. 2-1. A 85. percben Horváth P. beívelését Por­ga Márkus elé játszotta, aki 16 mé­terről a léc alá bombázott. 3-1. A 81. percben Glatz kapott piros lapot. Hallatlanul kemény, a vendégek jóvoltából helyenként durva mér­kőzésen az eredmény a Bala- ton-partiakra nézve hízelgő. Jók: Sashegyi, Horváth P., Lacza, Por­ga, illetve Hollósi, Majzlinger, Riba. Barcs-Kisdorog 1-1 (0-0). Barcs, 500 néző. V.: Bata. Barcs: Szlovák - Bencsik, Hamar, Kovács J„ Manguld - Nagy F., Holdosi (Hajmási), Kiss - Szabó L. (Pókos), Altmann, Valkói. Edző: Bőröy Já­nos. Kisdorog: Kiss - Vecsei, Klein, András, Komáromi - Endeli, Szajkó, Pap - Lőrincz (Horváth), Szabó (Pekli), Beke F. Edző: Ko­vács István. Végig alacsony szín­vonalú mérkőzésen a nagy becs­vággyal játszó kisdorogiak megér­demelten vitték el az egyik bajnoki pontot a rossz napot kifogó Barcs ellen. G.: Altmann, illetve Vecsei (11-esből). Jók: Szlovák, Manguld, Pókos, illetve Vecsei, Klein, And­rás, Kiss. Marcali-Dombóvári Vasas 6-1 (2-0). Marcali, 400 néző. V.: Ko­vács N. Marcali: Ingricz - Hajdú II., Mészáros, Hajdú I. - Tóth, Héder, Ferenc (Czuczka), Szántó - Bor­bély, Fenusz, Palecskó. Edző: Bé­res Ferenc. Dombóvár: Reizinger - Siklódi, Luczek, Vida, Berki - Tár­nái, Horváth, Gergics, Buda (Vin- cze) - Csanádi (Korvicska), Jakab. Edző: Farkas Attila. Nyílt sisakkal kezdtek a vendégek és az első ne­gyedórában több támadást vezet­tek. Később fokozatosan feljöttek a hazaiak, mezőnyfölényük már szü­net előtt is gólokban mutatkozott meg. A második félidőben további szép gólokkal kiütéses vereséget mértek a dombóváriakra. G.: Szán­tó 2, Fenusz, Ferenc, Hajdú I., Tóth, illetve Gergics (11-esböl). Az NB III. Dráva-csoport további mérkőzéseinek eredményei: Ka­posvári Építők-Siklós 0-0, Som­berek-Kaposvári Honvéd 4-1, Bóly-Kaposvári Rákóczi 2-1, Csurgó-PVSK 0-2, Mázaszász- vár-Nagykanizsa 2-0. NB III. Dráva-csoport 1. K. Rákóczi 7 6 _ 1 14- 4 12 2. Pécsi VSK 7 4 3­13- 4 11 3. Paksi SE 7 5 _ 2 16- 6 10 4. Somberek 7 4 1 2 12-10 9 5. Máza szászvár 7 4­3 12- 9 8 6. K. Honvéd 7 3 2 2 9- 8 8 7. Siklós 7 2 3 2 7- 7 7 8. Boly 7 3 1 3 10-11 7 9. K. Építők 7 3 1 3 4- 9 7 10. Marcali 7 3­4 14- 9 6 11. Barcs 7­6 1 3- 5 6 12. Nagykanizsa 7 1 3 3 8- 9 5 13. Boglárlelle 7 2 1 4 6- 9 5 14. Csurgó 7 2 1 4 6-15 5 15. Kisdorog 7 1 1 5 7-16 3 16. Dombóvár 7­3 4 6-16 3 Labdarúgó NB I. MTK-VM-Békéscsaba 1-1 (0-1). Hungária körút, 1000 néző. V.: Vágner. G.: Hannich az 50., illetve Miklya a 22. percben. Kiállítva: Gu­lyás (Békéscsaba). Videoton-Waltham-Bp. Volán 4-1 (1-0). Székesfehérvár, 2000 néző. V.: Kiss G. G.: Földes a 17., Székely az 