Tolna Megyei Népújság, 1985. szeptember (35. évfolyam, 205-229. szám)

1985-09-23 / 223. szám

StfÉPÜJSÁG 1985. szeptember 23. így kellett volna 1. Hannover—Saarbrücken 2-f 1 2. Kaisers laut.—Uerd ing. 5-1 1 3. Schalke 04—Hamburg l-§ 1 «. VfB Stuttg.—I. FC Kőin 5-0 1 s. Kassel—Stuttg. Kickers 3-0 1 6. Blau Weiss 90— Hertha BSC 2-2 X 7. FC Homburg—Aachen 0-2 2 8. Bari—Roma 2-0 1 9. Fiorentina—Milan 2-0 1 10. Lecce—Torino 0-0 X 11. Udinese—Sampdoria 2-1 1 12. Cagliari—Genoa 1-0 1 13. Perugia—Ascoli 0-4 2 Pótmérkőzések: 14. Bielefeld—Braunschw. 7-1 1 15. Bologna—Em poll 1-1 X 16. Triestina—Monza 1-0 1 Labdarúgó NB II. Az első vereség vidéken SZEOL-DÉLÉP SC-Szekszárd 3-0 (2-0) Szeged, 3500 néző. V.: Var­ga S. SZEOL-DÉLEP SC: Hornyák — Szabó Gy., Koz­ma, Kántor, Balázs — Oros­házi (Kun a 65. percben), Szélpál, Takó, Gruborovics, Szabó I. (Fütyü a 73. perc­ben), Deák. Edző: Ondrik István. Szekszárdi Dózsa: Pólyák — Szabó, Varga F., Weitner H., Somodi — Kni- esz (Steidl a 28. percben), Dienes, Márkus, Weitner I., Lauer, Selmeczi (Suba az 50. percben). Edző: Kovács Ist­ván. A 3. percben Orosházi kapott jó átadást Gruboro- vicstól, a balösszekötő he­lyén átvette a labdát, majd 14 méterről lőtt, Pólyák ve­tődve hárított. Egy perccel később Deák a 16-osról a jobb felső saroknál a lécet találta telibe. A 17. percben Gruborovics a bal oldalról ívelt szabadrúgást a Dózsa kapuja elé mintegy 30 mé­terről. A leálló szekszárdi védők között Szélpál 6 mé­terről a bal alsó sarokba fe­Polyák nem tehet a három gólról jelte a labdát. 1-0. A 20. percben formás Orosházi— Deák akció végén Deák 14 méteres lövését Pólyák óriá­si bravúrral kiütötte, Már­kus felszabadított. A 28. percben Deák visszagurított labdáját Takó futtából, 16 méterről lőtte nagy erővel a hálóba. 2-0. A 34. percben Selmeczi 18 méteres lövését védte Hornyák a jobb alsó sarok előtt. A szünetig hát­ralévő időben mezőnyjáték folyt a két 16-os között. Ek­kor is a szegediek irányítot­tak, a kapuk azonban nem kerültek veszélybe. Szünet után az 50. perc­ben a csereként beállt Suba Steidl átadásából kishíján a hálóba továbbította a lab­dát, de Hornyák merész ki­vetődéssel hárította a 16-os- nál. A 60. percben a felfu­tó szekszárdi Szabó kapura tört, beadását Hornyák a le­vegőben úszva mentette a felugró Lauer elől. Ebben a percben még tovább növel­te előnyét a Tisza-parti együttes. Gruborovics kapott jó átadást a Dózsa 16-osánál, két csel után a bal alsó sa­rokba bombázott. 