Tolna Megyei Népújság, 1988. április (38. évfolyam, 78-102. szám)

1988-04-25 / 97. szám

1988. április 25. í TOLNA 6 "níÉPÜJSAG r ............ ....... ' ^ í r •• j| ,* A■ jr JÜ jffc ^ V'«'v ^ V_____________________________________________________________________* L abdarúgó NB II. Ismét sereghajtó a Dózsa Nagykanizsa-Szekszárd 1-0 (1-0) Nagykanizsa, 2500 néző. V.: dr. Szőke. Nagykanizsai Olajbányász: Csáki - Hó­bár, Kepe, Horváth Z., Iványi - Szőke (He­gedűs a 80. percben), Martinkovics, László - Skublics, Mózsi (Takács a 63. percben), Fuisz. Edző: Madár Gábor. Szekszárdi Dózsa: Holler - Nagyfalusi, Hahn, Gracza (Pilisi a 69. percben), Lauer - Szabó, Kniesz, Márkus, Varga - Süveges, Jelusics (Vető az 50. percben). Edző: Teszler Vendel. A 7. percben Sző­ke futott el a jobb oldalon, élesen belőtt labdáját Mózsi az ötösről kapu mellé lőt­te. A 14. percben Márkus-Süveges volt a labda útja, Süveges elől Kepe a lövés pil­lanatában mentett a kapu torkában. Egy perccel később László beívelésére Skublics emelkedett ki a védők közül, 9 méteres fejesét azonban Holler nagy bravúrral a léc fölé tenyerelte. A 31. perc­ben Lauer a bal oldalon megszerzett lab­dával az alapvonalig futott, majd vissza­gurított Márkus elé, aki elől a lövés pilla­natában ismét mentettek a védők. A 35. percben megszerezte győztes gólját a kanizsai együttes: Nagyfalüsi röviden fe­jelte hátra a labdát, arra Skublics rácsa­pott és 12 méterről a kapu bal oldalába lőtte. 1 -0. A hátralévő percekben változa­tos mezőnyjáték folyt. Szünet után a Dózsa kezdett jobban, kitámadott és harcolt az egyenlítésért. Ebben az időszakban azonban csak szögletekre futotta a lila-fehérek erejé­ből. Az 55. percben Skublics lövését a kapufa segítségével hárította Holler. Há­rom perccel később Süveges húzott el a védők mellett, de a 16-oson belül a rend­kívül gyors hátvéd, Kepe felszabadított. A 66. perctől keményebb lett a játék, amit az egyik oldaon Gracza, a másikon Hor­váth sárga lapja is bizonyított. A találkozó hajrájában a szekszárdiak még egyszer erősítettek. A 85. percben Hahn 25 méte­res, nagy erejű szabadrúgása a sorfal­ban elakadt. A víztócsák borította pályán egyik fél­időben sem alakulhatott ki folyamatos összjáték, jobbára a küzdőjelleg domi­nált. A félidő derekán elkövetett durva egyéni hiba megpecsételte a lila-fehérek sorsát. A Dózsa ezúttal nem tudta megis­mételni az előző hetekben nyújtott nagy­szerű teljesítményét. így kilenc fordulóval a bajnokság zárása előtt ismét sereghaj­tó, 20. helyre esett vissza. Jók: Kepe, Skublics, Martinkovics, illetve Szabó, Holler, Márkus. Az NB II további eredményei: Építők— Komló 1-0, Szeged-Nyíregyháza 0-0, Eger—III. kér. TTVE 1-1, Salgótarján- Veszprém 1-0, Ajka-Kazincbarcika 1-0, Bp. Volán-Kecskemét 2-2, Diós- győr-Ózd 1-0, Dunaújváros-Metripond 2-0, Szolnok-Csepel 0-1. Az NB II. állása: 1. Veszprém 29 16 5 8 37-22 37 2. Dunaújváros 29 14 7 8 47-30 35 3. Szeged 29 13 8 8 45-25 34 4. Ózd 29 11 12 6 34-24 34 5. Diósgyőr 29 15 4 10 37-39 34 6. Szolnok 29 