Tolna Megyei Népújság, 1987. október (37. évfolyam, 231-257. szám)

1987-10-05 / 234. szám

6 KÉPÚJSÁG 1987. október 6. Diósgyőr, 3000 néző. V.: Mester. Diós­győri VTK: Veréb - Huszár, (Farkas a 46. percben), Leskó, Dózsa, Takács - Hu- szák, Fükő, Szemere - Lengyel, Kiss (Molnár a 67. percben), Kölln. Edző: Szá- ger Mihály. Szekszárdi Dózsa: Hujber - Jelusics, Kasza, Varga F., Petrovics - Máté, Weitner I., Kniesz (Lauer a 65. percben), Kvanduk - Pilisi (Süveges a 65. percben), Márkus. Edző: Teszler Vendel. Lendületesen kezdtek a hazaiak, de a 6. percben egy ellenakció végén mégis a lila-fehérek kerültek helyzetbe. Máté-Kniesz volt a labda útja a jobb ol­dalon, a lövés pillanatában nehezen mentettek a hazai védők. A 11. percben Leskó 18 méteres szabadrúgása kerülte el a jobb felső sarkot. Egy perccel ké­sőbb Hujber kapujából kifutva lábbal mentett nagy bravúrral a középen kitörő Kiss elől. A 20. percben Pilisi húzott el a jobb oldalon, kényszerítője után Kniesz beadásáról a kaputól öt méterre Márkus egy ütemmel lekésett óriási helyzetben. A félidő végéig valamivel többet birtokol­ták a labdát a szekszárdiak, de igazán gólszagú helyzetet nem tudtak teremteni Veréb kapuja előtt. A kiegyenlített küzde­lemben mindenesetre derekasan küz­döttek a dózsások. Szünet után a 47. percben Farkas fu­tott el a jobb oldalon, a menteni akaró Varga F. elcsúszott, így a csereként beállt hazai játékos beadását Szemere 8 mé­terről Hujber keze alatt a kapu jobb olda­lába lőtte. 1 -0. Öt perccel később a jól játszó Jelusics 20 méterről leadott várat­lan erős lövése az oldalhálóban kötött ki. A 60. percben ismét Jelusics veszélyez­tetett: 25 méteres lövését Veréb óriási bravúrral hárította. A 68. percben toyább növelte előnyét a DVTK: a csereként beállt Molnár beadása Kaszán megcsú­szott, melyet Hujber röviden mentett, a ki­pattanó labdát Lengyel hat méterről a bal alsó sarokba lőtte. 2-0. A 74. percben Szemere 20 méteres lövése nyomán a labda a felső kapufáról felfelé pattant. Az egymásra váró szekszárdi védők és Huj­ber kapust megelőzve Kölln közelről a hálóba kotorta a labdát. 3-0. A 80. perc­ben dózsás ellentámadás végén Weitner I. tisztára játszotta magát a bal oldalon, a kaputól 12 méterről lőtt, de a kiinduló Ve­réb nagy helyzetben hárított. Az első félidőben a tudatosan, taktiku­san játszó szekszárdi együttes egyen­rangú ellenfélként állta a rutinosabb ha­zaiak rohamait - a kínálkozó helyzeteit azonban elügyetlenkedte. A második já­tékrészben a gyorsan kapott gól megza­varta a lila-fehéreket. A folytatásban kitá­madtak, helyzeteik továbbra is kimarad­tak, míg a DVTK újabb két góllal bebizto­sította győzelmét. A második 45. percben nyújtott jobb teljesítménye alapján a pá­lyaválasztó együttes rászolgált győzel­mére. Jók: Dózsa, Szemere, Farkas, illet­ve Jelusics, Kvanduk, Weitner I. További eredmények: Salgótarján- Özd 1-3, Ganz-MÁVAG-Kecskemét 1-2, Eger-Kazincbarcika 