Tolna Megyei Népújság, 1988. október (38. évfolyam, 235-260. szám)

1988-10-31 / 260. szám

1988. október 31. ÍníEPÜJSÁG 5 Labdarúgó NBJII. A Szigetvár „megtréfálta” az atomosokat Labdarúgó NB II. Idegenben változatlanul nem megy Orosz/ány-Szekszárc/ 1-0 (O-O) Oroszlány, 500 néző. V.: Segorits. Oroszlányi Bányász: Tőkés - Miksi, Grósz, Kláris, Tóth - Barabás, Zsidó, Ki- szi - Kishonti (Papp a 57. percben), Kiss, Szendrei. Edző: Tornyi Barnabás. Szekszárdi Dózsa: Hujber - Szabó, Kasza, Kalmár, Varga F. - Pilisi (Varga L. a 62. percben), Gracza, Pfeffer, Horváth - Fórizs (Iski a 85. percben), Kálmán. Edző: Teszler Vendel. Hajtós, oda-vissza játékkal teltek az el­ső percek, a dózsások nem álltak be vé­dekezni, bátran kezdeményeztek. A 18. percben Fórizs nagyszerű átadással ug­ratta ki a félpályánál Kálmánt, a csatár el­robogott a jobb oldalon, de Kláris szög­letre szerelte. A 25. percben kavarodás támadt a Szekszárd kapuja előtt, Zsidó Kishontihoz játszott, az ő beadását Kiss fejelte kapura, de Hujber biztosan hárí­tott. A 39. percben hazai szöglet után a védők kifejelték a labdát, de azt Kláris visszaemelte a kiugró Miksi elé, aki futtá­ból, 14 méterről a léc fölé lőtte. Szünet után ott folytatták a csapatok, ahol az első 45 percet abbahagyták. Nagy akarással harcoltak mindkét olda­lon. A 65. percben Pfeffer húzott el a bal oldalon, belőtt labdáját a csereként beállta Varga L. 10 méterről fejelte a jobb alsó sarokra, az egyik védő lábáról azon­ban a mezőnybe vágódott. A 70. percben bal oldali oroszlányi akció végén Szend­rei beívelését Kiss 10 méterről előreve­tődve fejelte, de Hujber remek vetődés­sel hárított a kapufa tövénél. Négy perc­cel később Szendrei kényszerítőzött Kis­sel, a balszélső ütközött a kivetődő Huj- berrel, a felperdült labdát a csatár 12 mé­terről kapura fejelte, de Varga F. a gólvo­nalon mentett. Az esetnél Hujber megsé­rült, ápolás után nagy kötéssel a lábán Labdarúgó NB I. A karaván azért halad... A labdarúgó NB I. hét végi fordulójá­nak eredményei: Újpesti Dózsa-Bp. Honvéd 0-1, Dunaújváros-MTK-VM 0-1, Vác-Békéscsaba 1 -0, Haladás-Zala- egerszeg 2-0, FTC-Videoton 2-1, Veszprém-Rába ETO 1-1 (11-esekkel 5-3), Vasas-Tatabánya 0-3, Siófok- Pécs 1-1 (11-esekkel 3-4). A bajnokság állása: 1. MTK-VM 12 7 3 1 1 23-15 28 2. Bp. Honvéd 12 6 3­3 17- 9 24 3. FTC 12 7 1­4 17-15 23 4. Videoton 12 7­1 4 26-12 22 5. Tatabánya 12 6 1 2 3 17-15 22 6. Rába ETO 12 6 1 1 4 16-14 21 7. Vác 12 5 2 1 4 19-18 20 8. Siófok 12 5­3 4 15-14 18 9. Haladás 12 5 1 1 5 17-20 18 10. ZTE 12 3 3 2 4 15-13 17 11. Békéscsaba 12 4 1 2 5 17-14 16 12. Veszprém 12 3 3 1 5 7-13 16 13. PMSC 12 3 2 2 5 16-17 15 14. Vasas 12 2 1 3 6 16-28 11 15. Ú. Dózsa 12 2­3 7 16-21 9 16. Dunaújváros 12­3 2 7 9-25 8 így kellett volna! 