Tolna Megyei Népújság, 1989. október (39. évfolyam, 232-258. szám)

1989-10-30 / 257. szám

1989. október 30. “rféPÜJSÁG 5 Labdarúgó NB III. Elérkezett az őszi fáradtság? Labdarúgó NB II. Mausz büntetőt hárított Dunaújvárosban Kiszi kétszer bólintott Pakson Atomerőmű SE-Nagykanizsai Volán Dózsa 4-2 (1-0). Nagykanizsa, 100 néző. V.: Varga E. Paks: Szlanyinka - Erdélyi, Burai, Nagy Z., Lauer - Mikolics (Szabó), Porga, Nagy L, Boros (Fritz) - Juhász, Vörös. Edző: Pusztai László. Nagykani­zsa: Pusztai - Szabó, Svélecz, Patkós, Nagy A. - Kvanduk, Sörös, Lizák - Ta­más, Csizmarik (Gréczi), Ignácz (Ko­vács). Edző: Orosz József. A nagy fölény­ben játszó listavezető gyorsan jutott ve­zetéshez,' majd a félidő hajrájában egyenlítettek a hazaiak, de a szabályos gólt a bíró nem ítélte meg. Szünet után növelte előnyét a vendégcsapat, majd a kanizsaiak jutottak ajándék 11-eshez, akik a 70. percben egyenlítettek is. Ez­után két perc alatt lőtt gólokkal a minden csapatrészében jobb paksiak gyorsan eldöntötték a találkozó sorsát. G.: Vörös 2, Boros, Juhász, illetve Nagy A. (11-es- ből), Nagy L. (öngól). Mázaszászvár-Dombóvári Vasas 1-0 (1-0). Dombóvár, 300 néző. V.: Fodor: Mázaszászvár: Görföl - Irovácz, Maglódi, Komáromi, Dunai - Dömény, Csoboth, Róth - Orsós (Ambrus), Román, Szigeti. Edző: Róth Antal. Dombóvári Vasas: Foki - Banai, Kurdi, Vida, Luczek - Tóth-Bagi (Buda), Fazekas (Horváth), Dékány - Ja­kab, Szűcs, Kiss. Edző: Olasz János. A 27. percben Róth bal oldali beadása az elmélázó védők között Románhoz került, és ő közelről a kapu közepébe gurította a labdát. 1 -0. A 62. percben Dékány és Dö­mény együttesen a kiállítás sorsára ju­tott. Közepes iramú és színvonalú mérkő­zésen a nagyobb akaraterővel játszó Má­zaszászvár szerezte meg a győzelmet a továbbra is gyengélkedő Vasas ellen. Jók: Maglódi, Csoboth, Róth, illetve Kur­di. Siklós-Nagymányoki Brikett SE 3-2 (1-2). Nagymányok, 300 néző. V.: Dunk­ler. Siklós: Keresztes A. - Weinert, Róz- ner, Kiss, Keresztes Zs. - Kapitány, Bir- csák (Kellén), Kovács - Schweisguth (Pongrácz), Sztojka, Vezér. Edző: Amigya Pál. Nagymányok: Szőcs - Vecsei, Lo­vász, Klomfár, Bencze - Horváth, Szőts, Nagy (Éppel) - Lőrincz, Pilisi, Barabás (Forray). Edző: Szám Frigyes. A 7. perc­ben Horváth kiugratását Pilisi értékesítet­te. 1 -0. A 15. percben gyors hazai jobb oldali támadás végén Lőrincz beadását Pilisi helyezte a hálóba. 2-0. A 35. perc­ben a hazai védelem megingását Vezér használta ki. 2-1. Az 58. percben Sztojka szabadrúgása a kapusról kipattant, Kiss Ívelése a lécet érintve hullott a hálóba. 