Tolnai Népújság, 1990. április (1. évfolyam, 1-22. szám)

1990-04-17 / 12. szám

6 KÉPÚJSÁG 1990. április 17. Labdarúgó NB 111. Labdarúgás NB II. Nyolc hét után ismét nyert a Nagymányok A labdarúgó NB III. Dráva- csoportjának 21. fordulójá­ban alighanem a Nagymá- nyoki Brikett SE legénysége volt a legboldogabb, hiszen november 12. óta - nyolc for­duló után - ismét győztesen hagyták el a pályát A mányo- kiak a sereghajtó Nagykani­zsa otthonából tértek haza értékes három ponttal a tar­solyukban. Nem sikerült javí­tani kritikus helyzetén a Bonyhádi SE-nek, Mucska Gyula edző „fiai” pályaválasz­tóként erősen vitatható 11-es- ből kapott góllal maradtak alul a felsőházi reményeket tápláló Kaposvári Rákóczi el­lenében. Vereséget szenvedett a Dombóvári Vasas is, ők Sikló­son maradtak alul 2-0 arány­ban. Pedig a Vasas együttese lépett fel támadólag, ám az adódó helyzeteit elpuskázta és szünet után két hazai kont­ra megpecsételte sorsukat A listavezető Atomerőmű SE szép húsvéti ajándékkal ör­vendeztette meg szurkolóit. A Duna-partiak az NB ll-ből ki­esett Csurgói Spartacust küldték haza 4-0-as vereség­gel. A forduló legváratlanabb meglepetésével a K. Építők rukkolt ki: Városi rangadón legyőzte a K. Honvéd gárdá­ját A sokáig sereghajtó Mar­cali már a 12. helyre tornázta fel magát Kaposvári Rákóczi-Bonyhádi SE 1-0 (1-0). Bonyhád, 500 néző. V.: Tatai. K. Rákóczi: Udvarácz - Takács, Bognár, Barna, Zsirai - Richter, Adorján, Szabó (Sán- dorfy) - Kárpáti, Hanusz (Horváth III.), Bertus. Edző: Horváth Miklós. Bonyhád: Szabó - Buzorán, Hü- ber, Stumpf, Darabos - Pozsár (Vendég T.), Keresztes, Kiss, Ven­dég L. - Tóth, Pfeiffer. Edző: Mucs­ka Gyula. A 15. percben a fejelni készülő Pozsárt kilöték a labda alól, estében kézzel ért a pettyes­hez, a játékvezető nagy meglepe­tésre 11 -est ítélt. A büntetőt Udva­rácz értékesítette. 1-0. A Bonyhád végig egyenrangú ellenfele volt a vendégek bajnokságra aspiráló csapatának, akik ezúttal csak birói segédlettel tudták elvinni a három pontot. Jók: Udvarácz, Barna, Richter, illetve Szabó, Buzorán, Hüber, Stumpf. Atomerőmű SE-Csurgó 4-0 (1-0). Paks, 400 néző. V.: Szinger. Atomerőmű SE: Hornyák - Erdélyi, Debreceni, Vörös L, Nikolics - Porga, Nagy L. (Nagy Z.), Boros - Lauer, Juhász (Varga), Vörös J. Edző: Pusztai László. Csurgó: Be- lovári - Tóth P., Mészáros, Kovács I. , Rituper - Puskás, Bódis, Kovács II. (Gyurka) - Ferencz, Buti (Pintér), Beke. Edző: Nagy Lajos. A 24. percben Nagy L. iveit középre és a jókor érkező Juhász 8 méterről a jobb alsó sarokba gurított. 1 -0. Az 50. percben Nagy L. szögletét a vé­dők csak beljebb tudták segíteni. 2-0. A 72. percben Boros-Nikolics összjáték után Juhász közelről he­lyezett a hálóba. 