14 5 10 48-43 33 7. Bp. Volán 29 13 6 10 42-39 32 8. Kecskemét 29 13 5 11 47-43 31 9. Csepel 29 13 5 11 39-37 31 10. Nyíregyháza 29 12 7 10 37-35 31 11. Metripond 29 11 8 10 42-41 30 12. Komló 29 11 7 11 43-36 29 13. Nagykanizsa 29 11 6 12 32-36 28 14. Eger 29 8 11 10 34-43 27 15. Ajka 29 8 10 11 25-32 26 16. Salgótarján 29 8 8 13 33-37 24 17. III. kér. TTVE 29 5 14 10 30-41 24 18. Kazincbarcika 29 6 11 12 25-33 23 19. Építők 29 6 7 16 26-45 19 20. Szekszárd 29 6 6 17 27-49 18 Labdarúgó NB III. Szomorú vasárnap: öt mérkőzésen három pont Fekete vasárnapjuk volt me­gyénk NB lll-as csapatainak a Drá- va-csoport 23. fordulójában. Az öt találkozón mindössze három pont­tal szaporodott az öt együttes pont­termése. Mint az várható volt, a lis­tavezető Mohács nyert Dombóvá­ron, ám a Vasas meglehetősen gyenge teljesítménye a vártnál is magabiztosabb sikerhez juttatta a Duna-partiakat. A másik dombóvári együttes, a DVMSE Sellyén vendég­szerepeit, s a kiesés ellen küzdő ha­zaiak ellen gól nélküli félidő után 1- 1-es döntetlennel pontot „rabolt”. Igencsak meglepte szurkolótá­borát a Paksi SE legénysége is. Márkus edző csapata a középme­zőnyben tanyázó Bólyi MEDOSZ el­len saját otthonában pontott vesz­tett, így a nyomába eredt - ezúttal győztes - Csurgóval szemben már csupán két pont a paksiak előnye. Nem kísérte szerencse az Atomerő­mű SE gárdájának siklósi vendég- szereplését sem. Az atomosok ke­mény összecsapásokkal tarkított mérkőzésen jobbára csak védekez­tek - 2-0-ra kikaptak. A pályavá­lasztó Bonyhád hiába játszott végig jelentős mezőnyfölényben, pontott vesztett a MÁV NTE ellen. Mohács-Dombóvári Vasas 3-0 (1-0). Dombóvár 800 néző. V.: dr. Csapó. Mo­hács: Antal - Kófiás, Kelemen, Rum- szauer, Reit - Kovács, Óbert, Ambrus (Vigh), Lőrincz - dr. Papp, Csibi (Marti­na). Edző: Bőzsöny János. Dombóvár: Foki - Lamm (Szieber), Virágosi, Banai, Barta - Tóth-Bagi, Fazekas, Fekete (Far­kas) - Neubauer, Verbóczki, Luczek. Ed­ző: Fenyvesi József. A 29. percben Kófiás jobb oldalról beívelt labdáját dr. Papp 10 méterről senkitől sem zavartatva fejelte a hosszú sarokba. 1-0. A 80. percben Óbert ívelt be a bal oldalról, a labdára Ko­vács csapott rá és 9 méterről a kifutó Foki mellett tovább növelte csapata előnyét. 2-0. A 82. percben Lőrincz cselezgetett a Vasas 16-osán belül, majd fordulásból 14 méterről védhetetlenül bombázott a bal felső sarokba. 3-0. Az első 45 perc kemény küzdelmet ho­zott, ekkor a többet támadó Mohács ellen még fegyelmezetten védekezett a Vasas. Egyetlen megingás elég volt az éllovas számára, hogy vezetést szerezzen. Szü­net után is a vendégek kezdeményeztek többet, amikor az ellenfél elfáradt, akkor két perc alatt újabb két góllal biztosította győzelmét. Jók: Rumszauer, Reit, Ko­vács, Óbert, illetve Barta. Sellye-Dombóvári VMSE 1-1 (0-0). Sellye, 200 néző. V.: Jutái. Sellye: Simon - Kolubics, Biró, Labricz, Szalóki - Hofschauer (Kniesz), Kiss, Pólyák, - Kar- hesz, Pál, Kovács. Edző: Amigya Pál. DVMSE: Bien - Mács, Banai, Magyar, Pé­ter - Zsuró, Iván (Kovács), Urbán, Sinka - Román (Gyurkó), Jakab. Edző: Tresch Ferenc. Nagy iramú, küzdelmes mérkő­zésen mindkét csapat a helyzetek töme­gét hagyta ki, így a döntetlen igazságos. G.: Pál, illetve Magyar. Siklós-Atomerőmű SE 2-0 (1-0). Sik­lós, 300 néző. V.: Vericskó. Siklós: Szlo­vák (Pál) - Molnár, Kovács, Burai, Mim - Weiner, Szőke, Biró, Kolompár (Szabó) - Szrimácz, Rózner. Edző: Botos Antal. ASE: Szlanyinka - Németh, Denreczeni, Fritz, Vajer - Szabó, Kiss, Porga, Jun- kuncz (Somogyi) - Juhász, Vörös. Edző: Vábró József. Változatos, kemény össze­csapásokkal tarkított mérkőzésen a ha­zaiak nagy elszántsággal küzdöttek és megérdemelten győzték le a védekezés­re összpontosító vendégeket. G.: Szőke, Biró. Paksi SE-Bóly 1-1 (1-0). Paks, 600 né­ző. V.: Szabó. Paks: Németh - Kun, Blatt, Prancz, Héregi - Somogyi, Kolarics, Hor­váth - Bérezési (Kovács), Rácz, Gyenis. Edző: Márkus József. Bóly: Puch - Ma- csi, Fitt, Virág, Nagy J. - Bruder, Nagy E., Schneider (Szabó), Darányi - Szomor (Nyárs), Bohner. Edző: Weiszbart József. Az első 25 perc mezőnyfölénnyel telt el, némi bólyi fölénnyel. A 30. percben Bér­ezési, majd Gyenis közeli lövését hárítot­ta nagy bravúrral Puch. A 37. percben Rácz elhúzott két védő mellett és futtából, 20 méterről a jobb alsó sarokba bombá­zott. 1-0. A 47. percben Héregi lövését Puch a kapufára ütötte. A 61. percben az elmélázó hazai védők mellett Bruder 20 méterről lőtt, a labda a meglepett Németh mellett a hálóba vágódott. 1-1. Közepes iramú, színvonal nélküli mérkőzésen a vendégek rászolgáltak az egy pontra az ezúttal gyengén futballozó PSE ellen. Jók: Horváth, Blatt, illetve Puch, Nagy E., Macsi, Szomor. Bonyhád-MÁV NTE 2-2 (0-1). Bony­hád, 900 néző. V.: Sör. Bonyhád: Mucska - dr. Alföldi, Hüber, Weitner, Juhász (György) - Szlama, dr. Sebestyén, Szir- ják, Bulla - Suba, Pozsár (Joó). Edző: Ko­vács István. MÁV NTE: Szalai - Szabó, Kozma, Rada, Liviczki - Kele, Balogh (Kozár), Vári, Zsigulics (Takács) - Kém, Szekeres. Edző: Németh Lajos. Az első félidőben a Bonyhád lépett fel támadó­lag, kapujához szegezte az ellenfelet, mégis a 43. percben szabadrúgáshozju- tottak a vendégek. Juhász röviden sza­badított fel, Balogh elé került a labda, aki Kémet ugratta ki, ő pedig a kifutó Mucska mellett 20 méterről helyezett a jobb sa­rokba. 0-1. Az 57. percben Bulla- György akcióból Bulla került gólhelyzetbe, az ötösön elhúzták a lábát a lövés pillanatá­ban, a büntetőt Hüber értékesítette. 1-1. A 75. percben Suba bal oldali beadását György 3 méterről helyezte a jobb alsó sarokba. 2-1. A 80. percben a kaputól 22 méterre szabadrúgáshoz jutott a ven­dégcsapat, Takács nagy gólt lőtt a bal felső sarokba. 