Tolna Megyei Népújság, 1988. október (38. évfolyam, 235-260. szám)

1988-10-10 / 242. szám

1988. október 10. KÉPÚJSÁG 5 Labdarúgó NBJl. Csak a büntetőpárbaj hozott izgalmat Szekszárd-BVSC 0-0 (11-esekkel 4-3) Labdarúgó NB III. Dunaföldvárott félbeszakadt a mérkőzés Szekszárd, 2000 néző. V.: Kiss B. Szekszárdi Dózsa: Hujber - Nagyfalusi (Kálmán a 68. percben), Kalmár, Gracza, Varga II. (Szabó a 68. percben), - Kniesz, Fórizs, Pfeffer, Horváth - Iski, Lauer. Ed­ző: Teszler Vendel. BVSC: Pleskó - Kin­cses, Sugár, Króner, Czumpf - Galam­bos (Puglits a szünetben), Bősz, Krómer, Selmeczi - Oroszki, Kovalik (Szántó a 62. percben). Edző: Kisteleki István. A szoká­sos erőfelmérés után a 6. percben Kniesz tértölelő partdobását követően Kalmár fejjel középre csúsztatta a labdát, Lauer lövését a vetődő Pleskó a mezőny­be ütötte. A 12. percben Horváth vezette fel a labdát, ügyesen játszott középre, de a gyámoltalan Fórizs elől szögletre men­tettek a védők. Mezőnyjáték után a 26. percben jobb oldali szabadrúgást köve­tően Oroszki hat méterről, senkitől sem zavartatva a léc fölé fejelt. Ez volt a BVSC első próbálkozása Hujber kapujánál. Egy perccel később Horváth ötméteres, for­dulásból leadott lövését Pleskó remek érzékkel védte vetődve. A 36. pecben Lauer legurított szabadrúgásánál Hor­váth futtából, nagy erővel lőtt, de Pleskó ismét a helyén volt. Továbbra is a Dózsa kezdeményezett többet. A BVSC a félidő hajrájában taktikai szabálytalanságok sorával tördelte szét a játék folyamatos­ságát. Szünet után az 58. percben Kincses és Varga II. kemény összecsapása révén mindkét játékos ápolásra szorult. Szét­esett a játék, a vendégek szemlátomást elégedettek voltak a gólnélküli döntet­lennel, a Dózsa viszont „szenvedett”. A 69. percben Szabó beadását röviden fe­jelték ki a védők, Horváth kapáslövése azonban elsuhant a kapufa mellett. A 76. percben Horváth szögletét Króner a ka­pu torkából fejelte a mezőnybe. Rohamo­zott a Dózsa, döntésre kívánta vinni a dol­got, ám átütő erő nélküli akcióit könnyen blokkolta a vasutasok szorosan záró vé­delme. Még egy gólszerzési lehetősége akadt a lila-fehéreknek, amikor a 82. percben Horváth több csel után az alap­vonal közeléből középre lőtte a labdát, Fórizs a kapu torkából a léc fölé emelte. A 89. percben a felfutó Gracza összecsa­pott Kincsessel, mindketten a földre zu­hantak, ott a BVSC hátvédje önbírásko­dott, ezért a játékvezető neki a piros, Graczának a sárga lapot mutatta fel. A mindvégig többet kezdeményező, a találkozó jelentős részében a 9-0-ás szögletarány tanulsága szerint is me­zőnyfölényt kiharcoló Dózsa önmaga számára tette nehézzé a mérkőzést, mert támadójátéka könyen kiismerhető volt, nélkülözte az átütőerőt. A BVSC szoros védőfalat húzott kapuja elé, a gyors kont­rákra épített, de azokból a kilencven perc során egyetlen lövést sem küldött Hujber kapujára. Így, a sors nagy