Tolna Megyei Népújság, 1989. október (39. évfolyam, 232-258. szám)

1989-10-02 / 232. szám

1989. október 2. NÉPÚJSÁG 5 Labdarúgó NB III. Labdarúgó NB II. Az újonc Somberek még veretlen A labdarúgó NB III. Dráva-cso- portjának hét végi 7. fordulójában az éllovas csapatok megerősítették pozíciójukat. A listavezető Atom­erőmű SE az NB ll-ből kiesett Csur­gó otthonából tért haza rendkívül értékes győzelemmel. A második helyezett Rákóczi FC pályaválasz­tóként végig nagy fölényben ját­szott a Bonyhádi SE ellen, s végül 2- 1-es győzelmével tartotta otthon a három bajnoki pontot. A dobogós trió harmadik tagja, a Somberek újonc gárdája is győzelemmel zárta ezt a fordulót: Dárdai Pál edző le­génysége a Mázaszászvár csapatát küldte haza 2-0-as vereséggel. A hármas élbolyra vasárnapi győzelmével erősen felzárkózott a Dombóvári Vasas. A piros-kék gár­da - csak el ne kiabáljuk - nagysze­rű őszi-szereplést mondhat eddig magáénak. Olasz János edző együttese ezúttal pályaválasztó­ként a Siklóst küldte haza 2-0-as ve­reséggel. A Nagymányok viszont hazai pályán sem bírt az eddig igen mérsékelt teljesítményt nyújtó Nagykanizsával. Dombóvári Vasas-Siklós 2-0 (2-0). Dombóvár, 300 néző. V.: Fodor. Dombó­vár: Foki - Banai, Kurdi, Vida, Luczek - Tóth-Bagi (Pintér), Szűcs, Dékány - Csanádi, Jakab, Kiss. Edző: Olasz János. Siklós: Keresztes A. - Pongrácz, Kapi­tány, Szojka, Gellin - Sweisgut, Weinert, Rozmer, Vezér - Szrimácz, Keresztes Zs. Edző: Amigya Pál. A 31. percben Tóth-Bagi, Szűcs, Ja­kab összjáték után Jakab a kapust is el­fektetve lőtt a kapuba. 1 -0. A 38. percben Banai indításával Csanádi lépett ki és a kifutott kapus fellett lőtt a hálóba. 2-0. A második félidőre ellaposodott a mérkő­zés, jobbára a Siklós próbálkozott, ered­ménytelenül. Közepes iramú és színvonalú mérkő­zésen a Vasas már az első félidőben el­döntötte a mérkőzést. Jók: Kurdi, Luczek, Dékány, illetve Sweisgut, Szrimácz. Nagymányok-Nagykanizsai Volán Dózsa 1-1 (1-0). Nagymányok, 500 néző. V.: Szinger. Nagymányok: Szőcs - Lo­vász, Éppel (Blum), Bencze, Horváth - Klomfár, Vecsei, Lőrincz, Pilin - Szőts, Barabás (Forrai). Edző: Szám Frigyes. Nagykanizsai Volán Dózsa: Fodor ­Nagy, Svélecz, Patkós, Varga - Kvanduk, Kovács, Lizák (Sörös), Tamás - Csizmá­nk (Szabó), Ignácz. Edző: Orosz József. A 44. percben Szőts bal oldali szögle­tét Éppel 6 méterről fejelte a hálóba. 1-0. A 73. percben szabadrúgáshoz jutottak a vendégek, a kaputól 18 méterről Kovács a jobb sarokba lőtte a labdát. 