3-0. A 75. perc­ben korszerű támadás után Lauer átadásával Nikolics lépett ki és beállította a végeredményt. 4-0. Az első félidő kiegyenlített játéka után a második játékrész a listave­zető magabiztos fölényét hozta. Jók: Nikolics, Boros, illetve Rituper, Bódis. Siklós-Dombóvári Vasas 2-0 (0-0). Siklós, 500 néző. V.: Cser­völgyi. Skilós: Pál - Rozner, Ko­vács, Keresztes, Gellén - Weinert, Kiss, Schweisgut (Kosztolányi) - Kolompár, Szabó (Fodor), Szri- mácz. Edző: Amigya Pál. Dombó­vár: Foki - Vecsei (Szűcs), Luczek, Vida, Kiss - Csanádi, Horváth (Berki), Rácz, Jakab - Dékány, Tóth-Bagi. Mb. edző: Lám György. A Dombóvár győzelemre tört és ennek megfelelő támadótaktikát alkalmazott, de az adódó helyzeteit elkapkodta. A hazai csapat kontra­támadásai a második félidőben eredményesnek bizonyultak. G.: Kolompár, Szrimácz. Nagymányoki Brikett SE-Nagy- kanizsai Volán Dózsa 2-1 (0-1). Nagykanizsa, 100 néző. V.: Szőke. Nagymányok: Szőcs - Siklódi, Lo­vász, Éppel, Bencze - Nagy, Bara­bás, Verese - Biró (Kelemen), Lő- rincz, Klem (Tömpner). Edző: Far­kas Péter. Nagykanizsa: Nagy - Szabó L, Kvanduk, Patkós, Acsádi (Polgár) - Szabó Zs. (Patai), Sörös, Lizák - Ignácz, Csizmarik, Kovács. Edző: Orosz József. Az első félidő­ben a hazaiak, a szünet után a ven­dégek voltak jobbak. A nagymá- nyokiak két perc alatt lőtt gólokkal fordították a maguk javára a gyen­ge találkozót. A jelentősen meg­gyengült kanizsaiak sorrendben a 6. vereségüket szenvedték el. G.: Barabás 2, illetve Sörös. További eredmények: Kaposvá­ri Épitők-Kaposvári Honvéd 1-0, Mázaszászvár-Somberek 0-1, Szigetvár-Bóly 0-2, Marcali-Bog- lárlelle 2-1. NB III. Dráva-csoport 1. Atomerőmű SE 21 17 2 2 52- 9 53 2. K. Rákóczi 21 16 1 4 38-15 49 3. K. Honvéd 21 8 10 3 21-11 34 4. Boglárlelle 21 10 3 8 22-27 33 5. Siklós 21 10 2 9 35-29 32 6. Somberek 21 9 5 7 27-22 32 7. Csurgó 21 9 4 8 29-24 31 8. Bóly 21 8 6 7 35-30 30 9. Dombóvár 21 8 6 7 23-22 30 10. Mázaszászvár 21 7 4 10 18-27 25 11. K. Építők 21 5 7 9 19-29 22 12. Marcali 21 5 7 9 18-33 22 13. Nagymányok 21 5 6 10 24-33 21 14. Szigetvár ^ 21 5 5 11 24-36 20 15. Bonyhád 21 4 4 13 26-43 16 16. Nagykanizsa 21 4 4 13 25-46 16 Szekszárdon nagy luxus volt a 11 -es kihagyása A paksiak derekasan küzdöttek a listavezető otthonában Bp. Volán-Paksi SE 1-0 (0-0). Czabán Samu tér, 700 néző. V.: Bogyó. Bp. Volán: Berecz - Schneider, Varga, Waszner, Sző- lősi - Farkas, Szabó, Oravecz (Ke­nései az 57. percben) - Urbán, Kajdy, Balogh. Edző: Ebedli Fe­renc. Paks: Kun - Héregi, Gracza, Tóth, Fábián - Márkus, Végh, La- cza (Bregovics a szünetben), Hor­váth P. - Kádár, Szomor (Takács a 83. percben). Edző: dr. Puskás Lajos. A kezdeti Volán-támadások után a 6. percben Kádár fölöslege­sen túlcselezett egy jó helyzetet. Egy perc múlva Szabó lövését védte Kun. A 10. percben Balogh lőtt a bal sarok fölé, majd a lesről induló Kajdy elől Kun bravúrral mentett. A 16. percben Lacza 16 méteres lövését hárította Berecz. A 21. percben Kádár 23 méteres lövése suhant el a kapu mellett, majd a másik oldalon hazai szöglet után Balogh fejelt a léc fölé. A 31. percben Schneider közeli lövését hárította Kun, aztán Urbán hibázott óriási helyzetben. A 39. percben Szabó beadását Balogh centikkel fejelte kapu fölé, a másik oldalon Szomor lövését hárította Berecz. A félidő lefújása előtt a paksi sza­badrúgás után Kádár lövése arasznyira suhant el a léc fölött. A második félidő Kádár nagy helyzetével kezdődött, de előle Be­recz merész lábra vetődéssel hárí­tott. Az 53. percben Szomor kapott sárga lapos figyelmeztetést. Ez­után Oravecz bombázott kapu mellé, majd az ellentámadásnál Márkus 16 méteres lövését védte Berecz. Az 58. percben Farkas csak centikkel tévesztette el a jobb sarkot, röviddel ezután Kenesei lé­pett ki egyedül, ám lövés helyett keresztbe gurított a kapu előtt. A 70. percben Horváth P. egyedül törhetett kapura, 7 méteres lövését Berecz lábbal a mezőnybe vágta. Egy perc múlva Márkus lépett ki a védők közül, becsapta Bereczet is, aztán az ötösről kapu mellé helye­-íSPP < ** &MM' ' - •-* - ; ,P$»rAy| I Oj»n*v?‘i ...; Ju»?Jk f*»l sJI •^aáL. iW&ÁwEm |Wi w «‘vPV* 'Ihí; H|’'!:4v ALq> mj*. Hg «■ JMBe C -«M &HS£I kjlKM^á ** H <«s s P^*j Ff|gfe ..... .. *%' £3» i Nemritkán hét csíkos mezes dorogi is védekezett Belányi kapuja előtt zett. A 72. percben Varga 25 méte­res nagy erejű szabadrúgása a jobb kapufáról a hálóba vágódott. 1 -0. A hátralévő percekben a pak­siak kísérleteztek, de a jól záró Vo­lán-védelem mellett csak elvétve akadt helyzetük. Közepes színvonalú mérkőzé­sen bár jobban játszott a Volán, de a két csapat tabellán elfoglalt he­lyezése közötti különbséget a játék nem tükrözte. Lelkesen, időnként kombinatívan játszottak a vendé­gek, a szerencsével és nem utolsó sorban a játékvezetővel is hadilá­bon álltak. Jók: Schneider, Varga, Waszner, Farkas, illetve Gracza, Kun, Tóth, Végh. Szekszárdi Dózsa-Dorogi Bá­nyász 0-0. Szekszárd, 2500 néző. V.: Kéri. Szekszárd: Mausz - Sza­bó, Kalmár, Varga F., Nagyfalusi - Bozsér (Bóka a 71. percben), Ka­sza (Máté az 57. percben), Dienes, Horváth Cs. - Süveges, Varga L. Edző: Teszler Vendel. Dorog: Belá­nyi - Szabados, Varga J., Harmat, Kilián - Árki, Marosvölgyi, Guba, Borsos - Romfa (Szűcs a 60. perc­ben), Szedlacsek (Szenczi a 88. percben). Edző: Reszeli-Soós Ist­ván. Tízperces