3-0. A 68. percben Kun szólózott, több csel után tiszta helyzetből, 16 méterről a jobb alsó sarok mellé lőtt. Egy perccel ké­sőbb Steidl 16 méteres lövé­sét tornászta szögletre a ha­zaiak kapuvédője. A 70. percben egymás után három szögletet harcolt ki a Szek- szárd, a harmadiknál Kozma a gólvonalon mentett Steidl elől. Az eddig idegenben jól szereplő és veretlen Szek- szárd ezen a találkozón mé­lyen tudása alatt játszott. Főleg az első 45 percben gyengélkedtek a lila-fehérek, amikor szinte semmi sem si­került nekik. A Tisza-parti- ak ekkor félgőzzel játszva is kétgólos előnyhöz jutottak. Szünet után annyiban válto­zott a játék, hogy bátrabban kitámadott a Dózsa, de ez­zel csak a színvonalat tudta emelni és kiegyensúlyozottá tette a mérkőzést. A látottak alapján ilyen különbséggel is megérdemelten győzött a ha­zai gárda. Jók: Balázs, Takó, Deák, illetve a Dózsából csak Pólyák nyújtott elfogadható teljesítményt. A megyei labdarúgó-bajnokságért Dunaföldvár—Németkér 11-3 Területi labdarúgó-bajnokság Csupán egy pontra futotta... A megyei labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójá­ban a Dunaföldvár—Németkér találkozó gólszüretet eredményezett. A Dana-parti gárda — egy kedves vendég, az ötvenes évék nagy labdarúgó egyénisége, Puskás Ferenc jelenlétében — 11-3-ra verte a német- kéneket. A fordulóban egyébként a pályaválasztó csa­patok jeleskedtek. Vendéggyőzelem csupán Döbrökö- zön és Tamásiban volt, ezenkívül a teveliek még egy 2-2-es döntetlennel pontot raboltak Aparhanton. A listavezető, gerjeni újonc gárda őrzi jó formáját, ezúttal pályaválasztóként 4-1-re verte Bátaszék Il-ét. A TAÉV SE legénysége Tengellcről is vereséggel uta­zott haza, mint ahogy a nagydorogiak Paksról, az Atomerőmű SE sporttelepéről. Gól nélküli első 45 perc tután a Kocsoia együttese megszerezte első őszi győzelmét a Hőgyész csapata elleni 90 percben. Az ifjúsági bajnokságban a Szekszárdi Dózsa és a Tamási továbbra is veretlen, a szekszárdi lila-fehérek még pontot sem veszítettek, gólkülönbségük 34-1! Gerjen—Bátaszék 4-1 (0-1). Gerjen, 300 néző. V.: Frits- chi. Gerjen: Soós — Gyenis, Klement, Palásti, Dinnyés — Bráz, Debreceni (Domsa), Varga (Pál) — Kiss, Kovács, Pesti. Edző: Földesi Gyula. Bátaszék: Boros — Vecsei, Vituska, Pál (Szabó), Tóth — Botos, Horváth, (Bosnyák), Fodor — Révész, Orosz, La- dos. Edző: Aradi János. A második félidőben nyújtott játék alapján biztos hazai győzelem született. G.: Pesti 2, Gyenis, Révész (öngól), il­letve Klement (öngól). Jók: Pál, Pesti, Gyenis, illetve Ré­vész. Boros, Fodor. Aparhant—Tevel 2-2 (2-0). Aparhant, 200 néző. V.: Hor­váth. Aparhant: Schanczen- bacher — Läufer, Wäger, Sármány, Kulcsár — Gecző, Juhász, Sebestyén — Pe- chár, László (Bálint), Dara­bos. Edző: Kozma József. Tevel: Sass — Szólómájer, Szentes, Nagy, Weidinger — Barabás, Kerekes, Bodai (Szöcs I.) — Salamon Szőts II., Ambrus. Edző: Flá- ding János. A két szomszéd­vár küzdelmes mérkőzésén a döntetlen igazságos. G.: Juhász 2, illetve Szentes (11- esből), Kerekes. Jók: Kul­csár, Darabos, illetve Kere­kes, Nagy, Szólómájer. Tengelic—TAEV SE 3-i (1-1). Tengelic, 