Tolnai Népújság, 1990. április (1. évfolyam, 1-22. szám)

1990-04-09 / 06. szám

6 NÉPÚJSÁG 1990. április 9. Labdarúgó NB II. Labdarúgó NB III. Nagyszerű játékkal nyert Tapolcán a Dózsa Vége a paksiak héthetes böjtjének Szekszárdi Dózsa-Tapolcai Bauxitbányász 4-0 (2-0). Tapolca, 500 néző. V.: Bukman. Szekszárdi Mausz - Szabó, Kalmár, Varga F., Nagyfalusi - Bozsér, Kasza, Dienes (Máté a 80. percben), Horváth Cs. - Süveges, Varga L (Bóka a 71. perc­ben). Edző: Teszler Vendel. Bauxit­bányász SE: Horváth E. - Kánya, Bencze, Frigyik, Wágner - Berta, Tóth (Andriska a 46. percben), Mar­ton - Sziffer (Szót a 70. percben), Bognár, Horváth L Edző: Papp Ist­ván. Az ősziesre fordult időjárás el­riasztotta a közönséget a csapatok viszont hamar bemelegedtek. A Dó­zsa ragadta magához a kezdemé­nyezést és a játékban is fölény be ke­rült A19. percben Kalmár remek in­dításával Varga F. húzott el a bal szé­len, beadását Horváth Cs. kapásból küldte kapura, a labda levágódott a védőkről, a berobbanó Süveges hét méterről a hosszú sarokba lőtte. 1 -0. A 23. percben Horváth Cs. indította Bozsért a jobb oldalon, aki egy csel után az alapvonalról középre Iveit az érkező Horváth Cs. a védők közül előrevetődve a kapus lába között fe­jelte hálóba a labdát. 2-0. A tapol­caiak nehezen ocsúdtak, a vendég lilák pedig magabiztosan játszottak. A 35. percben Süveges vette el a labdát a védőktől, kapura húzott majd önzetlenül az egyedül érkező Varga L elé játszott, de a csatár 10 méterről mellé bombázott Szünet után nagy sebességre kapcsolt a Tapolca. A szél támogatá­sát élvezve hosszú indításokkal, vé­dekezésben pedig kemény beleme- nésekkel jelezték: számukra még nem lefutott a találkozó. Az 55. perc­ben a nagyszerűen kombináló ven­dégek tovább növelték előnyüket. Süvegest 22 méterre a kaputól Bencze buktatta, a szabadrúgásból Horváth Cs. nagy erővel a bal alsó sarokba bombázta a labdát 3-0. A 64. percben Dienes beadását Bo­zsér a kapufára fejelte. Négy perccel később sakk-matt a tapolcai véde­lem: Süveges-Varga L-Horváth Cs. adogatás végén Dienes 14 méteres lövésébe önfeláldozóan belevetőd­tek a védők. A 74. percben Dienes nagyszerű átadásával Bozsér lépett ki, kétesei után a kifutó kapus mellett is elemelte a labdát de Kánya a gól­vonalról menteni tudott A 77. perc­ben Dienes szabadrúgásból ívelt ka­pu elé, a védők közül kilépő Kalmár lekezelte, majd 4 méterről a kapu jobb sarkába helyezte a labdát. 4-0. A Szekszárd ugyanúgy, mint az eddigi idegenbeli találkozóin táma­dólag lépett fel. Ez meglepte a ven­déglátókat akik sehogysem találták a lilák taktikájának! az ellenszerét A kétgólos előny megnyugtatta a Dó­zsát szellemesen és látványosan futballoztak Horváth Csabáék. Szü­net után még erősített a Tapolca, de jellemzőül egyetlen helyzetet sem tudott teremteni Mausz kapuja előtt. A közönség meghálálta a lilák alakí­tását hiszen a lefújás után vastaps­sal jutalmazta a szekszárdi csapatot Jók: Kalmár, Varga