Tolnai Népújság, 1990. május (1. évfolyam, 24-48. szám)

1990-05-22 / 40. szám

6 NÉPÚJSÁG 1990. május 22. Labdarúgó NB II. Labdarúgó NB III. A Sopron kétszer vezetett Szekszárdon A Paksi SE belenyugodott sorsába Kállai, a soproniak kapusa hárít Horváth Cs. elöl Ajka Hungalu-Paksi SE 3-1 (1-0). Ajka, 800 néző. V.: Kincses. Ajka: Szalóky - Kovács I., Puskás, Kovács II. (Nagy L. a 88. percben), Dénes - Baranyai, Antal, Piri - Be- rényesi, Dómján, NagyZ. (Bartusa szünetben). Edző: Somodi László. Paks: Kun - Héregi (Somogyi a szünetben), Gracza, Tóth R. - Fá­bián, Kerepeczky, Takács, Már­kus, Blatt - Kádár, Szomor. Edző: dr. Puskás Lajos. A 6. percben Ko­vács II. elől Héregi szögletre men­tett. Egy perc múlva Dómján lefu­totta Héregit, beadását Kovács II. 6 méterről a hálóba lőtte. 1-0. A 16. percben Nagy Z. lövése a kereszt­lécen csattant, a kipattanó labdát Kovács II. lőtte kapura, ezt Kun fölé ütötte. A szöglet után Kovács II. is­mételt, lövését a paksi kapus bra­vúrral hárította. Két perc múlva Nagy Z. beadását Gracza röviden adta haza, Kunnak sikerült szög­letre rúgnia a labdát. A 24. percben veszélyeztetett először a Paks. Ta­kács lövését Puskás szögletre mentette, Márkus beívelését Blatt a kapu fölé lőtté. A 33. percben Szo­mor bal oldali beadását Márkus fe­je elől Szalóki húzta le. Három perc múlva Kádár beadását újra Szalóki védte, majd hosszú indításával Piri egyedül törhetett kapura, 8 méter­ről leadott lövését Kun védte. Szünet után a paksiak kaptak előbb lábra, Kádár jobb oldali be­adását Puskás szögletre rúgta, majd Márkus lövését védte a hazai kapus. Az 59. percben Szomor szépen húzott el a bal oldalon, beadásából Kádár öt méterről egyenlített. 1-1. A 70. percben Ko­vács I. elől Gracza becsúszva sze­relt, az addig is indiszponáltan mű­ködő játékvezető büntetőt ítélt. A 11 -est Puskás a kapufára lőtte. Két perc múlva Bartus a jobb oldalon kilépett a védők közül és a kiinduló Kun felett 14 méterről a hálóba emelt 2-1. A 74. percben Piri jobb ol­dali szabadrúgását Dómján fejjel csúsztatta a kapu bal oldalába. 3-1. A 88. percben Kádár elől ismét Pus­kás mentett szögletre. A mérkőzés elején a hazaiak kezdtek lendülete­sebben, és hamar megszerezték a ve­zetést Negyed óra elteltével kiegyenlí­tődött a játék, magára talált a Paks, sőt a második félidő elején jobban is ját­szott ellenfélénél. Az egyenlítő gól fel­ébresztette a hazaiakat akik a szá­mukra igen fontos mérkőzésen job- * ban akarták a győzelmet ezért megér­demelten nyertek. Jók: Baranyai, Be- rényesi, Dómján, illetve Kun, Tóth R. Szekszárdi Dózsa-Soproni SE 2-2 (1 -2). Szekszárd, 2000 néző. V.: Szekeres. Szekszárd: Mausz - Ka­sza, Kalmár, Varga F., Nagyfalusi - Farsang, Bozsér (Máté a 79. perc­ben), Dienes (Bóka az 55. percben), Horváth Cs. - Jelusics, Varga L Ed­ző: Teszler Vendel. Sopron: Kállai - Czibula, Fábián, Ruzsics, Virág - Nagy, Vékony, Halász - Deák (Hor­váth G. a 86. percben), Takács (Var­ga K. a 60. percben), Balaton. Edző: Készéi Ferenc. Mindkét csapat nagy lendülettel kezdett, a lilák két akció­ját lestaktikával