1-1, Ajka-Nyíregy- háza 1 -1, Szolnok-Metripond 2-0, Nagy­kanizsa- III. kér. TTVE 2-0, Szeged- Komló 1-1, Bp. Volán-Csepel 0-3, Du- naújváros-Veszprém 1 -0. Az NB II. állása: 1. Szolnok 11 8 2 1 23-11 18 2. Komló 11 6 3 2 20-12 15 3. Csepel 11 7 1 3 17- 9 15 4. Ózd 11 5 4 2 14- 8 14 5. Diósgyőr 11 6 1 4 14-12 13 6. Veszprém 11 5 2 4 12- 9 12 7. Szeged 11 5 2 4 11- 9 12 8. Kecskemét 11 6­5 17-16 12 9. Dunaújváros 11 5 1 5 14-14 11 10. III. kér. TTVE 11 2 7 2 10-11 11 11. Bp. Volán 11 5 1 5 11-16 11 12. Metripond 11 4 2 5 18-17 10 13. Ajka 11 2 6 3 10-10 10 14. Eger 11 2 6 3 16-17 10 15. Salgótarján 11 3 3 5 14-16 9 16. Nyíregyháza 11 3 3 5 13-18 9 17. Nagykanizsa 11 4 1 6 8-17 9 18. Kazincbarcika 11 2 3 6 6-10 7 19. Ganz-MÁVAG 11 2 2 7 11-14 6 20. Szekszárd 11 2 2 7 8-21 6 Labdarúgó NB III. Előkelő helyen a DVMSE és a Paks Hét ponttal szaporodott megyénk öt NB lll-as csapatának ponttermése az őszi idény nyolcadik fordulójában. Egészen pontosan négyen osztoztak a pontokon, hiszen a sereghajtó Dombóvári Vasas legénysége számára a listavezető Mo­hács nehéz feladatnak bizonyult. A Vasas együttese így aztán nem tudta megör­vendeztetni egy esetleges pontszerzéssel az új edzőt, Fenyvesi Józsefet. A Bonyhádi SE Nagykanizsán vendégszerepeit és gól nélküli döntetlennel ju­tott az egyik bajnoki pont birtokába. A Paksi SE gárdája is idegenben szerepelt, a Duna-partiak Bólyról tértek haza győztesen. A jó iramú találkozón elért 2-1-es sikerével a PSE őrzi előkelő pozícióját. A másik paksi csapat, az Atomerőmű SE pályaválasztóként az ugyancsak hullámzó teljesítményt nyújtó Siklóst fogadta. Meglehetősen mérsékelt színvonalú 90 perc után keservesen nehéz győzelmet aratott a Vábró-legénység. Ezzel együtt sikerült felzárkózniuk a 9. helyre. A Dombóvári VMSE ismét pályaválasztó volt, s ezt az előnyét újabb két pontra vál­totta. A vasutasok hárompontos hátrányban a második helyet foglalják el a mo­hácsiak mögött a táblázaton. MÁV NTE-Bonyhádi SE 0-0. Nagyka­nizsa, 200 néző. V.: Vavika. MÁV NTE: Szalai - Kele, Kozma, Rada - Markán (Németh A.), Felső, Balogh, Liviczky - Szekeres, Takács (Vári), Kém. Edző: Né­meth Lajos. Bonyhád: Mucska - Forrai, Hüber, Juhász, Beke - Vendég, Bulla, Darabos, György - Suba, Pfeiffer. Edző: Kovács István. Alacsony színvonalú, ese­ménytelen mérkőzésen a vendégek pontszerzése megérdemeltnek mondha­tó. Dombóvári VMSE-Sellye 3-1 (2-1). Dombóvár, 400 néző. V.: Dunkler. Dom­bóvár: Bien - Vészi, Banai, Mács, Barka (Kovács) - Zsuró, Magyar (Gyurkó), Ur- bán - Iván, Péter, Jakab. Edző: Tresch Ferenc. Sellye- Simon - Golubics, Vass, Labrincz, Világosi - Hoffstauer, Kiss, Pó­lyák - Pál, Vásárosi, Kovács. Edző: Ami- gya Pál. A 6. percben ráijesztettek a ha­zaiakra a sellyeiek: formás akció végén Vásárosi a vendégeknek szerzett veze­tést. 0-1. A 9. percben Iván bal oldali be­adását Zsuró 4 méterről a jobb alsó sa­rokba továbbította. 