F., Bozsér, Horváth Cs., Süveges, illetve Kánya, Marton. Paksi SE-Soproni SE 3-1 (0-0). Paks, 800 néző. V.: Molnár II. János. Paks: Kun - Héregi, Gracza, Blatt, Fábián - Végh, Márkus (Takács a 60. percben), Horváth P., Lacza (Bérezési a 79. percben) - Szomor, Kádár. Edző: dr. Puskás Lajos. Sop­ron: Kállai - Czibula, Fábián S., Kato­na, Ruzics - Nagy, Deák, Vékony (Varga a 61. percben), Virág - Hor­váth G. (Takács J. a 61. percben), Balaton. Edző: Készéi Ferenc. Az 5. percben Horváth P. szabadrúgása kipattant Kállairól Végh elé, aki ismé­telt de lövése élkerülte a soproniak kapuját. A12. percben Nagy a kapu­tól 20 méterre buktatta Szomort, Blatt szabadrúgását a vendég védők nagy üggyel-bajjal tisztázni tudták. A 20. percben Lacza bal oldali szögle­tét Gracza lefejelte a felfutó Végh- nek, akinek lövése elsuhant a léc fö­lött. A 23. percben villámgyors hazai támadás végén Káflár átadásával Márkus kapura húzott, de Kállai me­rész lábravetődéssel tisztázott A 34. percben Laczát a 16-os vonala előtt buktatták, Horváth P. szabadrúgását Kállai nagy bravúrral öklözte a me­zőnybe. A 44. percben az előrefutó Fábián L beadását Szomor alig fe­jelte a kapu mellé. Az 50. percben Balaton kitört a hazai védők gyűrűjéből, kapura hú­zott, de Gracza az utolsó pillanatban szerelni tudta. Az 53. percben góllá érett a hazaiak fölénye, Lacza elment a jobb szélen, ellőtte a labdát a sop­roni kapus mellett és azt a berobba­nó Szomor a gólvonalról a hálóba pofozta. 1 -0. Az 55. percben Szomor kapott jó labdát egy csel után kö­zépre adott Kádárhoz, aki elhúzta a labdát Kállai mellett is és nyolc mé­terről az üres kapuba lőtt. 2-0. A 79. percben Ruzics a kaputól 17 méter­re kézzel ütött a labdába, a szabad­rúgást Horáth P. védhetetlenül bom­bázta a jobb felső sarokba. 3-0. A 85. percben a kapura törő Balaton lövé­sét Kun a jobb kapufa tövénél hárí­totta. A 87. percben Balaton elfutott az alapvonalig, beadásából Czibula nyolc méterről beállította a végered­ményt 3-1. A hazai csapat szinte egykapura játszott győzelme teljes mértékben megérdemelt Jók: Lacza, Gracza, Végh, Fábián, Horváth P., illetve Czibula, Deák, Vi­rág. Az NB II. Nyugati-csoport további eredményei: Nagykanizsa-Oroszlány 2-1, Komló-Budafok 1 -0, Ajka-ZTE 0-0, III. Kér. TTVE-Mohács 0-0, Keszt- hely-Dunaújváros 0-1, Dorog-Bp. Volán 0-2. NB II. NYUGATI-CSOPORT 1. Bp. Volán 21 13 7 1 44-14 46 2. Oroszlány 21 12 4 5 34-20 40 3. Dunaújváros 21 12 3 6 35-27 39 4. ZTE 21 10 3 8 35-29 33 5. Nagykanizsa 21 8 7 6 29-28 31 6. Komló 21 7 9 5 23-20 30 7. III. Kér. TTVE 21 6 10 5 22-17 28 8. Mohács 21 8 4 9 26-22 28 9. Szekszárd 21 8 4 9 26-24 28 10. Sopron 21 8 3 10 33-32 27 11. Dorog 21 6 7 8 27-30 25 12. Budafok 21 6 5 10 17-36 23 13. Ajka 21 4 9 8 23-24 21 14. Tapolca 21 5 5 11 16-38 20 15. Keszthely 21 3 10 8 15-27 19 16. Paks 21 3 8 10 24-41 17 Mi lesz veled Bonyhádi SE? Az NB III. Dráva-csoport- jának hét végi fordulójá­ban egy megyei „rangadó­ra” is sor került. Dombó­váron a Vasas legénysége Csanádi két góljával ott­hon tartotta a három pon­tot a rendkívül nehéz hely­zetbe került Bonyhádi SE ellen. Most már igazán ak­tuális a bonyhádi együttes sorsáért aggódók kérdé­se: mi lesz veled piros-fe­hér együttes? Pillanatnyi­lag ugyanis biztos kieső­nek számít Mucska Gyula edző legénysége. Hasonló a Nagymányok helyzete is, a brikettgyáriak pályavá­lasztóként sem boldogul­tak a Kaposvári Építőkkel. A gól nélküli döntetlen a 14. helyre rangsorolta a mányokiakat. A listavezető Atomerő­mű SE a jelekből ítélve okult a Somberek elleni legutóbbi vereségéből és Bólyban nehéz, küzdel­mes mérkőzésen 2-0-as győzelmet aratott. Maradt tehát az atomosok négy­pontos előnye listavezető­ként. A fegyelmi bizottság megsemmisítette a már­cius 10-én játszott K. Épí­tők—Marcali 1-0-as mér­kőzés eredményét, -a há­rom pontot 3-0-as gólkü­lönbséggel a Marcali javá­ra igazolta. Atomerőmű SE-Bóly 2-0 (0-0). Bóly, 300 néző. V.: Dunk­ler. Atomerőmű SE: Hornyák ­Fritz (Vörös), Erdélyi, Vörös L. (Boros), Debreceni - Burai, Ju­hász, Varga - Porga, Nagy, Szabó. Edző: Pusztai László. Bóly: Puch - Kósa, Fitt, Maczi, Virág - Hosszú, Bruder, Amb­rus, Kirchner - Schneider, Biró. Edző: Weiszbart József. Nagy iramú, küzdelmes mérkőzésen a két jól felkészített csapat kö­zül a Paks jobb helyzetkihasz­nálásával nyert Az utolsó nyolc percben szerezte meg a három bajnoki pontot. G.: Boros, Vö­rös L. Jók: Burai, Vörös, Boros, Ju­hász, illetve Maczi, Biró, Amb­rus. Dombóvári Vasas-Bonyhá­di SE 2-1 (1-0). Dombóvár, 150 néző. V.: Miskai. Dombóvár: Fo­ki - Vecsei, Luczek, Vida, Kiss - Tóth-Bagi (Szűcs), Horváth, Dékány - Csanádi (Berki), Rácz, Jakab. Mb. edző: Lamm György. Bonyhád: Szabó - Stumpf, Hüber, Hámori, Juhász - Keresztes (Kecskeméti), Vendégh L, Guzorán - Pfeifer, Kiss, Pozsár, (Vendégh T.). Ed­ző: Mucska Gyula. A 41. perc­ben Csanádi buktatásáért megítélt büntetőt Kiss értékesí­tette. 1 -0. Az 54. percben nagy tűzijáték alakult ki a bonyhádi kapu előtt, és végül a kipattanó labdát Csanádi hét méterről nagy erővel a léc alá lőtte. 2-0. Az 56. percben Horváth keze- zéséért megítélt büntetőt Hüber biztosan értékesítette. 2-1. Nagy erejű szélben lejátszott mérkőzésen csapkodó játék volt a jellemző. Végül is a több helyzetet kidolgozó Vasas megérdemelten nyerte; a me­gyei rangadót. Jók: Luczek, Kiss, Horváth, Csanádi, illetve Szabó, Stumpf, Guzorán. Nagymánydki Brikett SE- Kaposvári Építők 0-0. Nagy­mányok, 300 néző. V.: Kovács. Nagymányok: Szőcs - Siklódi, Lovász, Kelemen (Éppel), Bencze - Nagy, Horváth, Lőrinc - Biró, Barabás, Klem. Edző: Farkas Péter, Kaposvár: Hor­váth - Göbölös, Zentai, Nagy, Balassa - Papp, Vida, Balázs - Pintér, Pilisi (Czabula), Wéber. Edző: Horváth Lajos. Az első félidő 23. percében Pintér 11 - esét a hazai kapus hárította. A 70. percben Horváth kiállítva. A második félidő 30. percében Barabás húzott kapura, a védőt hátulról fellökték