1. Ú. Dózsa-Bp. Honvéd 0-1 2 2. Dunaújváros-MTK-VM 0-1 2 3. Váci Izzó-Békéscsaba 1-0 1 4. Offenbach-Blau-Weiss 90 2-1 1 5. Mainz-Aachen 3-1 1 6. Solingen-Braunschweig 0-2 2 7. Juventus-Milan 0-0 X 8. Internazionale-Roma 2-0 1 9. Cesena-Napoli 0-1 2 10. Atalanta-Bologna 2-0 1 11. Fiorentina-Torino 2-1 1 12. Barletta-Brescia 1-1 X 13. Catanzaro-Empoli 2-0 1 Pótmérkőzések: 14. Cremonese-Genoa 0-2 2 15. Licata-Bari 1-2 2 16. Reggina-Piacenza 0-0 X vállalta a folytatást. A 82. percben Szend­rei viharzott el a bal oldalon, beívelését Kiss mellel maga elé tette, a lövését Huj­ber bravúrral szögletre tenyerelte. A 92. percben a Dózsa 16-osának jobb oldali sarkáról szabadrúgást végezhettek el a hazaiak, Barabás beívelését Kiss az ötösről fejelte kapura, Hujber jó reflex­szel még beleütött a labdába, de a be­robbanó Papp 4 méterről a hálóba bom­bázta. 1-0. Kezdés után az Oroszlányi Bányász ragadta magához a kezdeményezést, de a lila-fehérek bátran játszottak. Ennek a nézők látták hasznát, hiszen változatos, jó iramú találkozóban volt részük. Szünet után folytatódott a mezőnybeli birkózás, majd a hajrára beleerősített a bá­nyászcsapat. Fokozta a tempót, helyzetei is akadtak, mégis csak a 92. perc hozta meg számukra a győzelmet jelentő gólt. Jók: Grósz, Kláris, illetve Hujber, Kalmár. Az NB II. Nyugati csoportjának továb­bi eredményei: Rákóczi FC-Tapolca 1 -0, Csurgó-Mohács 2-0, Csepel-Bp. Volán 1-0, BVSC-Építők SC 3-1, Keszthely- Nagykanizsa 1-2, Komló-Dorog 5-2, Sopron-lll. kér. TTVE 1-0. NB II. NYUGATI 1. Csepel CSOPORT 12 7 2 - 3 20-11 25 2. Nagykanizsa 12 6 3­3 20-15 24 3. BVSC 12 6 2 2 2 14-11 24 4. Komló 12 5 3 2 2 19-10 23 5. Keszthely 12 5 4­3 11- 8 23 6. Mohács 12 6­3 3 16-10 21 7. Oroszlány 12 5 2 2 3 13-15 21 8. Bp. Volán 12 5 2­5 13-13 19 9. Szekszárd 12 4 2 1 5 15-17 17 10. Csurgó 12 4 1 2 5 15-19 16 11. Sopron 12 3 2 2 5 14-16 15 12. Dorog 12 2 2 4 4 12-18 14 13. Rákóczi FC 12 3 1 2 6 10-12 13 14. Tapolca 12 3­3 6 9-12 12 15. Építők 12 2 1 4 5 15-19 12 16. III. kér. TTVE 12 3­­9 11-21 9 Simontornya-lregszemcse 3-1 (1-1). Simontornya, 200 néző. V.: Unyatinszky. Simontornya: Cseh - Molnár I., Molnár J., Zsolnai, Vaczula - Molnár L, Perge, Kara, Pajor (Mozsár) - Molnár A. (Varga Z.), Csuti. Edző: Bende Lajos. Iregszemcse: Kántor - Grósz II., Máté, Kántor I., Répási - Szabó, Agócs, Gyánó, Franke (Papp) - Kertész, Kiss II. Edző: Brenner György. A második félidő játéka alapján megérde­melt hazai győzelem. G.: Zsolnai 2 (egy 11 -esből), Mozsár, illetve Grósz II. Jók: Zsolnai, Vaczula, Mozsár, illetve Máté, Gyánó. Döbrököz-Nagymányok 2-1 (1-0). Döbrököz, 200 néző. V.: Ritzel. Döbrököz: Csetneki - Apáti, Lakos, Enczel, Csatári - Bencze, Horváth, Nagy, Francz - Szili, Bódis. Edző: Farkas Attila. Nagymányok: Oláh - Siklódi, Éppel, Szedeli, Czárt - Nagy (Lörincz I.), Horváth, Szőts, Forrai - Farkas (Verese), Barabás. Edző: Szám Frigyes. Küzdelmes, szikrázó mérkőzé­sen a helyzetek alapján nagyobb kü­lönbséggel is nyerhetett volna a hazai csapat. Kiállítás: a 85. percben Apáti. A labdarúgó NB III. Dráva-csoport- jának