tapogatódzás után Borsos lövése jelentette az első eseményt. Egy perc múlva veze­tést szerezhettek volna a hazaiak. Süvegest ugratták ki jó átadással, cselsorozat után az ötösön járt, amikor Belányi elhúzta a lábát, 11 - es. Horváth Cs. büntetőjét Belányi jó érzékkel kiütötte. A kihagyott ziccer visszavetette a hazaiakat, szemlátomást felhozta viszont a Dorogot. A 23. percben egy haza­adásnál Varga L. és Belányi rajtolt a labdáért, ütköztek, a csatár át­esett a kapuson. A vendégek por­tása megsérült, elszabadultak az indulatok, ötperces ápolás után folytatódott a játék. Felpaprikázód- tak a kedélyek, Kéri játékvezető kezéből kicsúszott az irányítás, a sárga lapokkal sem tudta kordá­ban tartani az indulatokat. A színes kártyákból szünetig mindenesetre négyet kiosztott. A 32. percben Varga L. tért ölelő partdobásánál Dienes Belányi kezébe fejelte a labdát. Három perccel később a vendégek szabadrúgásánál a vé­dőkről levágódott labdát Guba há­rom méterről lőtte kapura, de Mausz jó érzékkel hárított. Az adok-kapokban kevés említésre méltó esemény történt, már ami a játékot illeti, mert fetrengésekből volt egy „szakajtóval”. A 43. perc­ben Nagyfalusi lépett ki a védők közül, lövésszerű beadását Belá­nyi kiejtette, de a csatárok egy ütemmel lekéstek. Szünet után a 49. percben doro­gi szabadrúgás végén Harmat kö­zeli fejesét védte Mausz. A 67. percben ismét a vendégek veszé­lyeztettek, a csereként beállt Szűcs 11 méterről azonban a vere­beket riogatta a jegenyefán. A 80. percben Szűcs élesen belőtt szög­lete elsuhant a felugró Kalmár feje és a kimozduló Mausz keze előtt, de Szedlacsek is lekésett a labdá­ról. Öt perccel később Dienes sza­badrúgását Kalmár Bóka elé csúsztatta, aki nehéz szögből lőtt, de Belányi a jobb alsó saroknál hárított. A 88. percben Szűcs elől Mausz kifutással hárított, a másik oldalon Horváth Cs. a kifutó Belá­nyi fölött átemelte a labdát, de a vé­dők felszabadítottak. Az alacsony színvonalú, csap­kodó, összességében minden el­képzelést nélkülöző mérkőzés egy pillanatig sem tudta tűzbe hozni a közönséget. Nem, mert ebből a húsvéti 90 percből a legfontosabb kellék, a játék hiányzott. A tavaszi idényben eddig nagyszerű soro­zatot produkáló hazaikat Horváth Cs. kihagyott 11 -ese visszavetette, a folytatásban hozzászürkültek a vendégekhez. A bányászok min­den igyekezete a biztonságra irá­nyult, taktikai szabálytalanságok­kal, az időhúzás valamennyi forté­lyának „bedobásával” tördelték szét a játék folyamatosságát. Vé­gül perdöntőnek bizonyult, s pon­tokkal fizetett a Szekszárd az elhi­bázott büntetőért. Jók: Mausz, Die­nes, Nagyfalusi, illetve Belányi, Varga J., Harmat. További eredmények: Buda- fok-Ajka 3-1, Mohács-Keszthely 1- 1, Oroszlány-Komló 3-1, ZTE- Ta­polca 2-1, Dunaújváros-Nagykani- zsa 1-0, Sopron-lll. Kér. TTVE 2-1. NB II. Nyugati csoport 1. Bp. Volán 2. Oroszlány 3. Dunaújváros 4. ZTE 5. Nagykanizsa 6. Komló 7. Sopron 8. Mohács 9. Szekszárd 10. III. Kér. TTVE 11. Dorog 12. Budafok 13. Ajka 14. Keszthely 15. Tapolca 16. Paks 22 14 7 1 45-14 49 22 13 4 5 37-21 43 22 13 3 6 36-27 42 22 11 3 8 37-30 36 22 8 7 7 29-29 31 22 7 9 6 24-23 30 22 9 3 10 35-33 30 22 8 5 9 27-23 29 22 8 5 9 26-24 29 22 6 10 6 23-19 28 22 6 8 8 27-30 26 22 7 5 10 20-37 26 22 4 9 9 24-27 21 22 3 11 8 16-28 20 22 5 5 12 17-40 20 22 3 8 11 24-22 17 í A megyei labdarúgó-bajnokságért Partjelzőverés Dunaszentgyörgyön Sajnálatos módon, a húsvéti forduló sem múlt el súlyosabb sportszerűtlenség nélkül a megyei bajnokságban. Történt pedig, hogy a Dunaszentgyörgy-Döbrököz mérkőzés 84. percében az egyik néző megütötte ifi. Makai partjelzőt A vezető bíró, Dravecz István a történtek után lefújta, félbeszakította a találkozót A 21. forduló egyébként egyetlen vendéggyőzelmet hozott, éppen az ominózus szentgyörgyi összecsapáson nyertek a döbrököziek. Az Ozora a kieséstől fenyegetve menekül az alsóházból, ezt iga­zolandó 2-1-es győzelmével otthon tartotta mindhárom pontot a Tevel ellen. Bátaszéken a Kakasd, Tamásiban a Dombóvár, míg Pálfán a Hőgyész rabolt egy-egy pontot döntetlenjével. Háromhe­tes zuhanórepülése után ismét nyert a Kisdorog, ezzel újfent meg­erősítette listavezető helyét A Tolna gól nélküli első félidő után 2-0 arányú győzelmet aratott a sereghajtó Dunaföldvár ellen. Az Aparhant-Fadd mérkőzést már korábban lejátszották, mint arról beszámoltunk, a 90 perc 2-2-es döntetlennel zárult Az ifjúsági bajnokságban „locsolkodtak” a csapatok, szám sze­rint harmincnégy gól született Bátaszék-Kakasd 1-1 (1-1). Bá­taszék, 600 néző. V.: Sóthy. Báta- szék: Boros - Farkas, Kiss, Both, Rácz - Bozsolik (Lukács), Marcsa, Keller, Papp (Orbán) - Szabados, Horváth. Edző: Botoss Árpád. Ka­kasd: Pál - Schell, Kvanduk J., Kvan­duk E., Sárközi - Csoboth, Pámer, Sebestyén - Sipos (Eissensehr F.), Eissensehr J., János. Edző: László József. Két ellentétes félidő után igazságos pontosztozkodás történt G.: Marcsa (11-esből), illetve Eis- sensehr J. Jók: Kiss, illetve Csoboth, Pámer, Eissensehr J. Tolna-Dunaföldvár 2-2 (0-0). Tolna, 300 néző. V.: dr. Berta. Tol­na: Lampek - Balogh, Hauzmann, Réhm, Horváth - dr. Venter, Simon, Pintér - Mácsik (Töttösi), Kindl, Márkus (Varga). Edző: Szegleti Ist­ván. Dunaföldvár: Nagy Z. - Vágó, Kovalovszki, Molnár, Nagy A. - Se­bestyén, Ongai (Gyurik), Horváth - Varjas, Fehér, Gómann. Edző: Ják- halmi Károly. Közepes