a 16-oson be­lül, de a játékvezető sípja néma maradt. A hazai csapat mezőnyfölé­nyét nem tudta gólra váltani. Jók: Szőcs, Lovász, Barabás, illetve Horváth, Göbölös, Ba-, lázs. Az NB III. Dráva-csoport to­vábbi mérkőzéseinek eredmé­nyei: Kaposvári Honvéd-Má- zaszászvár 2-2, Boglárlelle- Siklós 1-0, Csurgó-Marcali 1-3, Somberek-Szigetvár 0-0, Kaposvári Rákóczi-Nagykani- zsa 6-0. NB III. DRÁVA-CSOPORT 1. Atomerőmű SE 2. K. Rákóczi 3. K. Honvéd 4. Boglárlelle 5. Csurgó 6. Dombóvár 7. Siklós 8. Somberek 9. Bóly 10. Mázaszászvár 11. Szigetvár 12. K. Epitfik 13. Marcali 14. Nagymányok 15. Bonyhád 16. Nagykanizsa 20 16 2 2 48-9 50 20 15 1 4 37-15 46 20 8 10 2 21-10 34 20 10 3 7 21-25 33 20 9 4 7 29-20 31 20 8 6 6 23-20 30 20 9 2 9 33-29 29 20 8 5 7 26-22 29 20 7 6 7 33-30 27 2Q 7 4 9 18-26 25 20 5 5 10 24-34 20 20 4 7 9 18-29 19 20 4 7 9 16-32 19 20 4 6 10 22-32 18 20 4 4 12 26-42 16 20 4 4 12 24-44 16 Labdarúgó NB I. A megyei labdarúgó-bajnokságért Helycsere az élen A labdarúgó NB I. 22. fordulójá­nak eredményei: Váci Izzó-Ú. Dó­zsa 1-0, Veszprém-Tatabánya 0-1, Vasas-Bp. Honvéd 2-2, DVSC-Videoton-Waldham 2-2, MTK-VM-Békéscsaba 1-1, Pécsi MSC-Csepel 2-0, Rába ETO-Ha- ladás 2-0, Ferencváros-Siófok 4-0. A bajnokság állása: 1. MTK-VM 2. Ú. Dózsa 3. Pécsi MSC 4. Ferencváros 5. Tatabánya 6. Siófok 7. Veszprém 8. Videoton- Waltham 9. Vasas 10. Békéscsaba 11. Rába ETO 12. Bp. Honvéd 13. Debreceni VSC 14. Váci Izzó 15. Haladás 16. Csepel 22 14 4 4 34-14 46 22 15 1 6 32-15 46 22 11 7 4 30-15 40 22 11 4 7 35-23 37 22 10 3 9 15-19 33 22 7 9 6 22-23 30 22 6 10 6 17-17 28 22 6 10 6 1 7-21 28 22 7 6 9 24-30 27 22 7 6 9 19-26 27 22 5 9 8 22-20 24 22 6 6 10 22-29 24 22 5 9 8 16-24 24 22 4 10 8 18-25 22 22 5 6 11 25-32 21 22 2 10 10 20-35 16 Így kellett volna! A totó 14. heti játékszelvényén szereplő mérkőzések eredményei: 1. Eintracht Frankf.-Werder Bremen 1-0 1 2. VfB Stuttgart-Bayer Leverkusen 0-0 x 3. Bayer Uerdingen-Bayem München 2-2 x 4. Waldhof Mannheim-Nürnberg 1-1 x 5. Essen-Wattenscheid 0-2 2 6. Hannover 96-Duisburg 2-2 x 7. Freiburg-Hertha BSC 0-2 2 8. Braunschweig-Saarbriicken 0-0 x 9. Unterhaching-Darmstadt 1-0 1 10. Atalanta-Napoli 0-0 x 11. Bari-Lazio 0-0 x 12. Roma-Fiorentina 0-0 x 13. Verona-Genoa 1-1 x Pluszmérkőzés: 14. Bologna-Milan 0-0 x A Hőgyész pontszámban beérte a listavezetőt A megyei labdarúgó-bajnokság vasárnapi 20. fordulójában egy szomszédvári rangadóra került sor: a Hőgyész pályaválasztóként nyert a Kisdorog ellen, ezzel együtt pontszámban befogta a lista­vezető kisdorogiakat A pályaválasztó csapatok sikerét hozta a forduló, hiszen a nyolc találkozó közül mindössze egyen - Duna- földváron a Tamási - nyert csak vendégcsapat. A Döbrököz a várt­nál magabiztosabban verte ozorai ellenfelét, ugyanez mondható el a Dombóvár-Kakasd találkozóra is. Tudósítónk jelentése sze­rint a tolnaiak, mintha a kelleténél bővebbre gombolták volna azt a bizonyos mellényt, ezért Tevelen