hatástalanította a Sopron. A negyedóra végén Balaton remek beadását Deák a 11 -esről fe­jelte kapura, de Mausz jó érzékkel védett. A16. percben vezetést szer­zett a Sopron: Varga F. vesztette el a labdát a középpályán, Nagy kiugrat­ta Vékonyt aki 12 méterről a bal alsó sarokba lőtt 0-1. A 21. percben for­más hazai támadás végén egyénlí- tett a Dózsa: Jelusics lerázta őrzőjét, kapura húzott és a jó ütemben érke­ző Varga L. elé játszotta a labdát aki a kapust is kicselezve helyezett a há­lóba. 1 -1. A 28. percben Nagyfalusi keményen meglőtt hazaadását Mausz bravúrral hárította, majd a második oldalon Horváth Cs. lépett ki a védők közül, az alapvonal köze­léből beadott a kapu torkában Jelu­sics elől szögletre mentettek. A 41. perc eseménye alighanem sokáig beszédtéma lesz Szekszárdon. Soproni támadásnál a felfutó Ru­zsics nem érte el a hosszú szökte- tést, a labda már elhagyta a játékte­ret amikor a lendülettől Ruzsics Je- lusiccsal ütközött a 16-oson belül, Szekeres nem kis meglepetésre 11- est ítélt A büntetőt Balaton értékesí­tette. 1 -2. Szünet után az 50. perc­ben Balaton két védő közül kilépett, 12 méteres lövése azonban elsu­hant a bal alsó sarok mellett Öt perccel később Horváth Cs. szögle­tét Jelusics a léc fölé fejelte. A 61. percben egyenlített a Dózsa: a cse­reként beállt Bóka harcolt a védők­kel, a lepattanó labdával kapura hú­zott és 15 méterről a bal alsó sarok­ba lőtt 2-2. A 63. percben Kalmár csúsztatott fejesét Farsang az ötös­ről a kapufára lőtte. A 72. percben Horváth Cs. 16 méteres szabadrú­gását mentette a kapufa, majd a 78. percben ugyancsak a középpályás kapáslövése suhant el a léc mellett A 82. percben Balaton 12 méteres lövését is a kapufa mentette. A lükte­tő tempót diktáló két csapat jó iramú, küzdelmes mérkőzést vívott A sopro­niak bátor támadójátékkal kezdtek, így a hazaiak gyengélkedő középpályá­sai és a bizonytalankodó védői jóvol­tából gyakori veszélyt jelentettek Mausz kapujára A vendégek vezető góljára hamar jött a válasz, ám a félidő hajrájában a vitatható 11 -est követően ismét a Dózsa „futhatott a pénze után”. A második félidőben jelentősen felja­vult a Szekszárd, beszorította ellenfe­lét egyenlítését követően temérdek helyzetet dolgozott ki, de azokból csak két kapufára tellett A vendég sopro­niak a találkozó összképe alapján rá­szolgállak a döntetlenre. Jók: Varga L, Mausz, Kasza, Kalmár, illetve Vékony, Halász, Balaton, Virág. További eredmények: ZTE-Mo- hács 2-0, Oroszlány-Keszthely 0-0, Budafok-Dunaferr SE 1-3, Tapol- ca-Dorog 0-5, Bp. Volán-Nagykani- zsa 2-0, Komló-lll. kér. TTVE 2-1. NB II. Nyugati csoport 1. Bp. Volán 28 18 8 2 81-22 62 2. Dunaferr 28 16 5 7 46-33 53 3. Oroszlány 28 15 7 6 41-24 52 4.ZTE 28 15 5 8 48-32 50 5. Komló 28 11 10 7 32-27 43 6. Szekszárd 28 II 7 10 36-29 40 7. Dorog 28 9 11 8 35-30 38 8. Mohács 28 11 5 12 34-34 38 9. Sopron 28 11 4 13 43-42 37 Itt III. Kér. TTVE 28 8 12 8 28-23 38 ti. Nagykanizsa 28 9 8 11 35-40 35 12. Budafok 28 8 8 12 25-45 32 18 Ajka 28 6 12 10 30-31 30 14. Keszthely 28 4 12 12 23-41 24 15. Tapolca 