200 néző. V.: Niki. Tengelic: Száraz (őri) — Öberlender, Csótár, Tóth II., Tóth III. — Deli, Dévai (Kovács), Tóth I. — Bara­bás, Pámer, Vida. Edző: Be. cze István. TÁÉV: Holler (Siklósi) — Nédics, ősz. Both, Orbán — Füller, Szaj­kó, Balázs — Földesi, Far­sang, Molnár (Sebestyén). Edző: Újvári István. Jó ira­mú mérkőzésen megérdemelt hazai siker. G.: Vida, Pámer, Kovács, illetve ősz. Jók: Öberlender, Tóth II., Tóth III., illetve ősz, Both, Or­bán. Atomerőmű SE—Nagy dörög 4-0 (2-0). Paks, 400 néző. V.: Beck. ASE: Féhr — Vidács, Lőrinc, Klein, Aradi — Weisz (Mészáros), Vörös, Sóthy — Gyöngyösi, Marcsa, Szabó. Edző: Kővári István. Nagy- dorog: Molnár — Harsányi, Bányai, Haszeg, Kisgyörgy — Portikhegyi, Miklós, Fodor — Kovács (Sáringer), Ébert, Vi­rág (Kiss). Edző: Bányai Jó­zsef. A hazaiak minden csa­patrészükben jobbak voltak, s akár nagyobb különbségű győzelmet is arathattak vol­na. G.: Marcsa 3, Vörös. Jók: Klein, Féhr, Marcsa, Szabó, illetve Kisgyörgy, Miklós, Ébert. Dombóvári Vasas—Tamási 3-2 (0-1). Tamási, 400 néző. V.: Odor. Dombóvár: Szalai — Farkas, Kovács, Banai, Csatári — Fekete I., Tóth- Bagi, Fekete II. — Lamm, Varga (Szieber), Horváth (Engert). Edző: Horváth György. Tamási: Banász — Schmidt, Bóta, Lieszkovszky, Kui — Lencsés, Hajdics (Kiss), Sandi — Verbóczki, Bazsonyi, Tóth (Berkes). Ed­ző: Németh Miklós. Közepes színvonalú mérkőzésen a jobb helyzetkihasználás döntött a vendégek javára. G.: Szieber 2, Fekete I., illetve Tóth, Ba­zsonyi (11-esből). Jók: Szie­ber, Szalai, Fekete I., illetve Sandi. Dunaföldvár—Németkér 11-3 (5-1). Dunaföldvár, 400 néző. V.: László. Dunaföld­vár: Kajári — Tóth (Princz), Dunai, Ledneczki, Molnár — Sípos, Tuska, Tímár — Var­ga, Szabó, Varjas (Lelki). Ed­ző: Tímár Dezső. Németkér: Pirgi — Kapás, Balázs, Reisch, Kalmár — Fábián, Szalai, Gall (Balogh) — Mo­zsár, Rezicska (Pusztai), La- cza. Edző: Fülöp István. A legendás Puskás öcsi kézfo­gása, jelenléte megsokszoroz­ta az amúgy is kitűnő formá­ban levő hazai csapat játék­erejét. G.: Szabó 3 (egyet 11- esből), Tímár 2, Lelki 2, Du­nai, Sípos, Tuska, Varjas, il­letve Mozsár 2 (egyet 11-es bői), Szalai. Kiállítva: Lacza a 80. percben. Jók: Dunai, Tímár, Szabó, Varjas, illetve Kalmár, Fábián, Mozsár. Nagymányok—Döbrököz 3-0 (1-0). Döbrököz, 200 néző. V.: Unyatinszky. Nagymányok: Donáth — Borsós, Tornán, Ecker, Benkő — Vincze, Krász (Csoboth), Nagy — Farkfis, Bíró, Barabás. Edző: Dormány László. Döbrököz: Bessenyei — Varga, Kisbéli, Enczel, Kiss J. — Kiss I., (Horváth I.), Bódis, Prógli (Horváth II.) — Tóth, Staudt, Szili. Edző: Vicze János. Sportszerű találkozón megér­demelt vendégsiker. G.: Ba­rabás 2 (egyet 11-esből), Far­kas. Jók: Tornán, Barabás, Bíró, illetve Enczel. Kocsoia—Hőgyész 3-2 (0-0). Kocsoia, 150 néző. V.: Lubas- tyik. Kocsoia: Molnár — Tóth, Fábián, Szabados, Or­sós (Kurucz) — Kocsis (Ko­vács), Mikolics, Álló — Bo­tos, Balaskó, Porcsa. Edző: Kardos György. Hőgyész: Ba­nász — Grénus, Papp, See­mann, Nier — Magyar, Bősz, Bús, Váli — Kurcz, Sági (Szabó). Edző: Losonczi Ist­ván. Változatos iramú, hat hazai kapufával tarkított igen küzdelmes mérkőzésen a na­gyon lelkes kocsolai együttes megszerezte a két pontot. G.: Álló, Botos, Porcsa, illetve Kurcz, Váli. Jók: Mikolics, Tóth, Porcsa, Álló, Botos, il­letve Kurcz, Váli. Nagykanizsai Volán Dózsa —Dombóvári VMSE 4-1 (3-1). Dombóvár, 600 néző. V.: Va- vika. Nagykanizsa: Fullér — Puskás, König, Glatz, Felső — Orsós (Jakabfi), Kiss, Kecs­kés — Hollósi, Póczak (Mó- zsi), Vinczellér. Edző: Ko­vácshegyi Lajos. Dombóvár: Dobos — Vészi (Francz), Mács, Banai, Barka — Hor­váth, Magyar (Hosszú Z.), Nagy — Jakab, Iván, Hosz- szú F. Edző: újvári Kálmán. A 12. percben Horváth buk­tatta Kisst a 16-oson belül. A megítélt büntetőt a sértett értékesítette. 1-0. A 17. perc­ben Hollósi 16 méteres vá­ratlan lövése a bal alsó sa­rokban kötött ki. 2-0. A 21. percben Iván—Jakab összjá- ték végén Hosszú F. öt mé­terről a bal alsó sarokba lőtt. 2- 1. A 44. percben nagy vé­delmi hiba után Póczak kö­zelről a kapu közepébe emelt. 3- 1. A második félidő 49. percében Hosszú F.-et kiál­lították. A 89. percben Ja­kabfi kiugrott a lesre játszó védők közül és biztosan lőtt a kapu közepébe. 4-1. A kényelmesen játszó dom­bóváriak ellen megérdemel­ten szerzett kétgólos vezetést a nagykanizsai csapat. Szü­net után a megfogyatkozott hazaiak ellen a vendégek jobb helyzetkihasználásával még nagyobb arányban is nyerhettek volna. Jók: König, Kiss, Vinczellér, Hollósi. A hazai csapatból senki sem di­csérhető. Szigetvár—Bonyhádi MSC 5-2 (2-0). Szigetvár, 500 néző. V.: Hosszú. Szigetvár: Győri (Haller) — Iványi, Lengyel­tóti, Baumann, Révész — Karhesz, Szöllősi, Szilágyi — Bodóg, Bodó, Pintér. Edző: Pichler Imre. Bonyhád: Mucska — Éppel, Hüber, Horváth, László (Bajkai) — Bulla, Balázs, Stercz, Palkó — Pilisi (György), Pfeifer. Edző: Tornyi Barnabás. Az 5. percben Palkó 16 méterről a jobb oldali kapufára lőtte a labdát. All. percben egy elő­revágott labdára Bodó rajtolt és a késlekedő László mel­lől a kiinduló Mucska fölött 22 m-ről a kapuba emelt. 1-0. A 15. percben Pintér szerez­te meg a labdát László és Palkó között, lekezelte, majd 18 m-ről óriási gólt lőtt a jobb felső sarokba. 2-0, Az 55. percben Balázs 25 m-ről a későn vetődő Győri keze alatt a kapu jobb sarkába vágta a labdát. 2-1. A 60. percben László óriási hibájából Pin­tér húzott el, beadását Bodó értékesítette. 3-1. Egy perc­cel később csaknem szépített a Bonyhád: Balázs fejesét a szigetvári kapus György elé ütötte, aki 3 m-ről a kapu­fát találta telibe. A 74. perc­ben Bodó húzott el a bal ol­dalon, éles szögből a kimoz­duló Mucskát becsapva a rö­vid sarokba lőtt. 4-1. A 88. percben jobb oldali szöglet után Szilágyi Horváth és Ép­pel között két méterről a há­lóba fejelt. 