igazságtalan­sága lett volna, ha a látottak alapján az egyébként jó iramú, változatos küzde­lemből mégis a vendégek kerültek volna ki győztesen. Jók: Gracza, Hujber, Kniesz, illetve Pleskó, Krómer. Az NB II. további eredményei: Mo­hács-Keszthely 1-1 (11-esekkel 4-5), Rákóczi FC-Csepel 0-1, Oroszlány- Csurgó 4-2, Nagykanizsa-lll. kér. TTVE 2-0, Építők-Sopron 4-2, Bp. Volán- Komló 4-2, Tapolca-Dorog 2-0. NB II. nyugati csoport 1. Keszthely 9 4 4­1 9- 5 20 2. Csepel 9 5 2­2 14- 7 19 3. Nagykanizsa 9 5 2­2 17-11 19 4. Mohács 9 5­3 1 13- 7 18 5. BVSC 9 4 2 2 1 10- 7 18 6. Komló 9 3 2 2 2 12- 8 15 7. Szekszárd 9 3 2 1 3 10- 9 14 8. Bp. Volán 9 3 2­4 9-12 13 9. Oroszlány 9 3 1 2 3 10-14 13 10. Építők 9 2 1 3 3 14-15 11 11. Dorog 9 1 2 3 3 7-11 10 12. Csurgó 9 2 1 2 4 9-15 10 13. Rákóczi FC 9 2 1 1 5 9-10 9 14. Sopron 9 2 1 1 5 11-14 9 15. Tapolca 9 2­3 4 6- 9 9 16. III. kér. TTVE 9 3­­6 10-16 9 Kaposvári Honvéd Táncsics Se-Bony- hád 1-1 (0-1), (11-esekkel: 1-4). Kaposvár, 300 néző. V.: Szőke. H.Táncsics: Udvarácz- Sztoics, Hevesi, Király - Prukner (Keidl), Szatmári, Stróber, Takács, Szántó - Mio- vecz (Lukács), Lakner. Edző: Köves László. Bonyhád: Szabó D. - Szigeti, Hüber, Stumpf, Joó - Szabó T., László, György, Kiss - Pozsár, Pfeiffer. Edző: Kovácsi Fe­renc. A végig mezőnyfölényben játszó és több helyzetet kidolgozó Táncsics csak az utolsó percekben tudott egyenlíteni. G.: Szántó, illetve Pozsár. Jók: Udvarácz, Sztoics, illetve Szabó T., Stumpf, Pozsár, Pfeiffer. Atomerőmű SE-Nagykanizsai MÁV NTE 2-0 (1-0). Paks, 300 néző. V.: Radó. ASE: Hornyák - Nagy Z, Debreceni, Ig- nácz, Szabó - Nagy L, Mikolics, Takács (Balogh), Porga - Vörös (Marcsa), Juhász. Edző: Botos Antal. Nagykanizsa: Szalai - Liviczki, Kele (Takács I.), Kozma I., Szabó - Németh (Takács II.), Szekeres, Kozma II., Stefek - Vári, Kém. Edző: Németh Lajos. A 13. percben a kapura törő Vöröst Kozma I. a 16-os előtt felvágta, a játékvezető a kanizsai játékost kiállította. Már lejárt az első félidő játékideje, a hoszabbításban Porga beadá­sát Juhász 5 méterről a kapu közepébe fe­jelte. 1-0. A 89. percben Mikolics szöktette Juhászt, a csatár a kifutó kapus mellett biz­tosan lőtt a hálóba. 2-0. A13. percben Koz­ma I. kiállítását követően a 10 főre apadt ka­nizsaiak ellen döntő fölénybe került a Du- na-parti gárda, jobbára egykapuztak. A lis­tavezető újabb győzelméhez nem fért két­ség. Jók: Juhász, Porga illetve Kém. Bóly-Dombóvári Vasas 4-0 (1-0). Dom­bóvár: 400 néző. V.: Laskai. Bóly: Puch - Hrotkó (Schneider), Fitt, Virág, Nagy - Kirschner, Bruder, Macsi, Lőrincz - Szo- mor (Pál), Bochner. Edző: Weiszbart Jó­zsef. Dombóvár: Foki - Banai, Burai, Hor­váth, Farkas - Tóth-Bagi (Barta), Fazekas, Vecsei - Lamm, Sebestyén, Fekete. Edző: Olasz János. A 33. percben bal oldali szög­letből Bochner a tétovázó védők között há­rom méterről a kapuba fejelt. 