vereséggel fizettek. A hét közben az előrehozott mérkőzésén Fadd ellen 2-2-es döntetlent elért Aparhant ezúttal a Bátaszék együttesét győzte le 1-0 arányban. Hosszú, sikertelen sorozat szakadt meg Gerjenben, a hazaiak ismét győztesen vonultak le a pályáról a szomszédvár Dunaszent- györgy ellen. A fegyelmi bizottság az egy hete félbeszakadt Pál- fa-Aparhant mérkőzés három pontját 3-0-as gólkülönbséggel a Pálfa javára igazolta. Aparhant-Bátaszék 1-0 (1-0). Aparhant, 100 nézó. V.: Krekó. Aparhant: Bagoly - Heidecker, Se­bestyén, Sámár, Czárt - Gecző, Zsók, Palkó - Ferencz, Juhász (Dobos), László. Edző: Kozma Jó­zsef. Bátaszék: Boros - Farkas, Kiss, Rácz, Lukács (Orbán) - Both, Keller, Marosa - Horváth, Papp (Szabados T.), Szabados Z. Edző: Botos András. Alacsony színvona­lú mérkőzésen az első félidei jobb játékával megérdemelten nyert a hazai csapat. G.: Ferencz. Jók: Se­bestyén, Palkó, László, illetve Bo­ros, Kiss. Tevel-Tolna 2-1 (1-1). Tevel, 250 néző. V.: Osztermayer. Tevel: Weidinger - Keresztes, Nagy. G., Nagy I. (Hodász), Borbandi - Ger­gely, Hoffmann, Ferenc S. - Somo­gyi (Ferenc Cs.), Denkinger, Fe­rencz G. Edző: Szentes Ambrus. Tolna: Lampek - Balogh, Hauz- mann, Wittinger, Horváth - Réhm, Márkus, Pintér - Varga (Töttösi), Simon, Mácsik (Kardos). Edző: Szegleti István. A kissé elbizako­dott tolnaiak ellen megérdemelt te- veli győzelem. G.: Somogyi, Den­kinger, illetve Simon. Jók: Keresz­tes, Borbandi, Hoffmann, Hodász, illetve Réhm, Simon, Mácsik. Tamási-Dunaföldvár 4-1 (2-0). Dunaföldvár, 100 néző. V.: Lehel. Tamási: Kántor - Máté, Agócs (Or­sós), Zsolnai, Szűcs - Schneider, Demkó, Hajdics (Dobrai), Walter - Szántó, Tóth Gy. Edző: Bazsonyi Rudolf. Dunaföldvár: Nagy Z. - Vá­gó, Keller, Molnár, Ongai (Góman) - Varjas, Král, Sebestyén - Hor­váth, Fehér, Csiszár (Nagy L). Ed­ző: Jákhalmi Károly. Küzdelmes mérkőzésen a sok gólhelyzetet el­puskázó hazaiak ellen biztosan nyert a Tamási. G.: Schneider, Haj­dics, Walter, Szántó, illetve Hor­váth. Jók: Agócs, Zsolnai, Hajdics, illetve Keller, Král, Vágó, Fehér. Gerjen-Dunaszentgyörgy 1-0 (1-0). Gerjen, 350 néző. V.: dr. Ber­ta. Gerjen: Taba - Hajnes, Palásti I., Palásti II., Lubastyik - Szakter (Do- monyai), Kövesi, Rácz, Földesi (Németh) - Kovács, Kiss. Edző: Palásti Lajos. Dunaszentgyörgy: Thuróczy - Kovács (Pál), Kiss T., Benedek, Lakatos - Domsa, Kiss I., Káldi, Gödör (Jóni) - Gyöngyösi, Kiss L. Edző: Horváth László. A két szomszédvár presztízsmérkőzé­sén a hazaiak megérdemelt győ­zelmet arattak. G.: Szakter. Jók: Taba, Szakter, Rácz, illetve Bene­dek, Lakatos. Fadd-Pálfa 1-0 (0-0). Fadd, 450 néző. V.: Lugasi. Fadd: Szalai - Aradi, Nagy, Kugli, Pesti - Józsa, Blesz, Klopcsik F., Kertész - Illés (Kirtyán), Gyenis (Póti). Edző: Már­kus József. Pálfa: Tóth - Szűcs, Kovács, Balogh G„ Orsós - Vas I., Balogh T., Deres (Balogh J.), Sinka (Vas II.) - Farkas, Szakács. Edző: Horváth Lajos. A kiesés ellen küz­dő vendégcsapat a 