1-1. A 28. percben Urbán átadását Iván 6 méterről lőtte a ka­puba. 2-1. A 62. percben Pólyák átadá­sával Kovács került gólhelyzetbe, de lö­vése a kapufát találta telibe. A 73. perc­ben Jakab beadását a védők elvétették, és a jókor érkező Iván közelről a jobb sa­rokba helyezett. 3-1. A 87. percben Po- lyákot buktatták a dombóvári védők a 16- oson belül, Kiss büntetőjét azonban Bien bravúrral hárította. Küzdelmes mérkőzésen mindkét csa­pat sok helyzetét elhibázott, a látottak alapján megérdemelt hazai siker szüle­tett. Jók: Iván, Urbán, Zsuró, illetve Pó­lyák, Simon. Atomerőmű SE-Siklós 1-0 (1-0). Paks, 500 néző. V.: Budai. Atomerőmű SE: Leskó - Nagy, Debreczeni, Somodi, Vajer - Farsang, Klopcsik, Fodor - Gyön­gyösi, Kiss (Junkuncz, Szabó), Vörös. Edző: Vábró József. Siklós: Pál - Molnár, Burai, Szabó, Kapitány (Pavolics) - Pet- rétei, Kolompár, Bíró (Mim), Kovács - Szrimácz, Keresztes. Edző: Botos Antal. Az első negyedóra alacsony színvonalú, kapkodó játékot hozott. A 22. percben Nagy elcsúszott a 16-os vonalánál, a lab­da Bíró elé pattant, de a középpályás ki­szorított helyzetből ügyetlenül az oldal­hálóba lőtt. A 27. percben Vajer a felező­vonalról indította jó átadással Vöröst, aki két jó csel után középre ívelt és a jókor érkező Farsang 14 méterről, kapásból a jobb alsó sarokba bombázott. 1-0. Szü­net után többet támadott a Siklós, mégis a hazaiak hagyták ki a találkozó legna­gyobb helyzetét a 74. percben, amikor Szabó beadását Vörös 7 méterről nagy helyzetben a kapu mellé vágta. Alacsony színvonalú mérkőzésen többnyire a két 16-os között hullámzott a játék. Az első félidőben a hazaiak, szünet után a vendégek kezdeményeztek töb­bet. A Duna-partiak keservesen nehéz győzelmet arattak. Jók: Farsang, Vajer, Nagy, Klopcsik, illetve Kovács, Burai. Paksi SE-Bóly 2-1 (1-0). Bóly, 200 né­ző. V.: dr. Csapó. Paks: Németh - Kun, Blatt P., Somogyi, Héregi - Izsák, Kola- rics, Horváth P. - Balogh (Tóth), Rácz, Gyenis (Kovács). Edző: Márkus József. Bóly: Puch - Papsity, Fitt, Macsi, Virág - Nagy E., Schneider (Pirkhoffer), Darányi, Pál - Szabó, Bochner (markovics). Edző: Weiszbart József. Nagy iramú, küzdel­mes mérkőzésen a szerencsésebb paksi csapat szerezte meg a győzelmet. G.: Rácz, Kolarics, illetve Nagy E. Mohács-Dombóvári Vasas 4-0 (1-0). Mohács, 1000 néző. V.: Fodor. Mohács: Lukács - Kófiás, Rumszauer, Katona, dr. Papp - Hrotkó, Óbert, Csibi (Kovács) - Ratting, Martina (Ambrus), Török. Edző: Bőzsöny János. Dombóvár: Szalai - Lamm, Fazekas, Verbóczky, Elek - Botos (Kovács), Tóth-Bagi, Banai - Szieber, Farkas, Karászi. Edző: Fenyvesi József. Jóformán a játékvezető még a szájába sem vette a sípot, amivel a kezdésre adott volna jelt, amikor a Mohács megszerezte a vezetést. Szünet után a listavezető nyo­masztó fölénybe került, szinte végig a dombóváriak térfelén folyt a játék. A ha­zaiak a három gólon kívül ebben a játék­részben 18 szögletet is rúgtak. G.: Marti­na, Ratting, Hrotkó, Katona (11-esböl). Jók: Hrotkó, Martina, illetve Szalai, Faze­kas. További eredmények: Mázaszászvár-Pécsi BTC 3-1, Pécsi VSK-Csurgó 2-2, Marcali-Honvéd Tán­csics SE 0-1. NB III. DRÁVA-CSOPORT 1. Mohács 8 6 2­19- 6 14 2. DVMSE 8 5 1 2 13- 7 11 3. Paks 8 5 1 2 11- 5 11 4. Csurgó 8 5 1 2 15-10 11 5. H. Táncsics 8 4 2 2 10- 6 10 6. Mázaszászvár 8 4 2 2 12- 9 10 7. MÁV NTE 8 3 3 2 6- 4 9 8. PVSK 8 3 2 3 7- 8 8 9. Atomerőmű SE 8 3 2 3 8-11 8 10. Marcali 8 2 3 3 12-11 7 11. Bonyhád 8 2 3 3 10-10 7 12. PBTC 8 2 3 3 8-13 7 13. Siklós 8 2 2 4 9-11 6 14. Sellye 8 1 3 4 7-15 5 15. Bóly 8 1­7 8-14 2 16. D. Vasas 8 1­7 4-19 2 A mai lapunkban megjelent labdarúgó-tudósításokat írták: Bittner Mátyás, Bráz Ferenc, Dömötör Endre, Gaál István, Hegedűs János, Hirt László, Illés Béla, Kovács Péter, Orbán Lajos, Sipos György, Szebényi Béla. A sportoldalakat összeállította Fekete László rovatvezető. A megyei labdarúgó-bajnokságért Gólokban és meglepetésekben gazdag forduló Gólokban és meglepetésekben egyaránt gazdagnak bizonyult a megyei lab­darúgó-bajnokság vasárnapi nyolcadik fordulója. A közönség 28 gólt láthatott a nyolc találkozón, ebből hetet Aparhanton, ötöt pedig Nagymányokon. Ami pedig a váratlan eredményeket illeti: az eddig veretlen TÁÉV SK 11-e Nagymányokon 1 -0-as félidő után 4-1 arányú vereséget szenvedett. Kevesen gondolták, hogy az éllovas Dunaföldvár az újonc dunaszentgyörgyiek otthonában pontot veszít. Pe­dig ez történt, csak nagy küzdelemben sikerült megőriznie veretlenségét a ven­dég Spartacus gárdájának. Tamásiban félidőben még úgy tűnt, hogy az élcso­portba tartozó hazaiak gondtalanul begyűjtik mindkét bajnoki pontot az ősszel még nyeretlen, rapszodikusan szereplő Simontornya ellen. Szünet után viszont alábbhagyott a lendület és ez az egyik pont elvesztését jelentette. Egyetlen idegenben játszott csapatnak sikerült nyerni, a teveli együttes Gerjenben fordította a maga javára a találkozó végeredményét. A faddiak közel álltak őszi első győzelmükhöz, de a rutinosabb hőgyésziek a második játékrész­ben kiegyenlítettek. Labdarúgó NB I. Először nyertek az újoncok A labdarúgó NB I. hét végi fordulójá­nak eredményei: PMSC-MTK-VM 3-0, Kaposvár-Videoton 3-1, Békéscsaba- Ferencváros 1-1, Ú. Dózsa-Vasas 5-3, Bp. Honvéd-Debrecen 0-0, Rába ETO- Siófok 2-0, Haladás-Tatabánya 1-1, Vác-Zalaegerszeg 2-0. A labdarúgó NB I. állása: 1. Ú. Dózsa 8 6 1 1 22- 8 13 2. Rába ETO 8 5 2 1 14- 9 12 3. Haladás 8 3 5­12- 6 11 4. Vasas 8 3 4 1 15-13 10 5. Tatabánya 8 3 3 2 20-10 9 6. Pécsi MSC 8 3 3 2 8- 5 9 7. Bp. Honvéd 8 3 3 2 11- 9 9 8. Zalaegerszeg 8 3 2 3 10-11 8 9. Békéscsaba 8 2 4 2 8-10 8 10. Ferencváros 8 2 3 3 9- 9 7 11. Váci Izzó 8 1 5 2 00 oó 7 12. Debrecen 8 2 3 3 9-16 7 13. Siófok 8 2 2 4 9-13 6 14. MTK-VM 8 2 1 5 10-23 5 15. Kaposvár 8 1 2 5 11-18 4 16. Videoton 8­3 5 6-14 3 így kellett volna 1. Vasas-Ú. Dózsa 3-5 2 2. Békéscsaba-Ferencváros 1-1 X 3. Nürnberg-1. FC Köln 1-2 