1-1. Kiegyenlített erők küzdelmében a dön­tetlen reális eredmény. Klopfárt a 30. percben kiállították. Jók: Szőcs, Bencze, Horváth, illetve Nagy, Svélecz, Varga. Rákóczi FC-Bonyhád 2-1 (0-0). Ka­posvár, 1000 néző. V.: Varga F. Rákóczi: Udvarász - Göbölös, Kraft, Zsirai, Itvás - Horváth III., Richter (Szabó), Hanusz, Storján - Neubauer, Gyurics (Kárpáti). Edző: Horváth Miklós. Bonyhád: Heizler- dr. Alföldi, Stumpf, Kiss, Mukli (Forrai) - Rácz, Vendég, Darabos, László (Guzo- rán) - Pozsár, Pfeifer. Edző: Kovácsi Fe­renc. A kaposvári együttes végig nagy fö­lényben játszott, szünet után két gyors góllal eldöntötte a mérkőzést a szívósan védekező bonyhádiak ellen. G.: Neu­bauer 2, illetve Guzorán. Atomerőmű SE-Csurgó 1-0 (1-0). Csurgó, 700 néző. V.: Kovács. Atomerő­mű SE: Hornyák - Erdélyi, Burai, NagyZ., Lauer - Porga, Nagy L, Takács (szabó), Boros (Mikolics) - Juhász, Vörös. Edző: Pusztai László. Csurgó: Belovári - Tóth P., Mészáros, Puskás, Rituper - Buti, Bó- dis, Lovász, Beke - Tóth F. (Takács), Ko­vács. Edző: Nagy Lajos. Az első félidőben a paksiak játszottak fölényben és veze­téshez jutottak. Szünet után a nyomasztó hazai fölény sem volt elég az egyenlítés­hez. G.: Rituper (öngól). További eredmények: Marcali-Bog- lárlelle 2-1, Bóly-Szigetvár 1-0, Sombe- rek-Mázaszászvár 2-0, Kaposvári Hon­véd-Kaposvári Építők 0-0. NB III. Dráva-csoport 1. Atomerőmű SE 7 5 1 1 14-2 16 2. Rákóczi FC 7 5 1 1 11-5 16 3. Somberek 7 4 3­12-4 15 4. Dombóvár 7 4 2 1 11-7 14 5. Nagymányok 7 3 3 1 11-9 12 6. Csurgó 7 3 2 2 12-7 11 7. K. Építők 7 3 2 2 8-8 11 8. Boglárlelle 7 3 1 3 10-8 10 9. Bóly 7­3 1 3 13-15 10 10. K. Honvéd 7 1 6­5-3 9 11. Szigetvár 7 1 3 3 9-11 6 12. Marcali 7 1 3 3 6-11 6 13. Nagykanizsa 7 1 2 4 8-14 5 14. Mázaszászvár 7 1 2 4 3-12 5 15. Siklós 7­2 5 7-16 2 16. Bonyhád 7­2 5 6-14 2 Győzelmet engedett kicsúszni kezéből a Paksi SE Az utolsó tíz perc döntött Dorogon Paksi SE-Volán SC 3-3 (1-1). Paks, 1100 néző. V.: Pillér. Paks: Kun - Brego- vics, Gracza, Héregi, Fábián (Somogyi a szünetben) - Kolarics, Blatt, Takács, Horváth - Bérezési (Szomor a 65. perc­ben), Kádár. Edző: Vábró József. Volán SC: Berecz - Schneider, Urbán, Arató, Regele (Magyar a 66. percben) - Farkas, Szabó, Szőllösi - Hídvégi (Bodó a 80. percben), Kajdy, Balogh. Edző: Ebedli Ferenc. A 3. percben Horváth szerzett labdát a Volán térfelén, lefutott az alapvo­nalig, éles szögből a hosszú sarokba lőt­te. 1-0. A17. percben Kajdy cselezgetett a paksi 16-os előtt, majd legurított a felfu­tó Schneider elé, akinek lövését Kun re­mek érzékkel hárította. A 24. percben Ur­bán buktatta Kádárt a kaputól 20 méter­re, Blatt szabadrúgását Berecz nagy ügygyel-bajjal hárította. A 30. percben Szőllösi lábát Fábián húzta el a 16-os vo­nala előtt, a játékvezető nagy meglepe­tésre 11-est ítélt. A büntetőt Farkas érté­kesítette. 1-1. Szünet után a 48. percben a kapura tö­rő Bérezésit Schneider buktatta a 16-os és az alapvonal találkozása előtt. Horváth szabadrúgása nyomán Gracza 5 méter­ről a léc alá fejelte a labdát. 