28 5 6 17 22-56 21 16. Paks 28 3 8 17 28-56 17 Az ASE nem fukarkodott a gólokkal A labdarúgó NB III. Dráva-cső- portjának vasárnapi, 26. forduló­jában a listavezető Atomerőmű SE legénysége a sereghajtó Nagykanizsa csapatát látta ven­dégül. Az atomosok igazán nem bántak skótul a góllövéssel, 12 alkalommal zörgették meg ellen­felük hálóját A listavezető pak­siak gólkülönbsége immár impo­náló, felér legalább két győztes mérkőzéssel. Örömből csupán a Duna-par- tiaknak jutott ebben a forduló­ban, hiszen a Bonyhádi SE a ta­vasszal egyedülálló bravúros so­rozattal rendelkező Marcali ott­honában 2-0-as vereséget szen­vedett. Rendkívül kritikus a bony­hádiak helyzete, hiszen kieső he­lyen tanyáznak. A Nagymányoki Brikett SE Siklóson vendégszere­peit, s Farkas edző legénysége bár keményen és lelkesen küz­dött, nem tudta elkerülni a 4-2-es vereséget A hazaiak a 20. perctől Szrimácz kiállítását követően tíz emberrel játszottak. A Dombóvá­ri Vasas Mázaszászváron lépett pályára, gól nélküli döntetlennel szerzett pontjával megerősítette helyét a középmezőnyben. Atomerőmű SE-Nagykanizsai Vo­lán 12-0 (8-0). Paks, 400 néző. V.: Só­lyom. Atomerőmű SE: Hornyák - Erdé­lyi, Burai, Lauer - Takács, Nagy L., Fritz (Mikolics), Nagy Z., Kákonyi (Boros) - Juhász, Vörös. Edző: Pusztai László. Nagykanizsai Volán: Gyulai - Szabó L, Patkós, Polgár, Acsádi - Szabó Zs., Sö­rös, Lizák, Markovics - Csizmarik, Tég­lás. Edző: Orosz József. A tartás nélkül játszó Nagykanizsa ellen a hazaiak tet­szés szerint érték el góljaikat. Szinte öt percenként rezdült meg a vendégcsa­pat hálója, mig Hornyák kapusnak egész mérkőzésen szinte védenivalója sem akadt. Tipikusan az a mérkőzés volt, amelyre azt szokták mondani: a pálya majdnem felborult. G.: Nagy L. 5, Fritz 2, Juhász, Nagy Z., Kákonyi, Ta­kács, Boros. Jók: Nagy L, Fritz, Juhász, illetve Gyulai. Marcali-Bonyhádi SE 2-0 (2-0). Marcali, 500 néző. V.: Szinger. Marcali: Dombóvári (Igricz) - Hajdú II., Héder, Hajdú I., Lakos - Szekeres, Ferencz, Szántó, Palacskó - Mixtai (Urbán), Hor­váth. Edző: Béres Ferenc. Bonyhád: Szabó - Keresztes (Vendég T.), Kiss, Hüber, Darabos - Vendég L, Hámori (Beké), Stumpf, Kecskeméti - Mészá­ros, Tóth. Edző: Mucska Gyula. Úgy in­dult a mérkőzés, hogy a hazaiak gól­arányt javítanak ezen a délutánon, mi­vel látványos támadásaik eredménye­ként a 18. percben már 2-0-ra vezettek. Ezután azonban érthetetlenül visz- szaálltak és a továbbiakban a szezon leggyengébb játékát nyújtották. A játék képe alapján nem érdemeltek veresé­get a vendégek. G.: Horváth, Hajdú I. Siklós-Nagymányoki Brikett SE 4-2 (1-1). Siklós, 400 néző. V.: Polecsák. Siklós: Pál - Kapitány, Kovács, Keresz­tes, Rozmer - Weinert, Schweisgut (Gellén), Kiss (Fodor) - Kolompár, Sza­bó, Szrimácz. Edző: Amigya Pál. Nagy- mányok: Szöcs - Siklódi, Éppel, Hor­váth (Vezér), Bencze - Nagy, Farkas, Szöts, Lörincz - Barabás, Klein. Edző: Farkas Péter. A hazai csapat a 20. percben kiállítás miatt egygólos ven­dégvezetésnél megfogyatkozott. Ezu­tán ritmust váltottak és bátor támadójá­tékkal győzték le