vasárnapi fordulójában a 11 mérkőzésen keresztül veretlen, lis­tavezető Atomerőmű SE csapata az újonc szigetváriak otthonában a 46. percben kapott góllal elvesztette veretlenségi sorozatát. Mint tudósí­tónk jelentette, az atomosok a haj­rában mindent megtettek az egyen­lítésért, ám a pályaválasztó védel­me jól zárt Megyénk csapatai szá­mára egyébként rendkívül pontsze­génynek bizonyult a vasárnapi 12. forduló. A Dunaföldvár derekasan küzdött Nagykanizsán, de csupán 1 -1 -es döntetlenre futotta érejükből a 90 perc során. A „ráadásban” 11- esekkel 4-2 arányban alulmarad­tak. Hasonló sorsra jutott a Bonyhá­di SE gárdája is, Kovácsi Ferenc ed­ző legénysége Bólyban játszott 1 -1 - es döntetlent, és a 11 -es párbajban 4-1-re vesztett. Két mérkőzésen te­hát csupán 1-1 pont jutott megyénk csapatai számára. A Dombóvári Va­sas továbbra is hullámvölgyben van, ezúttal Siklóson vesztett 3-1- re. Javított valamit a másik dombó­vári együttes: a DVMSE pályavá­lasztóként 3-0-ra verte a Sellyét. A Paksi SE rendkívül jó iramú mérkő­zésen fektette két vállra a Kaposvá­ri Táncsics SE-t, s őrzi 3. helyét. Dombóvári VMSE-Sellye 3-0 (2-0). Dombóvár, 200 néző. V.: Budai. Dom­bóvár: Bien - Vészi, Banai, Magyar, Péter - Zsuró (Balázs), Balassa, Samu - Ben­cze (Kovács), Román, Jakab. Mb. edző: Újvári Kálmán. Sellye: Simon - Csorba, Golubics, Labricz, Biró - Hoffschauer (Kovácsevics), Fábos, Gergics (Forró), Goják - Karchesz, Kiss. Edző: Amigya Pál. A19. percben Balassa 26 méteres jól eltalált lövése nyomán a labda a bal felső sarokba vágódott. 1-0. A 39. percben Román lefutotta a védőjét és éles szög­ből a bal alsó sarokba löt. 2-0. Az 59. percben Labricz kíméletlen belemené- sért a kiállítás sorsára jutott. A 80. perc­ben Zsuró kiugrott a jobb oldalon, lövése a felső kapufáról kipattant, Jakab négy lépésről a léc alá fejelte a labdát. 3-0. Küzdelmes mérkőzésen javuló teljesít­ménnyel biztosan nyertek a vasutasok. Jók: Péter, Balassa, Zsuró, illetve Goják. G.: Horváth, Nagy (11 -esből), illetve Szőts (11-esből). Jók: Enczel, Horváth, Nagy (mezőny legjobbja), Szili. Aparhant-Gerjen 1-1 (1-0). Aparhant, 100 néző. V.: Bányai. Aparhant: Balogh - Jónás, Wáger, Juhász, Kulcsár - Énekes, Zsók, Palkó (Tusa), Fábián - Gecző, László (Győri). Edző: Kozma József. Ger- jen: Honfi - Kertész, Kiss T., Szalai, Pa- lásthy II. - Kövesi, Kiss S„ Domsa, Varga- Palásthy I., Józsa (Dobróczki). Edző: Dinnyés János. Az alacsony színvonalú mérkőzésen igazságos pontosztozko­dás született. G.: Zsók (11-esből), illetve Kiss S. Jók: Balogh, Énekes, illetve Honti, Varga. Fadd-TÁÉV SK 2-2 (1-2). Fadd, 250 néző. V.: Osztermayer. Fadd: Sipos - Kugli, Nagy, Tóth, Pesti - Blesz (Illés), Ujj, Márkus I. - Márkus Z. (Póti M.) - Kovács, Klopcsik. Edző: Varga Béla. TÁÉV SK: Pólyák - Szabó, Andi, Füller, Dénes - Vass, Vida (Kuruczi), Bereczki (Ferger)- Földesi, Kovács, Herczeg. Edző: Becze István. Közepes színvonalú