2- 2. A 69. percben a védőkről lepattanó labdát Kiss 16 méterről a bal sarokba lőt­te. 3-2. Alacsony színvonalú mérkőzésen a lelkesebb vendégcsapat megérdemel­te a három pontot. Jók: Kiss, Kovács, Ve­zér, illetve Pilisi. Bonyhádi SE-Marcali 1-1 (0-0). Bony- hád, 200 néző. V.: Vavika. Bonyhád: Heizler - dr. Alföldi, Stumpf, Révész, Mukli - András, Kiss, Vendég L. - László (Forrai), Beke, Pfeifer (Vendég T.). Edző: Kovácsi Ferenc. Marcali: Igricz - Héder, Czuczka, Szekeres, Luka (Lakos) - Haj­dú I., Palacskó (Nagy), Hajdú II. - Szántó, Mixtai, Urbán. Edző: Fenyvesi József. Eseménytelen játékkal telt el az első fél­idő, helyzete egyik csapatnak sem adó­dott. Az 57. percben a csereként beállt Forrai elhúzott a jobb oldalon, beadását Pfeifer kapura lőtte, a labda az egyik vé­dőről Beke elé pattant, aki közelről nem hibázott. 1-0. A 60. percben Szántót utánrúgásért a játékvezető kiállította. A 82. percben a kitámadó vendégek egy kapu előtti kavarodás végén Mixtai lövé­sével kiegyenlítettek. 1 -1. Az igen gyenge teljesítményt nyújtó bonyhádiak nem ér­demeltek volna győzelmet. Jók: Stumpf, Mukli, illetve Czuczka, Mixtai. Az NB III. Dráva-csoport további talál­kozóinak eredményei: Boglárlelle-Ka- posvári Építők 0-0, Csurgó-Kaposvári Honvéd 2-0, Bóly-Somberek 4-2, Rá­kóczi FC-Szigetvár 5-0. NB III. Dráva-csoport 1. Atomerőmű SE 11 9 1 1 31- 5 28 2. Rákóczi FC 11 7 1 3 19-10 22 3. Somberek 11 5 3 3 16-11 18 4. Dombóvár 11 5 3 3 13-11 18 5. Bóly 11 5 2 4 21-20 17 6. K. Honvéd 11 3 7 1 10- 7 16 7. K. Építők 11 4 4 3 10-11 16 8. Csurgó f1 4 3 4 15-12 15 9. Boglárlelle 11 4 3 4 12-15 15 10. Mázaszászvár 11 4 3 4 8-14 15 11. Nagymányok 11 3 3 5 14-18 12 12. Siklós 11 3 2 6 17-22 11 13. Szigetvár 11 2 4 5 12-17 10 14. Marcali 11 2 4 5 8-16 10 15. Nagykanizsa 11 2 3 6 14-21 9 16. Bonyhád 11 1 4 6 12-22 7 Oroszlányi Bányász-Paksi SE 2-0 (2-0). Paks, 1200 néző. V.: dr. Szőke. Oroszlányi Bányász: Tőkés - Miksi, Klá- ris, Varró, Filep - Hegedűs, Zsidó, Kiszi, Simon T. (Selyem a 79. percben) - Hor­váth P. (Barabás a 88. percben), Szend- ref. Edző: Tornyi Barnabás. Paksi SE: Kun -Fféregi, Gracza, Blatt (Lacza a 43. percben), Fábián - Somogyi, Kolarics, Török (Bregovics a 78. percben), Horváth P. - Kádár, Takács. Edző: Vábró József. Az 5. percben Blatt labdájával Fábián ka­pura tört, 10 méterről leadott lövését Tő­kés a mezőnybe öklözte. A 12. percben Szendrei elhúzott a bal szélen, középre gurítását Zsidó 10 méterről a kapura lőt­te, de Kun remek érzékkel hárított. A 22. percben Simon T. keresztbeivelését Hor­váth P. középre emelte és Kiszi fejéröl a kapu fölé szállt a labda. A 30. percben zavar támadt a paksi védelemben, az oroszlányi Horváth P. elé került a labda, akinek beadását a kapujából kimozduló Kun mellett Kiszi a 11 -es pontról a háló­ba fejelte. 