iramú mér­kőzésen helyzetei jobb kihaszná­lásával nagyobb arányban is nyer­hetett volna a hazai gárda. G.: Kindl, Simon. Jók: Hauzmann, Hor­váth, Simon, Réhm, illetve NagyZ., Varjas, Nagy A. Döbrököz-Dunaszentgyörgy 2-1 (1-0). Félbeszakadt! Duna- szentgyörgy, 450 néző. V.: Dravecz I. Döbrököz: Fink - Apáti, Enczel, Csatári, Varga - Horváth, Tóth, Francz - Orsós, Karászi (Bartek), Bódis. Edző: Farkas Attila. Duna- szentgyörgy: Thuróczi - Jóni, Kiss T., Benedek, Lakatos, Domsa (Ka­nász), Kiss I., Káldi - Gyöngyösi, Kiss L, Gödör. Edző: Horváth László. Elkeseredett hazai roha­mok közepette egy magáról meg­feledkezett néző a 84. percben ifj. Makai partjelzőt tettlegesen bán­talmazta, a játékvezető lefújta a mérkőzést. G.: Karászi, Bartek, il­letve Jóni. Jók: Fink, Horváth, Or­sós, Bódis, illetve Jóni, Kiss T., Be­nedek, Gyöngyösi. Tamási-Dombóvár 0-0. Tamási, 300 néző. V.: Balázs. Tamási: Ba- nász - Agócs, Szabó, Zsolnai, Szűcs - Demkó (Orsós), Schnei­der, Hajdics, Walter - Szántó, Tóth. Edző: Bazsonyi Rudolf. Dombóvár: Bien - Vészi, Virágosi, Pólyák, Lód- ri - Péter, Szabotin, Vincze, Sava­nyú - Korvicska, Pászti. Edző: Új­vári Kálmán. Mezőnyfölényét nem tudta gólokra váltani a végig táma­dó hazai csapat. Jók: Agócs, Zsol­nai, illetve Bien, Virágosi, Péter. Pálfa-rHőgyész 1-1 (0-1). Pálfa, 400 néző. V.: Harányi. Pálfa: Tóth - Balogh J., Kovács, Orsós, Balogh Gy. - Vass I., Balogh T., Deres (Far­kas) - Sinka, Szakács, Csuti. Edző: Horváth Lajos. Hőgyész: Nándor - Seemann, Weitner A., Bús, Topán­ka - Cseh, Magyar (Szentes), Kurcz - Weitner J., Iski (Banai), Bősz. Edző: Weitner Ádám. Küz­delmes mérkőzésen az első félidő­ben a vendégek, szünet után a Pál­fa játszott jobban. A találkozó össz­képe alapján igazságos döntetlen született. G.: Balogh T., illetve Iski. Jók: Balogh J„ Balogh T„ Csuti, iL letve Weitner Á., Bús, Cseh. Kisdorog-Gerjen 2-1 (2-0). Kis­dorog, 200 néző. V.: Stumpf. Kis­dorog: Kiss - Nier, Horváth, Páli, Berning - András, Acsádi, Pap - Szabó (Jókai), Klein, Beke (Wirth). Edző: Kovács István. Gerjen: Taba- Hajnes, Palásti I., Palásti II., Lu- bastyik - Kiss (Kovács D.), Kövesi, Szakter - Földesi, Kovács, Mukli. Edző: Palásti Lajos. A hajrában kis híján meglepetést okoztak a ven­dégek. G.: Acsádi, Klein, illetve Föl­desi. Jók: Acsádi, Pap, Kiss, illetve Palásti I., Szakter, Palásti II. Ozora-Tevel 2-1 (1-0). Ozora, 300 néző. V.: Albert. Ozora: Dobos- Tóth, Molnár, Lázár, Varga - Ná­daséi, Végh, Cziráki, Csömör - Dölles, Juhász. Edző: Schrancz István. Tevel: Weidinger - Keresz­tes, Barabás, Nagy, Ferencz - Ger­gely (János), Hoffmann, Ferencz II.