1-0. A 46. percben Bruder buktatásáért megítélt 11- est Lőrincz biztosan értékesítette. 2-0. A 65. percben Burai a fél pályánál elvétette a lab­dát, Szomor kapura húzott vele és 15 mé­terről nagy gólt lőtt a jobb felső sarokba. 3- 0. A 79. percben a tétovázó védők között Lőrincz kilépett és a kifutó Foki mellett a ka­puba gurított. 4-0. A kontrajátékra építő bó- lyi csapat a rossz napot kifogó Vasas-vé­dők durva hibáit kihasználva szerzett nagy különbségű, de mindenképpen megérde­melt győzelmet. Jók: Lőrincz, Hrotkó, Szo­mor illetve Farkas. Szigetvár-Dombóvári VMSE 2-1 (1-1). Szigetvár, 300 néző. V.: Fokta. Szigetvár: Füredi - Horváth, Lengyeltóti, Tóth, Marosi- Priol, Kerék, Schmidt (Sellei), Bálint (Kiss), Bodó, Kardos. Edző: Csaba Gábor. Dombóvár: Bien - Vészi, Samu, Virágosi (Magyar), Barta - Balassa - Szabotin (Bencze), Banai, Péter - Román, Jakab. Edző: Tresch Ferenc. Közepes színvonalú mérkőzésen a szigetváriak megszerezték őszi első hazai 3 pontos győzelmüket G.: Kerék 2, illetve Samu. Siklós-Dunaföldvár 3-2 (1-0). A 85. percben FÉLBESZAKADT! Dunaföldvár 400 néző. V.: Dunkler. Dunaföldvár: Nagy - Tímár, Dunai, Pulai (Jakab), Molnár - Ta­kács, Kakas, Tilli, Medveczki (Suklicz) - Gyöngyösi, Szabó. Edző: Tímár Dezső. Siklós: Pál - Weinert, Rozner, Mim, Szabó - Kapitány, Szőke, Kovács, Kolompár - Sztojka, Petrétei (Fórod). Edző: Berkecz József. A 23. percben Sztojka 20 méterről leadott lövése a bal sarokba vágódott. 1-0. A 48. percben Kakas jobb oldalról beívelt szabadrúgását Gyöngyösi a bal sarokba fejelte. 1 -1. A 49. percben Kolompár elfutott a jobb oldalon, beadását Sztojka 3 védő között a hálóba fejelte. Az 59. percben Pet­rétei egyéni akció végén a bal sarokba he­lyezett 3-1. A 65. percben Kakas 20 méte­res szabadrúgásból a jobb sarokba lőtt. 3-2. Izgalmassá vált a játék, miközben el­szabadultak az indulatok, amelyeket a ren­dezők sem tudtak megfékezni, így a lefújás előtt öt perccel, a 85. percben félbeszakadt a mérkőzés. Ezt megelőzően a hazaiak ka­pusa Nagy, majd a vendégektől Szőke szintén durvaságért a kiállítás sorsára ju­tott Majd egy magáról megfeledkező néző állítólag az időt húzó vendégeket akarta ily szokatlan módon játékra ösztökélni - be­szaladt a pályára, és dulakodni kezdett az egyik siklósi játékossal, tumultus keletke­zett, tettlegességre is sor került Dunkler já­tékvezető azonnal félbeszakította a mérkő­zést Paksi SE-Boglárlefle 3-0 (2-0). Boglár- lelle: 300 néző. V.: Velicsko. Paks: Kun - Héregi, Blatt, Kolarics, Szakter (Lacza) - Horváth, András, Török, Haraszti - Bérezé­si (Lizák), Rácz. Edző: Vábró József. Bog- lárlelle: Majzlinger - Andermann, Konrád, Fenyő, Kötél - Házi, Karasz (Hajdú), Riba, Kóródi - Tamás (Gelencsér), Becsei. Edző: Somodi László. Vizes, csúszós pályán a ta­lajhoz jobban alkalmazkodó, de ettől füg­getlenül is nagyobb tudású paksiak végig irányítva megérdemelten nyertek. A 