1-0. A 40. percben Török lab­dájával Fábián lefutotta a vendégek vé­delmét, de 12 méterről a kapu fölé bom­bázott. A 41. percben Szendrei elhúzott védője mellett, beadását az üresen ha­gyott Kiszi ezúttal is a kapuba fejelte. 2-0. Szünet után a 48. percben az előretörő Héregi beadását Török gyengén találta el, így a lövés nem okozott gondot Tőkés­nek. Az 51. percben Takács kísérletezett, de Tőkés ezúttal is a helyén volt. Ezután ellentámadásból Zsidó elhúzott a bal ol­dalon, beadását Horváth P. alig fejelte a kapu mellé. A 62. percben Szendrei is­mét elment őrzője mellett, középre adott, s Hegedűs nagy helyzetben Kunba lőtte a labdát. A 67. percben ismét Kiszi előtt adódott gólszerzési lehetőség, de Zsidó szögletét 5 méterről léc fölé fejelte. A 72. percben a paksi Horváth P. jobb oldali szöglete nyomán Gracza centiméterek­kel fejelt kapu mellé. A 80. percben az előretörő Kláris lövését Kun a léc fölé te- nyerelte. A 83. percben Bregovics-So- .mogyi adogatás után az utóbbi lövése a felső lécen csattant. A 85. percben Bre­govics lefutott az alapvonalig, de beadá­sát Takács 5 méterről Tőkés kezébe fe­jelte. Ellentámadás során Szendrei bal oldali beadását Kiszi nagy helyzetben 8 méterről kapu mellé fejelte. Mintegy 10 perces hazai támadásso­rozat után, fokozatosan feljöttek a bányá­szok, és erőteljes támadásaikat siker ko­ronázta. Szünet után ismét a haziak kezdtek jobban, de lövéseiket nem kísér­te szerencse. Ezután ismét a vendégek előtt adódtak gólszerzési lehetőségek, de lövéseik rendre célt tévesztettek, vagy a hazai védők időben közbe tudtak avat­kozni. A látottak alapján a közepes iramú és színvonalú mérkőzésen a minden csapatrészében jobb bányászok megér­demelt győzelmet arattak a gyenge napot kifogó Duna-partiak ellen. Jók: Hegedűs, Kiszi, Simon T., Szendrei, illetve Gracza, Fábián, Takács. Dunaújvárosi Kohász-Szekszárdi Dó­zsa 1-1 (1-0). Dunaújváros, 1500 néző. V.: Ádám. Dunaújváros: Sági - Ress, Bol- dóczky, Sztanó, Németh G. - Kere- peczky, Gróf, Márkus, Ruppert (Szabó J. az 57. percben) - Szauer (Lengyel a szü­netben), Tóth. Edző: Jakab Elek. Szek- szárd: Mausz - Nagyfalusi, Varga F., Sza­bó, Kasza - Bozsér, Farsang, Máté - Je- lusics (Hámori a 89. percben), Varga L, Kálmán (Horváth P. a 85. percben). Edző: Teszler Vendel. A Kohász kezdte a játé­kot és az első veszélyes támadások után Kerepeczky, majd Márkus lövései té­vesztettek célt. A 12. percben gyors ha­zai akció végén Gróf átadásával Tóth kö­zépen kilépett, elhúzta a labdát a kivető­dő Mausz mellett is, majd közelről a háló­ba helyezett. 