2-1. Az 56. percben jobb oldali Volán támadás vé­gén Szőllösi elé került a labda, de 10 mé­teres lövését Kun hárította. A 82. percben Takács remek cselekkel tisztára játszotta magát, majd Kádár elé tálalt, aki 12 mé­terről nagy gólt lőtt. 3-1. A középkezdés után a bizonytalankodó védők közül Ba­logh kiugrott és 10 méterről szépített. 3-2. A 86. percben a kapura törő Urbánt Kun felvágta a 16-oson belül, ez is 11-es. A büntetőt Farkas most is biztosan értéke­sítette. 3-3. Végig jó iramú, színvonalas mérkőzé­sen a hazai csapat biztosnak látszó győ­zelmet engedett kicsúszni a kezéből. Jók: Takács, Gracza, Kun, Horváth, illetv- be Urbán, Szőllösi, Farkas. Dorogi Bányász-Szekszárdi Dózsa 1-0 (0-0). Dorog, 1500 néző. V.: Győr. Do­rog: Csepecz - Szabados, Varga J., Hor­váth, Borsos - Hermann, Szenczi, Sulija - Romfa (Németh a 46. percben), Maros­völgyi (Herr a 89. percben), Szedlacsek. Edző: Reszeli Sós István. Szekszád: Huj- ber - Nagyfalusi, Varga F., Kalmár, Varga L. - Bozsér, Szabó, Máté (Horváth Cs. a 78. percben), Jelusics (Farsang a 85. percben) - Kálmán, Süveges. Edző: Teszler Vendel. Viharos szélben kezdő­dött a találkozó, nagy lendülettel táma­dott a hazai csapat, de a Dózsa védelme jól zárt. A10. percben a kaputól 20 mé­terre szabadrúgáshoz jutott a Dorog, Sulija remekül nyesett lövését Hujber ve­tődve védte a jobb alsó sarok előtt. A17. percben Máté jobb oldali szögletét a védők kifejelték, az érkező Szabó 25 mé­terről kapásból lőtt, Csepecz a bal alsó sarok előtt mentett. A 27. percben a szél megtréfálta a dózsás védőket, Szedla­csek került helyzetbe, de az ötös sarkától a kapu előtt keresztbe előtte a labdát. Mindkét csapat nyíltan játszott, kiegyen­lített küzdelem folyt a pályán. Szünet után a 49. percben Bozsér- Kálmán-Süveges volt a labda útja, a szélső beadása egyedül találta Jelusi- csot, aki elhamarkodottan 20 méterről fölé bombázott. Erősödött a dorogiak nyomása, de a Dózsa előtt adódott gól­szerzési lehetőség. A 63. percben Jelu­sics lépett ki a védők közül, az alapvonal­tól átívelt, Süveges egyből visszaemelt, az érkező Kálmán elől Varga J. kézzel elütötte a labdát. Az addig is sokat hibázó játékvezető nem látott okot a 11-es meg­ítélésére. A 74. percben Németh húzott el a jobb oldalon, keresztbe ívelését Szedlacsek 10 méterről kapu fölé vágta. A 77. perc­ben Sulija 20 méteres szabadrúgása a kapufán csattant. A 80. percben gólt szerzett a Dorog: Sulija indította a bal oldalon robogó Szedlacseket, aki lefu­totta a védőket, és 14 méterről a bal felső sarokba lőtt. 1-0. Kitámadott a Dózsa, de a jól romboló hazaiak megakadályozták a kezdemé­nyezéseket, igy a vendégeknek nem si­került gólhelyzetet kialakítani Csepecz kapuja előtt. Lendületesen kezdtek a hazaiak, de negyedóra után kiegyenlítődött a küzde­lem. A második félidő elején a Szek- szárdnak volt alkalma a gólszerzésre, majd a házigazdák fokozatosan beleerő­sítve saját térfelükre kényszerítették a Dózsát. Az ellenakciók a pontatlan indítá­sok miatt rendre elakadtak a jól záró vé­dőkben. Jók: Varga J., Szenczi, Sulija, Szedlacsek, illetve Varga L., Bozsér, Sza­bó. Az NB II. nyugati csoportjának további eredményei: Tapolca-ZTE 0-6, III. Kér. TTTVE-Sopron 0-0, Ajka-Budafok 4-0, Keszthely-Mohács 0-0, Komló-Orosz­lány 0-0, Nagykanizsa-Dunaújváros 3-0. A bajnokság állása: 1. 