78. percben Andermann kiállítva. G.: Horváth, Blatt (11-esből), Rácz. Az NB III. további eredményei: Sellye- Mázaszászvár 1-7, Nagykanizsa-Marcali 3-1. NB III. Dráva-csoport 1. Atomerőmű SE 9 8 1 _ _ 18- 4 26 2. Mázaszászvár 9 7 1­1 24- 9 23 3. Bóly 9 6­2 1 23- 9 20 4. Paks 9 6 1­2 16- 8 20 5. Bonyhád 9 5 2­2 20-10 19 6. H. Táncsics 9 4 2 1 2 17-12 17 7. Nagykanizsa 9 4 1 1 3 18-12 15 8. MÁV NTE 9 3 1 3 2 13-11 14 9. Szigetvár 9 2 2 1 4 13-16 11 10. Dunaföldvár 9 3­1 5 13-16 10 11. D. Vasas 9 2 1 2 4 7-13 10 12. Siklós 9 3­1 5 13-20 10 13. Marcali 9­3 1 5 8-19 7 14. Boglárlelle 9­2 2 5 12-24 6 15. DVMSE 9 1­1 7 9-19 4 16. Sellye 9 1­1 7 9-31 4 A megyei labdarúgó-bajnokságért A döbrököziek ezúttal a I--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1 Jó napjuk volt a pályaválasztó csapatoknak a megyei bajnokság nyolcadik fordulójában. Közülük hat együttes nyert, egy pedig gól nélküli döntetlennel szerzett pontot. Maradjunk is ennél az utóbbi találkozónál: hatalmas meglepe­tésre az eddig százszázalékos teljesítménnyel dicsekedhető Nagymányok pá­lyaválasztóként csak 0-0-as döntetlenre volt képes a hőgyésziek ellen. Az előző fordulóban Kisdorogon „vitézkedő” döbrököziek ezúttal vendéglátóként törtek borsot a második helyezett Tamási orra alá. Gól nélküli első féidö után 2-0-ra nyertek a döbrököziek. Az Iregszemcse-Kakasd újoncrangadót a házigazda iregiek nyerték 2-1-re. A harmadik újonc, a Pálfa is két ponttal gazdagodott, miután a második félidei jobb játékával 1-0-as győzelmet aratott a Bátaszék ellen. A TÁÉV SK a Kisdorogot, az Aparhant a Tévéit, a Fadd pedig a Simontornya tizenegyét kész­tette megadásra. Az egyetlen vendégsiker az ozoraiak nevéhez fűződik, akik Gerjenből utazhattak haza két pont birtokában. Az ifjúsági bajnokságban a Nagymányok és a Szekszárdi Dózsa fiataljai külön párharcot vívnak. Labdarúgó NB I. Videoton-bravúr A labdarúgó NB I. kilencedik fordulójá­nak eredményei: PMSC-Ferencváros 0-1, Ú. Dózsa-Dunaújváros 3-3 (11- esekkel 2-4), Békéscsaba-Vasas 7-2, Bp. Honvéd-Siófok 3-1, Rába ETO-Vi- deoton 0-3, ZTE-Tatabánya 3-0, MTK- VM-Veszprém 1-0, Haladás-Vác 3-1. A bajnokság állása: 1. Videoton 10 7­­3 23- 8 21 2. MTK-VM 9 5 2 1 1 17-14 20 3. Ferencváros 9 5 1­3 12-11 17 4. Rába ETO 9 5 1­3 10- 9 17 5. Vác 9 4 2­3 16-12 16 6. Bp. Honvéd 9 4 2­3 11- 7 16 7. Siófok 9 5­1 3 13-10 16 8. Tatabánya 10 4 1 2 3 12-14 16 9. Zalaegerszeg 9 3 2 2 2 12- 7 15 10. Haladás 9 3 1 1 4 11-14 12 11. Békéscsaba 9 3­2 4 15-13 11 12. Vasas 9 2 1 3 3 13-19 11 13. Pécsi MSC 9 2 1 2 4 12-13 10 14. Veszprém 9 2 2­5 4-11 10 15. Dunaújváros 9­3 2 4 7-17 8 16. Ú. Dózsa 9­­3 6 10-19 3 így kellett volna 1. Rába ETO-Videoton 0-3 2 2. Zalaegerszeg-Tatbánya 3-0 1 3. Leverkusen-Uerdingen 2-2 x 4. Hannover-Bayern München 0-0 x 5. Mönchengladbach-1. FC Köln 1-0 1 6. Fortuna Köln-Aachen 4-0 1 7. Hertha BSC-Braunschweig 0-2 2 