a keményen és lelke­sen játszó nagymányokiakat. Kiállítva: Szrimácz. G.: Kolompár 2, Weinert, Ko­vács, illetve Éppel, Szöts. Mázaszászvár-Dombóvári Vasas 0­0. Mázaszászvár, 300 néző. V.: Pápai. Mázaszászvár: Görföl - Kollár, Mdgló- di, Sztoics, Komáromi - Dömény, Amb­rus (Dunai), Orsós, Csobot - Róth, Szi­geti (Román). Edző: Róth Antal. Dom­bóvár: Foki - Szűcs, Luczek, Jakab, Vecsei - Csanádi, Pintér, Tóth-Bagi, Kiss - Horváth (Berki), Rácz. Megbízott edző: Lamm György. Két jól felkészített csapat küzdelmes, jó iramú mérkőzé­sét láthatták a szurkolók. Hiába játszott mezőnyfölényben a hazai gárda, gólt nem sikerült rúgni. A további eredmények: Kaposvári Honvéd-Csurgó 3-0, Somberek- Bóly 1 -2, Kaposvári Épitők-Boglárlelle 1 -0, Szigetvár-Kaposvári Rákóczi 2-3. NB III. Dráva-csoport 1. Atomerőmű SE 26 21 2 3 73-12 65 2. K. Rákóczi 25 19 1 5 47-20 58 3. K. Honvéd 26 10 12 4 28-15 42 4. Siklós 26 13 2 11 50-37 41 5. Bóly 25 11 6 8 41-34 39 6. Boglárielle 26 12 3 11 27-35 39 7. Somberek 26 10 8 8 34-28 38 8. Marcali 26 10 7 9 30-35 37 9. Csurgó 26 10 5 11 34-33 35 10. Dombóvár 26 9 8 9 28-30 35 11. «.Építők 26 7 9 10 24-33 30 12. Mázaszászvár 26 8 5 13 21-34 29 13. Nagymányok 26 7 7 12 33-40 28 14. Bonyhád 26 6 5 15 34-50 23 15. Szigetvár 26 5 6 15 27-46 21 16. Nagykanizsa 26 4 4 18 28-77 16 Mai sportműsor Kézilabda: megyei bajnokság: Iregszemcse-Dombóvár (Tamásiban) 17, Fadd-Tolnatej SE 18.30, Fadd-Dunaföldvár (ifjúsági) 17.30 óra. Kosárlabda: az NB l-es női csapatok rájátszása: KSC Szekszárd- Szeged SC 17.30 óra. Körzeti labdarúgás A megyei labdarúgó-bajnokságért Csonka fordulót játszottak a megyebajnokságban, hiszen a hét közben Kakasdra zúdult hatalmas eső jelentős mennyiségű iszappal árasztotta el a labdarúgópályát, így a Kakasd-Kisdorog találkozó el­maradt A 26. forduló nem szűkölködött meglepetésekben. Ezek közé tartozik, hogy a kiesés ellen küzdő Pálfa együttese értékes döntetlen­nel pontot szerzett Dombóváron. Arra is csak kevesen gondoltak, hogy a tavasszal rendkívül hullámzó teljesítményt nyújtó Gerjen gó­lokban gazdag találkozón legyőzi a Bátaszéket. A Fadd tavaszi sze­replése immár bravúros, Márkus edző „fiai” ezúttal Tevelen folytatták jó sorozatukat, és 3-2-es győzelmükkel újabb értékes pontok birtoká­ba kerültek. Az Aparhant biztosan vitte el a három pontot a sereghajtó Duna­földvár otthonából, míg a kiesés elleni küzdelemben érintett Ozora csak nehezen adta meg magát Tolnán. A Högyész döbröközi győzel­mével (meg több mérkőzéssel) a táblázat élére ugrott A tamásiak is biztosan kasszírozták be a pontokat a Dunaszentgyörgy ellen. Elmaradt a Kakasd-Kisdorog mérkőzés Bonyhádvarasd-Zomba 2-0, ifi: 3- 6, Izmény-Őcsény 2-0, ifi: 1-2, Alsó- nána-Kéty 8-0, Harc-Györe 4-0, Bá- ta-Sz. Dózsa II. 1-1, Decs-Bogyisztó 5-2, ifi: 8-1, Kocsola-Gyönk 2-1, Zá- vod-Tamási II. 2-3, Kaposszekcső- Dalmand 4-1, ifi: 3-0, Szakcs-Nak 2­Barnes: r ■ uj világcsúcs A Los Angelesben rendezett „Jack in the box" elnevezésű atléti­kai viadalon az amerikai Randy Barnes nagyszerű, 23,12 méteres eredményt ért el a súlylökésben, s ezzel megjavította a keletnémet Ulf Timmermann csaknem két éve ér­vényes, 23,06 m-es világrekordját.