1 -0. Három perccel később Farsang remekül ugratta ki Varga L-t, aki kicselezte a rátámadó Sztanót és futtá­ból, 18 méterről leadott lövése a felső lé­cen csattant. A 21. percben Máté sza­badrúgásból beívelt labdáját Varga L. 10 méterről fejelte kapura, Sági bravúros vetődéssel a gólvonalon tisztázott. A 42. percben Kálmán több jó csel után betört a 16-osra, ahol Németh G. hátulról buk­tatta a lövés pillanatában. Az addig kifo­gástalanul bíráskodó Ádám nem ítélte meg a nyilvánvaló 11 -est. Szünet után az 50. percben Varga F. ugratta ki a jobbszélső helyén robogó Kaszát, a keresztező Lengyel azonban buktatta az alapvonaltól 20 méterre. Bo­zsér végezte el a szabadrúgást, a kapu előtti tömörülésben Kasza elé pattant a labda, aki 5 méterről higgadtan a bal sa­rokba helyezte. 1-1. A 61. percben Máté perdített Bozsér elé, aki 13 méterről teli­be lőtte a tehetetlen Sági kapust. A 65. percben Márkus-Szabó J. kényszerítő után az egykori szekszárdi játékos 10 méterről a jobb kapufára bombázott. Fel- paprikázódott a játék, a hazaiak teljes se­bességre kapcsoltak, ám a lilák ebben az időszakban is jobban játszottak ellenfe­lüknél. A 70. percben Szabó J. egy csel után betört a 16-osra, már csak Mausz- szal állt szemben, amikor Kasza buktatta. A megítélt büntetőből Németh G. a jobb sarokra helyezte a labdát, de Mausz re­mek vetődéssel hárított. Bár az elmúlt években nem tartozott egy súlycsoportba a két együttes, ezúttal mégis presztizscsatára készülődtek mindkét öltözőben. A hazaiak gyors ve­zető gólja még arról árulkodott, hogy a dózsások fölöttébb respektálják ellenfe­lüket, de aztán rákapcsoltak és az irányí­tás mellett helyzeteket is kidolgoztak. Szünet után hamar jött az egyenlítő gól, ami a Kohászt nagyobb erőkifejtésre késztette. A kihagyott 11 -es után azon­ban nem tudtak igazi gólhelyzetet terem­teni Mausz kapujánál. Jók: Ress, Márkus, Gróf, illetve Mausz, Bozsér, Varga L. Az NB II. Nyugati csoportjának továb­bi eredményei: Tapolca-Ajka 2-1, Keszt- hely-ZTE 2-1, III. Kér. TTVE-Budafok 1-1, Dorog-Komló 1-1, Nagykanizsa- Sopron 1-0, Mohács-Volán SC 0-1. NB II. Nyugati csoport 1. Bp. Volán 11 6 4 1 21-10 22 2. Oroszlány 11 6 3 2 19-11 21 3. ZTE 11 6 1 4 23-17 19 4. Nagykanizsa 11 4 6 1 18-12 18 5-6. Mohács 11 5 2 4 17-11 17 Ili. Kér. TTVE 11 4 5 2 17-11 17 7. Komló 11 3 7 1 15-12 16 8. Dunaújváros 11 4 3 4 18-21 15 9. Sopron 11 4 2 5 16-15 14 10. Budafok 11 3 4 4 8-13 13 11. Szekszárd 11 3 3 5 12-14 12 12. Dorog 11 3 3 5 12-16 12 13. Tapolca 11 3 2 6 12-24 11 14. Ajka 11 2 4 5 12-14 10 15. Keszthely 11 2 4 5 9-17 10 16. Paks 11 1 5 5 12-24 8 A lapunk mai számában megjelent labdarúgó-tudósításokat Írták: Háder György, Zerza József, Varga