8. Osnabrück-Aschaffenburg 3-1 1 9. Solingen-Düsseldorf 1-0 1 10. Ascoli-Internazionale 1-3 2 11. Combo-Juventus 0-3 2 12. Cosenza-Barletta 0-0 x 13. Parma-Avellino 2-1 1 Pótmérkőzések: 14. Békéscsaba-Vasas 7-2 1 15. Bp. Honvéd-Siófok 3-1 1 16. MTK-VM-Veszprém 1-0 1 A lapunk mai számában megje­lent labdarúgó-tudósításokat írták: Blatt Vince, Bráz Ferenc, Éhl Henrik, Fekete László, Kovács Péter, Lerch Béla, Lőrincz Gyula, Orbán Lajos, Szántó Ferenc, Szebényi Béla, Ta­kács Zoltán, Varga Károly. TÁÉV SK-Kisdorog 3-1 (1-1). Szek­szárd, 200 néző. V.: Osztermajer. TÁÉV: Siklósi - Szabó (Vass), Andi, Vida, Be- reczki - Füller, Dénes, Ősz - Földesi, Ko­vács, Herczeg. Edző: Becze István. Kis- dorog: Kiss - Beke, Páli, Berning I., Wirth- Berning II. (Dallos), Klein, Palkó - Szabó, Horváth, Papp. Edző: Kovács István. A minden csapatrészében jobb szekszárdiak színvonalas mérkőzésen szereztek értékes győzelmet. G.: Andi 2, Heczeg, illetve Palkó, Jók: Füller, Bereczki, Andi, Kovács, illetve Klein, Pal­kó. Iregszemcse-Kakasd 2-1 (1-0). Reg­szemcse, 300 néző. V.: Bányai. Reg­szemcse: Kántor II. - Pete, Kántor I., Agócs, Grósz - Gyánó, Orsós (Kiss II.), Szabó (Kuncz), Szántó - Kiss I., Kertész. Edző: Brenner György. Kakasd: Bogos- Schell, Kvanduk, Eisensehr I. (Sárközi), Csoboth I. - Kerekes, Pámer, Acsádi, Ju­hász - Fábián (Csoboth II.), Eisensehr II. Edző: László József. Egyenlő erők küz­delmében a szerencsésebb csapat győ­zött. G.: Kiss I., Gyánó, illetve Pámer. Jók: Kántor I., Kiss I., Agócs, illetve Kvanduk, Schell. Ozora-Gerjen 2-1 (1-1). Gerjen, 100 néző. V.: Lehel. Ozora: Dobos - Lázár, Cziráki, Siklósi, Kovács - Nádasdi, Végh, Juhász, Brannauer - Dölles I., Dölles F. (Kóritz). Edző: Schrancz István. Gerjen: Honti - Kertész, Palásti I., KissT., Szalai - Kövesi, Domsa, Palásti II., Józsa - Varga (Taba), Kiss S. Edző: Domsa Ferenc. Ala­csony színvonalú mérkőzésen az utolsó percben esett öngóllal elvesztették a ha­zaiak az egyik pontot. G.: Dölles I., illetve Domsa (öngól), Varga. Jók: Lázár, Ko­vács, Siklósi, Nádasdi, illetve Szalai, Jó­zsa. Fadd-Simontornya 2-1 (2-0). Fadd, 250 néző. V.: Ritzel. Fadd: Sipos - Kugli, Nagy, Tóth, Pesti - Blesz, Kovács, Már­kus I. - Márkus V. (Samai), Ujj, Tóti (Illés). Edző: Varga Béla. Simontornya: Cseh - Molnár I., Molnár J., Zsolnai, Laki (Molnár A.) - Vaczula, Molnár L., Kara - Varga Z., Pajor, Kockás. Mb. edző: Csepregi György. Heves iramú mérkőzésen a ha­zaiak ezúttal sem kápráztatták el a kő­Tamásit „tréfálták” meg zönséget. G.: Tóti, Márkus I., illetve Zsol­nai (11-esből). Jók: Kugli, Sipos, Blesz, Kovács, illetve Molnár I., Molnár J., Koc­kás. Aparhant-Tevel 2-1 (0-0). Aparhant, 100 néző. V.: Horváth. Aparhant: Balogh- Énekes, Wäger, Sármány, Kulcsár - Gecző, Zsók, Juhász - Győri (Tusa), Fá­bián (László), Palkó. Edző: Kozma József. Tevel: Sass - Salamon, Barabás, Nagy I., Nagy