5-1. Egy perccel a befejezés előtt Bulla szög­letét György fejelte a hazaiak kapujába. 5-2. Saját magát okolhatja a bonyhádi csapat ezért a ve­reségért és a rengeteg hely­zetkihagyásért. Jók: Bodó, Pintér, Szőlősi, illetve Hüber, Stercz. Kisdorogi MEDOSZ—Siklós 1-1 (0-0). Kisdorog, 600 né­ző. V.: Szabó. Kisdorog: Kiss — Berning, Klein, Páli, Már­ton (ódor) — András, Hor­váth J., Horváth P. — Szabó, rétéi, Kanyar, Szabó, Bíró Hosnyánszki (Nier), Török. Edző: Formaggini Károly. Siklós: Pál — Molnár, Ko­vács, Ferenczi, Mim — Pet­— Bagoly, Herbst (Burai). Edző: Csaba Gábor. A 11. percben Horváth P. 22 m-es szabadrúgása a jobb oldali kapufáról vágódott az alap­vonalon túlra. A 18. percben Ferenczi 28 m-es lövése a fel­ső lécről a mezőnybe pattant. A 35. percben Bagoly beadá­sát Herbst 10 m-ről a jobb oldali lécre vágta. Szünet után az 56. percben Szabó beívelését Kanyar a bal sarokba fejelte. 0-1. A 63. percben Horváth J. már csak a kapussal állt szembe, de döntő pillanatban rosszul ta­lálta el a labdát. A 70. perc­ben Horváth P. szabadrúgá­sából Odor öt méterről a jobb alsó sarokba fejelte a labdát. 1-1. Az idény leggyengébb já­tékát produkáló kisdorogiak- nak az egy pont megmentése is nagy szenvedést jelentett. Boglárlelle—Paksi SE 1-0 (1-0). Boglárlelle, 600 néző. V.: Farkas. Boglárlelle: Ka­sza — Szilvás, Gulyás, Heré- di, Pintér — Kötél (Németh J.), Farkas, Mihalics, Fekete — Koroknai, Juhász (Németh L.). Edző: Pusztai László. Paks: Németh — Héregi, Bencze, Porga, Izsák — Ben- csik (Balogh), Dénes, Kun, Blatt — Erdélyi (Répási), Ki- lyén. Edző: Scheffer István. Az első félidőben jól védeke­ző paksiak ellen csak egygól- nyi előnyt tudott szerezni a hazai csapat. Szünet után fel­javult a színvonal, a Duna- partiak feladták védekező taktikájukat, de az eredmény már nem változott. G.: Far­kas. Eredmények NB I: Békéscsaba—Rába ETO 2-2, Bp. Honvéd—Videton 3-0. Siófok—O. Dózsa 1-0, FTC—Ha­ladás 2-1, Csepel—Vasas 1-0, Pé­csi MSC—Bp. Volán 4-0, ZTE— MTK-VM 1-1, Debrecen—Tatabá­nya 1-2. NB II: Eger—Nagykanizsa $-3, Salgótarján—Szolnok 1-0, Duna­újváros—Debreceni Kinizsi 3-2. Baja—Diósgyőr 2-2, H. Szabó L. SE—Nyíregyháza 3-2, Kazinc­barcika—Sopron 1-1, Vác— Veszprém 1-1. Ganz-MAVAG— Metripond SE 5-1, Komló—Keszt­hely 4-1. Területi bajnokság: Somberek —PVSK 0-4, Nagyatád—Honvéd Táncsics SE 0-2, K. Rákóczi— Mohács 2-2, Mázaszászvár—Boly 7-1. Megyei ifjúsági bajnokság: Gerjen—Bátaszék 0-3, Aparhant —Tevel 4-1, Tengelic—Sz. Dózsa 0-7, ASE—Nagydorog 2-4, Döb­rököz—Nagymányok 1-9, Ko­csoia—iHőgyész 1-1, Tamási- Dombóvár 2-2, Dunaföldvár—Né­metkér 5-0. Bajnoki NB I 1. Bp. Honv. 10 6 3 1 16-6 15 2. PMSC 10 6 2 2 18-7 14 3. Rába ETO 10 3 5 2 21-16 11 4. FTC 9 5 1 3 14-12 11 5. Haladás 10 5 1 4 15-14 11 6. Tatabánya 10 3 5 2 10-10 11 7. Z.