2-2. Végig mezőnyfölényben játszott a Bonyhád, amit a 19-0-ás szögletarány is igazol. Jók: Hüber, dr. Sebestyén, Bulla, illetve Szalai (a mezőny legjobbja), Sza­bó, Vári, Rada. További eredmények: Pécsi BTC-Má- zaszászvár 3-2, Csurgó-Pécsi VSK 2-0, H. Táncsics-Marcali 1-0. NB III. Dráva-csoport 1. Mohács 23 14 5 4 48-16 33 2. Paks 23 13 6 4 37-16 32 3. Csurgó 23 12 6 5 42-24 30 4. DVMSE 23 10 6 7 28-23 26 5. H. Táncsics 23 9 8 6 23-19 26 6. Marcali 23 7 10 6 26-24 24 7. MÁV NTE 23 7 10 6 20-20 24 8. Atomerőmű SE 23 9 6 8 24-26 24 9. Siklós 23 8 5 10 30-30 21 10. Bóly 23 6 9 8 24-26 21 11. Mázaszászvár 23 7 6 10 30-37 20 12. Bonyhád 23 6 7 10 35-33 19 13. D. Vasas 23 7 5 11 29-40 19 14. PBTC 23 6 5 12 24-50 17 15. PVSK 23 5 6 12 20-34 16 16. Sellye 23 5 6 12 21-43 16 A megyei labdarúgó-bajnokságért Döntetlen a Nagymányok-Dunaföldvár rangadó A megyei labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában a legnagyobb érdeklődés a Nagymányok-Dunaföldvár rangadót kísérte. A listavezető földváriak jó iramú, színvonalas 90 percben megőrizték eddigi veretlenségüket, a döntetlennel elő­nyük öt pont az üldöző brikettgyáriakkal szemben. A do bogóra kerülésért har­coló Tamási ismét megbotlott: pályaválasztóként csupán 2-2-es döntetlenre fu­totta a félidőben még vezető, rendkívül lelkesen küzdő döbrököziek ellen. Magabiztos győzelmet aratott az Aparhant, ezzel szemben a kisdorogiak - miután 11-est is hibáztak - igencsak megizzadtak 1-0-ás sikerükért a sereg­hajtó Tengelic ellen. Vendégsiker született Faddon, ahol a 75. percben lőtt góllal a teveliek szerezték meg a két pontot A TÁÉV SK Bátaszéken nyert, s ezzel a szekszárdiak még nem mondtak le a bronzérmes hely megszerzésének lehető­ségéről. Gerjenben a hazaiak újabb értékes két pont birtokába jutottak az Ozora elleni találkozón, s ezzel felzárkóztak a Fadd és az Ozora mögé. Az újonc duna- szentgyörgyiek nem várt, de teljesen megérdemelt győzelmet arattak a Hő- gyész ellen. A ZTE a kosárlabda­bajnokság döntőjében Vasárnap Zalaegerszegen 4500 néző előtt került sor a harmadik ZTE-Bp. Hon­véd férfielődöntőre. Egy héttel korábban a piros-fehérek Zalaegerszegről győze­lemmel tértek haza, de a pénteki vissza­vágón hazai környezetben nem tudtak élni a lehetőséggel, s így vasárnap újra Zalaegerszegre kellett utazniuk. Izgal­mas, változatos küzdelmet vívott a két nagy vetélytárs. Az első félidő jó részé­ben a Bp. Honvéd vezetett, volt olyan idő­szak, amikor előnye 7 pont volt. Fordulás után a bátrabban cserélő za­laiak fordítottak, de a félidő derekán újra a vendégek ragadták magukhoz a kez­deményezést, és ez kosarakban is je­lentkezett. A ZTE fergeteges hajrát vágott ki, és nemcsak fordított, hanem 10 pont­tal átvette a veztést a befejezés előtt percben. A Bp. Honvéd nagy erőket moz­gatott meg annak érdekében, hogy fel­zárkózzék, de csak csökkenteni tudta hátrányát, így megszületett a ZTE győzel­me, amely azt jelenti, hogy a Bajával ők mérkőzhetnek az aranyéremért, a Bp. Honvéd és az Oroszlányi Bányász pedig a bronzcsatát vívja. Így kellett volna! 