2TE 7 5­2 14-9 15 2. Mohács 7 4 2 1 11-3 14 3. Volán 7 3 4­11-5 13 4. Oroszlány 7 3 2 2 11-8 11 5. Dorog 7 3 2 2 8-6 11 6. Dunaújváros 7 3 2 2 12-12 11 7. III. kér. TTVE 7 2 4 1 11-6 10 8. Nagykanizsa 7 2 4 1 11-7 10 9. Komló 7 2 4 1 9-7 10 10. Ajka 7 2 2 3 8-7 8 11. Sopron 7 2 2 3 9-11 8 12. BMTE-Törley 7 2 2 3 6-11 8 13. Paks 7 1 3 3 8-17 6 14. Szekszárd 7 1 2 4 5-8 5 15. Keszthely 7­4 3 4-8 4 16. Tapolca 7 1 1 *5 7-20 4 Labdarúgó NB I. A megyei labdarúgó-bajnokságért Hatodik vereségét szenvedte el a Dunaföldvár Nem kevesebb, mint 68 gólt láthattak azok a nézők, akik vasárnap a megyei labdarúgó-bajnokság felnőtt és ifjúsági mérkőzéseit egyaránt megtekintették. Ezúttal is inkább az ifisták jeleskedtek, hiszen a nyolc találkozón 43 gól született. A felnőttcsapatok mezőnyében mindössze két vendéggyőzelem született: Aparhantról a Hőgyész, Dunaszentgyörgyről pedig a Tevel együttese utazott ha­za 3-3 pont birtokában. Ozora a vártnál magabiztosabban nyert a sereghajtó Du­naföldvár ellen, de a másik NB lll-ból kiesett csapat, a Dombóvár is vereséget szenvedett Tolnán. Az újonc tolnaiak veretlenségüket megőrizve 3-1-re nyertek a DVMSE ellen. Nem bírt egymással a Pálfa és a Gerjen, az ö találkozójuk hozta a forduló egyetlen döntetlenjét. Miután a Tamási megfosztotta veretlenségi soro­zatától a Kakasd együttesét, így megerősítette listavezető pozícióját. A kakas- diak hátrább csúsztak a táblázaton, hiszen a Kisdorog és az előbb már említett Tolna győztesként egyaránt megelőzte őket. Most már egyre jogosabb lehet a kérdés: Mi lesz veled Dunaföldvár? Az MTK-VM állt az élre A labdarúgó NB I. hét végi 8. forduló­jának eredményei: Vasas-Tatabánya 1-0, Ferencváros-Ú. Dózsa 2-0, Vác- Csepel 0-0, Pécs-Békéscsaba 1-1, Vi- deoton-Haladás 1-2, Debrecen-Siófok 1-0, Veszprém-Rába ETO 0-0, MTK- VM-Bp. Honvéd 3-0. A bajnokság állása: 1. MTK-VM 8 6­2 13- 6 18 2. Ú. Dózsa 8 6­2 11- 6 18 3. Ferencváros 8 4 2 2 11- 5 14 4. Vasas 8 4 2 2 10- 6 14 5. Pécsi MSC 8 3 4 1 16- 7 13 6. Bp. Honvéd 8 4 1 3 10- 8 13 7. Siófok 8 3 2 3 7- 8 11 8. Haladás 8 3 2 3 10-12 11 9. Videoton 8 3 2 3 5- 8 11 10. Veszprém 8 2 4 2 3- 5 10 11. Debreceni VSC 8 2 3 3 4- 6 9 12. Rába ETO 8 2 2 4 9- 9 8 13. Tatabánya 8 2 1 5 3- 7 7 14. Békéscsaba 8 2 1 5 5-12 7 15. Vác 8 1 3 4 7-11 6 16. Csepel 8­5 3 1- 9 5 így kellett volna 1. Dortmund-Hamburger SV 1-0 1 2. Düsseldorf-Kaiserslautern 1-1 x 3. Mönchengladbach-1. FC Köln 0-2 2 4. Bayreuth-Meppen 1-1 x 5. Kassel-Aachen 1-5 2 6. Hertha BSC-Freiburg 1-0 1 