-egerszeg 10 2 6 2 15-14 10 8. MTK-VM 10 4 2 4 13-12 10 9. Videoton 10 3 4 3 11-12 10 10. Ü. Dózsa 10 3 3 4 10-12 9 11. Vasas 10 3 3 4 11-15 9 12. Békéscsaba 9 3 2 4 13-13 8 13. Siófok 10 3 2 5 13-14 8 14. Debrecen 10 2 4 4 9-15 6 15. Bp. Volán 10 2 3 5 13-24 7 16. Csepel 10 3 — 7 6-15 6 NB II 1. Eger 9 6 3 — 18-7 15 2. Salgótarján 9 6 l 2 13-4 13 3. Keszthely 9 6 1 2 12-8 13 4. Diósgyőr 9 5 2 2 19-12 12 5. Komló 9 6 — 3 19-13 12 6. D.-újváros 9 4 3 2 14-8 11 7. SZEOL— DELÉP 9 4 2 3 18-9 10 B. Szekszárd 9 3 4 2 9-10 10 9. G.-MAVAG 9 4 1 4 14-13 9 10. N.-kanlzsa 9 3 3 3 14-16 9 11. Vác 9 4 l 4 8-11 9 12. Szabó L. SE 9 3 2 4 11-12 8 13. Sopron 9 2 4 3 9-12 8 14. Szolnok 9 3 1 5 12-15 7 15. Veszprém 9 3 1 5 12-16 7 16. Nyíregyh. 9 3 1 5 10-14 7 17. D. Kinizsi 9 2 2 5 12-16 6 18. Metripond 9 3 — 6 15-21 6 19. Baja 9 2 2 5 11-21 6 20. Kazlncb. 9 — 2 7 7-19 2 TERÜLETI BAJNOKSÁG Dráva-csoport 1. PVSK 7 6 — 1 25-6 12 2. K. Rákóczi 7 4 2 1 18-7 10 3. Mohács 7 3 3 1 11-5 9 4. Szigetvár 7 3 3 1 9-6 9 5. Kisdorog 7 2 4 1 6-5 8 6. Dombóvár 7 3 2 2 14-14 8 7. Boglárlelle 7 3 2 2 6-6 8 8. Táncsics SE 7 2 3 2 8-7 7 9. N.-kanizsa 7 2 3 2 9-12 7 10. Mázaszászv. 7 3 — 4 10-9 6 11. Siklós 7 2 2 3 9-10 6 12. Bonyhád 7 2 2 3 7-15 6 13. Nagyatád 7 2 1 4 5-12 5 14. Boly 7 2 1 4 10-18 5 15. Paks 7 — 3 4 4-11 3 16. Somberek 7 1 1 5 6-14 3 MEGYEI BAJNOKSÁG Felnőttek 1. Gerjen 7 5 2 — 13-5 12 2. D.-földv. 6 5 — 1 29-16 10 3. Dombóvár 7 4 1 2 22-7 9 4. Tengelic 7 3 2 2 17-12 8 5. Hőgyész 7 3 2 2 10-9 8 6. Aparhant 7 3 2 2 11-12 8 7. Németkér 7 3 2 2 19-22 8 8. N.-mányok 7 2 3 2 12-10 7 9. Tevel 6 2 3 1 9-7 7 10. N.-dorog 7 2 3 3 12-14 6 11. Tamási 6 2 1 3 17-13 5 12—13. Bátasz. 6 2 l 3 11-17 5 Atomer. SE 7 2 1 4 11-17 5 14. Tolna 6 1 2 3 10-12 4 15. Kocsoia 6 2 — 4 8-22 4 16. TAÉV SE 6 1 1 4 6-11 3 17. Döbrököz 7 1 1 5 11-22 3 Ifjúságiak 1. Sz. Dózsa 6 6 — — 34-1 12 2. N.-mányok 7 5 1 1 31-12 11 3. Dombóvár 7 4 2 1 31-10 10 4. Bátaszék 6 4 1 1 21-8 9 5. Tamási 6 3 3 — 14-5 9 6. Aparhant 7 4 — 3 23-18 8 7. Gerjen 7 3 2 2 13-15 8 8. Hőgyész 7 3 l 3 16-12 7 9. Atomer. SE 7 3 1 3 18-19 7 10. D.-földv. 6 2 2 2 24-17 6 11. Tevel 6 2 1 3 13-14 5 12. Kocsoia 6 2 1 3 16-21 5 13. N.-dorog 7 2 1 4 12-23 5 14. Németkér 7 2 1 4 8-19 5 15. Tolna 6 1 — 5 11-31 2 16. Döbrököz 7 1 — 6 11-48 •2 17. Tengelic 7 — 1 6 5-28 l A lapunk mai számában megjelent labdarúgó-tudó­sításokat írtaik: Béres Vil­mos, Gaál István, Hirth László, Kovács Péter, Kle­in Márton, Lórincz Gyula. Meresényi Gyula, Pintér György, Soós István, Si­pos György, Szebényl Bé­la. A sportoldalakat össze­állította: Fekete László ro­vatvezető.