1. Nürnberg-Werder Bremen 0-0 X 2. Mönhengladbach-1. FC Köln 0-1 2 3. Wattencheid-Stuttgarter Kickers 1-1 X 4. Freiburg-Darmstadt 1-1 X 5. Arminia Bielefeld-St. Pauli 0-1 2 6. Verona-Napoli 1-1 X 7. Sampdoria-Juventus 2-2 X 8. Pescara-Roma 0-0 X 9. Milan-Internazionale 2-0 1 10. Bari-Bologna 2-1 1 11. Padova-Atalanta 1-1 X 12. Sambenedettese-Parma 0-1 2 13. Udinese-Catanzaro 0-0 X Pótmérközések: 14. Meppen-Blau-Weiss 90 2-3 2 15. Remscheid-Oberhaus^n 1-0 1 16. Hamburger SV-Eintracht Frankfurt 2-2 X A lapunk mai számában megjelent labda­rúgó-tudósításokat írták: Bittner Mátyás, Bráz Ferenc, Dömötör Endre, Hegedűs János, Hirt László, Illés Béla, Kovács Péter, Orbán Lajos, Szebényi Béla, Túrós József, Varga Károly, Zerza József. Kisdorog-Tengelic 1-0 (0-0). Kisdo- rog, 200 néző. V.: Lubastyik. Kisdorog: Kiss - Berning, Horváth, Páli, Nier - Pap, Juhász, Palkó - Szabó, Klein, Nagy (Wirth). Edző: Bittner Mátyás. Tengelic: Benizs - Kardos, Vida, Oberlendef, Bin­der - Fülöp, Barabás, Farkas J. - Kanász, Farkas F. (Kapás), Tóth. Edző: Palatinusz János. A jól kezdő vendégek ellen 11 -est és sok gólhelyzetet puskáztak el a ha­zaiak. G.: Wirth. Jók: Wirth, Horváth, illet­ve Kardos, Barabás. Gerjen-Ozora 2-1 (1-0). Gerjen, 150 néző. V.: Köő. Gerjen: Taba - Dinnyés, Palásti I., Palásti II., Hajnes - Dohóczki, Kövesi (Fekete), Domsa, Szalai - Kiss B., Kiss S. (Dudla). Edző: Domsa Ferenc. Ozora: Kovács I. - Kovács II., Porga, Lá­zár, Kóritz - Juhász, Végh, Cziráki, Csö­mör - Dölles I., Varga. Edző: Scrancz Ist­ván. Helyzetei alapján nagyobb különb­séggel is nyerhetett volna a hazai csapat. G.: Kiss B., Kiss S., illetve Végh. Jók: Haj­nes, Palásti II., illetve Végh, Cziráki, Ju­hász. Tevel-Fadd 1-0 (0-0). Fadd, 450 néző. V.: Szinger. Tevel: Weidinger - Nagy G., Illés, Barabás, Nagy I. - Kajtár, Salamon, Ambrus - Bernáth, Ferencz, Denkinger. Edző: Sass János. Fadd: Sipos - Mukli, Márkus, Tóth, Kugli - Blesz, Kovács Klopcsik, Pintér - Illés (Kertész), Póti M. (Pesti). Edző: Varga Béla. Kitűnő já­tékvezetés mellett jó iramú találkozón a 75. percben lőtt góllal vitte el a két pontot a vendégcsapat. G.: Denkinger. Jók: Weidinger, Nagy G., Nagy I., Bernáth, illetve Pintér, Mukli. Nagymányok-Dunaföldvár 1-1 (0-0). Nagymányok, 400 néző. V.: Dravecz T. Nagymányok: Oláh - László, Éppel, Sik- lódi, Benkő - Verese, Zulauf (Vízin), Nagy, Csegezi - Szőcs, Stumpf. Edző: Farkas Péter. Dunaföldvár: Nagy - Dunai (Varjas), Pulai, Kakas, Bánki - Szili, Tí­már, Horváth, Medveczki - Takács, Sza­bó. Edző: Tímár Dezső. Jó iramú, színvo­nalas mérkőzésen a helyzetei sorát kiha­gyó hazaiaknak csak döntetlenre futotta. G.: Csegezi, illetve Szabó. Jók: Verese, Éppel, Szőcs, illetve Nagy, Bánki, Ta­kács, Medveczki. Dunaszentgyörgy-Hőgyész 4-3 (3-2). Dunaszentgyörgy, 250 néző. V.: Csepre- gi. Dunaszentgyörgy: Lencse - Pál, Kiss T., Benedek, Káldi - Kanász (Polgár), Kiss I., Gödör, Gyöngyösi - Lengyel, Rácz. Edző: Bagó Béla. Hőgyész: Banász- Nagy, Bősz, Seemann, Banai - Vass, Topánka, Bus, Orosz - Somogyi, Szabó. Edző: Nagy Gyula. Már az 5. percben 2-0-ra vezetett a nagy akarással játszó hazai gárda, de a több mint 70 percen át kilenc emberrel játszó vendégek ellen csak nehezen nyertek. Kiállítva: Banai, Somogyi. G.: Kiss I. 2 (1-et 11-esből), Gyöngyösi, Kanász, illetve Bősz, Nagy, Orosz. Jók: Benedek, Kiss I., Gödör, illet­ve Bus, Szabó, Bősz. Tamási-Döbrököz 2-2 (1-2). Tamási, 400 néző. V.: Takács. Tamási: Teszler - Agócs, Bazsonyi, Lanczki, Tóth II. - San- di, Zsolnai, Schneider - Schmidt (Ber­kes), Szabó, Tóth I. Edző: Csík Gyula. Döbrököz: Csetneki - Apáti, Enczel, Var­ga, Csatári - Álló (Bencze), Nagy, Kiss I. - Tóth, Bódis (Kiss II.), Szűcs. Edző: Farkas Attila. Közepes színvonalú mér­kőzésen a lelkesen küzdő vendégcsapat megérdemelten vitte el az egyik pontot. Kiss I. a 82. percben a kiállítás sorsára jutott. G.: Szabó, Lanczki, illetve Tóth, Szűcs. Jók: Schneider, Lanczki, illetve Enczel, Szűcs. TÁÉV SK-Bátaszék 3-2 (2-1). Báta- szék, 300 néző. V.: Ritzel. TÁEV: Siklósi - Sági (Töttösi), Ősz, Both, Füller - Szaba­dos (Osztermajer), Dénes, Ferger, Földe- si, Kovács, Herczeg. Edző: Becze István. Bátaszék: Grill - Lukács, Batik, Révész, Kiss - Bódi, Mozsár, Bársony, Kocsis- Horváth, Pap (Vasas). Edző: Hos- nyánszki Pál. A vendégcsapat jól hasz­nálta ki a hazai védelem sorozatos meg­ingásait. G.: Kovács, Földesi, Both (11- esből), illetve Horváth, Bársony. Jók: Szabados, Földesi, Füller, illetve Bár­sony, Horváth. Aparhant-Simontornya 4-0 (1-0). Aparhant, 200 néző. V.: Verczli. Apar­hant: Schanczenbacher - Köő, Wäger, Sármány, Kulcsár - Gecző (Kajtár), Zsók, Sebestyén - Dobos, Fábián, Lőrincz. Ed­ző: Kozma József. Simontornya: Pólyák- Molnár I., Molnár J., Zsolnai (Kovács), Vaczula - Kara, Laki, Perger - Hargitai, Molnár A., Csuti (Vacsora). Edző: Ra­bóczki Lajos. A mezőnyben jól játszó vendégek ellen a gyors kontratámadá­sokból szerzett gólokkal született a ma­gabiztos hazai győzelem. G.: Zsók 2 (mindkettőt 11-esből), Dobos, Lőrincz. Jók: Köő, Sebestyén, Zsók, Dobos, illetve Perger. Az ifjúsági mérkőzések eredményei: Kisdorog-Tengelic 8-0, Aparhant-Si­montornya 1-1, Tamási-Döbrököz 3-0, Bátaszék-Sz. Dózsa 2-3, Nagymányok- Dunaföldvár 5-2, Dunaszentgyörgy-Hő­gyész 4-2, Fadd-Tevel 4-0, Gerjen-Ozo­ra 1-4: Megyei bajnokság Felnőttek 1. Dunaföldvár 22 17 5­66-15 39 2. Nagymányok 22 15 4 3 60-25 34 3. Tamási 22 14 5 3 60-27 33 4. Kisdorog 22 13 4 5 35-20 30 5. TÁÉV SK 22 12 4 6 51-37 28 6. Tevel 22 10 5 7 33-33 25 7. Bátaszék 22 8 8 6 32-29 24 8. Döbrököz 22 9 4 9 37-26 22 9. Aparhant 22 7 6 9 38-34 20 10. Hőgyész 22 5 9 8 35-38 19 11. Simontornya 22 6 6 10 26-34 18 12. Ozora 22 5 4 13 26-49 14 13. Fadd 22 5 4 13 18-41 14 14. Gerjen 22 4 5 13 17-41 13 15. Dunaszentgyörgy 22 4 5 13 26-56 13 16. Tengelic 22 1 4 17 15-70 6 Ifjúságiak 1. Nagymányok 22 19 1 2 108-12 39 2. Tamási 22 19 1 2 75-21 39 3. Bátaszék 22 18 1 3 102-20 37 4. Sz. Dózsa 22 14 3 5 70-27 31 5. Kisdorog 22 12 5 5 54-30 29 6. Fadd 22 13 1 8 53-25 27 7. Aparhant 22 11 5 6 58-41 27 8. Dunaföldvár 22 12 2 8 65-44 26 9. Tengelic 22 7 5 10 42-53 19 10. D.-szentgyörgy 22 6 4 12 52-73 16 11. Simontornya 22 4 7 11 27-57 15 12. Hőgyész 22 5 2 15 43-80 12 13. Ozora 22 5 1 16 32-88 11 14. Tevel 22 4 3 15 20-81 11 15. Döbrököz 22 5­17 29-68 10 16. Gerjen 22­3 19 10-120 3