Károly, Orbán Lajos, Kiszler Ferenc, Király Sándor, Kovács Péter, Ehl Henrik, Bráz Ferenc, Dömötör Endre, Bittner Mátyás, Illés Béla, Zwick Antal. A megyei labdarúgó-bajnokságért Az esélytelen csapatok felborították a papírformát A megyei labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában a kis csapatok alaposan meg­leckéztették a „nagyokat”. A gerjeniek Bátaszéken vendégszerepeitek. Lelkese­désből is példát mutattak az enerváltan futballozó hazaiaknak és Lacza góljával mindhárom pontot hazavitték. Arra iskevesen gondoltak, hogy az őszi idény „sta­bil” alsóházi tagja, a Pálfa vereséget mér az NB lll-ból kiesett Dombóvári VMSE gárdájára. Pedig ez történt, az esélytelen nyugalmával pályára lépő, ám óriási el­szántsággal küzdő pálfaiak 3-2-re nyertek. A Dunaszentgyörgy újonccsapatának bravúrjával folytathatjuk a sort, a szentgyörgyiek a listavezető Tamási „skalpját” szerezték meg 2-0-as, megérdemelt győzelmükkel. A Kisdorog állt a táblázat élére, miután magabiztos játékkal nyert 3-0-ra Kovács István legénysége a Kakasd ellen. Az Ozora-Tolna és a Fadd-Tevel találkozók pontosztozkodással zárultak. Az Aparhant is biztosan gyűjtötte be a három pon­tot a sereghajtó Dunaföldvár elleni 90 percben. A jelekből ítélve fokozatosan ma­gára talál a tavalyi dobogós Hőgyész, ezúttal a döbröközieket fektette két vállra. Labdarúgó NB l. A Bp. Honvéd zuhanórepülése A labdarúgó NB 1.11. fordulójában az alábbi eredmények születtek: PMSC- Veszprém 1-0, Debrecen-Bp. Honvéd 2-1, Videoton-Békéscsaba 0-1, Sió- fok-Csepel 0-0, Ú. Dózsa-Haladás 3-0, Ferencváros-Tatabánya 0-1, MTK-VM- Vasas 3-0, Vác-Rába ETO 0-0. A bajnokság állása 1. MTK-VM 12 8 1 3 17- 7 25 2. Ú. Dózsa 12 8 1 3 17- 8 25 3. Pécsi MSC 12 6 5 1 20- 8 23 4. Ferencváros 12 6 3 3 18- 9 21 5. Vasas 12 5 3 4 13-13 18 6. Debrecen 12 4 4 4 10-11 16 7. Tatabánya 12 5 1 6 7- 9 16 8. Haladás 12 4 4 4 14-17 16 9. Videoton 12 4 4 4 8-11 16 10. Bp. Honvéd 12 4 3 5 12-13 15 11. Siófok 12 3 6 3 10-11 15 12. Veszprém 12 2 7 3 6- 9 13 13. Békéscsaba 12 3 3 6 7-15 12 14. Rába ETO 12 2 3 7 9-12 9 15. Váci Izzó 12 1 6 5 8-13 9 16. Csepel 12­8 4 6-16 8 így kellett volna 1. Dortmund-Bayer Uerdingen 1:0 1 2. Karlsruhe-Hamburger SV 2:0 1 3. Nürnberg-VfB Stuttgart 0:2 2 4. Fortuna Köln-Saarbrücken 1:1 X 5. Hannover-Unterhaching 3:0 1 6. Kassel-Wattenscheid 0:3 2 7. Acoli-Milan 1:0 1 8. Cremonese-Fiorentina 1:2 2 9. Juventus-Sampdoria 1:0 1 10. Parma-Brescia 0:0 X 11. Licata-Foggia 3:0 1 12. Catanzaro-Reggiana 1:1 X 13. Reggina-Torino 0:0 X Pótmérkőzések: 14. Genoa-Napoli 1:1 X 15. Hertha BSC-Aachen 3:1 1 16. Schalke 04-Meppen 2:0 1 Ozora-Tolna 3-3 (2-1). Ozora, 150 