7. Münster-Blau-Weiss 90 2-0 1 8. Genoa-Sampdoria 1-2 2 9. Lazio-Juventus 1-1 x 10. Verona-Lecce 0-0 x 11. Como-Reggina 1-1 x 12. Foggia-Padova 4-0 1 13. Triestina-Avellino 1-0 1 Pótrtiérkőzések: 14. Napoli-Milan 3-0 1, 15. Pisa-Reggiana 2-1 1 16. Catanzaro-Cagliari 0-1 2 Kisdorog-Döbrököz 3-0 (1-0). Kisdo­rog, 200 néző. V.: Verdi. Kisdorog: Se­lyem - Dallos, Horváth, Nier, Berning - Pap (Lubastyik), Palkó, Páli, Szabó (Wirth) - Klein, Beke F. Edző: Kovács Ist­ván. Döbrököz: Fink - Apáti, Horváth L, Varga, Csatári (Bódis) - Lakos (Tóth), Francz, Vass - Berki, Szili, Bartek. Edző: Farkas Attila. Kiegyenlített első félidő után biztos hazai győzelem született. G.: Klein, Nier (11-esből), Horváth. Jók: Dal­los, Beke, Nier, illetve Fink, Horváth L. Tevel-Dunaszentgyörgy 2-1 (2-1). Dunaszentgyörgy, 200 néző. V.: Lech. Tevel: Weidinger - Juhász, Keresztes, Nagy I., Nagy G. - Barabás, Ferencz S., Ferenc G. (Gergely) - Hoffmann, Denkin- ger, Szőcs (Bernáth). Edző: Szentes Ambrus. Dunaszentgyörgy: Thúróczy - Decsi, Kiss T., Benedek, Kertész - Pál, Domsa, Szakter (Kesztyűs) - Káldi, Jóni, Gödör. Edző: Horváth László. A viharos szélben lejátszott mérkőzésen a lelkes teveliek megérdemelten nyertek a sok hi­bával játszó hazaiak ellen. G.: Denkinger, Ferencz S.', illetve Szakter 11-esből. Jók: Keresztes, Barabás, Ferenc G., Denkin­ger, illetve Benedek. Tamási-Kakasd 2-1 (1-1). Tamási, 300 néző. V.: Albert. Tamási: Banász - Agócs, Szabó J., Horváth J., Zsolnai - Lanczki, Tóth Gy. (Schmidt), Gulyás - Or­sós (Szántó), Walter, Hajdics. Edző: Csik Gyula. Kakasd: Pál - Tusa, Kvanduk J., Kvanduk E., Szőts - Acsádi, Csoboth Z., Kerekes - Sebestyén - Bónyai, Eisenser (Fábrián). Edző: László József. A sok helyzetet elhibázó hazaiak nehezen nyertek a szervezetten védekező vendé­gek ellen. G.: Hajdics, Tóth Gy., illetve Se­bestyén. Jók: Lanczki, Gulyás, Hajdics, illetve Kvanduk J., Sebestyén. Pálfa-Geren 1-1 (0-1). Pálfa, 200 néző. V.: Sóthy. Pálfa: Tóth - Szőcs, Kovács, Bóka, Balogh Gy. - Vass, Orsós I., Cson­ka, Deres A. - Barkóczi, Lehmann (Fe­hér). Edző: Molnár János. Gerjen: Sós - Kertész, Klement, Palásti II., Szalai - La- cza, Kövesi, Palásti I., Kiss - Földesi, Ko­vács. Edző: Palásti Lajos. Küzdelmes, alacsny színvonalú játék mellett igazsá­gos döntetlen eredmény született. G.: Barkóczi, illetve Kövesi. Jók: Szűcs, Ko­vács, Barkóczi, illetve Palásti II., Sós, Föl­desi. Ozora-Dunaföldvár 4-0 (2-0). Ozora, 150 néző. V.: Odor. Ozora: Dobos -Tóth, Porga, Molnár, Kóritz - Nádasdi, Juhász, Cziráki - Csömör, Dölles F. (Sandi), Végh. Edző: Schrancz István. Dunaföld­vár: Nagy - Vágó, Koralovszki, Csala, Král - Szintai, Fehér, Molnár - Ongai, Tu- rószki, Csiszár. Edző: Nagy Zoltán. A di­cséretesen küzdő, de kapura kevés ve­szélyt jelentő földváriak ellen biztos hazai győzelem született. G.: Csömör 