52., Takács a 73. és 90., illetve Simon a 62. percben. Szeged SC-Debrecen 0-0. Sze­ged, 5000 néző. V.: Hartmann. Siófok-Tatabánya 1-1 (0-0). Siófok, 3000 néző. V.: Nagy II. G.: Zsadányi a 86., illetve Horváth a 71. percben. Kiállítva: Váczi (Tatabá­nya). Bp. Honvéd-Ferencváros 2-1 (1-1). Kispest, 25 ezer néző. V.: Puhl. G.: Kovács E. a 34., 49., illetve Pintér a 20. percben. Pécsi MSC-Ú. Dózsa 1-0 (1-0). Pécs, 9000 néző. V.: Németh L. G.: Czéh a 19. percben. Vác-Veszprém 0-0. Vác, 6000 néző. V.: Nagy L. Vasas-Rába ETO 2-1 (1-0). Fáy utca, 1000 néző. V.: Huták. G.: Klink a 22., Tuboly a 77., illetve Mörtel az 58 percben Az NB I. állása 1. Bp. Honvéd 7 5 1 1 16- 5 11 2. Vác 7 5 1 1 12- 7 11 3. Tatabánya 7 4 2 1 11- 8 10 4. FTC 7 4 1 2 13- 5 9 5. Veszprém 7 2 5­5- 3 9 6. Rába ETO 7 4­3 13- 9 8 7. Siófok 7 2 4 1 7- 5 8 8. Békéscsaba 7 3 1 3 10- 8 7 9. Ú. Dózsa 7 3 1 3 12-12 7 10. Vasas 7 3 1 3 12-13 7 11. PMSC 7 3­4 5- 6 6 12. Szeged 7 2 2 3 4- 9 6 13. MTK-VM 7 2 1 4 9-10 5 14. DVSC 7 1 3 3 3- 8 5 15. Videoton-Waltham 7 1 1 5 6-13 3 16. Bp. Volán 7­­7 1-18 0 ■ TRAVEL AGENCY HUNGARY így kellett volna 1. VfL Bochum-Nürnberg 0-0 x 2. Hamburger SV-E. Frankfurt 0-1 2 3. Karlsruhe SC-St. Pauli 1-1 x 4. Schweinfurt-Freiburg 2-2 x 5. Havelse-Mainz 1-2 2 6. Stuttgarter Kickers-FC Homburg 4-1 1 7. Bologna-Torino 1-0 1 8. Genoa-Lecce 0-0 x 9. Internazionale-Roma 2-1 1 10. Lazio-Milan 1-1 x 11. Cremonese-Foggia 2-0 1 12. Lucchese-Avellino 1-2 2 13. Reggiana-Verona 4-0 1 Pluszmérkőzés: 14. Juventus-Sampdoria 0-0 x A kitartóan zuhogó eső sem akadályozta meg Szűcs Csabát abban, hogy a vasárnapi brüsszeli maratonin remekeljen, a magyar sportoló megnyerte a belga fővá­rosban rendezett viadalt. Ugyan­akkor Kassán is maratonfutó ver­senyt bonyolítottak le, itt Markó Sándor szerzett negyedik helyet. Eredmények: Brüsszel: 1. Szűcs Csaba 2:17,36 óra, 2. Brusselmans (belga) 2:18,14, 3. Furmanek (len­gyel) 2:20,33, ... 30. Arany László 2:40,57. Kassa: 1. Nyikolaj Kolesznyikov (szovjet) 2:20,28 óra, 2. Szauszajtisz (szovjet) 2:21,07, 3. Neuwirth (csehszlovák) 2:22,57, 4. Markó Sándor 2:23,34. A megyei labdarúgó-bajnokságért Nagymányokon húsz perc után félbeszakadt a Dombóvár elleni mérkőzés Aparhant-Hőgyész 3-0 (2-0). Aparhant, 200 néző. V.: dr. Berta. Aparhant: Schanzenbacher - Hei- decker, Dobos R., Sármány, Palkó- Gecző, Zsók, Jókai (Mészáros), Ferencz - Fábián (László), Dobos V. Edző: Wáger Pál. Hőgyész: Nán­dor - Topánka, Váli, Bús, Papp - Weitner I., Magyar (Bajusz), Nagy, Cseh (Bősz II.) - Sörös, Kurcz. Edző: Weitner Ádám. A hazai csapat játéka alapján megérdemelten nyert. G.: Fábián 2, Ferencz. Jók: Do­bos R. (a mezőny legjobbja), Fá­bián, Ferencz, illetve Bús, Weitner I., Nagy. Döbrököz-Tengelic 4-1 (1-0). Tengelic, 150 néző. V.: Dravecz I. Döbrököz: Fink - Apáti, Horváth I., Varga I., Csatári - Szűcs, Szili, Kiss- Horváth II., Tóth (Francz), Bartek (Varga II.). Edző: Sziebert József. Tengelic: Mészáros - Both, Tolnai, Fülöp, Kapás - Dénes (Tóth), Boty- tyán, Junkuncz, Barabás - Vida, Pamuki (Farkas). Mb. edző: Molnár József. A jobb erőnléttel rendelkező vendégek megérdemelten vitték el a két bajnoki pontot. G.: Kapás (öngól), Szűcs, Kiss, Szili, illetve Junkuncz (11-esből). Jók: Fink, Varga I., Csatári, illetve Both, Fülöp. Nagymányok-Dombóvári VM- SE 0-0. Félbeszakadt! Nagymá- nyok, 150 néző. V.: Dravecz T. Nagymányok: Töpfner T. - Jónás, Lovász, Éppel, Bencze - Verese, Farkas, Töpfner M. - Bíró, Óber, Klem. Edző: Stepán Tibor. Dombó­vár: Bien - Vészi, Virágosi, Pólyák, Mács - Szabotin, Bencze, Pintér ­Zsuró, Balázs, Pászti. Edző: Iván József. A jó iramban kezdődő mérkőzé­sen a gyorsan kiosztott sárga la­pok paprikássá tették a hangula­tot. A mérkőzés 20. percében Ép­pel szabálytalanságát követően a játékvezető piros lapot mutatott fel. Az elszabadult indulatok következ­ményeit megelőzendő a játékveze­tő lefújta a mérkőzést. Bonyhádi SE-Tolna 6-0 (2-0). Tolna, 400 néző. V.: Lieszkovszky. Bonyhád: Szabó - Szabó L, Stumpf, Pozsár, Marsai - Szabó T., Kiss, Mészáros, Darabos - Pfeifer, Kecskeméti (Palkó). Edző: Lo- sonczi István. Tolna: Lampek - Márkus (Vass), Hauzmann, Nagy, Horváth - Kiss, Kappéter (Varga), Pintér, Szakter - Töttösi, Kindl. Edző: Szegleti István. Az enerváltan játszó hazai csa­pat ellen ilyen arányban is megér­demelten nyertek a vendégek. A 43. percben Töttösi 11-est hibázott. G.: Kiss 2, Kecskeméti, Pfeifer, Darabos, Szabó T. Jók: Kiss, Kecs­keméti, Darabos, illetve Kappéter. Kakasd-Bátaszék 2-1 (2-0). Ka­kasd, 300 néző. V.: Fazekas. Ka­kasé: Sebestyén A. - Schell, Kvan- duk J„ Hücker, Kvanduk E. - Pá- mer, Sebestyén Z„ László - Sipos (Fábián), Mákvári, Eisensehr. Ed­ző: Simon Ferenc. Bátaszék: Ko­csis - Rácz, Bódi, Kiss (Péter), Szabados - Farkas (Bojás), Mar­osa, Keller - Iski, Papp, Bozsolik. Edző: Mucska Gyula. A lelkes hazai csapat megérde­melten szerezte meg első győzel­mét. Iski a 44. percben kiállítva. G.: Pámer, Sebestyén Z., illetve Mar­osa. Jók: Sebestyén A., Kvanduk J„ Pámer, Eisensehr, illetve Bódi, Szabados, Keller. Gerjen-Tevel 2-1 (2-0). Tevel: 250 néző. V.: Sajgó. Gerjen: Honti- Lisztmájer, Rácz, Szalai (Kin­cses), Kiss - Kövesi, Palásti I., Sza­bó - Földesi, Kovács, Balogh. Edző: Palásti Lajos. Tevel: Szőcs - Hoffmann, Juhász (Salamon), László, Barabás - Borbánéi, Fe­renc, Somogyi - Gergely, Hodász (Bíró), Beke. Edző: Szentes Amb­rus. A sok helyzetet elpuskázó Tevel ellen a Gerjen jobb helyzetkihasz­nálásával megérdemelten győzött. G.: Balogh, Palásti I., illetve Fe­renc. Jók: Honti, Rácz, Kövesi, illet­ve Hoffmann, Salamon, László, Ba­rabás. Decs-Tamási 3-1 (1-1). Decs, 400 néző. V.: Stupmf. Decs: Száraz II. - Lukácsi, Papp, Szajkó, Száraz I. - Végh, Nédics (Horváth), Kniesz, Szabó - Dér (Acsádi), Herczeg. Edző: Kern László.Tamási: Banász- Zsolnai, Agócs, Lanczki, Szűcs - Szabó II., Orsós, Walter, Demkó - Szabó I., Tóth. Edző: Bazsonyi Ru­dolf. A nagyobb lelkesedés, a szerve­zett védekezés és a jó kapustelje- sitmény döntött a hazaiak javára. G.: Lukácsi, PaRp (11-esből), Szabó, illetve Walter. Jók: Száraz I., Szabó, Száraz II., illetve Walter. Fadd-Dunaszentgyörgy 4-3 (1-1). Fadd, 600 néző. V.: Harsányi. Fadd: Sipos - Beda, Nagy, Ádám, Kugli - Ujj, Aradi, Klopcsik, Kirtyán- Illés, Póti (Kertész). Edző: Márkus József. Dunaszentgyörgy: Thú- róczy - Decsi, Pál J., Lakatos (Er­lich), Benedek - Kiss I., Kanász, Domsa, Gyöngyösi - Kiss T., Gö­dör (Pál V.). Edző: Zsíros Sándor. A második félidőben a vendégek már 3-1-re vezettek, de a hazaiak fegyelmezett játékkal fordítani tud­tak. A 64. percben Ádám kiállítva. G.: Kirtyán 2, Beda, Aradi, illetve Kiss J., Kiss T., Gödör. Jók: Beda, Aradi, Kirtyán, illetve Thúróczy. Az ifjúsági mérkőzések ered­ményei: Tengelic-Döbrököz 3-1, Decs-Tamási 2-3, Fadd-Duna- szentgyörgy 2-1, Nagymányok- Dombóvár 2-8, Kakasd-Bátaszék 1-2, Tolna-Bonyhád 1-4, Tevel- Gerjen 1-1, Aparhant-Hőgyész 0-1. Megyebajnokság állása Felnőttek 1. Bonyhád 7 6 1­26- 6 13 2. Döbrököz 7 4 3­12- 4 11 3. Hőgyész 7 5­2 22-10 10 4. Gerjen 7 4 1 2 15- 8 9 5. Tolna 7 4 1 2 12-14 9 6. Bátaszék 7 3 2 2 13-10 8 7. Dunaszentgyörgy 7 3 2 2 15-14 8 8. Tamási 7 4­3 12-15 8 9. Fadd 7 2 3 2 14-15 7 10. Dombóvár 6 2 2 2 7- 9 6 11. Decs 7 2 1 4 8 19 ■ 5 12. Nagymányok 6 2­4 10-10 4 13. Tengelic 7 2­5 5-20 4 14. Aparhant 7 1 1 5 8-13 3 15. Kakasd 7 1 1 5 7-12 3 16. Tevel 7 1­6 9-16 2 Ifjúságiak 1. Bátaszék 7 6­1 33- 6 12 2. Dombóvár 7 6­1 34- 8 12 3. Tengelic 7 4 2 1 14- 7 10 4. Tamási 7 4 1 2 15-17 9 5. Döbrököz 7 4­3 20-14 8 6. Tevel 7 3 2 2 12- 8 8 7. Hőgyész 7 4­3 11- 9 8 8. Decs 7 4­3 15-16 8 9. Nagymányok 7 3 1 3 19-22 7 10. Bonyhád 7 3­4 12-12 6 11. Kakasd 7 2 1 4 14-20 5 12. Aparhant 7 2 1 4 7-21 5 13. Gerjen 7 2 1 4 10-31 5 14. Tolna 7 1 2 4 9-12 4 15. Dunaszentgyörgy 7 1 1 5 12-20 3 16. Fadd 7 1­6 7-21 2 Szűcs győzött Brüsszelben