né­ző. V.: Lieszkovszky. Ozora: Dobos - Tóth, Porga, Molnár, Kovács - Nádasdi, Juhász, Cziráki, Csömör - Sandi, Végh (Pető). Edző: Schrancz István. Tolna: Lampek - Nagy, Hauzmann, Wittinger, Rémh, Kardos - Hagymási (Töttösi), Hor­váth (Varga), Mácsik - Kappéter, Kingl. Edző: Szegleti István. A lelkesen futballo­zó vendégcsapat közelebb állt a győze­lemhez. G.: Sandi 2 (egyet 11-esből), il­letve Kappéter (11-esből), Kingl, Rémh. Jók: Molnár, Nádasdi, illetve Wittinger, Rémh, Kardos, Varga. Pálfa-Dombóvár 3-2 (3-2). Pálfa, 250 néző. V.: Makai. Pálfa: Tóth - Szűcs, Ko­vács, Bóka, Balogh Gy. - Csonka, Orsós, Deres A. (Vass) - Barkóczi, Balogh J., Sinka (Léhmann). Edző: Horváth Lajos. Dombóvár: Bien - Balogh (Szűcs), Bocsi, Virágosi, Péter - Vészi (Gyáni), Korvics- ka, Szabotin - Bencze, Pólyák, Pászti. Edző: Újvári Kálmán. A lelkesen, jobban játszó hazai csapat megérdemelten nyert. G.: Sinka 2 (egyet 11-esből), Csonka, ilfetve Pólyák, Pászti. Jók: Sinka, Bóka, Szűcs, Veres A., illetve Pólyák, Pászti. Fadd-Tevel 1-1 (1-1). Fadd, 400 néző. V.: Dárdai. Fadd: Varga - Ádám, Nagy, Ujj, Pesti - Kovács (Klopcsik F.), Blesz, Klopcsik I. - Márkus, Illés (Krisztyán), Gyenis. Edző: Márkus József. Tevel: Wei- dinger - Keresztes, Juhász, Nagy I., Ba­rabás - Hoffmann, Ferenc S., Salamon - Somogyi, Denkinger, Ferenc G. (Szőcs). Edző: Szentes Ambrus. Gyenge színvo­nalú mérkőzésen a hazai csapatnak még tanulni kell ezt a játékot. Az eredmény a faddiak számára hízelgő. G.: Márkus, il­letve Somogyi. Jók: Varga, Ujj, illetve Ju­hász, Somogyi, Denkinger. Gerjen-Bátaszék 1-0 (1-0). Bátaszék, 300 néző. V.: Stumpf. Gerjen: Pólyák - Domonyai, Klement, Szalai, Palásti I. - Lacza (Kincses), Palásti II., Kövesi - Föl- desi, Kovács, Kertész (Hajnes). Edző: Pa­lásti Lajos. Bátaszék: Boros - Rácz, Both, Kiss, Lados - Marcsa, Lukács (Bársony), Keller - Kvanduk (Szabados), Bozsolik, Pap. Edző: Botos Árpád. Enervált, gyen­ge teljesítményt nyújtó hazaiak ellen megérdemelt vendéggyőzelem született. G.: Lacza. Jók: Pólyák, Klement, Földesi, illetve Keller. Aparhant-Dunaföldvár 3-1 (2-0). Aparhant, 100 néző. V.: Varga. Aparhant: Schanczenbacher - Heidecker, Gecző, Sebestyén, Kulcsár - Kajtár, Zsók, Czárt - Juhász II. (Kozma), Ferenc, Palkó. Edző: Kozma József. Dunaföldvár: Nagy Z. - Tóth, Dunai, Kovalovszki (Szintai), Varjas - Nagy L., Panka, Csányi - Fehér (Vágó), Král, Csiszer. Edző: Nagy Zoltán. Alacsony színvonalú mérkőzésen a töb­bet támadó hazai csapat megérdemelten nyert. G.: Czárt, Zsók, Juhász II., illetve Dunai. Jók: Heidecker, Sebestyén, Czárt, illetve Dunai, Varjas, Král. Kisdorog-Kakasd 3-0 (1-0). Kisdorog, 300 néző. V.: Lehr. Kisdorog: Selyem - Dallos, Horváth, Páli, Berning - Palkó, Wirth, Pap - Beke Z. (Szabó), Klein, Beke F. Edző: Kovács István. Kakasd: Pál - Tu­sa, Kvanduk J., Szőcs, Kvanduk E., Acsá- di - Csoboth, Pámer, Sebestyén - Bo- nyai, Eisensér (Fábián). Edző: László Jó­zsef. A mezőnyjátékban egyenrangú vendégek ellen a jobb helyzetkihaszná­lás döntött. G.: Páli, Beke Z., Klein. Jók: Páli, Berning, Pap, illetve Tusa, Kvanduk E. Dunaszentgyörgy-Tamási 2-0 (1-0). Dunaszentgyörgy, 300 néző. V.: Krómer. Dunaszentgyörgy: Thúróczy - Decsi, Pál, Benedek, Kertész - Kiss T., Kovács, Szakter - Kiss L, Jóni, Gödör (Káldi). Edző: Horváth László. Tamási: Banász - Schmidt, Agócs, Lanczki, Zsolnai - Or­sós, Hajdics, Gulyás - Szántó, Szabó, Walter. Edző: Csik Gyula. Küzdelmes mérkőzésen a nagy lelkesedés és a sze­rencse juttatta három ponthoz a hazai csapatot. G.: Jóni 2. Jók: Jóni, Thúróczy, Szakter, illetve Zsolnai, Hajdics. Hőgyész-Döbrököz 3-0 (2-0). Hő­gyész, 250 néző. V.: Harsányi. Hőgyész: Nándor - Cseh, Weitner Á. (Szentes), Vá- li, Seemann - Bús, Kurcz, Papp - Weitner J., Iski (Banai), Topánka. Edző: Weitner Ádám. Döbrököz: Fink - Apáti, Horváth, Csatári, Varga L. - Lakos (Varga Z.), Tóth, Vass - Francz, Bódis, Orsós. Edző: Far­kas Attila. Közepes színvonalú mérkőzé­sen megérdemelt hazai győzelem szüle­tett. Apáti a 72. percben kiállítva. G.: To­pánka, Iski, Weitner J. Jók: Cseh, Weitner J., Váli, illetve Bódis. Az ifjúsági mérkőzések eredményei: Ozora-Tolna 1-5, Aparhant-Dunaföld­vár 9-0, Pálfa-Dombóvár 0-3, Fadd-Te­vel 1-2, Dunaszentgyörgy-Tamási 1-2, Kisdorog-Kakasd 2-4, Bátaszék-Gerjen 10-0, Hőgyész-Döbrököz 1-0. Hét köz­ben játszották: Bátaszék-Aparhant 8-1. Megyei bajnokság 1. Kisdorog Felnőttek 11 8 1 2 30-11 25 2. Tamási 11 8­3 29-12 24 3. Bátaszék 11 6 3 2 17- 8 21 4. Tolna 11 5 5 1 22-16 20 5. Hőgyész 11 6 1 4 18-14 19 6. Kakasd 11 5 2 4 20-17 17 7. Dombóvár 11 5 2 4 16-14 17 8. Gerjen 11 5 2 4 ír-14 17 9. Döbrököz 11 4 3 4 13-21 15 10. Dunaszentgyörgy 11 4 2 5 13-13 14 11. Tevel 11 3 3 5 17-18 12 12. Fadd 11 3 3 5 13-15 12 13. Aparhant 11 4­7 16-23 12 14. Ozora 11 3 1 7 20-19 10 15. Pálfa 11 2 3 6 9-19 9 16. Dunaföldvár 11­3 8 10-38 3 1. Bátaszék Ifjúságaiak 11 8 2 1 69- 8 26 2. Dombóvár 11 8 2 1 41- 8 26 3. Kakasd 11 7 3 1 41-17 24 4. D.-szentgyörgy 10 7­3 26-17 21 5. Kisdorog 11 6 1 4 50-19 19 6. Hőgyész 11 6 1 4 31-25 19 7. Tamási 11 5 3 3 33-20 1a 8. Tevel 11 5 2 4 27-19 17 9. Fadd 11 5 1 5 21-21 16 10. Pálfa 11 5 1 5 24-43 16 11. Ozora 11 5­6 22-41 15 12. Tolna 11 4 2 5 37-22 14 13. Aparhant 11 3 1 7 29-38 10 14. Döbrököz 10 1 2 7 11-38 5 15. Gerjen 11 1 1 9 10-49 4 16. Dunaföldvár 11­11 12-99-