- A csúcs ellenére technikailag nem volt tökéletesen kivitelezett dobás - mondta a 23 éves Barnes, aki az 1988-as szöuli olimpián ezüstérmes volt. - Azt hiszem, en­nél jóval többre vagyok képes. Le­het, hihetetlenül hangzik, de edzé­sen már a 24 métert is túldobtam. Randy Barnes rekordjáért nem kevesebb, mint 50 000 dollárt utal­hat át bankszámlájára, s ez a pénz, mint az atléta elmondta, jól jön, hi­szen éppen házat épít Nyugat-Vir- gíniában. 1; Pincehely-Attala 3-0, Iregszem- cse-Szakály 1-0, Madocsa-Kajdacs 7-4, ifi: 5-2,Tengelic-Paks II. 2-0, ifi: 3- 2, Németkér-Györköny 1-1, Közép- hidvég-Nagydorog 4-0, Simontor- nya-Pusztahencse 7-2, ifi: 3-0, Kö- lesd-Bölcske 3-2. A világ sportja Pula: A mozgássérültek tolókocsis versenyén a jugoszláv Mladen Pu- karics 9 óra 10 perc alatt teljesített 101 kilométert, s ezzel világrekor­dot ért el. Ez a csúcs természetesen csak a különleges rekordok köny­vében, a Guiness Bookban szere­pel majd. New Haven: A labdarúgó vb-döntőre készülő amerikai válogatott vasárnap több mint 30 000 néző előtt lépett pályá­ra a Connecticut állambeli New Havenben. Az ellenfél a jugoszláv Partizán Beograd volt, s a hazaiak a magyar származású, tavaly még a Rába ETO-ban játszó Vermes Péter 46. percben lőtt góljával 1-0-ra győztek. Dombóvár-Pálfa 1-1 (1-1). Dombóvár, 150 néző. V.: Lubas- tyik. Dombóvár: Bien - Vészi, Pé­ter, Pólyák, Lódri - Zsuró, Vince (Balogh), Szabotin - Savanyú, Pászti (Balaskó), Korvicska. Edző: Újvári Kálmán. Pálfa: Tóth - Deres (Bóka), Kovács, Balogh Gy., Orsós- Vass, Balogh T., Farkas (Hajcsár)- Sinka, Szakács, Balogh J. Edző: Horváth Lajos. Igen alacsony színvonalú mér­kőzésen hiába játszott nagy mezőnyfőlényben a hazai csapat, helyzeteit nem tudta gólokra válta­ni. G.: Savanyú, illetve Sinka. Jók: Savanyú, Korvicska, illetve Tóth, Balogh T. Gerjen-Bátaszék 4-3 (1-1). Gerjen, 300 néző. V.: Fritschi. Ger­jen: Pólyák - Kovács D., Mukli, Rácz, Lubastyik - Kiss, Kövesi, Pa­lásti I., Szakter - Földesi, Kovács B. Edző: Palásti Lajos. Bátaszék: Bo­ros - Farkas, Kiss, Szabados T., Rácz, Bódi, Orbán (Szabados Z.), Horváth, Marcsa - Papp, Bozsolik. Edző: Botos Árpád. Fordulatos, jó iramú mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem. G.: Palásti 1.3, Kö­vesi, illetve Papp 2, Horváth. Jók: Palásti I., Kiss, Földesi, illetve Sza­bados T. Aparhant-Dunaföldvár 2-0 (1­0). Dunaföldvár, 150 néző. V.: Osz- termajer. Aparhant: Schanczen- bacher - Heidecker, Sebestyén, Sármány, Kajtár - Gecző, Zsók, Czárth - Dobos (Ferenc), Fábián (Köröndi), László. Edző: Kozma József. Dunaföldvár: Nagy Z. - Nagy L, Král, Tóth, Molnár - Vágó, Tímár, Varjas - Fehér, Csizmadia (Farkas), Góman. Edző: Jákhalmi Károly. Alacsony színvonalú mér­kőzésen magabiztos vendéggyő­zelem. G.: Fábián, Ferenc. Jók: Czárth, Ferenc, Fábián, illetve Nagy L, Tímár. Fadd-Tevel 3-2 (3-1)* Tevel, 300 néző. V.: Odor. Fadd: Sípos - Kug­li, Nagy, Aradi, Ádám - Blesz, Beda (Józsa), Klopcsik (Póti) - Ujj, Illés, Gyenis. Edző: Márkus József. Te­vel: Sas - Keresztes (Csongrádi), Nagy G., Nagy I., Illés (Szentes) - Hoffmann, Ferenc S., Borbandi - Ferenc G., Denkinger, Hodász. Ed­ző: Szentes Ambrus. A helyzeteit jobban kihasználó Fadd rászolgált a sikerére. G.: Klopcsik 2, Ádám, il­letve Ferenc S., Denkinger. Jók: Kugli, Ádám, Klopcsik, illetve Den­kinger. Tolna-Ozora 2-1 (1-0). Tolna, 300 néző. V.: Czakó. Tolna: Lam- pek - Balogh, Hauzmann, Horváth, Wittinger - Márkus, Réhm (Simon), Koppéter (Varga), Pintér - Mocsik, Kindl. Edző: Szegleti István. Ozora: Dobos - Tóth, Molnár, Lázár, Varga - Nádasdi, Brannauer (Sziráki), Juhász - Csömör, Porga, Bertók (Márkus). Edző: Schrancz István. Közepes színvonalú mérkőzésen a hazaiak megérdemelt győzelmet arattak a lelkes vendégek ellen. G.: Mácsik, Kindl, illetve Sziráki. Jók: Wittinger, Mácsik, Kindl, illetve Molnár, Lázár, Nádasdi. Hőgyész-Döbrököz 3-0 (1-0). Döbrököz, 400 néző. V.: Dravecz I. Hőgyész: Nándor - Bus, Váli, Cseh, Bősz I. - Weitner I., Weitner II., Kurcz - Nagy, Papp, Iski (To­pánka). Edző: Weitner Ádám. Döb­rököz: Fink - Apáti, Enczel, Varga I, Csatári - Horváth, Vass, Bódis, Szili - Fandák (Varga II.). Az ener- váltan játszó hazai csapat ellen könnyed vendéggyőzelem. G.: Bus, Topánka, Kurcz. Jók: Kurcz, Váli, Papp, illetve Csatári, Szili, Var­ga I. Tamási-Dunaszentgyörgy 2-0 (0-0). Tamási, 300 néző. V.: Szabó A. Tamási: Banász - Agócs, Szabó, Zsolnai, Szűcs - Orsós, Hajdics, Schneider, Walter - Szántó, Tóth (Dobrai). Edző: Bazsonyi Rudolf. Dunaszentgyörgy: Thuróczy - Gö­dör (Kanász), Káldy (Kiss T.), Szá­lai, Domsa - Lakatos, Gyöngyösi, Pál - Jóni, Kiss I., Kiss L Edző: Hor­váth László. Orsóst a 64. percben kiállították. Jó iramú mérkőzésen biztosan nyertek a hazaiak. G.: Szántó, Walter. Jók: Agócs, Szabó, Szántó, illetve Domsa, Thuróczy. Az ifjúsági mérkőzések ered­ményei: Tolna-Ozora 11-0, Duna- földvár-Aparhant 1 -3, Dombó­vár-Pálfa 6-0, Tevel-Fadd 4-0, Ta­mási-Dunaszentgyörgy 4-2, Ger­jen-Bátaszék 1-11, Döbrököz— Hőgyész 2-1. Megyei bajnokság Felnőttek 1. Hőgyész 27 16 4 7 48-26 52 2. Kisdorog 25 16 2 7 59-26 50 3. Tamási 26 16 2 8 47-24 50 4. Fadd 26 13 8 5 43-30 47 5. Tolna 26 11 9 6 37-33 42 6. Kakasd 25 11 5 9 42-40 38 7. Tevel 26 10 7 9 44-41 37 8 Döbrököz 26 11 4 11 35-48 37 9. Bátaszék 26 9 8 9 37-33 35 18 Dombóvár 26 9 7 10 30-30 34 11. Dsztgyőrgy 26 9 6 11 34-35 33 12 Aparhant 26 9 5 12 29-40 32 12 Gerjen 28 9 5 12 24-36 32 14. Pálfa 26 6 8 12 32-37 26 12 Ozora 26 7 3 16 40-49 24 16. Dunaföldvár 27 2 5 20 25-78 11 Ifjúságiak 1. Bátaszék 26 22 2 2 145­18 68 2. Kakasd 25 18 4 3 91­27 58 8 Kisdorog 25 19 1 5 130­27 58 4. Dombóvár 26 17 4 5 87­30 55 8 Tamási 26 15 5 6 80­48 50 8 Hőgyész 27 12 5 10 75­57 41 7. Tolna 26 12 4 10 82­41 40 8 Dsztgyőrgy 26 11 4 11 51­57 37 8 Pálfa 26 11 2 13 55­84 35 18 Fadd 26 10 3 13 42­56 33 11. Tevel 26 9 5 12 46­52 32 12. Aparhant 26 10 2 14 59­83 32 18 Döbrököz 26 6 3 17 44­86 21 14. Ozora 26 6 2 18 38-122 20 18 Dunaföldvár 27 3 1 23 47-1 174 10 18 Gerjen 26 2 3 21 26-136 9