G. - Borbandi, Hoffmann (Kiesz), Barnáth - Miszler, Denkinger, Weidinger. Mb. edző: Nagy Gergely. A hazaiak a haj­rá utolsó három percében fordították a maguk javára az eredményt. G.: Juhász, Zsók, illetve Denkinger. Jók: Wäger, illet­ve Barabás, Nagy G„ Borbandi. Döbrököz-Tamási 2-0 (0-0). Döbrö- köz, 350 néző. V.: Stumpf. Döbrököz: Csetneki - Varga, Enczel, Prancz, Álló- Nagy (Bencze), Horváth, Szűcs, Szili - Bódis, Kiss. Edző: Farkas Attila. Tamási: Banász I. - Agócs, Bazsonyi, Tóth II., Zsolnai - Utasi, Schmidt, Hajdics, Sandi- Tóth I. (Pölöskei), Végh (Wéman). Edző: Csik Gyula. A két jó képességű csapat küzdelméből a jól játszó hazaiak na­gyobb arányban is nyerhettek volna. G.: Bódis, Szili. Jók: Enczel, Álló, Nagy, Szűcs, illetve Tóth II., Hajdics. Pálfa-Bátaszék 1-0 (0-0). Pálfa, 250 néző. V.: Lugosi. Pálfa: Tóth - Orsós J. Deres Zs., Orsós I., Balogh Gy. - Kovács, Csajági, Deres A. - Balogh J. (Bóka Z.), Barkóczi (Csonka), Bóka G. Edző: Kasos István. Bátaszék: Grill - Bódi (Bojár), Szabó, (Lukács), Mezei, Lados - Farkas, Bozsolik, Papp - Kocsis, Révész, Máté. Edző: Botos Árpád. Második félidei jobb játékával megérdemelten nyert a hazai csapat. G.: Deres A. Jók: Orsós I., Csajá­gi, Deres A., illetve Farkas. Nagymányok-Högyész 0-0. Nagymá­nyok, 300 néző. V.: Szinger. Nagymá­nyok: Oláh - Siklódi, Éppel, Czárt, Ben­cze - Nagy (Horváth), Verese, Lőrincz I., Barabás - Szőts, Lőrincz II. (Zulauf). Ed­ző: Szám Frigyes. Hőgyész: Nándor-To­pánka, Bősz II., Nagy (Somogyi), Banai (Kurcz) - Bősz I., Sörös, Bus, Váli - Papp, Weitner. Edző: Weitner Ádám. A jól véde­kező Hőgyész ellen nem boldogult a Bri­kett SE csatársora. Jók: Éppel, Bencze, Barabás, illetve Nándor, Bősz I., Papp, Bus. Az ifjúsági mérkőzések eredményei: Pálfa-Bátaszék 1-1, Iregszemcse-Ka­kasd 2-2, Sz. Dózsa-Kisdorog 2-0, Ger- jen-Ozora 3-5, Döbrököz-Tamási 1-0, Nagymányok-Högyész 15-0, Apar­hant-Tevel 0-3, Fadd-Simontornya 0-4. Megyei bajnokság 1. Nagymányok FELNŐTTEK 8 7 1 17- 2 15 2. Tamási 8 5 2 1 18- 5 12 3. Hőgyész 8 5 2 1 15- 7 12 4. Pálfa 8 5­3 10- 8 10 5. Kisdorog 8 4 1 3 15-12 9 6. Aparhant 8 4 1 3 10-18 9 7. TAÉV SK 8 3 2 3 16- 9 8 8. Iregszemcse 8 3 2 3 9- 9 8 9. Döbrököz 8 4­4 11-13 8 10. Ozora 8 3 2 3 8-13 8 11. Fadd 8 2 4 2 5-10 8 12. Bátaszék 8 2 1 5 10-12 5 13. Kakasd 8 2 1 5 8-15 5 14. Tevel 8 1 2 5 10-15 4 15. Simontornya 8 1 2 5 8-16 4 16. Gerjen 8­3 5 6-12 3 1. Nagymányok IFJÚSÁGIAK 8 8 ­70- 4 16 2. Sz. Dózsa 8 8­- ' 36- 3 16 3. Simontornya 8 6 1 1 27-10 13 4. Bátaszék 8 5 1 2 20-11 11 5. Tamási 8 5­3 29- 8 10 6. Tevel 8 5­3 20-13 10 7. Kakasd 8 4 1 3 25-16 9 8. Pálfa 8 3 1 4 24-16 7 9. Döbrököz 8 3 1 4 7-16 7 10. Iregszemcse 8 3 1 4 11-28 7 11. Fadd 8 3­5 12-17 6 12. Aparhant 8 3­5 13-33 6 13. Kisdorog 8 1 2 5 11-18 4 14. Hőgyész 8 2­6 13-38 4 15. Ozora 8 1­7 9-58 2 16. Gerjen 8­­8 8-46­Szorosan, végig jól zárt a csíkosmezes BVSC retesze