2, Dölles F., Végh. Jók: Molnár, Csömör, Cziráki, il­letve Král. Högyész-Aparhant 3-1 (2-1). Apar- hant, 100 néző. V.: Harsányi. Hőgyész: Nándor - Bősz J., Váli, Weitner Á., See­mann - Weitner J., Kurcz, Papp, Topánka- Bús (Somogyi), Iski (Banai). Edző: Weit­ner Ádám. Aparhant: Schanczenbacher- Ecker, Juhász I., Sármány, Czárt - Ge- cző, Zsók, Sebestyén - Juhász II. (Kaj- tár), Ferenc (Fábrián), Palkó. Edző: Koz­ma József. A 68. percben Gecző 11 -esét Nándor védte. A hazai csapat nagy egyé­ni hibák miatt vesztett. G.: Bősz J., Iski, Papp 11 :esből, illetve Gecző. Jók: Váli, Weitner Á., Weitner J., illetve Czárt, Palkó. Bátaszék-Fadd 2-0 (2-0). Bátaszék, 400 néző. V.: Dravecz. Bátaszék: Boros - Farkas, Kiss, Both, Lados - Keller (Bár­sony), Marcsa, Lukács - Bozsolik (Bódi), Kvanduk, Pap. Edző: Botos Árpád. Fadd: Varga - Kugli, Nagy, Ujj, Pesti - Kovács, Blesz, Klopcsik - Márkus (Ádám), Illés, Gyenis. Edző: Márkus József. Lendületes támadójátékot játszó hazaiak nagyobb arányban is otthon tarthatták volna a há- rc i pontot, a mezőnyben jól játszó ven- aeg-,r.Kel szembú. Both a 84. percben 1 l-est hibázott. G.: Pap, Marcsa. Jók: Marcsa, Kvanduk, Pap, illetve Ujj, Blesz. Tolna-Dombóvár 3-1 (1-0). Tolna, 400 néző. V.: Szabó A. Tolna: Lampek ­Steinbach, Hauzmann, Réhm, Wittinger - Kardos, dr. Venter, Koppéter (Varga), Pintér - Mácsik, Kindl. Edző: Szegleti Ist­ván. Dombóvár: Bien - Vészi, Szőcs, Pé­ter, Balogh - Szabotin (Bocsi), Bencze, Banai -Zsuró (Pólyák), Korvicska, Pászti. Edző: Újvári Kálmán. Jó iramú, színvona­las mérkőzésen a lelkesen és jól játszó hazai csapat megérdemelten nyert. G.: Kardos, Kindl, Réhm, illetve Pólyák. Jók: Réhm, Kardos, dr. Venter, Mácsik, illetve Bien, Banai. Ifjúsági mérkőzések eredményei: Ozora-Dunaföldvár 6-0, Tolna-Dombó­vár 1-1, Högyész-Aparhant 4-1, Pálfa- Gerjen 3-0, Kisdorog-Döbrököz 11-2, Tamási-Kakasd 3-3, Dunaszent- györgy-Tevel 2-0, Bátaszék-Fadd 6-0. Megyei bajnokság 1. Tamási Felnőttek 7 6 1 24-7 18 2. Kisdorog 7 5 1 1 16- 6 16 3. Tolna 7 4 3­16-10 15 4. Kakasd 7 4 2 1 14-6 14 5. Bátaszék 7 4 2 1 13-6 14 6. Hőgyész 7 4 1 2 12-11 13 7. Fadd 7 3 1 3 12-10 10 8. Dombóvár 7 3 1 3 10-9 10 9. D. szentgyörgy 7 3­4 8-9 9 10. Aparhant 7 3­4 10-13 9 11. Tevel 7 2 2 3 10-12 8 12. Gerjen 7 2 1 4 4-13 7 13. Ozora 7 2­5 12-10 6 14. Döbrököz 7 1 3 3 7-15 6 15. Pálfa 7 ­2 5 3-14 2 16. Dunaföldvár 7 ­1 6 7-27 1 1. D. szentgyörgy Ifjúságiak 6 6 18- 7 18 2. Ozora 7 5­2 19-13 15 3. Kakasd 7 4 2 1 29-10 14 4. Dombóvár 7 4 2 1 21-8 14 5. Bátaszék 6 4 1 1 45-5 13 6. Kisdorog 7 4 1 2 33-13 13 7. Hőgyész 7 4 — 3 26-20 1£ 8. Tevel 7 3 2 2 20-12 11 9. Tolna 7 3 1 3 29-14 10 10. Tamási 7 2 3 2 23-18 9 11. Pálfa 7 3­4 11-34 9 12. Fadd 7 2 1 4 10-19 7 13. Döbrököz 6 1 1 4 8-30 4 14. Aparhant 6 1­5 15-22 3 15. Gerjen 7 1­6 8-31 3 16. Dunaföldvár 7 ­­7 5-64-