25. percben a kihagyott 11-essel, amit Sinka nem rúgott be, elesett a pontszer­zéstől.. G.: Kertész. Jók: Aradi, Blesz, illetve Tóth, Orsós. Dombóvár-Kakasd 3-0 (1-0). Dombóvár, 150 néző. V.: Scháffer. Dombóvár: Bien - Vészi, Virágosi, Pólyák, Lódri - Péter, Szabotin, Vince - Korvicska, Zsúró (Sava­nyú), Pászti. Edző: Újvári Kálmán. Kakasd: Pál - Schell, Bónyai, Szőcs, Kvanduk E. - Tusa (Sárkö­zi), Csoboth, Hücker (Eisensehr) - Sipos, Sebestyén, János Z. Edző: László József. A végig nagy aka­rással és nagy fölényben játszó hazai csapat a helyzetek jobb ki­használásával nagyobb arányban is győzhetett volna. G.: Pászti 2, Pé­ter. Jók: Virágosi, Korvicska, Pász­ti, illetve Bónyai, Sipos. Döbrököz-Ozora 3-1 (1-1). Döbrököz, 200 néző. V.: Dárdai. Döbrököz: Fink - Apáti, Enczel, Varga L, Csatári (Varga J.) (Fon- dák) - Francz, Bódis, Orsós - Szili, Horváth, Karászi. Edző: Farkas At­tila. Ozora: Dobos - Tóth, Molnár,. Lázár, Varga, Nádasdi - Végh, Czi- ráki, Csömör - Borga (Juhász), Sandi (Gosztola). Edző: Sch'rancz István. A hazai csapat második fél­idei játékával rászolgált a győze­lemre. G.: Francz, Horváth, Karászi, illetve Sandi. Jók: Francz, Szili, Orsós, illetve Végh, Nádasdi, Czi- ráki. Hőgyész-Kisdorog 1-0 (0-0). Hőgyész, 800 néző. V.: Szieber. Hőgyész: Nándor - Iski, Topánka, Magyar (Seemann), Weitner Á. - Kurcz (Szentes), Bősz, Bus - Váli, Papp, Weitner J. Edző: Weitner Ádám. Kisdorog: Kiss - Nier, Klein (Wirth), Berning, Páli - András, Acsádi, Dados (Beke Z.) - Szabó, Horváth, Papp. Edző: Kovács Ist­ván. Rangadóhoz méltó játékkal, egy korszerű támadás végén szer­zett góllal megérdemelten nyert a hazai csapat. G.: Bősz. Jók: To­pánka, Bősz, Bus, Papp, illetve Kiss, Acsádi. Az ifjúsági bajnokság mérkőzé­seinek eredményei: Döbrököz -Ozora 1-1, Hőgyész-Kisdorog 0- 2, Gerjen-Dunaszentgyörgy 1-1, Aparhant-Bátaszék 0-6, Tevel- Tolna 0-2, Dunaföldvár-Tamási 4-6, Dombóvár-Kakasd 0-2, Fadd-Pálfa 2-1. Megyei bajnokság Felnőttek 1. Kisdorog 20 12 2 6 44-22 38 2. Hőgyész 20 12 2 6 33-19 38 3. Tamási 20 12 1 7 39-20 37 4. Fadd 21 10 6 5 32-23 36 5. Tolna 20 9 7 4 31-26 34 6. Kakasd 20 9 4 7 34-30 31 7. Döbrököz 20 9 4 7 27-34 31 8. Tevel 20 8 6 6 32-28 30 9. Bátaszék 20 8 5 7 27-22 29 10. Dombóvár 20 8 3 9 27-25 27 11. Aparhant 21 8 3 10 25-32 27 12. Gerjen 20 8 2 10 16-27 26 13. D.-szentgy. 20 6 6 8 22-25 24 14. Ozora 20 6 2 12 35-38 20 15. Pálfa 20 4 5 11 20-31 17 16. Dunaföldvár 20 1 4 15 17-59 7 Ifjúságiak 1. Bátaszék 20 17 2 1 120-14 53 2. Kakasd 20 15 4 1 68-22 49 3. Dombóvár 20 14 3 3 71-23 45 4. Kisdorog 20 14 1 5 93-26 43 5. Tamási 20 11 4 5 66-39 37 6. Tolna 20 9 4 7 63-32 31 7. Hőgyész 20 9 4 7 55-39 31 8. D.-szentgy. 20 9 3 8 36-40 30 9. Tevel 20 8 4 8 39-37 28 10. Fadd 21 8 2 11 36-43 26 11. Pálfa 20 8 2 10 40-71 26 12. Aparhant 21 6 2 13 39-74 20 13. Ozora 20 5 2 13 29-79 17 14. Döbrököz 20 4 3 13 34-60 15 15. Gerjen 20 1 3 16 20-100 6 16. Dunaföldvár 20 1 1 18 29-140 4