2 4. FC Homburg-Werder Bremen 1-1 X 5. Bielefeld-Blau-Weiss 90 2-1 1 6. Wattenscheid-St. Pauli 1-0 1 7. Fortuna Köln-Saarbrücken 2-4 2 8. Avellino-Napoli 0-1 2 9. Torino-lnternazionale 1-1 X 10. Verona-Juventus 2-1 1 11. Messina-Udinese 1-0 1 12. Medona-Lazio 0-0 X 13. Parma-Atalanta 2-1 1 Pótmérkőzések: 14. Pécsi MSC-MTK-VM 3-0 1 15. Haladás-Tatabánya 1-1 X 16. Kaposvár-Videoton 3-1 1 Dunaszentgyörgy-Dunaföldvár 1-1 (0-0). Dunaszentgyörgy, 350 néző. V.: Vertzli. Dunaszentgyörgy: Lencse - Ko­vács, Decsi, Kertész - Kesztyűs, Pál, Kiss J. - Polgár (Gödör), Ambrus (Kiss T.), Rácz. Edző: Bagó Béla. Dunaföldvár: Nagy - Tímár, Horváth Z., Kakas, Princz - Varjas (Szili), Horváth L, Dunai - Med- veczki, Takács, Szabó. Edző: Tímár De­zső. Jó iramú mérkőzésen nehezen őriz­te meg veretlenségét a listavezető Duna­földvár. G.: KissT., illetve Szabó. Jók: De­csi, Benedek, Pál, Kiss J., illetve Dunai, Nagy, Tímár. Bátaszék-Döbrököz 2-1 (1-1). Bátaszék, 400 néző. V.: Taba. Báta- szék: Boros - Kiss, Várda, Bozsolik (Lu­kács), Rácz - Péter, Batik, Bozsár, Ré­vész - Tóth, Máté (Lados). Edző: Hos- nyánszki Pál. Döbrököz: Cseszneki - Staudt, Enczel, Csatári, Francz - Berki (Álló), Tóth, Fekete, Kiss (Bencze) - Bó- dis, Lakos. Edző: Farkas Attila. Helyzetei alapján a végig mezőnyfölényben játszó hazaiak megérdemelten tartották otthon a két pontot. G.: Tóth 2, illetve Fekete. Jók: Tóth, Péter, Várda, illetve Fekete. Fadd-Hőgyész 1-1 (1-0). Fadd, 200 néző. V.: Hrubecz. Fadd: Sza­lai (Henti) - Beda, Nagy, Tóth, Esti - Márkus Z., Illés, Márkus I. - Kertész, Ujj, Klopcsik. Edző: Varga Béla. Högyész: Nándor - Lán- gi, Papp, Benke, Bus - Kurtz, Váli, Gyetvai, Seemann (Kovács) - Orosz, Szabó. Edző: Nagy Gyula. Jó iramú mérkőzésen a máso­dik félidőben többet támadó hazai csapat győzelmet érdemelt volna. G.: Kertész, illet­ve Orosz. Jók: Beda, Tóth, Esti, illetve Papp, Getyvai, Orosz. Tevel-Gerjen 2-1 (0-1). Gerjen, 250 néző. V.: Ódor. Tevel: Sass - Nagy G., Szentes, Nagy I. (Salamon), Miklós - Barabás, Keresztes, Hoffmann - Ambrus, Denkinger, Kerekes. Edző: Sass János. Gerjen: Gyimesi - Hajnes, Diny- nyés, Palásti II., Szalai - Kövesi, Domsa, Varga, Kincses - Palásti I., Acsádi. Edző: Domsa Ferenc. A végig többet kezdemé­nyező, sok helyzetet elhibázó gerjeniek ellen két védelmi hibából lőtt góllal győz­ni tudott a vendégcsapat. A 6. percben Domsa 11-est hibázott. Salamon a 85. percben kiállítva. G.: Barabás, Kerekes, illetve Palásti I. Jók: Nagy I., Szentes, Denkinger, illetve Palásti II. Tamási-Simontornya 2-2 (2-1). Tamási, 250 néző. V.: Lubastyik. Ta­mási: Banász - Agócs, Bazsonyi, Zsolnai (Szabó), Lieszkovszky - Hajdics, Walter, Pölöskei - Sandi, Berkes, Tóth (Répási). Edző: Csík Gyula. Simontornya: Pólyák - Zsolnai, Molnár I., Perger (Vass), Kovács- Vaczula, Molnár II., Takács - Varga (La­ki), Vacsora, Szabó. Edző: Rabóczki La­jos. A lelkes vendégek rászolgáltak a döntetlenre. G.: Hajdics, Sandi, illetve Zsolnai, Vacsora. Jók: Hajdics, Pölöskei, illetve Molnár I., Molnár II., Zsolnai. Kisdorog-Ozora 2-0 (0-0). Kisdorog, 200 néző. V.: Szabó A. Kis- dorog: Kiss - Berning J., Horváth, Páli, Nier - Márton, Jókai, Palkó - Szabó, Klein, Nagy. Edző: Bittner Mátyás. Ozora: Szappanos - Tóth, Porga, Cziráki, Varga- Nádasdi, Juhász, Kóritz - Siklósi, Já­nos (Kiss), Végh. Edző: Schrancz István. A hazaiak sok gólhelyzetet kihagytak, ennek ellenére megérdemelt és biztos győzelmet arattak. G.: Nagy, Klein. Jók: Szabó, Horváth, Nagy, illetve Porga, Szappanos. Nagymányok-TÁÉV SK 4-1 (1-0). Nagymányok, 200 néző. V.: Takács. Nagymányok: Balogh - László, Éppel, Siklódi, Benkő - Stumpf, Szőts (Tusa), Bencze - Forrai, Nagy (Vízin), Lőrincz. Edző: Farkas Péter. TAÉV: Siklósi - Fo­dor, Ősz, Both, Molnár (Szabados) - Dé­nes (Andi), Mozsár, Ferger - Földesi, Ko­vács, Herczeg. Edző: Becze István. A második félidei gólerősebb játékával megérdemelten győzött a hazai együttes. G.: Bencze, Benkő, Stumpf, Forrai, illetve Kovács. Jók: Benkő, Siklódi, Forrai, illet­ve Fodor, Both, Ferger. Aparhant-Tengelic 6-1 (3-1). Aparhant, 100 néző. V.: Varga I. Apar- hant Schanczenbacher - Ecker, Wäger, Sármány, Kulcsár (Horváth) - Gecző, Köő, Sebestyén (Dobos) - Wirth, Zsók, Lőrincz. Edző: Kozma József. Tengelic: Nyúl - Kardos (Koleszár), Óberlender, Bodai, Barabás - Vida, Acsádi, Nagy - Oláh, Farkas I. (Farkas II.), Dévai. Edző: Palatínus János. A végig nagy fölényben játszó hazaiak ilyen különbséggel is rá­szolgáltak győzelmükre. Acsádi a 36., Dévai a 90. percben kiállítva. G.: Wirth 3, Zsók 2, Gecző, illetve Acsádi. Jók: Wirth, Lőrincz, Horváth, illetve Nagy. Az ifjúsági mérkőzések eredményei: Kisdorog-Ozora 4-3, Tevel-Gerjen 2-0, Fadd-Hőgyész 1-1, Dunaföldvár-Duna- szentgyörgy 4-2, Bátaszék-Döbrököz 7- 1, Tamási-Simontornya 5-1, Aparhant- Tengelic 7-1, Sz. Dózsa-Nagymányok 1-0. Megyei bajnokság 1. Dunaföldvár Felnőttek 8 6 2 22- 5 14 2. Tamási 8 5 3­21- 9 13 3. Nagymányok 8 5 2 1 14-13 12 4. TÁEV SK 8 4 3 1 20-12 11 5. Aparhant 8 4 2 2 19- 8 10 6. Döbrököz 8 4 2 2 15- 6 10 7. Bátaszék 8 3 4 1 9- 8 10 8. Högyész 8 2 4 2 13-12 8 9. Tevel 8 3 2 3 7-12 8 10. Kisdorog 8 2 3 3 11-10 ' 7 11. D.sztgyörgy 8 2 2 4 9-16 6 12. Tengelic 8 1 3 4 10-18 5 13. Gerjen 8 2 1 5 6-14 5 14. Ozora 8 1 2 5 3-19 4 15. Simontornya 8­3 5 8-13 3 16. Fadd 8­2 6 10-22 2 1. Bátaszék Ifjúságiak 8 6 1 1 35-10 13 2. Dunaföldvár 8 6­2 37-16 12 3. Sz. Dózsa 8 5 2 1 28- 8 12 4. Tamási 8 6­2 26-13 12 5. Nagymányok 8 5 1 2 27- 6 11 6. Fadd 8 5 1 2 21-10 11 7. Högyész 8 4 2 2 32-23 10 8. Aparhant 8 4 2 2 25-17 10 9. Kisdorog 8 3 2 3 17-15 8 10. Tengelic 8 2 2 4 14-22 6 11. Döbrököz 8 3­5 17-29 6 12. D.sztgyörgy 8 2 1 5 20-31 5 13. Tevel 8 2 1 5 12-31 5 14. Gerjen 8­3 5 8-31 3 15. Ozora 8 1­7 11-39 2 16. Simontornya 8­2 6 7-36 2 Labdarúgó NB II. A második félidő döntött Diósgyőri VTK-Szekszárd 3-0 (O-O)