- Somogyi, Denkinger, Hodász. Edző: Szentes Ambrus. A mindvé­gig küzdelmes mérkőzésen csak nagy nehezen tudta otthon tartani mindhárom pontot az Ozora. G.: Dölles, Végh, illetve Barabás (11- esből). Jók: Dobos, Molnár, Ná­daséi, illetve Barabás, Denkinger, Hodász. Az ifjúsági bajnokság eredmé­nyei: Ozora-Tevel 4-0, Bátaszék- Kakasd 2-1, Tamási-Dombóvár 1-1, Tolna-Dunaföldvár 6-1, Pál- fa-Hőgyész 1 -3, Dunaszent­györgy-Döbrököz 4-1, Kisdorog- Gerjen 9-0, Aparhant-Fadd 2-1. Labdarúgó NB I. Kieső helyen a bajnokcsapat Megyei bajnokság Felnőttek 1. Kisdorog 21 13 2 6 46-23 41 2. Hőgyész 21 12 3 6 34-20 39 3. Tamási 21 12 2 7 39-20 38 4. Tolna 21 10 7 4 33-26 37 5. Fadd 21 10 6 5 32-33 36 6. Döbrököz 21 10 4 7 29-35 34 7. Kakasd 21 9 5 7 35-31 32 8. Bátaszék 21 8 6 7 28-23 30 9. Tevel 21 8 6 7 33-30 30 10. Dombóvár 21 8 4 9 27-25 28 11. Aparhant 21 8 3 10 25-32 27 12. Gerjen 21 8 2 11 17-29 26 13. D.-szentgyörgy 21 6 6 9 23-27 24 14. Ozora 21 7 2 12 37-39 23 15. Pálfa 21 4 6 11 21-32 18 16. Dunaföldvár 21 1 4 16 17-61 7 A labdarúgó NB 1.23. fordulójának ered­ményei: Békéscsaba-PMSC 1-0, Siófok- Debrecen 4-0, Bp. Honvód-MTK-VM 1-2, Rába ETO-Veszprém 2-1, Haladás- Video- ton 1-0, Ú. Dózsa-Ferencváros 0-0, Cse- I pel-Vác 0-2, Tatabánya-Vasas 1-2. A bajnokság állása: 1. MTK-VM 2. U. Dózsa 3. Pécs 4. Ferencváros 5. Siófok 6. Tatabánya 7. Vasas 8. Békéscsaba 9. Veszprém 10. Videoton 11. Rába ETO 12. Vác 13. Haladás 14. Bp. Honvéd 15. Debrecen 16. Csepel 23 15 4 4 36-15 49 23 15 2 6 32-15 47 23 11 7 5 30-16 40 23 11 5 7 35-23 38 23 8 9 6 26-23 33 23 10 3 10 16-21 33 23 8 6 9 26-31 30 23 8 6 9 20-26 30 23 6 10 7 18-19 28 23 6 10 7 17-22 28 23 6 9 8 24-21 27 23 5 10 8 20-25 25 23 6 6 11 26-32 24 23 6 6 11 23-31 24 23 5 9 9 16-28 24 23 2 10 11 20-37 16 Ifjúságiak 1. Bátaszék 21 18 2 1 122­15 56 2. Kakasd 21 15 4 2 69­24 49 3. Kisdorog 21 15 1 5 102­26 46 4. Dombóvár 21 14 4 3 72­24 46 5. Tamási 21 11 5 5 67­40 38 6. Tolna 21 10 4 7 69­33 34 7. Hőgyész 21 10 4 7 58­40 34 8. D.-szentgy. 21 10 .3 8 41­41 33 9. Tevel 21 8 4 9 39­41 28 10. Fadd 21 8 2 11 36­43 26 11. Pálfa 21 8 2 11 41­74 26 12. Aparhant 21 6 2 13 39­74 20 13. Ozora 21 6 2 13 33­79 20 14. Döbrököz 21 4 3 14 35­64 15 15. Gerjen 21 1 3 17 20-109 6 16. Dunaföldvár 21 1 1 19 30-146 4 így kellett volna! 1. Cesena-Juventus 2. Cremonese-Roma 3. Fiorentina-Verona 4. Genoa-lnternazionale (félbeszakadt) a megállapított tipp 5. Lazio-Ascoli 6. Barletta-Licata 7. Brescia-Triestina 8. Como-Catanzaro 9. Parma-Cagliari 10. Pescara-Reggina 11. Torino-Pisa 12. Hessen Kassel-Hannover 13. Wattenscheid-Braunsch. Pluszmérkőzés: 14. Münster-Freiburg 1-1 x 0-1 2 3-1 1 3-0 0- 0 x 1- 0 1 0- 0 x 1- 1 x 1- 1 x 2- 1 1 0-1 2 3-1 1 0-0 x