mérkőzésen az első félidőben a vendégek, míg a má­Siklós-Dombóvári Vasas 3-1 (3-0). Siklós, 250 néző. V.: Polecsák. Siklós: Pál- Kapitány, Kovács, Petrétei (Fodor), Mim- Szőke, Rónai, Kolompár - Sztojka (Ke­resztes), Szrimácz. Edző: Berkecz Jó­zsef. D. Vasas: Szalai - Becsei, Burai, Horváth (Engert), Farkas -Tóth-Bagi, Fa­zekas, Barta, Fekete - Sebestyén, Lu- czek. Edző: Olasz János. A hazai csapat az első félidőben remekül játszott és öt perc alatt háromgólos előnyre tett szert. A második játékrészben az eredmény tartására törekedett a siklósi gárda, de ennek ellenére több gólszerzési lehető­séget is kihagyott. G.: Sztojka, Weiner, Kolompár, illetve Fekete. Szigetvár-Atomerőmű SE 1-0 (0-0). Szigetvár, 400 néző. V.: Csapó. Sziget­vár: Füredi - Horváth, Marosi, Tóth, Priol- Sellei (Lengyeltóti), Kerék, Kiss - Páli, Bodó, Kardos. Edző: Csaba Gábor. ASE- Hornyák - Nagy Z., Takács, Fritz (Ignácz), Debreceni - Nagy L, Juhász, Mikolics - Porga (Marcsa), Balogh, Somodi. Edző: Botos Antal. Az első félidő enyhe me­zőnyfölényt hozott a hazaiak javára, azonban helyzet egyik kapu előtt sem adódott. A második játékrész a 46. perc­ben azonnal hazai góllal kezdődött. Ez­után a vendégek mindent megtettek az egyenlítésért, de a Szigetvár védelme jól zárt, s az ellentámadások is veszélyesek voltak. A győzelmet jobban akaró sziget­vári csapat rászolgált a három pontra. G.: Kiss. Jók: Horváth, Bodó, Kardos, illetve Somodi, Juhász. Nagykanizsa-Dunaföldvár 1-1 (1-0) 11-esekkel 4-2. Nagykanizsa, 100 néző. V.: Varga. Nagykanizsa: Kövesfalvi - Ka­puvári, Húsz, Vindis, Urbán - Borbély (Voga), Balogh, Farsang - Tamás, Jelu- sics, Németh (Kvanduk). Edző: Orosz Jó­zsef. Dunaföldvár: Jakab - Tóth, Med- veczki, Dunai, Molnár (Varjas), Timár, Ta­kács, Tilli - Horváth, Szabó, Gyöngyösi. Edző: Timár Dezső. A helyzetek alapján a hazaiak hárompontos győzelmet sza­lasztottak el. G.: Tamás, illetve Gyöngyö­si. Bóly-Bonyhád 1-1 (0-0), 11-esekkel 4-1 Bóly javára. Bóly: Puch - Megyei, Schneider, Fitt, Virág - Nagy, Kirschner, a mezőnynek sodikban a hazai csapat játszott jobban, így az eredmény igazságos. G.: Ujj, Ko­vács (11-esből), illetve Herczeg 2. Jók: Ujj, Kovács, Márkus L, Tóth, illetve Dénes, Herczeg. Bátaszék-Ozora 4-0 (1-0). Bátaszék, 200 néző. V.: Béni. Bátaszék: Dér - Bódi, Mezei, Révész, Lados - Bojár (Bársony), Papp, Keller, Kocsis - Bozsolik, Spbó (Farkas). Edző: Botos Árpád. Ozora: Do­bos - Lázár, Cziráki, Siklósi (Pető), Porga - Juhász, Végh, Nádasdi, Kovács - Kó- ricz, Csömör. Edző: Schrancz István. A végig támadó szellemben játszó hazaiak ilyen arányban is megérdemelten tartot­ták otthon a bajnoki pontokat. Kiállítás: a 75. percben Lázár. G.: Bozsolik3, Kocsis. Jók: Bódi, Lados, Keller, illetve Végh, Ná­dasdi. Tevel-Pálfa 2-0 (1-0). Tevel, 250 néző. V.: Kleiber. Tevel: Weidinger - Juhász, Szentes, Borbandi, Nagy G. - Barabás, Hoffmann, Kiesz, Miszler (Ferencz) - Denkinger, Turbuk, (Szőts). Edző: Flá- ding János. Pálfa: Tóth - Orsós I., Nász (Winklár), Balogh Gy., Csajági - Csonka, Orsós II., Kovács, Barkóczi - Balogh J., Bóka. Edző: Kasos István. Közepes iramú mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem. G.: Denkinger 2. Jók: Weidin­ger, Borbandi, Denkinger, illetve Tóth, Bóka. Hőgyész-Kakasd 5-2 (3-0). Hőgyész, 400 néző. V.: László. Hőgyész: Barabás - Bősz II., Váli, Weitner, Seemann - Bús, Papp, Kurucz - Nagy (Sörös), Bősz I., To­pánka (Somogyi). Edző: Weitner Ádám. Kakasd: Csoboth I. - Sárközi, Kvanduk J., Kvanduk E. - Tusa, Kerekes, Pámer, Csoboth II. - Kovács, Balogh (János), Eisenser (Bogos). Edző: László József. A végig fölényben játszó hazaiak megérde­melten nyertek. G.: Papp 3, Bús 2 (egy 11-esből), illetve Kerekes, Bogos. Jók: Bruder, Macsi (Lörincz) - Szomor (Nyárs), Bochner. Edző: Weiszbart Jó­zsef. Bonyhád: Heizler - Szigeti, Hüber, Stumpf, Joó - Szabó, László, Pozsár, György - Kiss, Beke. Edző: Kovácsi Fe­renc. A két jól felkészült csapatban a vé­delmek jeleskedtek, így a döntetlen igaz­ságos. G.: Lörincz 11-esből, illetve György. Paksi SE-Honvéd Táncsics SE 1-0 (1-0). Paks, 100 néző. V.: Szinger. Paks: Mim - Bregovics (Somogyi), Blatt, Kola- rics, Héregi - Horváth J. (Török), András, Horváth P. - Haraszti, Bérezési, Rácz. Ed­ző: Vábró József. Táncsics SE: Udvarácz - Erdélyi, Stróbel, Sztoic, Darabos - Szatmári, Keidli (Ecker), Takács, László (Pruckner) - Hevesi, Miovecz. Edző: Kö­ves László. A 3. percben a kapujából ki­futó Udvarácz röviden mentett, Haraszti rácsapott a labdára, de 15 méterről az üres kapu mellé emelt. A 27. percben egy előre lőtt szabadrúgásra Rácz emelke­dett a legmagasabbra és fejjel a léc alá juttatta a labdát. 1 -0. A 68. percben Hor­váth P. beadását Rácz csukafejessel küldte kapura, de Udvarácz bravúrral há­rított. A 80. percben Hevesi hátulról buk­tatta a kapura húzó Bérezésit, ezért a já­tékvezető kiállította. A végig jó iramú, küzdelmes mérkőzésen a több helyzetet kidolgozó paksiak megérdemelten tar­tották otthon a három bajnoki pontot. Jók: Rácz, András, Kolarics, Bérezési, il­letve Takács, Miovecz. Az NB III. további eredményei: Marca- li-Boglárlelle 1-1 (11-esekkel 4-2), Má- zaszászvár-MÁV NTE 3-0. NB III. Dráva-csoport 1. Atomerőmű SE 12 9 1 1 1 22- 6 30 2. Máza szászvár 12 9 1­2 30-11 29 3. Paks 12 9 1­2 21- 8 29 4. Bóly 12 7 1 3 1 26-11 26 5. Bonyhád 12 6 2 1 2 24-15 23 6. H. Táncsics 12 5 2 1 4 19-15 20 7. Nagykanizsa . 12 4 3 1 4 20-16 19 8. Siklós 12 6­1 5 22-23 19 9. Szigetvár 12 4 2 1 5 18-19 17 10. MÁV NTE 12 3 2 3 4 13-16 16 11. Dunaföldvár 12 3 1 2 6 16-22 13 12. Marcali 12 1 3 3 5 11-21 12 13. Bogiárlelle 12 1 3 2 6 13-27 11 14. DVMSE 12 3­1 8 16-27 10 15. D. Vasas 12 2 1 2 7 9-20 10 16. Sellye 12 1­1 10 11-40 4 Weitner, Bús, Papp, Bősz I., illetve Kvan­duk E., Tusa. Kisdorog-Tamási 2-1 (2-1). Tamási, 200 néző. V.: Lehel. Kisdorog: Kiss - Be­ke (Wirth), Klein,- Nier, Páli - Berning I., Berning II., Endeli, Szabó - Horváth, Papp. Edző: Kovács István. Tamási: Ba- nász I. (Banász II.) - Agócs, Bazsonyi, Szabó, Tóth J. - Hajdics, Schmidt, Wal­ter, Utassi - Horváth, Sandi (Tóth Gy.). Edző: Csík Gyula. A végig jó iramú mér­kőzésen a szerencsésebb csapat nyert. G.: Beke, Horváth, illetve Tóth J. Jók: Kiss, Horváth, Páli, illetve Agócs, Hajdics, Utassi. Az ifjúsági mérkőzések eredményei: Bátaszék-Ozora 12-0,Tamási-Kisdorog 1-0, Hőgyész-Kakasd 1-3, Tevel-Pálfa 3-0, Simontornya-lregszemcse 5-1, Fadd-Sz. Dózsa 1-1, Aparhant-Gerjen 6-0, Döbrököz-Nagymányok 0-6. Felnőttek 1. Nagymányok 11 9 1 1 28- 5 19 2. Hőgyész 11 8 2 1 26-12 18 3. Tamási 11 6 3 2 24- 9 15 4. Kisdorog 11 7 1 3 22-13 15 5. Döbrököz 11 6­5 15-18 12 6. Pálfa 11 5 1 5 12-15 11 7. Aparhant 11 4 3 4 12-25 11 8. Tevel 11 4 2 5 18-16 10 9. Iregszemcse 11 4 2 5 12-15 10 10. Fadd 11 2 6 3 7-13 10 11. TÁÉV SK 11 3 3 5 18-16 9 12. Bátaszék 11 4 1 6 16-14 9 13. Simontornya 11 3 2 6 12-21 8 14. Ozora 11 3 2 6 10-23 8 15. Kakasd 11 3 1 7 15-23 7 16. Gerjen 11­4 7 9-17 4 Ifjúságiak 1. Nagymányok 11 11­­94- 5 22 2. Sz. Dózsa 11 10 1­42- 5 21 3. Bátaszék 11 8 1 2 42-12 17 4. Simontornya 11 8 1 2 44-18 17 5. Tamási 11 7­4 34-11 14 6. Tevel 11 7­4 25-16 14 7. Kakasd 11 6 1 4 39-21 13 8. Iregszemcse 11 4 2 5 19-35 10 9. Fadd 11 4 1 6 17-22 9 10. Döbrököz 11 4 1 6 11-25 9 11. Aparhant 11 4­7 20-47 8 12. Pálfa 11 3 1 7 26-25 7 13. Hőgyész 11 3 1 7 19-42 7 14. Kisdorog 11 2 2 7 14-28 6 15. Ozora 11 1­10 11-86 2 16. Gerjen 11­­11 8-67­Lapunk mai számában megjelent labdarúgó-tudósításokat írták: Bazsonyi Ru­dolf, Bráz Ferenc, Gaál István, Háder György, Illés Béla, Kovács Péter, Molnár Ist­ván, Lőrinc Gyula, Zerza József, Zwick Antal, Zwick Jakab. A megyei labdarúgó-bajnokságért Nincs már veretlen csapata Az eddigi eredményekből egyértelműen kitűnik, hogy az 1988-89. évi megyei labdarúgó-bajnokság meglepetést szerző csapata a döbröközi tize­negy lesz. Ezt a tételt igazolandó, a 11. fordulóban a döbröközi legénység meg­fosztotta veretlenségétől a listavezető Nagymányoki Brikett SE csapatát. Ezzel együtt nincs már veretlen a mezőnyben, nyeretlen azonban továbbra is a Gerjeni Medosz. A Nagymányok vereségével már csupán egyetlen pont választja el az üldöző Hőgyészet az első helytől. A högyésziek vasárnap az újonc Kakasd ellen arattak magabiztos, 5-2-es győzelmet. Nehezen talál magára az ősszel mélyen tudása alatt szereplő Bátaszék, ezúttal a vasutasok szünet utáni gólerős játékukkal 4-0-ás vereséget mértek az ozorai legénységre. Egyetlen vendéggyőzelmet jegyezhettünk fel ezen a napon, Kisdorog már az első félidőben eldöntötte a két pont sorsát Tamásiban. Hosszú hetek után javított helyezésén a Simontornya, Faddon és Aparhanton döntetlen­nel zárult a TÁÉV SK, illetve a Gerjen elleni 90 perc. Az ifjúsági bajnokságban az Sz. Dózsa fiataljai nem kis meglepetésre pontot hagytak Faddon.